fot. Wojtek Stein/Reporter/East News
Jan Kulczyk żyje i ma się dobrze? Biznesmen zakpił z PiS-u? 6 czerwca 2016 r. Edyta Sieczkowska, jedna z byłych współpracownic Jana Kulczyka, negocjatorka w jego interesach w Dubaju, podczas nadawanego na żywo w Polsacie programu „Państwo w Państwie” ogłosiła publicznie: „Mnie pan Kulczyk z Bali lub z piekła zastrasza…”.

6 czerwca 2016 r. Edyta Sieczkowska, jedna z byłych współpracownic Jana Kulczyka, negocjatorka w jego interesach w Dubaju, podczas nadawanego na żywo w Polsacie programu „Państwo w Państwie” powiedziała: „My tu wszyscy płaczemy nad zabitymi dziećmi, a ja błagam Polaków i media 7 lat o pomoc. Mnie pan Kulczyk z Bali lub z piekła zastrasza. My mamy telefony. Ja chcę żyć i moje dziecko. (…) Nikt nam w Polsce nie pomógł”.

Dokładną relację o kulisach robienia interesów przez Jana Kulczyka Edyta Sieczkowska zdała dziennikarzowi Michałowi Rachoniowi w czasie swojego protestu głodowego pod siedzibą Kulczyk Holding SA w Warszawie:

<https://youtu.be/lbQHwsTrdhw

W grudniu 2015 r. doradca prezydenta Andrzeja Dudy prof. Andrzej Zybertowicz, specjalista od tajnych służb, w radiowym wywiadzie również dał publiczny wyraz wyraz swojej niewiary w śmierć polskiego biznesmena. Rozmówca Rafała Ziemkiewicza w prowadzonej na antenie Radia Plus audycji „Plusy Dodatnie Plusy Ujemne” stwierdził:

Oligarcha Number One niedawno zmarł, albo raczej, być może żyje sobie gdzieś na Bali pod innym nazwiskiem…

18 maja 2016 r. wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin w rozmowie z dziennikarzem TVP1 informację o śmierci Jana Kulczyka nazwał „oficjalną”:

Nie żyje, przynajmniej taka jest wersja oficjalna, Jan Kulczyk. Przyszłość pokaże, czy w tej sprawie nie ma jeszcze jakiegoś drugiego dna.

Dopytywany przez dziennikarza, aby wyjaśnił, co ma na myśli, wicepremier kontynuował:

Nie mam żadnej wiedzy na ten temat jako minister, ale jako obywatel zadaję sobie pytanie, jak to się dzieje, że najbogatszy Polak jedzie na operację serca w zwykłym miejskim szpitalu w Wiedniu, a nie w jakiejś bardzo ekskluzywnej klinice, gdzie byłby otoczony wyjątkowo dobrą opieką. Ale zostawmy ten temat, jest jeszcze dużo zagadek do wyjaśnienia, wielu na pewno nie uda się wyjaśnić.

Portal Polska Bez Cenzury utrzymuje, że oficerowie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego potwierdzili jego dziennikarzom, iż są w posiadaniu dwóch notatek z rozmów z informatorami, którzy wskazują, że Jan Kulczyk sfingował własną śmierć i żyje.

Wbrew twierdzeniom naszych polityków mają to być kraje bliższe Europie niż Bali. W jednej notatce informator, jako miejsce przebywania doktora wskazuje Cypr. Cała sprawa jest bardzo zagmatwana, a rodzina organizując błyskawiczny i pełen tajemnic pogrzeb, bynajmniej nie sprzyjała przecięciu spekulacji

–  konkluduje portal.

Publicysta tygodnika „W Sieci” Marek Król sprawę pooperacyjnych komplikacji zdrowotnych Jana Kulczyka komentuje w sposób dość jednoznaczny:

To zaskakujące, ponieważ nawet po drobnych zabiegach stosuje się pewne środki, które zapobiegają zakrzepom, i wielu lekarzy, z którymi rozmawiałem, dziwiło się, jak to mogli austriaccy lekarze w tak wyśmienitej klinice, na oddziale vipowskim, zapomnieć o podaniu tych środków i dopuścić do zakrzepu tętnicy płucnej. Teraz są kolejne jakieś domniemania, natomiast powiem tak: jakbym miał wybierać, na miejscu Jana Kulczyka, to wybrałbym taki termin śmierci, bo lepszego momentu nie można było znaleźć.

