Wykład Pawła Szydłowskiego.

Watykan rzucił klątwy na polskich królów:

Bolesława I Chrobrego:

Chrobry

 Mieszka II Lamberta:

Mieszko_II_Lambert

Bolesława II Śmiałego (Szczodrego):

 Boleslaw_Smialy

  Bolesława III Krzywoustego:

Boleslav_III_of_Poland

Kazimierza III Wielkiego:

Kazimierz_III_Wielki

Władysława II Jagiełłę:

Wladyslaw_Jagiello

oraz na Polskę:

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Klątwa Stanisława (zwanego świętym) – biskupa-zdrajcy (określenie Galla Anonima) – na polskiego króla Bolesława II Śmiałego:

Klątwa na Bolesława Krzywoustego i Rozbicie Dzielnicowe Polski:

Dalsze klątwy Watykanu i Wyprawy Krzyżowe na Polskę Piastów:

Sprowadzenie przez Kościół katolicki Krzyżaków do Polski przeciwko Konradowi Mazowieckiemu:

***

Klątwy Watykanu na Polskę pozostają do dziś nieodwołane. Watykan wielokrotnie rzucał rytualne klątwy na nas i na naszych historycznych władców. Te klątwy do dziś energetycznie działają, podporządkowując nas fizycznie i mentalnie hegemonii obcej duchowo naszemu prawdziwemu dziedzictwu (i wielopoziomowo zmanipulowanej) ideologii.

Prawdziwą historię nas jako starożytnego wielkiego imperium wolnych Lechitów poznasz na wielu polskich niezależnych stronach, m.in. na:

https://www.youtube.com/user/rationalatheist100/videos

http://bialczynski.pl/

https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/ (tu linki do pozostałych nieocenionych w swej wartości serwisów poświeconych naszej antycznej historii, kulturze i duchowości)

http://apokalipsa-eden.bloog.pl/

Starożytna słowiańska wieda/weda/wiedza:

https://www.facebook.com/wiedzadrzewiej/

Życie w harmonii z Naturą:

https://www.facebook.com/pages/Wedrussa-Polska/698240443622336

TAW

Reklama

142 myśli w temacie “Klątwy Watykanu na Polskę – do dziś nieodwołane. Watykan wielokrotnie rzucał rytualne klątwy na nas i na naszych historycznych władców

 1. Co przeszkadza napisać petycję do papieża o anulowanie klątw i zdejmowanie osobiście dla swojego rodu. Czas na samoobronę.

  1. Nic nie przeszkadza, ale nikt nie odwoła tego co zostało rzucone. Mało kto też uwierzy w takie rzeczy, ten fałsz jest tak głęboko zakorzeniony w Polakach i nie tylko, że za tę niewiedzę, za wiarę katolicką, za te kłamstwa oddadzą życie. To trochę jak w matrix, nie wystarczy napisać petycji do administratora czy też kreatora tego stanu rzeczy. Jeśli jest klątwa i działa, to działa ona chyba tylko tu, w Polsce, w Warszawie chyba zwłaszcza. Wystarczy wyjechać na kilka dni po za granicę kraju, aby poczuć się lżej i dostrzec, że tam ludzie żyją i nie zawracają sobie głowy codziennym trudem życia.

  2. nie ma takiego pojęcia jak anulowanie klątw. Watykan kreuje iluzoryczną formę Boga, zwierzchnika nad ludźmi. Taka zależność nie istnieje we wszechświecie.

   1. Andrzej.
    A co z tymi, którzy nie negują Boga, tylko Jego mocą i w Jego imię oddają diabłu ludzi do zbawiania torturami (1Kor 5,4-5) ?
    W czyjej są mocy ?

   2. Zaraz zaraz-jak to nie ma? A Marcel Lefebvre-zostal przez JPII exkomunikowany,a przez Benedykta XVI przywrocony do lask! Czy pojecie „exkomunika” tylko ja blednie interpretuje ???

  3. Problem w tym, ze zaden wladca (krol, marszalek, premier czy prezydent) sie tego nie podial. Nikt sie o to nie upomnial, wiec chyba ludzie sami powinni to zrobic ale najpierw nalezy pionformowac Polakow jak jest bo tylko kilka % o tym wie.

 2. Jo!
  Jednak ten kto rzuca klątwę na się bierze wszystko co z tego wypływa. Jego dusza, jego karma to odczują. Za to ten co niesłusznie ukaran się stał, swoje w dobru odbierze. Tako jam Ci, jest który jest rzecze. Nawet w kościele jendym z największych (najcięższym) grzechów jest przeklinanie i złorzeczenie innym (czyli zapodawanie klątw). Tak to już jest, że kto mieczem walczy od miecza ginie, a kto w imię niesłuszne ginie ten i mial będzie… Nie ma znaczenia jakie zaszczyty czy tutuły na Ziemi posiada.

  1. No i co z tego, że bierze na siebie? na przestrzeni dziejów widać jaka wielka była polska i jaka jest dzisiaj. Kaufland czyli Ci co za nim stoją już przygotowują mapki z orłem w środku, gdzie polska jest bez śląska i Bieszczad. Takie bzdurne gadanie i dodawanie sobie i innym pustej nadziei, że ktoś lub coś tam zostanie ukarane, ciekawe przez kogo, bo chyba nie przez ciebie, bo to z komentarza wynika, śmiechu warte. Gady z pewnością tego nie odczują bo nie mają takiego zmysłu.

