Salvador Freixedo to zbuntowany ksiądz, były jezuita i ufolog w jednym. Wydalony z Kościoła za jego krytykę, zajął się badaniem zjawisk niewyjaśnionych, dochodząc do wniosku, że Ziemia to „ludzka ferma” i eksperyment zaawansowanej inteligencji z kosmosu, która manipuluje nami przy pomocy… religii.
 • Salvador Freixedo to hiszpański ufolog i były ksiądz (jezuita) wydalony ze stanu duchownego za krytykę Kościoła i kleru.
 • Freixedo uważa, że nasza planeta jest miejscem wielkiego eksperymentu prowadzonego przez inteligencję z kosmosu. Ziemię nazywa on „ludzką fermą”, dodając, że być może nigdy nie poznamy zamiarów naszych nadzorców.
 • Jego zdaniem Obcy wprowadzili religie, by kontrolować myślenie mas i sprawdzić, jak wpłynie to na bieg dziejów.

Sędziwy Salvador Freixedo to hiszpański pisarz, ufolog i były jezuita mający za sobą życie pełne kontrowersji oraz konfliktów z Kościołem i władzą. Za krytykę kleru trafił nawet do więzienia w Wenezueli. Gdy wreszcie został wydalony ze stanu kapłańskiego, poświęcił się drugiej pasji – ufologii. Badając z wielkim zaangażowaniem przypadki spotkań z gośćmi z kosmosu, próbował ustalić powody, dla których odwiedzają oni Ziemię. Odpowiedź znalazł. Przynajmniej częściową.

Freixedo był księdzem znanym z krytyki Kościoła

Freixedo urodził się w 1923 r. w małym mieście w Galicji w bardzo religijnej rodzinie. Jego brat i siostra również wybrali służbę Bogu. Salvador jeszcze jako nastolatek rozpoczął nowicjat u jezuitów, a w wieku 30 lat otrzymał święcenia kapłańskie. Od tamtej pory toczył życie z dala od rodzimej Hiszpanii, pracując z młodzieżą na Karaibach i w Ameryce Łacińskiej. Będąc blisko ludzi przekonał się nie tylko o skali społecznych nierówności, ale też o tym, że nauki Kościoła nie idą w parze z jego działaniami. W 1957 r. Freixedo napisał o tym książkę, za którą wydalono go z Portoryko. Na Kubie w 1968 r. napisał kolejną pt. „Mój Kościół śpi”. Publikacja tak rozsierdziła hierarchów, że postanowili usunąć go ze stanu duchownego. Z kolei w jego ojczystej klerykalnej Hiszpanii drukowania dzieła zakazano.

Na początku lat 70. Freixedo, już jako eksduchowny, postanowił zająć się zjawiskami, które interesowały go od zawsze. Chodziło o wszelkie sprawy niewyjaśnione i tajemnicze, a przede wszystkim o UFO. Podróżując po świecie, jeszcze jako ksiądz, poznał wielu świadków podobnych zdarzeń, dochodząc do bardzo kontrowersyjnego wniosku.

Człowiek nie jest panem stworzenia. Manipuluje nami siła niemająca dla nas szacunku, która wykorzystuje nas, tak jak my wykorzystujemy zwierzęta

– pisał.

Jego zdaniem za powstaniem religii stoją jakieś wyższe, ale niekoniecznie boskie siły. Jeśli porównamy channelingi (wiadomości telepatyczne od duchów lub astralnych bytów) czy przekazy od kosmitów z zawartością świętych ksiąg albo orędziami z objawień, okaże się, że zbytnio się one od siebie nie różnią. Gdyby w Biblii lub Koranie w miejsce Boga jako źródła objawień podstawić inteligencję z kosmosu albo równoległego wymiaru, wszystko nabierze zupełnie innego sensu. Izraelici prowadzeni po pustyni przez dziwne światło czy boski rydwan widziany przez Ezechiela to tylko dwie z wielu poszlak sugerujących, że za częścią wydarzeń z Pisma Świętego stał ktoś dysponujący zaawansowaną techniką. Ten sam ktoś – zdaniem Freixedo – odpowiada za podyktowanie Mahometowi Koranu i za działalność wszystkich proroków, którzy mieli do przekazania prawdy objawione.

Informacje udzielane ludziom przez te byty mają zróżnicowany charakter. Zdarza się, że dotyczą nauki. Często kontaktowcy* mówią o kosmosie i pochodzeniu ciał niebieskich. Ci, którzy otrzymują informacje o tematyce religijnej, proszeni są o zakładanie kościołów albo ich reformowanie. Zdarza się jednak, że niektórzy otrzymują przekaz pełen pseudofilozoficznych, absurdalnych treści. (…) Te wypełnione nonsensami komunikaty bywają często uznawane za świętą księgę

– pisał Freixedo.

Wszystko to jest elementem potężnego planu manipulacji. Zdaniem Hiszpana Ziemia znajduje się pod kuratelą innej inteligencji, która prowadzi tu wielkoskalowy, długofalowy eksperyment. Istoty, które za tym stoją, są niczym ziemscy etnografowie badający kultury i religie, tyle że są tysiąckroć potężniejsze i bardziej zaawansowane od nas. Ludźmi nie przejmują się w ogóle, a my jesteśmy na tyle prymitywnym gatunkiem, że uważamy ich plan za wolę Najwyższego.

Niewykluczone – dodaje były ksiądz, że w tym projekcie tkwi też jakieś „drugie dno”, którego sens zrozumieją dopiero przyszłe pokolenia.

„Ziemia jest fermą” – wnioskuje Freixedo w swojej najsłynniejszej książce „La Granja Humana”. „Jest racjonalnie zarządzaną fermą zwierzęcą. To okrutne, ale nic tego nie zmieni. Zwierzętom ciężko jest podnieść bunt przeciwko hodowcom, bo ci są mądrzejsi i mogą przewidywać ich zachowania. Zwierzęta karmi się taką ideologią, która zniechęca je do buntu i utwierdza w przekonaniu, że to, czego doświadczają jest dobre. Ale to nie wystarcza. Hodowcy wymyślili taki zestaw ‘wartości moralnych’, by żyjące według nich jednostki były ciągle zajęte konfliktem i walką między sobą” – dodaje.

Na Ziemi mieszka z nami inna inteligencja – twierdzi Freixedo

Czego chcą od nas właściciele fermy o nazwie Ziemia? Tego do końca nie wiadomo. Może to tylko eksperyment, a my jesteśmy niczym laboratoryjne szczury? A może siła ta prowadzi nas przez dzieje i jest kimś w rodzaju wychowawcy, który bezpośrednio nie ingeruje, bo wie, że gdyby to zrobił, zakłóciłby nasz naturalny rozwój? Jest też inna możliwość, o której mówi Freixedo. Jego zdaniem nasi „nadzorcy” nie muszą być przybyszami z kosmosu. Mogą to być istoty z innego wymiaru albo równoległej rzeczywistości, dla których Ziemia jest przystankiem w drodze przez „astral”. Mają one różne zamiary – jedne chcą szkodzić ludziom, inne pomagają i ostrzegają przed niebezpieczeństwami, a przybywają tu, bo mamy coś, co je przyciąga albo czym się żywią – emocje lub siłę życiową.

