Zakończyło się spotkanie Duda–Kaczyński w Belwederze. „W ostatnim czasie było dużo dyskusji o aneksie do raportu ws. WSI. Ten temat też był poruszony. Obaj panowie stoją na stanowisku, że nie ma potrzeby ujawniania tego aneksu, że w tej chwili nie ma takiej konieczności, by ten aneks ujawniać” – poinformował po spotkaniu dwóch najważniejszych ludzi w państwie rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński.  Zaznaczył, że prezes Jarosław Kaczyński powołał się też na wolę Lecha Kaczyńskiego w tej sprawie.

Bez komentarza. Czyż trzeba bowiem większych dowodów na współpracę Andrzeja Dudy i Jarosława Kaczyńskiego z międzynarodową mafią chazarską w ukrywaniu przestępstw kryminalnych dokonywanych przez „ludzi” WSI? Przypominam, że w tajnym aneksie do raportu ws. WSI opisany jest m.in. mechanizm lokowania pochodzących w przestępstw środków finansowych na tajne konta zagraniczne przez ludzi „mafii-służb-lóż” (w tym również polityków).

Czy wyborcy Prawa i Sprawiedliwości, widząc jawną z nich kpinę (złamanie jednej ze sztandarowych obietnic wyborczych PiS!), dadzą się ponownie nabrać na kolejną przedwyborczą kiełbasę?

Im bliżej do przełomowego w życiorysie Jarosława Kaczyńskiego listopada 2017* roku, tym bardziej Prawo i Sprawiedliwość traci resztki szacunku w oczach swojego „twardego elektoratu”.

Łuski opadają Polakom z oczu. Lechici budzą się.

TAW

*Po latach okazało się, że w listopadzie 2017 Jarosław Kaczyński de facto uracił władzę w Polsce (tego miesiąca prezes PiS został zmuszony do złożenia pisowskiego jeszcze rządu Beaty Szydło), gdyż zaprzysiężony 11 grudnia 2017 r. pierwszy rząd Mateusza Morawieckiego nie był już „rządem pisowskim” i nie podlegał pod Jarosława Kaczyńskiego, lecz bezpośrednio pod „bankierów z Wall Street”. Od listopada 2017 Jarosław Kaczyński, o czym większość Polaków niestety nie wie do dziś, nie ma już żadnej mocy decydowania o losach kraju. 

189 myśli w temacie “Duda z Kaczyńskim kryją przestępców z WSI. Szokujące informacje po spotkaniu na szczycie

 1. A tym czasem w Austrii: przyszly-kanclerz-austrii-dal-sorosowi-miesiac-na-wyniesienie-sie-z-kraju-wszystkich-jego Ciekawe co tym razem knują. Jakoś mu nie ufam, bo jeszcze 2 lata temu Kurz był za islamizacją Austrii i gadał, że „To zrozumiałe że islam należy do Austrii”. A może jednak to cud i nawrócił się tak jak kiedyś Orban?

  1. To prawda…. Ciekawe skąd zmiana
   A może to tylko pod publiczke, by się utrzymać przy władzy…
   Mimo wygranych, mógłby stracic stanowisko, bo zwykli Austriacy mają dośc obcych… I to raczej stąd te zagranie

  2. Co Ty chłopie opowiadasz, Soros na terenie szpitala Otto Wagner w Wiedniu, który ma być zamknięty, otworzy „swój uniwersytet” !!!

  1. Coraz więcej odważnych Przestrzeń ukazuje:
   ,,Prezydent Filipin upokorzył eurokratów! Zobacz co zrobił z delegatami Unii Europejskiej! “Wy Sk****syny!”
   Filipiny są państwem położonym na wyspach w południowo-wschodniej Azji. Zamieszkuje je ponad 100 milionów obywateli. Rodrigo Duterte – prezydent tego katolickiego kraju słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi.
   W ostatnich dniach po raz kolejny zszokował świat. Po tym, jak przedstawiciele Unii Europejskiej skrytykowali jego kraj odwdzięczył się im zdecydowaną postawą. Zażądał, by natychmiast opuścili Filipiny. Nie przebierał również w słowach i bardzo dosadnie powiedział, co o nich myśli:

   „Dokładnie tak samo, jak wy mówicie nam: «Będziecie wykluczeni z ONZ». Skur***yny, dalej. Dajecie nam pieniądze, po czym próbujecie ustalać, co powinno zostać zrobione, a co nie powinno mieć miejsca w naszym kraju. Bzdury. Okres kolonizacji już przeminął. Nie zadzierajcie z nami” – powiedział wściekły Duterte.

   Do furii prezydenta Filipin przyczyniły się osoby z delegacji z Partii Europejskich Socjalistów oraz Sojuszu Postępu.

   Grupa składająca się z siedmiu osób nakazała Duterte, aby wycofał się z zabijania osób podejrzanych o posiadanie narkotyków.

   Prezydentowi zarzucono również, że walczy z każdym, kto nie zgadza się z jego metodami.

   Duterte zareagował bardzo agresywnie:
   „Myślicie, że jesteśmy bandą kretynów. Ale to wy nimi jesteście. Teraz niech mnie posłuchają ambasadorowie tych krajów, powiedzcie mi to, bo możemy jutro uciąć wszelkie kanały dyplomatyczne. Opuśćcie mój kraj w ciągu 24 godzin, wszyscy”.

   PODAJE TO BO PADŁY TU ZNAMIENNE SŁOWA:
   ,,Dajecie nam pieniądze, po czym próbujecie ustalać, co powinno zostać zrobione, a co nie powinno mieć miejsca w naszym kraju. Bzdury. Okres kolonizacji już przeminął. ”

   DUDA I KACZYŃSKI- KURTYNA OPADA! Dzis nawet były umizgi do TUSKA!

   1. Pis i Po to z samo zło,ale 80 procent polskiego społeczeństwa to półdebile i tego nie widzą

   2. „DUDA I KACZYŃSKI- KURTYNA OPADA! Dzis nawet były umizgi do TUSKA!”
    To jest od dawna tajemnica poliszynela, że politycy w sejmie kłóca się tylko pod publiczke, żeby „ciemnemu ludowi” pokazać, że sie nie zgadzają ze sobą, a potem idą razem na wódkę.

  2. Witaj Wolny Słowianinie,

   próbowałam cos na ten temat w niemieckojęzycznych mediach znaleźć, ale cichosza, jedyne co jest to powiązania Kurza z Sorosem, Kurz mial być członkiem European Council on Foreign Relations fundacji należącej, albo finansowanej przez Sorosa. Nie wgłębiałam się w temat. Ale, że obiecał walczyć z najazdem to fakt. Może to o jego związkach z fundacją, to przedwyborczy „Fake-News”

 2. Kiedy w kraju podejmowane są ważne decyzje lub są sformułowane przez władze konkretne plany takich decyzji mających przynieść negatywne skutki na niekorzyść podatników i obywateli lub gdy chce się wyciszyć, przekierować nagłośnione wcześniej afery, niekorzystne informacje o znamiennych na przyszłość skutkach DZIWACZNIE natychmiast ni stąd ni zowąd pojawiają się odpowiednio:
  1. KATASTROFY, WYPADKI, PORWANIA, GWAŁTY, TERRORYSTYCZNE ATAKI, AKTY PRZEMOCY, SAMOSĄDY, SAMOPODPALENIA, WYCINKI DRZEW, ODSTRZAŁY ZWIERZĄT i LUDZI, TERRORYŚCI, BANDYCI, WARIACI, DEWIANCI
  2. MANIFESTACJE, KASTOWE STRAJKI w tym popularne GŁODOWE, EPIDEMIE, PANDEMIE, ZATRUCIA, ECT.
  Tworzą one między innymi scenariusze dla przeprowadzanych i szeroko nagłaśnianych przez media manipulacyjnych opartych na socjologicznej inżynierii zarządzania chaosem. Chaos ten umożliwia wiadomym iluminowanym pasterzom, kapłanom, hierofantom, wilkom w owczej skórze, wpływ na emocje i związane z nimi generowane z serc uczucia stad pozwalające wskrzesić oczekiwaną energię do KREACJI lub ZMIAN OTACZAJĄCEJ NAS RZECZYWISTOŚCI, a więc USTAW, PRAW, KAR I OBOWIĄZKÓW.
  Ponieważ miliony zmanipulowanych mentalnie ofiar dyskretnej wakcynologicznej i farmaceutycznej depopulacji nie robią na niezmiennie STRZYŻONYCH OWCACH już żadnego wrażenia wzorem hollywoodzkich horrorów trzeba ich skutecznie zając i podnieść im ciśnienie w znacznie większym nagłóśnionym medialnie wymiarze. Tak więc jak nieoczekiwanie szczęśliwie nie doszło do kolejnej kolejowej katastrofy, to mieliśmy ponoć prezyzyjnie zaplanowane samopodpalenie, chory atak niepoczytalnego nożownika, aby tylko durne stado zbić z pantałyku planowanej likwidacji JOW-ów, przewidywanych, poważnych podwyżek cen żywności, paliwa, węgla, opłat, składek ZUS-owskich, ect. Globalny okupant zrobi wszystko, aby stworzyć jeszcze większy chaos, wymyślać kolejne pandemie, przymusowo szczepić, skutecznie depopulować stada, manipulować masami, mieszać im w głowie, napuszczać wzajemnie, aby pod płaszczykiem tego wykreowanego chaosu chronić realizacje swoich dalekosiężnych prowadzących do oczekiwanych zysków, zmian i NWO planów!
  Jak w takim przypadku można równocześnie ujawniać i walczyć ze służbami….
  wężykiem, wężykiem

   1. A ja skomentuję ostatnie Twoje TAWie zdanie w głównym komentarzu. Co to znaczy: Łuski opadają Polakom z oczu? Czy my jesteśmy gadzinami? Czy może łuszczakami?…

  1. qrde blade, ten scenariusz jest powielany wszędzie, odwrócenie uwagi, żeby przepchnąć coś niewygodnego.

   Wczoraj nożownik zaatakowal w Stalowej Woli, dzisiaj w południe w Monachium, ten sam scenariusz, i oczywiście problemy psychiczne.

   Gadów nawet nie stać na „urozmaicenie” swoich zachowań, powielają to samo w różnych miejscu.

   Teraz tylko czekać co w Katalonii się wydarzy. Czy „Polacos” zwyciężą. Włochy: Lombardia i Wenecja następne, choć nie w takim zakresie jak Katalonia.

 3. 3 erp rzadzi na platformie chrzescijanskiej to episkopat podlegly posoborowemu watykanowi ,ktory za pomoca loz ,najczesciej kawalerki maltanskiej ,dobiera i kontroluje politykow-hybrydy.Nemrodyczny komunizm tez byl komatybilny z posoborowym juz watykanem ale to byl kolejny etap zarzadzania zasobami ludzkimi,przeciez my ludzie nie mozemy sobie tak chasac samowolnie i wedlog swego widzimisie ich zdaniem. Problemy ekonomiczne kreowane przez zjebopolitykow to nic innego jak przekonywanie ludzi ,ze oni politycy sa potrzebni .My abysmy nie wyszli z ciaglego i nieprzerwalnego strachu dostajemy nakaz wiary religijnej okraszany najczesciej igrzyskami sportowymi i kolejnymi etapami rozgrywek klubow pilkarskich .Ekscytacje podczas emocji mozna zakropic alkoholem i zagrysc narkotykami abysmy zawsze czuli sie winni i otumanieni orzaz malo rozgarnieci w tym co sie dzieje.To nic innego jak utrzymywanie nas w ciaglej niewiedzy i nieogarnieciu ,ze owe „elity „utrzymuja nas pod kontrola a my ich przy zyciu dajac sie im ograbic i zniewalac.

  „Trzecią Erpe rządzą „mafie, służby i loże”, a mafie = służby = loże” a tu sie raczej nic nie zmienilo od kontroli sredniowiecznej.Tak aby sie nikt nie zorientowa to strachem i morderstwami utrzymywalo sie sredniowieczny system wladzy pomiedzy religijnymi elitami a z gory przez nich wyznaczonymi moznowladcami. Dla niepokornych stos,rozrywanie konmi,przypalanie,obcinanie jezykow itd .Czym sie rozni to wszystko od dzisiejszych metod utrzymywania wladzy.? ..orocz technologicznego rowoju w inwigilacji i eliminowania niepokornych systemowi to niczym.

