Führer sfabrykował własną śmierć i uciekł U-Bootem – twierdzą brytyjscy badacze Simon Dunstan i Gerrard Williams w książce „Szary Wilk. Ucieczka Adolfa Hitlera”. Przeprowadzili oni drobiazgowe śledztwo na dwóch kontynentach, którego wyniki są szokujące i zaprzeczają obowiązującej do tej pory wersji o śmierci wodza Trzeciej Rzeszy.

Według brytyjskich badaczy Hitler wcale nie zastrzelił się w berlińskim bunkrze 30 kwietnia 1945 roku. Już trzy dni wcześniej wraz z Ewą Braun uciekł samolotem do Tonder w Danii, skąd przez Travemünde na terenie Rzeszy przedostali się do hiszpańskiej bazy wojskowej Reus na południe od Barcelony. Tam generał Franco miał dostarczyć im samolot, którym para poleciała do Fuerteventury na Wyspach Kanaryjskich.

Grey WolfKtóry śmiałek odważy się przetłumaczyć tę książkę na polski?… Znając życie, pewnie już jakaś loża wykupiła prawa autorskie do niej, a kwit zamknęła w szczelnym pancernym sejfie. Bo nie wierzę, że żadne polskie wydawnictwo nie chce zbić fortuny na sprzedaży tego światowego bestsellera

Po wylądowaniu Hitler natychmiast wszedł na pokład czekającego już na niego U-Boota, by przepłynąć Atlantyk. Władze Argentyny przyjęły go z otwartymi ramionami.

AH

hitler_bavaria_argentina.jpg

AH.png

W międzyczasie w berlińskim bunkrze zaufani współpracownicy Hitlera zamordowali jego sobowtóra i modelkę mającą udawać Braun. Ich ciała spalono, aby zatrzeć ślady oszustwa.

Hitlera sobowtór

Hitlera sobowtór2

[Aby odtworzyć filmik, kliknij w ikonkę „YouTube” w prawym dolnym rogu]

Williams i Dunstan twierdzą, że Hitler i Braun – a właściwie państwo Hitler, bo para wzięła ślub – rozpoczęli w Ameryce Południowej nowe życie.

hitler

Hitler

Zamieszkali w „chatce” położonej w pobliżu odciętej od świata wioski. Utrzymywali się ze zrabowanego złota i kosztowności, mieli dwie córki. Według licznych świadków, do których dotarli autorzy książki, Hitler zmarł 13 lutego 1962 roku w wieku 73 lat.

casa-hitler-161

Co ciekawe, według Brytyjczyków o wszystkim miały wiedzieć amerykańskie służby. Przymknęły na to oko… w zamian za dostęp do technologii wojennych Trzeciej Rzeszy. Autorzy w archiwach w USA znaleźli potwierdzające to dokumenty. Kolejnym dowodem na ucieczkę Hitlera jest fakt, że fragment rzekomo jego czaszki przetrzymywany przez Rosjan – jak się okazało po jego przebadaniu – należał do młodej kobiety.

czaszka Hitlera

Dokumenty, do których dotarliśmy, są bardzo przekonujące i uzupełniają się z zeznaniami ludzi, którzy widzieli Hitlera i Braun po wojnie w Argentynie. Nie ma tymczasem żadnych medycznych dowodów na to, że oboje zginęli w bunkrze – powiedział w rozmowie z „Daily Mail” Gerrard Williams. – Dwie osoby, które z nami współpracowały przy projekcie tej książki, otrzymywały pogróżki – dodał.

„Daily Mail” przypomina, że podobną tezę przedstawił w swojej wydanej w 2003 roku książce argentyński autor Abel Basti. On również doszedł do wniosku, że państwo Hitler uciekli do Argentyny okrętem podwodnym. Żyli zaś później na obrzeżach San Carlos de Bariloche, turystycznego kurortu 1500 kilometrów na południowy zachód od Buenos Aires.

domek

inalco.jpg

18kxszcnrod3yjpg

Ranczo, na którym z pomocą swoich argentyńskich sympatyków ukrył się Führer, miało się nazywać Inalco. Znajdowało się nad jeziorem, w środku gęstej puszczy i można było do niego dotrzeć tylko łodzią bądź hydroplanem. Kompleks należał do biznesmena, który był jednym z najbardziej zaufanych przyjaciół ówczesnego prezydenta Juana Peróna.

Hitler w Ameryce Południowej, przyłapany w czasie sjesty. Ostatnie (z dostępnych w sieci) zdjęcie wodza III Rzeszy
angela.jpgDla zwolenników teorii o Angeli Merkel jako córce Hitlera: proszę porównać układ ust (fot. Reuters/Thomas Peter)

Bezpośrednie pokrewieństwo Angeli Merkel z Adolfem Hitlerem potwierdza Benjamin Fulford [od 45. minuty]:

<https://www.youtube.com/watch?v=nkWHVM5rzNM

Większość materiałów na temat ucieczki Hitlera z Niemiec dostępnych jest w innych językach, głównie po angielsku. Oto dwa przykładowe.