(…)

autor: Piotr Cielebiaś

całość czytaj na:

http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/obcy-manipuluja-ludzkoscia-twierdzi-hiszpanski-eks-jezuita-i-ufolog/00kve4

*kontaktowiec (ang. contactee) – osoba twierdząca, że jest w stałym kontakcie z przedstawicielami innej inteligencji.

Czytaj rówież:

Reklama

1 123 myśli w temacie “Ziemia jest ludzką fermą, eksperymentem zaawansowanej inteligencji z kosmosu, która manipuluje nami przy pomocy… religii – twierdzi hiszpański eksjezuita Salvador Freixedo

 1. „SłowiAnko, też bym chciała pisać, że jest inaczej, że łatwiej…”

  WODA, teraz po tym Twoim komentarzu, dopiero wiem, że jesteś niewiastą, bo wcześniej pisząc do Ciebie, myślałem, że piszę do faceta. Dobrze, że się wyjaśniło 🙂

 2. „To nie starość jest przekleństwem. Przekleństwem jest młodość przerażona faktem, że też się w końcu pomarszczy”.

  „Babcia MariAnna przypominała wprawdzie babcię, ale tylko wizualnie.

  Miała siwe włosy krótko ścięte, lekko się garbiła, a jej twarz pokrywała delikatna pajęczynka.
  Zamiast kremów używała oliwki z oliwek zmieszanej z miodem i żółtkiem (to tak jak ja 🙂), dzięki czemu jej cera była przecudnie apetyczna.
  Na tym w zasadzie kończyła się babciowatość.

  Bo jej poglądy, sposób mówienia, a nawet ubierania się przypominał raczej młodą dziewczynę, którą ktoś zamknął w kombinezonie siedemdziesięciolatki i zepsuł suwak.

  Na szczęście MariAnna miała to w dupie, nie nosiła staników, bo ją uwierały, lubiła przezroczyste, zwiewne sukienki i głębokie dekolty, chodziła boso (to też tak jak ja 🙂), potrafiła zjeść śledzia na ławce w parku i wymoczyć nogi w miejscowej fontannie.

  Jej dwudziestoparoletnia wnuczka spłonęła kiedyś rumieńcem większym niż dupa słonia, gdy usłyszała od babci słowo seks.

  – Ja tylko mówię, że nie należy być biernym, w łóżku obie strony muszą się postarać, a wtedy przyjemność stanie się czymś naturalnym – oznajmiła pewnego dnia, słysząc jak jej niemrawa wnuczka rozmawia z koleżanką o tym, że nie zawsze jest fajnie.

  Następnie zjadła ze smakiem spory kawał tortu owiniętego czekoladowym płaszczem, jadała go tym chętniej, im częściej rodzina wypluwała z siebie zwroty: cholesterol i cukrzyca, nie sprawdzając nawet, czy rzeczywiście dotyczą one samej MariAnny.

  Prawdziwy dramat rozegrał się miesiąc przed Walentynkami. MariAnna, nie informując nikogo, sprzedała dom z wielkim ogrodem i kawałkiem stawu. Kiedy rodzina wyszła z szoku i oburzenia, że nikt jej nie poinformował, ani tym bardziej nie spytał o zdanie, pojawił się temat podziału zysku.
  MariAnna znowu miała to w dupie i tylko oznajmiła, że się zakochała.

  Rodzina spojrzała na nią tak, jakby dowiedziała się, że babcia połknęła właśnie małego skorpiona skropionego tequilą.

  – Zakochałam się – powtórzyła tylko i z uśmiechem obserwowała reakcję rodziny.

  A ta zachowała się klasycznie, przecież w tym wieku nie można już mówić o zakochaniu, nie należy też wspominać o seksie, bo to niesmaczne.

  Jeżeli z tym wyznaniem wiąże się sprzedaż domu, to wybranek jest oszustem i naciągaczem, a babcia dała się podejść.
  I proszę nie mówić o szczęściu, bo to obrzydliwe, i w ogóle pierdolenie jakieś.

  Babcia MariAnna wysłuchała wszystkich uważnie, a potem oznajmiła:

  – Sprzedałam dom, ziemię i staw, dostałam kupę forsy, szczerze mówiąc nawet więcej niż myślałam, i teraz podsumowanie.

  Nie podzielę tych pieniędzy między was, nie zobaczycie z niej ani grosza.

  Cała suma została przelana na moje prywatne konto, a ja wyjeżdżam do Afryki, na misję, jeśli to was interesuje, a teraz spierdalać. 🙂

  Rodzina zawyła i odtańczyła taniec obłędu oraz rozczarowania.
  Nie chciała słyszeć o żadnej Afryce, ale MariAnna wyrzuciła wszystkich z domu.

  Miała to gdzieś, bo faktycznie wybiera się do Ghany.

  Będzie tam pomagać w miejscowym szpitalu i bawić się z dziećmi, będzie grać w piłkę, nauczy dzieci puszczać latawce, bańki mydlane i rysować smoki.
  Osobiście opłaci sobie podróż, ubezpieczenie i ewentualny pochówek.

  No i nie jedzie sama, tylko z zaprzyjaźnionym lekarzem, który ma czterdzieści lat i niespotykaną w dzisiejszych czasach potrzebę zostania misjonarzem.

  To w nim właśnie zakochała się babcia MariAnna.

  I choć zdaje sobie sprawę z różnicy wieku, niestosowności, a zwłaszcza perwersji takiego uczucia, ma to głęboko w dupie.

  W przeświadczeniu ludzi młodych stary człowiek powinien sam usuwać się na margines, nie rozpychać się, nie gadać za dużo, od czasu do czasu upiec ciasteczka i ładnie wyglądać pod choinką, oczywiście wyłącznie w ramach zapozowania do rodzinnego zdjęcia.
  Nie zabierać miejsca w środkach komunikacji miejskiej, ani tym bardziej w przychodniach. Nie mieć własnego zdania, hobby, pasji, ani w ogóle żadnych zainteresowań.
  Jeśli ma nadmiar pieniędzy, powinien je rozdać, bo przecież ich nie potrzebuje.
  Jeśli ma klejnoty rodzinne, to też powinien je rozdać, bo stara baba obwieszona złotem wygląda żenująco.
  Jeśli chce coś powiedzieć, to lepiej niech się zamknie.
  A jeśli zachoruje, to na własną odpowiedzialność, bo jak można innym utrudniać życie”.

  I taka BABCIA to jest dopiero wspaniały CZŁOWIEK, według oczywiście mnie, babci SłowiAnny. 😀😀🙂

  1. „I choć zdaje sobie sprawę z różnicy wieku, niestosowności, a zwłaszcza perwersji takiego uczucia, ma to głęboko w dupie”.

   W moim RODZIE mowiono, ze KIEDYS LUDZIE DOBIERALI SIE DUSZA !
   W obu liniach RODu tak mowiono !
   Nie wszyscy, ale gdy mialam 15 lat, to mi o tym najblizsi opowiadali !

  2. Cóż za wspaniała historia! Słowianko natchnęłaś mnie tą opowieścią. Brać z życia pełnymi garściami i przeżyć pięknie każdą chwilę….. Do tego dążę…

 3. Dziękuję Ci Aniu za tę wspaniałą opowieść 🙂
  Wzruszyła mnie ona i rozbawiła.
  Dodała otuchy i… odwagi!
  Dziękuję, dziękuję 🙂

  Pozdrawiam wszystkie MariAnny, szczególnie moją kochaną Anię K. ze Stargardu (co mi tak MariAnnę przypomina 🙂
  i Jej przyjaciela działkowicza 🙂

  Ps. Spróbuję tego kremu z oliwy… 🙂

  1. Prastare błogosławieństwo w języku Nahuati, do dziś używane w Meksyku w celu przebaczenia, wyrażenia czułości oraz wyzwolenia na wielu poziomach bytu.