   1. spokojnie, wciaz jestesmy przede wszystkim istotami duchowymi, mamy wsparcie przodkow i bogow, walka trwa na wszystkich poziomach, my zazwyczaj zyjemy w nieswiadomosci tego, w jakim teatrze gramy 😀 ja bym byl spokojny, ale oczywiscie nalezy dzialac, na tyle ile mozemy, poprzez uswiadamianie ludzi, komu faktycznie sluza, aczkolwiek bestia jest bardzo przebiegla i uzywa tak rozbudowanego aparatu dezinformacji, ze jest to ciezkie do rozpoznania, aczkolwiek mozliwe 😀

 3. Klątwa to zawirowanie energetyczne nad człowiekiem. Pierwsza klątwa watykańska spadła na moich rodziców, a potem na mnie. Niespodziewanie, słuchałam kazania doktora nauk teologicznych z Watykanu, dostałam ostry strzał wzrokowy. Atak kaszlu nie do opanowania, musiałam wyjść z kościoła..

  1. Klatwa watykanska oznacz upolitycznione przyzwolenie na zabicie krola (pomazanca bozego) co w normalnej sytuacji skazalo by atakujacego na oblozenie klatwa. Klatwa w takim rozumieniu jest rowna wyurokowi smierci, banicji i zaglady fizycznej. Nie ma to nic wspolnego zmagia ani z toba czy twoimi rodicami… Polityka polittka i jeszcze raz polityka …

 4. Kochani Rodacy, po przeczytaniu tego smutnego postu, chciałbym was pocieszyć i przywrócić wiarę w Polskę, Ojczyznę, jako kraj Godny podziwu Świata i Oddanie mu Honoru jako Wielki! Wg mnie, przynajmniej klątwy Watykanu co do Władysława II Jagiełły się nie spełniły, a to że naród Polski do niedawna nie wiedział o Wielkim czynie Gwiazdy Chrześcijaństwa w Polsce jego Syna Władysława III-go też jest częściowo „zasługą” Watykanu 🙂

 5. KLĄTWY mogą bać się tylko Ci, co wymyślili taką formę kary. Jak może sługa nakładać karę? Watykan to złodziejska organizacja pod każdym względem.

  1. Klatwa watykanu nie jest magicznym zakleciem ale decyzja polityczna i tak nalezy ja rozumiec. Krolobojca zostaje wyjety spod prawa, jako zabojca pomazanca bozego sam podlega klatwie czyli zostaje poddany banicji, skazany na smierc, zaglade. Oblozenie natomiast krola klatwa sprawia ze mozna krola zabic bezkarnie, unikajac smierci czy bbanicji. Tak wlasnie nalezy rozumiec klatwe, jest ona zacheta do likwidacji osoby ojetej klatwa, co wiecej osoba ktora spelni klatwe zostaje swietym (kosciola katolickiego). Podobna zasada jak przy islamskiej fatwie, nie chodzi tu o zadne zabobony.

 6. „Klątwy Watykanu na Polskę pozostają do dziś nieodwołane. Watykan wielokrotnie rzucał rytualne klątwy na nas i na naszych historycznych władców. Te klątwy do dziś energetycznie działają, podporządkowując nas fizycznie i mentalnie hegemonii obcej duchowo naszemu prawdziwemu dziedzictwu (i wielopoziomowo zmanipulowanej) ideologii.”

  — to czemu te osoby….

  „Następnie budzący się Polacy zaczynają organizować się w grupy medytacyjno-wizualizacyjne (jest ich wiele, nie wszystkie nagłośnione), by już zdecydowanie i konkretnie oddziaływać na przestrzeń – zarówno lokalną, jak i globalną („myśl globalnie, działaj lokalnie”). W kraju działa w sposób nienagłośniony w internecie kilkanaście osób posadowionych w kluczowych miejscach Polski, pracujących w sposób punktowy ze straumatyzowanymi historycznie przestrzeniami naszej Ojczyzny-Matczyzny. Istoty te ekstrahują straumatyzowane historycznie przestrzenie z wielusetwiekowych gadzich, nieewolucyjnych, blokujących, niesłużących Życiu programów.”

  NIC Z TYMI KLĄTWAMI NIE ROBIĄ….

  Przecież mogli by je ZERWAĆ i OBALIĆ…..
  ( w czasie tych niekończących się „wysyłań” w eter energii „czyszczącej przestrzeń nad Polską” jakie (podobno) dokonują. )

  a zamiast tego tyko steel’ują cudzą pracę, czekając aż za nich to tzw „przestrzeń” odwali, sami kreują sobie tylko „trony, palące, służących”? Czyli „ZAGOSPODAROWYWUJĄ” (CUDZE)
  „wibracje”.

  Bovisów brakuje?
  Czy też „rączki nauczone tylko złodziejowania”?

  PS.
  Żydzi przy każdej modlitwie a więc CODZIENNIE rzucają na was PODOBNE w mocy klątwy….. i tu na tym froncie jakoś CISZA…… A one z racji „ciągłości”, bo są rzucane CODZIENNIE OD KILKU TYSIĘCY LAT, wielokroć bardziej ciążą….. nieprawdaż? Ale przecież jedne klątwy są ZŁE IDEOLOGICZNE a te drugie przecież POŻĄDANE bo takie jewrejopejskie, nie?

