7 najbardziej zasadotwórczych warzyw: seler, ogórek, jarmuż (kapusta włoska), szpinak, brokuły, papryka, awokado
7 najbardziej zasadotwórczych warzyw: seler, ogórek, jarmuż (kapusta włoska), szpinak, brokuły, papryka, awokado
Ponad 80% Europejczyków ma zakwaszony organizm. Efektem jest większa podatność na infekcje, wzmożona senność oraz problemy ze skórą i włosami. W naszym ciele zachodzi mnóstwo procesów, w czasie których tworzą się odpady kwasowe i niezależnie od sposobu odżywiania będą one w naszym organizmie zawsze. Od nas jednak zależy, ile i w jakim tempie będą się gromadzić.

Zachwiana równowaga zasadowo-kwasowa doprowadza do tego, że organizm nie jest w stanie neutralizować kwasu wytworzonego podczas procesu rozkładu po jedzeniu. A to może być niebezpieczne. Organy wydalające są przesilone i nie pracują właściwie. Odpady kwasowe magazynują się między komórkami i są widoczne jako bruzdy, plamy starcze na skórze czy cellulit. Zapychają naczynia krwionośne, gromadzą się w siatkówce oka, w stawach i cebulkach włosów. Konsekwencją tego jest nadciśnienie, problemy ze wzrokiem, zapalenia stawów i nadmierne wypadanie włosów.

produceheart

Przyczyna może być prosta: złe odżywianie, jedzenie produktów zakonserwowanych i zanieczyszczonych chemikaliami. Swoje robią też napoje gazowane, po które chętnie sięgamy. Mają one odczyn bardzo kwaśny.

Napoje gazowane poważnie zakwaszają organizm
Napoje gazowane poważnie zakwaszają organizm

Nierównowaga pH w organizmie stwarza warunki dla rozwoju bakterii, wirusów, drożdży. Zakwaszenie krwi sprawia, że do komórek dostarczane są mniejsze ilości tlenu, co prowadzi do ich obumierania. 

Jak rozpoznać zachwianie równowagi kwasowo-zasadowej?

W stadium początkowym zakwaszenia ciała jesteśmy rozkojarzeni, zmniejsza się produkcja energii w komórkach i zdolność do ich regeneracji. Człowiek nie radzi sobie z usuwaniem z organizmu metali ciężkich, które niepotrzebnie się gromadzą.

Zakwaszenie krwi powoduje, że dostarczane są mniejsze ilości tlenu do komórek, co powoduje w końcu ich śmierć.

Ludzie, którzy mają zakwaszone ciało, najczęściej są niespokojni, mają rozszerzone źrenice. Często już wczesnym rankiem dotyka ich uczucie zmęczenia. Są podatni na bóle głowy, bezsenność, nerwowość, niespokojność nóg, duszność, duże łaknienie, wysokie ciśnienie krwi, suche stopy i ręce.

Shelley Redford Young i dr Robert O. Young
Shelley Redford Young i dr Robert O. Young

Dr Robert O. Young – naukowiec, naturopata i mikrobiolog odkrył, że istnieje tylko jedna choroba i jest nią ZAKWASZENIE krwi i tkanek spowodowane przez sposób odżywiania i życia. Współczesne diety są obfite w cukier i białko zwierzęce, co sprzyja zakwaszeniu. Ciekawa teoria dr. Younga dotycząca nadwagi jest ściśle powiązana z problemem zakwaszenia organizmu. Według niego ciało wytwarza komórki tłuszczowe, aby odciągnąć kwasy od najważniejszych organów. Aby te kwasy dosłownie nie zadławiły naszych organów na śmierć. Dowodzi on, że tłuszcz ratuje życie! Tłuszcz jest więc reakcją organizmu na alarmująco wysoki poziom kwasu.

Co jeść?

Czysta woda w temperaturze pokojowej ma pH równe 7,0, a więc jest obojętna. Jeśli dana substancja ma odczyn pH poniżej 7,0 – wtedy mówimy, że ma odczyn kwasowy. Jeśli ma pH większe niż 7,0 – wtedy ma odczyn zasadowy.