   Uwalniam swoich rodziców z poczucia , że już mnie zranili.
   Uwalniam moje dzieci z obowiązku przysporzenia mi dumy – niech żyją swoim życiem zgodnie z podszeptami całego serca.
   Uwalniam mojego partnera z obowiązku wypełniania mnie samej.
   Niczego mi nie brakuje, bowiem cały czas uczę się wraz z innymi istotami.
   Dziękuję moim dziadkom za to, że się spotkali po to, bym mogła, teraz czerpać oddech życia. Uwalniam ich od przeszłych wykroczeń i niezaspokojonych pragnień bowiem świadoma jestem, że postępowali najlepiej jak tylko mogli na ówczesnym poziomie świadomości.
   Oddaję wam cześć i widzę w was niewinną czystość.
   Staję przed wami przezroczysta , abyście wiedzieli, ze nie jestem wam winna niczego innego, prócz bycia wierną sobie i mojemu bytowi, bowiem podążając ścieżką mądrości serca jestem świadoma, iż wypełnię misję mojego życia wyzwolona od wszelkich widzialnych i niewidzialnych więzów rodzinnych, które mogłyby zmącić mój Spokój i Szczęście , które są moim jedynym obowiązkiem.
   Zrzekam się roli zbawcy.
   Zrzekam się roli jakobym to miała spełniać oczekiwania innych.
   Uczę się tylko i wyłącznie poprzez Miłość, błogosławię swą esencję , własny sposób wyrazu, nawet jeśli inni mnie nie rozumieją.
   Jedynie ja potrafię zrozumieć własną historie, bowiem to ja jej doświadczyłam ,bowiem znam samą siebie, wiem, kim jestem i wiem co czuję, wiem dlaczego postępuję tak jak postępuję.
   Kocham i uznaję sama siebie.
   Oddaję cześć boskości wewnątrz mnie i wewnątrz was.
   Jesteśmy wolni.

   1. Jakie to PIĘKNE!!!!!
    Czysta poezja, miód na serce….

   2. Och wietrze we włosach – dziękuję 🙂 tzn. z wiatrem we włosach 🙂
    Warto sobie to błogosławieństwo przeczytać kilka razy na głos.

    A ja wypuszczam już swoje włosy spod czapki by swobodnie sobie pobrykały na wietrze.
    ,Ukochana wiosna!!! Już dziś czuję ją w moim sercu. Uwielbiam ten czas. Czuję jak ziemia pod moimi stopami drży z oczekiwania , słucham rozśpiewanych ptaków, wypatruję ciepłego wiatru.

    Najpiękniejszy czas wielkiej przemiany, która nadchodzi co roku zawsze o tej samej porze. Niezależnie od tego czy ja chcę i czy o tym pamiętam. Wiosna zawsze przychodzi.

    Teraz wiem co to znaczy ,Zaufaj Sile Wyższej, zaufaj Bogu, oddaj się w opiekę Sile wyższej niż ty,sam’.
    Bo przecież ja nie byłbym w stanie sprawić nadejścia wiosny. Ani czuwać nad jej przebiegiem. Jak miałbym obudzić nasionka uśpione w ziemi ? Na szczęście nie muszę tego robić.
    Jestem szczęśliwym dzieckiem Natury, Siły Wyższej, Boga, jakkolwiek to nazwać.

    Czekam na wiosnę. Będę razem z nią rosnąć, kwitnąć rozwijać się, będę cieszyć się nowym życiem, nową siłą, nowym początkiem!

    W moim życiu tez pojawią się nowe , odważne kwiatki i trawy , zakiełkują nowe pomysły, które jesienią przyniosą mi słodkie owoce.

    Dziękuję Ci wiosno, że co roku budzisz mnie na nowo do życia!!!’
    (Beata Pawlikowska ,Księga Dobrych Myśli’)

 4. Piękna Wielka Zmiana rozpoczyna się jednak od naszego pięknego kraju, jak śpiewa Andrzej Rosiewicz „może to przeznaczenie zapisane w gwiazdach i bociany co wracają do swojego gniazda”

  .https://www.youtube.com/watch?v=XcAVzLoTw1U

  https://dobrewiadomosci.net.pl/25534-ostatnio-ten-ptak-gniazdowal-w-polsce-100-lat-temu-wlasnie-znow-do-nas-przylecial/

  Może doczekamy, że nasza piękna i wspaniała Lechicka młodzież powróci z tułaczki z nieprzychylnych nam krajów, mieniących się naszymi przyjaciółmi, którzy gdyby tylko mogli to by NAS w łyżce wody utopili z tej miłości.

 5. O tym, że nadchodzi wielkimi krokami Wielka Zmiana TAW pisał już wiele razy na swoim blogu.

  Najbardziej jednak oczywistym znakiem, że nadchodzi Wielka Zmiana jest to, że słońce zmieniło się z żółtego na białe, gdy zaczęliśmy wchodzić w pas jego uzdrawiających wszystkich i wszystko fotonów, co zresztą niektórzy z nas patrzący rankiem w słoneczną tarczę, odczuli na sobie w cudowny sposób.
  Że wydarzenie to, ma już miejsce, i teraz już białe światło ZATRZYMUJE i oczyszcza planetę, mogą w dużym stopniu odczuwać i obserwować każdego dnia osoby będące pięknie uziemione i połączone z Matką Ziemią,

  Począwszy od końca tego roku odczujemy uczucie miłości powiększone o milion razy więcej niż cokolwiek, co kiedykolwiek odczuwaliśmy.
  Niektórzy nazywają to Świadomością Chrystusa, jest to bowiem Pełnia Cudownej Energii ŹRÓDŁA.

  Pamiętajmy, aby pozostać UZIEMIONYM z MATKĄ GAJĄ w jak największym stopniu./ kłania się bosęgowanie TAWa/

  1. Ja nie zwracałam uwagi na kolor słońca, ale mogę potwierdzić, że jest białe. A do tego mogę w coraz wyżej stojące słońce patrzeć. W zeszłym roku było to możliwe jedynie przy wschodzie, albo zachodzie, maksymałnie do kąta ok 35′ od powierzchni Ziemi, a teraz udało mi się po południu na słońce stojące ok 75’patrzeć. Miałam wrażenie, że ono mnie wzywa.

   1. Mówi się że prawdziwego słońca już nie ma , a to białe ledowe to skonstruowane ale i ono wygaśnie .

 6. „Gdzie ci prawdziwi mężczyźni? – pytają kobiety.
  Odpowiedź może cię zaskoczyć.

  Gdzie Ci prawdziwi Mężczyźni? – pytają Kobiety.

  Mężczyźni, którzy są silni, niezależni, którzy nie boją się angażować. Mężczyźni, którzy są gotowi być w bliskości, dojrzali uczuciowo, którzy wspierają i na których można liczyć.

  Mężczyzna może przyjść tylko, do Kobiety….
  Nie do dziewczynki, która jest pełna żądań, i której nikt, nie jest w stanie zaspokoić.
  Dziewczynki pełnej pretensji, zamkniętej w swoich niespełnionych oczekiwaniach.
  Która ile by nie dostała, ciągle czuje, że mało, ciągle nie takie jak trzeba.
  Ciągle na wiecznym głodzie.
  Pełna żalu i rozczarowania.
  Do dziewczynki, może przyjść, tylko chłopiec.

