W Warszawie odbył się II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. Marsze odbywają się także w innych krajach, m.in. we Włoszech, Francji, Niemczech, Czechach oraz Australii. Protest odbył się w światowy Dzień Świadomości Powikłań Poszczepiennych. Marsz ruszył z Ronda Romana Dmowskiego, a zakończył się przed Kancelarią Premiera.

Uczestnicy domagają się wprowadzenia dobrowolności szczepień. Podczas protestu były zbierane podpisy pod obywatelskim projektem w tej sprawie. Akcja potrwa do końca czerwca.

Czy pozwolisz, żeby karano rodziców za troskę o dzieci; by za obronę ich zdrowia i życia odbierano im prawo do decyzji dyktowanej ich dobrem? To się dzieje teraz w Europie i na całym świecie! Świadczy o tym boleśnie historia Alfiego Evansa okrutnie zgładzonego przez medyczną tyranię. Nikt nie może się czuć bezpieczny w starciu z urzędowymi procedurami opartymi na nieludzkiej ideologii i fałszywych statystykach. Dyskryminacja, wysokie kary finansowe, nasyłanie policji, próby odbierania dzieci, uwięzienie w szpitalu…

Ilu tragedii trzeba, aby ludzie zrozumieli, że ludzka wolność i godność, a nie przymus, który je narusza, są fundamentem dobra nas wszystkich? Dobro ogółu nie istnieje bez dobra jednostki. Dlatego właśnie tak bardzo potrzebna jest Wasza siła. Ta siła, którą pokazaliście rok temu, gdy przez Europę i świat przetoczyły się wielotysięczne protesty! Której nie można było przemilczeć i nie dostrzec! Tej siły potrzebuje teraz nie tylko rodzina Alfiego, ale i inne doświadczone powikłaniami szczepień rodziny, które stały się ofiarami bezwzględności i bezduszności urzędników medycznych!

– czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Justyna Socha, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”, przed protestem mówiła:

Jest wiele osób, które wiedzą, że pełna informacja i wolny wybór w kwestii szczepień to prawo, którego domaga się coraz większa rzesza ludzi: nie tylko rodziców, ale także lekarzy, naukowców, przeróżnych działaczy. Temat na pewno jest trudny i kontrowersyjny, natomiast trzeba rozmawiać i edukować, jakie jest pełne ryzyko związane z zabiegiem szczepienia, których odpowiedzi na pytania nie ma. Świat nauki powinien się nad nimi pochylić, zamiast brać udział w cenzurowaniu tej kwestii, ponieważ chodzi o naszą przyszłość, o dzieci.

<https://youtu.be/sZQdku9MwWQ

<https://youtu.be/RawRCEPplFw

<https://youtu.be/3KVVnwnwYjU

<https://youtu.be/DP8CgF6fzdE

<https://youtu.be/mUx1rxDVonM

<https://youtu.be/yXfPlHXKA_U

Reklama

86 myśli w temacie “II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień – Warszawa, 2.06.2018

 1. Niestety media głównego ścieku nawet się nie zająknęły w tej sprawie. I to nie tylko te, ponoć zachodnie ale i „polskie”.

  1. Dziennikarze z TVP ponoc byli na protescie, ale nikt nie filmowal, przynajmniej oficjalnie.

   Niektorzy oszacowali liczbe uczestnikow na 20 tys. Mozliwe to?Telewizje internetowe pokazywaly tylko fragmenty pochodu, wiec trudno sie zorientowac jaka byla rzeczywista frekwencja.

   1. Na moje oko pochod byl dlugi gdzies tak na 3 km, nie wiem ile to ludzi ale w zeszlym roku bylo podobnie, ziebe widzialem ale nie przemawial robil tylko fotki i pozniej musial jechac do chorego w rodzinie podobmo, impreza udana, atakujcie w tyle wizji moze cos wspomna

   2. Gmosiu, Zieba tez przemawial. Poszukaj w necie. Przemawiala Socha. Przemawial Zieba, Jablonowski, Braun, Zagorski, dwoch pediatrow. Moze i inni rowniez, ale obejrzalam tylko tych. Obecny byl rowniez Czerniak. Udzielil Roli krotkiego wywiadu.

   3. Nie przemawial bylem to wiem musial jechac bo mial chorobe w rodzinie ale widzialem go jak krecil pochod

   4. Przed chwilą odsłuchałam JZP u Roli. Pan hrabia podał inną liczbę uczestników marszu STOP NOP – ponad 20 tys.
    Skąd taki duży rozrzut? Nie wiem.

 2. Bardzo mnie interesuje to czym tak naprawdę jest szczepionka. Przecież nie jest lekarstwem, suplementem ani pożywieniem – więc czym? Proszę o jakąś sensowną definicję tego specyfiku

  1. Tak zwana szczepionka to handlowa nazwa jednego z rodzajów broni biologicznej. Tak zostanie zakwalifikowana za kilka lat przy jej delegalizacji. Już za dwa lata szczepienia zostaną w Polsce zdelegalizowane jako akt ludobójstwa Narodu Polskiego.

   Mieszkający w Polsce żydzi są wolni od przymusu szczepień i się nie szczepią.
   Mówię o przymusie urzędowym, nie prawnym, bo prawnego przymusu szczepień w Polsce nie ma – Konstytucja Kwaśniewskiego w artykule 39. gwarantuje obywatelowi RP wolność od eksperymentów medycznych, tylko że Polacy nie znają prawa – i na tym bazuje nasz okupant.

   Świadomi i odważni Polacy się nie szczepią. Można? Można.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/11/13/jesli-masz-w-sobie-moc-nikt-cie-nie-zaszczepi-jesli-jestes-dupek-nawet-szczepionka-juz-ci-nie-zaszkodzi/

   1. „Mieszkający w Polsce żydzi są wolni od przymusu szczepień i się nie szczepią.”
    No wlasnie, mozna PODAC POWOD RELIGIJNY : na zasadzie : „moja religia mi zabrania”

  2. Boguś witam Cię pięknie i cieszę się , że zechciałeś wstąpić do naszej TAWerny, chyba się podniosę z fotela i zaparzę Ci hardkorową kawusię na powitanie 😀

   Wiem, wiem powiesz mi ,że z powodu ❤ nie masz czasu tu zaglądać, ale przecież wiesz , że dla chcącego nie ma nic trudnego.

   1. Aniu – dobrze wiesz ze bardziej pokazuję się gdzie indziej. Nie zasłaniam się Natalią. Zaglądam tu czasami ale tylko czytam i nie zawsze komentuję. Jednak odpowiedż zachęcajaca mnie do ogladnięcia tego co widziałem i znam – nic mi nie daje. To co napisał TAW faktycznie jest jakąś odpowiedzią – a reszta nie ma zdania? Pozdrawiam Cię Aniu i Twój ogródek

   2. ” że dla chcącego nie ma nic trudnego.”
    Anulka…i dla chcacego nieraz trudno…wiele innych trudnosci jakie tu niektorzy Goscie Tawerny spotykaja… Zycie to nie je Bajka…
    Ale, jak ktos tu juz zauwazyl :Jest tez Jutro” 😉

  3. Grzegorzu!zaszczep sie w liczbie 30 przez 5 lat ale oczywiscie wprost proporcjonalnej objetosci kazdej szczepionki do wagi Twojego ciala. A sensowna definicje tego specyfiku?masz w internecie grube tysiace wypowiedzi lekarzy i innych antyszepionkowych dzialaczy.Jak myslisz co tam moze byc?marcepan plus sok z cytrusow?
   Nawiazujac do tematu to dzis rano na parkingu sieciowki CVS popularnej w USA farmacji zuwazylem napis zachecajacy do szczepienia na grype (w czerwcu) a ponizej napis „zaszczep sie zadramo i dostaniesz 5 dolarow znizki na kazde 25 dolarow kolejnych zakupow”. Domyslac sie mozna teraz ciekawski Grzegorzu ze farma jest tak szczodra ,ze rozdaje swoje produkty za darmoche i jeszcze dodatkow posilkuje swoje potencjalne ofiary znizkami na nastepne zakupy w ich sieciowkach. Tylko glupi by sie nie skapowal o co kaman i ze doktor Mengele to zwykly dyletant w porownaniu z tymi korporacyjnymi odchylencami od szczepionek.