Materiał Telewizji Republika o tajemnicy śmierci Jana Kulczyka:

<https://youtu.be/y6W7kVrJWOQ?t=2m55s

Redaktor Stanisław Janecki na łamach portalu wPolityce.pl, zwracając się do przedstawicieli polskiego wywiadu i kontrwywiadu, już w dniu ogłoszenia informacji o śmierci Jana Kulczyka pisał:

Czy z całą pewnością można wykluczyć jakieś celowe działanie kogokolwiek? (…) Przyjmuję do wiadomości oficjalną wersję, ale lepiej dmuchać na zimne, niż coś zaniedbać czy bezradnie stanąć przed faktami dokonanymi.

Blogerka Irena Szafrańska napisała na Twitterze:

Miliarderzy nie umierają śmiercią naturalną wskutek przebytych operacji.

Dziennikarz śledczy Cezary Gmyz na Twitterze:

Powikłania po operacjach się zdarzają. Zwłaszcza po operacjach służb specjalnych.

Piotr Bocian, grabarz z cmentarza na poznańskiej Nowinie (2016):

Rok temu mieliśmy na naszym cmentarzu pogrzeb Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka. Cmentarz był zamknięty, mnóstwo ważnych osób, borowcy. Pochówkiem zajmowała się zewnętrzna firma, ale jak ochroniarze Kulczyka nieśli ciało z kaplicy do grobu, to pomogliśmy im nałożyć trumnę na ramiona. To było naprawdę duże wydarzenie.

Wojciech Sumliński, dziennikarz śledczy, nie ma wątpliwości, że Jan Kulczyk żyje, ale na swoje przeświadczenie, które nabył po licznych rozmowach z ludźmi służb, nie ma na razie żadnych dowodów:

Ilekroć pytałem ludzi służb o doktora Jana, czyli Jana Kulczyka, to nikt z tych ludzi nie wierzy w to, że on nie żyje. Natomiast jak pytam o coś więcej, o coś, co byłoby punktem zaczepienia, to albo są informacje wymijające, albo niepewne, albo na zasadzie…, że trudno to nawet nazwać jakimś końcem końca nitki, czyli taka zabawa na zasadzie gonimy króliczka, ale go nie łapiemy. Nikt w to nie wierzy z ludzi służb, takich jak Tomek Budzyński czy inni, z którymi rozmawiam, każdy na pytanie o śmierć Kulczyka tylko się uśmiecha i odpowiada w takim duchu, że [Jan Kulczyk] żyje, że żyje, że nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Ale nie mówiłem nawet o dowodach, lecz choćby przesłankach, takich troszkę twardszych, to już tego nie zdobyłem. Więc na pewno byłaby to ciekawa historia: jeżeli ci wszyscy rozmówcy mają rację, mają słuszność, to to by dopiero była niesamowita historia – pokazanie tego całego mechanizmu, jaki się zdarzył wokół tego, co wykreowano na śmierć Kulczyka, to by dopiero było coś! Natomiast musi być przynajmniej jakiś koniec nitki w ręku. Ja takiego końca na dzisiaj nie mam, ale to nie znaczy, że nie będę miał. Czasami tak jest, że gdzieś człowiek szuka, gdzieś się rozgląda, gdzieś rozmawia – i nagle coś wejdzie w ręce, co stanie się tym końcem nitki. Na pewno chcielibyśmy z Tomkiem się tym zająć, bo pokazanie od początku do końca, od wykreowania tego człowieka na tego, kim był, czyli wizjonera polskiego biznesu (chociaż wiemy tak naprawdę, co robił, że był wtyką służb specjalnych, dzięki którym dorobił się majątku, potem się tym dzielił, począwszy od operacji Warta i Bank Śląski, Zielone Bingo, gdzie kupił te akcje za bezcen, a one błyskawicznie poszybowały w górę; dopuszczono tylko takich jak on do kupna akcji Warty i Banku Śląskiego i w ten sposób zarobił pierwsze dziesiątki milionów dolarów, takie naprawdę duże pieniądze; a później takich operacji było mnóstwo przy udziale Czempińskich i innych, choćby prywatyzacja Telekomunikacji Polskiej), pokazanie tego wszystkiego od początku do końca, pokazanie tego świata, w którym uczestniczył, i pokazanie wreszcie tej puenty z tą wykreowaną śmiercią, to byłoby coś! Natomiast nie mam w tej chwili niczego, co nazwałbym dowodem na to, że doktor Jan żyje.

