Salvador Freixedo to zbuntowany ksiądz, były jezuita i ufolog w jednym. Wydalony z Kościoła za jego krytykę, zajął się badaniem zjawisk niewyjaśnionych, dochodząc do wniosku, że Ziemia to „ludzka ferma” i eksperyment zaawansowanej inteligencji z kosmosu, która manipuluje nami przy pomocy… religii.
 • Salvador Freixedo to hiszpański ufolog i były ksiądz (jezuita) wydalony ze stanu duchownego za krytykę Kościoła i kleru.
 • Freixedo uważa, że nasza planeta jest miejscem wielkiego eksperymentu prowadzonego przez inteligencję z kosmosu. Ziemię nazywa on „ludzką fermą”, dodając, że być może nigdy nie poznamy zamiarów naszych nadzorców.
 • Jego zdaniem Obcy wprowadzili religie, by kontrolować myślenie mas i sprawdzić, jak wpłynie to na bieg dziejów.

Sędziwy Salvador Freixedo to hiszpański pisarz, ufolog i były jezuita mający za sobą życie pełne kontrowersji oraz konfliktów z Kościołem i władzą. Za krytykę kleru trafił nawet do więzienia w Wenezueli. Gdy wreszcie został wydalony ze stanu kapłańskiego, poświęcił się drugiej pasji – ufologii. Badając z wielkim zaangażowaniem przypadki spotkań z gośćmi z kosmosu, próbował ustalić powody, dla których odwiedzają oni Ziemię. Odpowiedź znalazł. Przynajmniej częściową.

Freixedo był księdzem znanym z krytyki Kościoła

Freixedo urodził się w 1923 r. w małym mieście w Galicji w bardzo religijnej rodzinie. Jego brat i siostra również wybrali służbę Bogu. Salvador jeszcze jako nastolatek rozpoczął nowicjat u jezuitów, a w wieku 30 lat otrzymał święcenia kapłańskie. Od tamtej pory toczył życie z dala od rodzimej Hiszpanii, pracując z młodzieżą na Karaibach i w Ameryce Łacińskiej. Będąc blisko ludzi przekonał się nie tylko o skali społecznych nierówności, ale też o tym, że nauki Kościoła nie idą w parze z jego działaniami. W 1957 r. Freixedo napisał o tym książkę, za którą wydalono go z Portoryko. Na Kubie w 1968 r. napisał kolejną pt. „Mój Kościół śpi”. Publikacja tak rozsierdziła hierarchów, że postanowili usunąć go ze stanu duchownego. Z kolei w jego ojczystej klerykalnej Hiszpanii drukowania dzieła zakazano.

Na początku lat 70. Freixedo, już jako eksduchowny, postanowił zająć się zjawiskami, które interesowały go od zawsze. Chodziło o wszelkie sprawy niewyjaśnione i tajemnicze, a przede wszystkim o UFO. Podróżując po świecie, jeszcze jako ksiądz, poznał wielu świadków podobnych zdarzeń, dochodząc do bardzo kontrowersyjnego wniosku.

Człowiek nie jest panem stworzenia. Manipuluje nami siła niemająca dla nas szacunku, która wykorzystuje nas, tak jak my wykorzystujemy zwierzęta

– pisał.

Jego zdaniem za powstaniem religii stoją jakieś wyższe, ale niekoniecznie boskie siły. Jeśli porównamy channelingi (wiadomości telepatyczne od duchów lub astralnych bytów) czy przekazy od kosmitów z zawartością świętych ksiąg albo orędziami z objawień, okaże się, że zbytnio się one od siebie nie różnią. Gdyby w Biblii lub Koranie w miejsce Boga jako źródła objawień podstawić inteligencję z kosmosu albo równoległego wymiaru, wszystko nabierze zupełnie innego sensu. Izraelici prowadzeni po pustyni przez dziwne światło czy boski rydwan widziany przez Ezechiela to tylko dwie z wielu poszlak sugerujących, że za częścią wydarzeń z Pisma Świętego stał ktoś dysponujący zaawansowaną techniką. Ten sam ktoś – zdaniem Freixedo – odpowiada za podyktowanie Mahometowi Koranu i za działalność wszystkich proroków, którzy mieli do przekazania prawdy objawione.

Informacje udzielane ludziom przez te byty mają zróżnicowany charakter. Zdarza się, że dotyczą nauki. Często kontaktowcy* mówią o kosmosie i pochodzeniu ciał niebieskich. Ci, którzy otrzymują informacje o tematyce religijnej, proszeni są o zakładanie kościołów albo ich reformowanie. Zdarza się jednak, że niektórzy otrzymują przekaz pełen pseudofilozoficznych, absurdalnych treści. (…) Te wypełnione nonsensami komunikaty bywają często uznawane za świętą księgę

– pisał Freixedo.

Wszystko to jest elementem potężnego planu manipulacji. Zdaniem Hiszpana Ziemia znajduje się pod kuratelą innej inteligencji, która prowadzi tu wielkoskalowy, długofalowy eksperyment. Istoty, które za tym stoją, są niczym ziemscy etnografowie badający kultury i religie, tyle że są tysiąckroć potężniejsze i bardziej zaawansowane od nas. Ludźmi nie przejmują się w ogóle, a my jesteśmy na tyle prymitywnym gatunkiem, że uważamy ich plan za wolę Najwyższego.

(…)

autor: Piotr Cielebiaś

całość czytaj na: http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/obcy-manipuluja-ludzkoscia-twierdzi-hiszpanski-eks-jezuita-i-ufolog/00kve4

*kontaktowiec (ang. contactee) – osoba twierdząca, że jest w stałym kontakcie z przedstawicielami innej inteligencji.

Reklamy

82 myśli w temacie “Ziemia jest ludzką fermą, eksperymentem zaawansowanej inteligencji z kosmosu, która manipuluje nami przy pomocy… religii – twierdzi hiszpański eksjezuita Salvador Freixedo

 1. To był eksperyment od początku. Jak daleko od źródła będą w stanie przetrwać dusze i do niego powrócić. Ten eksperymentalny wszechświat jest zamknięty. Wszyscy tak bardzo interesują się tą planetą dlatego, że przez nią jest ostatnie wyjście.