 3. TAW okupant uchwalił dawno temu ustawę o przymusie szczepień która łamie art. 39 konstytucji RP. Jednak okupant zabezpieczył swoje bezprawie. Otóż nie wystarczy, że ustawa jest w oczywisty sposób sprzeczny z konstytucją i z automatu powinna nie mieć mocy prawnej. Okupant wymyślił sobie tzw. domniemanie konstytucyjności. Zatem żeby unieważnić ustawę czy jakiś jej zapis trzeba złożyć skargę do Trybunału Konstytucyjnego i dopiero jak ten wyda wyrok o niezgodności ustawy czy jej zapisu z konstytucją to ustawa traci swoją moc i to też nie od razu tylko jest wyznaczany termin (np. rok) na dostosowanie ustawy tak, aby była taka jak należy. A przez ten czas niekonstytucyjny zapis wciąż obowiązuje. I to na tej podstawie prześladują ludzi za nieszczepienie dzieci. Jak im powiesz, że ustawa o przymusie szczepień jest niezgodna z art. 39 RP to ci powiedzą że o niezgodności decyduje tylko TK a skoro nie ma wyroku to ustawa ma moc prawną i ty łamiesz prawo nie chcąc szczepić dziecka i wymierzają grzywnę albo grożą zabraniem dziecka. Szczęśliwie wygląda na to, że ludzie się w końcu budzą i pogonią tą bandę ludobójców udającą patriotów zwaną dla zmyłki Prawo i Sprawiedliwość. Inaczej trzebaby po prostu zrobić rewolucję i wywieźć ich na taczkach. Dzisiaj w „Warszawskiej Gazecie” przeczytałem artykuł Justyny Sochy i wg danych rządowych z 2014 r. około 20% dzieci i młodzieży ma choroby przewlekłe. To jest dramat, rośnie nam pokolenie paralityków a w reżimowych mediach cisza. Mam nadzieję, że jak ta syjonistyczna okupacja się niedługo zakończy to ci co stoją za ludobójstwem polskich dzieci dosięgnie prawo i sprawiedliwość i znajdą się tam gdzie ich miejsce czyli za kratkami.

   1. TAW.
    Gdyby uwierzono, że ochrzczony wg Mt 28,19 (w imię Ojca i Syna I Ducha Świętego) i wierzący Jezusowi może uzdrawiać chorych mocą Bożego Ducha, to nikt by nawet nie spojrzał na medycynę. Ochrzczeni w ten sposób (niekoniecznie przez księdza) mają tą moc w sobie, a inni uzdrowiciele ściągają ją od Źródła.
    Proste ???

   2. TAW.
    Nie wiem, co to jest egregor, ale gdyby woda była zła, to by się nią nikt nie mył i nikt by jej nie pił.
    Woda zbiera z mytego brud materialny, a jak człowiek chce, to również zło duchowe. Nie dodaje zła, tylko je odbiera.
    ODBIERA CZŁOWIEKOWI TYLKO TO, CO NIM NIE JEST.
    Oczywiście nie wszystko, bo ubrań nie zmywa.
    Jezus umył nogi apostołom, ale domył tylko jedenastu, bo Judasz nie zrezygnował z knucia zdrady, więc to zło w nim zostało.
    Tym sposobem Jezus przygotował jedenastu apostołów do ich pierwszej Komunii i polecił im, by przed następnymi tak się wzajemnie oczyszczali.
    Nie nazwał tego chrztem, bo tylko pierwsze oczyszczenie tak się nazywa.
    Chyba wszyscy starożytni jakoś się chrzcili, a słowa z Mt 28,19, to dodatek zapraszający Bożego Ducha do zstąpienia na obmytego wodą tak jak zstąpił na Jezusa i po to samo.
    Boję się narzędzi zbrodni, a nie życiodajnej wody!

   3. „…gdyby woda była zła…”

    – Niczego takiego nigdy nie powiedziałem. Słowo „Woda” piszę zawsze wielką literą – z szacunku dla istoty żywej, jaką jest.
    Ma ona jednak specyficzne właściwości absorbujące – jest doskonałą macierzą do programowania. Wiedzą o tym nasi odwieczni okupanci i za jej pomocą nieustannie, na swoją modłę nas programują…

   4. Krysia to nie w wodzie tkwi moim zdaniem problem z chrztem. Kapłan podczas chrztu wypowiada słowa idź precz szatanie czy coś w tym stylu. Przywołuje więc demona po jego imieniu i ten się tam pojawia i ma nową ofiarę do prześladowania. Nie na każdego chrzest działa tak, że go programuje na religijne dogmaty. Tak mi się przynajmniej zdaje. Ja nigdy nie byłem religijny i te katolickie obrzędy do mnie nigdy nie trafiały. Jak byłem dzieckiem i byłem w kościele to czułem nudę i ziewałem, to co mówił ksiądz do mnie często w ogóle nie trafiało i myślałem sobie jak to długo jeszcze będzie trwała ta msza, bo już bym chnie poszedł stąd. Nie wiem dlaczego tak było. Moja dusza dawała mojej podświadomości sygnał, że te obrzędy kościelne są złe, szkodliwe i żebym się w nie nie angażował?! W moim przypadku egregora katolickiego nigdy nie było. Może byłem dzieckiem indygo bo nie pasowałem do moich rówieśników i ich zabawy mnie nie kręciły, a odkąd pamiętam interesowały mnie drzewa, ptaki i ogólnie natura? Nie wiem ale jedno wiem – na mnie kościół nigdy nie działał.

   5. [TAW] kto odważny, od dawna się nie szczepi i ma w dupie system
    ———————————-
    Hahaha Widze, ze o mnie piszesz.

   6. „Ma ona jednak specyficzne właściwości absorbujące – jest doskonałą macierzą do programowania.”
    Stad tez powiedzenie „Palcem na WODZIE pisane” !
    co niektorzy tlumacza- blednie- jako cos nierealnego…

    W pewnym sensie to nie jest w REALNOSCI natychmiastowej. Bo w tej majacej SIE PRZEJAWIC : JEST.
    Otoz Wolchwowie NA WODZIE ZAPISALI PAMIEC RODOW…kto wie, czy pijac z czystych zrodel w miejscach Swietych Gajow (Np. Hodyszewo ) nie wypijamy „przy okazji” informacji przekazanych przez Wolchwow. ❤

 4. W rodzinie pieniądze są wspólne, więc finansowa kara za nieszczepienie dziecka jest ukaraniem i rodziców i ich dzieci.
  Jeszcze gorsze jest odbieranie dziecka rodzinie: cierpi ono, jego rodzeństwo i rodzice, a także dalsza rodzina, sąsiedzi, znajomi.
  Jak o tym myślę, to grzecznie mówiąc – jest mi niedobrze.

  Ojcowie: raczcie się wreszcie obudzić, bo jak na razie, to tylko przez sen mamrotacie o się budzeniu i coraz głośniej chrapiecie!

  1. Jeżeli jesteś odważny, świadomy i potrafisz wykorzystać luki systemu to nic Ci on nie zrobi. Tak jest w przypadku szczepionek. Karani są najczęściej Ci co piszą dobrowolnie lub pod naciskiem lekarza oświadczenia, że nie będą szczepić. Jest wtedy „podkładka”, żeby ukarać rodziców i dalej ich nękać. Nie wiem, co w takiej sytuacji robią kancelarie prawne – już dawno KTOŚ powinien się dobrać do takiego bezprawnego procederu naruszającego Konstytucję. I nie jest prawdą, że jeżeli przepis narusza konstytucję to jest obowiązujący, bo konstytucja stanowi podstawę prawną i jest nadrzędnym dokumentem nad wszystkimi innymi.

   Co do wody i praktyk kk z własnych obserwacji mogę tylko powiedzieć tyle, że wszyscy nieochrzczeni, których poznałam do tej pory (trochę ich było) myśleli samodzielnie, większość ochrzczonych i praktykujących stanowiła przysłowiowe „stado owiec” i myślała w podobny, przewidywalny sposób. Może miałam szczęście, a może ta prawidłowość związana jest właśnie z określonymi myślokształtami wbijanymi przez kk od małego jak choćby poczucia winy.
   Jesteśmy istotami boskimi po co więc nam chrzest? Przecież zgodnie z wynikami badań Emoto wodę można dowolnie „zaprogramować”. A kto nam zagwarantuje, że będzie ona zaprogramowana pozytywnie? A może jest prostszy sposób.
   Wystarczy odszukać boskość w sobie i połączyć się z nią. Wówczas okaże się, że teoria bioenergoterapeutów jest słuszna i uzdrawianie dostępne jest każdemu z nas.