  1. Wtajemniczeni wiedzą, że rzucanie klątw ma bardzo poważne „karmiczne” skutki, ponieważ zgodnie z kosmicznym Prawem Rezonansu, „co wysyłasz, to do ciebie wraca”. Dlatego już wkrótce Watykan i ci, którzy nim z ukrycia zarządzają, „odbiorą swoją zapłatę”…

   Już nie musimy nawet nic specjalnego robić.

   Nad Polską jest już otwarta Nowa Przestrzeń (portal wolności i pełnej suwerenności) – tak, że żadne siły ciemności nie są już w stanie Polsce zagrozić.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/03/20/polska-jest-juz-bezpieczna-zadna-wojna-ani-nwo-od-dzis-juz-nam-nie-groza/

   Wojen już więcej na świecie nie będzie,

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/wojny-nie-bedzie/

   a najbliższe lata w Polsce to będzie

   Wielki

   Rozpad

   Starych

   Struktur.

   Spokojnie obserwujmy Proces.

   Rozpad KK w Polsce (a więc i na świecie) jest już kosmicznie przesądzony.

   PiS przegra wybory w 2019 roku.

   1. 1) Bo 6.10.2016 o godzinie 13:04:26
    partia ta weszła na destrukcyjną dla siebie linię czasową (time line).

    2) Bo partia ta jest niekompatybilna z rozpiętą nad Polską Nową Przestrzenią Życia.

   2. PiS rzad kolaboruje z zydami, co mialo miejsce w listopadzie ub. roku i bez wiekszego echa w Polsce. Rząd podporządkował się Izraelowi. Premier nie złożyła wobec Polaków deklaracji, że będzie nas chronić przed wszelkimi przejawami antypolonizmu. Polacy nigdy nie byli antysemitami. „KOCHAJ WŁASNY NARÓD SZANUJ INNE NARODY”.

 7. nie ma litości ,dla zdrajców,.. Ojczyzny – Polski-Narodu należy zastosować karę banicji z kasatą majątku ,,wyrwać chwasta z korzeniami,,

   1. Wiadomo z historii jak działają klątwy, np. klątwa Noego (Rdz 9,25-27) do dziś dzieli ludzi na władców, poddanych i niewolników.
    Nie da się jej anulować, natomiast można przestać ją realizować.

 8. Skoro traktujecie KK jako okupanta a religię chrześcijańską jako nieprawdziwą, to co wam przeszkadza klątwa (która przecież nie ma dla was żadnego znaczenia)?

  1. No właśnie mechanika przestrzeni działa tak, że klątwa, przekleństwo działa niezależnie od czyjejkolwiek wiary lub niewiary w nią.

   A to, że KK co najmniej od 845 roku naszej ery okupuje nasz kraj, jest faktem historycznym, a nie jedynie naszą interpretacją.

   1. Klątwy są realizowane przez ludzi, dla których posłuszeństwo tzw. autorytetom jest ważniejsze od nabożeństwa.

   2. ,, No właśnie mechanika przestrzeni działa tak, że klątwa, przekleństwo działa niezależnie od czyjejkolwiek wiary lub niewiary w nią.”

    I tu bym polemizowała.
    Czym jest klątwa?
    Prze-klin-ać, wy-klin-ać, … wbijać klin, rozłupać, zniszczyć całość(konstrukcję) przy pomocy klina.

    Sam klin niczego nie zdziała, musi być, raz: siła go wbijająca, dwa: podatność konstrukcji, słaby(e) jej punkty, słabe ogniwa.

    Energia jest nośnikiem informacji, dlatego mówimy, że informacja jest energią.
    Klątwa, w moim pojęciu, jest niczym innym jak otwieraniem kanału przy pomocy słów-energii o określonej częstotliwości(w tym wypadku niskiej, czy jak kto woli spolaryzowanej ujemnie) i ogniskowaniem strumienia tej energii na obiekt, obszar.

    Czy obiekt ,,wejdzie” w pole tych częstotliwości, przejmie je i zacznie zagęszczać do materializacji?
    Tak, ale tylko wówczas, gdy dostroi się do nich, zahaczy swoimi podobnymi wibracjami.

    [Dlaczego ta a nie inna audycja radiowa, muzyka podoba mi się?
    Bo jestem do niej dostrojona – podobne szuka podobnego, by się wzmocnić, zamanifestować.]

    W przypadku klątwy strach (poczucie niskiej wartości, dysonans pomiędzy ,,duszpasterzem?” a duszą owcy?) tresowany w ludziach jest idealną ścieżką niskich częstotliwości przyciągającą podobne wibracje.

    I w takim dopiero kontekście klątwa może manifestować się bez względu na wiedzę, czy wiarę w nią samą.
    Poza ludzką świadomością. Świadomością tego, że człowiek wewnętrznie jest dostrojony do niskich energii, ich odbioru, wzmacniania, zagęszczania i wreszcie manifestacji.

    [Aby zbudować dom musisz najpierw wybrać dla niego stabilny grunt i zgromadzić odpowiednią ilość budulca.
    Zwiedzenie polega na tym, że ślepo pozwalasz innym wskazywać grząski teren pod twój dom i nabywasz od nich papierowe atrapy cegieł. Dziwisz się potem, że uczciwy nadzór budowlany nie zezwala ci na zamieszkanie w takim budynku :)]

    Czy klątwa, czy wibracyjnie wysoki, pozytywny przekaz pod względem energetycznym działają identycznie.
    Jeśli jesteś dostrojony do pól, kanałów o wysokich częstotliwościach(np. Miłość, piękno, radość, beztroska, zachwyt), ściągasz je, wchodzisz w te obszary, rezonujesz z wariantami pozytywnych energii – dokonujesz projekcji i manifestacji.