  1. Eksperyment ? Nie sądzę … Za długo ( niektórzy całe swe życie ) jesteśmy nic nie kumającym stadem niszczącego wokół życie ludzkiego motłochu i biorąc pod uwagę historyczne skutki naszych działań, istnej, bezrozumnej szarańczy. Stosunek inteligentnych, zamierzonych zadań do tych jawnie destrukcyjnych jest nadal żenująco małym ułamkiem. Raczej jest to nadal bezpardonowa GRA o tron w której celowo zachowuje się pewien element przypadkowości i nieoznaczoności. W momencie, gdy ktoś wygra tron, GRA wywołaną Apokalipsą dobiega końca, każdy gracz otrzymuje ocenę i bajka zaczyna się jakby od nowa. Czasami wydaje mi się, że tylko niewielka liczba figur bierze udział w GRZE, a ogromna nic nie kumająca reszta jest tylko bezwolnym elementem reżyserskiej scenografii. Tak naprawdę jeśli pójdziesz między zwykłych ludzi i posłuchasz o czym rozmawiają, to wzorem Wielkiego Hermesa zrozumiesz, że zdradzanie im wielkich tajemnic zwykle nie będzie przez nich dobrze przyjęte i szybko obróci się przeciwko tobie. Czym więcej zauważasz i wiesz, tak naprawdę stajesz się w tym miejscu jeszcze bardziej samotnym, niezrozumianym, zgorzkniałym i wyobcowanym elementem przynajmniej jeśli uważasz, że dzielenie się swą wiedzą z ludźmi uczyni ich rozumniejszymi i szczęśliwszymi. Opowieść o Jeszu jest również takim przykładem bezrozumności ludzkiej i jak przekonuje NT nie skończyła się dla Jeszu i jego wiernych apostołów dobrze, choć bardzo wiele w niej zmyślono i zmanipulowano. Czy bierzemy zatem udział w grze wzajemnym powiązań, oddziaływań i korelacji gdzie celem jest świadomość celu istnienia, wzajemne zrozumienie, miłość i troskliwość o każde życie, które wokół nas otacza , czy raczej walczymy o zwierzchność, terytoria i władzę bezkrytycznie niszcząc swymi działaniami wszystko wokół ?
   Jak już jasno widać po fatalnych skutkach wybrane przez nas uzurpatorskie elyty z pewnością grają o to drugie…

   1. Jedno nie przeczy drugiemu qrde blade. Zaczęło się eksperymentem, a on doprowadził do czego doprowadził. Główni kontrolerzy zmieniają się w zależności od cyklów astrofizycznych. Wszystko jest zdefragmentowane, fraktale duszy rozsiane po liniach czasowych. Najgorsze, że nawet najsprawniejsze mózgi, nie są chyba w stanie pojąć pełnych zasad. Zbyt nisko upadliśmy, żeby być w stanie to ogarnąć. Ale nic to, brniemy do przodu. Odrzucajmy oczywiste kłamstwa, tam gdzie nie sposób zweryfikować prawdę, trzeba zostawić rozstrzygnięcia na później. Ostatnio, mimo, że tak często się z tego śmiałem wracam znowu do myślenia o kształcie ziemi. Może to faktycznie połowa geoidy po rozerwaniu Tiamat, nakryta kopułą. Całkowita farma. Ta reklama jakoś rezonuje : https://www.youtube.com/watch?v=30xqqjosCLQ&index=3&list=LLkwObP-QYt8yiGA535Ygzlw&t=1s

   2. „Czym więcej zauważasz i wiesz, tak naprawdę stajesz się w tym miejscu jeszcze bardziej samotnym, niezrozumianym, zgorzkniałym i wyobcowanym elementem przynajmniej jeśli uważasz, że dzielenie się swą wiedzą z ludźmi uczyni ich rozumniejszymi i szczęśliwszymi ”

    no ale jeszcze po drodze trzeba znaleźć winnego qrde blade prawda ? 🙂

    Ech kiedy ja się nauczę ufać sobie …. choc dziś to uważam, że powinnam się poważnie zastanowić nad tzw pigułką szczęścia …

    ale już wiem wiem dlaczego ciagle śpiewam ci to ….

    .https://www.youtube.com/watch?v=p47qhFzrmg0

    dobra idę dalej walić piorunami w swoją dupę ….. a co tam

   3. Qrde Blade rozumu to ja nie mam 😉 i nie słucham go ,medytować też nie zamierzam, ale nagrałam coś dla Ciebie , gdy bedziesz gotów chwyć moją rękę … zamknij oczy … i śpiewając ze mną zatańcz , daj się poprowadzić na niebo me wśród gwiazd …. tam gdzie bose stopy tańczą , tam nikt nie czuje się samotny ….

    .https://www.youtube.com/watch?v=TJ7pHDJZZdM

   1. Dziękuje Szczęśliwa, doskonale 🙂 Udało mi się nawet przemycić zaklęcie rodowe i na drugie imię ma Dobromira:) Teraz tylko walka z systemem szczepionkowym przede mną, ale jestem gotowy. Druga córka = drugie tyle energii dla zmiany tego świata. Ze starszą też idzie całkiem nieźle, zawsze pytana co jest najważniejsze odpowie, że Planeta, ludzie i wszystkie zwierzęta 😉 Ostatnio tłumaczyłem jej, czemu nie jem mięsa, odwróciła się do mamy i mówi, ja też nie będę dziś jadła zwierząt. A jutro ? Jutro już tak 😉 Ale kropla drąży skałę i nic na siłę

   2. dobrze ze zona je mieso bo bys mial dwa poronione trupy, starym facetom odbija z chlebotarianstwem i cukrolizmem ale dobrze ze nikomu nie zaszkodza tylko sobie, powiem ci co cie czeka mam takiego w rodzinie, pozbedziesz sie szybko zebow i posiwiejesz polysiejesz zanizysz sobie cholesterol do 100 i mniej bedziesz ciagle glodny bedziesz non stop jadl czeka cie insulinoopornosc od ton fruktozy i maki, zacznij edukacje od mercola. com ten lekarz leczy 100ki chlebotarian ktorzy zniszczyli sobie organizm zydoideologia

   3. Dobromira- ładne imię, nietypowe ucałuj ją ode mnie.😘
    Ja też próbuję w ogole nie jesc miesa ale na razie mi nie wychodzi, łatwiej było jak mialam 15 lat, wtedy świat był dla mnie prostszy.
    Co do systemu szczepionkowego to nie walcz tylko nie zapisuj się do żadnej przychodni.
    pozdrawiam

   4. wielu ludzi po zaprzestaniu miesa choruje na cos co mozna nazwac tylko aidsem po prostu organizm przestaje sie bronic, sam tego doswiadczylem i jest to coś strasznego, nie polecam

   5. Grzegorzu! Gratulacje z okazji urodzin coreczki!
    „a na drugie imię ma Dobromira” — brat mojego dziadka mial na drugie imie Ludomir

  1. Tak Ziemia jest planetą eksperymentu tyle że nie jesteśmy jedyni poddani temu. Na tej planecie jest wiele kopuł energetycznych (pooddzielanych wodą lub jakimś innym płynem) w których są przeprowadzane różne eksperymenty. O tym już wiedzieli buddyści którzy rysowali mapy o rzeczywistym stanie ziemi. Nasz klosz jest bodajże jedynym gdzie trwają nieustanne wojny. Nie wiem czemu ma służyć ten proceder (pobieraniu dużej dawki energii ? ) Gady przodują w tym piekle. Są najbardziej bezwzględni ale inne rasy (w tym Plejadanie tak, tak niestety oni) nie pozostają daleko w tyle niestety. Różne rasy walczyły w przeszłości o planetę lub o którąś z kopuł i w tej chwili jest jakiegoś rodzaju rozejm , zawieszenie broni. Najgorsze to że oprócz kopuły energetycznej odcinającej ludzi od kosmosu jest jeszcze potężna siatka energetyczna którą bardzo ciężko przedostać się przez nią. Jeszcze jedno New Age to bardzo sprytny wymysł, pułapka związany z NWO już chyba lepiej być nieświadomym i siedzieć sobie w matrixie. Można jeszcze wspomnieć o otumanionych lub z wgranymi programami karmy duszach ale lepiej nie dołować.