Znamienne, że książka Simona Dunstana i Gerrarda Williamsa „Szary Wilk. Ucieczka Adolfa Hitlera” nie została dotąd wydana w Polsce… Który śmiałek odważy się na jej przetłumaczenie?… Znając życie, pewnie już jakaś loża wykupiła prawa autorskie do niej, a kwit zamknęła w szczelnym pancernym sejfie… Bo nie wierzę, że żadne polskie wydawnictwo nie chce zbić fortuny na sprzedaży tego światowego bestsellera.

Na szczęście mamy, omówiony powyżej i najlepszy jak dotąd, materiał w tej sprawie po polsku.

igor-witkowski-odessa-i-hitler-w-argentynie

O ukrywanych przed opinią publiczną wielu faktach historycznych czytaj też na:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/historia-ukrywana/

Czytaj również:

120 myśli w temacie “Hitler nie zginął w Berlinie. Zmarł 13 lutego 1962 roku w Argentynie lub Paragwaju

   1. Jedno jest pewne , że ten świat jest zakłamany do szpiku kości,Amerykanie, Anglicy, Rosjanie itd przy każdej zmianie warty przychodzący prezydenci, premierzy w rocie przysięgi mówią tak mi dopomóż Bóg- wy nie maci Boga w sercu tylko w portfelu.Hitler, Borman itp żyli sobie w spokoju a samozwańcy wielcy tego świata twierdzili w imię czego, że nie żyją-kasy.

   2. Fotka https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2014/03/hitlera-sobowtc3b3r2.jpg (Po dokładnej analizie, na tej fotografii nie ma hitlera, układ czaski jest podobny, ale rózni się mocno od oryginału, małżowiny uszne juz mówią o tym, że ten denat na fotografii to zupelnie inna osoba, układ zębów czyli ich osadu rózni się od oryginału, tak samo usta, a oczy są zupelnie inaczej osadzone nawet jak u denata były by troche zbliżone do oryginalu, a nie są. Jak ktoś co zobaczył tego denata poraz pierwszy mogł uwierzyć, że to Hitler, ale patrząc był w głębokim poruszeniu i źle oceniał sytuację. Pozdrawiam

  1. dla ciekawych, od 2012 droga 231 w argentynie jest drogą krajową/autostradą/PANAMERICA o numerze 40, a inalco house mieści się w zatoce bahia istana, ok 200m od drogi, 90km od bariloche

   1. To akurat przypadek, ale te niejasności wokół rzekomej śmierci wujka Adiego pozwalają uwierzyć w to, że Adolf Hitler zwiał do Argentyny. W ogóle w Ameryce Płd. znalazło się wielu nazistów, ostatnio poznałem Niemca, który powiedział, że Brazylia, akurat nie Argentyna, to jego ojczyzna. Ciekawe, czyż nie? Ci czołowi naziści, z Adim na czele, byli zbyt cwani, by ot tak dać się zabić czy złapać. Z tego, co piszemy, wielu się śmieje, tylko tych wielu powinno posłuchać Wołoszańskiego, który między wierszami daje do zrozumienia, że Hitler nie zginął w Berlinie w ostatnich dniach wojny. No i ta niby jego czaszka, która okazała się czaszką kobiety. Zbyt dużo niejasności. Jego ucieczka do Argentyny była bardzo prawdopodobna.

   2. ŚpiewPtaka,

    Williams i Dunstan oraz nasz Witkowski udowodnili ponad wszelką wątpliwość, że Adi zwiał do Argentyny. W książce „Grey Wolf: The Escape of Adolf Hitler” jest mnóstwo dowodów. Dlatego polska masoneria wykupiła prawa autorskie do tej książki – i blokuje jej wydanie u nas w kraju.

    Bo zrobiłby się szum, a dalej… to już jak z płatka… posypałaby się cała układanka… 😉 😀 😛

   3. ,,Jak pisaliśmy od kilku lat sprawa śmierci Adolfa Hitlera nie została przedstawiona w książkach historycznych w należyty sposób, ale została zatajona aby zatuszować zaangażowanie Zachodu w budowę nazistowskiego reżimu i usprawiedliwić okupację Europy do dnia dzisiejszego.

    Jak w 2014 roku podało wiele gazet Adolf Hitler nie zastrzelił się i nie umarł w swoim bunkrze. Po przebadaniu DNA fragmentu czaszki zawierającej dziurę postrzałową, która jak od dziesięcioleci uważano należała do nazistowskiego przywódcy, okazało się, iż należała do kobiety poniżej 40 roku życia. Fragment ten został wzięty z bunkra Fuhrera przez rosyjską armię i zakonserwowany przez radziecki wywiad jako ewidentny dowód w sprawie samobójstwa Hitlera tworząc współczesną narrację historyczną.
    Od tamtego czasu pojawiło się wiele raportów na temat tego, że kilka milionów Niemców zostało pod koniec wojny przerzuconych do krajów Ameryki Południowej tj. Argentyna i tam również został przerzucony Hitler. Takie historie były jednak od razu odrzucane jako teoria spiskowa i zamiatane pod dywan historii.