  2. najczescie w tej wodzie swieconej maja bateri co niemiara ,ze sama stycznosc z nia jest juz grzechem nieroztropnego szastania swoim zdrowiem. Programowanie wody swieconej to pikus w porownaniu z tym co sie w niej znajduje i jaka ja mam gwarancje ze jakie bydle tam nie nasiklao programujac wode jako swieconom.Ktos mi moze to zagwarantowac??Nikt wiec szczezcie sie swieconek i innej masci nakrapianek bakteryjnymi wodami .!

   1. Witajcie,
    jakieś 20 lat temu redaktorzy „Faktów i Mitów” przebadali tzw. wodę święconą w Częstochowie – centrum pielgrzymkowym.
    Znaleziono przerażającą ilość szkodliwych bakterii z Escherichia coli i bakteriami kałowymi włącznie.
    Jeżeli komuś jest potrzebna jakaś religia, bo potrzebuje wsparcia” swojego kręgosłupa „- ma wolną wolę i drugiemu nic do tego.Ktoś inny sam jest dla siebie ” sterem, żeglarzem i okrętem”.
    Odnośnie chrztu – znawcy tematu twierdzą, że blokuje 3-cie oko.
    Jest więc działaniem celowym.
    Pozdrawiam

  3. Ukarać można kogoś nad kimś ma się władzę. Mają nad Tobą – bój się kary. Ja się nie obawiam – pomyśl dlaczego

   1. Ta manifestacja magii polega na innej znanej magom, hierofantom i iluminowanym kapłanom TAJEMNICY. Otóż wierzą oni, że wszyscy razem tworzymy UNIWERSALNY ZBIOROWY UMYSŁ przez co tworzenie – zakładanie uniwersalnych BLOKAD – PRZYNALEŻNOŚCI staje się faktyczną rzeczywistością z mocą niewolenia podległych tym zasadom znaczących częsci tego umysłu KREACJI. W ten właśnie sposób uzyskuje się MOC kreacji rzeczywistości i w konsekwencji możliwej przyszłości…

   2. Akurat qrde blade opisałeś właściwie mechanizm Egregorow. A Bogdan powyżej jak z nich wychodzić. A najlepiej o nich zapomnieć i wiele nie dyskutować tylko przejawiać własną wolność gdzie się da.

  4. emuszka – jest prosty sposób na uniknięci terroru szczepionkowego ale trzeba o nim wiedzieć. Można pokonać ich ich własną bronią. Są trzy opcje 1)najlepsza – proszę bardzo może pan/pani dr zaszczepić moje dziecko jak tylko podpisze pan/pani oświadczenie, że szczepionka jest w pełni bezpieczna i że pan/pani to gwarantuje, czyli że trucizny w niej zawarte nie stanowią zagrożenia dla dziecka. A w razie powikłań lekarz wypłaci odszkodowanie 40 tys. zł. Wzór takiego oświadczenia jest np. tu: https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/01/12/formularz-oswiadczenie-lekarza-ws-szczepien/ Gwarantuję, ze żaden lekarz tego nie podpisze.
   2) to jest według mnie gorszy sposób, ale też można go zastosować jeśli się nie zna sposobu 1) – poprosić lekarza o ulotkę szczepionki i zadać pytania np. o stężenie aluminium, rtęci, formaldehydu itp. Najprawdopodobniej lekarz nie odpowie nic sensownego i nie da ulotki. Gdy podsunie ci do podpisania kwit, że odmawiasz szczepienia świadomie i zostałeś poinformowany o działaniach szczepionki to na tym oświadczeniu przekreślasz, że zostałeś poinformowany i piszesz, że nie zostałeś poinformowany zgodnie z którymś tam paragrafem ustawy o prawach pacjenta. I wtedy także g.. mogą ci zrobić. Np. taki formularz odmowy szczepień http://szczepienie.info/oswiadczenie-o-odmowie-szczepienia-rzecznik-praw-pacjenta-wkracza-do-akcji/ – … oraz że NIE zostały mi przekazane żądane informacje dotyczące bezpieczeństwa tego szczepienia. NIE otrzymałam(em) również zadowalających odpowiedzi na zadane pytania co uniemożliwia mi podjęcie świadomej decyzji.
   Oświadczam, że w związku z powyższym nie wyrażam zgody na wykonanie obowiązkowego szczepienia ochronnego przeciwko ww. chorobie/chorobom.
   3) żądasz podstawy prawnej na jakiej przychodnia/szpital żąda od Ciebie podpisania oświadczenia o świadomej odmowie wykonania szczepienia dziecka. Z tego co wiem nie ma takiej podstawy.

   1. WolniSłowianie: ja o tym wiem, właśnie poruszałam kwestię podpisywania papierów bezmyślnie. Jeżeli się to zrobi wg Twoich wskazówek, faktycznie nikt nie będzie w stanie nic zrobić. Nie masz obowiązku podpisywania świadomej odmowy, co więcej, problematyczne jest nawet uzyskiwanie przez przychodnie tego typu informacji, bo tak naprawdę powinno to leżeć w jurysdykcji sanepidów, a te z kolei potrzebują owych danych do celów porządkowych. Wymierzanie kar przez sanepidy też jest niezgodne z prawem, ale podobno jakoś to obeszli.
    Jest dokładnie, jak mówisz, jak jesteś świadomy, nikt Ci nic nie zrobi.
    Sława NAM!

 5. UWAGA !!!
  20 czerwca br. PE korzystając z rozgrywek Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej chce dyskretnie przepchnąć (a pewnie mieliście już szanse zapoznać się jak żałośnie wyglądają głosowania w PE, po rzekomych pomyłkach POsłów oPOzycji) bardzo niebezpieczną ustawę dotyczącą Internetu, która w swych skutkach będzie o wiele bardziej restrykcyjna niż ACTA.
  Róbcie szum i podawajcie dalej…
  https://dorzeczy.pl/kraj/66236/Przepisy-gorsze-niz-ACTA-Koniec-Internetu-jaki-znamy.html
  To byłby koniec przekazywania sobie jakichkolwiek linków, ect.
  GRANDA i ROZBÓJ w biały dzień EUROKOŁCHOZ nadchodzi !

   1. TAW-ciu: w tej materii służę pomocą, mam całkiem sporo starego sprzętu drukującego:), komputerowego zresztą też i związanego z łącznością przewodową😉

   2. I ja dołączę, choć nie osobiście, ale moi synowie znają się na druku sitowym. Mają nawet sita. 😊 jakby powiedzał mój wnuk „damy radę”

   1. Juz sie nie moge doczekac posluchania. Wypatrywalam, ale dopiero przed paroma godzinami sie pojawila. Dostalam wiadomosc na komorke. Wiec wieczor zagospodarowany 🙂

  1. [qrde blade] jak żałośnie wyglądają głosowania w PE
   ——————————————-
   Dobromir Sosnierz, posel ktory objal mandat w PE z ramienia KNP po rezygnacji Janusza Korwina-Mikke wyjasnia jak przebiegaja glosowania w PE. Sam jest zszokowany. Czysta farsa, jak i caly ten parlament.

   Dobromir Sośnierz o tym czego nie powinniście wiedzieć o PE
   .https://www.youtube.com/watch?v=lzigiPUXNzI&t=269s

  1. Ostrzegam. Jablonowski „rzuca miesem”. TAWie, jezeli uznasz, ze „wystep” jest przesada, to go usun.

   1. Qrdeblade: chyba jednak nie ocenzurowano skoro można mimo wszystko oglądać. Mam dziwne wrażenie, że to cenzurowanie było trochę pod publiczkę. YT akurat doskonale zna się na robicie i jak chce kogoś „udupić” robi to w moment.

    Podzielam obawy Raynolda w stosunku do AJ – nie podoba mi się nawiązanie do Indian, którzy wiemy jak skończyli oraz nawoływanie do rozwiązań siłowych i założenia partii politycznej (jakby inaczej się nie dało). To stare metody.Wydaje mi się, że wszelkie „sprawdzone” pomysły powinniśmy porzucić i myśleć o czymś nowym, jak choćby stowarzyszenia z konkretnym statusem lub kooperatywy. Formalnie ludzie w nich zrzeszeni byliby bezpartyjni, a więc niezależni od zarządów, tylko od sprawy – naszej sprawy.

