17 myśli w temacie “Janusz Bieszk, „Słowiańscy królowie Lechii” [AUDIOBOOK]

   1. Też się nad tym zastanawiam…

    Kali Yuga weszła głęboko swym impetem, w końcu dosięgła także Słowian. Po nas zniszczono jeszcze obecny kontynent amerykański. Tamtejsze cywilizacje potraktowano jeszcze okrutniej niż nas.

   2. Pewnie dlatego, że najciężej walczyć z wrogiem, którego nie widać. Manipulacje, kreowanie niekorzystnych wydarzeń.. system jest jak partia szachów w której nie widać graczy.

    Obecnie widzimy te manipulacje, wiele źródeł wyciąga je dla nas, może kilka tysięcy lat temu nie wszystko było tak widoczne.

    Ludzie to nie tylko ciało, podupadnięcie ducha też pewnie przyczyniło się do takiego stanu rzeczy.

    Ale to już prawie za nami… : )

   3. Drogi Januszu – Polska była od morza do morza , dziś cieszy się że 1 wiek ma od odzyskania wolności i znów chcą ją zniszczyć , rozebrać na strzepy , wiele zdrajców . Kim jest unia europejska , kto tak naprawdę ją rządzi . Ta ziemia droższa od innych będzie to możliwe w Chrystusie Jezusie Panu naszym.

 1. https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0ahUKEwjAq8230ePXAhVJVxQKHYDoA_4QFggnMAA&url=https%3A%2F%2Fpsychologiasprzedazy.files.wordpress.com%2F2009%2F11%2Fgoleman-daniel-inteligencja-emocjonalna-w-praktyce.pdf&usg=AOvVaw2sSSsmg9KcRRi0DyF24k3I

  TAWIE – wiem że o tym wciąż przypominasz w komentarzach ale może komuś się przyda ta wiedza. Warto przypomnieć żeby się nie zagubić w emocjach. Pozdrawiam wszystkich.Justyna

   1. TA-WIE dziękuję. Goldman pisze że pierwsze 29 sek to intuicja -póżniej emocje mylące.
    Przychodzą mi do głowy myśli w momencie nie związanym z np. jakimś tematem którym się zajmuję i łapię tę myśl i dr.google….

   2. Tak, ja powiedziałbym nawet, że kluczowe jest pierwsze 10-15 sekund.

    Nie jest to oczywiście metoda niezawodna, ja bym ją ocenił na ok. 80% skuteczności – a więc i tak się opłaca słuchać intuicji. Bo po kilkunastu sekundach już automatycznie włącza się umysł ze swoimi filtrami postrzegania.

   1. Dziękuję. Uzależniona jestem od czytania-nałóg. Jedni od alkoholu drudzy inaczej a ja od dziecka czytam nocami. Bida była i nie było zabawek i innych pierdół to czytałam. Jedyną lalkę jaką miałam to tę którą sobie sama uszyłam ze szmatek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s