<https://youtu.be/KT4P2Df9W3s

Marcin Rola, dziennikarz telewizji wRealu24:

Wracam do towarzysza Kulczyka. Zmarło mu się parę lat temu, pamiętacie o tym, tam w Poznaniu wielki pogrzeb i tak dalej… Jechała limuzynka, oczywiście nikt ciała nie pokazał, ale… Gdzie on tam był? W Wiedniu robił jakąś tam…, jakiś zabieg był, coś tam…, taka jakaś prowizorka.

Się zmarło.

Kto w to wierzy?

Jełop. Jełop.

W mojej opinii – wiecie, nie jestem jakimś super zwolennikiem teorii spiskowych, ale istnieje coś takiego jak teoria spiskowa dziejów – tacy ludzie jak Kulczyk nie umierają ot tak. Nie, nie umierają ot tak. Człowiek, którego stać na to, żeby sobie kupić wyspę na Karaibach, albo i lepiej: tam zamieszkać; zrobić sobie operację plastyczną, cokolwiek, jak się robi w Stanach ze świadkami koronnymi (prawdziwymi świadkami koronnymi – nie to, co u nas, w tym naszym grajdole), nie umiera ot tak.

Nigdy nie wierzyłem w to, że Jan Kulczyk zmarł i szczerze, jestem święcie przekonany, że żyje i ma się świetnie. Po prostu został „ewakuowany”, ponieważ najprawdopodobniej… Zobaczcie, Polacy muszą się wszystkiego domyślać… […].

Nie wierzę w to, że ten człowiek nie żyje. Jestem święcie przekonany, że ten człowiek żyje.

<https://youtu.be/Hi_OoctanAE?t=9m46s

Śmierć Jana Kulczyka od początku budzi wiele kontrowersji. Jan Kulczyk żyje i ma się dobrze? Biznesmen zakpił z PiS-u? Pisowski rząd oraz służby doskonale zdają się o tym wiedzieć, ale nie mogą nic zrobić, gdyż Jan Kulczyk jest chroniony przez jeszcze inne „służby”?

Oliwa sprawiedliwa…

TAW

Reklamy

54 myśli w temacie “Jan Kulczyk żyje i ma się dobrze? Biznesmen zakpił z PiS-u?

  1. Martynko ❤ tez intuicyjnie czułam, że ze strachu przed dojściem do władzy PIS- KULCZYK SFINGOWAŁ SWOJĄ SMIERĆ!
   Niespodziewane wtargnięcie na scenę programu Polsatu. Kobieta twierdziła, że Jan Kulczyk żyje
   ,,Kobietą okazała się Edyta Sieczkowska. Utrzymuje, że Jan Kulczyk ją oszukał. Według kobiety biznesmen nadal żyje, a sprawą nie udało jej się zainteresować Donalda Tuska. Prowadzący zapewnił Sieczkowską, którą że będzie mogła przedstawić sprawę i przyniesione materiały w następnej części programu. Później jednak zmienił zdanie i oświadczył, że nie udzieli jej głosu.''
   NASTĘPNĄ ODWAŻNĄ, KTORA PUBLICZNIE PRZYZNAŁA, ZE KULCZYK ŻYJE- BYŁA DODA:
   ,,Doda po zakończeniu oficjalnej części Telekamer 2017 zdawała Insta-relację z uroczystego bankietu. Piosenkarka chwaliła się przede wszystkim swoją kreacją. Jednak jedno ze zdjęć, które Dorota Rabczewska umieściła na Instagramie, wzbudza naprawdę mieszane uczucia. Chodzi o zdjęcie, na którym Doda z otwartymi ustami stara się zwrócić uwagę na osoby stojące za nią. Fotografia sama w sobie nie wzbudza kontrowersji. W przeciwieństwie do podpisu, który brzmi następująco:

   – Kulczyk żyje? Gdzie jest mój sobowtór?

   Czy przez ten wpis Doda otrzyma pozew od rodziny Jana Kulczyka? Rodzina zmarłego jest bardzo wyczulona na tego typu sugestie. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Jarosław Gowin musiał przeposić dzieci Kulczyka za publiczne wyrażanie wątpliwości w śmierć najbogatszego Polaka.''
   Doda na Telekamerach: "Kulczyk żyje". Bedzie pozew? – tu jest zdjęcie opublikowane przez DODĘ!