 4. Jak widać na znalezieniu wyjawieniu morderców czy też zleceniodawców śmierci Andrzeja Leppera tez im nie zależy. Zakpili sobie z ludzi. Miałem się nie zajmować polityką, ale nie wytrzymałem. Smutne to.

  1. „Niezajmowanie się polityką” to jest pitolenie, gdyż wszystko jest polityką i nie da się nią nie zajmować. To, że się wycofujesz z matrixa i o pewnych rzeczach nie chcesz mówić i myśleć – to też jest uprawianie polityki:

   http://wp.me/p3gTpd-42V

   Musimy mówić o pewnych rzeczach, bo jeśli my zamilkniemy, „kamienie wołać będą”. To już jest TEN CZAS.

   1. „Musimy mówić o pewnych rzeczach, bo jeśli my zamilkniemy, „kamienie wołać będą”. To już jest TEN CZAS”
    ———————
    Otoz to! Dlatego wracam do komentowania.

   2. Wracam, choc tak naprawde nie odeszlam. Powstrzymywalam sie jedynie od komentowania. Poznanie PRAWDY, ujawnianie i dzielenie sie informacja jest u mnie silniejsze niz wszystko inne.

   3. Moze powinnam zmienic pseudonim na „Poszukiwacza Prawdy”… Lepiej mnie okresla niz „Kalina”.

   4. Mnie osobiście Kalina kojarzy się z seksem, a „Poszukiwacz Prawdy” z kółkiem różańcowym…
    —————————————————–
    Hahaha Ales mnie rozsmieszyl! Przyznajmy jednak, ze „w pewnym wieku” to jednak blizej do tego przyslowiowego kolka rozancowego niz do seksu.
    Zastanowilam sie glebiej nad tym „Poszukiwaczem prawdy” i jedyne, co mi przyszlo na mysl, to „swieta” inkwizycja.
    Chyba jednak zostane przy tej Kalinie.

   5. Ha, wiedziałem, że wybierzesz seks 😀 , bo nie ma czegoś takiego jak „w pewnym wieku” 😉 , gdyż miłość cielesna jest naturalnym sposobem ekspresji istoty ludzkiej i budowania harmonii na tej przepięknej planecie 🙂

   6. Elaszko i TAWie, dziekuje za mile slowa.
    TAW, sprytnie o rozegrales. Dobrze wiesz, ze wszyscy komentujacy (i przytlaczajaca wiekszosc odwiedzajacych) nie chca byc utozsamiani z kolkiem rozancowym.
    Wedlug A. Kudlinskiego Kalina, kojarzy sie z POLSKOSCIA. To lekarstwo na dolegliwosci kobiece, wrzody zoladka i menopauze. Hahaha No widzisz? Podswiadomie wybralam sobie…… menopauze. Hihihi Wychodzi na to, ze jestem…. Polka w okresie menopauzy chora na wrzody zoladka.
    Acha! Tak na marginesie…. Z Tadeuszem Owsianko koresponduje niejaka Kalina, ale to nie jestem ja. W necie nie podpisuje sie jako Kalina.

   7. Kalinko, pozwoliłem sobie na niewinny żarcik, czasami lubię podworować tu sobie trochę 🙂 Masz przecież pełną swobodę doboru nicków, ja tu nic nie „rozgrywam”. Ty rzuciłaś propozycję, a ja rzuciłem skojarzenia – to wszystko 🙂 Nie moja to wina, że Kalina z seksem mi się kojarzy. Ale dobrze sczytałem energię Kaliny, bo jest to, jak się okazuje, energia esencji kobiecości.

   8. „pozwoliłem sobie na niewinny żarcik”, „masz przecież pełną swobodę doboru nicków” — Hahaha Wiem, ja tez zartuje

   9. Najlepiej robić swoje, a wtedy będziemy zmieniać politykę. Mnie sama nazwa „polityka” już o mdłości przyprawia, Twórzmy nowy świat, w którym słowo „poltyka” wyjdzie z użycia i ustąpi miejsca innym, świadomym określeniom. „polityka” to przecież „robienie ludzi w balona”.

   10. Nie ma dla tych, którzy już potrafią twórczo skorzystać z bezczasu. A takich na razie niewielu. I tacy tu raczej nie zaglądają. Więc ja tu będę używał tego terminu, gdyż – póki co – zegar nadal mi się wyświetla na wyświetlaczu 😉

   11. ,,Władza niekontrolowana staje się szybko władzą zdegenerowaną. Obywatele nie znając albo nie umiejąc wykorzystać mechanizmów kontroli stają się ofiarami systemu.”

    ,,Zbyt mądrzy na angażowanie się w politykę są karani rządami głupszych”

    ,,Opowiadania o bogach to dla Platona „kłamstwo użyteczne” (yeudoV crhsimon). „Tak i w tych opowiadaniach mitologicznych (…) ponieważ my nie wiemy, jak to było naprawdę w najdawniejszych czasach, więc upodobniamy, ile możności, fałsze do prawdy i tak je robimy użytecznymi”

    Celem jest umocnienie władzy państwowej, zmuszenie ludzi do posłuszeństwa ustanowionym prawom, natomiast religia jest tylko narzędziem, wymyślonym i dostosowywanym do tego celu.”

    Cejrowski: Andrzej Duda jest albo durny, albo nasłany, albo resortowy. Oszukał swoich wyborców
    .https://www.youtube.com/watch?v=md4TT66hcAo

   1. To się grubo policzą. Ja we Wrocławiu szykuję pełzający antymatriksowy zamach stanu i mini rewolucję.

   2. Ajak z Ukraińcami we Wrocławiu?
    Nie myślisz, że są po to, żeby Polaków atakować?

    Ponoć w Policji ich dużo.

   3. Noo, ja wiem,😁 ale czy wyborcy w Polsce to będą przy urnie wiedzieli.
    Ja już mojej znajomej powiedziałam, że ma iść z rodziną na wybory, powiedziałam jej, że jej powiem na kogo ma głosować. A to przynajmniej 4 głosy☺. 😉

   4. Przez dwa lata bardzo dużo się w Polsce zmieni. Stan świadomości Polaków 2017 to nie stan świadomości Polaków 2015.

    A stan świadomości Polaków 2019 to nie będzie stan świadomości Polaków 2017 🙂 Do tego czasu Wielka Lechia nabierze Mocy – planety się inaczej ułożą i przestrzeń się wysubtelni: na tyle, że już „grube wały” dokonywane na świadomości Narodu nie będą, jak dotychczas, możliwe.

   5. Cierpliwość- to taka trudna cecha. Ale będziemy za nią nagrodzeni..

    Człowiek chciałby już. Ale cóż, poczekamy.

   6. Laszka- raczej tak. Ruch Społeczny Jerzego Zięby, który założony zostanie chyba w USA. Nie zamierzam popierać Ukraińców, chociaż sam osobiście nic do nich nie mam. Szykuję się do założenia Ruchu Społecznego oraz już niedługo (postaram się znaleźć czas w przyszły weekend) napiszę najważniejsze uchwały w historii Wrocłwia 😀

   7. Dla Ukrainców Superstacja uruchomiła specjalny program info w ich języku! Wielu cwaniaków- ,,oligarchów” wykupilo od skarbu państwa pokopalniane ośrodki wypoczynkowe w celu obsady obcokrajowcami- głębokie plany były podjęte w celu adaptacji nachodźców- sa nawet glosy, że przejęte kamienice w wielu miastach w tym właśnie celu były przejmowane zgodnie z sorosowskim planem „zaadoptuj obcokrajowca”.
    AUSTRIA: Kurz zakazuje działalności fundacji George’a Sorosa! I daje mu krótki termin na wyniesienie się z jego kraju
    https://newsbook.pl/2017/10/20/austria-kurz-zakazuje-dzialalnosci-fundacji-georgea-sorosa-i-daje-mu-krotki-termin-na-wyniesienie-sie-z-jego-kraju/
    inne strony z ta wiadomością są już zablokowane!
    Szykuje się się ostre starcie- coś wisi w powietrzu- widać to po tvp info- podaja rozszerzone wiadomości- np. o Sorosie, odbieraniu dzieci przez Jugendam, czy uchodźcach!

   8. TAW piszesz:

    „Tak, widać, że PiS dostał od starszych braci w wierze pozwolenie na zrobienie pozorowanego jednego kroku do przodu.”

    Ale to nie tylko PISowskie media puszczają-do tej pory nie do pomyślenia- informacje. Te inne Sorosowe może nie o nim ale na różne interesujące nas tematy.

    A co do informacji Kurz-Soros, już pisałam, że nigdzie na niemieckojęzycznych stronach nie było takowej. A o Węgrzech trąbili, krytyka o zamachu na wolność słowa, nie schodziła z pierwszych stron, tylko z drugiej strony, Austria- mimo, że mała-dla zachodu ma inną wartość niż Węgry i Polska. Może Soros jeśli miałobyć to prawdą chce to inaczej rozegrać, dlatego jego media milczą? Kto wie.

   9. Laszko,
    Piszesz :
    „Cierpliwość- to taka trudna cecha. Ale będziemy za nią nagrodzeni..
    Człowiek chciałby już. Ale cóż, poczekamy.”

    A ja przed chwila poslalam BUJNYMI WIATRAMI piesn o Kalinie i o Czekaniu wlasnie…i o SPOTKANIU na Czas. I chociaz to o innym czekaniu piesn…
    Przypadek ?

  1. Damian w przyszłym roku dla ciemnych i czarnosukienkowych drani tak się te ichnie gierki skończą

   …….masz to jak w banku, ale u mnie, nie u rotschildów 😀

   1. TAW wklejam pilny raport , w USA coś się dzieje, czyżby to było to coś zapowiedziane na 24.10.2017.

    Repozytorium republiki przez aktualizację GCR z 22 października 2017 r.
    22. 10.2017  |  10:27
     
    10/22/2017 12:14:00  Intel 

    Repozytorium republiki przez aktualizację GCR z 22 października 2017 r. 

    Skompilowane 12:05 EDT 22 października 2017 r. Przez Judy Byington, MSW, LCSW, ret, dyrektor generalny ds. Odzyskiwania nadużyć na dzieciach http://www.ChildAbuseRecovery.com ;

     Autor „Twenty Two Faces” www.22faces.com A. 21 października 2017 r. 10:40 EDT Raport z firmy Intel, Yosef: „Ewangelia” – fragment wiadomości firmy Intel z Yosef przez Jeffa 10-21-17 

    1. Jesteśmy tak blisko. Waszyngton jest zablokowany i kurczy się o godzinę. 

    2. Siły republikańskie (z chińskimi i rosyjskimi nadzorcami) zamykają się na straconych złodzieżach, którzy nigdy nie byli częścią Stanów Zjednoczonych, a zatem politycy i sędziowie nie musieli przestrzegać konstytucji. Do teraz!!!!!

    3. Kongres jest zablokowany o tej godzinie. Wszyscy członkowie oddziałów ustawodawczych i sądowych są powściągliwi, dopóki nie dojdzie do politycznego lewicowania. 

    4. Oglądaj, jak każda opóźniona kwota nagle przechodzi przez Senat z łatwością. 

    5. Trump wyda prawdziwe pliki JFK.
    http://thehill.com/homenews/administration/356517-trump-says-hell-allow-kennedy-assassination-files-to-be-leleased

    6. W centrach wykupu w Stanach Zjednoczonych jest 7.500 centrów wykupu / biura zarządzające majątkiem, ale tam są trzy równorzędne strategie odkupienia 2500 punktów dla każdego, więc nie można zatrzymać RV, gdziekolwiek. 

    7. Czynności wykupu odbywały się losowo w inne miejsca przez całe popołudnie w celu przygotowania do północy?

    8. Kiedy wykupisz ZIM, zostanie przeliczony na Yuan, a nie USN, wtedy wszystkie ciężkie gotówki otrzymane zostaną przeliczone na amerykańskie pieniądze lub USN. 

