Salvador Freixedo to zbuntowany ksiądz, były jezuita i ufolog w jednym. Wydalony z Kościoła za jego krytykę, zajął się badaniem zjawisk niewyjaśnionych, dochodząc do wniosku, że Ziemia to „ludzka ferma” i eksperyment zaawansowanej inteligencji z kosmosu, która manipuluje nami przy pomocy… religii.
 • Salvador Freixedo to hiszpański ufolog i były ksiądz (jezuita) wydalony ze stanu duchownego za krytykę Kościoła i kleru.
 • Freixedo uważa, że nasza planeta jest miejscem wielkiego eksperymentu prowadzonego przez inteligencję z kosmosu. Ziemię nazywa on „ludzką fermą”, dodając, że być może nigdy nie poznamy zamiarów naszych nadzorców.
 • Jego zdaniem Obcy wprowadzili religie, by kontrolować myślenie mas i sprawdzić, jak wpłynie to na bieg dziejów.

Sędziwy Salvador Freixedo to hiszpański pisarz, ufolog i były jezuita mający za sobą życie pełne kontrowersji oraz konfliktów z Kościołem i władzą. Za krytykę kleru trafił nawet do więzienia w Wenezueli. Gdy wreszcie został wydalony ze stanu kapłańskiego, poświęcił się drugiej pasji – ufologii. Badając z wielkim zaangażowaniem przypadki spotkań z gośćmi z kosmosu, próbował ustalić powody, dla których odwiedzają oni Ziemię. Odpowiedź znalazł. Przynajmniej częściową.

Freixedo był księdzem znanym z krytyki Kościoła

Freixedo urodził się w 1923 r. w małym mieście w Galicji w bardzo religijnej rodzinie. Jego brat i siostra również wybrali służbę Bogu. Salvador jeszcze jako nastolatek rozpoczął nowicjat u jezuitów, a w wieku 30 lat otrzymał święcenia kapłańskie. Od tamtej pory toczył życie z dala od rodzimej Hiszpanii, pracując z młodzieżą na Karaibach i w Ameryce Łacińskiej. Będąc blisko ludzi przekonał się nie tylko o skali społecznych nierówności, ale też o tym, że nauki Kościoła nie idą w parze z jego działaniami. W 1957 r. Freixedo napisał o tym książkę, za którą wydalono go z Portoryko. Na Kubie w 1968 r. napisał kolejną pt. „Mój Kościół śpi”. Publikacja tak rozsierdziła hierarchów, że postanowili usunąć go ze stanu duchownego. Z kolei w jego ojczystej klerykalnej Hiszpanii drukowania dzieła zakazano.

Na początku lat 70. Freixedo, już jako eksduchowny, postanowił zająć się zjawiskami, które interesowały go od zawsze. Chodziło o wszelkie sprawy niewyjaśnione i tajemnicze, a przede wszystkim o UFO. Podróżując po świecie, jeszcze jako ksiądz, poznał wielu świadków podobnych zdarzeń, dochodząc do bardzo kontrowersyjnego wniosku.

Człowiek nie jest panem stworzenia. Manipuluje nami siła niemająca dla nas szacunku, która wykorzystuje nas, tak jak my wykorzystujemy zwierzęta

– pisał.

Jego zdaniem za powstaniem religii stoją jakieś wyższe, ale niekoniecznie boskie siły. Jeśli porównamy channelingi (wiadomości telepatyczne od duchów lub astralnych bytów) czy przekazy od kosmitów z zawartością świętych ksiąg albo orędziami z objawień, okaże się, że zbytnio się one od siebie nie różnią. Gdyby w Biblii lub Koranie w miejsce Boga jako źródła objawień podstawić inteligencję z kosmosu albo równoległego wymiaru, wszystko nabierze zupełnie innego sensu. Izraelici prowadzeni po pustyni przez dziwne światło czy boski rydwan widziany przez Ezechiela to tylko dwie z wielu poszlak sugerujących, że za częścią wydarzeń z Pisma Świętego stał ktoś dysponujący zaawansowaną techniką. Ten sam ktoś – zdaniem Freixedo – odpowiada za podyktowanie Mahometowi Koranu i za działalność wszystkich proroków, którzy mieli do przekazania prawdy objawione.

Informacje udzielane ludziom przez te byty mają zróżnicowany charakter. Zdarza się, że dotyczą nauki. Często kontaktowcy* mówią o kosmosie i pochodzeniu ciał niebieskich. Ci, którzy otrzymują informacje o tematyce religijnej, proszeni są o zakładanie kościołów albo ich reformowanie. Zdarza się jednak, że niektórzy otrzymują przekaz pełen pseudofilozoficznych, absurdalnych treści. (…) Te wypełnione nonsensami komunikaty bywają często uznawane za świętą księgę

– pisał Freixedo.

Wszystko to jest elementem potężnego planu manipulacji. Zdaniem Hiszpana Ziemia znajduje się pod kuratelą innej inteligencji, która prowadzi tu wielkoskalowy, długofalowy eksperyment. Istoty, które za tym stoją, są niczym ziemscy etnografowie badający kultury i religie, tyle że są tysiąckroć potężniejsze i bardziej zaawansowane od nas. Ludźmi nie przejmują się w ogóle, a my jesteśmy na tyle prymitywnym gatunkiem, że uważamy ich plan za wolę Najwyższego.

(…)

autor: Piotr Cielebiaś

całość czytaj na: http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/obcy-manipuluja-ludzkoscia-twierdzi-hiszpanski-eks-jezuita-i-ufolog/00kve4

*kontaktowiec (ang. contactee) – osoba twierdząca, że jest w stałym kontakcie z przedstawicielami innej inteligencji.

Reklamy

128 myśli w temacie “Ziemia jest ludzką fermą, eksperymentem zaawansowanej inteligencji z kosmosu, która manipuluje nami przy pomocy… religii – twierdzi hiszpański eksjezuita Salvador Freixedo

 1. To był eksperyment od początku. Jak daleko od źródła będą w stanie przetrwać dusze i do niego powrócić. Ten eksperymentalny wszechświat jest zamknięty. Wszyscy tak bardzo interesują się tą planetą dlatego, że przez nią jest ostatnie wyjście.

  1. Eksperyment ? Nie sądzę … Za długo ( niektórzy całe swe życie ) jesteśmy nic nie kumającym stadem niszczącego wokół życie ludzkiego motłochu i biorąc pod uwagę historyczne skutki naszych działań, istnej, bezrozumnej szarańczy. Stosunek inteligentnych, zamierzonych zadań do tych jawnie destrukcyjnych jest nadal żenująco małym ułamkiem. Raczej jest to nadal bezpardonowa GRA o tron w której celowo zachowuje się pewien element przypadkowości i nieoznaczoności. W momencie, gdy ktoś wygra tron, GRA wywołaną Apokalipsą dobiega końca, każdy gracz otrzymuje ocenę i bajka zaczyna się jakby od nowa. Czasami wydaje mi się, że tylko niewielka liczba figur bierze udział w GRZE, a ogromna nic nie kumająca reszta jest tylko bezwolnym elementem reżyserskiej scenografii. Tak naprawdę jeśli pójdziesz między zwykłych ludzi i posłuchasz o czym rozmawiają, to wzorem Wielkiego Hermesa zrozumiesz, że zdradzanie im wielkich tajemnic zwykle nie będzie przez nich dobrze przyjęte i szybko obróci się przeciwko tobie. Czym więcej zauważasz i wiesz, tak naprawdę stajesz się w tym miejscu jeszcze bardziej samotnym, niezrozumianym, zgorzkniałym i wyobcowanym elementem przynajmniej jeśli uważasz, że dzielenie się swą wiedzą z ludźmi uczyni ich rozumniejszymi i szczęśliwszymi. Opowieść o Jeszu jest również takim przykładem bezrozumności ludzkiej i jak przekonuje NT nie skończyła się dla Jeszu i jego wiernych apostołów dobrze, choć bardzo wiele w niej zmyślono i zmanipulowano. Czy bierzemy zatem udział w grze wzajemnym powiązań, oddziaływań i korelacji gdzie celem jest świadomość celu istnienia, wzajemne zrozumienie, miłość i troskliwość o każde życie, które wokół nas otacza , czy raczej walczymy o zwierzchność, terytoria i władzę bezkrytycznie niszcząc swymi działaniami wszystko wokół ?
   Jak już jasno widać po fatalnych skutkach wybrane przez nas uzurpatorskie elyty z pewnością grają o to drugie…

   1. Jedno nie przeczy drugiemu qrde blade. Zaczęło się eksperymentem, a on doprowadził do czego doprowadził. Główni kontrolerzy zmieniają się w zależności od cyklów astrofizycznych. Wszystko jest zdefragmentowane, fraktale duszy rozsiane po liniach czasowych. Najgorsze, że nawet najsprawniejsze mózgi, nie są chyba w stanie pojąć pełnych zasad. Zbyt nisko upadliśmy, żeby być w stanie to ogarnąć. Ale nic to, brniemy do przodu. Odrzucajmy oczywiste kłamstwa, tam gdzie nie sposób zweryfikować prawdę, trzeba zostawić rozstrzygnięcia na później. Ostatnio, mimo, że tak często się z tego śmiałem wracam znowu do myślenia o kształcie ziemi. Może to faktycznie połowa geoidy po rozerwaniu Tiamat, nakryta kopułą. Całkowita farma. Ta reklama jakoś rezonuje : https://www.youtube.com/watch?v=30xqqjosCLQ&index=3&list=LLkwObP-QYt8yiGA535Ygzlw&t=1s

   2. „Czym więcej zauważasz i wiesz, tak naprawdę stajesz się w tym miejscu jeszcze bardziej samotnym, niezrozumianym, zgorzkniałym i wyobcowanym elementem przynajmniej jeśli uważasz, że dzielenie się swą wiedzą z ludźmi uczyni ich rozumniejszymi i szczęśliwszymi ”

    no ale jeszcze po drodze trzeba znaleźć winnego qrde blade prawda ? 🙂

    Ech kiedy ja się nauczę ufać sobie …. choc dziś to uważam, że powinnam się poważnie zastanowić nad tzw pigułką szczęścia …

    ale już wiem wiem dlaczego ciagle śpiewam ci to ….

