<https://youtu.be/QkOLsEzwm6w

Mariusz Kowalski, „Ariowie Słowianie Polacy. Pradawne dziedzictwo Międzymorza”, Wydawnictwo 3S Media, 2017

Nota biograficzna profesora Mariusza Kowalskiego w Wikipedii:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Kowalski_(geograf)

Reklamy

4 myśli w temacie “Prof. Mariusz Kowalski: Polacy są potomkami Ariów. Rozmowa z autorem pracy „Ariowie Słowianie Polacy. Pradawne dziedzictwo Międzymorza”

 1. Tak to prawda, coraz więcej ludzi się budzi. Chwała Najwyższemu i jego zastępów za pomoc. Mój proces budzenia zaczął się 40 lat wstecz, wielu pomogłem się obudzić i jeszcze wielu pomogę. Pozdrawiam wszystkich Słowian – bądźmy twardzi i elastyczni, a pokonamy diabelskie rządy.

 2. Ale ta PRAWDA powoduje u niektórych wściek- cos za tym jest- jak POTĘZNA PRAWDA SIE KRYJE, ŻE PARALIZUJE OPRAWCÓW ARIÓW- SLOWIAN 😀
  PRAWDA, KTORA ICH ZMYJE:
  ,,Skąd się wzięli Słowianie i kiedy pojawili się w Europie ‒ te pytania nurtują wielu ludzi, nie tylko w Polsce.

  Tajemnica pochodzenia Słowian, od których wywodzimy się także my, Polacy, jest coraz bliżej rozwiązania. Tomasz Kosiński, autor popularnonaukowej książki Rodowód Słowian, twierdzi, że rozdziały poświęcone Słowianom w podręcznikach historii wymagają napisania na nowo. Prezentuje i analizuje różne teorie dotyczace genezy i dziejów ludów słowiańskich, a także wybranych ludów Eurazji. Tropi słowiańskie ślady w nazwach geograficznych. Z jego dociekań wynika, że Słowianie, a wśród nich protoplaści Polaków, żyją na Nizinie Środkowoeuropejskiej znacznie dłużej, niż mogło się wydawać”.
  .https://www.youtube.com/watch?v=rKxjT6tJmgQ

  Plejadianie ścieme walą o przebiegunowaniu i zmartwychstaniu, a SŁOWIANIE GŁAGOLICE znając spokojnie sobie czekaja na „ZMIANĘ CZASU”
  Polaris- Polak
  Regulus-Król Niebieski
  Sęp SzLACHetny- święty Ptak Słowian
  14 gwiazd: o tym mowi PSALM:
  „Bóg Polak Pasterzem moim (Polaris)
  da mi schronienie (Oaza)
  Prawica Boża, stado moje wiedzie
  A Przewodnik prowadzi
  mnie na Jasną Górę
  Sęp SzLACHetny (Wega- Gwiazdozbiór Sępa- dziś Liry)
  Pokona Smoka MĄDROŚCIĄ BOŻĄ,
  a Sędzia Niebios mnie pokornego sługę
  Umieści w NIEBIOSACH GWIEŹDZISTYCH”

  Z czym to się „je” UZDROWICIELE ZIEMI- pięknie przedstawia:
  *Jesteśmy Wtórnikami sił przyrody. Tak obrazuje naszą obecność na Ziemi Tadeusz Mroziński, badacz pisma, badacz kosmosu i ruchu precesyjnego ziemi!

  Siły Przyrody i Kosmosu- „choć to to stary materiał z wiecu w Kruszwicy (wymowne) 2016 r. – więcej takich wartościowych i odpowiednio udokumentowanych/opisanych zjawisk/historii/itd. z gatunku szeroko rozumianej genezy słowiańskiej.” Opublikowany 9 mar 2018
  .https://www.youtube.com/watch?v=jNuoCSY9_Lk

  1. nie pochodzimy z niziny kaukaskiej ani afrykanskiej pochodzimy z andromedy, ciala ludzkie istnieja od zawsze podobnie jak PAN organizm kosmiczny owszem wiele pozal sie boze genetykow ET grzebalo nam przy guzikach wciskajac zawsze swoje obrzydliwe geny w nasze czego np resuktaten sa azjaci zmanipuliwani orzez szarakow, ziemia jest sfera pusta w srodku cos jak ciastko z DD gdzie srodek ciężkości jest najwiejszy miedzy zwrotnikami wiec jakby faktycznie ktos mial taka moc zeby ja majgnac to i tak wroci do poprzedniej pozycji jak kulka kompasowa zawieszona w oleju wraca zawsze do wyjsciowej pozycji

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s