    9. Wells Fargo został całkowicie wyjęty z RV. Nie idź do Wells Fargo Bank na wymianę. Okres. To nie jest bezpieczne. Wells Fargo jest rozbierany, gdy czytasz to.Skorumpowana organizacja z góry na dół, z powrotem na drabinę.https://www.usatoday.com/story/money/business/2017/10/20/wells-fargo-reportedly-fires-4-amidinvestigations/785570001/ 

    10. Nie ma już chemtrailsów ani GMO. Zamknięte. 

    11. ZIM zbliża się do 6.00 USN. B. 21 października 2017 3:07 EDT Intel za pośrednictwem OWoN: „To się może wydarzyć” – Intel za pośrednictwem komentarza OWON przez Canauzzie 10-21-17 Jeden świat narodów

    Wszystko na dole zostało zatwierdzone na moskiewskim spotkaniu w tym tygodniu. Jeśli rzeczy pójdą zgodnie z planem to może się zdarzyć. 
    Pracowaliśmy weekendowo: 

    1. Nowe obligacje skarbowe (TRN) zostały w pełni zatwierdzone w USA. 

    2. TRN są do tej pory zaplanowane na 2300 UTC + 8 w poniedziałek. 23 października 2017 r . 

    3. UWAGA:Czas oczekiwania niezależnie potwierdzony przez nasze (wstrzymane) źródło kilka godzin temu. 4. Jeśli rzeczy zostały zakłócone, wymiana Petrodollar będzie dostępnaMon. AM 23 października bez USA.

    więcej na stronie …..

   2. Zamiescilam swoj dluzszy komentarz na temat Weinsteina w jednym z wpisow w zakladce „Hollywood”.
    Zachecam rowniez do obejrzenia wywiadu z 20.10.2017 z hJZ Potockim w Realu24.pl (link po tagiem „Potocki”). II RP wyplywa z zatoki. Moze jeszcze nie na szerokie, ale na szersze wody. Potocki mowi jasno, klarownie i konkretnie. Wyraznie wyroznia sie na korzysc na tle lawirujacych „warszafskich polytykow”.

   1. SłowiAneczko<3 piękne wiadomości- szczególnie to mi się podoba:
    10. Nie ma już chemtrailsów ani GMO. Zamknięte
    Kalinko ❤ ,,Pizagate dopiero nabiera wagi i jest coraz bardziej nagłaśniana w środkach masowego przekazu po skandalu Harvy’ego Weinsteina, producenta filmowego. Obecnie cały światek filmowy i muzyczny w Hollywoodzie jest w zawirowaniach z tego powodu''
    Idzie atak na JAPONIĘ oczywiście pogodowy i to przed wyborami! ,,Dziesiątki tysięcy Japończyków wezwano do ewakuacji, setki odwołanych lotów, a usługi kolejowe uległy zakłóceniu. Na drodze tajfunu znajduje się kilka elektrowni atomowych
    Władze zaleciły już ewakuację ponad 20 tys. gospodarstw domowych w różnych częściach Japonii, ale ta liczba może wzrosnąć. Państwowa telewizja NHK na razie nie otrzymała informacji o uszkodzeniach bądź ofiarach. Z kolei premier Japonii Shinzo Abe wezwał rząd, aby jak najszybciej podjął kroki zmierzające do zminimalizowania wszelkich zagrożeń dla życia ludzi.

    Media donoszą o uziemionych samolotach i odwołanych usługach kolejowych w południowej i zachodniej Japonii. W Tokio z godziny na godzinę coraz mocniej pada i wieje.

    Władze lokalne w Okinawie postanowiły przenieść datę głosowania w wyborach na sobotę na kilka odległych wysp w związku z nadciągającą znad Pacyfiku silną burzą. Tomoaki Iwai, profesor nauk politycznych na Uniwersytecie Nihon, powiedział, że niekorzystna pogoda może zaszkodzić pozycji nowej partii pod przewodnictwem gubernatora Tokio Yuriko Koike – Partii Nadziei.

    „Wyborcy nieposiadający przynależności do partii zazwyczaj nie idą i nie głosują (w trakcie złej pogody). Więc partie zależne od ogólnego nastroju wyborców w danym momencie, jak Partia Nadziei, mogą dotkliwie odczuć skutki” – zauważa Iwai.''

   2. mongly japońskie zawsze byli pieldolnieci budowac elektrownie na swoim sejsmicznym ladzie a raczej czubku podmorskiej gory… powinni porzucić czubek gory na rzecz korei południowej bo zmontują nam następne fukushimy

   3. Co do Kurza i Sorosa Adrian Klarenbach w TVP INFO cos o tym wspomniał więc jakieś ziarenko prawdy jest! ZMIANY NA ZIEMI- WIARYGODNE ŹRÓDLO PODAJE:
    Kurz oświadczył wprost, że jeśli w ciągu 28 dni Fundacja Otwartego Społeczeństwa (Open Society Fundations) nie zaprzestanie swoich działań na terytorium Austrii, będzie oskarżona o próbę podważenia demokracji. Przyszły austriacki kanclerz oświadczył, że trzeba działać natychmiast, ponieważ George Soros przekazał zawrotną sumę 18 miliardów dolarów, na działania które mogą prowadzić do destabilizacji bardzo wielu krajów na świecie, w tym Austrii.

    Sebastian Kurz stwierdził, że Soros rzuca na szalę wszystko, co ma, przekazując 80% swojego majątku, aby osiągnąć cel w postaci kontroli nad światem poprzez budowanie sieci powiązań. Kurz obawia się, że teraz pojawią się tysiące fałszywych informacji i manipulacji medialnych, które będą prowadziły do podważania wyników demokratycznych wyborów. Takie postępowanie zaobserwowano we wszystkich krajach w których nie wygrywali protegowani Sorosa. Tym samym austriacki przywódca wyraził obawę, że żydowski finansista z planem dla świata, niezadowolony z jego wyboru w Austrii, może podjąć próbę obalenia rządu, tak jak już w przyszłości robił wielokrotnie w wielu krajach świata.

    Próbuje to zrobić nawet w USA, bo protesty po wygranej Donalda Trumpa, które rozgorzały po jego wyborze na prezydenta, są przypisywane właśnie temu 87 letniemu miliarderowi. Kurz powiedział że doskonale rozumie „szatański plan Sorosa”, ale nie pozwoli na to aby Austria znalazła się „w jego piekle” i oświadczył że nie będzie jego ofiarą.

    JA OBAWIAŁAM SIĘ, ŻE KURZ TO KOLEJNY PACHOŁEK! BO

    Co ciekawe jeszcze parę dni temu Kurzowi zarzucano, że jest człowiekiem Sorosa, ponieważ należał do kojarzonej z „filantropem” organizacji ECFR (European Council of Foreign Relations). Kto wie zatem czy nagła odmiana Kurza jest rzeczywista. Zapytany o to dlaczego zdecydował sie na delegalizację organizacji George’a Sorosa działających na terytorium Austrii podobno odpowiedział:

    “ Ponieważ jest 2017 rok. Właśnie dlatego podjąłem takie działania. Widmo Sorosa, to największe wyzwanie, przed którym stoi ludzkość na świecie w 2017 roku. Jest wielką ośmiornicą wampirów, bezlitośnie wysysającą krew ze wszystkiego, co pachnie pieniędzmi. Potem wykorzystując te pieniądze na skorumpowanych polityków, dziennikarzy i organizacje pozarządowe, próbując stworzyć świat na swój wizerunek. Austriacy odrzucili Nowy Porządek Świata, a moim obowiązkiem i przywilejem jest przestrzeganie ich woli.

    Jeśli delegalizacja Open Society Fundations i jego pochodnych w Austrii powiedzie się, będzie to kolejny już kraj który wypowiedział wojnę temu znanemu spekulantowi z ambicją do przekształcenia świata według własnego uznania. Wcześniej podobny ruch wykonali Rosjanie, a ostatnio aktywną walkę z Sorosem prowadzą Węgrzy.

    Zdumiewające jest to, że na nic takiego nie zanosi się w Polsce. Wygląda na to, że u nas Soros ma nadal jakiś rodzaj ochrony. Tajemnicą poliszynela są jego powiązania z Leszkiem Balcerowiczem czy Ryszardem Petru, ale to tylko wierzchołęk góry lodowej. Trzeba przyznać, że i tak wielkim postępem jest to, że media głównego nurtu zaczęły zauważać kogoś takiego jak George Soros, bo jeszcze kilka lat temu każdy kto wspominał o tym finansowym malwersancie, był nazywany zwolennikiem teorii spiskowych.

    Polska jest nadal żerowiskiem dla organizacji powiązanych finansowo z Sorosem. Prowadzą one ciągłą walkę z wolnością słowa i aktywnie wpływają na politykę naszego kraju. Ekspozytura Open Society Fundations w Polsce, nazywana Fundacją Batorego, finansuje kilkadziesiąt lewicowych organizacji realizujacych zalecenia swojego patrona spekulanta. Pojawiły się nawet sugestie, że ludzie powiązani z tą fundacją są w bardzo bliskiej komitywie z obecnym prezydentem Andrzejem Dudą i ponoć pomagali mu nawet w konsultacjach nad zmianami sądownictwa w Polsce. Miejmy nadzieję że rządzący naszym krajem politycy, pójdą po rozum do głowy i zdelegalizują Fundację Batorego i wszystkie inne organizacje pozarządowe, które biorą pieniądze od Sorosa. Lepiej zrobić to teraz niż żałować potem ofiar śmiertelnych, tak jak na kijowskim Majdanie.

    Sebastianowi Kurzowi trzeba pogratulować odwagi i należy życzyć mu powodzenia w tej walce o przyszłość Austriaków. Miejmy nadzieję, że któregoś dnia również polskie władze obudzą się z letargu i zdelegalizuje wszystkie niebezpieczne organizacje pozarządowe finansowane z zagranicy, które funkcjonują w naszym kraju.

   4. Ale to trochę dziwna zmiana retoryki SEBASTIANA zwazywszy, że jeszcze w 2015 mówił:
    „Der Islam gehört selbstverstandlich zu Österreich.”
    Sebastian Kurz im Kurier (23. Jänner 2015)

    „To zrozumiałe, że Islam należy do Austrii.”
    Sebastian Kurtz dla Kuriera (23 stycznia 2015)

    NOWOCZESNE KAMELEONY MLODE WYĆWICZONE SPECJALNE OBIEKTY DO ZADAŃ BOJOWYCH ZDOLNE DO SZYBKIEJ PRZEMIANY BYLEBY UTRZYMAC SIE U WŁADZY!

   5. Wszystko zależy od NAS i naszej energetyki :)))
    Chcemy tąpnięcia ? 😉 – to przecież możemy je zrobić.

    Samorządy sa otwarte dla każdego 🙂
    Wystarczy chcieć i wystartować 🙂
    Wygrana będzie – jesli tego zechcemy i na to sie nastawiamy energetycznie 🙂
    Wiara i chęc – czynia cuda 🙂
    DO DZIEŁA SŁOWIANIE

   1. gmozabija, ja do Ukraińców tak ogólnie nic nie mam, ale jak pomyślę o ich „bohaterach narodowych” którzy minimum dziesiątki tysięcy naszych rodaków brutalnie wymordowali, bo chcieli mieć niezawisłą Ukrainę, i na to jak ich się obecnie czci i to, że władze, które niestety w Polsce rządzą nic w tym temacie nie robią, to mi sie przysłowiowy nóż w kieszeni otwiera. Ale ostatnio uspokoiłam się w tej kwestii, mam jakieś -rzeczucie, że ta sprawa sie rozwiąże, jak nie wiem, ale Polacy nie zapomną o tych, ktorzy nie mają grobu.

   2. Ci, którzy mordowali, byli programowani przez niemiecko-illuminackich agentów jak Bandera czy Szuchewycz. Bandera do ostatnich swoich dni pracował dla wywiadu „niemieckiego”.

    Te mordy wpisywały się w ciemną strategię programowania Słowian poprzez implementację w słowiańską przestrzeń wielowiekowych podziałów i nienawiści. Temu celowi służył Katyń, temu służy teraz Smoleńsk.