    .https://www.youtube.com/watch?v=p47qhFzrmg0

    dobra idę dalej walić piorunami w swoją dupę ….. a co tam

   3. Qrde Blade rozumu to ja nie mam 😉 i nie słucham go ,medytować też nie zamierzam, ale nagrałam coś dla Ciebie , gdy bedziesz gotów chwyć moją rękę … zamknij oczy … i śpiewając ze mną zatańcz , daj się poprowadzić na niebo me wśród gwiazd …. tam gdzie bose stopy tańczą , tam nikt nie czuje się samotny ….

    .https://www.youtube.com/watch?v=TJ7pHDJZZdM

   1. Dziękuje Szczęśliwa, doskonale 🙂 Udało mi się nawet przemycić zaklęcie rodowe i na drugie imię ma Dobromira:) Teraz tylko walka z systemem szczepionkowym przede mną, ale jestem gotowy. Druga córka = drugie tyle energii dla zmiany tego świata. Ze starszą też idzie całkiem nieźle, zawsze pytana co jest najważniejsze odpowie, że Planeta, ludzie i wszystkie zwierzęta 😉 Ostatnio tłumaczyłem jej, czemu nie jem mięsa, odwróciła się do mamy i mówi, ja też nie będę dziś jadła zwierząt. A jutro ? Jutro już tak 😉 Ale kropla drąży skałę i nic na siłę

   2. dobrze ze zona je mieso bo bys mial dwa poronione trupy, starym facetom odbija z chlebotarianstwem i cukrolizmem ale dobrze ze nikomu nie zaszkodza tylko sobie, powiem ci co cie czeka mam takiego w rodzinie, pozbedziesz sie szybko zebow i posiwiejesz polysiejesz zanizysz sobie cholesterol do 100 i mniej bedziesz ciagle glodny bedziesz non stop jadl czeka cie insulinoopornosc od ton fruktozy i maki, zacznij edukacje od mercola. com ten lekarz leczy 100ki chlebotarian ktorzy zniszczyli sobie organizm zydoideologia

   3. Dobromira- ładne imię, nietypowe ucałuj ją ode mnie.😘
    Ja też próbuję w ogole nie jesc miesa ale na razie mi nie wychodzi, łatwiej było jak mialam 15 lat, wtedy świat był dla mnie prostszy.
    Co do systemu szczepionkowego to nie walcz tylko nie zapisuj się do żadnej przychodni.
    pozdrawiam

   4. wielu ludzi po zaprzestaniu miesa choruje na cos co mozna nazwac tylko aidsem po prostu organizm przestaje sie bronic, sam tego doswiadczylem i jest to coś strasznego, nie polecam

   5. Grzegorzu! Gratulacje z okazji urodzin coreczki!
    „a na drugie imię ma Dobromira” — brat mojego dziadka mial na drugie imie Ludomir

   6. W dużej mierze zgadzam się z tobą, mój( 🙂 ) POLArniaKU.
    Zarzucenie jedzenia mięsa bez sprawdzenia z jakiej linii rodowej się pochodzi i do jakich pokarmów organizm był przez tysiąc lat przystosowywany, co dla tego organizmu(np. w zależności od grupy krwi) jest zdrowe, a co szkodliwe, jest moim zdaniem ignorancją.

    Czy mózg, który naoglądał się w ostatnich pięciu latach obrazków o bestialskich hodowlach zwierząt jest w stanie jedną decyzją ,,nie jem mięsa” zmienić wszystkie biochemiczne struktury i procesy organizmu, które wytworzyły się na przestrzeni setek, tysięcy lat?

    Nie sadzę i dlatego należy rozgraniczyć czy faktycznie od dnia, w którym przestaje się jeść mięcho, człowiek zaczyna się czuć lepiej:
    – bo rzeczywiście białko zwierzęce mu szkodziło,
    – czy jest to cały czas auto hipnoza, zalecenie mózgu, a nie organizmu.

    Znam ludzi(przynajmniej trzech), którzy zrezygnowali z mięsa i czuli się świetnie.
    Propagowali wszystkim dietę bezmięsną, wskazując na siebie jako okaz zdrowia. Przy czym, co mnie zastanawiało, zawsze podkreślali bestialstwo człowieka w stosunku do zwierząt.

    Niestety trwało to tylko rok(u jednego dwa lata), bo właśnie tylko przez ten czas mózg dał radę podtrzymywać sztuczne przekonanie o zbawiennej rezygnacji z białka zwierzęcego.
    Organizm ,,myślał” inaczej, zaczął się odzywać: gościu chodził wiecznie wkurwiony, opadał z sił fizycznych, tracił witalność.

    No jak na ,,bezmięsnym” talerzu znalazł zawieruszonego skwarka i z tego powodu robił wielką awanturę żonie, to nie był znak, że jego mózg funkcjonuje prawidłowo, to był znak, że władza mózgu nad organizmem kończy się.

    Gościu powrócił do żarcia białka zwierzęcego i wszystko wróciło do normy.

    Chcę podkreślić, że ci ludzie o których piszę to nie wszyscy ludzie i reakcja na taką albo inną dietę może być bardzo różna.
    To co jest dobre dla jednego wcale nie musi być korzystne dla drugiego.
    Najlepsza dieta to ta, w której ma się na coś smaka (organizm się domaga) i powinno się to zjeść.
    Ja stosuję dwie diety…, bo jedną się nie najadam 😀

    A już poważniej…
    Wszelkie weganizmy nie powinny być zatem podyktowane jedynie mózgiem w głowie, ale mózgiem w brzuchu, bo takowy ponoć posiadamy i okazuje się, że to o wiele bardziej łebski facet, aniżeli ten, w naszej, często zmanipulowanej różnymi ,,trendy, cool” łepetynie 🙂

    Miłego!
    I smacznego obiadku!
    U mnie dziś pieczeń z dzika duszona w siusionych śliwkach…
    A po co ja to piszę?
    Przecież to widać jak cholera w powyższym komcie ! 😀 😀

   7. u mnie tez taki wszystkich przekonuje do niejedzenia trupow wiecznie wkurwiony na swiat juz teraz nie mam kontaktu ale jak mialem to dolewalem mu masla do wszystkiego i wp az mu sie luszy czesly, chlebotarianizm musi byc zabromiony jako zagrazajacy zyciu podobnie jak wszelakie religie i partie polityczne pozdr polarnice

   8. –> Myśląca inaczej
    Spróbuj zatem łaskawie pomyśleć inaczej i dla odmiany w celu refleksji logiki i PRAWDY posłuchać imama, doceniając jego inteligentny wywód i wiedzę…
    Znalazłem tę wypowiedź imama odnośnie kształtu i rzekomego ruchu Ziemi i wyprzedza ona logiką o lata świetlne świadomość rodzimych kapłanów katolickich i ich zdurniałe OWIECZKI programowane w systemach szkolnictwa-szkodnictwa… http://youtu.be/q5WIjxQuIco

    Polecam

  1. Tak Ziemia jest planetą eksperymentu tyle że nie jesteśmy jedyni poddani temu. Na tej planecie jest wiele kopuł energetycznych (pooddzielanych wodą lub jakimś innym płynem) w których są przeprowadzane różne eksperymenty. O tym już wiedzieli buddyści którzy rysowali mapy o rzeczywistym stanie ziemi. Nasz klosz jest bodajże jedynym gdzie trwają nieustanne wojny. Nie wiem czemu ma służyć ten proceder (pobieraniu dużej dawki energii ? ) Gady przodują w tym piekle. Są najbardziej bezwzględni ale inne rasy (w tym Plejadanie tak, tak niestety oni) nie pozostają daleko w tyle niestety. Różne rasy walczyły w przeszłości o planetę lub o którąś z kopuł i w tej chwili jest jakiegoś rodzaju rozejm , zawieszenie broni. Najgorsze to że oprócz kopuły energetycznej odcinającej ludzi od kosmosu jest jeszcze potężna siatka energetyczna którą bardzo ciężko przedostać się przez nią. Jeszcze jedno New Age to bardzo sprytny wymysł, pułapka związany z NWO już chyba lepiej być nieświadomym i siedzieć sobie w matrixie. Można jeszcze wspomnieć o otumanionych lub z wgranymi programami karmy duszach ale lepiej nie dołować.