   1. To dlatego mam cały czas wrażenie, że mój umysł jest w jakiś sposób zablokowany, że nie do końca mózgiem pracuję i mówię to z całą powagą.
    Mam naprawdę wrażenie, że mój mózg nie do końca funkcjonuje tak jak powinien :-/

   2. Mam to samo, mozliwosci operacyjne mojego mozgu sa tak cholernie ograniczone, dziwie sie sama sobie jak to mozliwe a taka madra kiedys bylam.😀

 2. Trudno w tym gąszczu wszystkiego – całej masy – tzw świadomosci – coś stwierdzić.
  Przebrnąłem – przez bardzo duzo ezoteryki – i na długo ugrzązlem – ta sie okazała po prostu drugą religią nonsensem. Swiadomych osób jest mało – w polsce to Grzegorz Kazmierczak – prawdaserca.pl – osoba, która nie czerpie informacji z „channelingów” – ale przekazuje to co widzi i czuje sercem:)

 3. dla mnie oczywiste, ze na rzeczy jest cos.. manipulacja, nie tylko elit ludzkich… /odwazny człowiek, az dziw, ze nie zniszczyli go/…. popatrzmy sobie, co my wyprawiamy ze zwierzetami.. jak nie obchodzi nas, czy sa szczesliwe? co do nas mowia?… my ustanawiamy reguły bo jestesmy rozwinieci… poslugujemy sie skomplkowanymi symbolami, a byc moze cywilizacja, ktora nami manipuluje, nie uzywa jezyka, a przekazu mysli…. nie jestesmy daleko.. jesli idzie o intelekt.. oni sa wybrakowani w uczucia i moim zdaniem daza do tego, zeby w nas nastapiło to samo…. dlatego jest taka desentyzacja– przywyczajanie do tragedii, strachu, okrucienstwa– jako do normy.. tzn. tak miało byc, dopoki wielu nie przebudziło sie… i nie mowi — „nie lekajcie sie”….
  a tak chciałam miedzy wami słownie „byc” i tak dziwnie pokleiłam zdania… ale pozdrawiam Słowian, Lachow. potomkow Indian.. wojownikow….:)

  1. Pięknie zakończyłaś wypowiedź, bom siuksowy tropiciel, sarmacki konny, lechicki topornik 😊 Sława nam, sława i zdrowie! 🌳 A jeśli Trygław brwi nie zmarszczy, wszystkim nam tu zgromadzonym przyjdzie się spotkać przy serdecznym dębowym stole. Howgh!! ✋🏻🙂

 4. Ciekawe co jeszcze w najbliższym czasie zobaczymy czy przeczytamy żeby tylko utrzymać ludzi w strachu czy zwątpieniu czyli na niskich wibracjach. Tyle doniesień że tzw ciemne moce gonią resztką sił i zrobią wszystko żeby tu przetrwać . tak nam się stanie jak myślimy i tworzymy więc twórzmy dobro piękno i miłość. Ostatnio Aron miał ciekawy film na temat ostatnich wydarzeń. Pozdrawiam

  1. Kto sięga po horrory?…

   Tylko ten, kto lubi się bać… 🙂

   Ludzie, którzy dowiedzieli się już o możliwościach świata kwantowego, natychmiast wykopują z domu telewizor oraz przestają odwiedzać Łonet, Wybiórczą czy inne zmyślone Fakty.

   W moim prywatnym świecie nie ma żadnego Harveya, Irmy czy innej ku…

  1. Młodzież ,,podrzuciła” mi ten filmik dwa dni temu – przeleciałam” na szybkiego – i Pan Jakub (ego trochę musi popuścić, gdyż Lechici swoją wielkość znają i nie muszą tego akcentować, bo to od nich bije na odległość – bez zbędnej napinki!) – ma racje, że WIELCY, POTĘŻNI POTOMKOWIE LECHITÓW POWRÓCILI I W WIELU OSOBACH SĄ BARDZO WIDOCZNI 😀
   O krysztale zabranym z CZAKRAMU WAWELSKIEGO do WATYKANU nie wiedziałam – ALE WSZYSTKIE MIEJSCA MOCY SĄ PRZEJĘTE PRZEZ CIEMNE MOCE i wymagają uleczenia – ale to nie zmienia faktu, że takie miejsca są i emanują potężną energią – ostatnio GRZEGORZ K. przestrzegał przed Górą Ślężą!

   1. Dziękuję Elaszka za opinie ja stawiam jeszcze małe kroczki, ale jestem przekonany, że małe ale do celu.
    Pozdrawiam gorąco.

  2. Markusław <3- nie wiem, może nie powinnam- wszak to osądzanie- ale zapalila mi się czerwona lampka- po ostatniej wypowiedzi- wysłuchałam Pana Jakuba jedynie, bo o Słowianach mowa:
   Jakub Ławniczak: uwolniliśmy kilkaset milionów dusz Słowian z więzienia Draco

   – ale w moim odczuciu- nie chce medytacji, modlitwy- ale pomocy mocnych SLOWIAŃSKICH DUSZ przy czym broni Draco- to brzmi jak pułapka- dziwnie się zachowuje- swoje ego tłumaczy tym, że silna osobowość skutecznie zniechęca potencjalnych dręczycieli- a mi się wydawało, ze raczej rozbudzona świadomość! Po ostatnim wywiadzie sporo osób zgłosiło się do Niego! Wszystkie odpowiedzi są w nas- uaktywniają się poprzez kontakt z Naturą- poprzez łączność z Naszymi Rodami- wystarczy zaprosić do swojego życia POTĘŻNEJ MOCY BŁOGOSŁAWIEŃSTWO OJCÓW I MATEK- PANI LUBOSWIETY- STRAŻNICZKI RODOWEJ!

   1. TAW ❤ – tak z ciekawości, gdyż w mojej RODzinie są dwie osoby urodzone 24 grudnia – co sądzisz o tej dacie urodzenia?
    Po tym wywiadzie te pytanie się pojawiło:
    Grzegorz Skwarek: astrologia, masoneria i siła Słowian. Spalenie Biblioteki Aleksandryjskiej.
    .https://www.youtube.com/watch?v=FEaGYdQ3_pY

   2. kolorowe wydmuszki banialuki, zeusowi z technologia miliona lat do przodu nie moga wyciagnac naszych z wiezienia w ksiezycu a kolko gospodyn wiejskuch tego dokonalo pewnie w przerwach miedzy zaspiewkami i haftowaniem…

 5. Oczywiście, ze Pan SALVADOR MA RACJĘ! Ale to nie tak do końca jest- MATEŃKA Ziemia – ten piękny cudowny RAJ został utworzony przez kochającego swe Dzieci OJCA- DLA NAS ZIEMIAN ❤ – podstępnie zniewolona została przekształcona właśnie w doświadczalną fermę! Logicznie myśląc- jeżeli – tak jak oni twierdza nas stworzyli- to dlaczego mają z nami tyle trudności- po co te eksperymenty?! Przecież jeżeli ja cos tworzę znam mechanizmy funkcjonowania mojego wynalazku! Tyle miliardów lat- a oni wciąż nie mogą nas rozbroić- przecież wiemy jaką technologię posiadają i DUPA!!!!!!!!!! Wciąż przed nami drżą- boją się naszego wybudzenia! Jesteśmy CENTRALNĄ, NAJSTARSZĄ RASĄ LUDZKĄ- może na moment upadliśmy- ale jak POWSTANIEMY TO ONI Z PEWNOŚCIA TO BOLESNIEJ OD NAS ODCZUJĄ- nasz Ojciec powrócił i wszystkie, ale to wszystkie nacje tego WSZECHŚWIATA o tym wiedzą i obserwują ciąg nadchodzących wydarzeń! Dlatego największa ilość baz obcych znajduje się właśnie w POLSCE!
  Warto posłuchać od 33;10 min- DOTYCZY POLSKI ❤
  Inni mieszkańcy Układu Słonecznego – Stewart Swerdlow
  .https://www.youtube.com/watch?v=SvZUQ2YkOuk