   1. Sarenko, chemtrails nie wszędzie… Zresztą ciemni mają podział na mniej i bardziej palące cele. 😉 Poza tym są społeczeństwa bardziej świadome i połączone z rządem, np. Islandczycy…
    Ale jestem taki rozdarty, bo nie być tu na ziemi lechickiej, gdy euforia, żywa energia przemiany pójdzie przez rynki, ulice, łąki, lasy, ludzkie masy… Ech! 🙂 Odkąd przestałem wierzyć tarocistkom, zrobiło się jakoś trudniej. 😀
    Dziękuję Ci, mocno ściskam, jak to Sarmata przed wyprawą. 😉 :p
    Nie wiem, jeszcze czy się wyprawię, może mnie całozimowe bosochodzenie natchnie do decyzji, której bym był pewny, , ale na kompaniję druha TAW-a zbyt ufnie nie liczę, to nie jest zbyt gorącosłoneczna ziemia… :/
    No i co tu robić??… Miodu, towarzysze!!!!!! 😀

  1. Witaj, obecnie, ze względów rodzinnych- tu nie mogę napisać dlaczego- na kawę może nie. Ale jak TAW przekazalby nam nasze adresy mailowe to możemy nawiązać kontakt.

   I tak sobie pomyślałam, że może przed następnymi wyborami coś zrobić, żeby Polakom tutaj uzmysłowić, kto poprowadzi Polskę ku dobremu.

   ☺chciałam napisać ku słońcu-ale pomyślałam, że słońce za gorące- może spalić, zniweczyć, a tak to my nie chcemy. Dobrze będzie: KU ŚWIETLANEJ PRZYSZŁOŚCI.

   1. W kilku ostatnich latach wierzyłem w przekazy wieszczów w rodzaju Ossowiecki, Klimuszko i innych, przy czym większość z jednej strony zapowiadała wielkie odrodzenie potężnej Polski, a z drugiej apokaliptyczne lub wojenne horrory w Europie i innych lokalizacjach. Przypuszczałem zatem, że wystąpi oczywista w takich warunkach zapaść komunikacji i zostanę odcięty od ojczyzny, jeśli nie wrócę na czas. Chciałem zatem tak samo uniknąć izolacji w niepewnym rejonie, jak wrócić do rodaków, by dzielić z nimi odrodzenie. Szczerze mówiąc myślałem, że uda mi się zostać kimś realnie aktywnym w procesie odrodzenia i politykowania – by brać żywy udział w odzyskiwaniu przez Polskę niepodległości, siły i prestiżu.
    Zawiłości moich losów życiowych sprawiły, że całkiem niedługo po powrocie mocno rozważam re-emigrację. Ta czy ta decyzja – rozdarcie. Dylemat ciężki jak wagon węgla. Przypuszczam, że sporo miesięcy przyszłego roku będzie mi potrzebnych, bo wybrać ostatecznie jedną z opcji – żyć w ojczyźnie czy tam.
    Co to jednak oznacza w sensie duchowym i energetycznym? Pisałeś, TAW-ie, że nieprędko wystąpi wielka fala powracających Polaków, że Lechita ma swoją procesową rolę w każdym miejscu planety, by tam oddziaływać na lokalną społeczność.
    Co zyskują Polacy zagranicą dziś i w najbliższych kilku latach? Na pewno status materialny i komfortowe warunki zakładania rodziny. Na pewno wolność od fluoru w wodzie, chemtrails, GMO, przymusu szczepień – w zależności od kraju, który się wybierze. Zyski spore.
    A co się traci, poza sercem rozdartym za ojczystą ziemią i światem dzieciństwa? Czy nie jest tak, że Przestrzeń szczególnie pracuje nad Polską i żyjący w jej granicach ludzie mogą wskutek działania Mocy szybciej niż obywatele innych państw rozpaść się – albo szybciej i doskonalej rozbudować duchowo, mentalnie, genetycznie (pracując nad sobą) – czy tak?
    A Polacy poza Polską? Przestrzeń działa na nich tak samo czy już nie? Może eterycznymi nićmi działanie przenosi się przez cały słowiański genotyp rozsiany po planecie?
    I czy – niezależnie czy korzysta się z tych nad-polskich Mocy czy nie – można mieć taki sam wpływ na polską politykę, przemiany, rzeczywistość, pod dębem angielskim lub austriackim?
    Ciekaw jestem tych różnic.
    A co do słowiańskiego genotypu… 🙂 Bezwzględnie najlepszy we Wszechświecie. 🙂 Ale czy inni kosmici albo Ziemianie nie będą chcieli wcielać się w słowiańskie ciała, by żyć intensywniej, smaczniej, szczęśliwiej, gdy już będzie powszechnie wiadomo, kto jest bardziej boski, a kto mniej? I co wtedy?
    Kto-co decyduje, że jedni są dziś albo jutro będą Słowianami?
    I kto-co decyduje, że my tu widzimy prawdę i mamy otwarty umysł, i współdziałamy z odnawiającą się planetą, a takie mnóstwo naszych rodaków nie? Przecież nie są od nas gorsi, a my nie jesteśmy lepsi ani wybrani (?) – w guncie rzeczy oni wszyscy są biedakami, nawet Szyszka, który wnerwia mnie dokładając do stosu trupów…
    Wiem, że sporo pytań, ale przekonałem się TAW-ie, że umiesz odpowiedzieć w 5-6 zdaniach nawet na takie wywody. :p

   2. zachod fluoruje wode na potege, tylko kraje posowieckie nie fluoruja to samo z gmo, cos bajki opowiadasz

   3. ” fluoru w wodzie, chemtrails, GMO, przymusu szczepień – ”

    Czciborze Godny, jak najlepszego zycze Tobie, gdziekolwiek bedziesz. Niech tobie Zycie darzy OBFITOSCIA w kazdej postaci.

    GMo, trajsy sa prawie wszedzie… obowiazek zabojczych szczepien tez „nowi” prezydenci podpisali…co do fluoru, nie wiem…

  2. GMO -Japonczycy nie wybudowali sobie elektrowni tylko okupacyjny rzad ,ktory caly czas tam pod egida chazari zarzadza. Maja skosne oczy ale cholera wie w ktora strone… co do elektrowni to w momencie wybudowania juz mieli zainstalowane przestarzale reaktory jadrowe sprowadzone ze starej elektorwni z Izraela. Mozliwe bylo to dzieki temu ze cala ochrona i zarzadzanie elektrownia bylo wykonywane przez spolke Izraelska.
   Co do handlu dziecmi i afery PIZZA gate to 2 dni temu w akcji przeciw siatce pedofilow na krajowa skale tylko w Denver uwolniono 84 dzieciaki wykorzystywane i zmuszane do seksu. Najmlodsze dziecko mialo 3 miesiace.

   .https://www.youtube.com/watch?v=SRBnZpOzjUw

   .https://www.youtube.com/watch?v=VCNUIdz_pXs

   1. Wklejam i pytam co o tym sądzicie, ja nie wiem czy to jest aby prawdą?

    Uwaga!

    „Niebo jest czyste do przeprowadzenia emisji, niecałe 50 godzin do uderzenia fali szokowej”
    Może ktoś z Was wie o co kuśwa chodzi?! Dostałem takie info od znajomego..
    „..Atmosherical Defence System „STORM” aka Typhoon który zostanie użyty do testu na obszarze testowym 40 (Europa Srodkowa) – 35 (podobszar testowy) czyli Festung Warschau.
    Niebo jest czyste do przeprowadzenia emisji, niecałe 50 godzin do uderzenia fali szokowej”. Towarzyszy temu załączona grafika.
    Dzięki czytelnikom tego bloga (dzięki Rico!)  dowiedzieliśmy się skąd jest ta grafika: http://www.swpc.noaa.gov/
    Czyli jest to potężny rozbłysk w zakresie rentgenowskim fal elektromagnetycznych, czego efekty będziemy mogli zaobserwować już w niedzielę – poniedziałek.

     Takie coś krąży… Może bzdura… ale…
    Taki do tego dostałem komentarz:
    „W domu siedzieć, okna pozasłaniać i najlepiej wyłączyć co się da. Fala pójdzie ze sfer jonosfery, atmosfery. Wszystko co jest przekaźnikiem odbierze i wzmocni. Depopulka na całą parę. Tesla.”
    Autor: Tamar102

   2. DEVINGO dzięki za informacje, ja angielskiego nie znam, ale bez konieczności ppsługiwania się językiem człowiek zrozumie o co chodzi.
    Oczekuję (chciałam napisać mam nadzieję, ale słowo pczekuję ma większą moc), że tych wszystkich dewiantów spotka to na co zasłużyli.

   3. TAW, a może to co Słowianka tu zamieściła, to to o czym już tu pisaliśmy, że 24.10 coś ma się zdarzyć? Ty napisałeś, że to coś z Kościołem i żeby uważać, co biskupi powiedzą – z księżmi parę dni wcześniej się stało, Pan w sukience o nazwisku Polak puścił taką wypowiedź, że pewnie najzagorzalsze owieczki zaczną wątpić w nieomylność dostojników KK.

    A póki co, gdybym mieszkała w rejonie czerwonej linii, to wyłączyłabym swoje urządzenia tego dnia. Z tym, że jeśli transformatory zostaną włączone, to może być na większą skalę nieciekawie. Oglądałam kiedyś coś o czymś podobnym w Kanadzie w 1989 roku, tu info z gadzich mediów na ten temat:

    https://tech.wp.pl/13-marca-1989-roku-burza-sloneczna-wywolala-12-godzinna-awarie-pradu-dzis-to-zdarzenie-znane-jest-jako-quebec-blackout-6061018119115393a

   4. TAW, nie, nie rezonuje to ze mną, dlatego zapytałam, co Wy o tym sądzicie, ja wewnątrz pomyślałam, że jest to jeszcze jedna zastraszająca podpucha ciemnych trolli. Ot i cała moja prawda w tym temacie.

   5. No właśnie, ze mną też to nie rezonuje 🙂

    A z kim rezonuje, może się doczeka swojego nieszczęścia. Bo to nasze myśli/wizje tworzą rzeczywistość – nie odwrotnie. Wiedzą o tym programiści matrixa i co chwilę podrzucają Polakom jakieś „materiały do wizualizacji”.

    Stali, wieloletni Czytelnicy tego bloga doskonale wiedzą, że Polska jest już bezpieczna (energetycznie zabezpieczona), a kody bezpieczeństwa są już nie do złamania. Przestrzeń nad Polską jest już WZORCOWA – i kto umie, może do woli już z niej korzystać 🙂

    🌳🌳🔆🌳🌳

   6. Moze chodzi o tzw. sztormy geomagnetyczne, ktore zaklocaja
    polaczenia radiowe i satelitarne oraz maja niekorzystny wplyw na nasze zdrowie? Na koniec pazdziernika i drugi tydzien listopada NOAA przewiduje dwa sztormy z potencjalnymi wskaznikami w granicach 5 i 6 (KP index).

    Alternatywne media amerykanskie (a moze i Kabala ustami mediow alternatywnych) ostrzegaja, ze „bogowie tego swiata” szykuja COS na szeroka skale w pierwszych dwoch tygodniach listopada. Nie podano o jakie kontynenty/panstwa chodzi. Niektorzy prowadzacy sugeruja, aby unikac wydarzen sportowych.

