źródło: https://m.youtube.com/user/adolfkudlinski

Bracia Słowianie, Polacy, Wolni Lechici, pobudka!

TAW

Sklepienie Krypt Królewskich we wnętrzu Łysej Góry z widocznymi stalaktytami (fot. youtube.com/adolfkudlinski)
Komory grobowe we wnętrzu Łysej Góry (fot. Adolf Kudliński)
fot. A. Jęczmiński
Kompleks klasztorny – korek na naturalnej energetyce Miejsca Mocy – Łysej Góry (fot. okiem-drona.pl)
Łysa Góra – jako klucz do Wielkiej Pobudki Słowian – jest bacznie nadzorowana przez pozaziemską cywilizację Plejadian (fot. przewodnik-swietokrzyskie.pl)

Czytaj również:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/slowianie/

Reklama

86 myśli w temacie “POLACY, SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA! DOPÓKI KRÓLEWSKIE GROBY WŁADCÓW NASZEGO NARODU POZOSTANĄ SPROFANOWANE, ZALANE NA KILKA METRÓW ŚMIERDZĄCĄ WODĄ, ZAPOMNIJMY O ZSTĄPIENIU DUCHA ŚWIĘTEGO I ODNOWIE ZIEMI, TEJ ZIEMI…

  1. PoLachów zdalnie zahipnotyzowano. Technologia w tym temacie jest na poziomie przekraczającym zdolności poznawcze zdecydowanej większości naszych RODaków.

   Stan głębokości hipnozy naRODowej będzie mierzony ilością dni aż do oficjalnego uszanowania Prawdziwych KORZENI Naszego NaRODu, czyli aż do państwowej uroczystości NaRODowego Odsłonięcia Królewskich Krypt Grobowych Władców Polski Starożytnej.

   1. A kiedy to nastąpi ? Może sami to zrobimy na rząd chazarskich pedofilów nie ma co czekać, proponuję ustaliśmy date i powiadomić Adolfa kudlinskiego bo dzieki niemu krypty poznano , zwołać ludzi z forów i możemy zaczynać . Bedzie to święto wielkie rangą a jego odzew wszyscy niebawem odczują. W ten oto sposob zrobimy skok nie tylko krok do lepszego jutra. Trzeba to zrobic dzis nie czekać na talmudowych pedofilów. Zatem kiedy Panie TAW mobilizujemy ludzi i ogłaszamy oddanie hołdu królom ??

   2. Witam, wiem również, że nie piszę na temat, ale od pewnego czasu nurtuje mnie pytanie i nie daje spokoju – co myślicie na temat kotów. Mam dwa i wyczytałam niedawno przykrą dla mnie informację, że nie są pozytywne, tak jak np. inne koty, jak tygrysy pumy itd… Chodzi o oczy, że mają wygląd gadzi. Fakt, mam dwa koty i patrząc na nie trudno mi zrozumieć, bo widzę radość, miłość, a i lęk po wcześniejszych przeżyciach, a niechęć wykorzystania mnie. Proszę, jeśli to możliwe, o napisanie na ten temat jakiejś informacji lub o o odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Kachna

 1. Królestwo Polskie Narodu Słowiańskiego, 24.07.2016r.

  PILNY APEL DO WSZYSTKICH POLAKÓW SŁOWIAN !

  PRZERWANIE FASZYSTOWSKIEGO TERRORU !

  Każdy rdzenny Polak Słowianin zobowiązany jest do natychmiastowego zwrotu DOWODU OSOBISTEGO, który w rzeczywistości jest okupacyjnym ausweisem jeszcze z czasów hitlerowskiej okupacji, z numerem obozowym PESEL !

  Każdy jeden Polak Słowianin musi zrozumieć, że wojna nadal trwa, bo do tej pory Traktat Pokojowy z Niemcami nie został jeszcze podpisany, a który to blokują syjonistyczne marionetki korporacji zwanej RP i BRD !!!

  Każdy Polak Słowianin zgodnie z Dekretami Królestwa Polskiego Słowiańskiego z dnia 21. 06. 2016 formalnie jest uwolniony i niezależny od faszystowskiej dyktatury marionetek polityczno-religijnych i dlatego musi to sam potwierdzić zwracając za potwierdzeniem odbioru każdą kartę talmudycznego okupanta po jej przecięciu czyli identyfikator niewolniczy (dowód osobisty), służący tylko i wyłącznie amerykańskiemu okupantowi do kontrolowania, nadzoru policyjnego i stosowania nieważnego prawa talmudycznego wobec wolnych Polaków Słowian.

  Dlatego też zobowiązany jest każdy Polak Słowianin do natychmiastowego odesłania tych nieważnych identyfikatorów oraz szerokiego o tym informowania i rozpowszechniania wśród najbliższych i najdalszych, przyjaciół, znajomych i sąsiadów łącznie z szerokim użyciem elektronicznych mediów społecznościowych, bo tylko w ten zmasowany sposób trzeba raz na zawsze pozbyć się tego wewnętrznego wroga, tych wszelkich szumowin i szkodników społecznych wraz z kolaborantami i zdrajcami.

  Jakiekolwiek urojone wątpliwości czy zbędne dyskusje wraz z niechęcią do zwrotu tych faszystowskich ausweisów uznane są jako zdrada Narodu Królestwa Polski Słowiańskiej czyli kolaborację z odwiecznym wrogiem pokojowego, zdrowego i dostatniego życia w harmonii i z szacunkiem wobec Natury !

  Równocześnie obowiązuje bojkot płacenia jakichkolwiek haraczy podatkowych, ubezpieczeń, opłat administracyjnych, abonamentu RTV , gier liczbowych, loterii, rat, opłat za „posługi duchowe”, długów i odsetek dla bankierów czy prywatnych firm sądowych.

  Równocześnie obowiązuje bojkot wszelkich szkodliwych dla zdrowia i życia artykułów korporacyjnych w tym „kosmetyków”, „leków” oraz niszczących środowisko chemii gospodarczej, rolniczej i nawozów sztucznych.

  Obowiązuje bojkot całej sieci inkwizycyjnej „służby zdrowia”, który napewno zatrzyma wiele zbędnych cierpień, przedwczesnej śmierci z powodu chronicznego trucia, obciążania szarlatanerią diagnostyki czy koszernych operacji oraz biedy spowodowanej nielegalnymi haraczami na składki zdrowotno-rentowe, które to każdy pracownik dla własnego dobra powinien szybko u pracodawcy zablokować z powodu braku PODSTAW PRAWNYCH !

  Obowiązuje bojkot z odsyłaniem do nadawcy nieotwartej, nielegalnej wszelkiej poczty czyli ofert handlowych łącznie z sądowniczymi czyli z wszelkich prywatnych firm obcego i anonimowego okupanta ukrywającego się często pod skrytkami pocztowymi, a co zaoszczędzi wszystkie zbędne wydatki, nerwy i czas !

