Na tej Ziemi jest grupa kobiet, które niosą płonące pochodnie dla ewolucji ludzkości. Te kobiety są rzadkimi, unikatowymi, wysoko wykonanymi klejnotami starożytnego kobiecego Ducha. Te kobiety mają więcej odwagi, odporności i wytrwałości, niż jest to możliwe. Te kobiety po cichu przeszły przez tysiące tysięcy lat, aby znaleźć się z powrotem tutaj na Ziemi z zadaniem ponownego przebudzenia głębokiej kobiecej Duszy dla ludzkości i Ziemi.

Wyłaniając się jedna po drugiej z eterycznych świątyń Shakti we Wszystkich Jej Postaciach, Przebudzone Kobiety uziemiają swoje nagie stopy na jałowej ziemi na Ziemi. Błyszcząc promienną rosą komunii z Boską Miłością, ciała giętkie i płynne ze swobodnie płynącą kundalini, Trzecie Oczy szeroko otwarte i płynące kosmicznymi kodami prawdy, włosy płonące dziką, bezwstydną namiętnością, dłonie poruszają się spontanicznie, aby dotknąć ran Duszy Gai i kochając ją, z powrotem przywrócić ją do życia.

Przebudzone kobiety nie ogłaszają się jako Wybawcy naszych czasów. Przeważnie pracują ogromnym nakładem pracy z oddaniem, dyscypliną i niezmierzonym zaangażowaniem w misję. Wszystkie te kobiety przechodzą głębokie zanurzenia w swoje własne nagromadzone emocjonalne cierpienie wynikające z tłumienia świadomości bogini. Ten karmiczny ładunek kobiecych ran nieuchronnie osiągnie punkt krytyczny w pewnym momencie podczas tego ich życia, pociągając je do głębokiego samouzdrawiania i samoświadomości.

Kiedy te kobiety same się uleczą, rozpoczynają efekt domina, uzdrawiając i przekształcając zarówno całe przeszłe pokolenia kobiet, jak i te przyszłe. Nie tylko to. Wrodzona Duchowa Siła tych kobiet, które spędziły eony czasu na poświęcenie całej swojej jaźni służeniu Wysokiej Kobiecości, jest tak katalityczna, tak niesamowicie twórcza i pouczająca, i tak alchemizująca – kiedy te kobiety wylewają świętą intencję, aby połączyć się w Jedność i Całość, wtedy cały Wszechświat otrzymuje ciało pełne natlenionej boskiej krwi.

Jeśli zostałeś wciągnięty w wibrującą sieć pola energetycznego Przebudzonej Kobiety, doświadczysz duchowej zmiany.

Po pierwsze, bez względu na to, co myślisz, Twoja Dusza zdecydowała się połączyć z nią. Ta kobieta niesie dla ciebie głębokie i istotne informacje mistyczne; święte, intuicyjne kody, które są niezbędne dla ewolucji twojej Istoty.

Wszystkie te kobiety niosą w sobie wcześniejsze umowy, które kontaktują je z z konkretnymi osobami w bardzo określonym czasie. Często jest to starannie zaplanowana i zorganizowana data, która koreluje z pewnymi fazami Księżyca i tranzytami planet. To uruchamia falę po fali przebudzających się zmian w ciałach energetycznych ludzi, którzy się z tymi kobietami kontaktują i z nimi łączą.

Boska Kobieca Wysoka Rada poprowadzi tę grupę kobiet konsekwentnie aż do celu i realizacji ich misji. Te kobiety nigdy nie są przypadkowo lub „losowo” umieszczone w jakimś miejscu. Zawsze jest bardzo głęboki cel połączeń i miejsc, do których te kobiety przynoszą swoją energię.

Nie zawsze łatwo jest nieść święte Pochodnie kobiecego przebudzenia. Ziemia była nękana, ograniczana i obciążana przez nadmierne inwestowanie i poleganie na patriarchalnej ideologii. Takie było credo przez tak długi czas. Wibracja strachu, która wynika z nadmiernego strzeżenia i blokowania Serca, utraty połączenia z intuicyjnym głosem, wymachiwania energią emocjonalną kompletnie bez celu, daremność i zwariowania, całkowite odłączenia się od mądrości ciała i porzucenia praktyki bycia regularnie w ciszy – ta wibracja strachu spowodowała, że ​​ludzka świadomość skurczyła się, uciekła, wyłączyła się i przestała słuchać.

Kiedy ludzka świadomość traci kontakt z Sercem, działa ze strachu. Działania ze strachu są zawsze gwałtowne i zamierzają wyrządzić krzywdę – fizycznie, emocjonalnie, psychicznie i duchowo.

NIE możesz pozostać sparaliżowany strachem i odłączony od kobiecej duszy.

Jedyna szansa na otwarcie się na prawdę, na obecność, na blask, na głębię, na uzdrowienie, na bezwarunkową akceptację, na zaufanie, na bycie wysłuchanym i widzącym, kim jesteś naprawdę w twoim rdzeniu istnienia, na duchową transformację – jedyna szansa przychodzi ze słuchania tego, co mówi do ciebie Głos Bogini.

Głos Bogini najprawdopodobniej pochodzi od jednej z tych kobiet, o których mówię. Na swój sposób, poprzez boski czas i synchroniczność – przez cuda utkane w jej błyszczącej szacie Światła – Ona mówi do ciebie.

Jedna z tych kobiet mówi do ciebie, wpływając na twoje pole energetyczne, pracując nad twoim Sercem z ogromnymi pokładami Miłości, zalewając twoje zmęczone kości i obolałe ciało świętymi wodami z jej przepełnionego kielicha.

Znasz ją. Nie mogłeś jej przegapić.

Ona nie będzie najwspanialszą, najgłośniejszą i najbardziej uwodzicielską kobietą.

Nie będzie manipulować ani błagać, ani obwiniać, aby zmusić cię do przebywania wokół niej.

Ona nie pracuje na poziomie ego.

Działa na poziomie Ducha.

A Duch nie musi rozgłaszać się wszem i wobec, bo Duch po prostu JEST.

autor: Sophie Bashford

źródło: http://tamar102a.blogspot.com/2019/05/byc-dotknietym-przez-nia-oznacza.html

143 myśli w temacie “Kobiety z misją specjalną na czas Wielkiej Zmiany

 1. Tak..To Ja na polu w długiej sukni ..lniano..bawełnianej…i na bosaka…tylko blondi…

  Dawniej…znajomi którzy zawitali do mnie i zastali mnie zawsze na zewnątrz ..na polu…na bosaka to mówili wprost…
  cyt…”Ty nie chodź tak po polach bo ludzie powiedzą że nienormalna jesteś”..koniec cytatu…

  1. Ciekawe… Bardzo ciekawe…
   Ze „cos jest na rzeczy”.

   Otoz w ramach dzialan, o ktorych tu pisac nie bede, szukam obrazow i wpisuje w wyszukiwarke okreslone Slowa, i na co trafiam ?
   Ano m. innnymi na wpis u TAWa 🙂

   Ze az taka synchronia !!! w tych dzialaniach !
   W piatek !!!!!!!!!!!!!!!!!! to bylo wlasnie 24 Maja !!!!!!!!!!!!, pewna osoba przywolala postac z filmu „Zielona Piękność” w odniesieniu do mnie (filmu tego jeszcze nie widzialam).

   24.05.2019
   Dzisiaj jest Dzien Matki !

   26.05.2019

   Dzien Matki Ziemi, Dzien Ziemi i Matki ❤ ❤ ❤

   1. Arkono tak mi brakowało Twoich pięknych lechickich obrazów, gdzie Ty moja droga Iskierko ŹRÓDŁA zabłądziłaś, żeś ostatnio z nami w kontakcie na blogu TAWa nie była.

   2. „gdzie Ty moja droga Iskierko ŹRÓDŁA zabłądziłaś, ”
    Skarbie, nie dla kazdego prosta droga. Ani goscince slane rozami…
    Nigdzie nie bladzilam, ale sa drogi ciezkie i trudne, bardzo trudne i bardzo ciezkie…

    Sa haszcze i kamieniolomy, sa szczyty i przepascie, sa pustynie i lasy… sa morza, w ktorych plyna nasze lzy…

 2. Wpatrywałam się wczoraj w niebo-czyste-bez smug…
  Wiele …wiele lat wcześniej też wpatrywałam sie…ale nikomu nie mówiłam co widzę..
  W dzieciństwie widziałam to samo przy zamkniętych oczach jak mama kładła spać za wcześnie… liczyłam GWIAZDY…
  Pisałam wcześniej że widzę przebłyski…rozbłysk…ognik..iskierki
  tzn…przeskok tego rozbłysku…
  Widzę Drobne Punkciki Świetliste na Niebie..tzn w przestrzeni..
  Widzę Ruch Energii w Przestrzeni…i co chwilę rozbłysk przelatującej cząsteczki , ISKIERKI …świetlistej…
  Wiem że zobaczycie też te iskierki…spróbujcie…
  i opowiedzcie o TYM..