    27-DAY OUTLOOK OF 10.7 CM RADIO FLUX AND GEOMAGNETIC INDICES

    # UTC Radio Flux Planetary Largest
    # Date 10.7 cm A Index Kp Index

    2017 Oct 24 84 18 5
    2017 Oct 25 85 45 6
    2017 Oct 26 85 40 6

    2017 Nov 07 80 28 5
    2017 Nov 08 80 30 5
    2017 Nov 09 80 40 6
    2017 Nov 10 80 28 6
    2017 Nov 11 80 26 5

    http://www.swpc.noaa.gov/products/27-day-outlook-107-cm-radio-flux-and-geomagnetic-indices

   7. Odnosnie tych rewelacji z „monitora”…
    „… Niebo jest czyste do przeprowadzenia emisji, niecałe 50 godzin do uderzenia fali szokowej”…
    ———
    Ktos zrobił z naturalnego zjawiska słonecznego (w tym wypadku dotarcie do ziemi wiatru słonecznego, z dziury koronalnej na Słoncu) typowy fake news. Straszenie ludzi jest nadal dobrym biznesem, tylko szkoda, ze w tym wypadku traci sie ostatki wiarygodnosci. A w wypadku prawdziwego zagrozenia, mało kto bedzie chciał uwierzyc. Tym bardziej, ze zródło tego newsa „monitor polski” , zaczyna łapac za wahadełko i na odległosc wyrokowac, kto ma jaka aure, ile wcielen… 🙂 – im ktos jest bardziej dla niEgo miły, tym wieksze prawdopodobienstwo ze w „badaniu” okazuje sie jako „stara dusza”,
    a jak ktos mu powie pare słów prawdy, to jest młoda i szaro bura…
    Jednym słowem komedia. Najgorsze jest to ze nagle „odżyło” na tej stronie… – bez komentarza (zeby nie było, nie brałem w tym udziału).
    Wracajac do wiatru słonecznego, cały czas systematycznie (zwłaszcza ostatnie lata) obmywa on nasza planete. Raz mocniej, a raz słabiej. W tym wypadku pierwsza fala doszła w nocy (sobota/niedziela) i jestesmy nadal pod jej wpływem. nastepna przewidziana jest na 24/25.
    .http://spaceweather.com
    Wiekszosc (zwłaszcza ta naukowa) negatywnie odbiera impulsy płynace ze Słoneczka -wiadomo, ze jak mocniej walnie to popali cała elektrykę, zwłaszcza ich system nadzoru nad stadem (tu akurat ok.). Tylko, czy zwykły kowalski da sobie z tym rade?
    Dla mnie ten wiatr słoneczny, czy/I plazma z wyrzutu CME jest
    pozytywnym zjawiskiem. Np. na eterycznej płaszczyznie lubi uszkadzac zabawki które nas kontrolują – jak by nie było tez technologia, elektryka. Ogólnie oczyszcza przestrzen, czasem moze tez szkodzic, ale bardziej tym, którzy maja rózne blokady w przepływie energii lub jadą na „sztucznym zasilaniu”…
    A co do ewentualnego wydarzenia, to raczej moze byc znów „fałszywa flaga” .

  3. Irlandia. Kraj bardzo życzliwych dusz, co ciekawe – bez spiny potrafią łączyć historię tzw. realną z historiami o elfach czy innych stworzeniach, u nas nie do przejścia. 🙂
   I tak się właśnie zastanawiam, jaką rolę mają Irlandczycy w przemianie Europy?

   1. Znałem kiedyś jednego AIRIsza. Mawiał:

    "Kocham Polaków, bo Polacy mają z Irlandczykami trzy wspólne cechy: katolicyzm, pogaństwo i alkoholizm…" 😛

    Na pytanie, gdzie w Polsce widział elementy pogańskie, odpowiedział: choinka, malowane jajka i Mazianna… 😀

   2. Istnienie, a nawet postrzeganie innowymiarowych Istot Natury jest czymś powszednim również dla przeciętnego Islandczyka. Te narody potrafiły skutecznie ocalić to duchowe dziedzictwo, którego Lechici nie zdołali niestety doczołgać do obecnych czasów 🙂

   3. Ja uważam tak samo 😀🍺… więc niech nam się ścieżki skrzyżują gdy poprze to Przestrzeń… darz bór!! ✋🏻😀

   4. Chłopaki, ja tu widzę pewną niespójność na gęstościach.😁A przez te różne niespójności trudno dostrzec właściwą istotę i skierować się w jej stronę. Więc albo z guinnessem albo bez niego.🙂

   5. Szczęśliwa, ale nam gęstości niestraszne, jesteśmy Lechitami, z wszystkim musimy się zmierzyć. 😜

   6. No zauważyłam Czciborze z iloma sprawami Ty musisz sie zmierzyc TY…. DZIELNY WOJU. 😉
    Uważaj na siebie i jedź jeśli uważasz, że powinieneś. Jak wrocisz to może przestrzeń polska bedzie dla Ciebie bardziej życzliwa.
    Wszyscy jesteśmy połączeni, więc i odległości nam niestraszne.

   7. Szczęśliwa, dziękuję Ci 🙂❤️. Kto tam wie, jakie jeszcze wyzwania przed nami wszystkimi… Wzorcowa Przestrzeń nad Polską umożliwia wreszcie swobodne kreowanie własnej rzeczywistości, ale opanowanie tej sztuki to tez jest… wyzwanie. 😄 TAW, zapomniałbym – to polskie pogaństwo, które wskazał Irlandczyk, dobre!! 😄😄

   8. Tak, katolicyzm w polskiej wersji jest nieźle podlany pogańskim sosem 😀

    Biskupy i Watykan doskonale o tym wiedzą, że NIE DO KOŃCA udało im się przejąć nasze lechickie umysły…

    Więc… malujmy yaya, Drodzy Panowie!… 😉 😀 😛

   9. może to przypadek ale dzisiaj w wawie zmanifestowalem sobie slonce co prawda na krotko ale zawsze a od 3 dni chmury i deszcz tylko mamy, a może wszyscy manifestowali ? chociaż jak się ma podejście typu ale przesrana pogoda to się nie zmanfestuje nawet podmuchu wiatru, a ja tak b pozytywnie sobie pomyslalem tak z przejeciem o sloncu ze jakby było fajnie jakby wyszło bez cienia negatywu

 5. JA BOSKA ISTOTA ZAKAZUJĘ WSZELKICH INGERENCJI W MOJĄ OSOBĘ NA WSZYSTKICH POZIOMACH ISTNIENIA, WE WSZYSTKICH CZASOPRZESTRZENIACH, PRZESZŁOŚCI, TERAŹNIEJSZOŚCI I PRZYSZŁOŚCI, WE WSZYSTKICH ŚWIATACH RÓWNOLEGŁYCH ORAZ TAM GDZIE NIE SIĘGA NAWET MOJA WYOBRAŹNIA.

  NATYCHMIAST ŻĄDAM ZAPRZESTANIA NĘKANIA MNIE NA WSZYSTKICH PŁASZCZYZNACH, ŻĄDAM ZAPRZESTANIA ZADAWANIA MI BÓLU, INGERENCJI W SNY, PROGRAMOWANIA MOICH ZACHOWAŃ.

  ŻĄDAM UNIEWAŻNIENIA WSZYSTKICH KONTAKTÓW, UMÓW, PRÓŚB, PAKTÓW, KTÓRE ZAWARŁAM ŚWIADOMIE I NIEŚWIADOMIE W TEJ JAK I W KAŻDEJ INNEJ CZASOPRZESTRZENI.

  NIE MA JUŻ WE MNIE LITOŚCI, WYBACZENIA ANI ZROZUMIENIA DLA ŁAMANIA MOJEJ WOLI, KRZYWDZENIA MNIE I MOJEJ RODZINY. NIECH CAŁA ZŁA ENERGIA JAKA ZOSTAŁA WE MNIE SKIEROWANA POWRÓCI DO JEJ TWÓRCY Z TYSIĄCKROTNĄ SIŁĄ.

  ZAKAZUJĘ JAKIEJKOLWIEK INGERENCJI W MOJE OSOBISTE POLE, W MOJĄ PRZESTRZEŃ. WYCOFUJĘ WSZELKIE ZGODY JAKICH KIEDYKOLWIEK UDZIELIŁAM NA ŁĄCZENIE SIĘ ZE MNĄ. ZABRANIAM PODPINANIA SIĘ PODE MNIE I KORZYSTANIA Z MOJEJ ENERGII.

  NARUSZENIE TEGO ZAKAZU SPOWODUJE POTWORNE SKUTKI NA CAŁĄ WIECZNOŚĆ ORAZ GNIEW BOŻY NICZYM NIEPRZEBŁAGANY.

  MOCA BOSKIEJ SIŁY PRZYWRACAM WZORCOWY STAN WOLNOŚCI MOJEJ ISTOTY NA WSZYSTKICH POZIOMACH.
  WSZELKIE ZŁO ZOSTANIE SPRAWIEDLIWE UKARANE, NIE MA JUŻ PRZEBACZENIA.

   1. ech a kto jest za techniką lustra ? może jaki nieświadomy tego co czyni , czy Ty ich rozpoznajesz ?

   2. Ktos w Polsce nazywa ta technike „technika Ateny” , od Tarczy w ktorej „sie odbija energia i „poraza” tego, kto ja wyslal…
    Ta technike zastosowal heros, ktory pokonal Meduze ( wszelki szacunek Bytom Wielkim)

   3. aikido powiadasz , biała herbata chyba tyż z chin hahahahahahahaha e tom kto by się oparł zielonym oczom i herbacie hehehehhe mam ich .

   4. Jesli Zielone te Oczy Myśląca Inaczej …to i piesn sie ZNALAZLA…taka akurat przyslana GWIAZDAMi… Perlowym Aniolkiem 🙂 czy ja wiem KTO znalazl…? Wszystkim Kobietom i Mezczyznom posylam…
    CUDO ❤ w wykonaniu Sokolow, co strzega rubiezy… Daj Im i ich Rodzinom Boze dlugie zycie ❤

    Зеленые Глаза-песня под гитару
    .https://www.youtube.com/watch?v=Ip34Fp-m8uc

    "Не забуду я их никогда, ты приди ко мне мечта моя.

    Может быть и ты, как и я там повстречаешь,
    Ты меня найди, а при встрече мне расскажешь.
    Как меня ждала, как по звездам ты искала,
    Как меня нашла, как от радости рыдала."

    "Ty mnie znajdz, a przy spotkaniu mi opowiesz
    Jak na mnie czekalas, jak z pomoca GWIAZD szukalas"

 6. A tymczasem na wp książki piszą o obozach koncentracyjnych pierwszyvh piastów. Cały wielki artykuł wysmażyli o bestialskich słowianach. Artykuł napisała pani Rachela☺. Profesorowie z oksfordu swoim „autorytetem”potwierdzają☺. Nie dało się zatrzymać odkryć i wiedzy to przedstawią słowian jako handlarzy innymi słowianami? A komentarza ani jednego pozytywnego.☺ to już tylko śmiać się można z nieudolności tzw łże mediów. Nie trzeba nawet zaprzeczać i nic robić w tej sprawie- sami się kompromitują najlepiej☺

 7. ,,84 dzieci miały trafić do domów publicznych dla pedofili!10:04 20 października 2017
  Amerykańska agencja rządowa przeprowadziła naloty na lokale rozrywkowe w sześciu państwach.
  W zaledwie cztery dni zatrzymano 120 osób sprzedających dzieci do domów publicznych obsługujących pedofili. Federalne Biuro Śledcze przeprowadziło w październiku akcję o kryptonimie „Cross Country XI”. Podczas operacji uratowano 84 ofiary handlarzy żywym towarem. Była tam również 3-miesięczna dziewczynka i jej pięcioletnia siostra. Na trop dzieci wpadł agent zawierając umowę z rzekomym przyjacielem rodziny dzieci. W swojej ofercie miał spotkania dla pedofilów za 600 dolarów.

  – Naszą misją jest chronić dzieci. Liczba aresztowanych handlarzy i liczba ocalonych dzieci pokazuje, dlaczego musimy kontynuować naszą pracę – skomentował dyrektor FBI Christopher Wray.