  1. Masz całkowitą rację Elaszko zadając pytanie „dlaczego mają z nami tyle trudności?” ci co niby Nas stworzyli ????? ,
   otóż wg mojego odczucia to „oni” nas tylko zmanipulowali, ze stworzeniem nie mają nic wspólnego, są to bowiem istoty bez prawa wyboru /naszej Ziemian Wolnej Woli/ bez odczuwania empatii, są jak bioroboty, bez prawa wkraczania w Naszą moc wyboru i tu jest właśnie „pies pogrzebany”.

   Gdyby mieli taką moc, to już dawno by nas nie było, a jak myślisz Elaszko kto ochrania swoją RASĘ CENTRALNĄ, ja śmiem twierdzić , że właściwy STWÓRCA, czyli nasze ŻRÓDŁO którego jesteśmy ISKIERKAMI.
   Wszystkie zawirowania niebawem odejdą w przeszłość, a my powrócimy do ŻRÓDŁA z którego wyszliśmy, wszak wszyscy jesteśmy JEDNO . ❤

   1. celem reptylow ksiezycowych bandytow jest eksploatacja ziemi pozyskiwanie zlota srebra krysztalow genetyki, ich plan zaklada zagładę zeusowch ras ziemskich tj bialych i czarnych i zastapienie ich hybrydami gmo azjatami a posrednio zydem i arabem, po przejeciu terenow gojow beda ssali ziemie 1000 lat po czym zdetonuja ziemie i odleca, zdetonowali juz 3 planety w ten sposob z 12tu, ostatnia maldek=phaeton calkiem niedawno wraz z majami na niej dzisiaj gruz miedzy jowiszem i marsem

   2. GMO żadni Zeusowi. Nie wprowadzaj podziałów. Owszem pośród strażników Ziemi, rdzennych kultur jak Aborygeni, Indianie czy Maorysi, Słowianie byli najpoteżniejsi, dlatego dostali pod opiekę Serce Matki. Wszystkie święte księgi historii są zmanipulowane, wliczając Wedy. Nie ma i nie będzie żadnej pomocy, odsieczy, gdyż azaliż to my nią jesteśmy. Zeus był takim samym kontrolerem jak wielu innych. I gdyby miał się skonfrontować ze Słowianami z dawnych czasach, zobaczyłbyś jakim byłby cienkim bolkiem.

   3. Tak, jest Weda żywa i Weda spisana. W tej spisanej też są wkrętki, np. kwestia czakr. Dopiero teraz wypływa, że czakry to implant, kosmiczna technologia, za pomocą której Słowianie są trzymani w ciemnej dupie.

    Ja używając na blogu pojęcia „Weda”, zawsze mam na myśli Wedę żywą, czyli fizykę kwantową – podręcznik Kreacji.

   4. slowian w polsce zostalo moze 10 proc wiekszosc to zaokularzone dlugonosy, slowianie to jedna z 80ciu bialych ras przywieziona przez zeusa=peruna=swaroga 3.5 milona lat temu poczytaj ghrees

   5. No tak, i jak zwykle to samo 🙂 dokładnie to chciałam powiedzieć 🙂
    A w zasadzie już zaczęłam stukać pod wpisem TAWa i zerknęłam mimochodem na wyższe wpisy, a tu Ania pierwsza zaczęła pić kawkę 🙂

    W samej rzeczy uważam, że tak jest, że przed księżycowymi czy jeszcze innymi wrogimi rasami chcącymi wyżerać z nas energię, istnieliśmy jako Człowieczeństwo rozumiejące siebie, Boskie Prawa Natury i żyjące wedle i poprzez te zasady.
    Nie dość, że wolni wyborem to ukierunkowani na rozwój, transformację w przestrzenie o coraz wyższych wibracjach.

    Poprzez właściwe, naturalne pojmowanie rzeczy byliśmy połączeni ze ŹRÓDŁEM, RDZENNĄ ENERGIĄ grubym złotym sznurem.

    Nie istniał, jak obecnie(pod gadzim panowaniem) tak rozbudowany i trzeszczący w szwach świat niskich częstości; wojen, przemocy, zazdrości, złości z dupy wziętej.
    Dualizm czarne- białe, dzień- noc, kobieta- mężczyzna, piękno-niedoskonałość itp. nie pojmowane było jako przeciwieństwo ,,dobro-zło”, lecz jako konieczne dla przepływu energii, zróżnicowane potencjałem polaryzacje, jako podstawa ruchu energii w torusie.

    I o ten złoty sznur chodzi uzurpatorom – nie są w stanie w żaden sposób go osłabić, przeciąć, nie posiadają takiej mocy.
    Doskonale wiedzą, że Moc tą; zarówno w utrzymaniu więzi z PRAŹRÓDŁEM, którego jesteśmy dziełem, jak i jej osłabianiu posiada CZŁOWIEK.

    Moc ta kryje się pod pojęciem WOLI człowieka, siły, dzięki której człowiek jest w stanie z wyobrażeń, hologramów stwarzać świat rzeczywisty i wpływać na bieg wydarzeń(ruch i zagęszczanie energii)

    Wolna wola to niezniszczalny pierwiastek PRAŹRÓDŁA istniejący w człowieku.
    Coś w stylu pragenotypu, którego postać nie podlega jakimkolwiek zmianom.

    Jedynie siła większa od mocy ABSOLUTU mogłaby zniszczyć ten pierwiastek – a takowa siła nie istnieje.
    To dlatego człowiek emanujący ABSOLUTNIE unikalną energią przysparza wszelkim uzurpatorom tyle trudności, jak pisze Elaszka.

    A skoro tylko człowiek potrafi władać Wolną Wolą, co zrobić, aby użył jej nie dla pożytku własnego, a dla interesu wroga?

    To bardzo proste, można go zniewolić fizycznie, ale to przynosi krótkotrwały efekt, bo kwestią czasu jest, że człowiek wyzwala się z ucisku.

    O wiele skuteczniejszą metodą jest
    WPŁYNIĘCIE NA WOLĘ CZŁOWIEKA TAK, ABY MYŚLAŁ, ŻE TO ON DOKONAŁ WYBORU, ŻE DECYZJA NALEŻY DO NIEGO.

    Stąd od pradziejów stosowane kłamstwa, zwiedzenia, manipulacje – narzędzia w rękach ,,władców” (wchodzących w ład)

    Narzędzi tych używają pozaziemskie, wrogie człowiekowi rasy, posługując się armią wytresowanych do tego celu ludzi(?) na Ziemi(rody tzw. królewskie, religie, tajne organizacje, a nawet rządy)

    Świat się budzi, odkrywa kłamstwa i zwiedzenia.
    O Wolną Wolę człowieka toczy się gra, której coraz bardziej świadoma ludzkość wychodzi z tej gry zwycięsko.