   1. To dlatego mam cały czas wrażenie, że mój umysł jest w jakiś sposób zablokowany, że nie do końca mózgiem pracuję i mówię to z całą powagą.
    Mam naprawdę wrażenie, że mój mózg nie do końca funkcjonuje tak jak powinien :-/

   2. Mam to samo, mozliwosci operacyjne mojego mozgu sa tak cholernie ograniczone, dziwie sie sama sobie jak to mozliwe a taka madra kiedys bylam.😀

 2. Trudno w tym gąszczu wszystkiego – całej masy – tzw świadomosci – coś stwierdzić.
  Przebrnąłem – przez bardzo duzo ezoteryki – i na długo ugrzązlem – ta sie okazała po prostu drugą religią nonsensem. Swiadomych osób jest mało – w polsce to Grzegorz Kazmierczak – prawdaserca.pl – osoba, która nie czerpie informacji z „channelingów” – ale przekazuje to co widzi i czuje sercem:)

 3. dla mnie oczywiste, ze na rzeczy jest cos.. manipulacja, nie tylko elit ludzkich… /odwazny człowiek, az dziw, ze nie zniszczyli go/…. popatrzmy sobie, co my wyprawiamy ze zwierzetami.. jak nie obchodzi nas, czy sa szczesliwe? co do nas mowia?… my ustanawiamy reguły bo jestesmy rozwinieci… poslugujemy sie skomplkowanymi symbolami, a byc moze cywilizacja, ktora nami manipuluje, nie uzywa jezyka, a przekazu mysli…. nie jestesmy daleko.. jesli idzie o intelekt.. oni sa wybrakowani w uczucia i moim zdaniem daza do tego, zeby w nas nastapiło to samo…. dlatego jest taka desentyzacja– przywyczajanie do tragedii, strachu, okrucienstwa– jako do normy.. tzn. tak miało byc, dopoki wielu nie przebudziło sie… i nie mowi — „nie lekajcie sie”….
  a tak chciałam miedzy wami słownie „byc” i tak dziwnie pokleiłam zdania… ale pozdrawiam Słowian, Lachow. potomkow Indian.. wojownikow….:)

  1. Pięknie zakończyłaś wypowiedź, bom siuksowy tropiciel, sarmacki konny, lechicki topornik 😊 Sława nam, sława i zdrowie! 🌳 A jeśli Trygław brwi nie zmarszczy, wszystkim nam tu zgromadzonym przyjdzie się spotkać przy serdecznym dębowym stole. Howgh!! ✋🏻🙂

 4. Ciekawe co jeszcze w najbliższym czasie zobaczymy czy przeczytamy żeby tylko utrzymać ludzi w strachu czy zwątpieniu czyli na niskich wibracjach. Tyle doniesień że tzw ciemne moce gonią resztką sił i zrobią wszystko żeby tu przetrwać . tak nam się stanie jak myślimy i tworzymy więc twórzmy dobro piękno i miłość. Ostatnio Aron miał ciekawy film na temat ostatnich wydarzeń. Pozdrawiam

  1. Kto sięga po horrory?…

   Tylko ten, kto lubi się bać… 🙂

   Ludzie, którzy dowiedzieli się już o możliwościach świata kwantowego, natychmiast wykopują z domu telewizor oraz przestają odwiedzać Łonet, Wybiórczą czy inne zmyślone Fakty.

   W moim prywatnym świecie nie ma żadnego Harveya, Irmy czy innej ku…

  1. Młodzież ,,podrzuciła” mi ten filmik dwa dni temu – przeleciałam” na szybkiego – i Pan Jakub (ego trochę musi popuścić, gdyż Lechici swoją wielkość znają i nie muszą tego akcentować, bo to od nich bije na odległość – bez zbędnej napinki!) – ma racje, że WIELCY, POTĘŻNI POTOMKOWIE LECHITÓW POWRÓCILI I W WIELU OSOBACH SĄ BARDZO WIDOCZNI 😀
   O krysztale zabranym z CZAKRAMU WAWELSKIEGO do WATYKANU nie wiedziałam – ALE WSZYSTKIE MIEJSCA MOCY SĄ PRZEJĘTE PRZEZ CIEMNE MOCE i wymagają uleczenia – ale to nie zmienia faktu, że takie miejsca są i emanują potężną energią – ostatnio GRZEGORZ K. przestrzegał przed Górą Ślężą!

   1. Dziękuję Elaszka za opinie ja stawiam jeszcze małe kroczki, ale jestem przekonany, że małe ale do celu.
    Pozdrawiam gorąco.

   2. Sa Miejsca Mocy mniej znane…lub sie dopiero UJAWNIa…tak czuje, le to moze jakis „wsyp” w swiadomosc…

  2. Markusław <3- nie wiem, może nie powinnam- wszak to osądzanie- ale zapalila mi się czerwona lampka- po ostatniej wypowiedzi- wysłuchałam Pana Jakuba jedynie, bo o Słowianach mowa:
   Jakub Ławniczak: uwolniliśmy kilkaset milionów dusz Słowian z więzienia Draco

   – ale w moim odczuciu- nie chce medytacji, modlitwy- ale pomocy mocnych SLOWIAŃSKICH DUSZ przy czym broni Draco- to brzmi jak pułapka- dziwnie się zachowuje- swoje ego tłumaczy tym, że silna osobowość skutecznie zniechęca potencjalnych dręczycieli- a mi się wydawało, ze raczej rozbudzona świadomość! Po ostatnim wywiadzie sporo osób zgłosiło się do Niego! Wszystkie odpowiedzi są w nas- uaktywniają się poprzez kontakt z Naturą- poprzez łączność z Naszymi Rodami- wystarczy zaprosić do swojego życia POTĘŻNEJ MOCY BŁOGOSŁAWIEŃSTWO OJCÓW I MATEK- PANI LUBOSWIETY- STRAŻNICZKI RODOWEJ!

   1. TAW ❤ – tak z ciekawości, gdyż w mojej RODzinie są dwie osoby urodzone 24 grudnia – co sądzisz o tej dacie urodzenia?
    Po tym wywiadzie te pytanie się pojawiło:
    Grzegorz Skwarek: astrologia, masoneria i siła Słowian. Spalenie Biblioteki Aleksandryjskiej.
    .https://www.youtube.com/watch?v=FEaGYdQ3_pY

   2. kolorowe wydmuszki banialuki, zeusowi z technologia miliona lat do przodu nie moga wyciagnac naszych z wiezienia w ksiezycu a kolko gospodyn wiejskuch tego dokonalo pewnie w przerwach miedzy zaspiewkami i haftowaniem…

 5. Oczywiście, ze Pan SALVADOR MA RACJĘ! Ale to nie tak do końca jest- MATEŃKA Ziemia – ten piękny cudowny RAJ został utworzony przez kochającego swe Dzieci OJCA- DLA NAS ZIEMIAN ❤ – podstępnie zniewolona została przekształcona właśnie w doświadczalną fermę! Logicznie myśląc- jeżeli – tak jak oni twierdza nas stworzyli- to dlaczego mają z nami tyle trudności- po co te eksperymenty?! Przecież jeżeli ja cos tworzę znam mechanizmy funkcjonowania mojego wynalazku! Tyle miliardów lat- a oni wciąż nie mogą nas rozbroić- przecież wiemy jaką technologię posiadają i DUPA!!!!!!!!!! Wciąż przed nami drżą- boją się naszego wybudzenia! Jesteśmy CENTRALNĄ, NAJSTARSZĄ RASĄ LUDZKĄ- może na moment upadliśmy- ale jak POWSTANIEMY TO ONI Z PEWNOŚCIA TO BOLESNIEJ OD NAS ODCZUJĄ- nasz Ojciec powrócił i wszystkie, ale to wszystkie nacje tego WSZECHŚWIATA o tym wiedzą i obserwują ciąg nadchodzących wydarzeń! Dlatego największa ilość baz obcych znajduje się właśnie w POLSCE!
  Warto posłuchać od 33;10 min- DOTYCZY POLSKI ❤
  Inni mieszkańcy Układu Słonecznego – Stewart Swerdlow
  .https://www.youtube.com/watch?v=SvZUQ2YkOuk

  1. Masz całkowitą rację Elaszko zadając pytanie „dlaczego mają z nami tyle trudności?” ci co niby Nas stworzyli ????? ,
   otóż wg mojego odczucia to „oni” nas tylko zmanipulowali, ze stworzeniem nie mają nic wspólnego, są to bowiem istoty bez prawa wyboru /naszej Ziemian Wolnej Woli/ bez odczuwania empatii, są jak bioroboty, bez prawa wkraczania w Naszą moc wyboru i tu jest właśnie „pies pogrzebany”.

   Gdyby mieli taką moc, to już dawno by nas nie było, a jak myślisz Elaszko kto ochrania swoją RASĘ CENTRALNĄ, ja śmiem twierdzić , że właściwy STWÓRCA, czyli nasze ŻRÓDŁO którego jesteśmy ISKIERKAMI.
   Wszystkie zawirowania niebawem odejdą w przeszłość, a my powrócimy do ŻRÓDŁA z którego wyszliśmy, wszak wszyscy jesteśmy JEDNO . ❤

   1. celem reptylow ksiezycowych bandytow jest eksploatacja ziemi pozyskiwanie zlota srebra krysztalow genetyki, ich plan zaklada zagładę zeusowch ras ziemskich tj bialych i czarnych i zastapienie ich hybrydami gmo azjatami a posrednio zydem i arabem, po przejeciu terenow gojow beda ssali ziemie 1000 lat po czym zdetonuja ziemie i odleca, zdetonowali juz 3 planety w ten sposob z 12tu, ostatnia maldek=phaeton calkiem niedawno wraz z majami na niej dzisiaj gruz miedzy jowiszem i marsem

   2. GMO żadni Zeusowi. Nie wprowadzaj podziałów. Owszem pośród strażników Ziemi, rdzennych kultur jak Aborygeni, Indianie czy Maorysi, Słowianie byli najpoteżniejsi, dlatego dostali pod opiekę Serce Matki. Wszystkie święte księgi historii są zmanipulowane, wliczając Wedy. Nie ma i nie będzie żadnej pomocy, odsieczy, gdyż azaliż to my nią jesteśmy. Zeus był takim samym kontrolerem jak wielu innych. I gdyby miał się skonfrontować ze Słowianami z dawnych czasach, zobaczyłbyś jakim byłby cienkim bolkiem.