   2. Nie podoba mi się ten Olszański vel Jabłonowski. To jakiś prowokator. Nawoływał do walki o dzieci przez zabijanie. A nie tędy droga. Przecież o to im chodzi i wtedy skorzystają z ustawy 1066 i wybiją nas jak kaczki. Tu trzeba się zjednoczyć, wystawić jedną listę do Sejmu i senatu i wprowadzić tam jak najwięcej ludzi, którzy będą drążyć temat aż w końcu osiągniemy cel. A tymczasem trzeba uświadamiać kogo się da i rozpowszechniać informacje o tym, aby zamiast podpisywania oświadczenia o świadomej odmowie szczepień rodzice odbijali piłeczkę i dawali lekarzowi do podpisania oświadczenie o gwarancji bezpieczeństwa szczepień. Wzory są na kilku blogach w internecie. Nie sądzę, aby jakikolwiek lekarz to podpisał i ryzykował wypłatę odszkodowania za powikłania z własnej kieszeni. System trzeba obalić pokojowo. Rewolucje nigdy niczego dobrego nie dają.

   3. ” nie podoba mi się nawiązanie do Indian, którzy wiemy jak skończyli oraz nawoływanie do rozwiązań siłowych”
    Tez mi sie to nie podoba.

    Indian lubie i szanuje, w tej sytuacji jednak metafora jest „zaskakujaca”…

  2. Kalina
   Mocne , mięsne i typowo aktorskie. To że nawołuje on na siłę do zakładania kolejnej partyji, jest bardzo podejrzane !

  3. Wiecie, co zauwazylam? Zauwazylam, ze tak calkowicie rozni od siebie ludzie, jak Zieba, Potocki, Jablonowski, Braun (Braun rowniez byl na demonstracji) w stosunku do „rzadu” warszawskiego coraz smielej zaczynaja w przestrzeni publicznej uzywac okreslenia „polskojezyczny” i mowic wprost, ze w obecnym „rzadzie” prawie nie ma Polakow.

 6. W związku z powszechnie prezentowanym nihilizmem i zobojętnieniem, dotyczącym przyczyn powstawania chorób przewlekłych w tym immunologicznych oraz ich skutecznego zapobiegania informujemy Państwa co następuje:
  1. Z powodu ogólnego odmóżdżenia funkcjonującego systemu szkolnictwa medycznego oraz pożal się boże powszechnych brakach w nauce i czytaniu nowych badań ogromna liczba lekarzy w Polsce nie ma kompletnie pojęcia, że podstawową przyczyną powstawania niewyjaśnionych dotąd chorób przewlekłych w tym immunologicznych jest występująca silna wrażliwość ludzi na inne RÓŻNE od własnych grupy krwi A, B, AB, 0 członków rodziny lub osób z nimi stale przebywających – patrz Podstawy Immunologii Ludwik Hirszweld 1949r.
  W zależności od stopnia SEKRECJI tych czynników u poszczególnych osobników zwanych haptenami ( małymi, unikalnymi cząstkami DNA zawartymi w krwi, ale także w ich ślinie, pocie, wydzielinach np. śluzie czy ejakulacie ) wchłoniętych do płuc lub przeniesionych do organizmu nieświadomego długotrwałych niepożądanych skutków biorcy, mogą stać się niezwykle silnym toksycznym alergenem powodującym ogromna liczbę niekorzystnych objawów od bólu głowy, duszności, migren, omdleń, przez astmę, porażenia nerwowe, epilepsje, jaskrę, stwardnienie rozsiane, choroby serca, płuc, narządów rodnych, choroby reumatyczne, powstawanie, ognisk raka. ect.
  Ta lista jest tak długa jak ludzka różnorodność objawiająca się we wzajemnej wrażliwości osób ze sobą stale przebywających w słabo przewietrzanych ( lub klimatyzowanych, a nie regularnie serwisowanych pomieszczeniach ).
  W praktyce u długotrwałe przebywanie w otoczeniu sektretorów – czytaj wydzielaczy o innej niż nasza grupie krwi osób, może powodować to krótko i długotrwale bardzo poważne dla zdrowia i życia konsekwencje.
  W nauce znanej i wykładanej wyłącznie kryminologii nazywa się to HAPTENOLOGIą dzięki której możliwa jest identyfikacja osobników pozostawiających w pomieszczeniach cząstki swojego DNA, które są wyraźnie identyfikowalne, a ( mogą być ) niezwykle toksyczne dla innych osób w nim bezpośrednio czy nawet później przebywających, a posiadających inną grupę krwi.
  2. Zadziwiające jest to, że adepci wyższych szkół medycznych obowiązującego w kraju systemu szkolnictwa szkodnictwa kompletnie nie znają Podstaw immunologii – Ludwika Hirszwelda 1949r. w których autor wyraźnie podaje wpływ czynników immunizujących na zdrowie ludzi w zależności od ich różnorodności i grupy krwi oraz negatywnych skutków jakie takie działania powodują.
  Tak więc powszechnie i kompletnie bezkrytycznie stosowana przez rzesze niedouczonych wakcynologów przymusowa immunizacja zawartymi w szczepionkach fragmentami OBCEGO DNA ma których choduje się kolonie wirusów ( typu zwierzęcego lub z zmarłych, niezydentyfikowanych płodów ) może śmiało na miarę biologicznej broni wymierzonej w konkretne grupy krwi siać wojenne spustoszenie w postaci powstawania „niewyjaśnionych z powodu dyplomowanej ignorancji” bardzo poważnych odczynów poszczepiennych u osób ( czytaj niemowląt, dzieci, osób starszych ) wrażliwych na obce antygeny pochodzące od zwierząt, roślin, grzybów pleśniowych, soli metali ( w tym patrz specjalnie poruszonych zw. aluminium ), mikrobów i innych lekarstw, działając na nich niezwykle silnie toksycznie.
  Tak więc wiecie już jasno, że całe kamandy niedouków z podstaw immunologi nadal bezkrytycznie zalecają przymusowość szczepień, bo dotąd jak sądzę nie zapoznali się z żałosnymi skutkami do jakich one prowadzą. To dlatego powszechnie w zadziwiający sposób przymyka się zadziwiająco łaskawe OKO na zgłaszanie, rejestrowanie i gromadzenie informacji NOP-ach, ogromną i nadal stale przyrastającą liczbę dzieci autystycznych, z ADHD, chorobach nerwowo-mięsniowych, SM, o zadziwiająco do ilości szczepień obniżonym współczynniku inteligencji, a intratny biznes szczepionkowy i polegający na dozgonnym leczeniu wyłącznie skutków ww. przyczyn doskonale się kręci, dając się bezprzykładnie wymądrzać i dobrze zarobić wszystkim jaśnie pousadzanym, dyplomowanym specjalistom, urzędnikom tylko nie skrzywdzonym w ten sposób chorym dzieciom i ich rodzicom.

  wężykiem, wężykiem
  Podajcie dalej..

  1. qrdeblade;
   te wszystkie, wymienione przez Ciebie zależności , wspaniale tłumaczy Emil Piasecki na tagentv – w Rodach Krwi.
   Gorąco WSZYSTKIM polecam.

  2. Qurde Brade !
   dzieki ! Swietne resume ! 🙂
   tak dokładnie mówi o tym cykl na You Tube „Rody krwi ” :)))
   Twoje resume kopiuje i rozsyłam dalej 🙂

   1. qrde blade;
    „równie dokładnie co rozwlekle”.
    Masz rację, ale ta rozwlekłość wynika z częstego wtrącania innego związanego z zagadnieniem – tematu.
    Te dygresje zupełnie mi nie przeszkadzają, są równie ciekawe, jak drążony temat główny.
    Miłego dnia.

 7. Wy tak z tym chrztem i wodą święconą na poważnie?
  W paranoję popadacie. Wody się już boicie?
  Jest coś czego się nie boicie?
  Dajcie już spokój z tymi głupotami bo jeszcze ktoś to weźmie na poważnie i będzie problem.