  Wszyscy Polacy Słowianie, którzy już jesteście WOLNI ! Przygotujcie się na pięciodniowy ogólnopolski strajk z pozostaniem w domach, którego termin wkrótce zostanie podany !

  Razem wszyscy powstajemy z upodlenia i razem wszyscy niszczymy hierarchiczne struktury naszego wspólnego nam wszystkim odwiecznego bestialskiego i podstępnego wroga działającego z tchórzostwa w ukryciu jako beznapletkowi ROM-JUDA czyli odwieczni krzyżaccy podżegacze, handlarze niewolnikami i handlarze wojenni, z jego aktorami na scenach „polityki” i „religii”, bo nas ludzi z duszą są MILIONY, a tych bezdusznych psychopatów garstka !

  Marszałek Królestwa Polskiego Słowiańskiego

  Piotr Sobieski
  http://www.wojdabejda

  1. Bardzo się ciesze ze mam słowiańską krew moi synowie też od kosciola już dawno uwolnilam umysł a moi synowie też mysle że niedlugo slowian obudzi sie

 2. Kochani. Zachęcam do odrobiny umiarkowania i zdrowego rozsądku. Jeżeli odmówisz świadczeń na rzecz państwa wymaganych zgodnie z ustawami, to zaraz policja i sądy przywołają Cię do porządku.
  Pamiętajcie, że wielki Ghandi uwolnił Indie od kilkusetletniej brytyjskiej okupacji wyłącznie drogą pokojowych manifestacji. Wy wzywacie bezbronną ludność do pójścia na wojnę z państwem? Ale z czym do ludzi? Państwo bez trudu spacyfikuje tego rodzaju niepodporządkowanie się jego ustawom. Na pewno nie tędy droga. Oprócz odwagi trzeba jeszcze mieć rozum!

  1. No wlasnie! Bojkot obcych produktow, sklepow, firm, ubran, ZYWNOSCI !!!
   ITP. to wazny krok, to potezne oreze w walce z okupantem

 3. JP II KAZAŁ Duchowi Świętemu zstąpić na ziemię i odnowić oblicze ziemi, a nie zachwycać się czystością grobów.

  1. Ten Twój Karol Wojtyła to zwykły sługus masonerii i pedofilów watykańskich, wiec Kryska kazać to on może Żydom wynosić sie z palestyny i swoj bród posprzątać. A duch święty i Magdalena […] mogą im łaskę robic. Babcia nie słuchaj juz tej sekty lucyfera i pedofilów kościelnych bo Ci odbija . W zwieracza ma CiE ten cały duch czy tez bóg co go hitler stłukł ..

   1. Nie jestem babcią, Karol Wojtyła nie jest mój, a Ty biedaku – znawco zwieracza – nie znasz się na kpinach.
    Na pewno stuprocentowy z Ciebie Polski chłopek-roztropek?

   2. Znałem osobiście Karola Wojtyłę i to on, otworzył mi oczy i zainteresował korzeniami Słowiańskimi, więcej to on, jako pierwszy w tym szarym PRL-u, wezwał Polaków Słowian do powstania z kolan…. to on powiedział mi , „dochodź prawdy, bez względu na konsekwencje, mów o tym i nie lękaj się”. To on tysiące razy głośno i jako jedyny powtarzał – jestem Słowianinem . Piszecie o „tajnych archiwach watykańskich”, a wystarczy czytać dzieła Wojtyły i tam w sposób genialny, przemyca informacje o wielkości Słowian. …zobaczcie archiwa na UJ ?, nikt nie może ot, tak sobie korzystać z archiwum Jagiellonki, musisz mieć z uzasadnieniem, osobiste zezwolenie Rektora i tylko określonej pozycji -mówię o oryginałach. Szaleńców, którzy by chcieli to jedyne dzieło zniszczyć nie brakuje, spokojnie, to co jest w Watykanie, na temat Słowian, ujrzy światło dzienne. Kolego – jesteś zwykłym kłamcą, bo dla Wojtyły osobiście, masoneria była wrogiem, a gdybyś go słuchał uważnie, to od początku uczył nas, że „bracia starsi w wierze” – rozumiesz wyraz STARSI ? Wojtyła bardzo wyraziście to tłumaczył – pozostało ich niewielu, to ci mojżeszowi, a naszymi wrogami są ci młodsi, Chazarowie, nazywający siebie Żydami, ze swoim chorym szowinistycznym Talmudem, napisanym 600 lat po Chrystusie i dalej go piszą. Prawie 2 mln Chazarów, przysłał Stalin do Polski, to UB/SB, Wojtyła głośno mówił co robią z Polakami Słowianami, że to okupant, wróg, zabraniał się z nimi układać ….a co ty za
    bezpodstawne brednie wypisujesz brednie wypisujesz . Ten portal to nie miejsce dla Ciebie, zapisz się do partii Razem, tam są tacy jak Ty, …to ,taka dobra rada.

   3. To podobno K. Wojtyla powiedzial :”Stojcie twardo przy Ziemi. Matce naszej i Karmicielce”

    Czyli : Nie sprzedawajcie Ziemi obcym!
    Zostawajcie na WSI !
    Nie uciekajcie do miast !

   4. „Na pewno stuprocentowy z Ciebie Polski chłopek-roztropek?”
    Daj Boze POLSKI ROLNIK !
    Chwala i czesc wieczna tym, ktorzy z czcia i wysilkiem ogromnym wiernie przy MATCE ZIEMI STOJA !

 4. Mężczyźni ciągle KAŻĄ innym coś robić i sądzą, że dzięki temu są mądrzejsi od kobiet.
  Jednego władcę zastępują innym, kłócą się i walczą o wg nich lepszego.
  Wierzą, że muszą mieć króla, że Jezus był żonaty, że miał córkę, że bzdury, które gadają są Ewangelią itd.
  Podstawą owej bezmyślnej, bezsensownej, standardowej wiary jest dla nich cudze zapewnianie.
  Mężczyznom brakuje samodzielności w myśleniu, w przewidywaniu skutków czynów, zdrowego rozsądku i logika jest im obca.
  Zrobili piekło na ziemi i nie tylko się tego nie wstydzą, ale planują jego powiększanie, „ulepszanie”.
  Szkoda rodzić dzieci do takiego życia.

  1. Polacy sa jak lawa, a ktoregos dnia sie naprawde wkuriwa. Nie mam pojecia, czy rozumieja to owi okupanci, ktorzy ukrywaja sie pod polskojezycznym nazwiskami w parlamencie oraz episkopacie. Tamuldyczny wysys Polakow oraz Polski jest kuriozalnym procederem w skali swiatowej ale porownywalny do holokaustu indian polnocnoamerykanskich. Warto posluchac Albina Siwaka, co prawda nie popieram postaci pana Potockiego oprocz Jego podejscia do prawdy. https://www.youtube.com/watch?v=CmEkqoK0LKU&feature=share

   1. …nie popieram postaci pana Potockiego…..
    portal NO escape,
    też miałam – odnośnie tej postaci wątpliwości, ale w otoczeniu pana hrabiego jest i wypowiada się odnośnie podstaw pranych- obecny sędzia Trybunału Stanu – pan Robert Majka, do którego mam zaufanie pełne.