Naturalne pH krwi wynosi 7,35–7,45 – jest więc lekko zasadowe. Uważa się, że idealny stosunek produktów zasadotwórczych do kwasotwórczych to 80% do 20%.

Należy pić świeżo wyciskane soki warzywne, jeść wszystkie ciemnozielone i żółte warzywa, rośliny okopowe oraz produkty o wysokiej zawartości chlorofilu. Orzechy laskowe i migdały są bardziej zasadowe. Te drugie są bogate w tlen, zwłaszcza po namoczeniu ich wodą przez przynajmniej 12 godzin. Dobre są również kiełki, nać pietruszki, jarmuż, szpinak, szparagi i rzodkiewka. Produkty sojowe (tofu), ziarno, orkisz, proso i gryka, zioła, przyprawy, wodorosty, cebula, czosnek. Z owoców m.in. awokado, cytryny i grejpfruty.

W jednym z żagańskich gabinetów stomatologicznych podczas wizyty u dentysty można dowiedzieć się interesujących rzeczy o odżywianiu. Pani doktor wykonując swoją pracę, z chęcią opowiada pacjentom, jak wzmocnić organizm, i co wpływa korzystnie na kości. – Komórki naszego organizmu działają najlepiej w odczynie lekko zasadowym – mówi stomatolog Agnieszka Woźniak z Żagania. – Dieta zasadowa neutralizuje kwasy w jamie ustnej, co sprzyja mineralizacji zębów, a co za tym idzie, zmniejsza się ryzyko próchnicy – dodaje.

Wybierając się do sklepu, warto mieć przygotowaną wcześniej listę zakupów z odpowiednio dobranymi produktami spożywczymi. Poniższa tabela żywności przedstawia różne produkty i ich odczynnik kwasowo-zasadowy. Wartości podawane są w pH.

 

Produkt – Wartość podana w pH

olej kukurydziany 8,4

oliwa z oliwek 7,5

kapusta 7,5

ziemniaki 7,5

kiełki 7,4

marchew 7,2

buraki ćwikłowe 7,0

arbuz 7,0

sałata 7,0

woda 7,0

mleko 6,5

jajka 6,45

piwo 6,19

ser żółty 5,93

ryby 3,76 – 5,78

białe pieczywo 5,63

czarna kawa 5,59

kasza 5,52

twaróg 5,0

chleb pszenny 4,89

herbata 4,26

jogurt 4,2

miód 4,1

mięso 3,98

drób 3,34

coca-cola 2,5

autor: Anna Turska

Facebook.com/wedrussa.polska

Dr Robert O. Young – tabele produktów wg pH:

http://phmiracleliving.com/t-food-chart.aspx

Komentarz TAW:

Nie ryzykuj, nie powierzaj swego zdrowia bezdusznemu, a nawet zabójczemu systemowi. Kwestię własnego zdrowia bierz we własne ręce i… uzdrawiaj się sam 🙂

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/nie-plac-lekarzom-uzdrow-sie-sam

Reklama

56 myśli w temacie “Zakwaszony organizm to kwaśne życie. Nierównowaga kwasowo-zasadowa podstawą wszelkich chorób

   1. Tabela jest potrzebna, ale prawidłowa. Proszę się upewnić czy tak jest w książce, czy to tylko błąd i zamieścić poprawną.

    Jeśli tak jest w książce, to dieta tego gościa nie jest nic warta, jeśli to błąd, to przyda się prawidłowa tabela.

   1. Burak ćwikłowy ma 7 ale sok z buraka ma 14.Brakuje tutaj Boćwinki i Botwinki które wg niektórych żródeł maja nawet 21 PH a przynajmniej sok z nich wycisnięty.

 1. A ja czytałam, że ważne jest nie samo pH danego produktu, który spożywamy, ale ph produktu metabolizmu, który powastaje z niego w naszym organizmie.

 2. Wszędzie podają, że banany, pomarańcze, winogrona, brzoskwinie mają odczyn zasadowy, a tu w tabeli jest w kolumnie średnio kwasotwórczy. To jak to jest w końcu? Komu wierzyć?