  Agencja działała na szeroką skalę. Oprócz USA, figurowali w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Kambodży i na Filipinach. Akcje poszukiwawcze odbywały się w hotelach, kasynach oraz poprzez serwisy internetowe skierowane do prostytutek i ich klientów.”
  http://telewizjarepublika.pl/84-dzieci-mialy-trafic-do-domow-publicznych-dla-pedofili,55458.html

  PRZESTRZEN RUSZA Z KOPYTA I ROZPOCZYNA WYMIATANIE KRZYWDZICIELI DZIECI!
  Doradca od wizerunku znanych polityków Piotr T. aresztowany za pornografię dziecięcą!
  Prokuratura wnosi o zastosowanie trzymiesięcznego aresztu wobec Piotra T., znanego eksperta od wizerunku i marketingu politycznego, pod zarzutem posiadania i rozpowszechniania pornografii z udziałem dzieci, zwierząt oraz z elementami przemocy. Grozi mu za to nawet do 12 lat więzienia!
  Z usług Piotra T. korzystali politycy z pierwszych stron gazet.
  http://shareinfo.pl/doradca-od-wizerunku-znanych-politykow-piotr-t-aresztowany-za-pornografie-dziecieca/

  1. w stanach nawet zabroniona prostytucja więc kraj chory na bank, cia rozprowadza narkotyki więc sa nastawieni na wyniszczanie bialych,pedofilia to nowoczesne polowanie na czarownice.. trzeba znizyc granice ruchania do 12 lat i nie udawac ze laski z okresem to dzieci, 13 latki musza rodzic a nie bawic sie pluszakami i ogladac bajki bo wyginiemy, korwin w tym ma racje i jest trylion lat swietlnych przed emocjonalnymi katomamusiami i ich poslusznymi czeslawami i januszami

   1. a od kiedy to prostytucja jest legalana ?a cia nie rozprowadza narkotyków ? pedofilia no to ciężki orzech do rozgryzięcia bo od razu ci się scyzoryk niewidzialny otwiera , co do seksulaności i jego wieku ? coż ja na chwile obecną widze to inaczej widze ze te ustawy są dla nich głównie , by bez karnie kraśc energie i mamy co mamy a jednocześnie paradoks bo jak 13 latka zajdzie w ciąże to co ? ale ja jako mama się tym zajme albo dom dziecka , moment albo można współżyc w jakimś wieku z jakimś wiekiem i bierzesz odpowiedzialność albo spychasz ją na rodziców danego dziecka , no super sobie to obmyślili i w tym i w tym wychodzi na ich. A takiego wała jak Polska cała . O

   2. Ty tak z 12 latkami seks a 13 letnie macieżyństwo na poważnie?

    Nam nie potrzeba chowu ilościowego, ale rozumnego rodzicielstwa, a żeby być rozumnym rodzicem trzeba do tego dorosnąć. 12 i 13 latki mimo miesiączki to jeszcze dzieci i ci co twierdzą, że są gotowe do dorosłego życia, sami chyba nie dorośli. Co do wypowiedzi Korwina, no cóż dyskutować o nim nie będę. Gadać można dużo, wiem też, że dotrzymuje danego słowa, i choć często ma rację, to czasami pieprzy jak pobity.

   3. No coz… Przodkowie uwazali, ze wiek DOJRZALOSCI do zalozenia RODziny to 28 lat…tak mowi m.in. Pani MOROZOWA w wykladzie o telegonii…( ktory to wyklad pewna „pani ” w Polsce skopiowala nie podajac zrodla i autorki , ehhh )
    Prawda jest, ze sie mowilo” szLACHecki kawaler” to znaczy MEZCZYZNA okolo 30 lat i ktory jeszcze nie ozenil sie…
    „Nie staje” po tej czy „tamtej” stronie, ale te wiadomosci, mysle , ze w temacie…
    .https://www.youtube.com/watch?v=uJNZ_cPIDh0

    Panie gmosiu, zobacz Pan…czerwone wstazki w warkoczach dziewczat 😉

   4. gotowosc musi byc biologiczna nie metrykalna, metryka to glupota bo mamy rozne geny zbrudzone i nie, wiele lasek nigdy nie bedzie gotowa bioligicznie bo maja chude czarnooczne barbazynskie geny nic nie ma z tylu i przodu i trzeba wycinac dziecko z ciala, wiec slowianska 13ka moze rodzic zydomongoloarabska to juz ryzyko i tyle

   5. Tu nie chodzi o dojrzałość biologiczną, TU CHODZI O PANOWANIE NAD SWOJĄ SKOMPLIKOWANĄ ENERGETYKĄ, której to umiejętności Polacy jeszcze nie posiadają, o dzieciach nie mówiąc.

    A masońska szkoła nie dość, że nie pomaga w rozwoju, to jeszcze ten rozwój celowo zaburza, wektorując i przechwytując dziecięcą energetykę, by zasilała bestię. Nie widzisz tak oczywistych kwestii?…

   6. Dziewczyny nie bierzcie tak wszystkiego na poważnie co pisze Gmoś. 🙂 Coś mu dziś się zaciemniło. Wątpię aby podobało mu się jakby jego 13 letnia córka seks lubiła.😀

   7. jak sie udziecinnia dzieci to faktycznie tak bedzie ze 13ki beda dziecmi a zaczyna sie od zdrobnien np zjesz zupeczke z marcheweczka anusiu ? co to k ma byc? do dzieci mowi sie normalnie w stanach np nie zdrabniaja i dzieci szybko sa dorosłymi wczesnie zarabiaja i stanowia o sobie a u nas hodowla zaleznych od rodziców fajtlap zyciowych na smieciowkach, reasumujac wczesny seks to wczesna wyprowadzka od rodzicow a tego katomamuski boja sie jak ognia

   8. GMO, marzy ci się, jak Piotrowi T. , dziecko trzynastoletnie do folgowania swoim chuciom? Wiele dziewcząt z mojego otoczenia rzeczywiście było jeszcze w tym wieku dziećmi bez miesiączki, bez jednej myśli o współżyciu, śmigającymi po drzewach i bawiącymi się przez całe dnie ze zwierzętami. Chcesz normalnym dziewczętom z normalnych zwyczajnych domów zgotować taki los, tylko dlatego, że masz jakieś chore wzorce bądź też żadna dorosła kobieta cię nie chce?

   9. w stanach teenage pregnancy jest problemem ale z drugiej strony dzieci maja w bród z tego a u nas starcow zrobilo sie jak lisci w lesie a dziecu jak na lekarstwo, kazdy z twoim pogladem przyczynia sie do wymierania rasy, 13latki musza rodzic zadnych lalek i bajek to tylko odwodzi od prawdziwego zycia, jeszcze 200 lat temu 13ki rodzily dzisiaj idiotyzmy, a ze 13ki sa niedorozwiniete dzusiaj no coz barbazynskie geny robia swoje plus szczepionkowy plan zaniku roznic miedzy plciami ma sie dobrze i postepuje

   10. Witaj Myśląca Inaczej,

    już napisałam gdzie indziej, ale powtórzę jeszcze raz. Mój wpis byl do GMO, Nie do Ciebie.

   11. Szczęśliwa takie są fakty dzieci współżyją od lat 13 -15 , tv pokazuje nawet 11 zachodzące w ciąże co najgorsze ich partnerami są ludzie po 30 ( patrz punkt energia) ustawa polska mówi że od 15 czy też 16 roku życia nie ma pedofilii , no może i nie ale patrz punkt energia , jeśli prawo daje twojemu dziecku pozwolenie na uprawianie seksu z osoba 30 letnia niech da prawo na odpowiedzialność za życie które się tworzy ale tu masz luke (dzieci są odbierane ) patrz punkt energia . Mam nadzieje że jasno się tym razem wyraziłam co by nie było nie potrzebnych konfliktów.

    A Gmoś to Gmoś 🙂

   12. Jest jak jest, bo taki jest PROGRAM. PROGRAM MASOŃSKIEJ SZKOŁY pod światłą wodzą masońskiego MEN (d. KEN).

    Słowiańskie Dzieci Gwiazd są planowo i metodycznie seksualizowane już od 4. klasy szkoły podstawowej! To przemyślany atak na słowiańską energetykę – by ją nieodwracalnie zaburzyć. Bo ingerencja w tak newralgiczną sferę to są procesy nieodwracalne.

    Dopiero pokolenie Dzieci Perłowych to zmieni, bo dotychczas żyjące pokolenia nie mają przyRODzonych narzędzi, by ten system zmienić – tak głęboko to zaszło.

   13. nie potrzeba seksualizowac bo kazdy jest useksualizowany od urodzenia plus minus, karanie za seks kiedy sanemu sie seksuje co wieczór to czysty egoizm

   14. Nie mówię o naturalnych procesach, tylko o CELOWEJ, SYSTEMOWEJ, ZMASOWANEJ SZKOLNEJ I MEDIALNEJ seksualizacji, która jest energetyczną zbrodnią na NaRODzie Polskim.

    Polacy jeszcze nie obczajają, JAK KLUCZOWA sprawa to jest.

   15. kiedy widziales ostatnio cycka na naszej tv? chyba ostatni cycek tv umarl w prl… obserwuje odwrotne zjawisko tj zastepiwanie cycka pistoletem rzezia i krwia, chyba nie pamietasz prl wolnosci sejsualnej bylo sporo dzisiaj sredniowiecze

   16. Za 20 lat nie będzie już żadnej telewizji, bo młodzi telewizji nie oglądają, a pokolenie TV wymrze do do tego czasu.

    Ja mówię o internecie. To tu właśnie rozgrywa się teraz walka o duszę Narodu. A w necie trwa nieustanny Festiwal Kult Ciała, więc młodzi nic głębiej nie rozumieją – i tu jest tragedia NaRODu! A twoje myślenie w bardzo złożonej kwestii ludzkiej płciowości jest typowo matrixowe, bo kompletnie pomija sferę ducha.

   17. na ciemnota sredniowieczna nie ma lekarstwa a w sumie na nienaturalna ciemnnote nowowieczna, natury sie nie oszuka a katomamuski jak zawsze jak najdluzej beda udawac ze menstryacyjne panny to dzieci, zmieniaj im podpaski bo to dzieci…

   18. Ja nie twierdze Tawie że tak nie jest oceniam sytuacje na dzień dzisiejszy i mówie że se sprytnie to obmyślili ponieważ takie jest moje widzenie na dzień dzisiejszy .
    Nie twierdze że jest to normalnie/nienormalne aczkolwiek paradoksy widzę przeżuciałam je na pobór energii , czy analiza jest właściwa ? wydaje mi się że tak .

   19. Myśląca zdaje sobie sprawę, ze 13- 15 latki uprawiają seks , często ze starszymi partnerami. Ja takich przypadków nie znam ale okno na świat mam i widzę co się dzieję. A wręcz znam dziewice znacznie znacznie starsze, która nie zamierzają się z tym spieszyć, więc można się powstrzymać. Rozmowa z dzieckiem jest tu chyba kluczem, bo dla mnie to dzieci i koniec.

   20. Szczęśliwa oczywiście że można , ale jest jak jest nie ma normalności nie ma pewnych rzeczy , czy rozmowa z dziećmi wystarczy ? gdyby wystarczyła nie było by tych nastolatków uprawiających seks , a są i będą jeszcze ponieważ im wydaje się że to jest miłość , a od tego wychodzi cały szereg emocji życia inny jest trochę temat z chłopcami mają mniejsze rozkminy niż dziewczynki nooooooo tak jest , na chwile obecną.
    Czy są świadomi tego co robia ? I tak i nie , jak na to patrzeć ? takim jak jest i wyciągać wnioski .

    Na ten temat każdy by napisał swój punkt widzenia i każdy by był prawdziwy , można zamykać oczy albo wyciągać wnioski , gra jest na jednym poziomie wielopoziomowa i zamykanie się w jednym schmacie moim zdaniem do niczego nie prowadzi .

    ale to już moje subiektywne zdanie.