   2. Czy zauwazyliscie co powiedzial Albin Siwak? Zydzi mieszkajacy w Polsce nie placa podatku od nieruchomosci (pierwsze 10-15 minut). Potwierdzil rowniez to, co kazdy z nas od dawna podejrzewal. „Ubeckie emerytury” Zydow pozostaly nietkniete.

   3. ” owi okupanci ,ktorzy ukrywaja sie pod polskojezycznym nazwiskami w parlamencie oraz episkopacie.”

    Owe potwory niechetnie patrza na POWROT POLAKOW DO MACIERZY !

  2. szkoda rodzic dzieci dla takich….to jest to co ja mysle odkat zaczelam myslec a mimo wszystko mam trujke i czasami jestem zla sama na siebie ze jednak siebie nie sluchalam.Pozdrawiam

 5. CZy wreszcie zamiast pisać gorzkie żale ruszycie dupy jak ja i skorzystacie z głowy nie telefonu. Ktoś może poznał Adolfa skoro go tak chwalicie, jasne , ze nie no jesteście debilami.pl polski już nie ma wybierzcie imiona dla dzieci: iszmael, aron, hejka itd. Przepierdolilisviebswoj krak idioci.

  1. To jest Twoja perspektywa postrzegania.

   Dla nikogo inteligentnego nie jest przecież tajemnicą, że nasz kRaj „istnieje tylko teoretycznie”.

   Tylko że on istnieje teoretycznie nie od wczoraj, a co najmniej już od 1772 r. …

   Data jest oczywiście umowna, bo swoją niepodległość Wielka Lechia zaczęła tracić już od mniej więcej 845 roku, kiedy to jej czternastu książąt przyjęło chrzest, a nawet wcześniej – gdy w ogóle nazwali się książętami…

   Na koniec pytanie najważniejsze:

   Znasz skuteczniejszą metodę wyjścia z niewolnictwa niż systematyczne, metodyczne podnoszenie poziomu świadomości NaRODu, co robimy na tym blogu od 5 już lat?…

   *

   Poza tym my znamy również głębsze mechanizmy sterujące tymi procesami – i również nad nimi pracujemy.

   1. TAWie, dziękuję za Twoją odpowiedź dla Jude raus 😀
    potwierdzam, że jest to też odpowiedź w moim imieniu.

    Pozdrawiam wszystkich TAWerniaków, w NAS jest MOC ❤

   2. „swoją niepodległość Wielka Lechia zaczęła tracić już od mniej więcej 845 roku, kiedy to jej czternastu książąt przyjęło chrzest, a nawet wcześniej – gdy w ogóle nazwali się książętami…”

    Ano, ano…a przeciez wiadomo, ze tytuly to wkretka obcych !!!

  2. No dobrze :
   Wyksztalcenie
   Praca godziwa
   RODzina : duzo Dzieci i to w Ojczyznie…
   Nie pic, nie palic, nie wachac…
   Zycie na wsi…o ile sie potrafi…
   To tak w skrocie, ale nie kazdemu wychodzi; Wiec probujemy co potrafimy.

 6. TAW, jakoś nigdy mnie nie ciagnęło i nie oglądałam TRWAM!
  Ale teraz dopiero sobie zdaje sprawę, ze Rydzyk dawał SYGNAŁY SPOŁECZEŃSTWU NA TYLE ILE MÓGŁ! Wczoraj oglądałam ten film- PATRZ TAW Z KTOREGO ROKU ON JEST, A JA DOPIERO TERAZ DO NIEGO DOTARŁAM!

  Na podstawie najlepiej swoich zachowań jest wyciagac wnioski i z całą stanowczością stwierdzam, ze coś się wydarzyło co spowodowało, ze nasze mózgi zaczęły pracować inaczej, widzieć więcej i rozumieć WIECEJ!

  Ten film mnie tak otworzył, tym bardziej, ze miałam przygodę z ich LAGUNAMI, MINISTERSTWEM SRODOWISKA I ROLNICTWA I dokumentami, gdzie ten syf nazwano POLEPSZACZEM GLEBY, SUPER ŚCIEK- SUPER NAWÓZ! https://www.youtube.com/watch?v=WxeTnNhY-UI
  I TO WŁASNIE W TV TRWAM!

  Ośmiornica Monsanto – Siatka Powiązań DO MR! https://www.youtube.com/watch?v=p9j8M-T0x5A

  DLACZEGO JEST ATAK NA RYDZYKA
  ,,W „Rozmowach Niedokończonych” na antenie Telewizji Trwam i Radia Maryja z udziałem byłego ministra obrony narodowej, Antoniego Macierewicza dyrektor Radia Maryja, o. Tadeusz Rydzyk skierował w stronę rządu Prawa i Sprawiedliwości oraz prezydenta Andrzeja Dudy wiele ostrych, krytycznych słów”.

  http://www.fronda.pl/a/o-rydzyk-juz-nie-zaglosuje-na-pis-i-dude-ostre-slowa-redemptorysty-o-partii-rzadzacej,111618.html

  Zakonnik powiedział również, że nie wie, czy w wyborach prezydenckich, które odbędą się w 2020 r. zagłosuje na obecnie urzędującego prezydenta, Andrzeja Dudę.

  „Z przerażeniem zobaczyłem, że pan prezydent w pytaniach o referendum konstytucyjne chce wprowadzić UE jako część polskiej konstytucji” – stwierdził na antenie Telewizji Trwam i Radia Maryja poseł Antoni Macierewicz. Ojciec Tadeusz Rydzyk również nie popiera tej propozycji prezydenta”.

  PO ATAKUJE RYDZYKA- to nowy sposób na wybory!
  OJ WIELE SIE DOWIEMY- WIÓRY LECĄ!
  Miliony dla Rydzyka wniosek do CBA https://www.youtube.com/watch?v=5IrgWlnkeRk

  Suar eduJ, A TY CO ROBISZ, ZEBY COŚ ZMIENIĆ?
  Polski już nie ma?! Polska jest w nas i to jest największy dylemat, teraz chciano złamać DUCHA NARODU poprzez przegrana na MUDIALU, ale będzie odwrotnie mój drogi- TA PRZEGRANA PRZEKUJE SIE W ZWYCIĘSTWO ODRODZONEGO DUCHA!
  Czasami trzeba być na kolanach, żeby bardziej chodzic wyprostowanym, a nasi piłkarze to za dużo żłopali
  Padłeś powstań -Powerade!