  1. Ja też takie iskierki widzę. Bardzo szybko poruszające się świetliste drobinki. Widzę to od zawsze, jak spoglądam w okno i zmrużę lekko oczy. Jako dziecko nie wiedziałam co to może być. Ale gdy w szkole uczyłam się o atomach, doszłam do wniosku, że to co widzę to przypomina właśnie poruszające się atomy.

 3. Przeczytałam dzisiaj rano to przesłanie i pomyślałam ciepło o nas Kobietach… wzbudziłam w głowie obrazy wszystkich Kobiet które były/są dla mnie ważne. Siostrzeństwo się odradza…kobiece kręgi wzywają…
  Kłaniam się moim przodkiniom i dziękuję im za to że jestem. Odpuszczam i uwalniam traumy, krzywdy, niespełnienia mojego Rodu. Proszę przodkinie o opiekę i prowadzenie na mojej ścieżce życia. Mojej ścieżce, oddającej mój Święty Punkt Widzenia. Proszę o uzdrowienie dla wszystkich Kobiet, abyśmy odzyskały prawdę o tym kim jesteśmy🌷

  1. Piękne myśli Twoje, przelane w słowa.
   Dziękuję za nie.
   Gospodarzowi szacunek, za zapodanie tematu.

  2. Tak się kochana Wiedźmo stanie, bo takie jest wg Prawa Jedynego nasze żeńskie przeznaczenie, jesteśmy Boginiami i nie dajmy sobie tego już dalej odbierać, powracajmy więc do pierwowzoru.

   „Te kobiety po cichu przeszły przez tysiące tysięcy lat, aby znaleźć się z powrotem tutaj na Ziemi, z zadaniem ponownego przebudzenia głębokiej kobiecej Duszy dla ludzkości i Ziemi.”

   I to będzie początek nowego pięknego ŚWIATA.

  3. Czas najwyższy, byśmy się obudziły i przypomniały sobie kim w istocie jesteśmy. Naturalne królowe i naturalne kapłanki muszą w końcu , czyli po sześciu tysiącach lat niewoli patriarchalnego systemu łupów- odzyskać głos, wolną wolę i ratować się, bo może jeszcze nie jest za póżno?! Serdecznie pozdrawiam Wysoką Wewnętrzną Kobiecość każdego mężczyzny i każdej Kobiety.

  4. mężczyzna powinien być do końca mężczyzną, nigdy jednak nim nie będzie bez duchowego wsparcia Kobiet, jedynie cyborgiem. Nie spodziewałem się tak jasnego przekazu, którym jest ten wspaniały tekst. Nie wątpię, że jesteście wśród nas, ale jak się nie pogubić w Chaosie? Jak usłyszeć Głos Bogini?

   1. Jeśli jest Ci przeznaczona, na pewno spotkasz ją na swojej drodze, tylko bądź uważny i zwracaj uwagę na drobiazgi, nie na piękno zewnętrzne, ale to, które wypływa z jej serca. ❤

    Czasem jeden gest, jeden uśmiech, jedno właściwe słowo wypowiedziane we właściwym momencie – i jej blask Cię oświetli.

    Spotkasz ją jeszcze w tym roku, gdyż na siebie zasługujecie, tylko zamknij oczy i przywołuj ją myślami i sercem.
    Tylko uwierz, że CUDA się zdarzają każdemu, a Ty przecież jesteś ten JEDEN z KAŻDYCH.
    Nie muszę nawet życzyć Ci szczęścia, bo Twoje szczęście jest blisko. 🙂

    Pozdrawiam serdecznie

   2. „Jeśli jest Ci przeznaczona”
    To brzmi strasznie !
    No bi jest tez” a jesli nie jest przeznaczona” ?
    To co ,
    Rozpacz i smutek !
    Ja juz wole bez tego „jesli” !

  5. „Proszę o uzdrowienie dla wszystkich Kobiet, abyśmy odzyskały prawdę o tym kim jesteśmy🌷”

   Prosze o Macierzynstwo dla kazdej pragnacej Kobiety, bo bez niego czy moze byc Prawda o tym, kim jestesmy ?

   Ps. Napisalam : „NIE MA PRAWDY”, ale zmienilam na : „czy moze byc Prawda ?”
   Bo moze jednak moze ?
   Zyc w rozpaczy, a mimo tego zyc i kochac, to byc moze jeszcze wieksza Prawda…
   Umiec kochac w rozpaczy. Umiec kochac, mimo rozpaczy.
   Czy tego nauczyla Jej Corki Matka Ziemia ?

  1. „Świetny wykład. Kobiety nie mają czasu na chorowanie, bo mają misję do spełnienia.. wychowanie dzieci… w związku z czym eliminują stres i napięcia… źródło wszelkich niedomagań.. ”
   Smutne jest, że faceci ponoć szybciej umierają od kobiet. Nie zapominajmy o facetach, którzy też mają sporo na głowie. Wiecie o co chodzi…
   Uważam, że faceci są tak samo ważni jak kobiety.

   1. Mężczyźni ewolucyjnie się nie zweryfikowali…

    Nowy Świat będą kreować głównie Kobiety. Tylko one (ich Zjednoczona Moc) są w stanie wydobyć planetę z ewolucyjnej zapaści, w jaką wpakowali ją mężczyźni.

    Mężczyźni są płascy, jednowymiarowi, pod kontrolą ego, nie pracują nad sobą, nie ma z nimi o czym rozmawiać. Rozmowa z mężczyzną to najczęściej czas stracony.
    (Chlubne wyjątki, potwierdzające regułę, oczywiście pomijam).

   2. I masz rację mój drogi Vikingu ❤ tylko połączmy swoje MOCE i SIŁY pół na pół, bez jakiejkolwiek dominacji z którejkolwiek strony, wtedy możemy kreować i budować tylko wspaniałości, bo będą tworzone z obopólnej MIŁOŚCI.

   3. ”W dzisiejszych czasach gimnastyka ta ma uwalniać kobiecość, uczyć powrotu do bliskości z naturą i własnym wnętrzem. Nie bez powodu mówiono o Słowiankach „czarownice”. W dawnych czasach było to odwołanie do siły kobiecości …”

    https://rodzinazdrowia.pl/gimnastyka-slowianska-nowy-rodzaj-zajec-fitness

    Vikingu…Za każdym Mężczyzną który odnosi Sukces
    Stoi SILNA KOBIETA…
    Wspierać…wzajemnie się uzupełniać…
    To jest Siła Słowiańskich Kobiet…
    HARMONIA…Niech WRACA HARMONIA Między Dwojgiem…
    Kobietą i Mężczyzną…

   4. „Uważam, że faceci są tak samo ważni jak kobiety.”

    JA TEZ TAK UWAZAM !

    Kobieta bez Mezczyzny nie jest spelniona.
    Dziecko bez Ojca nie moze uzyskac pelni rozwoju !

   5. „Rozmowa z mężczyzną to najczęściej czas stracony. (Chlubne wyjątki, potwierdzające regułę, oczywiście pomijam).”

    To ja mam szczescia spotykac te „chlubne wyjatki”.

    Wokol mnie i w moim RODZIE Drogi Zycia przemierzaja Mistrzowie Mezczyzni.
    Oczywiscie Kobiety tez !

 4. Serce kobiety słowiańskiej… ❤ Lata mijają, a odkrywanie zasobów szczodrości tego serca nie ma końca.

   1. ARKONO ❤ PIĘKNY WIDOK 🙂
    dodam jeszcze piękny RODzacy sie na nowo temat:
    Początki powrotu do porodów domowych w Polsce w XX wieku – Międzynarodowy Dzień Porodów Domowych2019

    Porody domowe w Polsce XX wieku – 30.lat Stowarzyszenia Naturalnego Rodzenia i Karmienia – 06.06.2019 – Międzynarodowy Dzień Porodów Domowych.