  1. Chrzest jest magicznym rytuałem, tak jak Konstytucja jest magią zapisów na które się bezrozumnie zgadzamy głosując poddając się ich regułom lub zapisom sformułowanym przez PASTERZY stad. Magia zaś w obu przypadkach polega na tym, że bezkrytycznie poddajemy się ustalonym przez uczonych w piśmie rytuałom lub zapisom, które faktycznie czynię z nas stada coraz bardziej bezwolnych mentalnie i psychicznie OWIEC…
   Tym samym jest dla Żydów obrzezanie, traktowane jako rytuał lub spolegliwość wobec boskich rozkazów. Tymczasem magowie i rabini wykorzystywali ten rytuał do wyłuskiwania ze społeczności żydowskich nielicznych o błękitnej – chrystusowej ( po aramejsku świetlistej krwi ) – ranę dezynfekowano śliną, a hemocyjanina we krwi zawiera więcej miedzi niż żelaza, co rozpoznawano po jej smaku…
   To naukowa SOCJOTECHNIKA połączona ze STADNĄ PSYCHOLOGIĄ POSPÓLSTWA…

  2. My się nie boimy niczego 😉 Za to rozumiemy, że działanie symboliczne w świecie energii odbierane jest na równi z realnym. Ważniejsze od wody są intencje „kapłana” i to jest sedno sprawy.

 8. PROŚBA
  – zbiórka podpisów pod Obywatelskim projektem USTAWY
  która ma wprowadzić DOBROWOLNOŚĆ SZCZEPIEŃ W POLSCE !!!
  __________________________________________________________________

  To nie zwykła petycja tylko projekt który wymaga minimum 100 tys podpisów, aby wszedł pod obrady Sejmu i Senatu.

  Zwolennicy zakazu aborcji zebrali az 500 tys !! podpisów pod ustawą !
  Szczepienia są jeszcze groźniejsze, bo są w Polsce dla niemowlaków – przymusowe :(|

  DOBROWOLNOŚĆ SZCZEPIEŃ –
  SZANSA NA KOLEJNY KROK DO WOLNOŚCI POLAKÓW !!!!

  Prośba o poparcie Ustawy, która ma znieść TOTALITARYZM I ZAMORDYZM SZCZEPIENNY
  jaki panuje w Polsce !

  19 państw w Europie ma DOBROWOLNOŚĆ szczepień !!!!!
  W czym Polska jest gorsza ???

  Polacy są ZMUSZANI do szczepienia dzieci !
  Noworodki szczepione sa juz w pierwszej doobie po urodzeniu CZĘSTO BEZ WIEDZY I ZGODY RODZICÓW
  i BEZ sprawdzania przeciwwskazań !!!!

  TYLKO w Polsce PRZYMUSOWO szczepi się dzieci inwazyjnymi szczepieniami już od pierwszej doby!!!!!

  Tylko w ciągu 2 pierwszych lat życia małym dzieciom podaje się aż 19 szczepień !!!!!!

  Dla przypomnienia: przez 2 pierwsze lata życia dzieci są szczególnie wrażliwe zwłaszcza na wszelkie toksyny !
  Dzieci do 2-3 roku życia nie mają też bariery krew-mózg, a wiec WSZYSTKIE toksyny ze szczepień – przenikają do mózgu i trwale go okaleczają L((

  W sumie polskim dzieciom do 19 roku życia OBOWIAZKOWO podaje się 24 x różnych szczepień !!!!
  tzw. podstawowych i przypominających L(((

  Patrz kalendarz szczepień na 2018 rok: https://gis.gov.pl/images/pso_2018_r_.pdf

  CHCEMY ZNIEŚĆ PRZYMUS SZCZEPIEŃ jaki jest w Polsce !!!!

  ZA BRAK SZCZEPIEŃ rodzice otrzymują kary finansowe. Suma kar: do 50 tys zł !
  Srednio jest to 500 – 100 zł / od dziecka za jedna odmowę.

  Ostatnio jednak zaczęto próby odbierania praw rodzicielskich najbardziej opornym rodzicom !
  Patrz sprawa rodziny w Białogardzie oraz rozdziów w warszawie, szpital Bielański.
  http://www.rp.pl/Zdrowie/309189987-Odmowili-szczepienia-wiec-straca-dziecko.html

  _____________________________________________________________________________________

  Marszałek Sejmu w dn. 11 kwietnia zarejestrował Komitet Obywatelski Inicjatywy Ustawodawczej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”
  i dał zielone światło do zbiórki podpisów pod projektem Ustawy O DOBROWOLNOŚCI SZCZEPIEŃ !

  Teraz Polska jest w Unii Europejskiej, jednak jest traktowana jako kraj III-ej kategorii !!!!
  Chcemy DOBROWOLNOŚCI W SZCZEPIENIACH, tak jak w 19 krajach Europejskich,
  gdzie mimo braku obowiązku szczepień NIE było i nie ma żadnych epidemii !!!

  Obowiązku szczepień nie ma również w Izraelu i wielu krajach Azjatyckich.

  Cele projektu ustawy Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej STOP NOP:
  – głównym celem jest dobrowolność szczepień z której korzystają już
  obywatele 19 państw europejskich – z ustawy zostaje usunięte słowo „obowiązkowe”
  – dokładny wywiad lekarski oraz pisemna informacja o ryzyku przed szczepieniem
  – dokładny wywiad lekarski po szczepieniu
  – możliwość zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych przez rodziców i nadzór sądowy nad rejestrem NOP
  – możliwość zgłaszania uwag do zmian kalendarza szczepień

  Projekt zmiany ustawy z uzasadnieniem.

  http://stopnop.com.pl/obywatelski-projekt-ustawy/

  Obecna Ustawa:

  Click to access D20081570Lj.pdf

  JAK SIĘ ZAANGAŻOWAĆ W ZBIÓRKĘ?

  Każdy podpis na wagę złota!

  Potrzebujemy MINIMUM 100 tys. podpisów pod projektem ustawy
  o DOBROWOLNOŚCI SZCZEPIEŃ !

  <<<<<>>>>>>

  Click to access tabela-do-zbiórki-podpisów-STOP-NOP1.pdf

  Prześlij tabelę z podpisami na adres skrytki pocztowej w Warszawie.

  X-PRESS „STOP NOP” skr. 9104

  Ul. Domaniewska 34A

  02-672 Warszawa

  Liczymy na Twój podpis, członków rodziny,
  Twoich sąsiadów, znajomych
  kolegów i koleżanek z pracy !

  Dziękujemy w imieniu Tysięcy rodziców – zastraszanych przez faszystowski sanepid

  Jeśli masz jakieś pytania na temat szczepień pisz.

  Pozdrawiam

  ____________________

  W 19-u krajach EUROPY jest dobrowolność szczepień !!!!!
  Austria => brak szczepień obowiązkowych
  Cypr => brak szczepień obowiązkowych
  Dania => brak szczepień obowiązkowych
  Estonia => brak szczepień obowiązkowych
  Finlandia => brak szczepień obowiązkowych
  Niemcy => brak szczepień obowiązkowych
  Islandia => brak szczepień obowiązkowych
  Irlandia => brak szczepień obowiązkowych
  Liechtenstein => brak szczepień obowiązkowych
  Litwa => brak szczepień obowiązkowych
  Luxemburg => brak szczepień obowiązkowych
  Malta => brak szczepień obowiązkowych
  Holandia => brak szczepień obowiązkowych
  Norwegia => brak szczepień obowiązkowych
  Portugalia => brak szczepień obowiązkowych
  Rumunia => brak szczepień obowiązkowych
  Hiszpania => brak szczepień obowiązkowych
  Szwecja => brak szczepień obowiązkowych
  Wielka Brytania => brak szczepień obowiązkowych

  W czym Polska jest gorsza ?????

  Dziękujemy
  za wsparcie – podpisywanie się na liście pod projektem ustawy o dobrowolności szczepień
  i przekazywanie info DALEJ !!!!

  __________________________________________________________
  BEZSENS i SZKODLIWOŚĆ MASOWYCH
  I PRZYMUSOWYCH SZCZEPIEŃ udowadniają materiały zgromadzone na stronie https://szczepienia.wybudzeni.com

  Obnażają fakt, że szczepienia to BIZNES

  i WYMYSŁ koncernów farmaceutycznych, które żerują na ludzkiej

  – niewiedzy

  – naiwności

  – ufności do lekarzy

  – i strachu przed rzekomymi epidemiami na rzekomo śmiertelne choroby

  1. Ciag dalszy PROBY zmiany struktury narodowosciowej Polski.
   Mamy juz Chazarow i Ukraincow. Polskojezyczny zarzad warszawski dogaduje sie (albo juz sie dogadal) z rzadem Uzbeskistanu w sprawie przyjecia do Polski „taniej sily roboczej” z muzulmanskiego Uzbekistanu. A teraz media donosza, ze ZARZAD planuje otworzyc podwoje dla Filipinczykow i Wietnamczykow. Przeczytajcie dobrze ostatnie zdanie. ONI sa potrzebni polskojezycznym do „zalatania dziury demograficznej”. Wspolmalzonkowie pracujacych w Polsce cudzoziemcow nie beda potrzebowali pozwolenia na prace.
   ———————————————-
   „Urzędnicy chcą także wydłużyć listę krajów, których obywatele podlegają łagodniejszej polityce migracyjnej.