   1. Wg tego lekarza (Ziololecznictwo) cytryny tak ,ale pomarancze zakwaszaja..ja tylko cytuje…Odradzal osobom z polkoli polnocnej zima.

 3. Coś mi ta tabela nie pasuje jajka zwykle określane są jako słabo kwaśne, a nie mocno jak sugeruje autor, natomiast twaróg jako neutralny, jeżeli wykonany samemu to nawet z przewagą zasadowego.
  Dodatkowo autor zapomina o jednym, że żołądek powinien być mocno kwaśny 1,5 do 2,5 ph (normy mówią o 3,5), ale wg wielu specjalistów już ph powyżej 3 może być szkodliwe. Cała reszta powinna być zasadowa, ale akurat żołądek musi być kwaśny, skądś więc ten kwas musi się brać. O tym zresztą pisze Jerzy Zięba w swoim „Ukrytych terapiach” i opowiada w wywiadach NTV https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjhjpqdou7WAhWDb1AKHePjBysQuAIIODAD&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D1hunhblv9HA&usg=AOvVaw037HHOD1scLFtsrAv0jR4r
  Poza tym w naszej diecie nie można zapomnieć o soli, która odgrywa kluczową rolę w tworzeniu kwasu solnego. Zjadanie zbyt wielu produktów zasadowych może niestety doprowadzić do niskiej wchłanialności substancji odżywczych i tym samym być przyczyną wielu schorzeń. Taki np.: kwas kapuściany zakwasza tylko żołądek, ten lepiej trawi i w związku z dalszymi procesami biochemicznymi odkwasza cały organizm. Podobnie jest z cytryną czy kwasem buraczanym, ale o tym także pisze o wiele mądrzej Jerzy Zięba powołując się na konkretne badania naukowe. Moja intuicja podpowiada mi, że każdy z nas ma nieco inne potrzeby osobnicze, dlatego w doborze diety lepiej zdać się na własną „ochotę” niż cudze mądrości.

 4. SLAWA WAM .warzywa i owoce pochodzące od nas bo jeśli urodzony i wychowany jesteś na haiti np.to jesz to urodzi się tam. Rośnie .Twaj organizm ma witaminy i minerały ale jeśli urodzony i wychowany jesteś na slawa wiańszczyźnie musisz jeść to co rośnie w tym klimacie .np.czereśnie śliwy orzechy kalarepy itd… .chodzi o przystosowanie sie człeka w danym klimacie chodzi o jego energie I kontakt
  z Rod.em i dużo ruchu ja wam polecam to co sam stosuje od kilku lat bosa zaprawa kilku kilometrowa po lesie.to daje takiego kopa organizmowi że hojjjj. 🙂 przytocze powiedzenie slawian bida wari jar ta legendy dai
  Bida.bidowanie -trening cieżka fizyczna praca
  Wari .warność-przygotowuje
  Jar.Jarny/a-silny/a
  Ta-ta
  Lgi-ulgi
  Dai-daje SLAWA

  1. Jestem tego samego zdania. Dawniej ludzie jedli to co sami uprawiali i byli silni i zdrowi. Jedzmy to co nasze a zdrowie nas nie opuści ☺

 5. Mars.Slowianin: Zgadzam się z Tobą w pełni. Powinniśmy jeść, wszystko, co stąd i to najmniej przetworzone, także mięso, z którego póki co, przynajmniej ja, nie zrezygnuję:).

 6. Cytrusy mocno wychladzaja organizm i nie powinno się ich jeść zimą. Nie należy też przesadzać z piciem nieprzegotowanej wody. Kłania się medycyna chińska.

 7. Ktoś mnie nie lubi trudno .nie musi ale napisze jedno puenta sie kłucimy to żydzi. Z zachodem ramie w ramie rozgrywają nas jak niemowlaki SLAVA marek

  1. Drogi Mars.slowianin,
   napisał: „Ktoś mnie nie lubi trudno .nie musi..”
   Marsie dlaczego napisałeś te słowa?

   Pozdrawiam serdecznie.