   3. Tak, jest Weda żywa i Weda spisana. W tej spisanej też są wkrętki, np. kwestia czakr. Dopiero teraz wypływa, że czakry to implant, kosmiczna technologia, za pomocą której Słowianie są trzymani w ciemnej dupie.

    Ja używając na blogu pojęcia „Weda”, zawsze mam na myśli Wedę żywą, czyli fizykę kwantową – podręcznik Kreacji.

   4. slowian w polsce zostalo moze 10 proc wiekszosc to zaokularzone dlugonosy, slowianie to jedna z 80ciu bialych ras przywieziona przez zeusa=peruna=swaroga 3.5 milona lat temu poczytaj ghrees

   5. No tak, i jak zwykle to samo 🙂 dokładnie to chciałam powiedzieć 🙂
    A w zasadzie już zaczęłam stukać pod wpisem TAWa i zerknęłam mimochodem na wyższe wpisy, a tu Ania pierwsza zaczęła pić kawkę 🙂

    W samej rzeczy uważam, że tak jest, że przed księżycowymi czy jeszcze innymi wrogimi rasami chcącymi wyżerać z nas energię, istnieliśmy jako Człowieczeństwo rozumiejące siebie, Boskie Prawa Natury i żyjące wedle i poprzez te zasady.
    Nie dość, że wolni wyborem to ukierunkowani na rozwój, transformację w przestrzenie o coraz wyższych wibracjach.

    Poprzez właściwe, naturalne pojmowanie rzeczy byliśmy połączeni ze ŹRÓDŁEM, RDZENNĄ ENERGIĄ grubym złotym sznurem.

    Nie istniał, jak obecnie(pod gadzim panowaniem) tak rozbudowany i trzeszczący w szwach świat niskich częstości; wojen, przemocy, zazdrości, złości z dupy wziętej.
    Dualizm czarne- białe, dzień- noc, kobieta- mężczyzna, piękno-niedoskonałość itp. nie pojmowane było jako przeciwieństwo ,,dobro-zło”, lecz jako konieczne dla przepływu energii, zróżnicowane potencjałem polaryzacje, jako podstawa ruchu energii w torusie.

    I o ten złoty sznur chodzi uzurpatorom – nie są w stanie w żaden sposób go osłabić, przeciąć, nie posiadają takiej mocy.
    Doskonale wiedzą, że Moc tą; zarówno w utrzymaniu więzi z PRAŹRÓDŁEM, którego jesteśmy dziełem, jak i jej osłabianiu posiada CZŁOWIEK.

    Moc ta kryje się pod pojęciem WOLI człowieka, siły, dzięki której człowiek jest w stanie z wyobrażeń, hologramów stwarzać świat rzeczywisty i wpływać na bieg wydarzeń(ruch i zagęszczanie energii)

    Wolna wola to niezniszczalny pierwiastek PRAŹRÓDŁA istniejący w człowieku.
    Coś w stylu pragenotypu, którego postać nie podlega jakimkolwiek zmianom.

    Jedynie siła większa od mocy ABSOLUTU mogłaby zniszczyć ten pierwiastek – a takowa siła nie istnieje.
    To dlatego człowiek emanujący ABSOLUTNIE unikalną energią przysparza wszelkim uzurpatorom tyle trudności, jak pisze Elaszka.

    A skoro tylko człowiek potrafi władać Wolną Wolą, co zrobić, aby użył jej nie dla pożytku własnego, a dla interesu wroga?

    To bardzo proste, można go zniewolić fizycznie, ale to przynosi krótkotrwały efekt, bo kwestią czasu jest, że człowiek wyzwala się z ucisku.

    O wiele skuteczniejszą metodą jest
    WPŁYNIĘCIE NA WOLĘ CZŁOWIEKA TAK, ABY MYŚLAŁ, ŻE TO ON DOKONAŁ WYBORU, ŻE DECYZJA NALEŻY DO NIEGO.

    Stąd od pradziejów stosowane kłamstwa, zwiedzenia, manipulacje – narzędzia w rękach ,,władców” (wchodzących w ład)

    Narzędzi tych używają pozaziemskie, wrogie człowiekowi rasy, posługując się armią wytresowanych do tego celu ludzi(?) na Ziemi(rody tzw. królewskie, religie, tajne organizacje, a nawet rządy)

    Świat się budzi, odkrywa kłamstwa i zwiedzenia.
    O Wolną Wolę człowieka toczy się gra, której coraz bardziej świadoma ludzkość wychodzi z tej gry zwycięsko.

    Miłego dnia!

   6. zawsze nas reptyle resetuja jak ich odkryjemy ze nam tu z ksiezyca bruzdza wiec co 2000- 3000 lat robia nam detonacje jak w sodomie/gomorze wiezy babel w egipcie w grecji rzymie majowie, jak zeusowi nie popedza tego g owna czeka nas reset, za ile nie wiem przy reptylskiej paranoicznej mentalnosci kim jon una moje przpuszczenia beda rownie dobre jak wasze

   7. Krysia z Lasu i Słowianka napisały clue tych rozważań. Dokładnie Wolna Wola w procesie stwórczym. Lucky jeśli chodzi o Serce Matki to oczywiście wiele jest poglądów na to, że Polska jest sercem świata. Jest to związane z Czakramem Wawelskim – natomiast już tutaj rozważania mogą być różne. Teraz jest na pewno zbezczeszczony, generuje chyba odwrotnie energię niż powinien. Natomiast czy czakramy są pozytywne czy raczej blokadą jak u ludzi, ciężko rozstrzygnąć. Czy powinniśmy go oczyszczać, czy wręcz przeciwnie zatamować wyciek, pokonać strzegącego je smoka. Czy Apoloniusz z Tiany wzmacniając go kryształem, zadziałał pozytywnie, czy w istocie negatywnie. Pomijając, że sam kryształ podobno został zabrany do Watykanu. Z czasem może dowiemy się więcej. Natomiast ja ostatnio w swoich rozważaniach dosyć często skłaniam się do poglądu, że Ziemia pochodzi od rozbitej planety Tiamat. Potężnej duchowej istoty, która opierała się siłą zła i została zniszczona. Jeśli podążamy torami kwantowego działania wszechświata oraz fraktalnej holograficznej budowy, to musimy zrozumieć planety i ciała niebieskie jako żywe istoty (świadomości). Łatwiej wtedy zrozumieć takie hasła jak np. Metatron. Istnieje pogląd, że Tiamat była tzw. planetą tronową, najważniejszą w danej galaktyce czy też lokalnym wszechświecie, jako że z takiej planety wiodą wszystkie wyjścia i mosty do innych wszechświatów. Pogląd ten mówi, że cały nasz wszechświat jest zamkniętym eksperymentem. Że wszystkie uwięzione w nim „cywilizacje, rasy, istoty” są upadłe o wiele bardziej niż my. Że ten wszechświat eksperymentalny poszedł bardzo kiepsko, wszystkie drogi ucieczki są zamknięte, nikt nie może wrócić do Źródła. Ziemia, jako część zniszczonej Tiamat, planety tronowej ma w tym ujęciu ostatnią działająca Bramę (serce planety/wewnętrzny portal) pozwalającą wydostać się z tego eksperymentu. Bramę mieszczącą się na terenie Lechii. Być może dlatego od początku naszego tutaj bytowania po cofnięciu się lodowca, atakuje nasz praktycznie cały świat. Może dlatego czasem TAW wrzuca nam sczyty z fraktali, że cały wszechświat kibicuje Polachom. To są oczywiście spekulacje moje własne. Ale jeśli jest u nas ostatnie wejście/wyjście, to siły światła (o ile mamy jakichś sojuszników) po otwarciu wyleją się przez nasz kraj (nie wyrokuje czy w formie fizycznej, czy tylko energetycznej).

   8. Wyjaśnienie:

    Nigdy nie twierdziłem, że cały Wszechświat nam kibicuje. Raczej obserwuje. A wszystkie te cywilizacje, które tutaj obecnie grasują, z pewnością nie przybyły tu po to, by nam pomagać w wyzwoleniu planety. One tu rozgrywają swoje partykularne interesy.

    Słowianie są organiczną Mocą i sami sobie doskonale poradzą z dziejowym wyzwaniem. Jesteśmy dopiero na samym początku procesu, więc spokojnie, bez napinki… 🙂 To będą bardzo drobne kroczki, żadnych gwałtownych skoków. Jeśli każdy – miast patrzeć na innych i czekać, co powiedzą prorocy – dołoży swoją własną małą cegiełkę do procesu – damy radę 🙂

    Niestety Polacy en masse nie czują jeszcze swojej Mocy i rzeczywistych, dostępnych już (na potencjale) możliwości wpływu na przestrzeń.

   9. to zrob zeby 100 tys szarakow przestalo nas porywac i zjadac to samo tyczy sie miliona reptoidow ksiezycowych, poleciales miss polonia =_=

   10. pierdoly jak na history channel, moze sa w studni a moze poszli do lasu, poczytaj moje posty na kefirze nie chce mi sie nawet tego komentowac zapoznaj sie z organizacja ghrees pozdr

 6. jestesmy kontrolowani na poziomie religijnym,systemowym i finansowym byc moze tez wysysani energetycznie przez jakas technologie.Mamy wytwarzac adrenaline po przez strach i zmartwienia.