   „Chodzi o państwa Azji Południowo-Wschodniej, np. Wietnam czy Filipiny. Mamy informacje od pracodawców, że osoby z tych krajów szybko aklimatyzują się w Polsce i dobrze się integrują” – powiedział „DGP” wiceminister Paweł Chorąży.

   Celem nowej strategii jest nie tylko wypełnienie imigrantami coraz bardziej pogłębiającej się luki na rynku pracy. Politycy deklarują, że chcą, aby przybysze osiedlali się u nas, zakładali rodziny. I w taki sposób pomogli nam załatać dziurę demograficzną – podsumowuje gazeta”

   http://nczas.com/2018/06/04/lapcie-prace-dopoki-jest-bo-polska-otwiera-sie-na-imigrantow-zobaczcie-ktore-nacje-nie-beda-w-ogole-potrzebowaly-pozwolen/

   http://praca.interia.pl/news-rewolucja-na-rynku-pracy-rzad-otwiera-sie-na-imigrantow,nId,2589594

 9. Albowiem nadchodzi szybko czas, gdy ta planeta nie będzie chciała tolerować jej niechlujnych gości, którzy nie chcą wibrować w takiej częstotliwości bycia, do której sama planeta przygotowuje swe przejście. Dlatego też nie daj się zaskoczyć przychodząc do domu pewnego dnia i odkrywając, że gospodarz zmienił zamki i nie masz gdzie złożyć głowy. Stań się raczej żywym ucieleśnieniem Miłości i podróżuj z twą Świętą Matką ku całkowicie nowemu wymiarowi istnienia. I nigdy nie zapominaj śpiewać, śmiać się, tańczyć i bawić przez całą drogę!

 10. która tv była na proteście tej ufamy, szczepionki to ludobójstwo ras białych przez zydow mongolow i szarakow

 11. Kompas wiemy jak działa. Wyznacza kierunek. Co by było gdyby igła kompasu widoczna była tylko w chwili ustawienia w kierunku którym iść chcemy? Utrudnienie.
  Lepiej jest gdy cały czas jest widoczna. To bardzo ułatwia nawigację.

  Teraz wyobraźmy sobie, że człowiek posiada taki wewnętrzny kompas. Są nim uczucia. Uczucie radości, lęku, blokady, zaciśnięcia, rozluźnienia, frustracji, złości etc
  Niektóre nazywamy dobrymi inne złymi, niskimi i wysokimi, jasnymi i ciemnymi.

  Jak by to było gdyby obserwator powiedział że kompas źle pokazuje, zamiast rozpoznać że pokazuje niepożądany przeze mnie kierunek?
  Czy osądziłbym to jako złe i próbował ignorować albo znaleźć lekarstwo? Czy nic bym nie poczuł prócz wdzięczności za to że mam kompas i mogę dzięki niemu skorygować swój kurs?

  Uczucia, emocje, dają nam znać czy z naszym myśleniem wszystko gra.

  Jeśli słucham rozmowy dwu osób i osądzę, to doświadczę uczuć, odczuć, emocji wynikających z mojego osądu, z tego co pomyślałem przysłuchując się rozmowie
  Jesli zachowam spokój i czysty umysł, to poczuję w ciele albo radość na te słowa albo np jakąś przed nimi blokadę.
  Wtedy mój wewnętrzny kompas powie mi czy słyszę prawdę czy kłamstwo.
  Ale jeśli będę to osądzać, to mój kompas zacznie szaleć, pojawiają się emocje. Wtedy kompas wskaże kłamstwo ale w moim umyśle.

  Ani emocje ani żadne uczucia nie są złe.
  Pragnąc bardziej czuć sercem, otrzymujemy (w trakcie usuwania przeszkód umysłowych) przejrzystość w swoim odczuwaniu i dostajemy więcej, mocniej, nie tylko radości ale wszelkich emocji.

  Próbując blokować emocje, pić jakieś zioła, jeść tabletki, dusić je w sobie – otępiamy nie tylko emocje które osądziliśmy jako złe ale i te które osądzamy jako dobre.
  Nie w tym rzecz by nie czuć.
  Sprawa biega o rozpoznanie, czym uczucia są, skąd się biorą i co możemy dzięki nim zyskać.

  Uczucie zwane głosem serca podaje odpowiedni kierunek ale nie tylko ono. Uczucie zwane depresją też, i frustracja i każde inne poruszenie. Jest pokój albo go nie ma. Jest kurs prawidłowy albo igła kompasu drgnęła.

  Podobnie jest z chorobą ciała fizycznego.
  Gdy ignorujemy kompas uczuć, długotrwałe podążanie w nieodpowiednim kierunku, może objawić się chorobą.

  Jesli dwie osoby idą obok siebie i jedna na coś choruje a druga nie, nie znaczy to że chorującą jest kimś gorszym.

  Nie chorującą mogła dopiero co wyjść na spacer i idzie we właściwym dla siebie kierunku. Ta która choruje, może już zawrócić. Idąc z tamtą idzie do siebie w niewłaściwym kierunku. Najpierw czuje, a gdy ignoruje dostatecznie długo swój kompas, wtedy pojawia się choroba (nie tylko wtedy)

  W oczyszczonym umyśle można ujrzeć wyjaśnienia dotyczące uczuć i zbieżne z głosem serca.
  Nie oczyszczony umysł, pokazuje inaczej niż głos serca. Zwodzi, przekonuje, motywuje, kłamie i nakłania do podróży w kierunku przeciwnym, lub tym samym gdy kompas uczuć zmienił kierunek.
  Ignorancja serca sprowadzi chorobę a jesli to konieczne, reset zwany również śmiercią. Co nie znaczy że prawidłowy odczyt nie wyznaczy kierunku przez to co śmiercią zwiemy.

  Czyli mamy kompas serce które jest manifestacją Serca – rdzenia istoty
  I
  Objaśnienia do tej mapy widziane wewnętrznie, duchowo, trzecim okiem

  To drugie pojawia się gdy przeszkoda jaką jest ziemski umysł, egotyczny umysł , zostaje oczyszczony z wirusów i odłożony na bok. Wyciszony.
  Przez tą ciszę, tak jak przez umytą szybę, może dostać się światło słoneczne do mieszkania z zewnątrz, tak przez wyciszony umysł, odłożenie ba bok ego z jego osądami, staje się widoczne to co pochodzi od Źródła i współgra z tym co pokazują uczucia. To widzenie objaśnia i uczucia i wszystko co w danej chwili potrzebne jest człowiekowi.
  I wcale nie musi być czystą prawdą. Jest wciąż postrzeganiem ale przysyłanym wprost ze Źródła, najbliższym i najlepiej wyjaśniającym temu kto je otrzymuje.

  1. Wybrałem się boso na spacer bo taką miałem chęć. Ego coś tam mruczało ale poszedłem za głosem serca.
   Zapomniałem już jak to jest i okazało się że to nie to samo co chodzenie boso po domu albo ogrodzie.
   Na ubitej drodze zobaczyłem że walę z piety o podłoże. Chodzić nie umiem, sobie pomyślałem.
   Dalej po żwirku i szyszkach w lesie, ciało zaczęło się wyginać na różne strony. Tam gdzie było zniesienie lordozy (zbyt wyprostowany odcinek lędźwiowy) wygięcie samo się pojawiło. Przykurczone mięśnie zaczęły rozciągać a osłabione pracować. Cały kręgosłup i stawy zaczęły ładnie się ćwiczyć. Po kilometrze ból kręgosłupa minął.
   A ja szedłem dalej z zaciekawieniem obserwując pracę ciała.

   Wtedy przypomniała mi się uwaga Jezusa, który powiedział, że my już prawie wcale nie potrzebujemy chorób a mamy je bo wywołujemy je sobie inaczej.
   Chyba chodziło o jedzenie chemii, nieprawidłową siedzącą postawę w pracy, szkole itd.

   Wyżej napisałem że lekceważenie kompasu może wywołać chorobę. Gdy jest dlugi czas uraza, może wywołać raka. Gdy długo nerwy, złość, może być zawał serca.

