35 myśli w temacie “Janusz Bieszk, „Słowiańscy królowie Lechii” [AUDIOBOOK]

   1. Też się nad tym zastanawiam…

    Kali Yuga weszła głęboko swym impetem, w końcu dosięgła także Słowian. Po nas zniszczono jeszcze obecny kontynent amerykański. Tamtejsze cywilizacje potraktowano jeszcze okrutniej niż nas.

   2. Pewnie dlatego, że najciężej walczyć z wrogiem, którego nie widać. Manipulacje, kreowanie niekorzystnych wydarzeń.. system jest jak partia szachów w której nie widać graczy.

    Obecnie widzimy te manipulacje, wiele źródeł wyciąga je dla nas, może kilka tysięcy lat temu nie wszystko było tak widoczne.

    Ludzie to nie tylko ciało, podupadnięcie ducha też pewnie przyczyniło się do takiego stanu rzeczy.

    Ale to już prawie za nami… : )

   3. Drogi Januszu – Polska była od morza do morza , dziś cieszy się że 1 wiek ma od odzyskania wolności i znów chcą ją zniszczyć , rozebrać na strzepy , wiele zdrajców . Kim jest unia europejska , kto tak naprawdę ją rządzi . Ta ziemia droższa od innych będzie to możliwe w Chrystusie Jezusie Panu naszym.

 1. https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0ahUKEwjAq8230ePXAhVJVxQKHYDoA_4QFggnMAA&url=https%3A%2F%2Fpsychologiasprzedazy.files.wordpress.com%2F2009%2F11%2Fgoleman-daniel-inteligencja-emocjonalna-w-praktyce.pdf&usg=AOvVaw2sSSsmg9KcRRi0DyF24k3I

  TAWIE – wiem że o tym wciąż przypominasz w komentarzach ale może komuś się przyda ta wiedza. Warto przypomnieć żeby się nie zagubić w emocjach. Pozdrawiam wszystkich.Justyna

   1. TA-WIE dziękuję. Goldman pisze że pierwsze 29 sek to intuicja -póżniej emocje mylące.
    Przychodzą mi do głowy myśli w momencie nie związanym z np. jakimś tematem którym się zajmuję i łapię tę myśl i dr.google….

   2. Tak, ja powiedziałbym nawet, że kluczowe jest pierwsze 10-15 sekund.

    Nie jest to oczywiście metoda niezawodna, ja bym ją ocenił na ok. 80% skuteczności – a więc i tak się opłaca słuchać intuicji. Bo po kilkunastu sekundach już automatycznie włącza się umysł ze swoimi filtrami postrzegania.

   1. Dziękuję. Uzależniona jestem od czytania-nałóg. Jedni od alkoholu drudzy inaczej a ja od dziecka czytam nocami. Bida była i nie było zabawek i innych pierdół to czytałam. Jedyną lalkę jaką miałam to tę którą sobie sama uszyłam ze szmatek.

 2. W 2018 zostala wznowiona powiesc Zofii Kossak-Szczuckiej nawiazujaca do historii Slowian polabskich i Arkony.
  ————————
  „Troja Północy” przybliża niemal nieznane – a przez to tak fascynujące – dzieje Słowian Zachodnich: Wieletów, Pomorzan, Obodrzyców i wielu innych plemion opierających się przez kilka stuleci ekspansji ze strony zaborczego żywiołu germańskiego, prowadzonej pod pozorem chrystianizacji. Obficie cytowane przez Autorów głosy kronikarzy niemieckich, polskich i skandynawskich przenoszą czytelnika w nieistniejący już świat dawnych Słowian, stanowiąc zapis ich cnót i wad, życia codziennego, kolei ich dramatycznego losu. Niezwykły talent literacki i znajomość historycznych realiów sprawiają, iż „Troja Północy” jest barwnym freskiem życia, kultury, bogactwa obyczajów i wierzeń świata słowiańskiego, jak i heroicznych walk Słowian Połabskich z najazdem germańskim.


  http://multibook.pl/pl/p/Zofia-Kossak-Troja-Polnocy/9113

   1. Witaj TAWie! Witajcie! Jak tam po przesileniu? Znuzenie, bole, niepokoj odeszly w niwecz? Trzymacie sie jakos?

    TAWie, wiesz dlaczego sie nie odzywalam? Nawet nie wiesz, co mi sie przytrafilo! Hahaha A moze wiesz! Ty duuuzo wiesz! Tak sie zbieram, aby wam wszystkim napisac i pewnie niedlugo to zrobie. Uchyle rabka tajemnicy. Od konca lutego przeprowadzam na sobie pewien eksperyment zwany kuracja. Myslalam, ze skoncze gdzies w marcu, ale jak na razie sie nie zapowiada. Juz mi sie zdaje, ze pare dni i bede miec to za soba, ale potem okazuje sie, ze jeszcze troche, jeszcze nie koniec. Na razie.