    Nie jest możliwe, abyś w radiu, w paśmie krótkich fal usłyszał audycję nadawaną na falach długich.

    Równoległym czynnikiem wbijającym się np. negatywnym klinem w nasze myśli może być świadomość zbiorowa.
    Nie musimy jej ulegać. Jak to zrobić?

    Możemy współtworzyć świadomości zbiorowe pozytywne, empatyczne, przyciągające to co najlepsze.

    Jak choćby takim blogiem jak TAW.

    Ktoś tu napisał(nie mogę znaleźć 🙂 ) , że zadziwia go takie pozytywne (graniczące z naiwnością) nastawienie ludzi na tym blogu. (nie jest to cytat dosłowny)
    Jako, że chciałam ustosunkować się do tej uwagi, zrobię to teraz, w nieco zabawnej nucie:

    ,, Blog TAWa , bodaj jako jeden z pierwszych zrozumiał, że jeśli ludzie wiecznie narzekają, złorzeczą, dołują się i w efekcie mają z tego wielkie gówno, to czemu by nie spróbować przyjąć z goła innej postawy?” 🙂

    Serdecznie pozdrawiam.

   3. Z mojej strony patrząc, to, co piszę, to nie „naiwność” czy tani optymizm, ale moja prywatna głębsza wiedza, którą posiada w Polsce tylko kilka osób. Bo znacie kogoś jeszcze, kto od lat konsekwentnie publicznie głosi, że nowych wojen na planecie Ziemia już więcej nie będzie?…

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/wojny-nie-bedzie/

    Ale to jest moje zdanie, to są moje wglądy – a i tak każdy sam po latach wyciągnie wnioski swoje własne 😀

    *

    A co do klątw…

    KLĄTWA JEST FORMĄ KODOWANIA KONKRETNEJ PRZESTRZENI ŻYCIA KODAMI ŚMIERCI.

    Polska i Polacy są potwornie z każdej strony zakodowani rytualnymi klątwami papieskimi oraz… rabinicznymi.

   4. Krysiu z lasu. Co byś zrobiła, gdyby nad Twoimi dziećmi stanął bandyta z nożem podniesionym do morderstwa, a Ty niepostrzeżenie weszłabyś do pokoju i zauważyła, że na wyciągnięcie ręki masz miecz???

  2. Chrześcijanie, to uczniowie i czciciele Pawła, a nie Jezusa.
   Właśnie żyjemy tak jak Paweł kazał, a jego klątwa (Ga 1,8-9) utrudnia zwrot ku Ewangelii Jezusa.
   Nie byłoby watykańskich klątw, gdyby nie ta „wzorcowa – Pawła.

   1. ,, Krysiu z lasu. Co byś zrobiła, gdyby nad Twoimi dziećmi stanął bandyta z nożem podniesionym do morderstwa, a Ty niepostrzeżenie weszłabyś do pokoju i zauważyła, że na wyciągnięcie ręki masz miecz???”

    Pierwsza, sekundowa myśl – rzuciłabym się na niego, bo nie miałabym pewności, że sięgając po miecz, zdążyłabym uratować dzieci.
    A druga, taka logicznie rozważna myśl, to wzięłabym miecz, bo przecież ,,idąc” na niego z gołymi rękami, mógłby zabić mnie, a potem dzieci. Straszne

    Ale skąd, Magunia, takie pytanie?

    A teraz jak już ochłonęłam, to zastanawiam się czy zawsze instynktowne zachowanie przyniesie pożądany efekt, czy wyuczone reakcje obrony i samoobrony nie sa skuteczniejsze.

    W każdym bądź razie z pewnością nie stałabym w miejscu i nie darła się w panice.
    Instynkt macierzyński rządzi się swoimi prawami i nie ma w takich sytuacjach znaczenia czy to moje, czy kogoś dzieci.

    Ale żeś mi wspomnienie wywołał!
    Kiedyś myślałam, że zabiję człowieka, był pijany i tłukł swoje dziecko. Naszłam na to w mieście, wieczorem, w Olsztynie. Wracałam z późnych zajęć, bodaj z języków obcych na stancję, do której droga na skróty wiodła przez tzw. osiedle kolejowe, gdzie kłótnie i awantury w mieszkaniach albo na ulicy były na porządku dziennym. Taki pół światek.
    Bydle wyższe ode mnie o dwie głowy i silniejsze. Skąd wzięłam te siły? Nie wiem.

    Wiem, że od tamtej pory nie chodziłam już na skróty. Bałam się, że mnie bydle rozpozna, a gdyby stanął przede mną trzeźwy, nie miałabym najmniejszych szans, a on skrupułów.

    Oj, ale co to za temat rozwinęłam?
    Zastanawiam się, Magunia, w jakim celu zadałeś mi to pytanie.
    Otworzyłam kompa i pierwsze co to rzuciło mi się w oczy twoje pytanie. Może w innym miejscu wyjaśniasz w czym rzecz.