 8. Jedną rzecz trzeba tutaj uściślić. Nie jest istotne pH danego produktu żywnościowego, ale metabolitów jakie z niego powstają. Przykładowo sok z cytryny ma odczyn kwaśny (jego składnikiem jest m. in. kwas cytrynowy), ale odczyn metabolitów z niego powstałych jest zasadowy. Podobnie jest np. z grejpfrutami, które są bardzo kwaśne (w smaku – pH jakie ma sok z grejpfrutów nie wiem). Zatem rozumiem, że wartości pH podane w tabeli dotyczą metabolitów, a nie samych produktów?! I jeszcze jedna rzecz – woda. Nie jest prawdą, że pH wody wynosi 7! pH=7 ma tylko woda ultraczysta (redestylowana), nawet destylowana ma nieco niższe, a jak postoi trochę absorbuje z powietrza dwutlenek węgla i ulega zakwaszeniu. Woda z kranu, ze studni domowej czy oligoceńskiej czy butelkowana jaką pijemy nigdy nie ma pH = 7, ale najczęściej w graniach 6-8. Np. Kropla Beskidu ma pH 7,6 (nie zawiera fluorków – przynajmniej brak ich w składzie jonów wypisanym na butelce – to bodaj jedyna woda jaką znalazłem która ich nie zawiera). Wynika to z obecności jonów jakie są w niej zawarte – chlorkowych, siarczanowych, wodorowęglanowych, wapniowych, magnezowych, azotanowych itp. No i pH zależy od tego jak woda jest uzdatniana. I poza tym należy dodać, że istnieje coś takiego jak woda alkaliczna mająca pH nawet równe 9. http://sekrety-zdrowia.org/jak-samemu-zrobic-wode-alkaliczna/ Polecam wykład prof. Siergieja Batieczki o tym jak uzdrowić swoje ciało https://www.youtube.com/watch?v=1Qn_aWvaJd0&t=45s

  1. A ja kupiłam krzemień (jeszcze nie doszedł), zamierzam robić wodę krzemionkową. O tak:
   Woda krzemionkowa
   Przepis
   50g kwarcu (zbudowany głownie z dwutlenku krzemu) lub 100g krzemienia
   10 litrów wody
   Kwarc lub krzemień umyć i zalać wodą najlepiej w kamionce lub szklanym naczyniu. Po 4 dniach woda krzemionkowa jest gotowa. Pić 3-4 szklanki dziennie z wierzchniej warstwy wody, ponieważ na dnie naczynia gromadzi się osad. Związki krzemu tworzą koloidy, które przyciągają i wiążą zanieczyszczenia osądzając je na dnie.
   Kamienie można kupić w sklepach zielarskich lub przez Internet. Można je używać kilka miesięcy. Należy pamiętać, aby przed każdym nastawieniem wody na krzemionkę je umyć.

   Picie wody krzemowej sprowadza organizm na „właściwe tory”, wzmacnia odporność, przywraca właściwe procesy i komunikację między mózgiem a organizmem, wspomaga procesy metaboliczne i leczenie niemal wszystkich chorób. Wypłukuje toksyny, zwłaszcza aluminium, poprawia stan skóry, włosów, paznokci. Dodaje energii i wigoru.

   .http://sekrety-zdrowia.org/woda-krzemionkowa-czyli-jak-uzupelnic-niedobor-krzemu/

   Mnie szczególnie przekonuje, że przywraca komunikację między mózgiem a organizmem, może to otępienie zniknie.🙂

   1. Jakie otępienie, Szczęsliwości? Twój styl pisania nie wskazuje na problemy z komunikacją. Ja sobie od czasu do czasu przykładam dłoń (swoją 🙂 ), relaksując się i nabierając przekonania, iż we mnie tkwi cząstka boska (gnostycyzm), mówię GDZIEŚ, że ma być dobrze, w miejscu źle funkcjonującym. Trwam tak z kwadrans i po „terapii” uzmysławiam sobie, że jest już dobrze. I jest! Zauważyłem, że skrzyżowane dłonie na mostku (jak gołąb w locie, gdzie kciuki się stykają ze sobą) wspomagają pracę serca, a położenie przez dłuższą chwilę dłoni na czole w kierunku czerepu uspokaja. Prawdopodobnie tak wyleczyłem się sam z raka trzustki. Nigdy nie miałem do czynienia z mudrami! O nich dowiedziałem się o wiele później!