   ,,Rodzinna alergia na PiS

   Emigracja w czasie rządów PiS to wręcz rodzinna tradycja!
   ,,Poprzednia ucieczka wiązała się ze sprawą afery PKN Orlen. Specjalna sejmowa komisja śledcza pokazała, jak Kulczyk, mający około 6 proc. akcji koncernu faktycznie dyktował politykę energetyczną Polski''
   Dzieci i jednocześnie spadkobiercy niedawno zmarłego Jana Kulczyka w tajemnicy wyprowadziły się z Polski – dowiaduje się „Gazeta Finansowa”. Młodzi miliarderzy wyjechali z kraju i nie zdradzają swojego obecnego miejsca pobytu. Wszystko wskazuje na to, że wzorem swojego ojca, zamierzają przeczekać rządy Prawa i Sprawiedliwości w bezpiecznym miejscu.

   Odpowiednio wcześniej przygotowali sobie rezydencje w Londynie, Szwajcarii, Sardynii i na południowym wybrzeżu Francji. Przyjaźni Kulczykom twierdzą, że ich zagraniczne adresy funkcjonują od dawna i związane są z tym, że rodzina oligarchów prowadzi swoje interesy na skalę globalną.''
   http://www.wyszperane.info/2017/05/13/wielka-ucieczka-kulczykow/

   A LOGICZNIE MYŚLIMY- JAK TAKI DROBNY ZABIEG W TAK RENOMOWANEJ KLINICE MÓGŁ ZAKOŃCZYĆ SIĘ SMIERCIĄ?!

  2. Ludzie o czym wy per….cie gdyby chciał to by spier…lił za 1/5 swojego majątku. Myślę,że został po prostu zlikwidowany. Zbyt dużo wiedział o aferach.

   1. TAW, to zdjecie o niczym jeszcze nie swiadczy, mam wrazenie ze tego rodzaju wiadomosci sa woda na mlyn. Ale jakos malo zaineresowanych. ?Inteligencja Wszystkich poszla w gore. !!Znakomicie !! Nalezy interesowac zupelnie czyms innym.

   1. No tak, wyda się. Naprawdę rozbraja mnie jeszcze dość powszechne powątpiewanie, że coś, ktoś – wyda się. Kochani, jest PROCES, nigdy nie było czegoś podobnego. Wszystko, co człowiek stworzył (lub człowiekowi stworzono), poddaje się weryfikacji. Wielu ludzi nie łączy faktów. Na przykład trollują na temat ogólnoświatowej już akcji ujawniania molestowania seksualnego, zapoczątkowanej przez aktorki Hollywood. Jest to tak masowe i gwałtowne, że budzi niedowierzanie i niewybredne komentarze. Ludzie nie widzą PROCESU, nie łaczą spisku-korupcji-ujawnienia-weryfikacji w armiach, bankach, rządach, korporacjach, medycynie, seksualności, mediach, Hollywood – w jeden PROCES. Szkoda, bo byłoby łatwiej zrozumieć, że mielona jest cała patologicznie skonstruowana cywilizacja ludzka, i jeśli dziś jest na ławie seksualność, to jutro będzie… no sam ciekaw jestem co. 🙂 Jakieś kolejne bum.
    Natomiast mnie zastanawia jedno. Czy ujawnienie w kwestii Kulczyków, Tusków i takim im podobnych grubych ryb będzie tylko ograniczone do medialnego szoku i gromów społecznych – bo przecież tak grube i bogate ryby są chronione przez mocne siły. Może się okaże, że nowy polski rząd i sąd będzie procesował tylko ryby mniejsze, pozbawione tak silnego pancerza…
    I pozostanie się z tym pogodzić i zneutralizować gniew, przyjąć wszystko i wszystkich jako czynniki wielkiej ewolucji?…

 1. hehehe , od początku wiedziałem że nic takiego miejsca nie miało, po pierwsze primo gdyby kulczyk się przekręcił tak jak podawały to media w skutek komplikacji po zabiegu, to cała ta hołota tvnowsko-showbiz-polityczna tłukła by ten temat duuużo dłużej lamentowi nie było by końca wreszcie co w ogóle nie miało miejsca prawnicy „rodziny” chcieli by puścić tą klinikę z torbami rządając gigantycznego odszkodowania w tvn i Polsacie osierocone przez swojego dobroczyńcę płaczki łkały by na okrągło prowadząc licytację co do wysokości odszkodowania i przeklinając fachowość owej kliniki. Prawda jest taka że cały cyrk zwinął się w ile…? w tydzień…? kurtyna milczenia szybko opadła…. i ten występ Pani Dominiczki która sama złamana cierpieniem z uśmiechem na twarzy mówi że jej starego tam ni ma… tj. w trumnie, a co do trumny to osobiście wątpię żeby była pusta może bezdomny…
  .https://www.youtube.com/watch?v=ulEqVwRJ6_s
  Tylko co z tego, TAWIE, drobne kłamstewko i chyba mało ważne w tej całej beczce szlamu, pozdrawiam