    Miłego dnia!

   6. zawsze nas reptyle resetuja jak ich odkryjemy ze nam tu z ksiezyca bruzdza wiec co 2000- 3000 lat robia nam detonacje jak w sodomie/gomorze wiezy babel w egipcie w grecji rzymie majowie, jak zeusowi nie popedza tego g owna czeka nas reset, za ile nie wiem przy reptylskiej paranoicznej mentalnosci kim jon una moje przpuszczenia beda rownie dobre jak wasze

   7. Krysia z Lasu i Słowianka napisały clue tych rozważań. Dokładnie Wolna Wola w procesie stwórczym. Lucky jeśli chodzi o Serce Matki to oczywiście wiele jest poglądów na to, że Polska jest sercem świata. Jest to związane z Czakramem Wawelskim – natomiast już tutaj rozważania mogą być różne. Teraz jest na pewno zbezczeszczony, generuje chyba odwrotnie energię niż powinien. Natomiast czy czakramy są pozytywne czy raczej blokadą jak u ludzi, ciężko rozstrzygnąć. Czy powinniśmy go oczyszczać, czy wręcz przeciwnie zatamować wyciek, pokonać strzegącego je smoka. Czy Apoloniusz z Tiany wzmacniając go kryształem, zadziałał pozytywnie, czy w istocie negatywnie. Pomijając, że sam kryształ podobno został zabrany do Watykanu. Z czasem może dowiemy się więcej. Natomiast ja ostatnio w swoich rozważaniach dosyć często skłaniam się do poglądu, że Ziemia pochodzi od rozbitej planety Tiamat. Potężnej duchowej istoty, która opierała się siłą zła i została zniszczona. Jeśli podążamy torami kwantowego działania wszechświata oraz fraktalnej holograficznej budowy, to musimy zrozumieć planety i ciała niebieskie jako żywe istoty (świadomości). Łatwiej wtedy zrozumieć takie hasła jak np. Metatron. Istnieje pogląd, że Tiamat była tzw. planetą tronową, najważniejszą w danej galaktyce czy też lokalnym wszechświecie, jako że z takiej planety wiodą wszystkie wyjścia i mosty do innych wszechświatów. Pogląd ten mówi, że cały nasz wszechświat jest zamkniętym eksperymentem. Że wszystkie uwięzione w nim „cywilizacje, rasy, istoty” są upadłe o wiele bardziej niż my. Że ten wszechświat eksperymentalny poszedł bardzo kiepsko, wszystkie drogi ucieczki są zamknięte, nikt nie może wrócić do Źródła. Ziemia, jako część zniszczonej Tiamat, planety tronowej ma w tym ujęciu ostatnią działająca Bramę (serce planety/wewnętrzny portal) pozwalającą wydostać się z tego eksperymentu. Bramę mieszczącą się na terenie Lechii. Być może dlatego od początku naszego tutaj bytowania po cofnięciu się lodowca, atakuje nasz praktycznie cały świat. Może dlatego czasem TAW wrzuca nam sczyty z fraktali, że cały wszechświat kibicuje Polachom. To są oczywiście spekulacje moje własne. Ale jeśli jest u nas ostatnie wejście/wyjście, to siły światła (o ile mamy jakichś sojuszników) po otwarciu wyleją się przez nasz kraj (nie wyrokuje czy w formie fizycznej, czy tylko energetycznej).

   8. Wyjaśnienie:

    Nigdy nie twierdziłem, że cały Wszechświat nam kibicuje. Raczej obserwuje. A wszystkie te cywilizacje, które tutaj obecnie grasują, z pewnością nie przybyły tu po to, by nam pomagać w wyzwoleniu planety. One tu rozgrywają swoje partykularne interesy.

    Słowianie są organiczną Mocą i sami sobie doskonale poradzą z dziejowym wyzwaniem. Jesteśmy dopiero na samym początku procesu, więc spokojnie, bez napinki… 🙂 To będą bardzo drobne kroczki, żadnych gwałtownych skoków. Jeśli każdy – miast patrzeć na innych i czekać, co powiedzą prorocy – dołoży swoją własną małą cegiełkę do procesu – damy radę 🙂

    Niestety Polacy en masse nie czują jeszcze swojej Mocy i rzeczywistych, dostępnych już (na potencjale) możliwości wpływu na przestrzeń.

   9. to zrob zeby 100 tys szarakow przestalo nas porywac i zjadac to samo tyczy sie miliona reptoidow ksiezycowych, poleciales miss polonia =_=

   10. pierdoly jak na history channel, moze sa w studni a moze poszli do lasu, poczytaj moje posty na kefirze nie chce mi sie nawet tego komentowac zapoznaj sie z organizacja ghrees pozdr

 6. jestesmy kontrolowani na poziomie religijnym,systemowym i finansowym byc moze tez wysysani energetycznie przez jakas technologie.Mamy wytwarzac adrenaline po przez strach i zmartwienia.

   1. zgadza sie dlatego slowianie choruja jak psy na saksach bo czarnooczni ssa z nich na potege swiadomie badz nie, araby porywali i handlowali slowiankami bo ich baby sa tylko bezdusznymi macicami

 7. TAW, temat do dyskusji, może z ciężkiej kategorii. Taki zlepek przeczytanych wiadomości. Jedna z forum angielskojęzycznego, bardzo krótko pisząca osoba podająca się za ‚wysoko postawionego kontrolera” – dużo ciekawych informacji i odpowiedzi na pytania udzielił przez 3 dni i zniknął. Ważne dla mnie zwłaszcza stwierdzenie – zastanówcie się bardzo poważnie gdzie naprawdę jesteście. Jeśli dopuścimy prawdopodobieństwo, że firnament to hologram, a mitraizm tak jak kulty lunarne też był elementem upadku świadomosci. U Kaźmierczaka też ciekawe stwierdzenie – Atlantyda została zniszczona, została wyrwana z czasoprzestrzeni….. Jeśli dopuścimy, że Atlantyda była pierwotnie na Wodnej planecie Tiamat, zniszczonej planecie matce, i stanowiła ona cały obszar obecnie znanego nam świata….. wyobraźmy sobie odwrotny stożek wyrwany z planety aż po jądro, a w nim zamontowany piętrowy system kloszy, jak w torcie weselnym tylko odwrotnie. Wygląda jakby Aligheri był bardzo dokładny. Lodowe granice Arktyki i szpica tortu na biegunie północnym, sugerowały by o który krąg może chodzić. Co Ty na to? Niczego nie sugeruję, poddaje do namysłu, bo tu otwarte i tęgie głowy 🙂

  1. Ze mną to nie rezonuje.

   To nie są tematy na tu i teraz. Teraz powinniśmy maksymalnie wypoczywać, dbać o dietę i nabierać sił.

   Mam wrażenie, że ktoś celowo podrzuca takie tematy (pojawił się i zniknął), by nam jeszcze bardziej podgotować i tak już dymiące czerepy… 😀

   Na to wszystko przyjdzie czas. Wszystko zostanie wyjaśnione.