    Niemniej jednak obecnie taki bieg historii uzyskał potwierdzenie w odtajnionych dziś przez prezydenta Donalda Trumpa dokumentach CIA na temat zabójstwa J.F. Kennedyego
    Pobocznie odtajniono również całą serię dokumentów odnośnie sprawy Hitlera takich jak dokument HVCA-2592 z 3 października 1955 roku z Caracas. W raporcie czytamy, iż agent CIMELODY-3 pozyskał informacje od Phillipa Citroena, byłego żołnierza SS, iż Adolf Hitler nadal żyje i kontaktował się z nim raz w miesiącu w Kolumbii.
    Oprócz informacji do dokumentu dołączone jest również zdjęcie żołnierza z Hitlerem pozyskane 28 września 1955 roku a datowane na 1954 rok w Kolumbii. Informator SS stwierdził również, że Hitler opuścił Kolumbię w styczniu 1955 roku udając się do Argentyny, i że ze względu na czas jaki upłynął od wojny Hitler i tak nie mógłby być sądzonym za zbrodnie wojenne.

    Z pewnością niedługo wypłynie na powierzchnię więcej tego typu informacji niszczących skostniałą wersję historii II wojny światowej. Jak widać czas kruszy skały!”
    Odtajnione dokumenty CIA: po wojnie Hitler żył w Ameryce Południowej.
    http://www.prisonplanet.pl/polityka/odtajnione_dokumenty_cia,p585811648

   4. Szum i tak się zrobi. Ostatnio w bodajże dwutygodniku Zakazana historia albo polska bez cenzury widziałem że napisali o tym, że dokumenty CIA wskazują, że Hitler uciekł do Argentyny. Za kilka lat to się stanie dużo powszechniejszą wiedzą.

   5. O tym, że AH uciekł do Argentyny, w kręgach alternatywnych było już wiadomo od dawna.
    Temat zbadali i ugruntowali:
    na rynku anglosaskim: Dunstan i Williams,
    na rynku polskim: Igor Witkowski.

  2. Ruscy sami się przyczynili do wersji śmierci Hitlera, chociaż na pewno się zorientowali ,że i m zwiał.Utrzymywali mistyfikację, żeby zwycięstwo było kompletne. Swoją drogą dlaczego nikt nie dostrzega zasługi Hitlera w powstrzymaniu ekspansji komunizmu , nazizmu i judaizmu. Nie był wariatem leczkimś kto zjednoczył ludzkość. Dziś znów ktoś taki zbliżyłby ludzi. Może Antychryst?

   1. Masz racje..szkoda tylko,ze zginelo tylu Polakow,nasz kraj zostal zniszczony,a od komca wojny jestesmy gnebieni i ponizani we wlasnym kraju.

   2. Zblizenie ludzkosci do siebie?ktore ciagnie miliony zamordowonych cywilow I przedewszystkim dzieci oktrutna smiercia!!!!totalne niehumanitarny poglad masz!!!!ciekawe gdy ktos z teojej rodziny byl ofiara obozow koncentracyjnych.Pewnie twoj poglad by natchmiast zminil oblicze Hitlera z bohatera na bestie!!!!

   3. Hitler powstrzymał ekspansję nazizmu? Ty żartujesz czy mówisz poważnie? Radzę najpierw się pouczyć historii a potem pisać komentarze. A dla ciebie normalna osoba każe zabić kilka milionów ludzi za to że osoby tej narodowości nie pozwoliły spełnić mu w młodości marzeń? Poza tym jak on niby powstrzymał komunizm? Już bardziej Polacy w wojnie bolszewickiej to zrobili. Dzięki niemu Stalin dostał pół Europy.

   4. Co za herezje…takie wypowiedzi powinny być napietnowane…!!!!! Nie wierzę , ze ten potwór żył sobie spokojnie w Argentynie i pozostał bezkarny!!!!

   5. Kasiu,

    Poczytaj o operacji „Paperclip”, czyli przerzucenia nazistowskich naukowców do USA (by ułatwić przerzut, Watykan wydawał im paszporty dyplomatyczne).

    Obecne USA to nic innego jak Czwarta Rzesza, gdyż NASA i NSA zostały utworzone w celu kontroli populacji ludzkiej na tej planecie właśnie przez tych nazistowskich „naukowców”. Oni również mają swoje bazy wojenne na księżycu.

    Potomkowie hitlerowców do dziś żyją w Argentynie, Urugwaju, Chile i obu Amerykach.

    A skoro 2. wojna światowa tak naprawdę jeszcze się nie skończyła, to ci, którzy ją nadal prowadzą, kontrolują również szkolnictwo na całym globie – i wciskają dzieciom głodne kawałki.

    A jeśli kto nie wierzy w takie rzeczy, podrzucę pewien trop:

    sprawdźcie, czy Niemcy – jako państwo – podpisały w ogóle akt kapitulacji w 1945 roku…

   6. Szkoda ze wujek Adi zostawil po sobie nasienie w probowkach ,ze ktorego naprodukowali takich odchylencow jak niejaka kanclerzyca Maklera. 3 rzesza kontynuatorka psychopatycznych bankiersko-religijnych zrytych beretow ,kontroluje nas dalej w postaci UE a niemiaszki jako narod zmyslony ,znow narzucja wszystkim wizje Europy bez bialych ludzi.