    Tak dla porodów domowych w Polsce w XXI wieku oraz potrzeba otulania matek w połogu

    Porody domowe w Polsce XXI wieku oraz otulanie matek w połogu – 30. lat Stowarzyszenia Naturalnego Rodzenia i Karmienia
    .https://www.youtube.com/watch?v=nMCmSn_iZv0

   2. ARKONO DROGA ❤ OBY PRZYWOŁAŁY TO, CZEGO PRAGNIESZ NAJBARDZIEJ I ŻYCZĘ TOBIE KOCHANA TEGO Z CAŁEGO ❤ OTULAM MIŁOŚCIĄ I WIDOKIEM TWOJEGO PIĘKNEGO ZAOKRĄGLONEGO BRZUSZKA ❤

    ja znalazłam przyczynę i po pół roku starań w końcu się doczekałam tego, co KOBIETA PRAGNIE NAJBARDZIEJ I wiem to doskonale, że i Tobie się uda, a wiesz dlaczego: bo JESTEŚ TAK PIĘKNA I WYJATKOWA – szkoda, że jest tak mało Kobiet tak PIĘKNYCH JAK TY, ARKONO ŚLICZNA 🙂

    przy okazji PRZYPOMNĘ NIESAMOWITE DZIAŁANIE BABKI (fajne BABKI sa także na łące, bo o TAWernie nie wspomnę 🙂

    Kolejny doktor, który wyłamał się z systemu!
    „Ta roślina rośnie wszędzie, oduczy palenia, naprawi nerwy i wątrobę oraz uchroni oczy.''
    „Babka (nie)zwyczajna – wywołuje silną awersję do papierosów. Pomocna będzie w leczeniu uszkodzeń układu nerwowego oraz wątroby (także po chorobie alkoholowej). Chroni oczy osób starszych przed zaćmą i zwyrodnieniem plamki żółtej. Pomoże w paradontozie i usuwaniu metylortęci z organizmu. '' https://youtu.be/buGrc_1atzc

 5. ech..
  dzieki..ktos moze i tak nie sadzi i wciaz rani,kreci kółka przy skroni
  dziekuje/myTaw za to
  (włąsnie przed chwila usłyszałam cos tak obrzydliwego ze strony syna..podniosłes mnie.)

  1. Do Samotność 2018………💓💕💓
   My Słowianie mamy zakodowane w SERCACH Naszych…
   jak niżej…Polecam …budująca lektura …KU ŻYCIU..💓💕💓

   ”Słowiańska kultura: Kobieta – źródło energii dla mężczyzny”
   ”Słowiańska kultura: Mężczyzna funkcjonuje na kobiecej energi”
   ”Sekrety słowiańskich kobiet – efemeryczny woal magii…”
   ”Kobieta jest energią dla mężczyzny | Słowianie – Wiara Przyrodzona”
   💓💕💓
   https://www.google.com/search?q=Rola+kobiety+w+rodzinie+s%C5%82owia%C5%84skiej&oq=Rola+kobiety+w+rodzinie+s%C5%82owia%C5%84skiej&aqs=chrome..69i57.15647j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

  2. Skarbie, ja tez znam SAMOTNOSC !
   Ja tez znam bol i rozpacz !
   Ja tez rozgladam sie, gdzie te szczodre mile kobiety – Siostry, ktore odczuwaja empatie… ?
   Wierz mi, zadnych tlumow nie ma.

   Tu na blogu jest pare osob, ktore potrafia patrzec sercem i nie odwracaja Duszy od cierpienia. Ale tylko pare osob…
   Czy to wystarczy, by objawila sie Prawda ?

   1. [Sarna] Tu na blogu jest pare osob, ktore potrafia patrzec sercem […] Ale tylko pare osob…
    —————————
    Kazdy ma swoja droge.

   2. „Kazdy ma swoja droge.”
    A dokad prowadzi Droga bez Serca ?

   3. „A dokad prowadzi Droga bez Serca ”

    Do odwiecznej otchłani cierpienia zwanej piekłem stamtąd Miłość nie wypływa ale może się naRODzić . Nie odwracać oczu od cierpienia to jest jedno , widzieć czym ono jest to jest drugie , podnieść może się każdy tylko sam i takie zadanie każdy ma. Zapewne nie jeden teraz powie ale pleciesz babo , kiedyś już wspominałam że ludziom da się gotowe rozwiązanie a oni nadal na to wyrąbane , ile tu gotowych rozwiązań poszło? ilu skorzystało? a ilu nadal czeka na jezusa ? dla mnie nawet jezus nie jest autorytetem zamieniał wodę w winno czyli rozpijał naRÓD . Czasem Miłość nie wystarcza …. Bo Miłość to za mało .
    Więc czym Miłość jest a czym nie ?

 6. Wielkie przebudzenie , Lechitów, Scytów, Wandali i Ariów a Lechitki naturalne matki natury u boku swych Lachów….. do dzieła matkę rodzicielkę WYZWOLIĆ.
  KOCHAM MÓJ RÓD LACHÓW ………

   1. Ani jeden , żaden Lach bez swej Lechitki nic niewart to ONA PEREŁKA JEGO nadaje mu wartość życia WSPÓLNEGO. Tak mi dopomóż mój bożku Światowidzie w życiu zgodnym z trybem natury Pogańskiej.

 7. Dziękuję Słowianko za ten artykuł 🌺 i Tobie TAWie za zdjęcie 🌞 Prosto, pieknie i wzruszająco.
  Tak, kobieta czerpie energię z matki ziemi i dlatego dobrze jej boso i w spódnicy bądź sukni. Tą energią kobieta obdarza potem swojego mężczyznę (który z kolei czerpie z powietrza) i swoich bliskich, dlatego tak ważne jest przebudzenie kobiet i ich powrót do harmonii z naturą. 🦋

   1. Brawo! Właśnie to jest wyzwoleniem kobiecej duszy. a nie masoński projekt antytelegoniczny! 😀❤🌱🌱🌱

   2. Pani Sonia jest Słowianką 🙂

    Podobnie jak i wiele innych „naturalnych” słowiańskich bogiń, również z tego czcigodnego Forum… 😉

    Łatwo skrytykować,
    trudniej praktykować…

   3. Te kobiety sa w maksiu, one tylko prowokuja.
    widzicie te usta, te usmieszki, ta „ekspozycje”…
    To jest zachowanie maksiwe ;à

    Taki new age dla „naturalistow” 😉

   4. Dałabyś swoją „naturalną” fotę do sieci?…

    Doceń Odwagę Dzielnej Prekursorki! 🔆

    Ten przekaz ma dotrzeć do młodych, więc bogini musi się malować, podobnie jak G. Braun musi być twardym katolem, by mieć szansę dotrzeć z przekazem do pisiorskich Niewolników 500+.

   5. A ogladaliscie na wRealu 24 pierwszy wywiad z „Rozalem”? Mam na mysli wywiad, ktory przyciagnal ponad 500 tys widzow. Samego wygladu mozna sie przestraszyc! Ale jak zaczal gadac….! Mily czlowiek, cieply, inteligentny i w dodatku wielki patriota. Szkoda, ze tak sie oszpecil! No, ale widocznie jego zadaniem jest trafic do specyficznej grupy ludzi.

    Na Wirtualnej albo Interii wypowiadal sie ostatnio jakis wytatuowany celebryta, juz nie pamietam kto, ale zapamietalam, ze przestrzegal przed tatuazami. Bolesne, uzalezniaja i przyciagaja „zle duchy”. W Stanach natomiast przestrzegaja przed stosowaniem tuszu do robienia tatuazy ze wzgledu na wysoka toksycznosc (i tu padly konkretne numery serii i nazwy firm).
    Pisze ogolnie, bo nie pamietam szczegolow, mnie tatuaze nie interesuja, ale zapamietalam wlasnie to.

   6. TAW pisze: „Dałabyś swoją „naturalną” fotę do sieci?…”

    Mój drogi TAWie, przecież ja dałam i dalej żyję, trwam, jestem szczęśliwa i nic złego mnie z tego tytułu nie spotkało.

    To nie fotografia czyni, co czynić ma, ale energia płynąca z faktu pokazania swojej podobizny na szerszym forum, a to już jest insza inszość. 😀 😀 Każdy wyczyta i odbierze to wg swojego rozpoznania.

   7. „Dałabyś swoją „naturalną” fotę do sieci?…”
    Owszem, dalabym, ale bez tych usmieszkow i prowokacji… ale to nie moja misja eksponowanie „narczyza” 😉
    Po prostu naturalny wyglad… na co dzien 🙂

   8. „Pani Sonia ”
    Nie znam wiec nie wiem;
    Patrze na wibracje 😉

   9. „Łatwo skrytykować,
    trudniej praktykować…”
    TAWIE, praktykuje bez maksiowego poklasku i szukania sensacji…
    Praktykuje w ciszy i skromnosci…ot, po slowiansku 🙂

  1. ‚Tak, kobieta czerpie energię z matki ziemi i dlatego dobrze jej boso i w spódnicy bądź sukni. ”
   Kobieta jest najbardziej kobieca w spódnicy i sukience.