   1. Wiem, że ciężki jest okres dla wszystkich. Stale robimy aktualizacje, faktycznie głowy się gotują. Warto odchodzić teraz od umysłu i zwiększyć czucie. Ale z drugiej strony wszyscy chyba czujemy, że coś większego nadchodzi, nawet nie przywiązywałbym się specjalnie do 23.09. Musimy pamiętać , że większość objawień jak również i pozytywnych wizji wzniesienia, jest nam podawanych jako oprogramowanie. Ja Wam powiem na 100%, bo sam pracowałem w firmie będącej obecnie w pierwszej 50 światowych rankingów w tematach sztucznej inteligencji. Kosmiczne AI jest prawdą. Może ziemskie jest już nawet 2gą nitką. Istnieją już komputery kwantowe. Teraz już oficjalnie. Nieoficjalanie nawet bez sensu spekulować, w Pine GAP prawdopodobnie od dawna jest ogromny kwantowy komputer biologiczny. Nie mówiąc o CERN. Dlatego działająć musimy podejmować decyzje z serca. Tylko te mogą zaskoczyć oponentów. Ponieważ oni widzą przyszłość online. Korygują swoje działania, by nie pozwolić na przebudzenie. WIdzicie dookoła jednak wśród ludzi wiele się dzieje. Ale to jest nadal lvl 1 zrozumienia globalnej kontroli, a za tym jest tak wiele więcej.

    PS. GMO widzę, że kochasz strasznie swoje Reptylki, tak dużo o nich piszesz i szafujesz półprawdami, że doją z Ciebie jak z młodej jałówki.

   2. Obecnie weszliśmy już w taki etap Jazdy Bez Trzymanki, że w pewnym sensie od teraz KAŻDE PRZESILENIE BĘDZIE JUŻ KOLEJNĄ EPOKĄ…

    Przesilenie Zimowe będzie dużo potężniejsze w skutkach niż jesienne, gdyż zostaną uruchomione zupełnie nowe technologie kontroli ludzkiego stada…

    *

    Ziemscy zarządcy AI to nie są programiści matrixa, to tylko techniczni wykonawcy rozkazów, które płyną z wyższych gęstości. Ci bardziej inteligentni już się połapali, że są tylko pionkami i że również zostali oszukani. Gdy dojdzie do ujawnienia, że byli oprawcami, będą się tłumaczyć identycznie jak ich koledzy w Norymberdze: że taki był program realizowanego przez nich grantu…

    *

    Zafixowanie na jednym temacie i związany z tym słowotok są niechybną oznaką mind control.

   3. porywaja 2 miliony ludzi rocznie, wymyslili i rozpylaja wszystkie pasozyty ziemskie w tym rakowego rzesistka ktory nas dziesiatkuje, szczepia nas trujacym syfem na potege przy udziale swoich zydosaksomongolow w ssadach szpitalach na policj, mam wymieniac dalej?

   4. I TAW, chciałbym , żebyś wiedział, że moje wpisy nie mają absolutnie żadnej motywacji by straszyć czy zaburzać czyjąś energię. Pisząc tutaj zakładam, że i tak nikt z Was niczego się nie boi. Jeśli prawda jest, że mamy do odegrania najważniejszą rolę, to będąc tu w tych czasach, jesteście wszyscy elitą galaktyki. Ja mogę mówić tylko za siebie, ja naprawdę nie potrafię od dziecka odczuwać strachu. Zaniepokojenie o rodzinę owszem, strach o siebie nigdy. Nawet jeszcze w czasach kościelnej indoktrynacji, sam inkorporowałem do tego reinkarnację. Zawsze wiedziałem, że śmierć to iluzja. Jak byłem jeszcze małym dzieckiem ok 3-4 lat, rodzice mi opowiadali, że ja zawsze mówiłem, że jestem z gwiazd a oni nie są moją prawdziwą rodziną. Mam też całkowitą blokadę snów (czy tez pamięci o nich) jak również mimo częstych medytacji nigdy nie odebrałem żadnych wizji-przesłań. Zawsze uważałem to za słabość, ale być może to jest właśnie jakiś rodzaj mechanizmu ochronnego. Może jak Pudzian tanio skóry nie sprzedaję – nie tak łatwo wydoić sceptyka bez strachu, który nie kupuje oczywistego bullshitu. Natomiast same wpisy rozważania o kopule, dotyczą tego, że słońce, księżyc, astrofizyka. Nadal tam szukamy odpowiedzi. Cały new Age jest oparty na astrologii, ustawieniu planet, położenia galaktyki. Jeśli jest to tylko projekcja – znowu jest to ogromny obszar zasysu energii. Z drugiej strony kochamy nature i matkę Ziemię, a ona potrzebuje słońca. Ech… Może chociaż księżyc rozwalimy ? 🙂 Odnośnie kopuły od czasów upadku Atlantydy, taka jeszcze wpadła mi myśl do głowy, czemu rdzenne plemiona tak reagowały na znak krzyża (często padając przed nim jak w indianie w Ameryce PLD spotykając kapłanów wężą). CHodzi o to , że oni znali ten znak jako symbol śmierci i zniszczenia dużo dużo wcześniej. A teraz pomyślmy o potopie jako uchyleniu kopuły, rozsunięcia 4 części jak na dachu stadionu. Dało by to symbol krzyża niosącego śmierć i zniszczenie….

   5. Dopowiedziałem tylko z innej strony Twój bardzo ciekawy wpis o AI.

    Oczywiście, że my tutaj już się nie boimy. Program kontroli poprzez generowanie strachu i lęków drastycznie stracił na dynamice od Letniego Przesilenia 2017.

    *

    Cykle przesileń są najzupełniej naturalne, pierwotne.

    *

    Astrologia działa, bo Księżyc, Mars i Saturn to konkretne technologie, które mają wpływ na nas. Podobnie jak masa Jowisza – ktoś wątpi w siłę jej wpływu na życie na Ziemi?… O wpływie Słońca też nikt nie dyskutuje. Oddziaływanie planet transsaturnicznych jest „w dziwny” sposób skorelowane z cyklami społecznymi. Na przykład najzupełniej przypadkowym przypadkiem cykle Urana i Plutona, gdy mają ze sobą kątowe korelacje w stosunku do Ziemi, zawsze skutkują jakąś formą pobudki stada niewolników. I tak dalej…
    Jak na górze, tak na dole; jako w niebie, tako i na Ziemi. Astrologia to nic innego jak fraktalny, dynamiczny obraz życia całego naszego Układu Słonecznego, łącznie z nami, bo wszystko jest ze sobą nieodłącznie powiązane.