   2. Samo przez się rozumie, że cząstka wszystkiego to całość. Chciałem tylko tak delikatnie zaznaczyć. Chcę jeszcze dodać, że mam alergię na wszelkie przeciwbólowe piguły, organizm (bóg) musi sam sobie radzić z problemami, a u lekarza nie byłem od 30 lat.

   3. Zaufaj mi że jest otępienie. Pamiętam siebie sprzed 10 lat i to byłąm inna ja. Niejednokrotnie pisałam tu na blogu, ze mam problemy z pamięcią, przyswajaniem informacji, zlewają mi sie dni tygodnia w jedną wielką masę, budzę się i nie wiem jaki dzień dziś, zapominam po 7x wykonać coś co sobie zamierzyłam itp. tak dużo tego, ze nie chce mi sie nawet pisać. Wydaje mi się, że czasami funkconuje jakbym miała 70 lat, a jeszcze nie mam 🙂
    Spróbuję terapii dłońmi swymi, dziękuję.

   4. „To typowe objawy procesu transmutacji (przełączeń), jaki wszyscy przeżywamy.”
    W kalendarzu MANDALI jest na PIATEK 13 : Lagodna przemiana :),
    a na srode 11 jest :Przejawienie PRZEZNACZENIA( tlumaczyc tez mozna: manifestacja (objawienie) Przeznaczenia, ale to nie po slowiansku)

   5. Za szybko żyjesz. Spowolnij, za dużo obowiązków na siebie sprowadzasz. Za każdym razem, gdy chcesz coś zapamiętać, wyobraź sobie trawiastą łąkę, po której stąpasz i staraj się zapamiętać to źdźbło na którym jesteś, a które chcesz poczuć. Jakie ono jest? Jakie ma cechy?. Tym samym wyeliminujesz sprawy, które Cię przytłaczają. Ciesz się ze swoich sukcesów, ale tych, które nastąpiły tylko dzięki Tobie („z wnętrza wypracowane”), nie z przypadku. Uwierzysz w siebie. Spojrzysz na swoje życie zupełnie z innego „krzesła”.

   6. @Szczęśliwa: Miałem podobnie od jesieni 2013 do chyba pierwszej połowy 2015. Miałem wrażenie, że moja głowa pracuje gorzej niż u mojej ponad 80-letniej babci, która ma demencję. Wszystko w spowolnieniu. Jakaś kobieta podeszła do mnie na ulicy i zadała pytanie o linię autobusową. Normalnie odpowiedziałbym bardzo szybko, ale wtedy stałem kilka albo kilkanaście sekund i próbowałem pozbierać myśli. Patrzyła na mnie, jak stałem z otwartymi ustami i w końcu powiedziała „nie męcz się” czy coś takiego. A więc: to przechodzi, szczególnie jak prowadzisz zdrowy styl życia ;). Gonitwa myśli też potrafi być nieprzyjemna.

   7. Kochana polecam białą glinke spożywczą
    zamieszczam link bo to jedyne miejsce gdzie ją znalazłam .

    http://www.naturalne-piekno.pl/glinki-blota-i-sole/658-glinka-biala-farmaceutyczna.html#/72-waga-500_g

    Co do jedzenia każdy organizm jest inny , osobiście najlepiej się czuje gdy jem mało . Kiedyś wydawało mi się że to błąd i nastawiałam sobie autentycznie budzik coby przypomnał”czas zjeść” Potrafie nie jeść długo ale jak ruszę biały chleb czy pieczywo kaniec , chyba tam jest dodawany glutaminian ….. mało kto wie że to nie tylko poprawiacz smaku ale działa również jak narkotyk czyli ciało czuje ciągły głód . I tak szuka i szuka co by tu zjeść na pewno wielu z was zna to uczucie .
    Ale ja tak kocham te nasze bułeczki … (słaba wola w tym temacie oj słaba ).