   7. Hitler był wynajęty przez Illuminati.
    Autostrady na naszym pomorze właśnie za pieniądze żydów z Wallstreet były budowane. A nie przyszło Ci do głowy skąd Niemcy wzięli kasę na swoją nowoczesną armię w 15 lat po przegranej I wojnie światowej. Przecież mieli płacić reparacje wojenne.
    Radzę kup sobie te książkę, wiele zrozumiesz,
    https://www.amazon.com/ILLUMINATI-Zawladnela-Language-Hijacked-Paperback/dp/B00JYHU9RO/ref=sr_1_fkmr0_3?ie=UTF8&qid=1494916004&sr=8-3-fkmr0&keywords=makow+illuminati+sekta+ktora+za

   1. Rzekome szczątki Hitlera zostały spalone na poligonie w Magdeburgu w roku 1972 lub 1973. To jest ciekawostka. Czemu tak późno?Tyle lat po rzekomej śmierci?

  3. Panie Witkowski Igorze, ten jegomość zmarł nie w Argentynie, a w Paragwaju z cesarsko-nieślubnego poczęcia

 1. A po rzekomej śmierci to co stało się z ciałem? Spalono? Brak DNA? A może znów okręt podwodny i …. Córki, żona Ewa, co z nimi? Coś za dużo?????????

  1. Znalezione obok bunkra w Berlinie ciało należało zapewne do jednego z sobowtórów wujka Adiego. Marny stan uzębienia i dziurawe skarpetki denata mówią same za siebie. Są zeznania dentystki führera.

   A ciałem zaopiekowali się oczywiście bolszewicy. Stalin musiał się nie lada wściec, że jego siepaczom nie udało się jednak dorwać jego przyjaciela z 23.08.1939 roku (à propos, dziś smutna rocznica…).

   1. Kiepski z Ciebie historyk, ten sobowtór z dziurawymi skarpetami to Gustav Weler sobowtór i żołnierze armii czerwonej od razu się zorientowali, że to nie Adolf.

    Swoją drogą również uważam, że Hitler uciekł a ruscy trzymają wszystko w tajemnicy bo to wstyd dla nich, że fuhrer im umknął.

   2. No właśnie dziurawe skarpetki. Może to mało znaczące ale Hitler był pedantem a taka osoba nie nosi dziurawych skarpetek….

  2. no właśnie przeciez skoro to prawda to musiał być gdzieś pochowany można łatwo odkopać i sprawdzić DNA np. z DNA z grobu jego matki 🙂

   1. HITLER’S 2012 TESTIMONY

    In front of the MOSFILM camera interview Hitler calls himself a savior of Europe.
    You may find it in the movie WHITE TIGER, produced with the State financial support of the Ministry of the Russian Federation.

    It is no less incredible than the 1974 Hennecke Kardel’s book ADOLF HITLER FOUNDER OF ISRAEL.

    You need to judge both!!

    TESTIMONIAL:

    “…. We’ve known each other too well for too long, too much ties us together, for me to hide my thoughts from you.
    The war has been lost. I know that. It’s not just simply lost. Europe has been routed.
    But can you possibly imagine what tomorrow will bring?
    A unhappy Germany!
    They will blame her for all mortal sins. The German people will be scapegoat for everything.
    Thousands of book will be written, thousands of ridiculous documents will be found, hundreds of memories thought up, and we, Germany and I, will be brought before the world like unprecedented monsters of humanity, like devils incarnate!
    But we simply found the courage to carry out what Europe dreamed of doing.
    We said, since you’re thinking about it, let’s once and for all just do it! It is like surgical operation. It is painful at first, but then the body heals.
    Didn’t we bring about the secret dream of every European citizen? Wasn’t that the principle behind our victories?
    After all, everyone realized:
    The things they were afraid to tell even their own wives, we announced clearly and openly, as befits a courageous and whole people.
    They never loved the Jews!
    Their whole lives, they were afraid of Russia, that somber, glooming country in the east, that centaur wild and alien to Europe!
    I simply said, let’s solve these two problems, let’s solve them once and for all!
    Did we really come up with something new? No!
    We simply brought clarity to these questions for which all Europe was seeking clarity.
    That is all!
    As long as the earth revolves around the sun, as long as cold and heat, storms and sunshine exist, there always be struggle, including struggle among people and nations.
    If people were to live in heaven, they would rot.
    Mankind became what it is thanks to the struggle.
    War is a natural, ordinary thing. War is eternal and everywhere. It has no beginning and no end. War is life itself. War is the original human state.”

 2. Please let me know if you’re looking for a author for your weblog.
  You have some really good posts and I believe I would be a good asset.
  If you ever want to take some of the load off, I’d absolutely
  love to write some content for your blog in exchange for a link back
  to mine. Please send me an e-mail if interested.
  Cheers!

 3. Have you ever thought about writing an e-book or guest authoring
  on other websites? I have a blog centered on the same topics
  you discuss and would really like to have you share some stories/information. I know my
  readers would enjoy your work. If you are even remotely interested, feel free to shoot me an e mail.