   1. Może, nie chcę się licytować, osobiście wątpię też żeby PiS chciał coś z tym zrobić z prostych przyczyn OMERTA. dla mnie dużo ciekawszą sprawą jest 10.04 w tej sprawie nie jestem w stanie stwierdzić kto kogo jak i gdzie? A jak sam kiedyś napisałeś jest to sprawa która zaorała naród już na 7 lat teraz sama sprawa trochę umiera ale ten straszny podział na ociemniałych tradycją katoli i wyzwolonych i nowoczesnych jest dalej kluczem wartościowania przedmiotem dyskusji i przede wszystkim narzędziem podziału i tutaj widzę beton który trzeba będzie kruszyć latami…

  1. W śmierć Kulczyka tak jak i Wy nie uwierzyłam. Nie widziałam tego nagrania. Dominiczka słabą aktorką jest, mogła choć jedną łzę uronić. Ale i tak ją podziwiam, ja na jej miejscu posikałabym się ze śmiechu.😂

  2. „to cała ta hołota tvnowsko-showbiz-polityczna tłukłaby ten temat duuużo dłużej”
   hołota to jest pisowska i ten ich domniemany zamach, na którym zbijają kapitał polityczny

   1. W przypadku 10.04.2010 mega podejrzane jest to, ze takiego dochodzenia w sprawie katastrofy to swiat cywilizowany od czasów stalinowskich nie widział. W normalnym dochodzeniu w katastrofie cywilnej ZAWSZE bardzo dokładnie numeruje się i zbiera części samolotu, a później w hangarze składa się wrak w całość. od tego się wychodzi. przez dwa lata po 10.04.2010 tkwiłam w uśpieniu, dopóki nie zobaczyłam na youtube odcinka serii katastrofy w przestworzach poswieconego katastrofie nad Lockerby. I wtedy uświadomiłam sobie, że ta sprawa baaaaardzo śmierdzi. Bo tak jak miliarderzy nie umierają z przyczyn błahych w szpitalu uniwersyteckim, tak samo nie spadają samoloty z prezydentami. Proszę, przytoczcie mi jakiś inny podobny wypadek, w którym zginęła głowa państwa.

   2. Hmmm katastrofa lotnicza w Gibraltarze? Ten z generałem Sikorskim. Może nie głowa państwa, ale pasuje tu 🙂

   3. Właśnie rozmawialiśmy z kuzynem o Kulczyku. Ciekawe. Synchronia. Doszliśmy do wniosku, że sfingowanie swojej śmierci to dla bogatych ludzi żaden problem. Kulczyk mógł tak wykombinować, bo szykowała się zmiana władzy i na bank powołano by nową komisję. Sfingował śmierć i uniknął takich numerów. Z drugiej strony, żeby się przekonać, trzeba by otworzyć trumnę, a kto i na jakiej podstawie na to zezwoli? Pożyjemy, zobaczymy.

 2. Podczas jednej z audycji w Trójce o karuzeli vatowskiej, panowie mowili o tym bez wymieniania o kogo chodzi, ale potwierdzili, ze sfingowal smierc ze strachu…

 3. Ja od początku wiedziałem, że to ściema z tą śmiercią. Było to tak absurdalne jak śmierć Hanki z „M jak Miłość” po wjechaniu samochodem w kartony. No i dzieci Kulczyka nie wyglądały na zrozpaczone po śmierci taty. Kiepska szopka dla ludu. Smoleńsk podobnie kiepskiej jakości maskirowka zdemaskowana przez inż. Krzysztofa Cierpisza na stronie http://www.zamach.eu.