   1. Ja noszę tylko i wyłącznie suknie i spódnice, najchętniej długie do ziemi i najczęściej kilkumetrowe. Kobieta jest tak zbudowana, że czerpie energię z dołu – od Matki Ziemi. „A długa spódnica służy pomocą przy prawidłowym pobieraniu i zachowaniu energii Ziemi, która stanowi podstawową energie kobiecą. Długa spódnica dochodząca niemal do ziemi, tworzy z nią trójkąt, który pomaga przepływać i przechowywać odżywcza dla kobiety moc. Szerokie, łukowate poły sukni, falujące podczas chodzenia, tworzą pola torsyjne przyczyniające się do transmisji i wzmocnienia energii żywiołu Ziemi”.

  2. „pęczniejący ruch społeczny Body Hair Movement…”
   Prawdziwy RUCH, to naturalna kobieta w objeciach ukochanego, w pracy, na weselu…
   Tam, gdzie kobieta EKSPONUJE cialo, zawsze chodzi o manipulacje maksia i o „narcyza”.
   Slowianki nie potrzebuja ekspozycji obiektywu, by w ramionach meza miec wlosek tu czy tam 😉

   Wieduni to dobrze wiedza… Wiedunki tez 😉

   Po co eksponowac COS CO JEST NATURALNE 😉 ?

 8. Bardzo dobry artykuł i bardzo na czasie! Chciałbym dodać że często kobiety które mają więź duchową z Devati, żyły w innych układach słonecznych i urodziły się specjalnie na Ziemi aby w obecnych zmianach uczestniczyć, albo też mają z nimi bardzo bliskie związki. Bardzo często są one z Plejad, ale nie jest to jedyne miejsce ktore sprzyja Ziemii. Nie są to też wyłącznie kobiety. Heretyk

   1. TAW napisał: „Według moich informacji Plejadianie na Ziemi się nie wcielają. Mają tu jednak swoje interesy.”

    TAW’ie,
    nauczyłem się czytać energię osobowości bezpośrednio, i oceniam character przekazu w oparciu o moje własne obserwacje i odczyty (a przekazów Plejadyjskich jest w tej chwili na świecie bardzo dużo!). W każdym wypadku jaki śledziłem, energia była silnie pozytywną typu „Światła i Miłości”.

    W związku z tym zupełnie nie potwierdzam negatywnej opini o Plejadianach powtarzane wśród Polaków i pewnie generowane przez jedną osobę spośród kręgów związanych z KK .

    Nie jest to takie dziwne gdyż Plejadianie przeciwstawiali się Anunakom i ich z Ziemi w końcu wypędzili (w zespół z innymi, ale to już inna historia…). A KK bierze w tej historii stronę psychopatycznych Anunakow, ktorych króla Anu czczą jako Boga El-A ze Starego Testamentu . I próbują jeszcze sprawę zaciemniać. Jak zwykle.

    Proszę zwrócić uwagę na symbole, często bardzo pozytywne, którym teolodzy Kościelni często się przeciwstawiają albo przedstawiają w świetle negatywnym pomimo braku podstaw. Jak np właśnie Boginię (Devati, Al-Lat, El-LiLat). A z kolei inne symbole i postacie które w ich własnej teologii są kojarzone ze zbrodniami i agresją, są z kolei wybielane (np. Patriarchowie, Elohim, Jechowa).

    Heretyk

   2. Pleje wespół z rasami gadzimi współpilotują projekt Watykan i stoją m.in. za takimi wydarzeniami jak Guadalupe czy Medjugorje, całuny z Manoppello czy Turynu, o „bilokacjach” i „fiołkach” ojca Pio nie wspominając.

    A że wyglądają jak aniołowie i są przy tym „bardzo mili” i przekonujący, nikt nie przeczy.

   3. TAW napisał: „Pleje wespół z rasami gadzimi współpilotują projekt Watykan i stoją m.in. za takimi wydarzeniami jak Guadalupe czy Medjugorje, całuny z Manoppello czy Turynu, o „bilokacjach” i „fiołkach” ojca Pio nie wspominając.”

    Nie zupełnie pilotują ale przeciwnie, pomagają ludziom (nie tylko Plejadianie!) ten cały przekręt odkręcić! Dlatego czasami inscenizują transmisje ale to ludzie sami dopisują jakieś pokrętne narracje Maryjne i często przekręcają, z uczynną „pomocą” kleru. Bo powrót do prawdy jest w ich (pozaziemskiej ludzkości) interesie!!! I w naszym!!!

    Z kolei, Ziemska Rasa Gadzia (Nagas – proszę to z google’ować) jest właśnie jedną z tych które walczyły z Anunakami militarnie bo mieli technologie i broń (wypracowali technologie dziesiątki milionów lat temu bo są rasą dużo starszą od nas!) – dlatego właśnie telogowie Starego Testamentu wysługujacy się Anunakom (Elohim) położyli szlaban na wszelkie kontakty ludzi z Nagas! Do tego stopnia że nauczyli ludzi bac sie gadow, np węży (Nagas używali je jako łączników/messengers) które kiedyś w czasach przed inwazją Anunakow były uważane przez ludzi za symbol mądrości i siły życia. Wymazali np. gwiazdozbior Wężownika z Zodiaku ktory miał kiedyś 13 znaków. Nawiasem mówiąc naturalnym cyclem Ziemii jest 13 a nie 12 – 12 to cykl Anunakow z ich układu gwiezdnego. Nagas nie są wrogami a są związani z Ziemia i z Boginią (Devati) tak samo (a może głębiej) niż my!

    Namawiam gorąco – proszę się niczego (z idei) i nikogo nie bać i nie odrzucać (ani też bezkrytycznie nie wierzyć)!

    Heretyk

   4. Ja tu dodam tyle: nie znalazłem wiarygodnych źródeł mówiących o gadziej rasie która była tu przed hmm… no nazwijmy ich „ludźmi”. Jestem skłonny stwierdzić, że mogli być wśród nag osobnicy sprzyjający nam( mity hinduskie?), ale z tego co sam znalazłem oraz wywnioskowałem, stawiałbym ich za jednych z głównych preparatorów wojny, której kulminacja miała miejsce ok 30 tys. lat temu.

  1. Przedstawiciele obu glownych partii rzadzacych juz udali sie w teren „pomagac” poszkodowanym. Ludzie tylko sie smieja i kiwaja glowami: „przyjechali, uscisneli dlonie na walach i wrocili do siebie”.
   GrzegorzB skomentowal aktywnosc rzadowa w swoim stylu. Parafrazujac: „u jednych waly, u innych przewaly”.
   —————————
   A ja widze bulgoczacy wulkan. Juz nie gesta zupe, a wulkan.

 9. Hmm, drogie Panie, bom tępy zaratusztrianin, wychowany w świadomości że Bóg to kobieta, że Bóg to mężczyzna i dlatego są sobie równi we wszystkim, pytam jak ma ten wyzwolony przez was świat wyglądać. Tekst piękny, poetycki, aliści jakoś brak jakiegokolwiek przełożenia na konkretne czyny. Pytam bo ciekawość to cecha zaratusztrian.

  1. „że Bóg to kobieta, że Bóg to mężczyzna” …Tak masz rację xerksesie bowiem kobieta Bogini Rodzicielka tak jak Matka Natura jest uzupełnieniem mężczyzny, tak Mężczyzna jest uzupełnieniem Kobiety, dopiero w tym uzupełnieniu tworzą ŹRÓDLANĄ całość TWÓRCZEJ KREACJI życia na MATCE ZIEMI w miłości, szczęściu, radości i dostatku przynależnym ISKROM ŹRÓDŁA.

   A to co obecnie serwują nam ciemne moce , które opanowały tą Przepiękną Planetę i nami rządzą jest kreaturą i wynaturzeniem wobec piękna i pierwowzoru ŹRÓDŁA.

   I dlatego jeszcze raz się powtórzę, to od NAS każdego z osobna zależy, w jakim świecie żyć będziemy.

   Bo na razie spostrzegamy i żyjemy każdy z Nas taki obecny Świat zewnętrzny jaki mamy wewnątrz swoich SERC .

   Z tej obecnej rzeczywistości wynika, że CIEMNO, i MROK zamieszkuje Serca Nas wielu.

   Każda chwila i pora jest dobra by wkroczyć na ścieżkę życia Światła i Miłości.
   Tylko w SERCACH ZJEDNOCZENI , jesteśmy zdolni Ten Świat w Piękno, Radość i Szczęście przemienić.