 4. jak on jadra nie miał to jak kurva mógł mieć dzieci jak przebadali czaszke i okazało się że to babeczki i to prawda to spier.dolił i tyle najlepsze to że człowiek w jakeijś tam części za to wszystko odpowiedzialny generał tego wszystkiego dostał bratnią rękę od ameryki i argentyny xd zwała

  1. Durniu. Poczytaj o wnętrostwie jednostronnym. Można nie mieć jednego jądra i być płodnym. Poza tym skąd wiesz,że Hitler nie miał jądra? Wyssałeś to z palca. Przeczytałem biografie tego typa dwóch różnych autorów i nikt o tym nie wspominał.

   1. Przy czytaniu warto się skupić 🙂 Brak jądra tzn. był kobietą więc dzieci zrobić właściciel czaszki nie mógł 🙂

  2. Zydzi sobie pomagaja Od wiek wiekow tylko ci co sa wyedukowani.A ci niskiej rangi ulegli wyniszczeniu.Co 70 Lat iCh rasa Sie oczyszcza poprzez zredulowanie nizszej populacji.

 5. I was recommended this website by my cousin. I’m not sure whether this put up is written through him as
  nobody else know such exact approximately my trouble. You are incredible!
  Thank you!

  1. dzis nikt inteligentny nie wierzy juz w wersje oficjalną, bo nie ma zadnych dowodow na jej potwierdzenie, za to coraz wiecej glosow za wesją powyzszą lub jej pokrewnymi. w kazdym razie wątek argentynski wart jest dokladnego zbadania. duzo rzeczy jest jeszcze ukrywanych

   1. Dowodem na to, że Niemcy zwiali do Ameryki Płd. mogą, choć nie muszą, być nazwiska niemieckie w Argentynie czy Brazylii lub Urugwaju.

 6. A gdzie sa jego córeczki ? Moze cos więcej o nich . O Ile były ,to sa swiadkiem całej tej dziwnej histori o przetrwaniu . Myślę ze to BZDURA

 7. Wiec jezeli uciekł to dlaczego Gebels popełnił samobójstwo. Albo nie wiedział o mistyfikacji w co mozna wątpic albo sie zabił ze swoją żoną z żalu ze nie mógł się też ulotnić ,albo był wiekszym fanatykiem .

  1. To raczej jasne, czemu Goebbels targnął się na życie. Himmler i wielu innych to zrobiło. Woleli się zabić niż odpowiadać przed sądami i klepać: „Nicht schuldig” tj. Niewinny.

 8. Prawda jest taka ze rod Hitlera wymarl bezpotomnie pozosti czlonkowie rodziny Hitera mieszkajacy w usa zaglejtowali pakt podpisany wlasna krwia ze nie przedluza dalej genow potwora i wymra swiadomie bezpotomni tak tez uczynili chwala im za ten wyczyn poniwaz okazali sie ludzmi o wolnych umyslach ja zrobbym to samo jesli mialbym taka bestje uwazajaca sie za nadczlowieka i powod do hanby kulturowej gzie norma stalo sie robienie mydla z czlowieka dla niemcow niemcy to stado baranow bezmylsnych co daja sie takim potworom jak Hiter pokierowac na rzez te ciulstwa glosin new age a to juz smierdzi nazizmem

   1. Piasku, nie mając dostępu do literki ‚ö’ możemy napisać ‚oe’, tak samo ü = ue i ä = ae. Zanim następnym razem kogoś poprawisz, zapoznaj się z niemieckim 😉

  1. W Europie w Austrii w miejscu gdzie wychowywał sie Hitler jest podobno cala jego rodzina, ale starsi ukrywają przed młodszym pokoleniem prawdę o jednym z członków ich rodziny.

 9. Nowe pokolenie na swiecie prawie, ze nie chce slyszec o wojnie a przede wszystkim o A. Hitler. Kiedy przeprowadzil sie do Argentyny i zmienil nazwisko wraz z fryzura, nikt z tubylcow zapewne nie przywiazywal uwagi do nowego bogatego sasiada. Tylko ci co przygotowali wszystko dla niego chlubili sie i dalej istnieje parodia. Dla mnie to wszystko jest przerazajace, ze „ludzie ludziom to przygotowali”. Nawet ta wiadomość, iz Hitler został OCALONY i w ukryciu pielegnowany jest uchybiajace zasadom moralnym.

   1. Czemu nikt nie zastanowi się nad kolorem oczu Hitlera? Na jednych zdjęciach (kolorowych) ma zielono-brązowe a na innych szare bądź szaro-błękitne. Jaki w końcu kolor oczu miał PRAWDZIWY Adolf Hitler? Nawet na portretach były malowane różnie (nawet brunatne)…
    Można obecnie użyć kolorowych szkieł kontaktowych, żeby podmienić kolor tęczówki, ale wtedy? Sobowtór mógł być bardzo podobny ale mieć inny kolor oczu. Można było wtedy zoperować małżowinę uszną aby upodobnić sobowtóra do oryginału ale nawet nieludzkie badania dra Mengele na dzieciach w Auschwitz nie doprowadziły do wyprodukowania środka na zmianę koloru oczu. Znaczy ten środek był i został przetestowany na ludziach. Wszyscy nieszczęśnicy oślepli…

 10. Ciekawi mnie jedno, Hitler byl lekomanem, generalnie cpunem. Czy ktos mu zapewnil dostep do tych wszystkich specyfikow, i trudno mi uwierzyc, ze zyl kolejne 17 lat, gdyz jak wypowiadal sie jego lekarz, Hitler byl kompletnie zniszczony.