  Mężczyzna może przyjść tylko, do Kobiety….

  Nie do “mamusi”, która chce mu matkować.
  Która chce partnera wychowywać, pouczać i kontrolować. Która zawsze wie najlepiej, jest większa, lepsza, mądrzejsza. Nie do “mamusi”, która całą swoją wartość zbudowała na swojej sztucznej wielkości i historii o tym, jak wiele daje i się poświęca.
  I jak to On, niewiele by bez niej znaczył.
  Do “mamusi”, może przyjść tylko synek, może przyjść tylko chłopiec.

  Mężczyzna może przyjść tylko, do Kobiety….

  Więc nie pytaj świata, gdzie Ci prawdziwi Mężczyźni?
  A, zapytaj Siebie, gdzie jest moja, dojrzała Kobiecość?
  Kobiecość, która z lekkością potrafi brać i dawać.
  Kobiecość, która dojrzała i zaspokojona, potrafi czerpać i przyjmować, zamiast żądać i wymagać.
  Kobiecość, która świadoma swojej wartości, z lekkością obdarowuje, zamiast się poświęcać.

  Kobiecość, która potrafi być czuła, łagodna, delikatna i nie ma potrzeby walczyć z mężczyzną, by udowadniać swoją wielkość. Kobiecość, która potrafi bawić się swoją seksualnością dla siebie, dla niego, bez manipulowania.
  Kobiecość, która jest odpowiedzialna, niezależna i silna, ale nie z wysiłku czy walki.
  Tylko z szacunku i pokory do tego, co w Niej i z czego, potrafi korzystać.
  Mężczyzna może przyjść tylko, do Kobiety….”

  Tekst: Kinga Roszczyniała

  Kobiecość, przy której Mężczyzna, potrafi wzrastać i to, co w nim męskie chce chętniej przejawiać, i to wg mnie należy podkreślić wężykiem Jasiu wężykiem. 😀 😀

  1. 95% kobiet to emocjonalnie rozwichrowane traktorzystki z PGR-ow po szybkich kursach feministek z telewizorni.Pozniej sie dziwia ,ze faceta nie moga znalesc a im wiecej tych facetow przerabiaja tym mniej dla nich sukcesow. Komus zalezy na niszczeniu mezczyzny jako ojca i podwazania jego autorytetu jako rodzica i glowy rodziny to juz wiemy no i dlaczego. Homoterorysci w ataku na rodziny przeprogramowali nasze Polskie Kobiety a kiedy slysze jak w tv narzekaja podobno niewiasty na polskich facetow ,ze sa malo opaleni,nosza biale skarpety plus sandaly oraz zalatuja potem to rzygac mi sie chce. Ocknijcie sie poki jeszcze czas zanim przyjdzie wam polubic przybyszow za Odry z rodowodem kultury bliskowschodniej i afrykanskiej.

   1. Justynko, świetne te demotywatory! Dzięki, przy pierwszym aż przyklasnęłam w dłonie, a przy drugim doznałam silnego wzruszenia:)

   1. GMOsiu powiedziane jest , szukajcie a znajdziecie, i Ty na pewno znajdziesz, o ile już nie znalazłeś. 🙂

 7. Spokojnie Obserwatorze…zawsze tak było ..taki plan a Wy dajecie się wkręcać…wielowiekowa robota….
  Trzeba wyjść z siebie – stanąć obok siebie i przyjrzeć dookoła si ę temu cyrkowi… cyt…siebie sprzed lat..

 8. A ja wszystkim WAM mówię, że przychodzi czas aby się zatrzymać i otworzyć swoje magiczne wrota w głębsze postrzeganie własnej DUSZY.
  Dla NAS wszystkich ważne jest aby zrozumieć prawdziwą naturę strefy Null/Zerowej która nadchodzi bardzo wielkimi krokami.
  Moja uwaga , energię KUNDALINI zwanej przeze mnie Energią ŻYCIA możemy osiągnąć tylko poprzez podwyższanie swojej Boskiej Świadomości, czyli czynienie tylko DOBRA z Miłością ŹRÓDŁA.

  *******************

  NOWA ERA- ZŁOTA ERA LUDZKOŚCI
  ZEWNĘTRZNA STREFA NULL
  (CZĘŚĆ 2)
  „Nie możemy miotać się w strachu, pozbawiać się własnej równowagi.
  U ludzi mocnych mentalnie i emocjonalnie fala Null przerodzi się w czyn.
  Tylko ci będą umieli przemieszczać się na falach Null aby w potrzebie pomóc innym.
  Jeżeli zaczynamy świadomie współpracować otwieramy na wolność nie tylko drzwi, ale i wszystkie okna.
  Dla każdej osoby, która pomoże innym w przejściu przez strefę Null zapewniona jest Boska opieka. Nawet wtedy, gdy wszystko wyda się beznadziejne zostanie zesłana pomoc i wzmocnienie.
  Strefa Null będzie miała wpływ na każdą osobę.
  Ciągle większość ludzi śmieje się z niektórych zjawisk, nie chcą korzystać ze starej wiedzy na temat kosmicznej energii, nie wierzą w system czakr, boją się Energii Kundalinii jak największego zła, uważając ten element duchowego życia człowieka za pułapkę szatana, nauki New Age.

  Energia Kundalini jest tak samo stara jak ludzkość, lecz tak w przeszłości jak i dzisiaj była i nadal jest największą tajemnicą świata.
  A ja wszystkim tym mówię: przychodzi czas aby się zatrzymać i otworzyć magiczne wrota w głębsze postrzeganie własnej duszy.
  Wywalić z własnych pól świadomości wszystkie blokady, położyć całą naszą wiedzę na stół i dokładnie posegregować. Przede wszystkim należy dobrze przyjrzeć się tym elementom, których najbardziej się boimy, lękamy, uznajemy za coś złego. Największym błędem jest ucieczka przed nieznaną wiedzą, przed „złym” człowiekiem, nowym, ciężkim wyzwaniem.

  Czas aby ujrzeć prawdziwe oblicze naszego strachu. W ten sposób nigdy nie będziemy odważni, śmiali a bez tych cnót … goodbye oświecenie.
  Człowiek gotowy do tej drogi już niczego nie lęka się i umie radzić sobie ze złem.
  Jak długo mamy uciekać? Wielokrotnie tylko przed własnymi straszakami, musimy stanąć oko w oko z zakłócającym nas elementem i dobrze mu się przyjrzeć.
  Najłatwiej, najprościej jest powiedzieć: to jest niedobre, ale na mnie działa i uciekać, gdzie pieprz rośnie.
  Dopóki nie stawimy czoła swoim cieniom nie zamkniemy swoich energii.
  W końcu wielu z nas przyszło na ten świat już z wyższymi energiami tylko po to aby zmierzyć się z światem cieni, zdemaskować zło, zdematerializować negatywne energie.
  Jest to grupa wojowników duchowych.
  Nie boją się żadnych osądów, etykietek, nie ustąpią dotąd dopóki nie oczyszczą terenu.
  Czakry w człowieku są pieczęciami światła, wrotami umożliwiającymi wdychanie i wydychanie oddechu Boga.
  I nie są to kosmiczne żarty tylko okna między światami, dzięki którym wspinamy się na szczyt piramidy światła.
  Dopóki nie zweryfikujesz swoich przekonań nie zmienisz swojej wewnętrznej struktury, odetniesz się od połączenia ze Źródłem.
  Nie zyskasz dostępu do Boskiej mądrości, jeśli nie wpuścisz w siebie Boskiego Światła.
  Człowiek sam odrzuca dary zsyłane dla niego z Nieba, jego ślepe i bezmyślne działanie nie pozwala mu korzystać z nauki jak otworzyć niewidzialną skrzynię skarbów, która czeka na niego w jego wnętrzu.
  Wszystko co występuje w świecie materialnym również skrywa w sobie potencjalne dary do zjednoczenia z Bogiem.