 4. korporacja Kulczyka to odsysacz kapitalu Polakow po 89 roku.Kulczyk byl niczym innym jak slupem korporacja sluzb WSI oraz innych pojedynczych graczy typu jak Kwasniewski i innych stary komuchow. Pamietam jak w 1994 roku w jednym z wywiadow Kluczyk opowiadl ze pierwszy milion dostal od ojca ,ktory notabene byl agentem sluzb specjalnych w RFN .
  Najwyrazniej Kulczyk nie mial zamiaru sie dzielic ze swoimi mocodawcami zdekapitalizowanym majatkiem Polakow .Tuz przed smiercia na jakis rok ,przepisal wiekszosc udzialow swojej zonie ,ktora wysunela sie na liste najbogatszej osoby w Polsce. Mogloby to dac wiele do myslenia i podejrzenia iz rozdziela schede za zycia sam po sobie.Widocznie nie mial sie ochoty dzielic z nikim oprocz rodziny a przez swoja smierc prawdziwa czy tez nie pokazal srodkowy palec ludzia, ktorzy za nim stali . Korporacja Kulczyk to kolejna wydmuszka sluzb po OFE,Amber Gold i wielu innych operacjach udoju Polakow.

 5. Ale się rozpisaliście, Ho Ho! Tyle faktów, przemyśleń i domysłów, nawet wyznania agentów się trafiły wskazujące na taki tok wydarzeń. Gratuluję rzetelności!

  1. gdybym byl Kulczykiem to zamieszkalbym w Wloszech na prywatnej wyspie od strony morza Srodziemnnego… a co na to TY, Slawek???? Jak jestes taki rzetelny i obeznany, to opowiadaj.

 6. Grzegorz Braun też wie z jakichś swoich źródeł o ludziach, którzy twierdzili, że widzieli Jana Kulczyka w Szwajcarii w dobrym zdrowiu. Niestety nie pamiętam, który to był wykład albo wypowiedź do kamery, więc nie mogę podać linka.

 7. Jak się na taśmach prawdy Wprost zakapowało chłopaków z PGE i Kazachstanu to raczej należało się zwinąć.

 8. Rafał pisze:
  4 lipca 2018 o 15:12

  Droga Tawerno Drogi TAW dawno mnie nie było ale neutralizacja okupanta mnie pochłonęła :)))

  OTO MÓJ APEL !

  STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ DLA POLAKÓW
  USTAWODAWCZA Inicjatywa Obywatelska
  Zgodnie z USTAWĄ z dnia 24 czerwca 1999 r.
  o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli
  ORAZ
  Postanowieniem Marszałka Sejmu z dn. 11 kwietnia 2018
  ( w załączeniu)

  PROSIMY O PODPISYWANIE SIĘ RAZEM ZE ZNAJOMYMI I RODZINAMI
  POD USTAWĄ STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ DLA POLAKÓW !!!!!

  20 krajów W Europie oraz Izrael i większość państw Azjatyckich
  – MA DOBROWOLNOŚĆ SZCZEPIEN !!!!
  A nasze POLSKIE dzieci PRZYMUSOWO szczepione są 19 x w ciągu pierwszych 24 miesięcy swojego życia !!!
  Ale zamiast być zdrowe – TO PO SZCZEPIENIACH MASOWO CHORUJĄ !!!!!

  – NOWOTWORY !!! Coraz więcej młodzieży choruje na raka !!!!

  – choroby tzw. genetyczne, których NIE było 20-30 lat temu !!!!!
  Pytanie CO TE GENY USZKADZA, że pojawiają się NOWE CHOROBY ??????

  – alergie
  – długotrwałe infekcje
  – cukrzycę
  – astmę
  – zaburzenia pracy jelit tzw IBS
  – nadwaga
  – przecież każda żywność nawet chipsy i Mc Donald spełniają rygorystyczne normy żywnościowe !!!!
  a wykorzystane składniki do produkcji sa uznane przez EFSA jako bezpieczne !!!!
  Wg GUS – liczba hospitalizacji i śmiertelność dzieci do 2 roku życia WZROSŁA O 50% !!!
  od momentu podwojenia liczby obowiązkowych szczepień w połowie lat ’90,
  A więc od czasu gdy dziecku podawanych jest ponad 20 dawek szczepień !
  WIELKIE OSZUSTWO SZCZEPIONKOWE TRWA !!!!
  Prosimy o podpisywanie się pod Obywatelskim projektem Ustawy, który ma wprowadzić DOBROWOLNOŚĆ SZCZEPIEŃ DLA POLAKÓW !!!! Mamy czas do 10 lipca, aby zebrać w sumie 100 tys. podpisów ! Co gwarantuje, ze projekt będzie rozpatrywany przez sejm.
  Mamy już 90 tys. podpisów !!! Brakuje jeszcze 10 tys. podpisów !!!!
  Zwolennicy CAŁKOWITEGO zakazu aborcji mieli aż 850 tys. !!!!