    A to ciekawe! Ze dwie godziny temu syn wpadł na obiad i podczas krótkiej wymiany zdań zapytał mnie ni to z gruszki ni z pietruszki, czy potrafiłabym zachować zimną krew i udzielić pomocy( gadał o otwartych złamaniach, krwi – świetny klimat do obiadu! 😀 , nie ma co! )

    A teraz czytam twoje pytanie …
    Hmm – synchroniczność jungowska? …

    Serdecznie pozdrawiam.

   2. Moja pierwsza myśl – dobyć miecza i pociąć na plasterki 😦

   3. Listy apostolskie Pawła nie przeczą nauce objawionej Jeszua Hamaszijach (Jezusa Chrystusa). Do listów Pawła trzeba ustosunkowywać się według Pisma, a nie według własnego, subiektywnego przekonania. Ga 1:8-9, znajduje wyjaśnienie w 1 Kor 16:22. Mocnych napomnień Apostoła Pawła nie należy mylić z klątwami.

  3. Chrześcijaństwo jest religią prawdziwą, ale wczesne Chrześcijaństwo. Dzisiejsze – to religia przeinaczona, zinstytucjonalizowana – na potrzeby władzy i zagarniania dóbr materialnych.

   1. W 4. wieku nauka Jezusa została po prostu zdalnie przejęta i rytualnie zbiorowo zgwałcona. Do dziś czynią tak sami katolicy we wszystkich kościołach świata.

    Mająca niewiele wspólnego z oryginalną nauką Jezusa Biblia Konstantyna do dziś wprowadza kody śmierci w umysły Polaków RODaków Słowian.

   2. Co byś wybrała – śmierć własnych dzieci, podyktowane Przykazaniem Miłości, czy „mniejsze” zło zabijając mieczem intruza???

   3. Tu nie ma co dywagować. Jesteśmy bowiem tak ewolucyjnie zaprogramowani, że w sytuacjach granicznych przełączamy się na autopilota.

    Zupełnie inną sprawą jest, że programiści matrixa kodują na liniach czasowych naszego życia przeróżne traumy, by nieustannie mieć z tego swą ulubioną pożywkę.

   4. Mag Chaosu.
    Każda religia jako taka jest prawdziwa, ale żadna nie głosi Prawdy.
    Pierwszy raz chrześcijanami nazwano uczniów Pawła w Antiochii (Dz 11,25-26).
    Chrześcijanami nazwano uczniów Pawła, a nie uczniów Jezusa i uczniów Jego Apostołów !
    Jezus Chrystus od początku NIE „podpisywał się” pod nauką Pawła.
    Wg Dz 19,13-16 żydowscy egzorcyści aby uwolnić opętanego od złego ducha wezwali
    IMIĘ PANA JEZUSA KTÓREGO GŁOSI PAWEŁ
    I PRZEGRALI !
    W imię Jezusa złe duchy wypędzał Judasz, Paweł, Piotr i każdy, kto czynił to w Jego imię , a nie w imię sadysty-Jezusa, którego wymyślił i głosił Paweł (1Kor 5,4-5 itp.).
    Do dziś chrześcijanie głoszą sadystycznego Jezusa wymyślonego przez Pawła i równocześnie czczą Jezusa Chrystusa.
    Wymieszali te dwie postacie i dlatego nie potrafią robić tego, co by robić mogli wg Mk 16,17-18: wypędzać w czeluść złe duchy i uzdrawiać chorych.

   5. W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? 23 A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie.

    „Każda religia jako taka jest prawdziwa, ale żadna nie głosi Prawdy”

    Krystyno nie mogę się z tym zgodzić albo coś jest Prawdzie albo nie , półprawda to też kłamstwo.

    Mateusza 6:5 A gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy, gdyż oni lubią modlić się, stojąc w synagogach i na rogach ulic, aby pokazać się ludziom; zaprawdę powiadam wam: Otrzymali zapłatę swoją. 6 Ale ty, gdy się modlisz, wejdź do komory swojej, a zamknąwszy drzwi za sobą, módl się do Ojca swego, który jest w ukryciu, a Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odpłaci tobie.

    Co do tej tzw prostej drogi, nie taka prosta jak się okazuje(wyjrzyj za okno). Ale jeśli ktoś , chce Prawdę poznać , pozna.

    Ja tam nie wiem kody nie kody , moce szatana zwać jak zwać , jednakże chciałabym Krystyno i to moje jedyne Pragnienie by ludki w końcu w sercach wolne się stały.

    W moim nie znajdziesz zawiści , nienawiści, wołania do nieba o pomoste, wrogości , nawet strachu już tam nie ma, ani oceny , ani osądu.

    nie mówię że tak zawsze było , ale od dawna już tak jest i czuję się wolna , i chciałabym aby wszyscy mogli to w końcu poczuć ….

    jako człowiek czasem się zdenerwuję , gafę może słowną palne , ale tak już mam tu się pogubię tam się odnajdę i tak coraz mniej ale jednak .