  Ufność jest oliwą w machinie transformacji.
  Właśnie z powodu przyjmowania przez ludzkość tylko połowicznych prawd wywodzą się wszystkie nasze nieszczęścia.
  Takie podejście stwarza problemy z bezpieczeństwem.
  Nawet mitologia nie powinna być ignorowana jako dawka naiwności.
  W roku 1961 kiedy narodziło się wiele naukowych astronomicznych instrumentów odkryto w przestrzeni kosmicznej Photon Belt zwany też Manasic Ring, Pas Fotonów .
  Od tamtej pory minęło sporo lat, dzisiaj nie jest już dla naukowców sekretem, w chwili kiedy jakaś przestrzeń wchodzi w działanie Photon Belt następuje „w oka mgnieniu”, wiele natychmiastowych przekształceń, między innymi przestaje istnieć noc. Photon Belt przypuszczalnie zbudowany jest z mana (energii kosmicznej), która jest poza słownikową definicją, tłumaczona jest jako tajemnicza moc (stąd druga nazwa pierścienia – Manasic).
  W chwili rozwoju fizyki kwantowej zostało ogólnie przyjęte, że kosmiczna energia wpływa na naszą świadomość.
  Wiadomo, że umysł i dusza jest poza czwartym wymiarem.
  W chwili poszerzania się naszej świadomości postrzegamy inaczej rzeczywistość, bywa nawet, że nasza świadomość jest poza czasem.
  Świadomość może istnieć w przestrzeni w dwóch punktach.
  Nasza cywilizacja nadal opiera się na energii elektrycznej do zasilania wszystkich naszych ziemskich maszyn, chociaż już powszechnie jest wszystkim wiadomo o doświadczeniach i wprowadzanie w życie urządzeń opartych na innej energii elektromagnetycznej – HAARP.
  Z użyciem fal elektromagnetycznych HAARP można wpływać na atmosferę ziemską a nawet na świadomość ludzi. HAAPR (według teorii spiskowych) jest wykorzystany do sieci Echelon – największy wywiad elektroniczny. System ten gromadzi i analizuje przekazy elektroniczne z całego świata: faksy, e-maile, transfery plików, a nawet zwykłe rozmowy telefoniczne.
  Szacuje się, że system gromadzi i przetwarza ok. 3 miliardy przekazów elektronicznych na dobę.
  Nauka zdaje sobie sprawę ze szkodliwości naszej obecnej technologii co jest udokumentowane w czasopismach medycznych na całym świecie.
  Photon Belt – Pas Fotonów kiedy uderzy o naszą Ziemię będzie swojego rodzaju oczyszczeniem, a nasze dotychczasowe ziemskie urządzenia przestaną działać.
  Wiele ludzi spiskuje, że HAARP może posłużyć do wywoływania sztucznych Objawień Chrystusa, kontrolowania myśli, zbiorowej świadomości; -….w obecności Photon Belt ten projekt runie jak domek z kart.
  Kiedy jesteśmy szczęśliwi, kochamy, nasze wzorce fal mózgowych są wysokie, w czasie depresji są niskie.
  Miłość pozwala doświadczyć przepływu pozytywnej energii. Właśnie wejście w Pas Fotonów wywoła pozytywną energię światła, którymi będą karmione nasze ciała, poszerzą granice naszej zbiorowej świadomości.
  Rozpocznie się dla wszystkich istot na Ziemi proces wznoszenia.
  Jest to rzeczywiście proces a nie coś co się stanie z dnia na dzień ,owszem było by to fajnie, wieczorem położyć się spać a rankiem spojrzeć w lustro i krzyknąć … wow!
  Przebudzeni, mile zaskoczeni, że już jesteśmy zupełnie doskonali.
  Niestety zajmie nam to jeszcze troszkę czasu.
  Nasza Ziemia jest już w tym procesie, najbardziej będą widoczne zmiany w roku 2016. Póki co mamy przed sobą strefę Null.
  Ziemia przechodzi przez całe miriady zmian energii. Tych zmian dostarczają nam ciała niebieskie podczas pełnego obrotu Ziemi wokół Słońca – kalendarzowego roku. W tworzeniu kosmicznej energii ważną rolę odgrywa cały rok. Energia wnika w struktury molekularne Ziemi, umożliwia wibrację jej cząsteczek, coraz szybszy ich ruch wprowadza Planetę Ziemię w piąty wymiar.
  Obecne zmiany chociaż w tym okresie tak mocno przyśpieszone, to jednak są bardzo subtelne i wykonują się powoli, przemieszczanie Pasa Fotonów będzie odbywało się w dość długim czasie, już od kilku lat wszyscy doświadczamy zmian w zależności od naszych poziomów świadomości.
  Proces bywa bardziej powolny lub gwałtowny.
  Z ludźmi dzieje się podobnie jak ze słońcem i kwiatami, szybciej dojrzewają w słońcu, szczególnie te, które lubią się kąpać w jego promieniach, gorzej z tymi co wolę cień, czym bardziej słoneczko dopiecze tym mocniej będą się zamykać.
  Są osoby, którzy odbierają spontanicznie impuls nowej energii i w krótkim czasie następuje w nich przebudzenie na zasadzie zapalonej zapałki rzuconej na podatny grunt.
  Wielu ludzi ciągle potrzebuje większej penetracji ognia, energia zadziała tylko na krótki okres czasu, wpływa powoli, może się blokować i znowu stopniowo wpływa, ale ważne jest, że chociaż małymi kroczkami lecz ciągle prze naprzód.
  Gorzej z tymi, którzy świadomie wybierają inny kierunek, który spycha ich tylko w „dół”. Jednak przyjdzie taki czas, że na Ziemię wniknie więcej duchowego światła i wszyscy będziemy się gwałtownie budzić jak wiosną na łące kwiaty.
  Zanim na Ziemię wniknie całkowite duchowe światło będzie kilka zmian w odniesieniu do pola elektrycznego energii, widma fal elektromagnetycznych, na wszystkie przemiany potrzeba trochę czasu.
  W cyklu wchodzenia w Wielkie Światło bardziej ważne będą tzw, dni mroku, znane również jako dni ostateczne albo horror czterech jeźdźców Apokalipsy.
  W tym czasie będą największe wstrząsy: potężne i straszne, które całkowicie, jednym szybkim cięciem przemienią Ziemię.
  Po fali oczyszczenia przeniknie nowe promieniowanie – blask od Pasa Fotonów, który będzie uzdrawiał Ziemię.
  Planeta Ziemia przeżyje trzech-dniową falę ciemności i zimna, w następnych dniach będzie przebijało łagodne i ciepłe światło, nie będzie już strachu, nowe światło przyniesie spokój i zrozumienie. Zacznie się czas kiedy na Ziemi będzie się tworzyć jedna hierarchia duchowa, nastąpi przywrócenie świadomości każdego z nas.
  Czego mamy oczekiwać w chwili wchodzenia w Pas Fotonów?
  1. Zjawisk strefy Null:
  a. różne wstrząsy, zmiany pogody, naturalne katastrofy
  b. upadki rządów, zamachy stanów, upadki banków, wojny.
  2. Przewidywany czas około 110 do 144 godzin (5-6 dni) w których w różnym dla nas czasie przeżyjemy szok, niczym kontakt ciała z wysokim napięciem prądu. Ten nagły wstrząs będzie trwał niecałą sekundę i będzie komunikatem naszego połączenia z wyższym wymiarem.
  Nie należy się tego bać. Są osoby, które już zostały przyłączone do wyższego wymiaru. Osoby, poprzedzające okres masowego przebudzenia, przechodzący transformację indywidualnie przeżyli potężny wstrząs podobny do uderzenia pioruna w ciało .
  W okresie wejścia w światło Photon Belt istnieje możliwość spotkania naszych przodków, mieszkańców wcześniejszych cywilizacji. Stąd niektóre proroctwa podają, że zmarli ożyją i wyjdą z grobów.

