POLACY, SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA! DOPÓKI KRÓLEWSKIE GROBY WŁADCÓW NASZEGO NARODU POZOSTANĄ SPROFANOWANE, ZALANE NA KILKA METRÓW ŚMIERDZĄCĄ WODĄ, ZAPOMNIJMY O ZSTĄPIENIU DUCHA ŚWIĘTEGO I ODNOWIE ZIEMI, TEJ ZIEMI…

źródło: https://m.youtube.com/user/adolfkudlinski

Bracia Słowianie, Polacy, Wolni Lechici, pobudka!

TAW

Czytaj również:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/slowianie/

 

Advertisements

16 thoughts on “POLACY, SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA! DOPÓKI KRÓLEWSKIE GROBY WŁADCÓW NASZEGO NARODU POZOSTANĄ SPROFANOWANE, ZALANE NA KILKA METRÓW ŚMIERDZĄCĄ WODĄ, ZAPOMNIJMY O ZSTĄPIENIU DUCHA ŚWIĘTEGO I ODNOWIE ZIEMI, TEJ ZIEMI…

  1. PoLachów zdalnie zahipnotyzowano. Technologia w tym temacie jest na poziomie przekraczającym zdolności poznawcze zdecydowanej większości naszych RODaków.

   Stan głębokości hipnozy naRODowej będzie mierzony ilością dni aż do oficjalnego uszanowania Prawdziwych KORZENI Naszego NaRODu, czyli aż do państwowej uroczystości NaRODowego Odsłonięcia Królewskich Krypt Grobowych Władców Polski Starożytnej.

   1. A kiedy to nastąpi ? Może sami to zrobimy na rząd chazarskich pedofilów nie ma co czekać, proponuję ustaliśmy date i powiadomić Adolfa kudlinskiego bo dzieki niemu krypty poznano , zwołać ludzi z forów i możemy zaczynać . Bedzie to święto wielkie rangą a jego odzew wszyscy niebawem odczują. W ten oto sposob zrobimy skok nie tylko krok do lepszego jutra. Trzeba to zrobic dzis nie czekać na talmudowych pedofilów. Zatem kiedy Panie TAW mobilizujemy ludzi i ogłaszamy oddanie hołdu królom ??

 1. Królestwo Polskie Narodu Słowiańskiego, 24.07.2016r.

  PILNY APEL DO WSZYSTKICH POLAKÓW SŁOWIAN !

  PRZERWANIE FASZYSTOWSKIEGO TERRORU !

  Każdy rdzenny Polak Słowianin zobowiązany jest do natychmiastowego zwrotu DOWODU OSOBISTEGO, który w rzeczywistości jest okupacyjnym ausweisem jeszcze z czasów hitlerowskiej okupacji, z numerem obozowym PESEL !

  Każdy jeden Polak Słowianin musi zrozumieć, że wojna nadal trwa, bo do tej pory Traktat Pokojowy z Niemcami nie został jeszcze podpisany, a który to blokują syjonistyczne marionetki korporacji zwanej RP i BRD !!!

  Każdy Polak Słowianin zgodnie z Dekretami Królestwa Polskiego Słowiańskiego z dnia 21. 06. 2016 formalnie jest uwolniony i niezależny od faszystowskiej dyktatury marionetek polityczno-religijnych i dlatego musi to sam potwierdzić zwracając za potwierdzeniem odbioru każdą kartę talmudycznego okupanta po jej przecięciu czyli identyfikator niewolniczy (dowód osobisty), służący tylko i wyłącznie amerykańskiemu okupantowi do kontrolowania, nadzoru policyjnego i stosowania nieważnego prawa talmudycznego wobec wolnych Polaków Słowian.

  Dlatego też zobowiązany jest każdy Polak Słowianin do natychmiastowego odesłania tych nieważnych identyfikatorów oraz szerokiego o tym informowania i rozpowszechniania wśród najbliższych i najdalszych, przyjaciół, znajomych i sąsiadów łącznie z szerokim użyciem elektronicznych mediów społecznościowych, bo tylko w ten zmasowany sposób trzeba raz na zawsze pozbyć się tego wewnętrznego wroga, tych wszelkich szumowin i szkodników społecznych wraz z kolaborantami i zdrajcami.

  Jakiekolwiek urojone wątpliwości czy zbędne dyskusje wraz z niechęcią do zwrotu tych faszystowskich ausweisów uznane są jako zdrada Narodu Królestwa Polski Słowiańskiej czyli kolaborację z odwiecznym wrogiem pokojowego, zdrowego i dostatniego życia w harmonii i z szacunkiem wobec Natury !

  Równocześnie obowiązuje bojkot płacenia jakichkolwiek haraczy podatkowych, ubezpieczeń, opłat administracyjnych, abonamentu RTV , gier liczbowych, loterii, rat, opłat za „posługi duchowe”, długów i odsetek dla bankierów czy prywatnych firm sądowych.