   Ale Jezusowi tym razem chodziło o coś innego. Chodząc w butach z twardą podeszwą, nie czuję ciała. Uderzam piętą o podłoże i przenoszę to uderzenie na stawy, na dyski w kręgosłupie.
   Idąc na boso po szyszkach, nie da się tupać. Ciało pracuje zupełnie inaczej.
   Może ja w taki sposób niszczyłem sobie kręgosłup? Ekstremalne sporty, skoki, upadki. Dwa tygodnie temu nie pamiętam ile razy po pijaku z roweru spadłem. Nie bardzo pamiętałem nawet że jeździłem i gdzie byłem. No jak ma mnie kręgosłup nie boleć skoro okazuje się że nawet poprawnie chodzić nie umiem.
   Przewędrowałem parę kilometrów po różnym terenie. Kręgosłup przestał boleć. Zacząłem czuć że trzeba wracać ale wtedy ego mówi: tak się ładnie bawisz, wędruj sobie dalej i zaczęło planować, jak to opisać na forum.

   I jak tak szedłem już nie uważny na swoje ciało i na to co robię, siedząc w swojej głowie i planując, to ciało już tak pięknie się nie wyginało. Kręgosłup zesztywniał, kroki nie były miękkie lecz twarde i po jakimś czasie dyskomfort w kręgosłupie wrócił.
   Wtedy znów pod nogami pojawiły się kamyczki a ja zmuszony byłem uwagę skierować na czucie stopami i kręgosłup znów zaczął się wyginać a ból sobie poszedł w siną dal.

   Oprócz tego odebrałem pewną wiadomość. Nie wiem czy to stare wspomnienia o tym co kiedyś czytałem, czy jest coś na rzeczy.
   Kiedy świadomość się zmienia, zmianą odpowiada ciało. Przebudowuje się.
   Nie wiem czy nie traci zdolności do jakieś ciężkiej charówy. Takie rzeczy może zaczynają mu szkodzić. A może po prostu serce już mówi dość, ego jeszcze przekonuje że tak trzeba, powstaje wewnętrzny konflikt i niezadowolenie, co ułatwia kontuzje, wypadki. Dochodzi się do granicy i tam szeregowy pracownik kierownikowi, albo dzieci rodzicowi, niewolnik panu, mówi w końcu NIE.
   Jakiś czas lęk o przyszłość zmusza do ignorowania głosu serca. To jednak ma swój kres. Albo choroba, albo ból fizyczny, albo psychiczny urośnie i dalej się nie da. Śrubce skończy się gwint i nie będzie już można bardziej dokręcić a system się nie zatrzyma. Tak działa że wszystko musi być ciągle dokręcane. Balon pęknie, gwint się zerwie, kierownik dostanie w zęby a system jebnie 😁

   Idąc tak boso, zobaczyłem kobiety w szpilkach, ajjjj.

   A w sprawie dotacji dla rolników. Zamierzam brać dopłaty i płacić podatki z uśmiechem na ustach czy się to komuś podoba czy nie.
   A gdy pewnego ranka obudzę się i usłyszeć że system się załamał. Z równie uśmiechniętą buzią zatańczę boso i zaśpiewam chociaż nie umiem 😊

   To co napisał Ramzes wiem, że tak będzie. Ziemia też się budzi i nie pozostanie na niej nic głupiego. Ani systemy ani tacy którzy ich chcą.
   Więc nie martwię się tym, jak zwalczyć to porąbane ustrojstwo. Czy to o szczepionki chodzi czy inne gowno. To już jest załatwione.
   Lepiej pracujmy nad sobą, by nie okazało się że strząsając z siebie żyda, Ziemia nie strząsnęła mnie, który żyda ma w swoim charakterze.

   Do SłowiAnki
   Anno, nie przychodzę tu bo czuję się samotny. Jestem kawaler szczęśliwy w byciu singlem ale nigdy nie samotny. Przychodzę bo czuję się szczęśliwy i chcę się tym szczęściem z wami dzielić.
   A że dopiero się uczę…

   1. „Więc nie martwię się tym, jak zwalczyć to porąbane ustrojstwo. Czy to o szczepionki chodzi czy inne gowno. To już jest załatwione.”

    Widzisz, ty jestes szczesliwym kawalerem( „syngiel „to wraze obce slowo z reptoidalnegpo jeszyka) , ale sa RODZICE DZIECI, ktore chce sie na sile wykastrowac CHEMICZNIE lub tez dokonywac na nich „doswiadczen” medycznych , poprzez „szczepionki”. Wiec widzisz Mily Bracie, dla tych Rodzicow, ktorych strasza Trybunaly, Kary, a nawet Policja i „opiekunki spoleczne”- czytaj AGENCI OPRESJI…wiec widzisz, dla tych Rodzicow to jeszcze NIE JEST ZALATWIONE…

    A tak przy okazji, wielu z nas ma nadzieje miec kiedys RODZINE, daj Boze szybko…i bysmy bardzo chcieli, aby nasi Bliscy ZYLI W BEZPIECZNYM KRAJU i nie byli nekani i straszeni…

   2. Jasio, szczęścia i wszelkiej pomyślności w Twoim życiu i dla Twoich planów z serca serdecznie Ci życzę.
    Wymyśl
    Zaprojektuj
    Oczekuj
    Odbierz
    Na pewno się spełni, trzymam za Ciebie Kciuki. ❤

   3. „Wymyśl
    Zaprojektuj
    Oczekuj
    Odbierz”

    Dziekuje Mila Duszo ❤

    Nie wypalilo ,ale trudno…
    Liczy sie Zycie, nawet smutne …

    Moze jeszcze sie zdarzy ❤

   4. Wymyśl, zaprojektuj, oczekuj odbierz.

    Nie tylko myśli których staramy się być świadomi jako myśli stwórczych, nazywanych wizualizacją – stwarzają.
    A co z myślami których mamy tysiące dziennie? Myślicie że wtedy przełącznik stwarzania jest wyłączony?
    Każda myśl wytwarza formę na jakimś poziomie. Nieważne czy jesteśmy jej świadomi.

    Rzecz nie w tym by obserwować wszystkie myśli ale być świadomym obecności uczuć, emocji, samopoczucia.
    To uczucia informują, jak kompas wskazują, jakiego rodzaju doświadczenie wytwarzają w danym momencie twoje myśli.

    Jeśli czujesz lęk, to choćbyś nie wiem jak długo projektował w myślach dom, wytworzyć możesz jedynie doświadczenie związane z domem które przysporzy ci jeszcze więcej lęku.
    Jeśli w kółko wałkujemy temat szczepionek i narzekamy to wytworzymy jeszcze więcej doświadczeń, które dadzą powody do narzekań.
    Jeśli w mojej obecności zdarza się wypadek komuś bliskiemu, to współtworzyłem do doświadczenie z wszystkimi którzy to widzą. Jeśli w pewnej chwili zdecyduję że to doświadczenie nie wpłynie na moje emocje i pomimo tego co widzę będę czuł spokój, radość, wdzięczność (aspekty miłości) to miłość może pomóc np wyleczyć się temu osobnikowi który doświadczył wypadku.

    Uczucia są kompasem mówiącym: uwaga stwarzasz dla siebie piekło albo czując wdzięczność wyjdziesz z najgorszej opresji tak by wynik pasował do uczucia wdzięczności.

    Bóg stworzył ciebie i ciebie i mnie, nas.
    Ale to my stworzyliśmy czas i przestrzeń.
    I stwarzamy wszystkie swoje doświadczenia zarówno te które można osądzić jako przyjemne i nieprzyjemne.

    Tylko miłość uzdrawia.
    Co to znaczy?
    Biorąc zioła na jakąś dolegliwość, możesz już czuć wdzięczność, wierząc że ci pomogą. Możesz też nie być świadom tego, że to twoja wdzięczność cię uleczyła a nie zioła.
    To samo z trucizną. Człowiek świadomy mocy miłości, może zachowywać wdzięczność w obliczu połknięcia trucizny przez ciało i jemu ta trucizna nie zaszkodzi.

    Jeśli osądziłeś brata swego, pomyślałeś inaczej niż pomyślałby o nim Bóg, na 100% doświadczysz utraty pokoju. Nie będziesz czuł wdzięczności choćbyś nie wiem jak starał się je poczuć. Twoje myśli osądzające wytworzą w tobie niepokój i może to być dla ciebie wskazówką że właśnie wytwarzasz koszmarne sny, dokladasz do piekielnego pieca. I nikt nie jest sam w doświadczaniu skutków swoich myśli.