   2. Jesteś mądrą kobietą, więc akurat Tobie nie muszę przypominać, ale ogólnie wspomnę, że warto traktować swoje ciało z czułą Wyrozumiałością (lechicka cnota), pamiętając o przyRODzonych istocie ludzkiej zdolnościach autoregeneracyjnych… (o czym niestety nie informują ani media, ani szkoła, ani ambona…).

    Czasami wystarczy po prostu nie przeszkadzać organizmowi…

    Ja uważam, że niedługo to już nawet Zioła🌱 nie będą nam potrzebne – do przywrócenia ogólnej harmonii ustroju wystarczą: patrzenie w Słońce🔆 i bosochodzenie… 👣😀

   3. Ja uważam, że niedługo to już nawet Zioła nie będą nam potrzebne – wystarczą patrzenie w Słońce 🔆 i bosochodzenie…
    ——————————
    Drogi TAWie, Tobie z pewnoscia ziola juz wkrotce nie beda potrzebne, ale mnie… jeszcze pewnie TAK i to przez dlugi czas. TAWie, ZE WSZYSTKIM jestes do przodu, a wielu z nas, a przynajmniej ja, to tak sie wloka gdzies w ostatnich wagonach przyspieszajacego ORIENT EXPRESSU…. Hahaha Na pocieszenie dodam: w tyle, ale nadal w pociagu, a nie za pociagem, jak sadze. Nie, nie kadze Tobie. Stwierdzam po prostu fakt.

   4. Z perspektywy pobytu w Ciemnej Dupie Słonia (jaskinia platońska) prawie wszystko wydaje się niemożliwe lub do dupy. W pewnym milisekundowym momencie następuje jednak przeskok/wytrysk💥 kwantowy od niemożliwości/impotencji ku stwórczej Kreacji🔆🚀

    Jesteśmy już bardzo blisko tego momentu…

    Nawet największe marudy czują w kościach, „że już jutro wydarzy się coś…” 😉

    Rżą konie u sań… https://youtu.be/yL9FnYo7jlc

   5. Przepraszam że wchodzę w rozmowę jednakże od zawsze zastanawia mnie to dlaczego ludzie wierzą w choroby bo ja od zawsze twierdze że choroba jest wymysłem . Ciało naprawić to naprawdę żadna filozofia wystarczyło by raz w tyg zrobić głodówkę ale tego nie robimy i to jest pytanie które się powinno zadać . Dlaczego tego nie robimy Jednakże nic po zdrowym ciele jak w nim coś boli i tu się kłaniają rzekome choroby. Kolejna rzecz mówi się iż człowiek w większości życia jest martwy jak martwe może chorować ? ta filozofia do dzisiaj jest dla mnie zagadką 🙂 No ale owszem są niezaprzeczalne jakby dowody na to że ciało jest chore , tak to są blokady energetyczne to jest powód rzekomych chorób . Bo choroba sama w sobie nie istnieje , regularne oczyszczanie i organizm dokładnie sam sobie ze wszystkim radzi . Nie może bo za dużo w nim śmieci . Ale może i się mylę

    Dobrej Nocy Wszystkim

   6. W pewnym milisekundowym momencie następuje jednak przeskok/wytrysk💥 kwantowy
    ————————————–
    Hihihi Wytrysk kwantowy u mezczyzn, u kobiet przeskok.