  1. Hitler był wrakiem człowieka. On już w maju 1945 stał nad grobem. Cały się trząsł dziękując tym dzieciakom z pancerfaustami w kwietniu 1945. Ta historia argentyńska jest mało prawdopodobna…

 11. Myślę, że za cały porządek światowy od 1917 odpowiada Masoneria żydowska.Za ich sprawą stworzono Lenina.Niestety ,nikt z Rotshyldów wcześniej nie przewidział skutków rewolucji październikowej.Lenin stworzył ZSRR.Następnie losy sowieckiego imperium uzależnione były od komunistów.Pomimo tego Żydzi zawsze byli obecni w szeregach polityków Kraju RAD.Robili to bardzo sprytnie i niepozornie ,zawsze kamuflując swoje pochodzenie.Zmiana światowej organizacji i porządku politycznego,gospodarczego była od zawsze priorytetem dla Masonerii z USA………………Kolejne losy Europy i wydarzenia historyczne po części były efektem dominacji żydowskiego dolara..Co do drugiej Wojny Światowej ,historia mówi jasno, że za jej rozpoczęcie winę ponosi Adolf Hitler i żydowski kapitał,którego Żydzi udzielali Hitlerowi na zbrojenia.Niestety, założenia Żydów i ich program rządzenia Europą legł w gruzach.Tak jak w ZSRR tak i w Niemczech plan Żydów spalił na panewce.Nie przewidzieli, że Hitler miał własna wizje.. na ich nieszczęście .Jak widać, historia lubi zataczać kręgi i się powtarzać.Jeżeli Hitler zdołał uratować skórę ,to tylko dzięki Amerykańskiej masonerii . Masonerii ,dla której władza i pieniądze były najważniejsze od wieków. Dla bogatych Żydów z USA obojętne były losy biednych Żydów z Europy.Dlatego bogaty Hitler mógł być cennym kąskiem Jeżeli nawet Hitler uciekł, to nie wierze, że żył tak długo.Był schorowany i cierpiał na chorobę Parkinsona. Co do Merkel ,Kanclerz Niemiec, mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jest kolejnym wytworem żydokomuny masońskiej z piekła rodem. Muzułmańscy emigranci w Europie ,to kolejny pomysł zboczonych masonów. To imperium zła, w którym najwyższą wytyczną jest dolar,ropa i gaz.

  1. 100% PRAWDA USCISK DLONI DLA PANA ZA NASW IETLENIE ,,RABKA,,PRAWDY KTORA JEST UKRYWANA PRZEZ ORGANIZACJE KTORE NIE MAJA ZDZIEBKA CZLOWIECZENSTWA

  2. Bardzo mi się podoba ta opinia jestem w pełni z nią zgodna. Określenie Hitlera nadczłowiekiem tak naprawde dotyczyło raczej tych którzy to finansują. Masoni i zydzi oni stoją za calym zlem tego świata. To oni stworzyli giełdy papierów wartościowych i wcisnęli kit ze tak ma wyglądać kształtowanie gospodarki a tak naprawde to wspaniale narzędzie rządzenia światem. Co się nie wydarzy na całym świecie gieldy reagują kształtując potencjalna wartość gospodarki danego państwa. Tak naprawdę to totalna ściema i mozliwosc kreowania euro lub dolara. Dlugi zaciągane w dewizach mogą rosnąć ku spadać zalezy czy dane spoleczenstwo jest bierne i współpracuje czy jest niepokorne i ma dostać kopa.

  3. Jestem pod wrazeniem twojej wiedzy.Cala prawda.Juz stracilam nadzieje Ze Polacy Nie widza co Sie wokol Nas dzialo I dzieje.Bogaci zydzi chca Sie pozbyc biednych cywilow Tak Jak to bylo za czasow Hitlera.Bogaci zydzi Dali mu Wladze.Teraz to co Sie dzieje to jest dokonanie nieskonczonej drugiej Wojny swiatowej.Hitler Mial Wielki plan podbic Cala Europe a potem Caly Swiat.Do dnia dzisiejszego niemcy wykszykuja „Deutschland,Deutschland über alles!”Bog tylko wie czy dojdzie do wyniszczenia tyle ludnosci ile planuja.Badzmy Dobrej nadziei!

 12. Juz na poczatku lat 1960 slyszalem od Ślązakow, ktorzy walczyli w wermachcie, ze Hitler zyje I jest w Argentine, logika podpowiadal ze powinna to byc prawda, skoro Adolf mial az 5 sobowturow, jednak moim zdaniem jest to tylko businessowy chwyt dla poczytnosci ksiazek, ktore o tym beda bebnily dlaczego? Otoz po pierwsze Hitler w 1945 roku byl juz smiertelnie chory podtrzymywany przy zyciu tylko przez medykamenty i narkotyki, po drugie Mosad by go znalazl nawet pod ziemia, i to na tyle.