  Równocześnie obowiązuje bojkot wszelkich szkodliwych dla zdrowia i życia artykułów korporacyjnych w tym „kosmetyków”, „leków” oraz niszczących środowisko chemii gospodarczej, rolniczej i nawozów sztucznych.

  Obowiązuje bojkot całej sieci inkwizycyjnej „służby zdrowia”, który napewno zatrzyma wiele zbędnych cierpień, przedwczesnej śmierci z powodu chronicznego trucia, obciążania szarlatanerią diagnostyki czy koszernych operacji oraz biedy spowodowanej nielegalnymi haraczami na składki zdrowotno-rentowe, które to każdy pracownik dla własnego dobra powinien szybko u pracodawcy zablokować z powodu braku PODSTAW PRAWNYCH !

  Obowiązuje bojkot z odsyłaniem do nadawcy nieotwartej, nielegalnej wszelkiej poczty czyli ofert handlowych łącznie z sądowniczymi czyli z wszelkich prywatnych firm obcego i anonimowego okupanta ukrywającego się często pod skrytkami pocztowymi, a co zaoszczędzi wszystkie zbędne wydatki, nerwy i czas !

  Wszyscy Polacy Słowianie, którzy już jesteście WOLNI ! Przygotujcie się na pięciodniowy ogólnopolski strajk z pozostaniem w domach, którego termin wkrótce zostanie podany !

  Razem wszyscy powstajemy z upodlenia i razem wszyscy niszczymy hierarchiczne struktury naszego wspólnego nam wszystkim odwiecznego bestialskiego i podstępnego wroga działającego z tchórzostwa w ukryciu jako beznapletkowi ROM-JUDA czyli odwieczni krzyżaccy podżegacze, handlarze niewolnikami i handlarze wojenni, z jego aktorami na scenach „polityki” i „religii”, bo nas ludzi z duszą są MILIONY, a tych bezdusznych psychopatów garstka !

  Marszałek Królestwa Polskiego Słowiańskiego

  Piotr Sobieski
  http://www.wojdabejda

  1. Bardzo się ciesze ze mam słowiańską krew moi synowie też od kosciola już dawno uwolnilam umysł a moi synowie też mysle że niedlugo slowian obudzi sie

 2. Kochani. Zachęcam do odrobiny umiarkowania i zdrowego rozsądku. Jeżeli odmówisz świadczeń na rzecz państwa wymaganych zgodnie z ustawami, to zaraz policja i sądy przywołają Cię do porządku.
  Pamiętajcie, że wielki Ghandi uwolnił Indie od kilkusetletniej brytyjskiej okupacji wyłącznie drogą pokojowych manifestacji. Wy wzywacie bezbronną ludność do pójścia na wojnę z państwem? Ale z czym do ludzi? Państwo bez trudu spacyfikuje tego rodzaju niepodporządkowanie się jego ustawom. Na pewno nie tędy droga. Oprócz odwagi trzeba jeszcze mieć rozum!

  1. No wlasnie! Bojkot obcych produktow, sklepow, firm, ubran, ZYWNOSCI !!!
   ITP. to wazny krok, to potezne oreze w walce z okupantem

 3. JP II KAZAŁ Duchowi Świętemu zstąpić na ziemię i odnowić oblicze ziemi, a nie zachwycać się czystością grobów.

  1. Ten Twój Karol Wojtyła to zwykły sługus masonerii i pedofilów watykańskich, wiec Kryska kazać to on może Żydom wynosić sie z palestyny i swoj bród posprzątać. A duch święty i Magdalena […] mogą im łaskę robic. Babcia nie słuchaj juz tej sekty lucyfera i pedofilów kościelnych bo Ci odbija . W zwieracza ma CiE ten cały duch czy tez bóg co go hitler stłukł ..

   1. @No for NWO,
    bardzo cenię Twoją ogromną wiedzę i Twoją słowiańską energię Wojownika, ale na tym blogu nie ma obrażania Marii Magdaleny – żony Jezusa, matki Sary…
    TAW

   2. Nie jestem babcią, Karol Wojtyła nie jest mój, a Ty biedaku – znawco zwieracza – nie znasz się na kpinach.
    Na pewno stuprocentowy z Ciebie Polski chłopek-roztropek?

 4. Mężczyźni ciągle KAŻĄ innym coś robić i sądzą, że dzięki temu są mądrzejsi od kobiet.
  Jednego władcę zastępują innym, kłócą się i walczą o wg nich lepszego.
  Wierzą, że muszą mieć króla, że Jezus był żonaty, że miał córkę, że bzdury, które gadają są Ewangelią itd.
  Podstawą owej bezmyślnej, bezsensownej, standardowej wiary jest dla nich cudze zapewnianie.
  Mężczyznom brakuje samodzielności w myśleniu, w przewidywaniu skutków czynów, zdrowego rozsądku i logika jest im obca.
  Zrobili piekło na ziemi i nie tylko się tego nie wstydzą, ale planują jego powiększanie, „ulepszanie”.
  Szkoda rodzić dzieci do takiego życia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s