   1. zgadza sie dlatego slowianie choruja jak psy na saksach bo czarnooczni ssa z nich na potege swiadomie badz nie, araby porywali i handlowali slowiankami bo ich baby sa tylko bezdusznymi macicami

   2. „Najcenniejszym towarem w całym Wszechświecie jest energia.

    Zwłaszcza ludzka energia.

    Zwłaszcza słowiańska energia.

    To są unikalne, bezcenne rodzaje częstotliwości – niedostępne gdziekolwiek indziej.”

    TAK !

    TAK!

    Dlatego nas wygonili na wygnanie i trzymaja w potrzasku, ktory sie wie „emerytura, ubezpieczenie, kredyty, malzenstwa mieszane;” itd; …reszte dopiszcie…

 7. TAW, temat do dyskusji, może z ciężkiej kategorii. Taki zlepek przeczytanych wiadomości. Jedna z forum angielskojęzycznego, bardzo krótko pisząca osoba podająca się za ‚wysoko postawionego kontrolera” – dużo ciekawych informacji i odpowiedzi na pytania udzielił przez 3 dni i zniknął. Ważne dla mnie zwłaszcza stwierdzenie – zastanówcie się bardzo poważnie gdzie naprawdę jesteście. Jeśli dopuścimy prawdopodobieństwo, że firnament to hologram, a mitraizm tak jak kulty lunarne też był elementem upadku świadomosci. U Kaźmierczaka też ciekawe stwierdzenie – Atlantyda została zniszczona, została wyrwana z czasoprzestrzeni….. Jeśli dopuścimy, że Atlantyda była pierwotnie na Wodnej planecie Tiamat, zniszczonej planecie matce, i stanowiła ona cały obszar obecnie znanego nam świata….. wyobraźmy sobie odwrotny stożek wyrwany z planety aż po jądro, a w nim zamontowany piętrowy system kloszy, jak w torcie weselnym tylko odwrotnie. Wygląda jakby Aligheri był bardzo dokładny. Lodowe granice Arktyki i szpica tortu na biegunie północnym, sugerowały by o który krąg może chodzić. Co Ty na to? Niczego nie sugeruję, poddaje do namysłu, bo tu otwarte i tęgie głowy 🙂

  1. Ze mną to nie rezonuje.

   To nie są tematy na tu i teraz. Teraz powinniśmy maksymalnie wypoczywać, dbać o dietę i nabierać sił.

   Mam wrażenie, że ktoś celowo podrzuca takie tematy (pojawił się i zniknął), by nam jeszcze bardziej podgotować i tak już dymiące czerepy… 😀

   Na to wszystko przyjdzie czas. Wszystko zostanie wyjaśnione.

   1. Wiem, że ciężki jest okres dla wszystkich. Stale robimy aktualizacje, faktycznie głowy się gotują. Warto odchodzić teraz od umysłu i zwiększyć czucie. Ale z drugiej strony wszyscy chyba czujemy, że coś większego nadchodzi, nawet nie przywiązywałbym się specjalnie do 23.09. Musimy pamiętać , że większość objawień jak również i pozytywnych wizji wzniesienia, jest nam podawanych jako oprogramowanie. Ja Wam powiem na 100%, bo sam pracowałem w firmie będącej obecnie w pierwszej 50 światowych rankingów w tematach sztucznej inteligencji. Kosmiczne AI jest prawdą. Może ziemskie jest już nawet 2gą nitką. Istnieją już komputery kwantowe. Teraz już oficjalnie. Nieoficjalanie nawet bez sensu spekulować, w Pine GAP prawdopodobnie od dawna jest ogromny kwantowy komputer biologiczny. Nie mówiąc o CERN. Dlatego działająć musimy podejmować decyzje z serca. Tylko te mogą zaskoczyć oponentów. Ponieważ oni widzą przyszłość online. Korygują swoje działania, by nie pozwolić na przebudzenie. WIdzicie dookoła jednak wśród ludzi wiele się dzieje. Ale to jest nadal lvl 1 zrozumienia globalnej kontroli, a za tym jest tak wiele więcej.

    PS. GMO widzę, że kochasz strasznie swoje Reptylki, tak dużo o nich piszesz i szafujesz półprawdami, że doją z Ciebie jak z młodej jałówki.

   2. Obecnie weszliśmy już w taki etap Jazdy Bez Trzymanki, że w pewnym sensie od teraz KAŻDE PRZESILENIE BĘDZIE JUŻ KOLEJNĄ EPOKĄ…

    Przesilenie Zimowe będzie dużo potężniejsze w skutkach niż jesienne, gdyż zostaną uruchomione zupełnie nowe technologie kontroli ludzkiego stada…

    *

    Ziemscy zarządcy AI to nie są programiści matrixa, to tylko techniczni wykonawcy rozkazów, które płyną z wyższych gęstości. Ci bardziej inteligentni już się połapali, że są tylko pionkami i że również zostali oszukani. Gdy dojdzie do ujawnienia, że byli oprawcami, będą się tłumaczyć identycznie jak ich koledzy w Norymberdze: że taki był program realizowanego przez nich grantu…

    *

    Zafixowanie na jednym temacie i związany z tym słowotok są niechybną oznaką mind control.

   3. porywaja 2 miliony ludzi rocznie, wymyslili i rozpylaja wszystkie pasozyty ziemskie w tym rakowego rzesistka ktory nas dziesiatkuje, szczepia nas trujacym syfem na potege przy udziale swoich zydosaksomongolow w ssadach szpitalach na policj, mam wymieniac dalej?

   4. I TAW, chciałbym , żebyś wiedział, że moje wpisy nie mają absolutnie żadnej motywacji by straszyć czy zaburzać czyjąś energię. Pisząc tutaj zakładam, że i tak nikt z Was niczego się nie boi. Jeśli prawda jest, że mamy do odegrania najważniejszą rolę, to będąc tu w tych czasach, jesteście wszyscy elitą galaktyki. Ja mogę mówić tylko za siebie, ja naprawdę nie potrafię od dziecka odczuwać strachu. Zaniepokojenie o rodzinę owszem, strach o siebie nigdy. Nawet jeszcze w czasach kościelnej indoktrynacji, sam inkorporowałem do tego reinkarnację. Zawsze wiedziałem, że śmierć to iluzja. Jak byłem jeszcze małym dzieckiem ok 3-4 lat, rodzice mi opowiadali, że ja zawsze mówiłem, że jestem z gwiazd a oni nie są moją prawdziwą rodziną. Mam też całkowitą blokadę snów (czy tez pamięci o nich) jak również mimo częstych medytacji nigdy nie odebrałem żadnych wizji-przesłań. Zawsze uważałem to za słabość, ale być może to jest właśnie jakiś rodzaj mechanizmu ochronnego. Może jak Pudzian tanio skóry nie sprzedaję – nie tak łatwo wydoić sceptyka bez strachu, który nie kupuje oczywistego bullshitu. Natomiast same wpisy rozważania o kopule, dotyczą tego, że słońce, księżyc, astrofizyka. Nadal tam szukamy odpowiedzi. Cały new Age jest oparty na astrologii, ustawieniu planet, położenia galaktyki. Jeśli jest to tylko projekcja – znowu jest to ogromny obszar zasysu energii. Z drugiej strony kochamy nature i matkę Ziemię, a ona potrzebuje słońca. Ech… Może chociaż księżyc rozwalimy ? 🙂 Odnośnie kopuły od czasów upadku Atlantydy, taka jeszcze wpadła mi myśl do głowy, czemu rdzenne plemiona tak reagowały na znak krzyża (często padając przed nim jak w indianie w Ameryce PLD spotykając kapłanów wężą). CHodzi o to , że oni znali ten znak jako symbol śmierci i zniszczenia dużo dużo wcześniej. A teraz pomyślmy o potopie jako uchyleniu kopuły, rozsunięcia 4 części jak na dachu stadionu. Dało by to symbol krzyża niosącego śmierć i zniszczenie….

   5. Dopowiedziałem tylko z innej strony Twój bardzo ciekawy wpis o AI.

    Oczywiście, że my tutaj już się nie boimy. Program kontroli poprzez generowanie strachu i lęków drastycznie stracił na dynamice od Letniego Przesilenia 2017.

    *

    Cykle przesileń są najzupełniej naturalne, pierwotne.

    *

    Astrologia działa, bo Księżyc, Mars i Saturn to konkretne technologie, które mają wpływ na nas. Podobnie jak masa Jowisza – ktoś wątpi w siłę jej wpływu na życie na Ziemi?… O wpływie Słońca też nikt nie dyskutuje. Oddziaływanie planet transsaturnicznych jest „w dziwny” sposób skorelowane z cyklami społecznymi. Na przykład najzupełniej przypadkowym przypadkiem cykle Urana i Plutona, gdy mają ze sobą kątowe korelacje w stosunku do Ziemi, zawsze skutkują jakąś formą pobudki stada niewolników. I tak dalej…
    Jak na górze, tak na dole; jako w niebie, tako i na Ziemi. Astrologia to nic innego jak fraktalny, dynamiczny obraz życia całego naszego Układu Słonecznego, łącznie z nami, bo wszystko jest ze sobą nieodłącznie powiązane.