    *

    Wiedza z poprzednich obiegów ewolucyjnych nie jest nam dzisiaj do niczego potrzebna, gdyż ten obieg jest specyficzny. O jego bezprecedensowej Transgresji nawet nie wspominając… 😀

  2. tiamat=phaeton=maldek rozwaliły reptyle ksiezycowe bo chcieli pozyskac mineraly, mentalnosc reptyli a szczegolnie ich wodza yahwe=allah=biblijny bognjest
   mentalnoscia paroidalna kim jonk una ktorego zreszta sami zmajstrowali podobnie ja zreszta wszystkich skosnych, atlantyde zatopil yahwe w przyplywie paranoi wczesniej zabierajac swoich zydoskosow na arke noego tj duzy spodek no a nasi oczywiscie poszli na dno k jak tytanic

 8. TAW ❤ zupełna racja: ,,Zafixowanie na jednym temacie i związany z tym słowotok są niechybną oznaką mind control.''
  Obecny stan to SYSTEM NACZYŃ POŁĄCZONYCH WIELU WIĄŻĄCYCH SIE W JEDNO SPRAW! Ukierunkowanie się w jednym kierunku sprawia, że następuje blokada i bagno, które wsysa i nie chce puścić! Nie wiem czy dobrze to ujęłam- wspaniałym przykładem jest Pan JERZY ZIĘBA – który wspaniale łączy sprawy – OCHRONY ŻYCIA- we wszystkich dziedzinach z tym związanych- od szczepionek- po mind control- a za tym wszystkim kryje się JEDNO- najciemniejsze zło! Pan JERZY wspaniale to powiązał- więc nauka płynie taka- wszyscy od tematu przykładowo szczepionek, gmo i tak dalej powinni się połączyć i iść wielką ŁAWĄ OBUDZONYCH- bo przecież wszyscy IDZIEMY PO ZYCIE W WOLNOŚCI I MILOŚCI!
  Ja podobnie jak Grzegorz nie mam wizji, czy snów- mam inny sposób- przeczucie! Nie wiedziałam, ze istnieje cos takiego jak świat ezo- dlatego nie jestem tym ,,skażona''- mam trzeźwiejsze widzenie! Tak- myslę, że dla Tych, którzy się wybudzili wcześniej- kontrolerzy przygotowali inna formę kontroli wiedząc, że czy prędzej, czy później nastapi upadek systemu- religia zwany- to piękne przedstawił Pan Tadeusz! Dla wszystkich na wszystkich poziomach wybudzenia te skurczybyki przygotowały ,, niespodzianki energetycznego dojenia''- MUSIMY BYC BARDZO UWAZNI!
  Ostatnio odwiedziłam Antykwariat w celu znalezienia starych książek z wiedzą o ziołach i wręcz mnie poprosiła o zabranie piekna ksiązka pt. ,,PRZEWODNIK PO GWIEZDNYM NIEBIE''- Krzysztof Wlodarczyk (1989r.)- nie wiedziałam, ze Wszechświat tak tętni życiem- SZOK!
  I co wpadlo mi w oczy: ,,Oddziaływania grawitacyjne Slońca i Księzyca, zmieniają się powoli w czasie i z okresem około 26 TYSIĘCY LAT''!
  G WIAZDA ALFA Draconis nosi nazwę THUBAN i w okresie budowy piramid w starożytnym Egipcie była GWIAZDĄ POLARNĄ''
  w tym momencie Szerszeń usiadł mi na oknie 😉

   1. Dziękuje TAW ❤ za ostrzeżenie! Dzięki Tobie Twojemu przekazowi- o technice ochronnej RODowej Pani Swietłany czujemy się bezpiecznie- to nawiązanie do słów Pięknej i Kochanej SłowiAneczki o Naszym STWÓRCY- TYM NASZYM KOCHANYM NAJPIEKNIEJSZYM OPIEKUŃCZYM!
    Wcześniej był …- teraz jest juz z NAMI LECHITAMI ❤
    My zabezpieczamy się zarówno rano, jak i wieczorem!
    I bardzo DZIĘKUJĘ za życzenia uRODzinowe WAM KOCHANI- serce moje falą milości się ogrzało i zwielokrotnioną siła zwrotną do WAS PRZEKIEROWAŁO MIŁOŚĆ ❤
    Piski, buczenie i coś na kształt lekkiego ucisku w glowie jest odczuwalne niemalże w trybie ciągłym- ale jak czlowiek wie z jakiej przyczyny to następuje- to olewa te ich mechaniki kontroli- ostatnio dla przykładu męczyli mnie natrętnie pioseneczką- HEJ SOKOŁY! W KOŃCU UDAŁO MI SIĘ JA WYRZUCIĆ Z MOJEJ GLOWY 🙂 buziaczki

   2. Na wyrzucenie z głowy natrętnych myśli polecam starą sprawdzoną „technikę psychiatryczną” z długopisem. Sam ją kiedyś często stosowałem. Machasz przed oczami długopisem, jak wycieraczką w aucie, lokując w nim swój „problem”. Kiedy go już porządnie ulokujesz, wyrzucasz „problem” do kosza lub szuflady 🙂

   3. a ja plocam EFT ulga jest po paru minutach, chidzvtechnika wyglada smiesznie dziala w przeciwienstwie do metod świata med zach ktora wyglada powaznie ale nie dziala

   4. O Mateńko -najmocniej przepraszam- PANI LUBOSWIETY RADAŁOWEJ- Strażniczki Praktyk RODowych ❤
    W ramach przeprosin 🙂
    ,,Boski, przepiękny filmik – zmysłowy i jaskrawy, emocjonalny, poruszający najdelikatniejsze struny duszy! W osnowie – modlitwa – zaklinanie Luboswiety Radałowej, a stworzony przez Yuliya Konovalova
    Kiedy kobiety się jednoczą – JEDYNA MATKA – KOBIETA z łatwością przejawia się w świecie jawi z zadziwiającym pięknem tworzenia.
    W napisach zostało użyte słowo „bylina” co w tłumaczeniu z rosyjskiego oznacza rosyjską ludową pieśń epicką opiewająca czyny bohaterów''

  1. cd. W konstelacji tej leży północny biegun ekliptyki, czyli punkt oddalony od ekliptyki o 90 stopni. Wokół niego w wyniku precesji z okresem około 26 000 lat przemieszcza się północny biegun nieba, położony obecnie w pobliżu gwiazdy Polarnej (Alfa UMi).
   UMi to skrot od Ursa Minor, czyli Mała Niedźwiedzica.

   TAW: „Ja używając na blogu pojęcia „Weda”, zawsze mam na myśli Wedę żywą, czyli fizykę kwantową – podręcznik Kreacji”.
   I znów potwierdzenie Twych jak ważnych dla SŁOWIAN PRZEKAZÓW:

   – „Inna sprawa, o którą chciałem cię zapytać, musiałem cię zapytać. W niedawnym wywiadzie PFC wspomniałeś o historii myślę, że Lynn mówiła o tym, że Vedy pochodziły z grupy wewnątrz, jak przypuszczam, grupy o białej karnacji z głębi Rosji, jeśli mam rację w 60 do 70%”.

   – Właściwie to, co powiedziałeś, jest poprawne, ponieważ Vedy same w sobie są mieszaniną i część tego pochodzi ze starej spuścizny Atlantydy. Część z tego pochodzi z plejadańskich źródeł. Właściwie siedmiu Rishi to siedem gwiazd Plejad. I w rzeczywistości pozostała część tego pochodzi z programowania umysłu Archontów. Tak więc Vedy są ciekawą mieszanką prawdy i dezinformacji, jak wszystko inne na tej planecie”.

   ATLANTYDA – dobra czy zła?! – A MOŻE WYŻSZY POZIOM KONTROLI- łagodniejszy, ale jednak kontrola!