    Serce jednak to już inny temat……

    Pozdrawiam

   6. Myśląca inaczej.
    Nie napisałam, że religie są półprawdą, tylko że ich ISTNIENIE jest prawdą.
    Nie potrafię nie oceniać sytuacji, kiedy widzę dwa kierunki jednej drogi: jeden zaproponowany przez Jezusa, gdzie wierzący MU dbają o zdrowie ciała i umysłu wędrowców i drugi narzucony przez Pawła, gdzie wierzący mu wciskają wędrowcom „zbawcze” choroby i inne cierpienia.
    Jezus nie obiecał zbawienia knującemu zdradę Judaszowi, który wraz z innymi Apostołami uzdrawiał chorych i wypędzał w czeluść złe duchy.
    Powiedział, że na potępienie zarabiają ci, którzy mając do tego okazję odmawiają skorzystania z Jego „kuracji” (Mt 10,7-15; Łk 10,9-12).
    Bo do królestwa Bożego po śmierci (zbawienia) jest bliżej z królestwa Bożego na ziemi (Mt 12,28) niż z zaprojektowanego przez Pawła piekła na ziemi.
    Oczywiście Paweł naucza odwrotnie, ale chyba tylko przez wzgląd na przekleństwa (Ga 1,8-9 itp) „pobożni” ludzie mu wierzą.

   7. Przepraszam Krystyno w innym kontekście te słowa zrozumiałam , Mój błąd 🙂

   8. Ubezwłasnowolnienie, szantaże, miraże…. od dziecka to czułam…
    Tytuł Bloga zachęca niektórych do propagandy kościołowej..
    Prawdziwa wiedza o Jezusie jest zaaresztowana i ukryta w podziemiach ….Tyle cierpień… krąży.. krąży… złoty pieniądz… dośpiewaj sobie…

 9. Klątwa działa wtedy gdy w nią wierzysz, a Polacy jako naród wierzący sami sobie robią krzywdę, oszukani, że Watykan jest ich przyjacielem bo papież tak ładnie łapką macha z okienka… Ludzi tak łatwo oszukać (!) i właśnie dlatego to robią.

   1. Nie tylko przez ludzi. Demony mają pierwszeństwo w tej kwestii.

  1. Co to kefir was już nie chce? czy to najazd kefirowych wysłanników nieludzkich ideologii???

   1. Ja dobrze wiem o co chodzi – to najazd na mnie, hehe. Znam wasze myśli niegodziwcy.

   2. Oj Magu Magu , znasz moje myśli…? I zaś wychodzi że Goowno wiesz za przeproszeniem , zdecyduj się albo mnie wywalono albo mnie nasłano , albo jestem wrażliwa albo pier….. inaczej a posądzając mnie o antyznalizm to żeś sobie człowieku w sam w kolano szczelił.

    Co do mnie żem głooopia? a czy ja kiedykolwiek mówiła inaczej ? Jednakże wole pozostać w swojej głupocie i próbować zrozumieć człowieka o innym poglądzie , niż być wszystko- wiedząca i gdy ktoś z moją prawda się nie zgadza zastraszać go , klątwy na niego rzucać , poniżać na oczach wszystkich….

    gdybyś mnie nie próbował zastraszyć(nie mnie pierwszą zresztą) nie doszło by tu do wymiany zdań delikatnie ujmująć .

    Za co Taw przepraszam, ale w tym dniu coś we mnie pękło i się rozlało….

    A Tobie Magu Życzę uwolnienia się od tego Nienawiści to wielka siła niszcząca i ciebie i innych …. potrzeby wiecznej Walki , przecież Ty w innych niszczysz to czego w sobie nie lubisz….

    ja wiem że masz pragnienie pomagać ale nie każde pragnienie jest dobre czasem ktoś musi się pogubić by drogę odnalazł .

    Nie powinno się narzucać własnej woli .

    czy nie wszyscy gdzieś po drodze się gubimy?…

    Oj Magu Magu…. to tylko w Twojej głowie siedzi, że cały świat czyha na ciebie…. by cię rzekomo zniszczyć .

   3. W takim razie podziękuję za Twe Wielkie Mądre Serce 🙂

   4. „Niestety Krystyno jeśli Twe serce tęskni do (o)lania do Maguli się zgłosić musisz . Hahahahaha.”
    „Otóż to Magu brak Ci wiary Twoja nienawiść do samego siebie jest dla mnie tak czytelna że, aż boli, oczywiście Ty to inaczej widzisz 🙂 no i jak jak Tu uwierzyć że Żródło mogło by Cię kochać… a kiedy w to nie wierzysz wiadomo kto Cię wyłapie.”
    „Bla bla bla wymuszenie na kimś poczucia winy, fiu fiu hehehehhe”
    „Jeśli musisz mnie obrażać proszę dawaj Kim jestem dzieką? niech bedzie to Ty Jarka wepchnąłeś tam… to człowiek wrażliwy, stworzył strone i sercem pisał ale Ty kuwa? kto mnie 1 na jego stronie powitał? Ty! niszczyłeś go dzień po dniu aż uwierzył że Ty to On ale żródło no ni chu […] go kuło, skąd ja to znam?”
    Dla wyjaśnienia dziewka to nie dziwka, trzeba czytać więcej książek…

    No cóż Drogi Tawie. Twoja prawda jest bardzo wybiórcza i niezbyt obiektywna. Ale bardzo wielu ludzi dzisiaj tak ma na tym świecie…

   5. No, jest trochę wulgaryzmów (każdy czasem bluzga w emocjach, ja też), to prawda, ale dziewczyna miała prawo uznać „dziewkę” za prowokację, zwłaszcza, że użyłeś tego określenia tuż obok „szpiona”…

    Magu, co ja Ci będę mówił, niezbyt przyjaźnie powitałeś na Forum nową duszę. Dla nas nową. Choć dla Ciebie to stara wojna chyba. Ale większość Forumowiczów żadnych (nowych czy starych) wojen nie chce.