   7. [MI] żadna filozofia wystarczyło by raz w tyg zrobić głodówkę
    ————–
    Oh, gdyby to bylo takie proste! Mnie jakos nie wychodzi

   8. I otóż to Kalinko myślę że i iż większość ma z tym „problem ”
    -brak nawyku od małego (oczyszczanie , post)
    ale przede wszystkim jest to brak miłości do ciała – kod ten (nienawiść , nie akceptacja w pełni ciała , które samo w sobie jest doskonałe ,nie jest ani złe ani dobre, ani piękne ani brzydkie ,ono pełni swoją funkcję a ta funkcja dawno temu została zaburzona i to się ciągnie do dziś ). Blokady energetyczne wielopokoleniowe .
    Na tle podświadomości jest to tak na prawdę karanie swojego ciała . To są właśnie kody KK . Trzeba się przez to przebić by pojąć czym to jest .

    Dobrego Pięknego Dnia Wszystkim wolnego od Negatywizmu wszelakiego 🙂

   9. „wytrysk💥 kwantowy od niemożliwości/impotencji ku stwórczej Kreacji🔆🚀”

    Impotencja kojarzy sie z kre(m)acja Zycia przekazywanego i energii wymienianej 🙂

    A przeskok znaczy, ze to, co potrafia HUNZA, beda potrafic wszyscy 🙂
    Czyli kto nastepnym ojcem w wieku 100 lat 🙂
    Kto Mama w 70 ?

    Bardzo dobra wiadomosc i to 13 tego 🙂 🙂 🙂

  1. Kalino, ja też myślałam, że nie dam rady jednodniowej głodówki przeprowadzić, ale okazało się to nie takie trudne jak myślałam. Ja to robię w soboty, w dzień w który jestem do popołudnia zajęta. Już od dawna w soboty jadłam dopiero po południu, najpierw chciałam wszystko w domu porobić, by potem spokojnie się jedzeniem i lenistwem delektować. Gdy wieczorem nie wyrabiam z głodu, a zdarza się to czasami, to piję mały kefir, zjadam jakiś lekki owoc, albo jajko na miękko. Choć właściwie to dwa żółtka, bo białka nie lubię. Czasami wezmę garść kapusty kiszonej, albo ogórka kiszonego. I to wystarczy, żeby oszukać żołądek. A cały dzień piję ziółka: pokrzywę, mniszka lekarskiego, skrzyp, czystek….. Oczywiście nie wszystko na raz, ale na zmianę. Każdy może sobie wybrać na głodówkę dzień najlepszy dla siebie. Jest jeszcze jedna metoda, też dobra, szesnastogodzinna przerwa w jedzeniu. Tzn jeść tylko w czasie 8 godzin dziennie, a nie jeść 16. Też daje dobre rezultaty…. Ale to trzeba robić codziennie.

   1. „Gdy wieczorem nie wyrabiam z głodu, a zdarza się to czasami, to piję mały kefir, zjadam jakiś lekki owoc, albo jajko na miękko. Choć właściwie to dwa żółtka, bo białka nie lubię. Czasami wezmę garść kapusty kiszonej, albo ogórka kiszonego. I to wystarczy, żeby oszukać żołądek”

    A po co go w ogóle oszukiwać ? 🙂

    Głodówka to tylko czysta woda i nic więcej . Głodówka powinna być niewymuszona w żaden sposób bo odbije się to bekiem prędzej czy później . Każdemu znane jest obżarstwo np na święta gdy sobie folgujemy , organizm mówi dosyć nie dam rady i następuje stop zjedzeniem bo potrzebuje czasu na przerobienie nagromadzonej ilości pożywienia . Tak to działa . Człowiek po 6 dniowych obiadach ma w sobie magazyny pokłady jedzenia więc nie powinien dostać żadnego kefiru tylko pobrać nagromadzone pokłady . Mowa tu oczywiście o dobrze w miarę pracującym organizmie , bo ogólnie też trzeba poznać swój organizm co mu jest potrzebne a co nie , a każdy skafander jest inny.

    Wpierw jednak trza wyzbyć się pasożytów bo inaczej będą wołać tworzyć iluzje głodu lub wołać zastępstwo . Dlatego są efekty jojo z dietami działają na zasadzie zagłodzić pasożyta 🙂

    Dobrej Nocy Wszystkim

 3. „Hihihi Wytrysk kwantowy u mezczyzn, u kobiet przeskok”.

  he he, Wytrysk kwantowy 😀
  W fizyce kwantowej jest coś takiego jak superpozycja…🤣🤣🤣
  Kamasutra przy tym wymięka 🤣

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s