    *

    Wiedza z poprzednich obiegów ewolucyjnych nie jest nam dzisiaj do niczego potrzebna, gdyż ten obieg jest specyficzny. O jego bezprecedensowej Transgresji nawet nie wspominając… 😀

   6. Grzegorz ;
    ” Mam też całkowitą blokadę snów (czy tez pamięci o nich) jak również mimo częstych medytacji nigdy nie odebrałem żadnych wizji-przesłań. Zawsze uważałem to za słabość, ale być może to jest właśnie jakiś rodzaj mechanizmu ochronnego. ”

    Z jednej strony tak, bo wizje i przesłania w wiekszosci sa rodzajem teatrzyku i programowania zarzadców tej planety.
    Z drugiej strony nie, bo trzeba chodzic po omacku i od nowa poznawac, who is who.
    Mówisz, ze tez zostałes zrzucony na tyły wroga … 😉

   7. zeby snic trzeba sie uspokoic i isc spac przed 22ga plus szklanka niespasteryzowanego mleka z takze surowym miodem plus gozdziki cynamon, kro co luybi

  2. tiamat=phaeton=maldek rozwaliły reptyle ksiezycowe bo chcieli pozyskac mineraly, mentalnosc reptyli a szczegolnie ich wodza yahwe=allah=biblijny bognjest
   mentalnoscia paroidalna kim jonk una ktorego zreszta sami zmajstrowali podobnie ja zreszta wszystkich skosnych, atlantyde zatopil yahwe w przyplywie paranoi wczesniej zabierajac swoich zydoskosow na arke noego tj duzy spodek no a nasi oczywiscie poszli na dno k jak tytanic

   1. „do krzyza reptyle ksiezycowe przybijali opornych slowian dlatego budzil strach”

    Byliny opowiadaja o RADOMIRZE i jego zonie…to sie dzialo w konstantynopolu…
    Radomir byl wielkom Wolchwem…

   2. „gdyż zostaną uruchomione zupełnie nowe technologie kontroli ludzkiego stada…”
    A jak to sie przeklada na codziennosc, na zycie ludzi tu i teraz ???

    Czy juz teraz jakos mozna „sie przygotowac” i jak ???

  3. zaraz, zaraz.. Grzegorz !!! .zobacz rysunek A. KALETY ! STOZEK !!!

   Ale…jam tylko istotka skromna, aczkolwiek czuje SILE jakas niezwykla…tylko nie wiem skad ONA…
   Ale chyba w Sercach !

 8. TAW ❤ zupełna racja: ,,Zafixowanie na jednym temacie i związany z tym słowotok są niechybną oznaką mind control.''
  Obecny stan to SYSTEM NACZYŃ POŁĄCZONYCH WIELU WIĄŻĄCYCH SIE W JEDNO SPRAW! Ukierunkowanie się w jednym kierunku sprawia, że następuje blokada i bagno, które wsysa i nie chce puścić! Nie wiem czy dobrze to ujęłam- wspaniałym przykładem jest Pan JERZY ZIĘBA – który wspaniale łączy sprawy – OCHRONY ŻYCIA- we wszystkich dziedzinach z tym związanych- od szczepionek- po mind control- a za tym wszystkim kryje się JEDNO- najciemniejsze zło! Pan JERZY wspaniale to powiązał- więc nauka płynie taka- wszyscy od tematu przykładowo szczepionek, gmo i tak dalej powinni się połączyć i iść wielką ŁAWĄ OBUDZONYCH- bo przecież wszyscy IDZIEMY PO ZYCIE W WOLNOŚCI I MILOŚCI!
  Ja podobnie jak Grzegorz nie mam wizji, czy snów- mam inny sposób- przeczucie! Nie wiedziałam, ze istnieje cos takiego jak świat ezo- dlatego nie jestem tym ,,skażona''- mam trzeźwiejsze widzenie! Tak- myslę, że dla Tych, którzy się wybudzili wcześniej- kontrolerzy przygotowali inna formę kontroli wiedząc, że czy prędzej, czy później nastapi upadek systemu- religia zwany- to piękne przedstawił Pan Tadeusz! Dla wszystkich na wszystkich poziomach wybudzenia te skurczybyki przygotowały ,, niespodzianki energetycznego dojenia''- MUSIMY BYC BARDZO UWAZNI!
  Ostatnio odwiedziłam Antykwariat w celu znalezienia starych książek z wiedzą o ziołach i wręcz mnie poprosiła o zabranie piekna ksiązka pt. ,,PRZEWODNIK PO GWIEZDNYM NIEBIE''- Krzysztof Wlodarczyk (1989r.)- nie wiedziałam, ze Wszechświat tak tętni życiem- SZOK!
  I co wpadlo mi w oczy: ,,Oddziaływania grawitacyjne Slońca i Księzyca, zmieniają się powoli w czasie i z okresem około 26 TYSIĘCY LAT''!
  G WIAZDA ALFA Draconis nosi nazwę THUBAN i w okresie budowy piramid w starożytnym Egipcie była GWIAZDĄ POLARNĄ''
  w tym momencie Szerszeń usiadł mi na oknie 😉

   1. Dziękuje TAW ❤ za ostrzeżenie! Dzięki Tobie Twojemu przekazowi- o technice ochronnej RODowej Pani Swietłany czujemy się bezpiecznie- to nawiązanie do słów Pięknej i Kochanej SłowiAneczki o Naszym STWÓRCY- TYM NASZYM KOCHANYM NAJPIEKNIEJSZYM OPIEKUŃCZYM!
    Wcześniej był …- teraz jest juz z NAMI LECHITAMI ❤
    My zabezpieczamy się zarówno rano, jak i wieczorem!
    I bardzo DZIĘKUJĘ za życzenia uRODzinowe WAM KOCHANI- serce moje falą milości się ogrzało i zwielokrotnioną siła zwrotną do WAS PRZEKIEROWAŁO MIŁOŚĆ ❤
    Piski, buczenie i coś na kształt lekkiego ucisku w glowie jest odczuwalne niemalże w trybie ciągłym- ale jak czlowiek wie z jakiej przyczyny to następuje- to olewa te ich mechaniki kontroli- ostatnio dla przykładu męczyli mnie natrętnie pioseneczką- HEJ SOKOŁY! W KOŃCU UDAŁO MI SIĘ JA WYRZUCIĆ Z MOJEJ GLOWY 🙂 buziaczki

   2. Na wyrzucenie z głowy natrętnych myśli polecam starą sprawdzoną „technikę psychiatryczną” z długopisem. Sam ją kiedyś często stosowałem. Machasz przed oczami długopisem, jak wycieraczką w aucie, lokując w nim swój „problem”. Kiedy go już porządnie ulokujesz, wyrzucasz „problem” do kosza lub szuflady 🙂

   3. a ja plocam EFT ulga jest po paru minutach, chidzvtechnika wyglada smiesznie dziala w przeciwienstwie do metod świata med zach ktora wyglada powaznie ale nie dziala

   4. O Mateńko -najmocniej przepraszam- PANI LUBOSWIETY RADAŁOWEJ- Strażniczki Praktyk RODowych ❤
    W ramach przeprosin 🙂
    ,,Boski, przepiękny filmik – zmysłowy i jaskrawy, emocjonalny, poruszający najdelikatniejsze struny duszy! W osnowie – modlitwa – zaklinanie Luboswiety Radałowej, a stworzony przez Yuliya Konovalova
    Kiedy kobiety się jednoczą – JEDYNA MATKA – KOBIETA z łatwością przejawia się w świecie jawi z zadziwiającym pięknem tworzenia.
    W napisach zostało użyte słowo „bylina” co w tłumaczeniu z rosyjskiego oznacza rosyjską ludową pieśń epicką opiewająca czyny bohaterów''

  1. cd. W konstelacji tej leży północny biegun ekliptyki, czyli punkt oddalony od ekliptyki o 90 stopni. Wokół niego w wyniku precesji z okresem około 26 000 lat przemieszcza się północny biegun nieba, położony obecnie w pobliżu gwiazdy Polarnej (Alfa UMi).
   UMi to skrot od Ursa Minor, czyli Mała Niedźwiedzica.

   TAW: „Ja używając na blogu pojęcia „Weda”, zawsze mam na myśli Wedę żywą, czyli fizykę kwantową – podręcznik Kreacji”.
   I znów potwierdzenie Twych jak ważnych dla SŁOWIAN PRZEKAZÓW:

   – „Inna sprawa, o którą chciałem cię zapytać, musiałem cię zapytać. W niedawnym wywiadzie PFC wspomniałeś o historii myślę, że Lynn mówiła o tym, że Vedy pochodziły z grupy wewnątrz, jak przypuszczam, grupy o białej karnacji z głębi Rosji, jeśli mam rację w 60 do 70%”.

   – Właściwie to, co powiedziałeś, jest poprawne, ponieważ Vedy same w sobie są mieszaniną i część tego pochodzi ze starej spuścizny Atlantydy. Część z tego pochodzi z plejadańskich źródeł. Właściwie siedmiu Rishi to siedem gwiazd Plejad. I w rzeczywistości pozostała część tego pochodzi z programowania umysłu Archontów. Tak więc Vedy są ciekawą mieszanką prawdy i dezinformacji, jak wszystko inne na tej planecie”.

   ATLANTYDA – dobra czy zła?! – A MOŻE WYŻSZY POZIOM KONTROLI- łagodniejszy, ale jednak kontrola!