  >>>>>>>> TABELKA DO PODPISÓW JEST NA STRONIE STOP NOP !!!!!
  oraz w załączeniu.
  http://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2018/04/tabela-do-zbiórki-podpisów-STOP-NOP1.pdf
  Prześlij tabelę z podpisami
  DO 6 LIPCA pocztą polecona + priorytet
  + termin gwarantowanego dostarczenia do 10 lipca 2018

  Adres skrytki pocztowej w Warszawie.
  X-PRESS „STOP NOP” skr. 9104
  Ul. Domaniewska 34A
  02-672 Warszawa
  Liczymy na Twój podpis, członków rodziny,
  Twoich sąsiadów, znajomych
  kolegów i koleżanek z pracy !

  Dziękujemy w imieniu Tysięcy POLSKICH rodziców – zastraszanych przez sanepid.
  NAWET JEŚLI BEDZIE TO TYLKO 1 PODPIS – WYSYŁAJ !!!!
  Każdy podpis jest ważny !!!!!
  Zebranie do 10 lipca 100 tys. podpisów GWARANTUJE, że projekt ustawy o DOBROWOLNOŚCI SZCZEPIEŃ DLA POLAKÓW – wejdzie pod obrady Sejmu !

  CHCEMY WOLNEGO WYBORU W SZCZEPIENIACH !!!
  takiego jak ma: 20 krajów W Europie oraz Izrael i większość państw Azjatyckich !

  PRZUMUS SZCZEPIEN DLA POLAKÓW SPOWODOWAŁ PATOLOGIE !!!!!
  LEKARZE SZCZEPIA DZIECI MIMO PRZECIWWSKAZAN I WBREW WOLI RODZICÓW, KTÓRZY WIDZA I ALARMUJĄ, ŻE DZIECI PO SZCZEPIENIU COFAJA SIĘ W ROZWOJU LUB ZACZYNAJĄ CHOROWAĆ !!!!!

  PRZYMUS SZCZEPIEŃ DLA POLAKÓW SPOWODOWAŁ, ŻE:
  ZABIERA SIĘ PRAWA RODZICIELSKIE RODZICOM, KTÓRZY NIE CHCĄ DALEJ SZCZEPIĆ, BO WIDZĄ, ŻE SZCZEPIONKI RUJNUJĄ ZDROWIE ICH DZIECKA !!!!!
  A WRĘCZ PROWADZĄ DO KALECTWA !!!!

  Ważne ! Przymus szczepień dotyczy TYLKO Polaków w Polsce !!!!
  WSZYSCY obcokrajowcy przebywający na terenie Polski NIE SĄ OBJĘCI przymusem szczepień !!!!!

  Dlatego prosimy o poparcie Obywatelskiej Ustawy o
  DOBROWOLNOŚCI SZCZEPIEŃ DLA POLAKÓW !!!
  Mamy czas do 10 lipca 2018 aby zebrać wymagane Ustawą 100 tys, podpisów !

  Brakuje nam już tylko 10 tys. !!!!!!

  Dziękujemy za przeczytanie tej informacji i podpisanie się pod tym Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą.

  Tabelka do podpisów – na stronie
  http://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2018/04/tabela-do-zbiórki-podpisów-STOP-NOP1.pdf

  Juz dzis podpisz razem z domownikami i odesslij do 7-e lipca najpóxniej z GWARANCJA DOSTAWY NA 10 lipca 2018 :))
  DZIEKUJEMY !!!

  Mysle, ze JUTRO mozna jeszcze zbierac podpisy kiedy ludzie beda wychodzic ze mszy… i na bazarkach i DONIESC OSOBISCIE.
  To dotyczy osob glownie z Warszawy i okolic…ale juz sa wakacje, wiec studenci, nauczyciele, licealisci, profesowrowie czy kazdy RODAK dobrej woli i majacy czas (i cos na bilet 😉 ) moze doniesc czy dowiesc…

 9. W artykule najpierw jest informacja o zwykłym miejskim szpitalu a później o oddziale vipowskim w specjalistycznej klinice…

 10. Po co tyle domysłów. Dlaczego nie otwarto w Polsce trumny? Kto wydał zakaz, aby jej nie otwierać? To, że w Polsce można sfingować swoją śmierć świadczy poniższy tekst:

  Pomysłowy oszust został skazany na cztery lata więzienia przez Sąd Rejonowy w Poznaniu. Taki finał ma historia Zdzisława W. A zaczęła się od wyłudzenia i fałszerstw, których się dopuścił. W 2003 roku za te czyny został skazany na cztery lata pozbawienia wolności. Nie miał jednak ochoty stawić się w więzieniu. By uniknąć kary, dwukrotnie uśmiercił się w dokumentach: raz fałszując zaświadczenie o własnym zgonie, a drugi – podszywając się pod niezidentyfikowanego mężczyznę, ofiarę wypadku kolejowego i wyłudzając akt zgonu.