    Uwaga natury ogólnej:

    Na słowiańskich Forach obowiązują pewne elementarne standardy wzajemnego szacunku i nikomu z naszego kręgu kulturowego nawet nie trzeba o tym przypominać 🙂 🐋 💚

   6. Taw, to nie była stara wojna, tam jej nie było, ale owszem, powinna się tam odbyć…, stąd moje przeprosiny, i naprawdę nie wiedziałam, że to u Ciebie się stanie. A może tak być miało… I tak mi przykro. Ja Maga poprosiłam o pomoc, to prawda, ja sama sobie piwa nawarzyłam, wiem, z czym dziś w domu walczę, ale to mój błąd, moje piwo, i sama je piję, do nikogo żalu nie mam.

   7. TAW, tam w spamie masz mój post, myślę, że nie ma w nim nic „strasznego”. Tylko lekka nuta Prawdy jest w nim zawarta.

   8. Magu zmierz się ze mną w sensie oko w oko ….. przestań/my mieszać w to innych bo ja się z tym źle czuje. a nie lubię sie tak czuć nie wiem co w sobie nie przerobiłam że takowych ludzi ciągnę ? do siebie ale dziś jestem w stanie się z tym zmierzyć oko w oko , serce w serce .

   9. Mogę zapytać o coś prywatnie bo maila do ciebie nie ma ?

   10. czy to wychodzenie z dupy co oślepia hahahahha to to walenie po oczach w nocy ?

   11. Ufff, aż mnie ulżyło… to jest jak takie silne wyładowanie elektrostatyczne , zdarzyło mi się kilka razy w nocy, jak walnie po oczach to można oślepnąć.

    szukałam informacji na ten temat w necie , jedni piszą ,że to przebudzenie coś z Ciebie wychodzi bla bla bla i tak nitka po nitce doczłapałam się ja do kłębka a tam jak rozpoznać przebudzenie?- PLEJADANIE , pierwszy raz spotkałam się z ich nazwą i nie wiem czemu, ale tak mnie od tego odrzuciło .

    Co najlepsze Ty ich musisz zaprosić , otworzyć się na miłość bezwarunkową ….

    Nie przypominam sobie aby ja tu kosmitów zapraszała chłołeła:)

    Niech się lepiej sami przebudzą 😛

   12. A, o to Ci chodzi.

    Wiem, o czym mówisz…

    Tak, zakłócają nas zdalnie. Ostatnio „ostro” podkręcają, dwoją się i troją, by zakłócać pracę sensytywnym. Ale robią to nie tylko Ple…

    Tą wzmożoną aktywnością jedynie udowadniają, że jako naRÓD ewolucyjnie zbliżamy się już do… „ostatecznego rozwiązania kwestii… … …” 😉 😀 😛

  2. Ty przecież w nic nie wierzysz, to po co zabierasz głos w tak niedotyczących cię sprawach??? Pomyliłeś blogi chyba. Tu antynatalizm jest surowo zabroniony.
   Oj TAW, coraz ciekawszych gości masz ostatnio. Kefir przypuścił szturm na Twój blog. Nie daj się tylko omotać fałszywym ideologiom.

   1. Aktywuję i uwalniam w każdej komórce ciała
    pełną zdolność do odtworzenia i regeneracji.

    Aktywuję w każdej komórce zdolność i właściwość
    pierwotnego potencjału komórki macierzystej.

    Mój umysł jest doskonałą możliwością kreacji i tworzenia.
    Używam tylko tych możliwości, które służą i budują Życie w pełni przejawienia,
    korzystające z pełni stwórczego potencjału Życia.

    CUD TO ŻYCIE.

    Aktywuję antenę DNA.

    Akceptuję.

  3. Klątwa jest materią niezależną dla odbiorcy (nie mającego odpowiednich zabezpieczeń – tarcz jak mają w zwyczaju mieć je ci, którzy sztuką magiczną się zajmują). Klątwa ma Moc od rzucającego tę klątwę – od jego Wiary.
   Kiedyś w zakładzie pewnym, w którym miałem przyjemność pracować był w ochronie pewien jegomość, który podpier….ł pracowników perfidnie i namiętnie. Pracownicy ów zakładu bardzo nie lubili tego ochroniarza. Klęli na niego, złorzeczyli mu, aż w końcu osobnik trafił na OIOM z ciężkim zawałem serca. Za kozaka się uważał, więc po zaledwie miesiącu zwolnienia chorobowego wrócił do pracy. W zaledwie tydzień od swojego powrotu ktoś z produkcji zauważył, że jego pracownicy wynoszą z zakładu różne materiały produkcyjne i zawiadomił dyrektora zakładu o kradzieży. W następstwie tego jego 4 pracowników wyleciało na zbity pysk, a on sam dostał wielką reprymendę. W zemście osobnik ten złapał 3 pracowników produkcji na drobnych uchybieniach i napisał o tym do prezesa firmy, co zaowocowało dyscyplinarnym zwolnieniem z pracy „winowajców”.
   Ludzie znowu zaczęli patrzeć na typa złowrogim spojrzeniem…
   Nie dalej jak po 2 miesiącach od swojego powrotu z poprzedniej choroby (zawału), człowiek ten znowu trafił do szpitala. Zmarł podczas operacji. Gdy go otworzyli, okazało się, że rak zeżarł mu połowę trzewi.
   Ot – taka historyja z życia wzięta…
   Ale pamiętajcie Ci od kefira – nawet, gdy się wszyscy zbierzecie i będziecie medytować nad moją zgubą (a wiem, że chodzi wam to po głowach), czar odbije się i trafi prosto w was ze zdwojoną siłą – więc radzę zastanowić się dwa razy. Pozdrawiam Serdecznie.