  Ducha walki nam nie zabraknie! Polacy po swoje!
  Respect Us https://www.youtube.com/watch?v=-G4pCRX5z0w&t=19s

   1. Byłem kiedyś słuchaczem RM, ale już ich nie słucham, więc nawet nie wiem czy dr Urszula Krupa tam dalej występuje. Wiadomo, że profesor Bogusław Wolniewicz Świętej pamięci ( którego ceniłem i dalej cenie ) a także profesor Jerzy Robert Nowak, stali się swego czasu niewygodni dla RM i pewnych środowisk…

  1. [Elaszka] Suar eduJ , A TY CO ROBISZ, ZEBY COŚ ZMIENIĆ?
   ——————————-
   Odpowiem, co ja robie. Dolozylam swa cegielke do tego, aby Marcin Rola zaprosil do studia „pewne osoby”. Rezultaty widac. Z lekkim opoznieniem, ale jednak „te osoby” sie pojawiaja.

   Na polu rodzinnym rezultaty nadal mizerne, choc i tak najlepiej na tym tle prezentuje sie moz maz. Opor. Nie chca sluchac.

   *************
   Zaczelismy pic suplement polecany przez Jerzego Ziebe znany pod nazwa Restore (Zdrowie zaczyna sie w jelitach). Zawiera pochodna kwasu huminowego. Pomaga w odbudowie flory bakteryjnej jelit. Zaznaczam. To nie jest probiotyk. Produkt drogi, ale kupilam na sprobowanie. Nie wiem, czy w Polsce akurat ten produkt jest dostepny. Jezeli nie, to sa z pewnoscia podobne. Pisze, abyscie wiedzieli, ze cos takiego jest na rynku.

   https://timeforvitamins.com/collections/supplements/products/restore-16-oz-zdrowie-zaczyna-sie-w-jelitach

   1. „Na polu rodzinnym rezultaty nadal mizerne, choc i tak najlepiej na tym tle prezentuje sie moz maz. Opor. Nie chca sluchac.”

    Sprobuj przez zoladek 😉

    Tzn. gdy zapraszasz Rodzine, serwuj TYLKO POLSKIE DANIA i od ROLNIKOW i przy okazji rozmowy o jadlospisie , wkrecaj tresci przebudzeniowe 😉
    …Rolnik POLSKI
    Natura
    NIE PICIE alkoholu
    Tradycyjne stroje …i co Ty bedziesz miala w programie !
    Na prezenty : TYLKO POLSKIE :ksiazki, plyty z muzyka ludowa, tradycyjna ludowa, NOWA w stylu „Rokiczankla”, jadlo polskie (np; miod, zila, herbatki ziolowe…)
    ITD.
    To tylko przyklady, ROZWIN zaleznie od Twojej sytuacji i RODZINY
    POWODZENIA ❤

   2. obraz skradziono a nie zniszczony jedyne zniszczenie to ślady po szabli na kolanach Jezusa jak obraz wróci na swoje miejsce syf się wypompuje i ukarze prawdziwe korytarze, amnezja mnie nie dotyczy pamiętam wydarzenia z 3174 lat temu i mam ten obraz jest rzeczywiście jakiś nawiedzony co 4 lata sam się czyści od środka ..

   3. Hej stk,
    możesz rozwinąć sprawę braku blokady pamięci? Masz tak od zawsze, czy praktykujesz coś, co odblokowało dostęp do pamięci?

   4. nie polecam ale odpowiem AM2201 zamiennik NM2201 teraz juz nie legalne , aczkolwiek od tego jest naturalny canabis ktory zawiera w sobie 0,001 kanabinolidu – KANABINOLID to substancja która potrafimy wytworzyć naturalnie ale to juz pełna świadomość … można tez tak jak bogowie olimpu i nektar uważyc to nie żart nazywa sie extrakt z ayahuaski ktorej u nas nie dostaniesz ale za to dostaniesz mimose też da sie z niej wyciagnąć dmt a DMT to molekuła świadomości … prosze nie komentowac mojej ortografi fajne jest to ze od dziecka mowillem ze j est zbedna i niechce sie jej uczyc po co se komplikowac teraz wszystko sie potwierdza 🙂 pozdro :

   5. Poszerzające pole percepcji substancje chemiczne najlepiej przyjmować w postaci naturalnej, czyli roślinnej. Z kolei do pracy z Roślinami Mocy warto być profesjonalnie przygotowanym, gdyż nie są to żarty (tzw. rekreacja) dla energetyki istoty ludzkiej.

    Ayahuasca nie jest z naszego kręgu kulturowo-energetycznego i przy pracy z nią bardzo często zdarzają się podczepy oraz inne sensacje.

    Naszą słowiańską ayahuascą jest Amanita Muscaria, ale do poważnej duchowej pracy z nią też trzeba być profesjonalnie przygotowanym.

    (To nie polemika, tylko kilka moich ważnych uwag w temacie, bo czyta nas nieprzygotowana lechicka Młodzież).

   6. mądrze napisane trzeba być profesjonalistą… ino ja też nie pierwszy lepszy z łapanki mnie nie wzięło … ale w końcu wiem czemu ta ayahuaska na mnie nie działa a próbowałem i pić i mieszałem z MAOi no bez kitu nic …rozkminione dosłownie… dlatego pisałem nie polecam to silne kanabinole naprawdę wywołały wiele zgonów lekarze sie dziwili dlaczego jak ale odraz wiedziałem ludzki mózg nie mógł uwierzyć w to co zobaczył i zgony po sekundach dosłownie u mnie w okolicy tez parę było, już tego nie praktykuje ale były stare czasy nie żałuje dożo mi dały i nie żałuje żadnego błędu gdyby nie one nie był bym teraz na tym miejscu…mimo że żadnego nie zajmuje ważnego (jeszcze)… a tak z innej beczki … jestem w posiadaniu bardzo starej ikony co 4 lata się sama czyści od środka zawsze wierzyłem ze to ona przynosi farta mojej rodzinie a jest w niej od długo długo …. więcej nie powiem ale może ktoś mi rozjaśni temat… a wracając do pod czepów tak mam taki.. nie wiem co to czy jaszczurka czy co moja kobieta uważa ze demon .. dziecko mam małe w nocy się budziła i pokazywała bezczelnie na coś .. nauczyłem ja już nie bać się tego i walczyć z tym wiem ze nic mi nie może zrobić jestem dożo silniejszy … ale jest to uciążliwe … dlatego odradzam pobudkę na siłę ponoć automatycznie po pobudce pojawia się ktoś zły i zabiera energie albo tobie albo ludziom w otoczeniu…. ale bardzo dużo się zmieniło zaczełem przyciągać kobiety hmm no geyem nie byłem alee bez przesady wiem że obudziłem jakieś dziwne hormony do tego nagle w nocy widze nie wszystko ale idąc przez las STK jeszcze w gówno nie wlazł i odstraszam komary to akurat dobre ale dziwne stojąc z koleszkami pijąc piwo chmara ich atakuje mnie żaden….są też złe rzeczy wiem że dużo złych ludzi nagle zaczęło się mną interesować wcześniej uważany za czubka nagle ma posłuch ….