   Pięknych chwil z serca życzę.<3

   1. I dlatego jeszcze raz się powtórzę, to od NAS każdego z osobna zależy, w jakim świecie żyć będziemy.

    Oczywiście to pierwsza zasada, posprzątać i urządzić właściwie swój dom.

    Ale co z innymi, którzy burzą domy, okradają je, gwałcą kobiety i dzieci. sieją zament i niepokój. Nie możemy się chyba w tym domu zamknąć, skoro burzyciel domów może przyjść w każdej chwili? Co robić poza własnym, domem, ogrodem?
    pozdrawiam Uszta!

 10. Narodziny nowej ziemi – 6 kluczy/CNÓT do nowego świata.

  Zbliżają się ogromne zmiany, które zwiastują nadejście nowej ery.
  W miarę jak wierzenia, instytucje i systemy starego paradygmatu zaczynają się trząść, kruszyć lub przekształcać radykalnie wokół nas, pozostańmy niezachwianie skoncentrowani na swojej nowej świadomości, przyłączmy się do nowej ziemi i weźmy udział w nowej erze ludzkości.

  Niech każde nasze życie będzie żywym przykładem, na którym opiera się ta nowa era.

  Niech akceptacja…ulga… brak osądu… przebaczenie… współodczuwanie… miłość …i dobroć …prowadzą naszą drogę do przejawu wspaniałej Nowej Ery, w której rozkwitnie współpraca, harmonia, pokój i dobrobyt!

  A wszystko to mamy pod nosem, 🙂 bo w swoich SERCACH.
  Czerpmy więc nie tylko garściami ale wiadrami 🙂 i dzielmy się z innymi.

  MY mamy ogromną MOC tylko coś z odwagą w Nas jest nie tak, a przecież to podstawowa cnota NAS Słowian, nie bójmy się jej odkopać i odnaleźć w Sobie.

  Przecież ta Przepiękna Planeta należy do Nas Iskier ŹRÓDŁA, więc odnajdźmy w sobie Cnotę odwagi i empatii i „Poruszmy z posad bryłę Świata”

  „Świat jest mały, bo jest w Nas cały.”

 11. Jeśli chodzi o kobiety, to ostatnio myślę o Ziarnie.
  Ziarnoo, Ziarnoo ! Gdzie się podziewasz? 😀 🙂

   1. Ziarenko jest cały czas z nami , kto raz się Sercem połączył jak może się odłączyć ? Jednakże czasem trzeba samemu pozostać by w ciągłym chaosie móc sobą się Ostać . Sadź Dęby im prosto w zęby 😂😂😂

    „I dlatego jeszcze raz się powtórzę, to od NAS każdego z osobna zależy, w jakim świecie żyć będziemy.”

    Cóż to życie jest jakie jest . Każdy z Nas w sobie wie . Czy musiało się aż tak podziać tego nie wiem , jestem osobą która we wszystkim stara się dostrzec i dobrą stronę choć czasem owszem trudno . U mnie temat jest prosty wszystko niech prowadzi mnie do domu cokolwiek się nie wydarza jest to po to by wrócić do domu .
    Główny cel Duchowość -jedność -pierwowzór albo mnie się uda albo nie mało ważne , po drugiej stronie szybciej im włosy powyrywam niż dam się tu zaciągnąć ponownie 😂😂😂

    Ale dobra główny cel – Przeskok wyobraźcie sobie te ich miny , normalnie sobie to wyobraźcie jak sprzed samego nosa im myk i nas nie ma , śmiejemy się im w nos a oni nas dosięgnąć nie mogą , owszem i tak to był by psikus naszego stulecia . Co za tym idzie dalej i również ważne tak podniesie się kolejnych do przebudzenia. O ile każdy szczerze postawi w sobie to za cel główny i nie pozwoli bzdurami (matrix i ich szopkami ) odciągać nas od tego

    Hektar Ziemi – kto wychował się w RODzinie wzorcowej i tak wychował kolejne pokolenie ? bazuję że nikt . Jednakże jest czas zmian , przyjdą Nowe Pokolenia i one potrzebują tego Hektara Ziemi by pozostać już sobą . Takie RODziny powinny je dostać za nic dosłownie !

    Miłość Własna owszem ale ona nie zwalnia Cię od Miłowania innych , patrz Sercem a Serce wskaże . Dla tych którzy nie pojmują a przez to i boją się zmian czytać Niebiańską Przepowiednie aż pojmiecie iż nie ma się czego bać .

    Vikingi i Wiaterku tak kop dobry nie jednego ustawił jak nalezy do pionu szybciej niż srynie kwiatkami , równowaga musi być Jedni posyłają Miłość a Inni kopy do pionu . 😂😂😂

    Dobrego Dnia Wszystkim

  1. Jakżebym mogła nie odpowiedzieć na Twoje wezwanie Vikingu?🙂
   Dziękuję Wam ❤ ❤ ❤ – Tobie, Ani i MI za pamięć o mnie. Już dawno nie czułam takiego ciepła w sercu …
   Ostatnie miesiące były (jeszcze są) dla mnie dosyć trudne z różnych powodów, ale mam nadzieję, że sytuacja się niedługo ustabilizuje.
   A póki co – sercem jestem cały czas z Tawerną ( o czym
   MI wie najlepiej 🙂 ).

 12. Takie sformułowania w mainstreamie ? No nie godzi się!
  Swego czasu bodaj Max Spiers mówił, że mendia głównego ścieku zostaną zmuszone do mówienia prawdy o tym, co się dzieje – chyba właśnie ten czas nadszedł 😉 Ponadto, informatorzy wywiadów wojskowych donoszą, że armie w ponad 200 krajach są już gotowe do zdjęcia kabalistów, aż szkoda, że nie zdążyli przed wyborami do eurokołchozu. Choć, z drugiej strony, może dzięki temu POPiS-owa ciemnota zrozumie, na kogo głosowała i dla kogo skakała sobie do gardeł w obrębie własnej rodziny.

 13. Motyl i kawa

  Łyknęłam pierwszy łyczek porannej kawy,
  Nagle usiadł obok Motylek czegoś ciekawy,
  Piękna radość w moim sercu rozgorzała,
  I fala czułości do całego Świata powstała.

  Chociaż życie nasze to tylko mała chwila,
  Jak trzepot w Słoneczku skrzydeł Motyla,
  Starajmy się cieszyć wszyscy każdą chwilą,
  Nawet drobiazgami, które nam życie umilą.

  Bo przemijają nam szybko piękne chwile,
  Zaś złe, ciężkie i smutne ciągną się zawile,
  By równowaga powstała w nas i obok nas,
  Starajmy się pozytywnie ubarwiać nasz czas.

  To tylko czas, którego nie było i nie ma,
  Myśli, że nas w swoich szponach trzyma,
  Ale my, Iskiereczki ŹRÓDŁA roztańczone,
  Nie damy się zamotać w jego szpony szalone.

  I tego Wam moi kochani TAWerniacy życzę, pijąc sobie samotnie kawę na tarasie, ale za to w przepięknej Mateńki Natury KRASIE.

  1. Przepraszam, ale zapomniałam dodać, że w tej chwili moje wierszowidło 😀 do naszego Śpiewającego Ptaka kieruję, bo coś u mnie w ogrodzie nie śpiewa, 😀 a przecież każdy Jego śpiew mój Świat pięknie maluje.
   Życzę wszystkim pogody Ducha a zniknie każda bolesna w sercu zawierucha.

  2. „I tego Wam moi kochani TAWerniacy życzę pijąc sobie samotnie kawę na tarasie, ale za to w przepięknej Mateńki Natury KRASIE.”
   Nie jesteś sama, bo jestem z Tobą w sposób subtelny 😀
   Właśnie wróciłem ze spaceru, a za oknem słyszę śpiew ptaków.

   1. Dziękuję Ci, Vikingu miły, że mi moją samotność umiliłeś.
    Zatem już robię dla Ciebie hardkorową kawę, we dwójkę zawsze weselnej.😘

   2. Chyba jednak tej kawy na tarasie nie wypijemy bo pustynne plemię sypie mi w tej chwili truciznę na głowę.
    Myślę,że to już ostatni raz.

 14. „Nowy Świat będą kreować głównie Kobiety”.

  To mi nawet pasuje. Najwyższy czas.

 15. „Tylko one (ich Zjednoczona Moc) są w stanie wydobyć planetę z ewolucyjnej zapaści, w jaką wpakowali ją mężczyźni”.

