Masaru-emoto-water-crystals

17 października 2014 odszedł Masaru – człowiek, który jak nikt przed nim pokazał, czym jest woda i jak kluczową rolę pełni w naszym życiu, będąc nośnikiem informacji we wszelkich biokomputerach, jeżeli uznać za takie organizmy żywe i całą planetę.

Jego film „Wieści z wody” otworzył mi głowę na całą misterię programowania naszych umysłów przez programowanie wody. Jego eksperyment z ryżem powtórzyłem sam i zmieniło to na zawsze mój stosunek do dzieci… i nie tylko.

Obserwowałem Jego poczynania przez lata i mam o nim wyobrażenie, jako o niesamowicie skromnym facecie. A dokonał dzieła – z mojego punktu widzenia – ważniejszego, niż e=mc2. Albowiem to, co pokazał o programowaniu wody emocjami, jest nie mniej ważną informacją (a dla niektórych wręcz ważniejszą) niż dokonania wielkiego Alberta. Znaczenie pracy Masaru doceniają niestety tylko niszowe środowiska, choć wystawa Jego fotogramów w metrze w Nowym Jorku z pewnością dotknęła wielu przypadkowych ludzi i – wierzę – zainspirowała ich do zrozumienia niezrozumiałego.

Tak jak skromny był Masaru, który w ostatnim swoim słowie powiedział Arigato, czyli Dziękuję po japońsku, tak samo skromny jest wpis na jego stronie, że odszedł. Podobno zwykł był mawiać, że “Life is LOVE which is a gift from God and parents, and DEATH is gratitude for going to a new dimension” [Życie jest MIŁOŚCIĄ, która jest nam dana od Boga i od rodziców, zaś ŚMIERĆ jest podziękowaniem za odejście do nowego wymiaru]. Tak więc Masaru Emoto jest już w nowym wymiarze…

Andrzej Bazgier

SchodamiDoNieba.pl

Masaru-Emoto.net

Film „Wieści z Wody”:

Dr Masaru Emoto – czarodziej Wody. Woda, świadomość i intencja:

Woda – Wielka tajemnica (2006) – reż. Anastasija Popova:

„Woda – Wielka tajemnica” (lektor pl):

Reklama

3 myśli w temacie “Odszedł wielki badacz tajemnic wody – dr Masaru Emoto

    1. Milevie też podkradał pomysły 😁 na szczęście my Slowianie mamy zawarte te teorie w naszej pięknej mówię😁

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s