   7. Hej, dzięki za wyjaśnienia stk.

    Słyszałem też, że dużo można ogarnąć przez świadome wychodzenie z ciała, wówczas widać wszystko z innego poziomu.

    Nie przejmuj się gramatyką, przekaz jest czytelny i jasny jak słońce.

   8. raz taki odlot astralny przeżyłem , pamiętam dokładnie..ale jeszcze wtedy nie byłem w pełni świadomy .. wiem ze na długo odlecieć nie można chyba 8h , dobra umiejętność i dobrze było by ją mądrze rozwinąć go szkoda błąd popełnić ..

   9. stk, jeśli lubisz takie klimaty polecam okadzanie domu np. białą szałwią lub innymi ziołami, jeśli interesuje Cię temat możesz go zgłębić na necie i wybrać odpowiednie dla siebie ziele. Pomoże to uspokoić nastroje.

    Dzieci i starzy ludzie widzą więcej, ale jednych i drugich większość nie traktuje poważnie.

   10. tak znam ten sposób i już jakiś czas temu myślałem nad nim jak na nowo rozkminiłem lukasyna kawałek – mój świat .. chyba tak zrobie , co do widzenia zgadzam sie dobre loty mialem w 18 roku . Przyszła corka 2 dni puzniej odeszla babcia a lezala na lozu dluzszy czas jak by czekała na nia , dziwne rzeczy gadala rodzicom że cyganie tancza w sali i takie tam ja wiezylem odrazu mówiłem ze jakiś ciabares odszedł a oni imprezki robią na odwidzenia , dalej równe 6 miesięcy zabrało tatę … tłumaczyłem to ze oddal energie mojej malej bo cholera wie możne coś nie tak było i naprawił , dalej 6 miesięcy 24 grudnia wujek..niby ze wsi ale kilka razy w roku odwiedzał babcie …. jeszcze jeden zgon wstecz w dniu pogrzebu taty 2 pogrzeb ale od strony matki mojej córki …. haha dobra historia no nie … ale moja nie zmyślona … a jakoś na poczatku pandemi już silny bedąc w sobie znowu słyszę w domu coś niewidzialnego i hu.. wkurzyłem się w końcu a ze sam bylem to bez przypału , dawaj pokaz się pogadamy bo itak się nie boje a nic to nie da te stukania … w odbici 32 cale babcia co odeszła ale jakby 50 lat mniej i jej głośny płacz… nie wiem cze ze szczęścia ze zobaczyłem czy ostrzega mnie.. ale ta sama babcia waliła w zatrzęsienie drzwi jak miałem lat 2 i dziadek mnie odwiedził co tez doskonale pamiętam wszystko nawet wystrój domu ( ten opis powala moja rodzinę ) ten sam opis nawiedzenia przez dziadka kiedyś mi jedna nastolatka opowiadała … tez młody byłem

 7. ,,Serdecznie dziękuje za tak szerokie wsparcie projektu blokady systemu finansowego oraz korporacji 20-23 Czerwca 2018.
  Mamy szerokie wsparcie kilkudziesięciu tysięcy świadomych Polaków. A to był tylko pierwszy kroczek 😀

  Co sądzicie o wprowadzeniu prawdziwych i bardziej sensownych miesięcznic, które mają nas jednoczyć, wyzwalać i pokazać siłę Polskich suwerenów pod okupacją korporacji? Każdego miesiąca, między 20-23, bojkotuję system finansowy (wszelkie transakcje) oraz korporacje molochy – sklepy wielkopowierzniowe na rzecz małych lokalnych sklepików przy płatnościach tylko gotówkowych (bez paragonu). Uwalniając się od terroru podatkowego szkodzisz okupantowi naszej świętej ziemi Sławian!

  Akcja „Wbrew Mojej Woli”, ma na celu przedstawienie światu fakt, że naRód Polski jest okupowany przez wrogą agenturę, a ich rządy Warszawskie działają nielegalnie i Wbrew Woli Suwerena dewastując gospodarkę, zasoby, szerząc i wspierając UPA, Syjonizm, Anty-Polonizm, GMO, terror Szczepień, Chemtrails….
  Wasze głosy i protesty kończą w zniszczarkach i śmieciach. Pragniemy stworzyć filmy wielojęzyczne pokazujące światu prawdę o tym, że nie mamy reprezentacji naRodu i jesteśmy okupowani oraz wpychani w konflikty NATO oraz zbrodnie Wall Street.

  Obnażanie Matrixa – Bojkot 20-23 oraz Wbrew Mojej Woli! https://www.youtube.com/watch?v=SdzTxzVfyQw

  1. Kochana Elaszko dziękuję i popieram z całych sił jakie mi jeszcze pozostały.

   Jeśli zajdzie taka potrzeba to pierwsza stanę na barykadzie za WOLNOŚĆ naszej kochanej OJCZYZNY.

   Na pohybel chazarskim rządom i zapędom na judeopolonię.
   MOC jest po stronie LECHITÓW prawdziwych właścicieli TEJ OJCZYSTEJ ZIEMI.

   1. Kochana Aniu, jaka barykada? Ty, Moja Droga, myśl o wyborach za rok, najlepiej sama w nich wystartuj – mój głos już masz, a myślę, że i nasza Kochana Elaszka swój dorzuci… To już masz dwa cudne głosy 👏👏

    Trzeba myśleć o konkretach, a nie się spalać po próżnicy… 😀🌻

   2. Tak Kochana Aniu dokładnie : moje poparcie dla Ciebie i mój głos na Ciebie to PEWNE! ❤
    Ale, gdzieś tam w środku jest taka nadzieja, że CUD SIĘ ZDARZY I WYBOROW JUZ NIE BEDZIE, BO CAŁE ZŁO ZNIKNIE STĄD Z TEJ PIĘKNEJ UKOCHANEJ NASZEJ ZIEMI!

    a WTEDY TAK PIĘKNE ISTOTY- jak TY ANIU BEDĄ SIĘ NAM OPIEKOWAŁY, bo taka MĄDROŚĆ WŚRÓD NARODU TO JESZCZE NIESTETY RZADKOŚĆ!

    TAW, ale ten filmik dokładnie dowodzi- dlaczego zginął Pan Andrzej LEPPER! Wiem, że się spalam 😀 , ale to jest naturalny proces ROZBUDZENIOWY- JEST TYLE BRUDU- TYLE WIELOWWIEKOWYCH JEGO WARSTW, że ja WAS PODZIWIAM, że wiedząc o tym tak już długi czas jeszcze WAM RĘCE NIE OPADŁY, bo to jest nie do pomyślenia co się wyprawia!