  1. HALLO ; NIKT NIEPISZE O WATYKANIE –PAPIERZ KOLEGA -DOBRY ZNAJOMY HITLERA I NIETYLKO JEGO INNYCH NAZISTUW TEZ ; TO WATYKAN DAL PRAWIE WSZYSTKIM ZBRODNIARZOM SCHRONIENIE ; WYRABIAL PASZPORTY I WIZY DO INNYCH PANSTW –TEGO SIE NIE PISZE –A SZKODA ZE TAKIE ZECZY ZAMIATA SIE POD DYWAN I NIKT NIC NIEWIE ; WATYKAN Z PAPIESTWEM NA ZEWNATRZ SWIECI CZYSTOSCIA ; A W SRODKU ROI SIE OD BRUDU I SMRODU

 13. Prawdopodobnie analogicznie zrobili Amerykanie z Osamą bin Ladenem, którego rzekomo pogrzebano w „tradycyjny dla muzułmanów sposób” topiąc ciało w oceanie. Jak dla mnie – bull shit.

 14. A może inaczej – z tymi zdjęciami jest coś nie tak. Hitler stary i młody mają na sobie tą samą marynarkę, koszulę i krawat. W tle widać te same góry. Ktoś wkomponował twarz starca lub ją przerobił na tym samym zdjęciu !

 15. skoro się ukrywał to dlaczego dawał się fotografować, skoro się ukrywał to dlaczego biorąc ślub z Ewą nazywali się nadal Hitler jak ktoś tu napisał ??? Chyba w momencie gdy przed kimś sie ukrywamy zmieniamy tożsamość i unikamy świata zewnętrznego. NO cóż skoro jednak to Hitler to gdzieś go pochowano i na pewno można dowieść przez badania DNA czy to rzeczywiście on.

   1. Jestem pewien, że wszystkie wywiady to wiedzą.

    Ja za to posiadam tajną wiedzę o tym, gdzie dokładnie (a niełatwo go znaleźć) rośnie jedyny w Polsce Dąb🌳 osobiście zasadzony przez AH w maju 1939… 😉

    Ale oczywiście o tym nikomu nie powiem, bo by Szyszko w te pędy nasłał na niego kornika drukarza…

 16. Cala ta sensacja jest kompletna bzdura.Pod koniec kwietnia Hitler byl wrakiem zdrowotnym.Cala ta Ksiazka i Sensacje to nic innego jak zarabianie wcale niemalych pieniedzy na naiwnosci ludzkiej.W niemczech byl pewien geniusz-oszust ,ktory napisal Pamietniki Hitlera i zrobil to tak genialnie ,ze przez dlugi czas wierzono ,ze to Hitler je pisal i zaplacono za nie miliony.Oszust ten potrafil takze kopiowac obrazy starych mistrzow ,ze nawet experci mieli z tym klopot.poniewaz ludzie chca wierzyc w sensacje ,no to wierza

 17. Jeśli zabity został sobowtór Hitlera to z jakiej racji fragment rzekomo jego czaszki nalezy do kobiety? Znaczyłoby to ze zostały zabite dwie kobiety.

 18. Nie mówcie że przez tyle lat nikt nie zauważył że rzekome zwłoki Hitlera i oryginał różnią się wieloma szczegółami anatomicznymi. Wystarczy porównać uszy, nos i łuk brwiowy. Wychodzi na to że obu stronom zależało na ukryciu prawdy.

 19. A KOMU POTRZEBNE SA WASZE KOMENTARZE…SAME BZDURY…KAZDY Z WAS STARA SIE POKAZAC JAKA MA WIEDZE I JAK WAZNYM JEST…WIECIE CO ZJECIE…MADRZEJSI OD WAS PROBUJA ROZWIKLAC TA TAJEMNICE I NICI Z TEGO…

 20. Mówi tutaj Pan Igor Witkowski o Bormanie a jak ja się orientuję to w Berlinie odnaleziono po latach ciało Bormana zabitego podczas ucieczki z bunkra pod koniec kwietnia 1945 r. i badanie DNA to potwierdziło.Zatem historia ta nie bardzo trzyma się kupy.Być może to tylko hipoteza jednej z teorii o ucieczce Hitlera sporo mijająca się z faktami.

  1. Z czyim DNA porównano to pobrane ze zwłok rzekomego Bormana? Z kimś z rodziny prawdziwego Bormana czy z rodziny sobowtóra? Ludzie myślcie.

 21. Jakoś mnie to nie dziwy . Zawsze jeszcze jako dziecko ucząc się historii ( bardzo lubiłam) dziwił mnie fakt że człowiek który zagarnął prawie całą Europę tak po prostu szczelił sobie w głowę. Nie wierzę. Wielu hitlerowców żyło sobie w Argentynie , Chile, Meksyku.

 22. Jakoś mnie to nie dziwy . Zawsze jeszcze jako dziecko ucząc się historii ( bardzo lubiłam) dziwił mnie fakt że człowiek który zagarnął prawie całą Europę tak po prostu szczelił sobie w głowę. Nie wierzę. Wielu hitlerowców żyło sobie w Argentynie , Chile, Meksyku.