   21. albo seks albo gwalty i morderstwa, najlepuej widac to po krajach arabazynskich gdzie ruchanie zabronione i prosze agresja jest po zeby, to samo nasi biadolacy nieruchajacy krzyzykowi, kto tylko pomysli ze seks jedt zly odgrywa ciemne yahwistyczne programy, nasi woje ruchali jeden drugiego jak nie mieli czego ruchac, dzisiaj z tapczanowymi religijnymi cipami nie ma co dyskutiwac po prostu wsteczna swiadomosc przejmuje i co drugi z braku przeplywy energi seksu schodzi na raka, seks w tzw religijnej parce zwanej malzenstwem w bibli to nie seks to nie wiadomo co to jest w sumie bardziej wygoda niz cokolwiek innego

   22. GMO Twoj Korwin to odchyleniec a ma ku temu warunki i predyspozycje ,bo wystarczy Jego posluchac i popatrzec na Jego czaszke i nos i tyle w temacie. Ta seksualizacja ma dotykac tylko i wylacznie biale rodziny i biale dzieci….Zgadza sie ze dealerzy narkotykowi sa na uslugach politykow i ochraniani przez skorumpowana policje.Narkotyki w niektrych dzielnicach Detroit wrzuca sie ludzia do samochodow na stacjach CPN a w szkolach podrzuca dzialki dzieciaka do plecakow.Wszystko tylko po to aby wziely raz i je uzaleznic ,pozniej w zamian za narkotyki dziewczyny musza odrabiac seksualizujac sie przez kilka lat ,najczesciej tak dlugo, az nie umra ,zaraza sie czyms lub wczesniej zajda w ciazy.Najczesciej zaganiani rodzice albo sami uzaleznieni i oglupieni ,nie maja pojecia jak pomoc dziecku i wyrwac ich z pod kontroli czarnoskorych pimpow narkotykowych.Policja najczesciej jest na uslugach i ochrania caly ten biznes . Najlepszym sposobem na ochrone dzieci przed seksualizacja w mlodszym wieku jest odciecie telewizji kablowej,ograniczenie internetu i kontrola, jesli szkola genderyzuje to tworzyc szkoly domowe. Kraje narodowe maja jeszcze swiadomosc ,poki nie zostaly zmultikulturyzowane jak Wielka Brytania czy Francja .

    .Swiadomosc Europejska to cos innego niz amerykanska i ciagle Europa ma szanse sie obudzic w odroznieniu od USA gdzie zostaly stracone kazde pokolenia dorastajace od lat 70 do teraz.
    Naszym obowiazkiem Slowianina Polaka jest obronic swoje rodziny i swoje dzieci, inaczej one nie beda mialy przyszlosci a my starosci. Zycie bez mozliwosci kreowania uniwersalnej i naturalnej przyszlosci jest bez przyszlosci i nie warte kontynuacji.Zadne pokolenie na bankowo-seksualnych naukach sie nie wychowa to slepy kanal niebytu.

    Warto posluchac doktora Jonesa ,ktory wyraznie mowi na temat seksualizacji i kazdy moze dowyciagac sobie wnioski.Generalnie Jego spostrzezenia sa trafne za wyjatkiem obrony przedsoborowego KK ale generalnie na temat.

   23. seks to energia w kazdym wieku wiadomo jest roznie u roznych
    nie ma sie co spinac, zabranianie seksu konczy sie morderstwami gwaltami uprowadzeniami handlem zywym towarem itd, juz walczyli z woda papierosem pedalstwem i tak vwalczyli ze sami dzisiaj sprzedaja, dopoki nie zalegalizuja tzw pedofili bedzie kusic bo zabronione

   24. GMO to Ty sam wystawiasz świadectwo pisząc takie teksty- to , że Cię lubię troszkę nie oznacza, że nie przywalę jak widzę taką potrzebę- nie wiem czy to braki we współżyciu kierują Twoimi wypowiedziami, bo jak widać są spore zaległości wyczuwalne wygłodzenie w tym temacie- stąd Twoimi myślami jak mniemam kieruje ,,szanowny pan” z okolic dolnych – lubisz ostre babki więc nie szukaj ich u 13- latki!
    Piszę na podstawie moich obserwacji- to wszystko zależy od sposobu postrzegania seks czy kochanie- seks z prostytutką to jest nic innego jak załatwienie potrzeby w publicznym szalecie- więc wiele rzeczy tam załapać możecie! ,,Sekas” to nic innego jak załatwienie potrzeby- szybko, bo po co się męczyć- szybko to oszczędność, bo u PROSTO.. licznik bije!
    Kochanie to inna broszka, po krótce przeciwieństwo czegoś co się seksem nazywa! A co do tekstu powyżej to była mowa o 3 miesięcznym dziecku i 5- letniej siostrze- więc trochę BYŚ SIĘ GMO miarkował! Tak i owszem zdarzają się 13 latki z ,,nadpobudliwością”, ale jak widzę to bardzo zagubine Dzieci z domów, gdzie nie ma RODZICIELSKIEJ MIŁOŚCI lub z domów nowobogackiego multikulturowego gadziego trendu! 12, 13 latki to dorastająca MŁODZIEŻ- i wyobraź sobie, że jest i taka PERŁOWA MLODZIEŻ, która czyta TAW, A NAWET SŁUCHA PANA TADEUSZA I NIE MA PROBLEMU ZE ZROZUMIENIEM TYCH NAPRAWDĘ TRUDNYCH PRZEKAZÓW- więc PROSZĘ gmo te niskowibracyjne Twoje wyobrażenia o napalonych na starego capa dzieciach zostaw dla siebie! Taka napalona 13- latka to raczej woli kogos takiego jak JUSTIN BIEBER Z GADZIEGO ŚWIADKA! A póki co polscy bieberowcy odpalają mega program:
    ,,Durni ciemni Polacy nie wiedzą jak to „robią” pani z panem. Na szczęście od czego mamy celebrytów. Oni nas uświadomią. Modelka Anja Rubik, wraz podobnymi sobie sławami i autorytetami, odpala kampanię na temat seks edukacji.
    Rubik doszła do wniosku, że Polacy nie znają się „na rzeczy” i postanowiła ich uświadomić.
    Zorganizowała kampanię sexed.pl, którą określa jako program edukacji seksualnej dla Polaków.

    Do swojej akcji zaprosiła innych celebrytów, m.in Monikę Brodkę, Magdalenę Cielecką, Roberta Biedronia i Macieja Stuhra.

    –Z powodu klimatu, który obecnie panuje w Polsce – brak edukacji seksualnej oraz konsekwentnie realizowany plan rządu, by ograniczyć dostęp do antykoncepcji – zdecydowałam stworzyć kampanię edukacyjną, na którą będą się składać 60-sekundowe filmiki, których tematem będzie edukacja seksualna – wyjaśnia polska supermodelka. (wypowiedź oryginalna podana za portalem „Wirtualne Media”- przyp. red).

    – Wybrałam grupę powszechnie znanych w Polsce osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, wywodzących się ze świata sztuki, muzyki, filmu oraz mody z prośbą o wzięcie udziału w projekcie i szerzeniu wiedzy na temat edukacji seksualnej. (W tej części wypowiedzi też niczego nie poprawialiśmy – przyp. red.).
    Do akcji włączyła się internetowa grupa Dziewuchy Dziewuchom, która przygotowała plan lekcji m.in.: masturbacja, pierwszy raz, antykoncepcja.

    Każdy z celebrytów ma opowiedzieć swoją historię na wybrany temat. Jeszcze nie wiemy czy mają z tym zamiar łazić po szkołach. Na razie nagrywają filmy ze swoimi wynurzeniami.

    Ci którzy nie wiedzą co i jak się robi i chcą by Biedroń, albo Stuhr ich uświadomili, to muszą wziąć jeszcze na wstrzymanie. Kampania rusza 28 października.
    http://wolnosc24.pl/2017/10/26/stuhr-bedzie-uczyl-masturbacji-celebryci-uswiadomia-polakow-w-sprawach-mesko-damskich-a-biedron-to-nawet-nie-tylko-video/

   25. No cóż, na odchodnym gady (celebryci nie muszą nawet wiedzieć, komu ostatecznie służą) dobrały się do najświętszej sfery ludzkiej energetyki – do energetyki ludzkiej płciowości. Celebryci nie mają zielonego pojęcia o złożoności tego tematu, a zabierają głos.

    To, w czym biorą udział, jest tak naprawdę (na podstawowym poziomie) wampiryzmem energetycznym. Bo chodzi tu tak naprawdę o odcięcie młodego człowieka od jego własnej przyRODzonej Mocy – i zwektorowanie energii strumienia Życia tak, by Życia nie zasilał.
    Chodzi o pozbawienie młodego człowieka integralności cielesno-duchowej, czyli o zdywersyfikowanie integralności strumienia Życia.

   26. w stanach 12latki się bzykają z kim chcą bo maja wysoka samo ocene ograniczanie czegokolwiek komukolwiek prowadzi do zabijania kreatywności i pomyslowosci dlatego maja pensje 4 razy większe bo nie maja religijnych oporow, nie mowie o gwałtach, gwałt jest nie za bardzo w kazdym wieku, no może pop 79ce już nie tak bardzo -_-

   27. GMO ja Ciebie chyba nie rozumiem. Uważasz, ze dlatego, że jakaś ilość debili nie potrafi swojego (naywę to delikatnie) przyrodzenia na wodzy trzymac, mamy im nasze córki małoletnie wydać, żeby oni innych nie gwałcili? I jak to nazwiesz jak nie gwałtem?
    Ty piszesz bezpośrednio, to myślę, że do Ciebie też można bezpośrednio.

    To jest Chore, zboczone.

    Wybacz, ale nie uwierzę, że zdrowy, silny mężczyzna ma satysfakcję z uprawiania seksu z niewyrośnietym dzieckiem.

    Dla mnie to co piszesz to próba nagięcia panującego prawa, do chorych debili, żeby mogli bezkarnie swoim chuciom pofolgować. A argument,że araby gwałcą bo tego nie mają, nie jest argumentem, to tylko próba naginania norm, do dewializmu.
    Ludzie mający takie potrzeby seksualne powinni być moim zdaniem izolowani od społeczeństwa. I to, że nie są izolowani jest naginaniem prawa, a nie to, że nie mogą z dziećmi seksu uprawiać

   28. nie przeskoczysz tego masz wsteczne myslenie a raczej postępowe, dopóki będziesz nazywać panny z okresem dziecmi dopoty nie zrozumiesz, bona rodzila jak miała 11 lat, wszystko zależy od wieku biologicznego i dobrych kształtnych slowianskich genow nie metrytklanego certyfikatu, coraz mniej ksztaltne geny przesuwja porod wiekowo w gore, nacinania cipy podczas porodu np to wlasnie resultat dziadobarbazynskich genow moje kuzynki jak miały 12 lat uciekaly na noc pewnie żeby sluchac plyt z boyfrendem…

   29. „Rubik doszła do wniosku, że Polacy nie znają się „na rzeczy” i postanowiła ich uświadomić.
    Zorganizowała kampanię sexed.pl, którą określa jako program edukacji seksualnej dla Polaków.

    Do swojej akcji zaprosiła innych celebrytów, m.in Monikę Brodkę, Magdalenę Cielecką, Roberta Biedronia i Macieja Stuhra.”

    Przeciez to SLUZBA (ta nizszego szczebla), wiadomo kogo…
    „celebryci” to „zwyczajne Wampiry” : Ich metoda : przyciagac cenne ZYCIOWA UWAGE za wszelka cene.
    ENERGIA IDZIE ZA UWAGA.

    Ps.
    Zycie bez zlodzieja energii i czasu ( cf. telewizor ) CIEKAWSZE JEST .
    Np. znajduje sie czas na pisanie na Blogu TAWa 😉

   30. „No cóż, na odchodnym gady (celebryci nie muszą nawet wiedzieć, komu ostatecznie służą) dobrały się do najświętszej sfery ludzkiej energetyki – do energetyki ludzkiej płciowości. Celebryci nie mają zielonego pojęcia o złożoności tego tematu, a zabierają głos”.

    ZIELONE to oni maja… i to wiecej niz pojecie… na Wyspach Kajmanach czy w jakims innym BANGU… i wiedza dobrze jakiemu „A….wi” sluza… niestety wiedza, a robia… a moze wlasnie dlatego, ze wiedza, to robia i sluza…

   31. „Dopiero pokolenie Dzieci Perłowych to zmieni, bo dotychczas żyjące pokolenia nie mają przyRODzonych narzędzi, by ten system zmienić – tak głęboko to zaszło.”