  2. „Każdego miesiąca, między 20-23, bojkotuję system finansowy (wszelkie transakcje) oraz korporacje molochy – sklepy wielkopowierzniowe na rzecz małych lokalnych sklepików przy płatnościach tylko gotówkowych (bez paragonu). Uwalniając się od terroru podatkowego szkodzisz okupantowi naszej świętej ziemi Sławian!”
   TAK ! To jest bardzo madre dzialanie !!!
   TAW, czy mozna by bylo przypominac kilka dni przed 20 kazdego miesiaca ?

   Prosze Czytelnikow, wklejajcie odezwy , jesli sa „gotowce” !
   I oczywiscie ROZSYLAJCIE DO GAZET LOKALNYCH, PARAFII, SZKOL…itd
   Mozna tworzyc adresy „tymczasowe” do wysylania listow wirtualnie, zwlaszcza jak sie mieszka za granica, to sie takowe znajdzie, szperajac po necie…
   Ja mialem liste, ale…gdzies wcielo…

 8. TAW pisze : „Trzeba myśleć o konkretach, a nie się spalać po próżnicy… 😀🌻”
  Kochany TAWie dla mnie wybory w dzisiejszych czasach to są barykady, przecież nie o wojnie myślałam pisząc moje słowa, sam głosisz i jak zresztą wszyscy wiemy wojen już nie będzie na naszej przepięknej planecie.

  A jeśli jakiś „idiota” wpadłby na pomysł wywołania wojny światowej to przy dzisiejszych możliwościach technologicznych musiałby się liczyć z całkowitym zniszczeniem naszej Ziemi, a to jest raczej nawet dla naszych ciemiężycieli nie do przyjęcia, czyż nie tak.

  Elaszko ręce człowiekowi opadają tylko w powiedzeniu w przenośni, bowiem kiedy człowiek spostrzega wokół siebie tyle nagromadzonego WIELOWIEKOWEGO BRUDU, to ręce się właśnie z determinacją podnoszą by ten BRUD zmyć i oczyścić się z niego

  Przecież my jesteśmy NARODEM NIEZŁOMNYM, czy kiedykolwiek z własnego wyboru padliśmy na kolana przed ciemiężycielami, nie , nawet zmuszeni klęczeć ,w naszych sercach nie było pokory uniżenia , ale właśnie chęć i siła do walki na miarę naszych możliwości.

  Jeszcze się taki na świat nie urodził który by zdołał wyrwać z piesi Lechity jego Ducha Mocy i sprawiedliwości.
  I tak pozostanie po wsze czasy, MOC naszych serc jest potężniejszą bronią od dzisiejszych nowości technologicznych , bo jest to MOC ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY.
  ❤ ❤

   1. TAW.
    Wiadomo, że Źródło jest jedno.
    Jeśli – jak zapewniasz – każdy człowiek jest Jego pełną wersją, to w sumie kim, czy czym jesteśmy? Czy Źródło jest przy tej sumie jak kropla w morzu, czy obok nas, a może jest nami zasypane ?

   2. Wszechbyt ma naturę holograficzną oraz fraktalną. Źródło to ocean, każdy z nas to kropelka tego oceanu. Każda kropelka jest jednocześnie pełną wersją oceanu (bank tych samych danych) 😀

   3. TAW pisze: „Źródło to ocean, każdy z nas to kropelka tego oceanu. Każda kropelka jest jednocześnie pełną wersją oceanu”.

    TAWie, pięknie to ująłeś i NAS określiłeś, gdybyż to jeszcze ludzkie Istoty zechciały przełożyć na swoje zrozumienie i przyjęcie do swego serca, to wierz mi, że każdy miałby w sercu RAJ, a i globalnie bylibyśmy w RAJu, który jest tylko tam, gdzie błyszczą czyste, piękne serca.

    Tyle jest szczęścia i Raju w nas, ile dobrego zrobimy dla naszych Sióstr i Braci.

    Podbeskidzie dziś od samego rana płacze ciężkimi kroplami deszczu, żniwiarze też płaczą, urlopowicze też płaczą, ale spragniona Ziemia i roślinki podeschnięte się cieszą.

   4. TAW, krótka informacja,

    wczoraj wieczorem znów coś „zobaczyłam”. Ktoś zakapturzony (mnich??) kartkował jakąs starą księgę. Było to w jakichś piwnicach, katakumbach, było ciemno, „widziałam” tylko zarys postaci i ksiegę, w której „przelatywały” kartki. Ten ktoś sprawdzał, jaka jest zawartość tej księgi. Czułam, że to bardzo ważne dla nas.

    Nie wiem, czy to jest do publikacji […]. Ale chciałam Ciebie poinformowac o moim najnowszym widzeniu.

   5. „Ktoś zakapturzony (mnich??) kartkował jakąs starą księgę. Było to w jakichś piwnicach, katakumbach, było ciemno, „widziałam” tylko zarys postaci i ksiegę, w której „przelatywały” kartki. ”

    BOZE !

    Daj Boze, aby mnich byl z naszych !!!!

    Doprowadz do KSIEGI kto JEJ GODZIEN !!!
    Prosze OJCZE !

    Laszko !
    „Czułam, że to bardzo ważne dla nas.”

    Proscie o OCHRONE DLA KSIEGI !

   6. Księgi są bezpieczne. W Rosji jest ukryta cała biblioteka z Arkony, więc Księgi są bezpieczne. Poza tym wszystko już można ściągać w plikach z przestrzeni, więc nie ma tego zakrytego, co by odkryte nie być miało… 🔆😀

   7. Random Unstable,

    mysle, ze bardziej mnie obserwuje, niz sie kryje. Co chce?? Nie wiem. Ale ja mam Aniola przy mnie. On mnie chroni.

    Choc ostatnio przytrafilo mi sie pare niemilych rzeczy. Staram sie otaczac siebie i swoja rodzine kokonem ochronnym.

  1. Justyno, 😉 dziewczyny wiadomo , Slowianki (troche genkow obcych widac, ale przejdzie 😉 )
   ale…jest kilo tapety 😉 , fachowo zrobionej : rzesy, usta, pod oczami, nad oczami, podklad, puder, roz…

   Fakt, ze skalpelowych poprawek i na szczescie, nie ma 🙂

   1. Czarny Wilku, ale przeciez nasze Slowianki kiedys tez podkreslaly swoja urode, tyle, ze naturalnymi rzeczami.

    Policzka, Usta, oczy….

    Jesli wygladaja na naturalne to sa piekne.