  Ja jednak będę bronić facetów. Obwinianie mężczyzn za całe zło na świecie pachnie mi sekciarstwem.

   1. ja podam jeden czytelny
    GDYBY MĘŻCZYZNA POZWOLIŁ KOBIECIE BYĆ KOBIETĄ TO NIGDY NIE MUSIAŁA BY ZAKŁADAĆ SPODNI

   2. „Chcesz podważać fakty?”
    TAWie, wygląda na to, że się nie dogadamy (tak widocznie ma być), więc chce abyś wiedział, że ja Ciebie lubię. Uważam Ciebie za Mądrego i Zacnego człowieka, od którego się wielu rzeczy nauczyłem, ale w niektórych sprawach moim zdaniem za bardzo odjechałeś. Jestem wierny sobie, mam własne wglądy i przyszła pora się pożegnać. Chcę być dobrze zrozumiany. Do nikogo nie mam żadnych pretensji – to oczywiste. TAWie, Aniu, Atenko-Arkonko, Laszko, devingo i wielu innych Zacnych osobowości: Będę Was zawsze Serdecznie wspominał. Wszyscy przecież jesteśmy Polskimi patriotami. Cieszę się, że Was poznałem.
    To był dla mnie Owocny czas.
    Trzymajcie się!

   3. [ViS] przyszła pora się pożegnać — A dlaczegoz to chcesz sie zegnac? Nie lepiej powiedziec: do zobaczenia?

  1. Nie wydaje mi się, żeby to od płci zależało. Kobiety potrafią być jeszcze bardziej okrutne i bandyckie jak mężczyźni. Przykładów można podać wiele choćby taka np. Luna Brystygier co to miażdżyła podobno jądra młodych AKowców szufladą czy Helena Wolińska nazywana potworem w spódnicy. To raczej zależy od genów i związanej z tym nacji. Jedna nacja szczególnie ma tu znaczenie i była na przestrzeni wieków wypędzana praktycznie z każdego miejsca a u nas znalazła swoje Polin do czasów II wojny światowej. Nie muszę pisać o jaką nację chodzi, bo to jasne jak sądzę jak Słońce.
   Od niedawna mam jakiś taki nie wiadomo skąd taki bardzo dobry nastrój i energię większą niż zwykle. Jakby podświadomość mi mówiła, że ten straszny czas okupacji naszego kraju przez ciemne siły się niedługo skończy.

   1. A od kogo się tego nauczyły ? początek wszystkiego najpierw by się zdało ogarnąć , nie chodzi tu też o obwinianie bo winnych nie ma co szukać skutek i przyczyna = rezultat . A ile wojowników czytaj króli/władzców korzystało najprawdopodobniej z tych innych genetycznie kobiet i ich przebiegłości by tworzyć wojny i podbijać świat ? Wszyscy winni tylko nie my . Popełnialiśmy błędy wszelakie no nie cała historia jest przekłamana . I ciągnie się to do dziś < gdyby Ewa nie zjadła jabłka to ….. aczkolwiek zaczęło się to dużo wcześniej KK tylko podkręcił kurek

   2. ach a właśnie miałem napisać to samo o kobietach słowianinie. Jak kiedyś sobie rozkminiałem ten temat, doszłem do wniosku, że po prostu kobieta dużo mocniej odczuwa, dużo silniej działają na nią sygnały, część materialna, w przeciwieństwie do mężczyzny, jest targana bodźcami. A to odbija się na psychice.

 16. Kobieta i mężczyzna, oboje są odpowiedzialni za to jak wygląda świat. Zwalanie całej winy na jedną ze stron, uważam za przegięcie i pomniejszenie tym samym kobiety. Mam nadzieje, że jestem dobrze zrozumiany.

 17. „Vikingu…Za każdym Mężczyzną który odnosi Sukces
  Stoi SILNA KOBIETA…
  Wspierać…wzajemnie się uzupełniać…
  To jest Siła Słowiańskich Kobiet…
  HARMONIA…Niech WRACA HARMONIA Między Dwojgiem…
  Kobietą i Mężczyzną…”
  Właśnie o to mi chodziło, bez zrzucania winy na innych. 🙂
  Kobieta nie jest ofiarą mężczyzny i odwrotnie.

  1. Moja kobieta jest zbyt slaba aby walczyc sama z przeciwnosciami ale jest na tyle silna aby motywowac mnie do walki .Zazwyczaj orientuje sie po dlugim czasie ,ze to Ona zmotywowala mnie i osiagnela swoj cel poniekad wykorzystujac mnie do dzialania. Zawsze mowilem ,ze silni wojownicy sa na uslugach madrych kobiet .Jesli trafi sie taka para w malzenstwie to moga wiele ,to poprostu symbioza uzupelniania sie .

   1. „Moja kobieta jest zbyt słaba, aby walczyć sama z przeciwnościami, ale jest na tyle silna, aby motywować mnie do walki”.

    Devingo, i w tym tkwi piękno i równowaga w Waszym małżeństwie, przecież tak mało potrzeba dać z siebie jedno dla drugiego, by w związku panowała cudowna, unosząca HARMONIA.

    Małe cmoknięcie w uszko, zamiast krzyków, że znowu zupa przypalona, cmoknięcie w czółko, gdy zapomniałeś zrobić zakupy, przecież to wszystko są tylko matrixowe zagrywki, a czułe wzajemne spojrzenia sobie w oczy to właśnie piękne uniesienia i to należy codziennie praktykować w swoich związkach, a RAJ będziemy w Duszy i Sercu odczuwać.

    I tego Wam wszystkim, kochani TAWerniacy, z głębi mojego samotnego serca życzę. 🙂

 18. „Chyba jednak tej kawy na tarasie nie wypijemy bo pustynne plemię sypie mi w tej chwili truciznę na głowę.
  Myślę,że to już ostatni raz.”
  Ja też tak sądzę, bo chętnie się z Tobą Anno kawy napije. 🙂

 19. „ja podam jeden czytelny
  GDYBY MĘŻCZYZNA POZWOLIŁ KOBIECIE BYĆ KOBIETĄ TO NIGDY NIE MUSIAŁA BY ZAKŁADAĆ SPODNI”
  A ja podam taki: Gdyby kobieta nie czuła się ofiarą, to by mężczyzna jej nie poniewierał.
  Kobiety lubią być zdominowane przez mężczyzn ( nawet do skrajności ).
  MI, nie zrozumiałaś mnie, bo mi chodziło o to, aby kobiety nie czuły się ofiarami.

  1. Nie Vikingu Kochany to Ty nie rozumiesz ponieważ patrzysz z perspektywy swojego doświadczenia . A ja patrze od wielopokoleniowych zmian i narzuceń (ogólnikowo )

   Z kobiety zrobiono Istnego demona , poniewiera się nią od stuleci , tworzy dlaczego kobiety takie są ? kto je takimi wymyślił ? Przyczyna i Skutek Bądźmy Szczerzy większość mężczyzn to by chciała żeby kobieta była posłuszną niewolnicą z cyckami wiecznie stojącymi , wszyscy Ci jej zazdrościli no i do tego niech będzie tępa bo mądra kobieta to nie, nie jeszcze by się zbuntowała . Dlatego wiele kobiet udaje tzw blondynkę , tak , tak
   jeden rodzaj mężczyzn boi się silnych kobiet więc je niszczą a inni lgną bo wyczuwają tą Moc i na niej bazują . Takie są Fakty .

   Kobieta dziś to 24 godz pełnoetatowa służąca , rodzi dzieci wychowuje , ogarnia dom , gotuje sprząta i szoruje kible żeby nie było wy nam to robicie z miłości do nas , są księgowymi , sekretarkami , budowlańcami są jednym słowem wszystkim , a jak śpią to w nocy w śnie robią listę zakupów , planują obiady , prezenty bo to one Pamiętają daty wszystkie . Wymieniać dalej? ale kto jest temu winny wiadomo kobiety od jak wielu lat powiela się ten schemat ? Ile żyć dnia codziennego wymieniałam właśnie ? (pytanie retoryczne)

   Ilu przynosi kwiaty żonom ilu je widzi w ogóle jako Życie ? ilu dziękuje za wspólny posiłek ? a ilu dziękuje za to że one w ogóle to wszystko znoszą ?

  2. A i jeszcze jedno to wszystko robi jedna osoba , jedna kobieta i jeszcze chodzi do pracy , Kobieta nigdy nie była i nie będzie ofiarą , któregoś dnia to pojmiesz ona nie ma czasu na bycie ofiarą i żeby nie było że się tu użalam , dostałam cały ogród , jednakże tak właśnie dziś wygląda życie BOGIŃ a początek jest tam gdzie jest KK też swoje dołożył .

