260 myśli w temacie “Jak ruszyć System, czyli korporacja watykańska w natarciu…

 1. A ja gdy nuce piosenke o slowianskich bogach swarozycu perunie itd to od razu otrzymuje wielka energie ktora czuje jak mnie przeplywa przez cialo. Co pan TAW o tym sadzi?

  1. Jeśli czujesz rzeczywistą Moc, to wszystko jest ok.

   W ogóle wibracja własnego głosu jest najlepszą terapią. A jeśli jeszcze połączyć to z uważnym przykładaniem dłoni do konkretnych miejsc w ciele, daje to niesamowite możliwości odnowy 🙂

 2. TAW, propopnuje POST NA NOWĄ STRONĘ, aby wywołać burzę mózgów, w jaki sposób będziecie protestować przeciw nowej propozycji ustawki zaproponowanej przez PiS nr 1813, czy wymyśliliście, wykonaliście już swój baner sprzeciwu, w jaki sposób poprzesz protest, czy wyślesz swój mail do prezydenta, aby nie podpisywał ustawy, czy w końcu pozostaniesz w sposób czynny solidarny czy bierny.
  Zastanów się już teraz, co Ty możesz zrobić dla Polaków i Polski. PiS jak dotąd uwielbia wydawać społeczne pieniądze na zakupy szczepionek dla Polaków. Mało tego, propozycją Ustawy 1813 rozszerza dotychczasowy psychopatyczny przymus szczepień również na dorosłych. Zdecydowana większość DURNYCH, ZAGUBIONYCH OWIECZEK nadal jeszcze nie ma kompletnie pojęcia, skąd w PiS-ie wzięła się pewna kalkulacja do wypłacania 500+ wraz z obniżką wieku emerytalnego (szacują prawdziwie, że pieniędzy nie zabraknie). No to posłuchajcie sobie, dlaczego:
  .https://www.youtube.com/watch?v=S7V4U5VJgzk
  …bo PRAWDA JEST PRAWEM

 3. TAW popraw łaskawie literówki i poproś o rzeczową zrównoważoną dyskusje bez wygłupów i gróźb karalnych. Czas stawać ramię w ramię przeciw panoszącemu się w naszej ojczyźnie ZŁU !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s