    …a Ci , ktorzy wlasnie ZMIENIAJA ? Czyz nie uzywaja „narzedzi” BOSKICH?
    Pani Radwanowa nazwala „Dzieci Perlowe” kilka tygodni temu, a OBRAZ (juz na kartce, nie tylko w SLOWIE) pokolenia Perlowych istnieje w POLSKIEJ PRZESTRZENI od. okolo 13 LAT…
    Wczesniej tez juz byl, ale wtedy, ok.14- 13 lat temu nastapilo OBRAZOWANIE i PRZYSZLA informacja przez Sny itp.
    Te osoby maja okolo 13- 15 lat…rodza sie nastepne…Ci zas, ktorzy zapowiedzieli DUCHOWO, przyjmujac informacje w snach i PRZEJAWIENIECH na ogol SIE NIE AFISZUJA (chodzilo tez o bezpieczenstwo).
    Teraz Przestrzen jest chyba bardziej BEZPIECZNA, ale czy KAZDY moze JUZ „sie pokazac” ???

   32. Nasze pokolenie nie ma jeszcze odpowiednich narzędzi, bo jesteśmy uwięzieni w czakrach. Dzieci Perłowe rodzą się już bez czakr. To zupełnie inny wszechświat, dla nas na razie nie do ogarnięcia. My a oni to przepaść ewolucyjna. Nie chcę rozwijać tego tematu, bo to śliski temat (ego wielu może boleć) 🙂

  2. więzienie jest od dawna ale to niczego nie przynosi w sensie skutków , ja pierdzieeeeeeeeeeeeeeeele dOOOOObra tak to ciężki temat ale czas go poruszyć ,

   pedofile : to część dzieci , która jest ofiarą pedofilstwa , niektóre z nich to kontynują , bo maja już zrąbaną psychikę .

   pedofile : księża większość z nich (tak mi wyszło) celibat jak można wyrzec się seksulaności ? co dzieci w kapustach się znajduje ? i więcej wyrzeczeń tym więcej „chorób ”

   Pedofile : ludzie na wysokich stołkach wykształceni , dobrze wiedzą że przekraczają granice a jednak co ? nie wiem ….. (scyzoryk).

   W Usa jest taka ustawa że wypyszczając daną osobę z więzienia o danej predyspozycji , musi przechodzić terapie zastrzykową która obniża seksualnośc , testesteron ? zastanawiam się czy można coś takiego wstrzyknąć odwrotnego .

   Pamietam dość głośna sprawa u nas gdy osoba o danej predyspozycji nie chciała wyjść na wolność , bała się że znów to uczyni a mimo to go wypuścili…. czemu go nikt nie posłuchał ?

   1. Myśląca Inaczej, napiszę tutaj bo do góry dużo wpisów i moje wyjaśnienie może zginąć. Ja nie pisałam do Ciebie. To o 12-13 latkach, to była odpowiedź do GMO.

   2. Taak, zdecydowanie za dużo wpisów. Ale żaden jakoś nie wspomniał o tym, że ta granica, która kiedyś była w wieku 18 lat (hmm dość niedawne kiedyś), wynikała z tego, że przeciętnie w tym wieku ciało było już „gotowe”. Ta dolna granica 15-16 lat, to minimum dla „wcześniaków”. Co więc z DZIEĆMI poniżej 15 roku życia? Zwyczajnie niszczą sobie zdrowie, czysto fizycznie. Jakoś nikt z was o tym nie pomyślał.

   3. „To, w czym biorą udział, jest tak naprawdę (na podstawowym poziomie) wampiryzmem energetycznym. Bo chodzi tu tak naprawdę o odcięcie młodego człowieka od jego własnej przyRODzonej Mocy – i zwektorowanie energii strumienia Życia tak, by Życia nie zasilał.”

    Credo MUTWA to dokladnie wyjasnial.
    Sa tu na BLOGU fimy na ten temat.

   4. ” My a oni to przepaść ewolucyjna. Nie chcę rozwijać tego tematu, bo to śliski temat (ego wielu może boleć) 🙂”

    Przeciez My bylismy JUZ w innych Wszechswiatach, wiec dlaczego mialoby bolec??? Przeciez jestesmy swiadomi, ze gdzies tam daleko… kazdy przyszedl wtedy, gdy „wyszlo” Mu , aby przyjsc… najwazniejsze,
    BY DOJSC DO TEGO I TEJ , DO KTOREGO /KTOREJ MAMY DOJSC !
    Czy „wazniejszy” ten co Ziemie orze, ten co sadzi czy ten co zbiera ???
    A ci, ktorzy posilek przygotowuja 😉
    A to ci zbieg okolicznosci…wlasnie wkleilam OBRAZ GWIAZD 😉 pod poprzednim komentarzem.
    Tutaj jestesmy LUDZMi i z LUDZKIMI mozliwosciami, ale gdzies tam daleko…

    Dobrej Nocy…a tu spiewa piesn…
    .https://www.youtube.com/watch?v=Ab3KBWrCA24

    …”Ale ja PRZYJDE…”tak spiewa Sokol…

   5. od 3.5 miliona lat reinkarnujemy tutaj zadnych wycieczek skokow bok po bedlugach i innych takich owszem mamy wisitorow ktorzy nas pchaja do przodu ale sa blokowani zabijani przez ksiezycowy matrix dlatego trujemy sie grzewczym weglem 500 lat

   6. Arkono a nie uwazasz, ze jak jestesmy tutaj tylko ludzmi z ludzkimi mozliwosciami to nic boskiego sie nie wydarzy?

   7. mysle globalnie nie z punktu widzenia strachliwych katomamusiek chodujacych dzieci ktore mysla ze sa ich wlascicielami

   8. Tu dotknąłeś bardzo ważnej sprawy:

    tak, większość rodziców zachowuje się, jak gdyby dzieci były ich własnością. Rodzice i szkoła nie pozwalają dzieciom żyć i rozwijać się we własnym tempie, zgodnie z indywidualnymi procesami.

    (Nie mam jednak na myśli spraw intymnych, bo to najświętsza sfera, strasznie zmanipulowana energetycznie przez rasę gadzią).

   9. Myslaca te zastrzyki wszelkiej masci na ciul wie co dla wiezniow to tylko przetestowane od lat taktyki eugenikow amerykanskich w ramach depopulacji i doswiadczen.Oni maja tradycje kontroli ludzi i eliminowania wszystkiego co nie po ich mysli. Jak im podpadniesz to potrafia wyslac do Ciebie nawet drona golebia z obraczka i napisem „Depatment of Defence/property of goverment” tyle, ze narzedzia do niszczenia jednostek,tlumow i kontroli pochodzi z pieniedzy okradzionych podatkami obywateli. To jest wojna kotrolujacych -super bogatych przeciw podnoszacym glowy biednym.Dzis mozesz do wiezienia trafic za byle duperele ,nawet za fikcyjny dlug,czyli niewazny,nawet za bledna odpowiedz do funkcjonariusza. Dzis bylem zastopowany przez gestapo w mundurze policjanta,ktorzy dal mi do zrozumienia,ze na stopie powinienem stac 2-4 secund oczywsicie uprzednio pytacjac gdzie jade i dlaczego ustami ruszalem i czy aby napewno nie rozmawialem telefonicznie . Zjeb zmarnowal 15 minut czasu za pieniadze podatnika ,bo cos sie jemu wydawala i to za moje pieniadze ,zamiast w tym czasie gonic pedofilow,zlodzieji z Wall Street i handlarzy zywym towarem i narkotykami,alfonsow z kosciolow i pimpow zmuszajacych dzieciaki do prostytucji.

   10. tu to samo na metro centrum mnie legimitowal taki mundurek z pepeszka wygladal jakby czekal na pociag do donbasu nie podobalo sie ubekowi ze stoje a pozniej jest pan wolny moze pan isc a ja k naorawde jestem wolny moge isc? i stanalem za nim i spuerdolil po 10 minutach, tu bardziej przesrane tam dziecinada

 8. Elaszka „Aneks WSI zostaje UTAJNIONY! Czego boi się PiS?”
  —————————————————
  Domyslam sie, ze Aneks zawiera rowniez tresci niekorzystne dla PiSu.

  Niewykluczone, ze PiS od poczatku nie mial zamiaru odtajnic Aneksu i traktowal go najpierw jako wyborcza karte przetargowa, a potem jako straszaka na opozycje i bylych funkcjonariuszy WSI. Ostatnie sondaze daja PiSowi wynik rzedu 44%, dlatego sadze, ze PREZES czuje sie po prostu bezpieczny. Tzw. opozycja wlasnie dogorywa na jego oczach, a silnej konkurencji na horyzoncie [jeszcze] nie widac. Zdaje sie, ze uzyl sformulowania „nie ma koniecznosci”, czy cos w tym stylu, co mozna zrozumiec, ze PiS nie czuje zagrozenia ze strony obecnej opozycji i nie ma ochoty jej dobic.

  TAW, czy kolejny rzad odtajni Aneks?

   1. Dziękuję. Trochę inną tematykę miałem na myśli. Jeszcze poczekajmy. Na razie z testu wychodzi, że bez instrukcji z Watykanu kompletnie nie są kompatybilni z polską przestrzenią, bo kompletnie nie czują ważnych w tym czasie energii.

   2. Trochę z innej beczki.
    Czy we wszystkich białych (?) Euroazji płynie prawdziwa, słowiańska krew?
    Jestem w szoku, co wyprawia PIS (JESLI WIERZYĆ DONIESIENIOM)

    Pamiętacie, jak pisałam o antypolskiej polityce, sprowadzającej Ukraińców nad Wisłę, przy jednoczesnym braku zainteresowania powrotem Rodaków do kraju?
    Pamiętacie, jak mówiłam, że to tylko kwestia czasu, aby miliony Ukraińców upomniały się o swoje prawa?

    Okazuje się, ze to rząd!!! w ich imieniu nadaje im prawa, o których nawet nie pomyślał Polak w swoim kraju!

    Czyim interesom służy rząd?

    Mam nadzieję, że mimo wszystko, antypolska miłość do Ukrainy, przedstawiona w poniższym artykule, nie jest do końca na fakcie.
    Szokuje mnie stwierdzenie, że Polsce nie musi byc narzucona islamizacja. Ukrainizacja zrobi swoje.
    Powiedzcie mi, że info dotyczące działań PISu w poniższym, skądinąd ciekawym artykule, nie jest prawdziwe…

    Powiedzcie mi, że nie jest prawdą, aby rząd zdradzał interes Polski na rzecz destrukcyjnych dla świata interesów usraela.
    No po prostu szok!

    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kolejne-postepy-w-budowie-polukrainy-emerytura-z-zus-za-miesiac-pracy-w-polsce-i-prawa

   3. PiS ma w d. Ukraińców, PiS-owi chodzi o Izraelczyków z ukraińskimi paszportami.

    To co piszę, jest na razie dla większości niezrozumiałe, ale po latach się przekonacie, że budowa Judeopolonii finalnie obróci się na naszą korzyść, tzn. dzięki temu odzyskamy ziemie II Rzeczypospolitej. A rasa niesłowiańska się stąd wycofa z bardzo prostego powodu.

    Wiem, że na razie wygląda to przerażająco, ale by to lepiej zrozumieć, popatrzcie na Polskę 2015-2017. TO JEDYNIE DZIĘKI NACHODŹCOM, DZIĘKI ICH ENERGII ŻYWIOŁ SŁOWIAŃSKI MIAŁ W OGÓLE SIŁĘ SIĘ WYBUDZIĆ Z TYSIĄCLETNIEGO SNU. GDYBY NIE NACHODŹCY – NADAL BYŚMY SPALI.

    To samo będzie i z nachodźcami izraelsko-ukraińskimi. Po prostu ich ewolucyjną rolą jest nas wybudzić.

  1. Prezes w 2007 roku, też myślał, że mu nikt nie zagrozi, PO w 2015 również. Pycha i zależne sondażownie mogą sprowadzić na manowce.

  1. moglo sie wszystko rozegrac na lotnisku we Warszawie przed odlotem.Czesc poszla na przemial do piachu w starym hangarze a wazniejsi dostali drugie tozsamosci i nowe zycie..normalna podmiana rzadu zagrazajacego interesom miedzynarodowych elit.Swoja droga jak ogladaja tv i wzniesienie ducha panskiego na miesiecznicy smolenskiej,to musza byc naprawde dumni z prezesa.Hipnoza Polakow trwa a episkopat zaciera rece.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s