 20. „Nie Vikingu Kochany to Ty nie rozumiesz ponieważ patrzysz z perspektywy swojego doświadczenia .”
  Nie prawda MI, trafiłaś kulą w płot.
  Akurat ja lubię mądre kobiety i je cenię. Wiele razy dawałem niewiastą kwiaty. Chodziło mi tylko o to, aby nie demonizować mężczyzn.
  Jeśli chcesz mnie poznać i zobaczyć jaki jestem naprawdę ( jestem spoko facet ), to ja chętnie się z Tobą spotkam. 😀

  1. „Jeśli chcesz mnie poznać i zobaczyć, jaki jestem naprawdę (jestem spoko facet), to ja chętnie się z Tobą spotkam 😀”.

   MI, teraz to się boję z Tobą spotkać, ponieważ znalazłem na YouTube film z Tobą 😀. Nie wiedziałem, że aż taka drapieżna jesteś 😜: https://www.youtube.com/watch?v=0s3ic05jpX8

 21. „Kobieta dziś to 24 godz pełnoetatowa służąca , rodzi dzieci wychowuje , ogarnia dom , gotuje sprząta i szoruje kible żeby nie było wy nam to robicie z miłości do nas , są księgowymi , sekretarkami , budowlańcami są jednym słowem wszystkim , a jak śpią to w nocy w śnie robią listę zakupów , planują obiady , prezenty bo to one Pamiętają daty wszystkie . Wymieniać dalej? ale kto jest temu winny wiadomo kobiety od jak wielu lat powiela się ten schemat ? Ile żyć dnia codziennego wymieniałam właśnie ? (pytanie retoryczne)”
  To faktycznie jakiś koszmar. Masz racje.

  1. Drogi Vikingu nie trafiłam kulą w płot ponieważ te słowa nie były odnośnie Ciebie tylko ogólnikowo 😛
   Ona przy mnie to jest pikuś 😂😂😂 Jak rano wstaje wkurzona to „diabły” siedzą nawet cicho 😂😂😂

   1. „Ona przy mnie to jest pikuś 😂😂😂 Jak rano wstaje wkurzona to „diabły” siedzą nawet cicho 😂😂😂”
    No i ta kobieta z tego filmu kompletnie mi się nie podoba.
    Ty MI jesteś jak sądzę piękną Boginią i dostać od Ciebie z liścia jest rozkoszą i perwersyjnym doznaniem, o którym marzy każdy facet 😁
    Aj aj, że też takie świństwa mi po głowie chodzą. 😜

   2. 😂😂😂 o nie wytrzymom z Tobą Vikingu jak fajnie spotkać osobę z tak wielkim poczuciem humoru ! Gdzieś pisałeś że już czas odejść … taaaa wiesz ile razy ja już tu lapkiem „rzucałam” 🙂 fakt może dla mnie nie istnieć ale ten blog jest naszym domem , oczywiście można odejść gdy za dużo się dzieje ale potem wróć bo ten blog bez Ciebie nie będzie już tym samym blogiem no i kto mnie będzie tak rozśmieszać ?

    Dobrego Dnia Wszystkim

 22. „A od kogo się tego nauczyły ?”
  Kiedyś były kulty Bogiń i to im się składało czasami krwawe ofiary z ludzi.
  MI, aby zrobić Ci dobrze…😉 i zakończyć tą jałową „dyskusje” z Tobą, napisze tak: Za cało Zło świata, odpowiedzialny jest męski gatunek. Zadowolona, czy może jeszcze mam Ci dać klapsa w tyłek? 😉

  1. 😂😂😂 nikt nie jest winny taki przeszliśmy proces ewolucyjny , a swój tyłek potrafię tak sama skopać że klaps przy tym to jest pikuś 😂😂😂 no i widzisz co narobiłeś 😂😂😂😂😂😂

 23. Polecam. Z pewnoscia obejrze jeszcze raz.
  —————————
  Marek Taran o templariuszach, katedrach i roli kobiety w Czasie Przebudzenia, o powiazaniach prapamieci z dusza etc

  „Kazda kobieta jest swiatynia. Byc moze ta energia zostala uspiona, ale przyjdzie czas przebudzenia.[…] Miejscem szczegolnym jest kazde miejsce, na ktorym stanie obudzona kobieta. […] Najwiekszym sekretem katedr sa witraze (rozety). W starofrancuskim rozeta oznacza różę, rosę i rozetę (witraz). Najwiekszym portalem (rozeta), przez ktory ludzie odzyskuja swiatlo swojego ducha i swojej duszy jest wlasnie roza. Katedry sa czesto nazywane roza. Kobieta jest podwojna roza. Jedna ma w sercu, druga w lonie. ”
  .https://www.youtube.com/watch?v=d4R_houmZKY

  1. Kalinko każda kobieta jest Świątynią Życia a co za tym idzie w parze jest Świątynią Źródlanej Energii Piękna i Miłości.

   Inną sprawą jest to, że w każdym okresie dziejów Świata , znajdowały i znajdują się kobiety jak ja je nazywam mniej wartościowe, które zagubiły swoją Moc piękna i stały się sprzedajne, takie na pewno nie są świątyniami .

   Jest to bolesne i przykre.

   1. Czesto robie sobie taka wizualizacje. Uziemianie. Wyobrazam sobie siebie jako energetyczny przekaznik. Stoje boso na ziemi/plaży/łące. Od moich stop odchodza w glab ziemi energetyczne korzenie, takie jak korzenie drzewa. Przez czubek glowy „wlewa sie” do mojego ciala energia Kosmosu. Przechodzi przez cale cialo i przez energetyczne korzenie dostaje sie do ziemi. Jednoczesnie z ziemi przez te energetyczne korzenie wydostaje sie energia Ziemi. Przechodzi przez cale cialo i ulatuje w Kosmos. Energia Kosmosu jawi mi sie jako srebrzysta wiazka swiatla/energii (czasami jako srebrzysty brokat), a energia Ziemi ma kolor miedziany, czerono-brunatny. Co ciekawe, nie moge sobie wyobrazic innych kolorow, np. zlotego zamiast srebrnego. Jezeli nawet tak sie zdarzy, to i tak nastepnym razem wracam do tych dwoch. Przyjemnosc sprawia mi rowniez wyobrazenie sobie drugiego drzewa. Robie wowczas wizualizacje stojac pod wyimaginowanym drzewem. Dotykam go.
    Co wy na to? Wasze odczucia co do kolorow?

 24. DO MĘŻCZYZNY OD KOBIETY
  NOWEJ ZIEMI

  Dziękuję Karolina Bochenek 🙏❤

  „Kochany mężczyzno, dziś pragnę Cię przeprosić.
  Już tyle razy przepraszałeś za to, co razem przeszliśmy.
  Teraz pora na mnie….

  Mężczyzno zmuszany do wzięcia odpowiedzialności za bezradną, słabą kobietę, który uwierzyłeś, że jej szczęście i jej życie zależy od Ciebie i nie wytrzymałeś tego niemożliwego do udźwignięcia ciężaru – wybacz mi proszę, że oczekiwano od Ciebie niemożliwego. Nie dziwię się, że zamykałeś swoje serce na miłość, która była uzależnieniem. Przepraszam, wybacz mi proszę, że to co miało Cię karmić i sycić, stało się dla Ciebie obciążeniem i zamknęło Twoje serce na miłość.

  Mężczyzno tłamszony przez kobietę w imię miłości, mężczyzno ze stłamszoną przez kobietę męskością – z podświadomego lęku przed Twoim pięknym, dzikim nieokiełznaniem i wolnością, wybacz mi proszę KASTROWANIE Ciebie, umniejszanie Ciebie słowem, gestem, działaniem, manipulacją.. i odbieranie Ci Twojej mocy. Nie dziwię się, że zamykałeś swoje serce na miłość, która była poniżeniem. Przepraszam, wybacz mi, proszę, że bylam taką matką, babką, siostrą, partnerką.

  Mężczyzno, któremu wmawiano, że wrażliwość nie jest męska i w którym tłamszono emocjonalnie jego największe piękno.. Nie dziwię się, że zamknąłeś swoje serce na miłość, która była tłamszeniem i brakiem szacunku do Twojego serca. Przepraszam, wybacz mi proszę, że byłam taką matką, siostrą, partnerką.