 9. Droga eliza dzieki za pozdrowienia .odp bo ktoś dał mnie łapke w dół ☺ za to co napisałem .wiem dzicinny jestem .pisze co myśle i czasem ostrzegam o tym co wiem .☺ różni ludzie są .i troche o mnie.znaczenie
  mego imienia marek to mars .wojownik .i już przy narodzinach podjołem pierwszą walke (cesarka z kompikacjami) puźniej cały czas o coś walcze raz kogoś uratowałem . wiele razy pomogłem bezintetesownie brałem kogoś w obrone tj.pokazywałem szydercom że w nowej polsce nie ma dla nich miejsca .to sie zaczeło właśnie od tego odmuwiłem złodziejom pomalowania auta ,,walonej b.m.w ,, dodatkowo wziołem młotek i poklepałem im auto.na reakcje czekałem tydzień .ja pieszy.potrącili mnie i uciekli z miejsca .Skutek.4kręgi wywalone z kręgosłupa i lewa noga wbita 3cm w miednice poszedpem do kręglarza nie do lekarza zero prochów ..ból taki że płaczesz z niego .po nastawieniu wszystkiego 2tygodnie nic nie jadłem leżąc
  w łóżku .wtedy oczy zmieniły mnie kolor z zielonych na niebieskie podczs snu spałem 2dni przyśnił mnie sie blond gość w białej szacie ze pozłacanymi słowiańskimi sybolami na niej .i pokazał mnie moją przyszł ość czyli brunetke o długich czrnych włosach i oczach tak pięknych jak ocean .niebieskich.i to ta wizja .widze jej twarz jak się ußmiecha do mnie śpiąc ze mną 2częśč wizji wcodzimy do jakiegoś markrtu ona prowadzi córke a ja syna oboje blondyni o niebiesko zielonych oczach .wygłópiamy sie w sklepie .i tyle .
  Tera ma ocena .bogowie pokazali mnie muj los sebym w coś wierzył .iszukam jej dlatego pracuje w delegacjach po polsce.nigdy nie zdobyłem sławy kasy kobiety chociaż się starałem .niczego mam 31 lat .jestem wysportowany Jarny. mam tylko tą wskazówke od Jasnych Bogów.i co dalej czas pokarze.😇
  Wiem świr niestety to prawda .ja nigdy nie kłamałem niewiem czemu..SŁAWA
  Poprostu od urodzenia.1986. wydaje mnie się że na coś czekam .
  SPAWA

  1. Drogi Marku – marsie.slowianinie,
   uświadomiłeś mi, że u TAW, są łapki. Nie zauważyłam ich do tej pory. Nie przejmuj się łapkami!
   Jak czytam o Twoich perypetiach zdrowotnych, to miałam podobne i cały czas odczuwam skutki wypadków samochodowych.
   To, że obiłeś w złości młotkiem samochód, nie jest zgodne z przykazaniami Słowian i Prawami Rita. Wyrzuć zło, wybacz sobie i tym złym ludziom.
   Życie przed Tobą, znajdziesz wszystko co poszukujesz, Swoje miejsce i miłość życia.
   Życzę wiary w Siebie i ludzi. Dużo miłości i zdrowia z serca przesyłam.

  2. Marsie Słowianinie,

   z tymi łapkami to jest tak, że bardzo łatwo je pomylić, źle najeżdżając kursorem – szczególnie w przypadku Czytelników, którym z emocji ręce się trzęsą 😀 lub w przypadku tych, którzy mają artretyzm 😀 Przecież wiesz, że w starciu z naszą dłonią myszka jest zawsze szybsza 🙂

   Poza tym pamiętaj, że wchodzą tu różni ludzie. Czasami ktoś jest tak nabuzowany, „bo zupa była za słona”, że nawet nie czytając wpisu, wyżywa się w ten sposób na osobach trzecich 🙂 Teraz jest bardzo szczególny czas – i ludziom często puszczają nerwy.

   1. Zbyt duzy i nagly przyplyw informacji na temat tego jak naprawde zbudowany jest wszechswiat i system ziemskiej niewoli,moze doprowadzic oswiecanego do chorob psychincznych lub smierci.