    Jeśli się lękasz, to nie wierzysz.
    Gdy wiesz, odczuwasz wdzięczność, miłość która nie ma sobie przeciwstawieństwa uczyni cuda. Wtedy powiesz: Prawda wyzwala. I będziesz to wiedział.

   5. Wymyśl, zaprojektuj, oczekuj, odbierz. – miało być w cudzysłowie

    „Jeśli się lękasz, to nie wierzysz”
    błąd
    Wierzysz, że jesteś ofiarą a nie stwórcą.

   6. „Jeśli w mojej obecności zdarza się wypadek komuś bliskiemu, to współtworzyłem do doświadczenie z wszystkimi którzy to widzą. Jeśli w pewnej chwili zdecyduję że to doświadczenie nie wpłynie na moje emocje i pomimo tego co widzę będę czuł spokój, radość, wdzięczność (aspekty miłości) to miłość może pomóc np wyleczyć się temu osobnikowi który doświadczył wypadku.”
    No, nie bardzo rozumiem, to by znaczylo, ze zamiast manifestowac, zmieniac „ustawy”,itd;, wystarczy czuc wdziecznosc..do kogo ? Do tego dobrego, ktore bedzie?

  2. Wędrowcze ❤ dzisiaj jest DZIEŃ WŁAŚCIWEGO KIERUNKU!
   Ten kierunek to SERCE! i Dzisiaj o kompasie i magnesie jest w przekazie u Alis, a także u Pana dr. Jerzego Jaśkowskiego!

   Powiem, że temat CHEMTRAILS, SZCZEPIONEK PRZEBIŁ SIĘ DO POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA Z MOCA WODOSPADU!
   Świat jest inny odc.73 – Głowa do góry – i patrz
   Opublikowany 4 cze 2018

   ,,Jak mawiał klasyk: " |Nikt nam nie powie, że czarne jest czarne a białe to białe". Nie macie myśleć tylko przyjmować informacje, to że coś was niepokoi jest wynikiem Waszej choroby psychicznej a nie obserwacji. Pobudka.''

   1. Wspaniałe wieści Elaszko przynosisz. Ze szczepionkami itd. Z serca dziękuję.
    Dziś taki jeden mądry powiedział tak: Bóg mieszka w sercu. Jeśli słuchasz serca to jesteś na właściwym kierunku.
    Mówisz że dziś dzień właściwego kierunku.
    Cóż więcej mówić 😊

 12. Powiem Wam na czym każdorazowo polega problem nieskuteczności protestujących o swoje słuszne prawa Polaków. Otóż dotychczasowe manifestacje moi mili odbywają się zwykle pod siedzibami URM-u, Sejmu, Senatu, ministerstw, ect czyli przed siedzibami dobrze opłacanych w zdecydowanej większości wąsko OPROGRAMOWANYCH funkcjonariuszy lub służb wynajętych do zarządzaniem III RP skrytych okupantów , tymczasem niezmiennie mentalna władza jest w rękach ubranych na czarno i purpurowo BISKUPÓW, KAPŁANÓW, RABINÓW, HIEROFANTÓW, ect. którzy są znacznie wyżej w piramidalnej konstrukcji spisku ELYT przeciwko ZDEZORIENTOWANEJ i w tym celu przez dziesięciolecia i wieki CELOWO ODMÓŻDŻANEJ plebejskiej GAWIEDZI – czytaj żałosnego elektoratu OWIECZEK. Biorąc powyższe pod uwagę wszelkie szeroko oznakowane transparentami manifestacje, które celowo są omijane szerokim łukiem przez również obsadzone przez funkcjonariuszy media głównego nurtu i telewizje POWINNY się ODBYWAĆ o wiele częściej CENTRALNIE I LOKALNIE ! (PRZYKŁADOWO co tydzień DO SKUTKU )
  1. Przed biskupimi kuriami
  2. Przed wszelkimi miejscami kultu religijnego i to wyłącznie w dni w których gromadzą się tam wierni, aby Ci po modlitwie równie w ujmujący sposób zostali zainteresowani oni o co prawdziwie walczą ich rodacy i co IM mają do przekazania. Ponieważ ich pasterze, kapłani milczą jak przysłowiowy grób, to obowiązkiem bliźniego jest ich o tych żałosnych przemilczeniach poinformować 3. Przed konkretnymi ambasadami krajów w których produkuje się okupacyjne prawodawstwo, ale także niebezpieczne szczepionki, niebezpieczne środki ochrony roślin zawierające kancerogenne glifosaty, pestycydy, ect.
  4. Przed uczelniami, szkołami, funkcjonującymi salami katechetycznymi – prawdziwie i zgodnie z faktami ( wskazując konkretne źródła informacji – pozycje książkowe i przydatne linki ) informując uczęszczającą tam młodzież i dzieci o powszechnym spisku polegającym na ŁŻĘ OPROGRAMOWYWANIU ich fałszywą nauką, is-torią, półprawdami, przemilczeniami, wszechobecną PROPAGANDĄ i manipulacją…
  5. Przed SUPERMARKETAMI informując klientów o zatrutej glifosatami i aluminium kancerogennej żywności GMO o napojach i piwie słodzonych fruktozami o szkodliwych aluminiowych i plastikowych opakowaniach, ect.

  Tylko wtedy będziemy doprawdy skuteczni i nie będzie nas obchodził tradycyjny brak mediów, BOWIEM jak mawiał pewien znany polityk: OBECNA POLSKA jest EKSPERYMENTEM, a prawdziwa walka toczy się wyłącznie o serca i świadomość OWIECZEK, które nie mają pojęcia, że WSZYSCY RAZEM TWORZYMY faktycznie kreujący rzeczywistość ( a więc i wspólną przyszłość ) UNIWERSALNY UMYSŁ !

  wężykiem, wężykiem
  PODAJCIE DALEJ…

  1. [qrde blade] Powiem Wam na czym każdorazowo polega problem nieskuteczności protestujących o swoje słuszne prawa Polaków. Otóż dotychczasowe manifestacje moi mili odbywają się zwykle pod siedzibami URM-u, Sejmu, Senatu, ministerstw, ect
   ————————————-
   Wydaje mi sie, ze najwieksza korzyscia jest to, ze takie RUCHY zaistnieja w przestrzeni publicznej.

  2. „Biorąc powyższe pod uwagę wszelkie szeroko oznakowane transparentami manifestacje, które celowo są omijane szerokim łukiem przez również obsadzone przez funkcjonariuszy media głównego nurtu i telewizje POWINNY się ODBYWAĆ o wiele częściej CENTRALNIE I LOKALNIE ! (PRZYKŁADOWO co tydzień DO SKUTKU )
   1. Przed biskupimi kuriami
   2. Przed wszelkimi miejscami kultu religijnego i to wyłącznie w dni w których gromadzą się tam wierni, aby Ci po modlitwie równie w ujmujący sposób zostali zainteresowani oni o co prawdziwie walczą ich rodacy i co IM mają do przekazania. Ponieważ ich pasterze, kapłani milczą jak przysłowiowy grób, to obowiązkiem bliźniego jest ich o tych żałosnych przemilczeniach poinformować 3. Przed konkretnymi ambasadami krajów w których produkuje się okupacyjne prawodawstwo, ale także niebezpieczne szczepionki, niebezpieczne środki ochrony roślin zawierające kancerogenne glifosaty, pestycydy, ect.”

   TAK!

   TAK!

   TAK!

   1. Tak !TAK! Jasio jesteś WIELKI i niezłomny jak na SŁOWIANINA przystało ..
    Podziwiam ❤

  1. Poseł Paweł Skutecki już od 3 lat pracuje na rzecz Dobrowolności Szczepień, więc mogą mu nagwizdać. Sami się tylko coraz bardziej demaskują…

   Poseł Paweł Skutecki jest założycielem Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/15/czy-minister-radziwill-sprzedaje-nas-koncernom-ratujmy-dzieci-stop-nieodpowiedzialnosci-organow-panstwa/

 13. Umemy tylko gadac,ale czemu ciagle wybieramy debili do rzadu, lecz raczej moze dlaczego ci debile jak tylko dobiora sie do wladzy to daja sie przekupic zachodniej lub wschodniej k……………..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s