  Mężczyzno bezradnie próbujący oddać się kobiecie o zamkniętym sercu, która nie była w stanie go przyjąć; mężczyzno uciekający się do różnych, często agresywnych środków w swojej bezradności i pustce, która nigdy nie zaznała bezwarunkowej miłości; mężczyzno przedwcześnie umierający po pustym życiu z zamkniętą kobietą, która nie rodzi życia lecz niesie śmierć – Przepraszam, wybacz mi proszę moje zamknięcie na miłość, to, że byłam suchą studnią, która nie mogła Cię napoić i przy której umierałeś z pragnienia.

  Mężczyzno głęboko zrozpaczony, nie posiadający celu i kierunku, który napatrzyłeś się na cierpienie swojej matki i uwierzyłeś, że mężczyzna może zadać kobiecie tylko ból… Wiem, że nie chciałeś już tego powtarzać, więc popadłeś w nałóg, uciekłeś, zamknąłeś się lub zatraciłeś siebie, nie widząc dla siebie możliwości życia w miłości. Wybacz mi, proszę, zamknięcie mojego serca. Przepraszam, wybacz mi proszę, mój brak odpowiedzialności za swoje własne szczęście i przerzucanie odpowiedzialności za własny ból i cierpienie na Ciebie, Mężczyznę.

  Mężczyzno uzależniony od pustego seksu, który próbujesz zapełnić swoją pustkę w wewnętrznym, często nieświadomym przekonaniu, że ta bliskość, której tak naprawdę głęboko pragniesz, jest niemożliwa do osiągnięcia – nie dziwię się, że zamknąłeś swoje serce na miłość. która była moim niespełnieniem i nienasyceniem. Przepraszam, wybacz mi proszę, że moje zamknięte serce i łono oczekiwało, że jako pierwszy dasz mi coś, czym sama jestem, a czego nie rozpoznałam.

  Mężczyzno zmuszany do konkurowania z kobietą, która nie potrafi przyjąć Twoich darów, lecz z nimi rywalizuje, wybacz mi proszę, że widziałam w Tobie wroga , wybacz mi proszę moje stwardniałe serce.

  Mężczyzno żyjący obok kobiety, która nie potrafi lub nie chce przyjmować – nie dziwię się, że zamykasz swoje serce z braku przepływu miłości. Przepraszam, wybacz mi proszę moje zamknięcie na Ciebie i własną kobiecość .

  Mężczyzno znoszący niekontrolowane kobiece emocje w imię kobiecego wyrażania się lub w formie nieświadomej zemsty za doznane krzywdy – nie dziwię się, że zamknąłeś swoje serce na miłość, która była agresją. Wybacz mi, proszę.
  Mężczyzno znoszący emocjonalną zemstę kobiety za wieki upokorzeń – przepraszam, wybacz mi proszę .
  Tutaj nie ma winnych. Wiem, że w niczym nie zawiniłeś i że Ty równiez ucierpiałeś.

  Mężczyzno znoszący kobiecą manipulację, żądania, oczekiwania, warunki w imię zapewnienia sobie przez nią określonych rezultatów lub poczucia bezpieczeństwa – nie dziwię się, że zamknąłeś swoje serce na miłość, która była manipulacją. Przepraszam, wybacz mi proszę.

  Mężczyzno, dziękuję za Ciebie.
  Składam Tobie głębokie uhonorowanie.
  Dziś czuję wielką miłość do Ciebie, która daje Ci przestrzeń na to, byś był jaki jesteś.
  Dziś JESTEM CIEBIE CIEKAWA i chcę Cię poznać.
  Dziś otwieram się i dążę do tego, by przyjąć Cię w łonie i sercu pełnym czystej miłości.
  Dziś z otwartym sercem wychodzę Ci naprzeciw i chcę zobaczyć, kim naprawdę jesteś.
  Mężczyzno, dziś dziękuję Ci z miłością za wspólną drogę, jaką razem przeszliśmy, i za którą NIE JESTEŚ odpowiedzialny.
  Mężczyzno, biorę dziś pełną odpowiedzialność za swoje szczęście i za swój ból, uzdrawiam się miłością i napełniam się Duchem, otwieram swoje serce na miłość – dla dobra nas wszystkich.

  Mężczyzno, partnerze, bracie, ojcze, dziadku, synu….
  kłaniam się z miłością Twojemu sercu, kłaniam się Twojej męskości i dziś mówię Ci: chodź, NAUCZMY SIĘ KOCHAĆ.
  Już czas.”

  Karolina Bochenek

  Moc Miłości,

 25. A od mojego kochanego brata dziś dostałam te oto słowa:

  „Największym powołaniem kobiety jest doprowadzenie mężczyzny do jego duszy, aby zjednoczył się ze źródłem i odnalazł cel swojej wędrówki.

  Największym powołaniem mężczyzny jest ochrona kobiety, by mogła chodzić bezpiecznie po ziemi i połączyła się ze swoja mocą”.
  ~Cherokee

 26. Wydarzyła się niesamowitość – właśnie kilka minut temu zadzwonił do mnie pewien Darek – mężczyzna, który rok temu przez dłuższy czas nękał mnie psychicznie, jak nigdy nikt w moim życiu.
  Zadzwonił i z przejęciem przeprosił mnie tak pięknie i życzliwie.
  Bardzo było mi miło, wzruszyłam się…
  Dziękuję Ci Darku, BARDZO.
  To tak dużo dla mnie znaczy, Twoje przeprosiny przyniosły mi ulgę i ukojenie.
  Dziękuję Ci za te 13 minut rozmowy.
  Do usłyszenia w przyszłości 🙂

   1. To nie jest danie drugiej szansy (bo taką już dostał wcześniej i to kilka razy) – w ogóle nie o to tu chodzi…
    To po prostu było wysłuchanie jego przeprosin i podziękowanie za nie.
    Życie płynie nieustannie…
    Czas leczy rany, już zapomniałam, że zrobił mi tyle złego,
    ale !!! co ciekawe, rozmawiając z nim, nie weszłam w rolę ofiary i czułam się bardzo lekko – wspaniałe uczucie,
    czułam też potem lekkość z jego strony, nawet się wspólnie pośmialiśmy.

    Porozmawialiśmy też o nienawiści… jak bardzo blokuje ŻYCIE.
    Szaman Tańcujący z Wiatrem: „Nic tak nie blokuje życia jak nienawiść.
    Dopóki człowiek tego nie pogodzi, nie ma mowy o pełni przejawienia, nie ma mowy”.

  1. Nienawiść. Każdy z nas jest jedynym myślicielem we własnym świecie. Nienawidząc innych, nienawidzimy siebie. Szaman ma rację: nic tak nie blokuje życia, jak nienawiść. Nie dość, że blokuje życie, to jeszcze zżera zdrowie, jak rdza zżera żelazo.

   1. Wczoraj Marcin z lasu powiedział do mnie po tym całym zdarzeniu z przeprosinami: .Teraz Ty Dziecinko przeproś kogoś kogo krzywdziłaś… Kto to jest ? zastanów się…’
    Odpowiedziałam po namyśle…,Nie mam już kogo przepraszać…
    Ale potem dodałam – jest taka osoba – to ja sama nią jestem! – bo przecież to siebie przez wiele lat krzywdziłam , dręczyłam , znęcałam się psychicznie, użalałam się nad sobą, wchodziłam bardzo często w rolę ofiary, miałam pretensje do wszystkich i całego świata, miałam pretensje do siebie, zadawałam sobie ból i cierpienie…
    A przeprosić samą siebie… to jest dopiero coś!
    U mnie ten etap trwa. To są najtrudniejsze przeprosiny.
    Hmm…Musi być wielki bukiet kwiatów i uroczysta kolacja 😉
    ,padnę przed samą sobą na kolana’…

 27. Życie się zaczyna

  Rozwija

  A potem kończy

  Jak trawa

  Doświadczenia życiowe

  Są różne

  Przyjemne lub nieprzyjemne

  Zmieniają się często

  I nas ubogacają

  Czynią życie nowym

  I ciągłym

  Są jak rzeka

  Pozwólmy jej płynąć.

  ~Ireneusz Leończyk

  1. Wiatr historii tak potężnie wiał, że wywiał doszczętnie wszystko, co należało wywiać. Oczyścił Przestrzeń, Serca i mózgi. Cóż za lekkość daje się odczuć. Nawet nie trzeba łba moczyc pod fontanną 👍💞

  1. Dziękuję paganheretic,
   Najzwyczajniej w świecie to miłe, że ktoś mnie czyta 🙂
   Zatem teraz kolej na Ciebie – stań przed lustrem i przeproś sam siebie za coś…

   Dzięki Tobie przypomniała mi się wspaniała piosenka i płyta >Dziękuję.
   LENNY VALENTINO „Karuzele, skutery, rodeo”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s