   -,, W rzeczywistości, manipulacja genetyczna rozpoczęła się prawie milion lat temu, kiedy ciemne siły z systemu gwiezdnego Oriona przybyły na tę planetę w czasach Atlantydy. I ta genetyczna manipulacja była dość obszerna i była wykonywana przez wiele ras. Były też, jak mówiłem, dobre, pozytywne rasy, które chciały naprawić DNA ludzi, przyczyniły się również do tego procesu pozytywnie. Więc teraz mamy ludzkie DNA, które rzeczywiście wymaga dużo uzdrowienia…”

   -,,Tak, byłem ciekaw i interesuje mnie w jaki sposób manipulacja miała miejsce. Czy byli pewni ludzie w grupach Światła, którzy zajęli się tym, a ich DNA uległo zmianie i następujące po nich linie krwi zostały również zmodyfikowane? Lub jak to było zrobione, że miało wpływ… Czy źli ludzie uprowadzali kogoś i przeprowadzili manipulacje? Albo jak ta manipulacja była wykonywana? Czy jest to robione indywidualnie, czy też w grupach, czy jak to jest faktycznie robione?”

   – „To było zrobione podobnie do tego, co kartel medyczny zrobił teraz ze szczepieniami. Każdy był zobowiązany do podjęcia pewnych tzw. “zabiegów” w tak zwanych “świątyniach uzdrawiania” w Atlantydzie i to było miejsce, gdzie manipulowano DNA za pomocą technologii Atlantydy. I rzeczywiście ludzie nie byli zmuszani do tego, ale zdecydowanie przeciwstawiono się, jeśli ktoś nie chciał tego zrobić. Więc jeśli ktoś tam nie poszedł, to miały miejsce reperkusje. I zdecydowana większość populacji ludzkiej przeszła przez ten proces w pewnym momencie w Atlantydzie”.

   – „Okay, to interesujące. To ma sens. I wspomniałeś, że niektóre z tych starszych technologii szczepień… Na przykład mam 60 lat, więc kiedy urodziłem się, zaaplikowali mi to… Kiedy byłem trochę starszy, myślę, że musiałem mieć jakieś 5 lub 6 lat, albo gdy poszedłem do szkoły… Pamiętam, że mieliśmy długie kolejki szczepień w latach sześćdziesiątych, gdzie wstrzykiwali nam to. Teraz, wspomniałeś wcześniej, że jest to przestarzała technologia”.

   Tak, to tematy bardzo poważne, ale ściśle powiązane z mającym nastąpić przejęciem Ziemi przez Plejadian – i musimy mniej więcej się orientować w ich zamiarach – by nie znaleźć się po ich stronie bezwiednie!

   Huragany Irma itp. – moje odczucie – to ma związek z Zaćmieniem z 21 SIERPNIA (skutki będą odczuwalne do stycznie).
   To jest właśnie pokłosie wojny pogodowej – ich technologii (Macierewicz obroni nas KARABINAMI 😉
   Przed wydarzeniami w USA- BYLY PODOBNE ZDARZENIA W ROSJI- tego tak nie nagłaśniano- SOCZI BYŁA ZALANA- PO trzy trąby powietrzne w jednym ciągu równocześnie- następnie odpowiedź Rosji dla USA!

   Poprawcie mnie jeżeli się mylę- lubię się uczyć- A teraz ZEW NATURY mnie wzywa- MUSZĘ NAŁADOWAĆ BATERYKI 😉
   Pozdrawiam Was Kochani SERDECZNIE I MILEGO ❤

   1. Jezeli chodzi o precesję gwiazdy północnej, to ma ona miejsce co ok 2160 lat. W tym znaczeniu pisałem czasem o zmianie głównego kontrolera naszej farmy. 26.000 to pełny cykl. Natomiast jeśli chodzi o huragany, jeśli założyć, że były kreowane/wzmacniane ( co nie jest oczywiste technologie HARP itp. mogą huragany tworzyć i wzmacniać, ale inna sprawa nimi kierować ). Chociaż znając bieżące linie czasowe można w zasadzie pewnien efekt uzyskać. Natomiast jeśli uznamy, że Huragan jest False Flag – są zapisy mechanicznych fal na radarach – że zostało to odpalone z Antarktydy. Hmm ale co dalej ? Rząd światowy to robi wspólną decyzją z tamtego terenu ? Czy Naziści atakuja ? 😛 Wszystko jedno jak to pójdzie. Ostatnio tyle synchronizacji , spotykam ludzi, po których zupełnie bym się nie spodziewał, z którymi lecą tematy jak na forum. Lechickie dusze się budzą, szkoda , że w K-Raju mamy ok 30-50% elementu antypolskiego, to wiele utrudnia. Tak czy siak, rozmawiając z ludźmi – albo zwyciężymy albo tym razem muszą nas wyciąć do ostatniej nogi – sprawy zaszły za daleko, a Lechici porażki nie uwzględniają.

   2. Utworów mających status arcydzieła jest w powojennej polskiej muzyce „rozrywkowej” zaledwie kilka. Ten utwór jest jednym z nich.

    Dziękuję, Zdziwiona 🙂

    W moim dzieciństwie było niewiele momentów, kiedy radio potrafiło mnie wytrącić z mojego własnego rytmu, sprawiając, bym zbliżył się na kilka chwil do szczekaczki. Ten utwór zawsze po prostu mnie hipnotyzował.

 9. Witaj Elaszko 🙂
  Poleniuchowałaś sobie trochę ale jak wróciłas to pojechalas po bandzie z tą wiedzą. 😀Nie wszystko rozumiem.
  Myslisz, że rzeczywiscie: „Huragany Irma itp. – moje odczucie – to ma związek z Zaćmieniem z 21 SIERPNIA (skutki będą odczuwalne do stycznie).”
  No i czemu do stycznia?

 10. Moja Kochana Szczęśliwa ❤ no poleniuchowałam sobie- z 10 ton ziemniaków wykopaliśmy- wieksza część przebrana- jeszcze trochę zostało- kręgosłup i biodra trochę pobolewały, ale sięgnęłam po niezawodny sposób na obolałe kości- i Królowa Pokrzywa- pięknie koi moje dolegliwości po wykopkowe!
  Dlaczego styczeń?! Szamanka Iwona Sicińska- tak twierdzi! Ale z tego co widać idzie huragan za huraganem! WRZESIEŃ PRZESILENIE- potem grudzień- a ten Titanic- jak jeden Wspaniały Archiwista powiedział- tonie! Tu link:
  https://www.iwonasicinska.pl/blog/aktualnosci/uwaga-na-zacmienie-21082017-i-jego-konsekwencje-az-do-stycznia-2018
  A i jeszcze jedno Pogoda na wykopki piękna była! DZIĘKUJĘ ❤

  1. wiecie co……gotuja sie głowy..i mnie sie gotuje..jak was czytam i teorie to mam wrazenie z,e goraczkuje..powaznie i przy tym————–mysle o jednym lekarstwie—wziazc beben do reki i zespolic sie z ziemia-Matka Ziemia–zeby wzieła te gorączke i przetransformowała ..Ona to umie..wiecie ,ze rzuca sie w ziemie–tam sie przerabia na cos po prostu pozytecznego…tak Indianie robili –beben to głos Ziemi..a grajac na nim mowisz tym samym jezykiem co Ona..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s