   -,, W rzeczywistości, manipulacja genetyczna rozpoczęła się prawie milion lat temu, kiedy ciemne siły z systemu gwiezdnego Oriona przybyły na tę planetę w czasach Atlantydy. I ta genetyczna manipulacja była dość obszerna i była wykonywana przez wiele ras. Były też, jak mówiłem, dobre, pozytywne rasy, które chciały naprawić DNA ludzi, przyczyniły się również do tego procesu pozytywnie. Więc teraz mamy ludzkie DNA, które rzeczywiście wymaga dużo uzdrowienia…”

   -,,Tak, byłem ciekaw i interesuje mnie w jaki sposób manipulacja miała miejsce. Czy byli pewni ludzie w grupach Światła, którzy zajęli się tym, a ich DNA uległo zmianie i następujące po nich linie krwi zostały również zmodyfikowane? Lub jak to było zrobione, że miało wpływ… Czy źli ludzie uprowadzali kogoś i przeprowadzili manipulacje? Albo jak ta manipulacja była wykonywana? Czy jest to robione indywidualnie, czy też w grupach, czy jak to jest faktycznie robione?”

   – „To było zrobione podobnie do tego, co kartel medyczny zrobił teraz ze szczepieniami. Każdy był zobowiązany do podjęcia pewnych tzw. “zabiegów” w tak zwanych “świątyniach uzdrawiania” w Atlantydzie i to było miejsce, gdzie manipulowano DNA za pomocą technologii Atlantydy. I rzeczywiście ludzie nie byli zmuszani do tego, ale zdecydowanie przeciwstawiono się, jeśli ktoś nie chciał tego zrobić. Więc jeśli ktoś tam nie poszedł, to miały miejsce reperkusje. I zdecydowana większość populacji ludzkiej przeszła przez ten proces w pewnym momencie w Atlantydzie”.

   – „Okay, to interesujące. To ma sens. I wspomniałeś, że niektóre z tych starszych technologii szczepień… Na przykład mam 60 lat, więc kiedy urodziłem się, zaaplikowali mi to… Kiedy byłem trochę starszy, myślę, że musiałem mieć jakieś 5 lub 6 lat, albo gdy poszedłem do szkoły… Pamiętam, że mieliśmy długie kolejki szczepień w latach sześćdziesiątych, gdzie wstrzykiwali nam to. Teraz, wspomniałeś wcześniej, że jest to przestarzała technologia”.

   Tak, to tematy bardzo poważne, ale ściśle powiązane z mającym nastąpić przejęciem Ziemi przez Plejadian – i musimy mniej więcej się orientować w ich zamiarach – by nie znaleźć się po ich stronie bezwiednie!

   Huragany Irma itp. – moje odczucie – to ma związek z Zaćmieniem z 21 SIERPNIA (skutki będą odczuwalne do stycznie).
   To jest właśnie pokłosie wojny pogodowej – ich technologii (Macierewicz obroni nas KARABINAMI 😉
   Przed wydarzeniami w USA- BYLY PODOBNE ZDARZENIA W ROSJI- tego tak nie nagłaśniano- SOCZI BYŁA ZALANA- PO trzy trąby powietrzne w jednym ciągu równocześnie- następnie odpowiedź Rosji dla USA!

   Poprawcie mnie jeżeli się mylę- lubię się uczyć- A teraz ZEW NATURY mnie wzywa- MUSZĘ NAŁADOWAĆ BATERYKI 😉
   Pozdrawiam Was Kochani SERDECZNIE I MILEGO ❤

   1. Jezeli chodzi o precesję gwiazdy północnej, to ma ona miejsce co ok 2160 lat. W tym znaczeniu pisałem czasem o zmianie głównego kontrolera naszej farmy. 26.000 to pełny cykl. Natomiast jeśli chodzi o huragany, jeśli założyć, że były kreowane/wzmacniane ( co nie jest oczywiste technologie HARP itp. mogą huragany tworzyć i wzmacniać, ale inna sprawa nimi kierować ). Chociaż znając bieżące linie czasowe można w zasadzie pewnien efekt uzyskać. Natomiast jeśli uznamy, że Huragan jest False Flag – są zapisy mechanicznych fal na radarach – że zostało to odpalone z Antarktydy. Hmm ale co dalej ? Rząd światowy to robi wspólną decyzją z tamtego terenu ? Czy Naziści atakuja ? 😛 Wszystko jedno jak to pójdzie. Ostatnio tyle synchronizacji , spotykam ludzi, po których zupełnie bym się nie spodziewał, z którymi lecą tematy jak na forum. Lechickie dusze się budzą, szkoda , że w K-Raju mamy ok 30-50% elementu antypolskiego, to wiele utrudnia. Tak czy siak, rozmawiając z ludźmi – albo zwyciężymy albo tym razem muszą nas wyciąć do ostatniej nogi – sprawy zaszły za daleko, a Lechici porażki nie uwzględniają.

   2. Utworów mających status arcydzieła jest w powojennej polskiej muzyce „rozrywkowej” zaledwie kilka. Ten utwór jest jednym z nich.

    Dziękuję, Zdziwiona 🙂

    W moim dzieciństwie było niewiele momentów, kiedy radio potrafiło mnie wytrącić z mojego własnego rytmu, sprawiając, bym zbliżył się na kilka chwil do szczekaczki. Ten utwór zawsze po prostu mnie hipnotyzował.

   3. ” Właściwie to, co powiedziałeś, jest poprawne, ponieważ Vedy same w sobie są mieszaniną i część tego pochodzi ze starej spuścizny Atlantydy”

    Gdzies tam pisza, ze WAZKI lacza nas ze spUscizna Atlantow, sa jak gdyby przenosnikami WIEDZY Atlantow 🙂

 9. Witaj Elaszko 🙂
  Poleniuchowałaś sobie trochę ale jak wróciłas to pojechalas po bandzie z tą wiedzą. 😀Nie wszystko rozumiem.
  Myslisz, że rzeczywiscie: „Huragany Irma itp. – moje odczucie – to ma związek z Zaćmieniem z 21 SIERPNIA (skutki będą odczuwalne do stycznie).”
  No i czemu do stycznia?

 10. Moja Kochana Szczęśliwa ❤ no poleniuchowałam sobie- z 10 ton ziemniaków wykopaliśmy- wieksza część przebrana- jeszcze trochę zostało- kręgosłup i biodra trochę pobolewały, ale sięgnęłam po niezawodny sposób na obolałe kości- i Królowa Pokrzywa- pięknie koi moje dolegliwości po wykopkowe!
  Dlaczego styczeń?! Szamanka Iwona Sicińska- tak twierdzi! Ale z tego co widać idzie huragan za huraganem! WRZESIEŃ PRZESILENIE- potem grudzień- a ten Titanic- jak jeden Wspaniały Archiwista powiedział- tonie! Tu link:
  https://www.iwonasicinska.pl/blog/aktualnosci/uwaga-na-zacmienie-21082017-i-jego-konsekwencje-az-do-stycznia-2018
  A i jeszcze jedno Pogoda na wykopki piękna była! DZIĘKUJĘ ❤

  1. wiecie co……gotuja sie głowy..i mnie sie gotuje..jak was czytam i teorie to mam wrazenie z,e goraczkuje..powaznie i przy tym————–mysle o jednym lekarstwie—wziazc beben do reki i zespolic sie z ziemia-Matka Ziemia–zeby wzieła te gorączke i przetransformowała ..Ona to umie..wiecie ,ze rzuca sie w ziemie–tam sie przerabia na cos po prostu pozytecznego…tak Indianie robili –beben to głos Ziemi..a grajac na nim mowisz tym samym jezykiem co Ona..

   1. Da sie przezyc…nawet jako „dedykacje” 😉

    Magia jest w SLOWIe i w ZNAKU…
    Zauwazcie, kiedy Jaga odzyskuje moc…
    Ale…”oni” to przewidzieli, czyli… wiedzieli kiedy MOC odzyska…tylko nie wiedza co z ta MOCA zrobi ???

 11. Taw wiesz coś na temat zamkniętego obserwatorium słonecznego w Stanach. Pracownicy tego obserwatorium nadal nie wiedzą czemu FBI kazało zrobić ewakuację z ich miejsca pracy. Jest cisza, nikt nic nie tłumaczy.http://kopalniawiedzy.pl/Sunspot-Observatory-FBI,28806.

  ps. Wczoraj śnił mi się duży Saturn z pierścieniami widoczny gołym okiem z Ziemi. Jak chciałam ustawić teleskop, aby zobaczyć szczegóły, już go nie było.

  1. Saturn jest widoczny gołym okiem. Jutro będzie można go obserwować w koniunkcji z Księżycem.

   Obserwatorium, cóż, teraz są KLUCZOWE TYGODNIE w historii USA, więc tam najbłahsze sprawy urastają teraz do n-tej potęgi i wszystko traktowane jest tam histerycznie…

   Mówiąc krótko, chazaria płonie, Piramida nie ma już mocy…

   1. dopoki istnieje ksiezyc i wiele innych jego pomniejszych planet bojowych mozemy im naskoczyc na pompke, jednym pociagnieciem spustu zdeetonuja nas jak zdetonowali nasze miasta w sodomie i gomorze w egipcie grecji rzymie w sredniowieczu itd wszystkie ziemskie pasozydy w tym kleszcze komary jadowite pajaki zmije biowirusy to labolatorujne inwencje szarakow przeciwko nam bialej nie zydowskiej rasie

   2. Tak, źródła twierdzą, że w październiku zacznie się – jak to określają DT i Q – „Burza”, czyli masowe aresztowania. A dla nas to też dobrze – Polacy są wpatrzeni w Amerykę jak w święty obraz i jak zobaczą polityków, aktorów, piosenkarzy i gwiazdki talk-show wsadzanych do pierdla, też zaczną więcej widzieć.