 23. to ze zwiał, to wielce prawdopodobne, co do autorów, to tych dwóch nie znam, ale witkowski to niestety badziewny bełokoczący mitomam, wiec na nim bym sie nie opierał. jego wyposiny o hitlerowskich „ufo” zostały podważone, bo powtarza głupoty, które mu pasuja, a nie które sa faktami. a hitler? no cóż, a chu… z nim

  1. google: Vril 1, Vril 2, V-7 ufo, nazi ufo, Ludwigsdorf ufo (Ludwikowice Kłodzkie ufo).

   https://ripsonar.wordpress.com/2013/11/19/ufo-produkcji-iii-rzeszy/

   http://innemedium.pl/wiadomosc/pozaziemskie-technologie-byly-industrializowane-w-gorach-sowich-przez-towarzystwo-vril

   http://www.swiat-tajemnic.pl/blog/paranormalnyblog/nazistowskie-ufo-cz-1-poczatki-towarzystwa-vril/

   *

   „Inżynier lotnictwa Roy Fedden, szef misji technicznej z ramienia amerykańskiego ministerstwa produkcji samolotów, wysłany do nazistowskich Niemiec pisał w swoim raporcie, że widział na własne oczy obiekty latające podobne do „latających spodków” które zostały zaprojektowane przez Niemców pod koniec II wojny światowej i dodał:
   Widziałem wystarczająco ich projektów i planów produkcyjnych, aby uświadomić sobie, że jeśli Niemcy zdołają przedłużyć wojnę choćby o kilka miesięcy, to będziemy zmuszeni do drastycznych zmian w śmiertelnych walkach powietrznych.

   Znalezione po wojnie w Wiedniu dokumenty potwierdziły te relacje”.

   http://romannacht.blogspot.com/2013/09/grawitacja-czy-sia-ciazenia.html?m=1

  1. On też był AKTOREM SCENY POLITYCZNEJ jak inni politycy. Mogło być kilku Adolfów z identycznym skutkiem dla losów wojny i świata. Nawet ten prawdziwy mógł zostać zgładzony na początku wojny, albo i przed wojną a wszystko toczyło się dalej tak jak się potoczyło – sterowane zza kulis.

 24. Od ostatnich trzech dni prasa przesciga sie w spekulacjach, czy Adolf Hitler JEDNAK przezyl II wojne. A wszystko z powodu pewnego raportu znalezionego w tzw. zespole dokumentow Kennediego (JFK files) z pazdziernika 1955 roku, a upublicznionych 26.10.2017 przez archiwum CIA. Raport dotyczy osobnika wygladem fizycznym przypominajacego AH, ktory jako Adolf Schrittelmayo do stycznia 1955 roku mial przebywac na terenie Kolumbii (Tunja), a potem w Argentynie. Raport ze zdjeciem rzekomego AH dostarczyl agent Cimelody-3 (pracownik holenderskiej firmy zeglugowej KNSM obslugujacej frachtowce). Informacje te otrzymal od bylego esesmana Phillipa Citroena. Z esesmanem spotkal sie w Residencies Coloniales” w Tunji, w miejscu, ktore wrecz „roi sie od niemieckich nazistow” (overly populated with former German Nazis). Wedlug Citroena od wojny minelo juz 10 lat i alianci nie powinni juz wiecej scigac AH za zbrodnie wojenne. Citroen byl najpierw wspolwlascicielem **Maracaibo Times, a potem pracowal w przedsiebiorstwie kolejowym w Kolumbii.
  Raport zostal uznany za „fantazje” i potraktowany sceptycznie, a co za tym idzie „odlozony do szuflady”.

  **prawdopodobnie Wenezuela
  Ponoc na poczatku grudnia maja pojawic sie online kolejne dokumenty.
  **********************************************
  http://www.foxnews.com/science/2017/11/02/hitler-wwii-escape-investigated-by-cia-bombshell-document-reveals.html

  https://www.thesun.co.uk/news/4806751/adolf-hitler-alive-colombia-cia-world-war-2/

  https://nexusnewsfeed.com/article/geopolitics/declassified-cia-docs-say-hitler-was-alive-and-well-in-argentina-in-the-1950s/
  **********************************************

  Click to access HITLER%2C%20ADOLF_0003.pdf

  Click to access HITLER%2C%20ADOLF_0005.pdf

  **********************************************
  http://www.foxnews.com/science/2017/09/26/hitler-may-have-come-close-to-building-atomic-bomb-german-treasure-hunter-finds.html

 25. Skoro nie żyje i gdzieś tam leży w Argentynie czy gdzie nie wiem To dlaczego nie zbadają jego DNA?????
  Dlaczego nie zbadają dna Ich jego córek ????
  prosta sprawa a nie robione to jest

  1. Czas jeszcze nie dojrzał, bo na razie uny rządzą. Ujawnienie (apokalipsis) jest ręcznie sterowane przez kusmitów. Oni mają swój, jak ja to nazywam, Kalendarz Ujawnienia, i robią to małymi krokami.

   Dużym krokiem było ujawnienie przez Siajej kilka lat temu oficjalnych akt o pobycie wujka Adiego w Argentynie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s