  Nasze dylematy
  Dylemat nr 1
  Jeśli chcemy dobrze zakończyć tą podróż musimy wykroczyć poza definicje obecnej rzeczywistości. Nauczyć się na nowo akceptować siebie. Uchwycić wir nowej energii otwartym sercem.
  Dla wielu zazwyczaj ten proces jest bardzo powolny, może nawet trwać kilka pokoleń. W okresie wchodzenia w strefę Null i Photon Belt te możliwości są skompresowane, lecz niestety bardziej bolesne. Ważne aby sobie wcześniej pomóc i rozpocząć pracę nad sobą.
  Dylemat nr 2
  Wiele ludzi nie będzie w stanie zrozumieć nowej sytuacji, szczególnie ci, którzy zbyt mocno przynależą do świata materialnego lub innej fanatycznej grupy.
  Dylemat nr 3
  Dla tych mniej odważnych, bojących się nowych zmian, śmiałych wyzwań: z tego procesu nie możemy się wycofać, cała ludzkość jedzie w tym samym pociągu, w tą samą stronę. Ale pamiętajmy jest to pociąg dla odważnych, śmiałych, kroczących po wielkim ogniu i po głębokiej wodzie, którzy będą umieli wyjść na spotkanie każdej trudnej sytuacji. Będą też tacy, którzy okażą się dezerterami swojego własnego przeznaczenia. Wiele dusz odłączy się od ciała.
  Tak czy owak, jesteśmy w środku procesu pełnej regeneracji ludzkiej świadomości. Te zmiany już towarzyszą nam, wpychają na nową ścieżkę przeznaczenia i nie są wytworem laboratoriów czy uniwersyteckich sal. Przychodzą z kosmosu, są naturalnym cyklem. W chwili domknięcia się całej operacji staniemy się galaktycznymi członkami. Będziemy mogli odpowiedzieć sobie na wiele pytań, które dotąd pozostawały bez odpowiedzi. Uzyskamy nowe psychiczne możliwości, nowe organy, rozszerzymy własną wiedzę, mądrość, mistyczne możliwości.
  Obecnie siedzimy na skraju ciemnego pasma epoki Kali Yugi (epoka żelaza), ale już widać Złoty Wiek (Satya Yuga). Wiele religii w swoich proroctwach przewidziało ten czas. Jest to nasze złote przeznaczenie/ZŁOTA ERA LUDZKOŚCI/ chociaż nie każdy jest gotowy na wdrążenie tego planu we własne życie.”

 9. „Kochanie katów jest, według mnie, właśnie cipowatością”.

  Kochanie katów, czyli w skrócie: KK 😁

  1. Dziękuję, Śpiewie ptaka. 🙂
   Wiosna to moja ukochana pora roku.
   Jeszcze kwitną przebiśniegi i żółte ranniki, a obok nich fioletem i bielą wysypały się krokusy.
   Szachownica cesarska ma już chyba z 20 cm wysokości, wyłaniają się z ziemi tulipany i czosnek ozdobny.
   Jest coraz piękniej!

   1. A u mnie w ogrodzie moje karmione przez całą zimę ptaszki świergolaszki wyśpiewują tak piękne trele, że napiszę tylko te słowa i lecę na bosaka do nich, by z nimi pośpiewać.

    Ach ,Ach nie ma to jak wiosna , masz rację Ziarenko i Vikingu.

    Słoneczko dzisiaj też piękne z mgieł nocnych się wyłoniło, przez godzinę całą moje lica myło/grzało. 🙂

   2. Przepiękny był dziś dzień. Śpiewały siory bogatki i sikory modre, a na koniec kos. Pewnie wiele innych, ale to i tak bez znaczenia, jak sie zowią.
    Znalazłem fajny wiersz mojego drogiego Juliana Tuwima:

    W lot, ptaki!

    W przestworza lećmy, w górę,
    W dalekie dążmy kraje,
    Przebijmy każdą chmurę
    Co nam na drodze staje!

    W nieznane gnajmy światy,
    Co nie istnieją wcale,
    Nie mamy nic do straty
    W młodzieńczym słodkim szale!

    My, ptaki złotopióre,
    W przestworza lećmy, w górę!

    Niezłomnym, twardym głazem
    Niech każdy gnać się stara!
    Nasz sen nam drogowskazem,
    A zbroją – nasza wiara!

    Porzućmy słabe „trudno”,
    Chociaż na drodze ciernie,
    W lot dążmy drogą żmudną,
    Do celu dążmy wiernie!

    My, ptaki złotopióre,
    W przestworza lećmy, w górę!

    W świat nieśmy nowe hasło!
    Zapalmy nowe gwiazdy!

    Co miało zgasnąć – zgasło!
    Hej! naprzód w hyże jazdy!

    W lot, ptaki złotopióre,
    W przestworze lećmy, w górę!!

    z: Julian Tuwim, Juwenilia 1

   3. Jak przystało na córkę Wiosny, bom kwietniowa solenizantka, też uważam, że to najpiękniejszy okres w całym roku…A kwitnący kwiecień wprost mnie urzeka. Dziś sadziłam bratki do wiklinowych koszy na okienne parapety…Koty radośnie baraszkowały na trawie w Słońcu, łapały w locie muchy, „polowały” na siebie…Słyszałam śpiew ptaków, różny 🙂 Zaciekawiło mnie takie kląskanie, nie wiem do którego ptaka by przypasować taki dźwięk? Z kolei u mnie na osiedlu nocą śpiewają przepięknie słowiki, bo chyba one tylko śpiewają nocą? Kilka lat temu było tyle słowików w maju, że nocą nie można było zasnąć przy uchylonym oknie:) https://www.youtube.com/watch?v=W5ACbMU15R4

    .https://www.youtube.com/watch?v=mimkPNKl5po

    .https://www.youtube.com/watch?v=37vogHo8m70

 10. „jak nawiedzeni potrafia 10 godz. stac na mrozie i rozdawac gazetki, to juz upojenie religijne”

  Najgorsze jest to, że to upojenie religijne uderza bardziej do głowy niż wino.