  Pierwszy W. sfingował swoją śmierć w 2004 r. Za pośrednictwem znajomego dostarczył do USC sfałszowane zaświadczenie o śmierci, na podstawie którego wydano akt zgonu. Wyłudzony dokument spowodował umorzenie dwóch spraw sądowych i uchronił W. przed odsiedzeniem wyroku.

  Dlatego należałoby zajrzeć do trumny przy ul. Nowina w Poznaniu i przeprowadzić dowód na wprost, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

 11. Po wygranych wyborach przez PIS w 2005 roku, a Co za tym idzie przejecie kontroli nad panstwem polskim przez USA I Izrael, Jan Kulczyk ( reprezentujacy sluzby i wplywy rosyjskie) przeniosl wieksza czesc swego kapitalu do Irlandii. Po dojsciu do wladzy PO, powrocil.. Po kolejnej zmianie warty i ponownym dojsciu do wladzy przez PIS, a przede wszystkim ze wzgledu na coraz ostrzejsza gre na arenie miedzynarodowej na linii Usrael – Rosja, bedac poinformowanym o mozliwych konsekwencjach po kolejnych akcjach ograbiania Polakow, zmuszony byl sie usmiercic… Ma parasol sluzb.. Zapewne amerykanskie czy izraelskie sluzby wiedza gdzie jest I w odpowiednim momencie wykorzystaja to. Z takimi rzeczami, czeka sie na wieksza akcje. Na pewno Polacy uslysza jeszcze o Janie Kulczyku

 12. Kiedy zmarł Jan Kulczyk ,wydało mi się dziwne że najbogatszy człowiek w kraju ,leczy się za granicą.Owszem miał kontakty w całym świecie. Ale najpierw podano że zmarł na zawał serca a potem że przecięto mu aortę ,naturalnie nie chcący. Nie operował się w Zabrzu lub Krakowie. Najlepsze ośrodki nie tylko w kraju ale na świecie.Mógł znanych sobie lekarzy z za granicy, zaprosić do kraju.Nic nie mówiono o procesie lekarza itd.
  Zobaczcie jak córka żegna ojca.Nie jest to bynajmniej pożegnanie żałobne.Według mnie to świadome nawet nie podprogowe informowanie społeczeństwa.Mój ojciec żyje. Nie wygląda córka na przygnębioną.Ten odczyt to typowy przekaz marketingowy. Trzy krotnie w cztery minuty powtarza.”nie ma mnie tu ”
  ” trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść” a przecież śmierć nie była planowana. ” Czasem trzeba iść własną drogą „.
  Trumnę przywieziono z za granicy. Pogrzeb naturalnie się odbył a motłoch wierzy.Ktoś ten filmik rzucił do sieci celowo.To nie spiskowa teoria.Wsłuchaj się film, mimikę , te rozbiegane oczy ,przekaz werbalny i nie przypadkowość wyrazu. 4 razy w 4 minuty”nie ma mnie tu „. Wymienia wina które stawiał politykom w trakcie biesiad .
  Wino kosztuje kilka tysięcy złotych. „Wie się wcześniej” To kwestia czasu aż ktoś udowodni.
  Na dodatek to zdjęcie Jana Kulczyka z palcem, cisza, nikomu nie mówcie.
  ” Jeśli dobrze wybierzemy rodziców ” przecież to nie dzieci wybierają rodziców,lecz teraz ojciec przekazał majątek właśnie dzieciom.

  Zdjęcie dobrano nie przypadkowo. Córka cytuje dosłownie jego słowa,przekaz nie przypadkowy,jak śmierć
  Na śmierć Hitlera w bunkrze ,nie było dowodów .Natomiast były dowody iż żył w Argentynie w konkretnym domu.Znaleziono kobietę która go żywiła.
  Jan Kulczyk uciekł przed odpowiedzialnością .A dzieci odziedziczyły spadek i są czyste. Obecnie nikt i nic nie celebruje jego śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s