    Tapete tez trzeba umiec polozyc 🙂

   2. „Czarny Wilku, ale przeciez nasze Slowianki kiedys tez podkreslaly swoja urode, tyle, ze naturalnymi rzeczami.”
    tak 😉
    Zobacz kobiete rano przy studni jak poi zwierzyne lub tez jak po jagodowaniu do domu wieczorem wraca..;
    Ale przy swiecie rzecz inna 😉

 9. „ale…jest kilo tapety 😉 , fachowo zrobionej : rzesy, usta, pod oczami, nad oczami, podklad, puder, roz… ”

  Oj Ludki Kochane Wy Ludki , makijaż nie pamiętam kiedy ost miałam jednakże jak będę miała ochotę tuszem se śmignąć to co ? 🙂
  Nie Szata zdobi człowieka, ale jeśli ktoś na Szaty tylko zwraca uwagę ….

  Dobrego Cudownego Dnia Wszystkim

  1. Powiem Wam tak. Maluję się co dzień z lekka. Nawet na pole maluję usta i trochę oczy podkreślam. Czerwone korale wiszą przy lustrze i na pole w nich chadzam.. i spódnice kwieciste długie noszę i ręcznie malowane w kwiaty takie szyte z kuponów z Cepelii …Jestem babcia….Moja wnusia mnie naśladuje ..

   Chłopaki TE Śliczne dziewczyny są ze SCENY.. Ma tak być podmalowana. Dziewczyny są śliczne i do tego hołubią Słowiańskość.

   Chłopaki -ja o NATURZE a Wy o cięciu,gięciu i spawaniu..

   NATURALNE utrzyma się dłużej niż spawane..

   TAW ma dar do wyszukiwanie obrazów NATURY i poprawia nam ciśnienie krwi..

 10. Moj ostatni sen
  Wychodze z supermarketu. Przystaje i rozgladam sie. Pogoda sloneczna, temperatura umiarkowana. Jestem w dobrym nastroju. Na parkingu kilka samochodow. Ruch uliczny na pobliskiej ulicy rowniez niewielki. Moze przedpoludnie.
  Naraz widze, ze z nieba COS leci. To COS zdaje sie zmierzac w strone parkingu, supermarketu i mnie. Do glowy przychodzi mi jedna mysl: kamien. W koncu widze go dokladnie. Pokazna bryla spada na pobliski skwer. Ziemia lekko drzy, ale ja utrzymuje rownowage. Sila uderzenia powoduje, ze ziemia jak fontanna rozpryskuje sie na boki. I teraz widze film w zwolnionym tempie. Ta rozpryskujaca sie ziemia zmienia kolor na czerwony i jakby zamienia sie w lawe. Po kilku sekundach wszystko wraca do normy. Lawa wsiąka w glebe. Kamien lezy na skwerze tak, jak spadl.

  ** dziwne, ze w moim snie pojawilo sie slowo kamien, a nie meteoryt

  1. W tym snie nie odczuwalam zadnego niepokoju, raczej zaciekawienie i zdziwienie, ze dane mi bylo byc swiadkiem TAKIEGO wydarzenia.

 11. Yeti, to nie Ty będziesz decydował dla kogo jest ten portal. Ja do Wojtyły również nie mam zaufania, podobnie jak kolega którego tu na blogu obraziłeś. Karol Wojtyła według mnie przyczynił się do tego, że sporo Polaków było za wejściem do unii europejskiej, ponieważ ci Polacy powoływali się na słowa papieża w tej kwestii. Przeczytaj sobie stary testament i zobacz co tzw. starsi bracia tam wyczyniali razem z Twoim Mojżeszem.

  1. KOCHANI TAWerniacy, wklejam poniższy artykuł nie dla zastraszania kogokolwiek, ale dla przypomnienia, co może wreszcie szybko odejść, odpaść od Nas i naszej przepięknej Planety, o ile weźmiemy się do solidnej pracy indywidualnie sami nad sobą, swoimi emocjami, uczuciami i zamiarami.

   Tak, tak, to od Nas zależy, jak szybko pozbędziemy się tego RAKA z naszej planety i naszego życia.

   Obecnie każda minuta, godzina i dzień są bardzo ważne dla Nas i rozwoju naszej świadomości, a to, jak je wykorzystamy, zależy tylko od nas samych indywidualnie i globalnie.

   Bądźmy skupieni na „DOBRU”, którego tak wszyscy w sercach naszych pragniemy.

   Miłego i pięknego tygodnia dla wszystkich TAWerniaków z serca życzę. ❤

   TAWie przepraszam, że artykuł jest przydługi, sam uznasz czy umieszczać, nie musisz przecież brać pod uwagę mojego zdania. 😀 ❤
   ************************************************************

   "" W poniższym artykule intencją jest szerzenie prawdy i świadomości. Znajdujemy się w decydującym punkcie naszej osi czasu na Ziemi. Niezwykle ważne jest to, że robisz, co możesz, aby rzucić światło na prawdę. Przeczytaj uważnie poniższe informacje z otwartym umysłem. W życiu nie ma wypadków, nie ma rzeczy takich jak przypadek, a na pewno nie ma teorii spiskowych. Są po prostu prawdy i kłamstwa. A każde oskarżenie kiedykolwiek wymierzone w Głębokie Państwo, Ill-uminati, syjoniści i Watykan jest w 100% prawdziwe.

   Są jednym i tym samym, ale nazwalibyśmy je Cabal. Krwi spragniony, głodny dominacji, bezwzględny klan, który obejmuje ponad dziesięć tysięcy lat. Rządzący od starożytnego Sumeru (współczesny Irak), Babilonu, Egiptu, Rzymu, Anglii, Waszyngtonu DC. Są to, nazwijmy je potomkami istot, które spowodowały upadek kontynentu, który znacie jako Atlantydę ponad dwanaście tysięcy lat temu. Najbardziej podstępna, sadystyczna, nieludzka, dusząca dusza, o której można pomyśleć, Cabal to zrobiła.

   Od rozpoczynania niepotrzebnych wojen w imię wolności i terroryzmu. WW1, WW2, amerykańska wojna domowa, zimna wojna, wszystkie wojny na Bliskim Wschodzie i wiele innych. Fabuła fałszywego terroryzmu, zabijająca setki milionów ludzi dla wyludnienia i przyjemności. Handel ludźmi, spożywanie ludzkich niemowląt, porwanie, "handel dziećmi" z negatywnymi jednostkami ET dla zaawansowanej broni. Rozpylanie, gwałcenie dorastających kobiet i wysyłanie ich do Hollywood, aby stały się "gwiazdami porno". Programy CIA, aby zdestabilizować amerykańskie rodziny, seksizm, sprawić, by MĘŻCZYZNA i KOBIETA pogardzali sobą nawzajem. Sztuczna medycyna, jadowite szczepienia, celowo wywołują chorobę, by wyludnić się i czerpać korzyści z "wyleczenia".