  3. Marsie dałam ci łapkę w górę, więc jest na 0.🙂
   Dobrze, że nie masz kasy, sławy bo prawdziwa miłość jaką spotkasz pokocha Ciebie a nie jakieś gadżety czy pieniądze, które uwierz naprawdę szczęścia nie dają. Mam taką koleżankę, której mąż często krzyczy: „co Ty jeszcze chcesz, tyle Ci dałem, masz wszystko” na co ona mu odpowiada (jak jest ostro wkurzona😀) ” wsadź sobie w dupę te pieniądze, to czego chcę nie jesteś w stanie mi dać”. Jak widać są jeszcze kobiety, dla których dobra materialne nie są ważne. Jesteś młodym wartościowym człowiekiem, życzę Ci powodzenia wszelkiego.

  1. Szczęśliwa,
   Masakracja, toż było to wiadome, z lewa i niby z prawa.
   Jednego młodego człowieka – rezydenta z Warszawy, znam osobiście, ładnie się na ta manifę ubrał, dobrze się wyuczył tekstu i zaprezentował. Cóż świat jest mały, a duża kasa totalnie uzależnia.

   Podsumowanie z tekstu podanej przez Ciebie, strony:
   „Tutaj nie potrzeba wielkich analiz i biegłych umysłów, wszystko działa na poziomie obrazu, dźwięku i zapachu. Widać, słychać i czuć, że nie o leczenie i ideały chodzi, ale o politykę, szpan i kasę”.

   Pacjencie lecz się sam.

   To hasło będzie coraz bardziej głośne.
   Słoneczka i zdrowia dużo, życzę.

 10. W wykładzie (znanym już wielu osobom) poprawiono stylistykę i zauważone błędy merytoryczne.
  Przypomnę, że porusza kwestie, z których kilka można ująć w formie następujących pytań:
  W jaki sposób błogość, miłość i współczucie wpływa na nasze DNA?
  Czy Złoty Podział jest kluczem łączącym nasze DNA z energią życia?
  Czy zestrojenie się z energią życia oznacza odnalezienie świętego Graala?
  Czy nasze DNA zostało „zmodyfikowane” w zamierzchłej przeszłości?
  Czy naszym przeznaczeniem jest „zamieszkiwać”
  gwiazdy?
  hmm 🤔
  .https://www.youtube.com/watch?v=AG9fiO7e5bE

  1. Grunt to sypać dobrą, serdeczną ściółką, zwłaszcza pod bose, słowiańskie stopy… abyśmy nie zbłądzili gdzieś na szlaku. 😉

 11. Taw czy myślisz, że można zakłócać łączność z Wyższą Jaźnią, do niedawna wydawało mi się, ze mam z nią dobry kontakt a teraz jakby się zablokował. Możliwe to?

  1. Permanentny kontakt z Jaźnią to ewolucyjny luksus, na który na razie niewielu może sobie pozwolić.
   Nawet ktoś tej klasy co Tadeusz O. mawia, że sam miewa „zaledwie błyski”, mgnienia.
   Ale w takim zzipowanym pakiecie może przyjść naprawdę bardzo dużo info, tylko czasami trzeba czekać kilka dni na jego rozpakowanie.
   A czasami info od razu jest tak jasne, że nie pozostawia wątpliwości.

   Po Przesileniu Szczodrych Godów 2017 przestrzeń będzie jeszcze bardziej oczyszczona, a to już całkiem niedługo…

  1. Ja nie wziąłbym dwóch łyżeczek srebra na raz. Przy tak zanieczyszczonych organizmach, jakie mamy, niektórzy mogliby doznać wstrząsu. Uważam, że w stosunku do takich specyfików lepiej dać organizmowi możliwość stopniowego przyzwyczajenia się.

   1. Tak to srebro jest też ważne tym bardziej iż, Ona miała raczej niejonowe to jest właśnie białe, jonowe jest zabarwione , no i tu są zdania jakby podzielone ale to ja już na tym się nie znam , każdy musi się przypaczyć tematowi sam .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s