 11. Pamiętajmy!
  Strzeżone muszą być tylko małe sekrety, wielkie tajemnice są bezpieczne z powodu niedowierzania ludzkiego.

  Na poniższym zdjęciu ja widzę po lewej PIEKŁO a po prawej Słowiańskie NIEBO, cud natury i piękno samo w sobie.

  Miłej niedzieli i w sercu tyle radości, ile jej tylko serce pomieści.

   1. Przyjrzyj się… W konsekwencji, jakby przybliżyc tę Sławiankę, to i jej mogłyby być takie… świdrujące. Z daleka tak bardzo nie widać, ale też czuć. To kwestia ostrości (czystości) spojrzenia.

 12. Jaka jest dziś sytuacja ?

  Ludzkość wciąż jęczy w niewoli Imperium Oriona, które szczuje Człowieka przeciw Człowiekowi – ustrój przeciw ustrojowi – religię przeciw religii – system przeciw systemowi !!! I to działa – Ludzie ze sobą walczą często jak Demony. W 4-tym wymiarze tkwi Okupant – Gady – Wąż Starodawny – służą wciąż swemu Panu Lucyferowi – uwielbiają żywić się ludzkim mięsem – stąd w wielu kulturach składano ofiary z Ludzi – nawet Żydzi składali ofiary Molochowi z pierworodnych – czego oduczył Ich Mojżesz !!! Dziś Iluminaci – Kabała tak czynią – Demony w Ludzkim Ciele !!! Dlatego Ziemianie zrozumcie – że sami dla Siebie wrogami nie jesteśmy – ten Wróg kryje się w wyższym cielesnym wymiarze !!! Co robi oprócz szczucia Ludzi przeciw sobie i niszczenia krajów np. kryzysami !!! Otóż rozesłał Wici – u boku ma zniewolonych Szaraków. Z głębin kosmosu przybywają Nefelin – giganci jak trole o wymiarach 6-8 m – nadzorcy niewolników – trzema statkami w liczbie 12 milionów. Nordycy zdradzieckie rasy ludzkie. Plejadiańscy Renegaci – którzy będąc Elfami stali się Orkami – bo wpadli w sidła Ciemności !!! Kto jeszcze ? – wiedzą Ci co to szczegółowo badają !!! Ja też rozsyłam Wici !!! Do Was – już pojmujecie ? Do Świata podziemnego – Szambali – do Ludów żyjących w Pokoju od tysięcy lat, które przetrwały liczne zagłady Cywilizacji Ludzkich !!! Wiedzą już, że jeśli chcemy ocalić Ziemię – nasz Dom-Ojczyznę i dziedzinę naszą muszą podjąć walkę o ocalenie Ziemi !!!? Przybył Ra – pół Człowiek pół Gad – zawsze wierny – twórca 10 przykazań – kiedyś wcielony dobry Faraon, który miłością i mądrością zbudował potęgę Egiptu – ale przyszli źli faraonowie i wszystko zepsuli – nawet śmierć męczeńska Ozyrysa i Horusa, którzy stali się dla Uciśnionych Bramą do Nieba nie zakończyła czasów Ciemności w Egipcie – i Egipt padł !!! Stąd Ra stanął po mojej stronie i pomógł !!! Gdy zejdą na Ziemię będą potrzebować jeść – tak ja i my również mięso zwierzęce. I wciąż ślę Wici do Federacji Galaktycznej – Oni z całą swoją flotą okrętów są w Światłości – czyli w starym Niebie chronionym przez Ogień Niebieski, który Ich przepuszcza bo są dobrzy – a nigdy nie przepuszcza tych złych !!! Jest to taki stan w którym zarówno ciało jak i rzeczy się nie zużywają – są Nieśmiertelne !!! Dlatego osobiście bardzo się Im nie dziwię bo schodząc tu staną się śmiertelni !!! Są piękni jak Elfy – różnorodni – każdy zupełnie niepowtarzalny pod względem wyglądu, charakteru, światopoglądu – cudowna i niesamowita różnorodność. Gdy Ich ujrzycie zrozumiecie co znaczy, że Bóg nie chce aby jakaś jedna religia zawojowała cały Świat !!! Będą się żywić jarzynami i owocami !!! Potrzebujemy więc produkować bardzo zdrową żywność na Ich przybycie !!! Na Ziemi jest wielu wcielonych Buddów, jest Kryszna – Sai Baba, jest wielu w wielu kulturach – działają już lub nie !!! Czekam na przebudzenie Gabriela – Mahometa !!! Czekam i na Wasze przebudzenie !!! Słuchajcie !!!?

  Jakie potęgi i technologie staną naprzeciw siebie by bronić Ziemi nie wiem – na pewno przekraczające nasze wyobrażenie !!!

  Mieczysław Jacek Skiba Nawiąże tu do Apokalipsy św. Jana, którą moim zdaniem dyktowały w większości Ciemne siły w zakresie dotyczącym ucisków, wojen, holokaustów, cierpień – a jedynie ziarna prawdy zdołały się przekraść do tego ‚Objawienia’. Takim ziarnem Prawdy może być końcówka Apokalipsy opisująca Nowe Stworzenie – Jeruzalem niebiańskie Ap21,22. Moim zdaniem ‚Miasto Święte – Jeruzalem Nowe … zstępujące z nieba od Boga’ to są właśnie bazy i statki Federacji Galaktycznej oraz grupy Ra wyłaniające się w naszym wymiarze 3-cim z wymiaru 6-tego ze Światłości Wiekuistej. Ja znam realia 6-tego wymiaru – i dość dobrze poznałem realia naszego Świata boleści 3-ciego wymiaru. Mam więc porównanie. I to rozwiązanie z tym przekazem jest moim zdaniem jak najbardziej kompatybilne. Pomyślcie o tym gdy ucisk narośnie do tego stopnia, że trudno go już będzie znieść !?

  Z fb http://firstcontact.world/main.html
  http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+
  Małgorzata Kołczykowska niesamowite

  Barbara Rzepa-Leichsenring Jacku, czy znasz wypowiedzi Olega Trehlebova, który twierdzi, że niebańskie Jeruzalem jest krystalicznym statkiem , olbrzymią bazą przeznaczoną tylko dla izraelitów ..itp?

  Mieczysław Jacek Skiba Ashtar dowódca floty Federacji Galaktycznej w jednym z przekazów wspominał o bazie kosmicznej nazywanej ‚Niebiańskie Jeruzalem’ – dokładnie tak jest powiedziane w końcówce Apokalipsy, co ciekawe – i ta baza przybywa od Boga i Jego Tronu – to by się zgadzało bo bazy te są obecnie w 6-tym wymiarze w Światłości Wiekuistej tzw starym niebie lub tzw 6-tym wymiarze/gęstości. Ale żeby to miała być baza tylko dla Izraelitów to moim zdaniem duże nadużycie i znów zwodnicze myślenie, że ktoś jest wybrany, a ktoś inny nie jest. Ta Baza i inne gdy się pojawią w tym wymiarze to dla dobra całej Ludzkości !!! Oby jak najszybciej !?