   3. hollywood hipnotyzuje i ipieksza ameryke, chodz co do latwosc zycia tam niby jest latwo ale czesto tam choruja ludzie bo wszystko zatrute roundupem i gmo, szpitali jak mrowek ludzie z miliomem chorob otyli pokrzywieni choro wygladajacy, zdrowych pokazuja w tv zeby wszyscy schorowani mysleli ze tylko oni sa chorzy i ze ogolnie spoko, cos jak tuskowe-polacy nic sie nie stalo, w stanach podgrzewaja zabe co rok o stopien zaba sie przyzwyczaja i nawet swoim zabkom mlodym tlumaczy ze to normalne ze jestesmy slabe i ze to nic nie na wspolnego z za wysoka temperatura ktora nie jest za wysoka dopoki magiczna reka wsypuje karme do zbiornika

   1. reptylstwo ksiezycowe okupuje wszystko od merkurego do jowisza wiec cokolwiek sie w tym obszarze dzieje to ich sprawka

   2. wg ghrees wszystkie olbrzymie statki to holograficzne projekcje majace budzic panike i dezinformacje i zapelniac yahwistyczne lawki w miejscach rzezni slowian tj w kosci-olach

  2. saturn obecnie jest pod nasza kontrola zeusowych odbity od kronosowych egoistow majacego nas bialych na ziemi w d wspolpracujacych nawet z yahwe, wiec dobrze ciagniesz do swoich ja tez mam marzenie zwiedzic, wszystkie idealne kuliste satelity saturna to planety bojowo mieszkalne, wsxystkie kuliste sa zrobione przez andromedan, ziemia jest majstersztiktem, podgrzewana lava jest zapora dla debili np reptylskich ktorzy by sie chcieli dostac do srodka do naszych i ich zabic, miedzy piescieniami sa nasze statki mieszkalne cygara pelno zcjec na kanale yt sympan e u czy cos

 12. Nie spoczniemy-tekst—
  Podteksty–dzisiaj w rzeczywistości wirtualnej aż roi się od przekazów podprogowych….niewiele osób kuma …..ależ teraz wirtual upraszcza im robotę….
  Czasem z premedytacją chcemy przekazać drugiej osobie zupełnie coś innego, niż sugerują nasze słowa.

  TEKST ORYGINALNY
  1. Nieutulony w piersi żal,
  bo za jedną siną dalą – druga dal.
  Nie spoczniemy, nim dojdziemy,
  nim zajdziemy w siódmy las,
  więc po drodze, więc po drodze,
  zaśpiewajmy chociaż raz.

  2. Nienasycony w sercu głód,
  bo za jednym mocnym chłodem – drugi chłód.
  Nie spoczniemy, nim dojdziemy,
  nim zajdziemy w siódmy las,
  więc po drodze, więc po drodze,
  zaśpiewajmy jeszcze raz.

  Ref.: Nie wytańczony wybrzmi bal,
  bo za jedną siną dalą – druga dal.
  Nieuleczony uśnie ból,
  za pikowym czarnym królem – drugi król.

  3. Niepocieszony mija czas,
  bo za jednym czarnym asem – drugi as.
  Nie spoczniemy, nim dojdziemy,
  nim zajdziemy w siódmy las,
  więc po drodze, więc po drodze
  zaśpiewajmy chociaż raz:

  Ref.: (…)

  4. Czy warto było kochać nas?
  Może warto lecz to kartą źle grał czas,
  nie spoczniemy, nim dojdziemy,
  nim zajdziemy w siódmy las.
  Więc po drodze, więc po drodze,
  zaśpiewajmy jeszcze raz.

   1. Tak, te słowa idące w melodycznym, dostojnym marszu od zawsze poruszały struny moich najwznioślejszych doznań.
    Ale nie doły, raczej podniesioną pierś, niezłomność(pomimo trudności), konsekwentne dążenie do celu.
    To utwór, w samej rzeczy, z najwyższej półki.

    Wspaniale wpisuje się jako przekaz podnoszący hart ducha zarówno w życie pojedynczego człowieka, jak i w życie wielu- Narodu.

    Taki był i jest mój odbiór.
    Choć nie jest to tak ważne, jak to, że takie artystyczne dzieła są w stanie do głębi poruszyć ludzkie serca.

    Dziękuję Justynko za chwile, gdy oczy zamknięte na to, co za oknem, a otwarte na horyzonty głębi.

    Miłego dnia!

   2. TAW, a ja zawsze dobrze odbierałam tą piosenkę, bardzo ją lubiałam, może kobiety mają inaczej.

    Piosenka prawie biesiadna, która mnie zdołowała, to było „Góralu czy ci nie żal” jak posłuchałam jej w całości i jak sobie uświadomiłam, co ludzie wtedy musieli czuć opuszczając ojcowizne „dla chleba”. Teraz jest ciężko a kontakt (choć tylko wirtualny) z Polską możliwy praktycznie codziennie.
    I jeszcze dwie mnie dobijają” Powrócisz tu” Ireny Santor oraz „Nie pytaj o Polskę” Republiki. Człowiek na obczyźnie i po latach inaczej rozumie ich treść.

 13. Tak”….arcydzieło….” ..i ten” siódmy las” mnie nurtował ..aż zrozumiałam…siódmy raz jak wokół Jerycha- 7 razy aż rozp………

   1. ,, „siódmy raz jak wokół Jerycha- 7 razy aż rozp…”

    Wokół Jerycha? Może i tak.

    Dlaczego mówimy ,,Czuję się jak w siódmym niebie”?

    Mnichów tybetańskich trzeba by zapytać…
    Dlaczego bajki zaczynają się:
    ,,za siódmioma wzgórzami, za siedmioma rzekami, za siedmioma lasami mieszkała ….”?

    Jerych tu jakoś nie pasuje, albo przynajmniej nie jest jedynym motywem tłumaczącym, chociaż gdybym tę zależność odkryła, czuła bym się identycznie jak ty, to pewne. 🙂

    Od tysiąca już lat korzenie moje, życie Moich Ojców, Dziadów i Pradziadów nazwano bajką i włożono między historyczną niedorzeczność.

    Ale bajki przenoszą prawdę…

    Dlatego dzieci w nie wierzą. Bo dzieci są prawdziwe.

   2. jak co nie wiesz wpisujesz w hellenandchaos np seven heaven i juz moze co znajdzie, andromedanie zyja w przynajmniej 7mu wymiarach, 7 wymiar mowimy tu juz o wymiarze mysloksztaltow w ktorym mysl natychmiast sie materializuje po jej pomysleniu wiec duza ostroznosc mysli jest wskazana jak przy rozbrajaniu granatu co nie jest problemem bo trafiaja tam b doswiadczone i ulozone jednostki po milionach reinkarnacji

 14. Dzień dobry

  „Co jest najśmieszniejsze w ludziach:

  Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości,
  a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem.
  Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze,
  potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie.
  Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej
  i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
  Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.”
  – Paulo Coelho

  zapraszam serdecznie do lektury tutaj

  dobrego dnia, Zofia Kruszewska.

  …przed chwilą mi to na pocztę weszło….Justyna pozdrawia

  1. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej
   i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
   Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.”
   – Paulo Coelho

   !!!

 15. Ale CYRK!

  Wielkie kłamstwo! Ambasada USA w Warszawie jeszcze bardziej pro-żydowska i antypolska. Polacy ich zniszczyli w komentarzach!

  Zaczęło się od Gdańska, gdzie w tamtejszej synagodze ktoś wybił szybę. Okazało się że, jak podaje Dziennik Bałtycki, zrobił to chory psychicznie 27-latek z gminy Trąbki Wielkie, który miał stwierdzone zaburzenia psychiczne przy okazji ataku na kościół kilka miesięcy temu. Ale teraz to nie choroba, bo to atak na synagogę, więc musiał być to oczywiście wielki akt tradycyjnego polskiego antysemityzmu, przypomnijmy – gorszego od Holokaustu!

  Czapkujący Żydom i Niemcom prezydent Gdańska Paweł Adamowicz od razu potępił incydent i wziął udział, w towarzystwie rabina Szchudricha, w przepięknej uroczystości wstawienia nowej szyby w synagodze. Nie, to nie żart! Uroczyście odsłonięto nową szybę, potępiając oczywiście ten jakże brutalny akt antysemityzmu. Co gorsza, przyłączył się do tego biskup pomocniczy archidiecezji gdańskiej Wiesław Szlachetka.

  „Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie potępia pełen nienawiści, destrukcyjny akt wymierzony w synagogę w Gdańsku, dokonany podczas Jom Kipur – najważniejszego żydowskiego święta. Solidaryzujemy się ze wszystkimi, którzy zjednoczyli się w obliczu tego incydentu. ”

  https://nczas.com/2018/09/23/wielkie-klamstwo-ambasada-usa-w-warszawie-jeszcze-bardziej-prozydowska-i-antypolska-polacy-ich-zniszczyli-w-komentarzach/

  1. trzeba jak najszybciej usunac wszystkie koscioly zeby ludzie nie mieli oporow moralnych burzyc wybijac szyb itd w izraelu nie ma slowianskich przyczolkow z zeusem=perunem, tam nie mozna naszych tylko u nas wolno stawiac ich yahwistyczne rzeznie slowian zwane syn a goga, sin znaczy yahwe stad sina china itd gog znaczy slowianin, yahwistyczni slowianie ? albo rzeznia slowian yahwe…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s