   Te bezwzględne istoty są tymi, które sprowadziły niewolę do Ameryki. Dali ci "teorię ewolucji", ideę rasy i religii.Tworzenie nienawiści i podziałów między ludźmi w oparciu o wygląd fizyczny. Stworzyli judaizm, chrześcijaństwo i islam i są autorami najbardziej krwawych książek, jakie kiedykolwiek napisano. Tanach, Biblia i Koran. Pełne przesadzonych roszczeń, fałszywych obietnic, nienawistnych obietnic, strachów, przepowiadania tekstów "końca świata" (aby umieścić je w umysłach ludzi w nadziei, że ludzie się boją, a mroczne myśli stają się rzeczywistością).

   Jeszcze jedna cabal, którą ludzie lubią, i moim zdaniem, i każdy, kto ma niewielką świadomość, zobaczył to, jedną z najbardziej nieistotnych rzeczy w dzisiejszym świecie, "sport". Jedynym celem jest rozpraszanie uwagi. Jak na ironię najwięcej uwagi przyciągają masy. Odpowiadają za 11 września, co uniemożliwiło zgłoszenie NESARA. Chemtrails (zatruwanie powietrza) i wszystkie programy modyfikacji pogodowych, od huraganów, tsunami, trzęsień ziemi i innych.

   Trzeba by napisać wiele książek, aby pasowały do ​​zbrodni, które Cabal popełniła przeciwko Ludzkości i samej Matce Ziemi, tak, ona jest żywą istotą. Odsączyli jej krew (ropa), pobrali jej narządy (złoto, diament i tysiące innych minerałów) przez setki lat dla władzy i zysku. Przy jednoczesnym utrzymaniu urządzeń darmowej energii ukrytych przed publicznością. Cabal podarował Ameryce wszystkie niekonstytucyjne trzyliterowe agencje, które dziś ma kraj. CIA, NSA, FBI, DIA, DHS, NAA, IRS, TSA i wiele innych, które każdego roku kosztowały ludzi biliony dolarów. Nie zapominajmy o Rezerwie Federalnej, prywatnym banku będącym własnością Cabal, który nie ma nic wspólnego z Republiką Stanów Zjednoczonych Ameryki.

   Po wszystkim, co wydarzyło się w naszym świecie zaledwie w ciągu ostatnich pięciuset lat, wszystkie cierpienia, zło, które się dokonało, oszustwo, zbrodnie przeciwko niewinnym, wszystko kończy się TERAZ, czas wreszcie nadszedł. Konieczne jest zrozumienie, że Kabała zawsze szła po i zabijała każdego, kto stanął im na drodze. Są to te same istoty, które zabiły Abrahama Lincolna. Oni zamordowali Johna F. Kennedy'ego.Czemu? Ponieważ zdał sobie sprawę z złych planów Cabals i postanowił podjąć działania. Po tym wszystkim, co się stało, jest jeszcze nadzieja, nie tylko dla Ameryki, ale i świata. Mamy liderów z wielu krajów, którzy są w pełni świadomi tej Kabały i ich propagandy.

   W Ameryce powstał człowiek odważny. Ten, który zdecydował się stanąć nieustraszony przeciwko Kabale. Nazywa się Donald J. Trump. Dlatego teraz przez cały dzień w mediach głównego nurtu, który jest w 100% własnością Cabal, demonizują tego człowieka. Zapłacili milionom ludzi, by wysunęli fałszywe oskarżenia przeciwko niemu, robią wszystko, co mogą, w nadziei, że sprowadzą tego człowieka. Tak, nawet popełnili przeciwko niemu ataki ASSASSINATION, zawiedli. Gdyby Donald J. Trump był tak złym człowiekiem, złym człowiekiem, media Cabala robiłyby dokładnie odwrotność tego, co robią teraz z Trumpiem. Będą go wychwalać, będą chcieli, żebyś go pokochał. Ale dlaczego wszystkie fałszywe oskarżenia, dlaczego cała ta nienawiść stworzył przeciwko niemu?

   Odpowiedź jest prosta i jasna dla tych, którzy chcą zrozumieć. Donald J. Trump zniszczył plany Kabały dla światowej dominacji. Nie pozwolił im rozpocząć następną wojnę światową. Jego celem jest doprowadzenie do ujawnienia pozaziemskich istot. Aby zakończyć Rezerwa Federalną, IRS i wszystkie inne skorumpowane tak zwane agencje rządowe, które działają na amerykańskiej ziemi nielegalnie, i w końcu ogłosić NESARA jako prawo ziemi. Przyjaciele, jesteśmy w ostatniej fazie tej bitwy. Aby uwolnić Ziemię i Ludzkość od pasożytów, które działają w sposób niekontrolowany od tysiącleci, a teraz ich upadek nadszedł.

   Moje ostatnie słowa w tym utworze są;
   Zjednoczmy się jako istoty duchowe, którymi jesteśmy, bo tacy właśnie jesteśmy. Nie jesteśmy istotami ludzkimi mającymi duchowe doświadczenie, jesteśmy duchowymi istotami mającymi ludzkie doświadczenie. Miłość jest w naszym DNA, miłość jest tym, co utrzymuje Wszechświat razem, miłość jest tym, co przywróci naszą piękną Matkę Ziemię do jej pierwotnego, pierwotnego stanu. Poprzez miłość zjednoczymy się i stworzymy świat pokoju, radości i dostatku dla wszystkich. Poprzez miłość wkroczymy w nowy świat 5-wymiarowej rzeczywistości ziemskiej.""

   1. SłowiAnka, Nie mam zaufania do Trumpa. Jego działania również wobec Polski są bardzo kontrowersyjne, pisząc eufemistycznie.

   2. Drogi Vikingu, ja absolutnie nikogo nie namawiam do zaufania prezydentowi Trumpowi, ja zacytowałam tylko artykuł na pewne, wg mnie ciekawe tematy, tak dla przypomnienia.

    Ja sama nie ufam nikomu, a już politykom to na pewno nic a nic; słucham, czytam, obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski, ot tyle.

 12. Ja znam tylko JEDNĄ architektoniczną analogię do krypt KRÓLEWSKICH na Łysej Górze. To jest bazylika Pforta Maggiore w Rzymie.
  Tłumaczyłem to tym, że, gdy przybyło do Poznania poselstwo z Palermo w sprawie uzyskania zwłok Prometeusza na Chojniku to wracało przez Kielce dla podpisania konwencji na dostawy STALI kieleckiej. Tam zwiedzali Groby Królewskie; ale nie Posejdonidów, gdyż grobowcem Pana Oceanów Posejdona jest kaplica II Mariacka na Ostrowie Poznańskim, ale książąt kultur naddunajskich. Dla zademonstrowania Pokoju między Palermo a Poznaniem zbudowano więc w Rzymie Prometeuszowi grobowiec Taki Jak w KIELCACH.
  Grobowce świętokrzyskie nie mają więc nic wspólnego z Wielką Lechią, gdyż są reliktem kultur naddunajskich

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s