   1. gmozabije: ‚wyjasnione na sympan u o’
    – tzn. gdzie dokładnie? można coś precyzyjniej otrzymać?
    Dzięki z góry jak coś

   2. Wpisałem ‚sympan u o’ na Yt. Sam zobacz, co się ukazuje…
    Mógłbyś mniej enigmatycznie mnie nakierować ?

 13. Ashtar Command – deklaracja gotowości przejścia do 5 wymiaru

  > Czy jesteś gotowa/y?
  >
  > Częścią nowego stanu i deklaracji gotowości przejścia do 5 wymiaru jest następująca deklaracja:
  >
  > „Chcielibyśmy dopasować nasze życie do praw kosmicznych, używając naszej DARMOWOWEJ WOLI. I z niecierpliwością oczekujemy przyłączenia się do cywilizacji galaktycznej poprzez zastosowanie tych zasad i praw. I budować nasze społeczeństwo zgodnie z tymi nowymi prawami”:
  >
  > 1 – wszyscy ludzie, bez względu na wiek, rasę, płeć czy kraj, z którego pochodzą, są równi.
  >
  > 2- Kochając siebie, innych ludzi, rośliny, zwierzęta i samą ziemie jest nowym prawem na ziemi.
  >
  > 3 – ci, którzy pragną lub czują się zdolni do zranienia SIEBIE, innych ludzi i planetę Ziemia muszą poddać się ośrodkom uzdrawiania dusz (które zostaną wkrótce zbudowane), aby mogły być wspierane i uzdrawiane. (nie będzie żadnego systemu jako więzienia)
  >
  > 4- Wszystkie ludzkie potrzeby, takie jak miejsce do życia, żywność, woda, odzież, edukacja itp. zostaną zaspokojone.
  >
  > 5- Wszyscy chorzy ludzie będą korzystać z kwantowo-naukowych metod leczenia (i uzdrowień energetycznych) za darmo.
  >
  > 6- wszystkie osoby w podeszłym wieku będą żyły za darmo i będą korzystać ze wszystkich potrzebnych im udogodnień.
  >
  > 7- wszystkie sieroty będą pod opieką z maksymalnym bezpieczeństwem i miłością.
  >
  > 8- wszystkie zwierzęta będą bezpieczne.
  >
  > 9- spożywanie wszystkich rodzajów narkotyków, alkoholu, papierosów zostanie zlikwidowane.
  >
  > 10- małżeństwa będą całkowicie zgodne według nowych przepisów.
  >
  > 11- nastąpią znaczące zmiany w systemie edukacyjnym.
  >
  > 12- nastąpią znaczące i rewolucyjne zmiany w usługach takich jak sektor medyczny, sektor psychologiczny, sektor sądownictwa, bankowość, sport (eliminacja konkurencji z powierzchni ziemi), nowe wykorzystanie mediów, budownictwo itp.
  >
  > 13- darmowa energia dla wszystkich
  >
  > 14- system wojskowy będzie TYLKO działał zgodnie z nowymi zasadami UNTILL i wszystkie kraje pragnące pokój dla siebie będą mogły dołączyć.
  >
  > 15- każdy jest zobowiązany do wspólnego odbywania sesji edukacyjnych, aby pomóc sobie nawzajem w rozwoju.
  >
  > 16- wszyscy ludzie poświęcą kilka godzin części swojego codziennego czasu na wniesienie wkładu w życie społeczne ku dobremu (zgodnie z ich siłą w każdym rodzaju pracy).
  >
  > 17- handel będzie prowadzony w oparciu o zasady WIN-WIN pomiędzy krajami, a wszystkie umowy nieobjęte tymi zasadami zostaną unieważnione.
  >
  > 18- ludzie będą mieli prawo ingerować w rozwój i opiekę nad swoim krajem.
  >
  > 19- powstaną programy przygotowujące do całkowitego demontażu systemu monetarnego z planety Ziemia.
  >
  > 20- demontaż wszystkich partii politycznych. Dlaczego? Bo jeśli celem jest zapewnienie lepszych warunków życia, wtedy wszyscy będą ze sobą współpracować i nie ma potrzeby sprzeciwiać się sobie nawzajem.
  >
  > 21- demontaż produkcji energii atomowej. Demontaż produkcji broni wojskowej.
  >
  > 22- wszystkie prawa wchodzące w zakres tych praw zostaną zaprojektowane zgodnie z zasadą rozszerzania wyłącznie miłości.
  >
  > 23- rozpoczęcie sesji edukacyjnych mających na celu przygotowanie mieszkańców wszystkich krajów do przyłączenia się do siebie i w końcu do przyłączenia się do cywilizacji galaktycznej.
  > ~ Ashtar Command
  >
  > Namaste 🙏

   1. gmozabija pisze:
    „istar to reptylka zona yahwe takze konkurentka od jakiegos czasu, zywi sie energia seksu”

    – Jestem ZA. Nieuleganiem niesprawdzonym pokusom zbawczym.
    W takim razie trzeba być bardzo ostrożnym, żeby nie wpaść za darmochę z deszczu po rynnę jakiegoś bliżej nieznanego 5D…choćby najpiękniej brzmiącego.
    Brakuje mi w deklamacji podsatwowych punktów, na jakich stoi i jakimi karmi się TEN MATrix:
    np.:
    wolność od systemu monetarnego
    religijnego
    od energii kopalnych

    > 6- wszystkie osoby w podeszłym wieku będą żyły za darmo i będą korzystać ze wszystkich potrzebnych im udogodnień.

    >>> ad.6 Co z resztą ludzi w niepodeszłym wieku?… mają nie żyć za darmo??……………czyli byc niewolnikami pracy? pieniądza? Muszą dalej zarabiać na przeżycie?

    > 7- wszystkie sieroty będą pod opieką z maksymalnym bezpieczeństwem i miłością.

    >>> ad.7. Skąd NA BOGA jedynego jakieś sieroty w raju 5D?
    Tzn.CO? urodzisz się tam jako sierota porzucona z buta po urodzeniu przez swych urodzicieli? Czy rozwali ich CKM na wstępie i zostaniesz sierotą?

    Sami widzicie jakie płynne to 5D… wątpliwe, niesprecyzowane, abstrakcyjne. To pułapka zastąpienia piekła innym piekłem. Aby nie udało ci się stąd wydostać naprawdę do jakiegoś innego świata cywilizowanego, kiedy już zdecydowałaś/eś TU, że zasługujesz na coś więcej niż ta ziemska pseudocywilizacja wampiryczna którą przejrzeliście (o ile przejrzeliście) na wylot, bez pozostawiania złudzeń co do niej.
    Konkluzje są przykre. Dokładnie takie, jak ten świat
    – Piekło jest na Ziemi?
    – Nie. Ziemia jest piekłem!

    19- powstaną programy przygotowujące do całkowitego demontażu systemu monetarnego z planety Ziemia.

    >>> ad.19. …dlaczego jeszcze nie powstały tam te programy? Tzn. że ma się nas wpakować w taki sam zniewalający system monetarny? Toż to to samo co TU!
    Jakbym słyszał Kaczora lub Gomułkę: „Będziemy, z całych sił, DĄŻYĆ…do prawdy (smoleńskiej)

   1. gmozabije pisze:
    ‚pierdoly, tu wszystko wyjasnione: blog hellenandchaos’

    Znalazłem tam to, o to chodzi, o takie „wyjaśnienie”?
    – „W dzisiejszym chaosie jest tylko jeden sposób przywrócenia porządku: pan-hellenizm”.

 14. Z filmu Davida Lyncha ‚Prawdziwa historia’
  – „Co jest najgorsze w starości” – pyta się młody starca – „W starości najgorsze jest to, że pamiętasz jak byłeś młody’

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s