Oryginalne zdjęcie „cudu słońca”, który miał miejsce w Fatimie dokładnie sto lat temu: 13 października 1917 roku. Watykan ukrywał to zdjęcie aż do 1951 roku, kiedy to watykańska loża zadecydowała o jego publikacji na łamach oficjalnego organu Stolicy Apostolskiej, dziennika „L’Osservatore Romano”.

Kolejne wersje fotografii ze wzmocnieniem kontrastu, by można było lepiej uchwycić liczne ciemne kuliste i owalne obiekty, w tym ten największy: po prawej stronie fotografii, w połowie jej wysokości.

TAW

Czytaj również:

Reklama

15 myśli w temacie “Ukrywane przez Watykan oryginalne zdjęcie „cudu słońca” w Fatimie 13.10.1917 r.

   1. No cóż tak właśnie wygląda nasz wewnętrzny wszechświat zwany potocznie Edenem. Jesteśmy kulistą, wewnętrzną, materialną fermą, żłobkiem, przedszkolem, szkółką w której szkoli się, dociera dusze ( energetyczne świetliste istoty w formie plazmoidów tzw. orbsów – według hermetycznej zasady jak na górze tak i na dole ), które w procesie uporządkowanej implozji zasiedlają w sposób czasowo trwały materialne, biologiczne awatary, aby wykształcić ( wydobyć z nich ) pewne unikalne, istotnie wyższe, niedostępne w świecie świetlistych symbiotów cechy jak wzajemna empatia, miłość, troskliwość, solidarność czyli te cechy o których między innymi nauczał sam CHRYSTUS – istota z linii rodowej krwi RH minus – światła.
    Zapytacie jak wygląda zarządzanie tą ferma dusz i biologicznych awatarów?
    W minioną sobotę o 21:45 TVN wyświetlił bardzo wartościowy, dający ogromnie dużo do przemyślenia w tej właśnie kwestii film pt: „Władcy umysłów” ( Der Plan ) – (The Adjustment Bureau) według powieści Philipa K.Dicka – USA 2011, który śmiało pokazuje jak nasi ukryci miedzy nami administratorzy ( przyp. admin-is-truje ) „opiekują się” – prowadzają OWCE za rączkę – niezmiennie smarkatą cywilizację OWIEC, aspirującą ponoć do kosmicznych podróży, nadal jednak umieszczoną w celach szczególnej kontroli w kosmicznym żłobku, wewnątrz bezpiecznej, zamkniętej i odizolowanej, pustej w środku planety…
    wężykiem, wężykiem

 1. To NIE JEST zdjęcie cudu słońca. Zdjęcie to zostało zrobione w 1925 roku i zostało przez pomyłkę błędnie opisane przez L’O. Zostało to już dawno wyjaśnione.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s