   1. Aktywuję i uwalniam w każdej komórce ciała
    pełną zdolność do odtworzenia i regeneracji.

    Aktywuję w każdej komórce zdolność i właściwość
    pierwotnego potencjału komórki macierzystej.

    Mój umysł jest doskonałą możliwością kreacji i tworzenia.
    Używam tylko tych możliwości, które służą i budują Życie w pełni przejawienia,
    korzystające z pełni stwórczego potencjału Życia.

    No właśnie TAW – działasz identycznie jak ja. Wolna Wola jest kluczem dzo wszystkiego.
    Osiągnij jeszcze poziom: Jem wszystko, bo wszystko zawiera pierwiastki niezbędne do odżywiania mojego materialnego ciała. Nie zważam na to, co mi mówią – że to zdrowe, a to nie. Siła mojej potężnej Woli sprawia, że to co złe zostaje odrzucone przez moje ciało, a to, co dobre – przyswojone.
    Chcę mieć dobrą sylwetkę – lubię dużo szamać 😉
    Mam tak wyrobione ciało moją silną Wolą, że mogę jeść i jeść, a i tak nie tyję.
    Pozdrawiam Mocą TAW

   2. Plusa chciałem Ci dać za tą wypowiedź, ale minusa jakimś trafem zaznaczyłem, skoryguj, jeśli można 😉

 10. Ha ha ha otworzylem bo wiedzialem ze na czytam sie glupot i sie nie pomylilem. Ale trzeba miec nasrane we lbie by takie bzdury wymyslac. Po za tym klatwy to rzucaja wrogowie Kosciola tacy jak tutaj poganie. Idzcie wariaci gadac z krzakami.

   1. hahahahahahahahahahahaha ha , nie mogę a myślałam że śmiech dziś już nie zagości jednakże to samo sie z klatki wyrywa , Taw Ty to umiesz oj umiesz

   2. ,, Jak nazwać kogoś, kto „otwiera, bo wie, że się naczyta głupot”?… ”
    Oj, TAWcio! Nawet kuń może ci pozazdrościć 🙂
    Ty to masz te wielką łepetyne na prawdę nie od parady! 🙂

    Myśląca Inaczej – jam Krycha z lasu, Ty ,,myślisz inaczej”, ale ześmiać się, to my chyba jednakowo żeźwa się obśmiały 😀 😀
    Dobry humor cały dzień będę miała. Zwłaszcza, że za oknem cud się dzieje: po lazurowo błękitnym niebie białe NORMALNE!!!! OBŁOKI SUNĄ.

    Proroczą rację miał Pawlak, że po jego niebie nie będzie jakaś swołocz latać, bo mu się kury przestają nieść! 😀 😀

    Niech myśli Wasze, jak te obłoki czyste bielą, płyną cicho po niczym nie zmąconym błękicie Umysłów Waszych!

    Miłego!
    PS. Ale żem … se teraz westchnęła głęboko…

   3. O tak myśli inaczej – totalnie na opak. Jaki umysł, taki nick…

  1. Masz rację, że przeklinają wrogowie Kościoła.
   Przykład: Paweł z Tarsu.
   W Liście do Galatów (Ga 1,8-9) przeklął głosicieli ewangelii różnej od jego ewangelii, w tym prawdziwych Apostołów.

 11. Zamiast biadolić i oczekiwać „odklątwiania” trzeba sprawdzić, które z klątw są przez Polaków realizowane i zmienić postępowanie na odwrotne do wytycznych klątw.
  I po kłopocie !!!
  Przestańmy wreszcie być niezaradnymi niezdarami, które ciągle oczekują rozkazów od świętszych, mądrzejszych, lepiej urodzonych itd.

  1. Z tym nie da się niestety tak szybko pojechać, gdyż na umyśle zbiorowym Polaków od wieków dokonywano specjalnych manipulacji, zakładano przeróżne kody. Nie chcę rozwijać tego delikatnego tematu, by nie drażnić większości. Powiem tylko tyle, że pełne odkodowanie nie nastąpi szybko i budzenie się Braci (Wielka Zmiana) to będzie bardzo długi test na naszą cierpliwość i sarmacką Wielkoduszność…

   Są też jasne strony zagadnienia:

   istoty wyewoluowane mają już do swojej dyspozycji Nową Przestrzeń nad Polską – kto gotów, może swobodnie, jak młody bóg, korzystać z jej otwartego pełnego potencjału 💛💚

   Niestety, na razie jest nas garstka, bo reszta woli żyć:

   1) przeszłością,
   2) syntetyczną bieżączką,
   3) lękami o przyszłość…

   1. „Niestety, na razie jest nas garstka, bo reszta woli żyć:

    1) przeszłością,
    2) syntetyczną bieżączką,
    3) lękami o przyszłość…”

    I STRACHEM to największy program do zdjęcia i najwiekszę wyzwanie przed ludzkością.

    Pewne rzeczy muszą się stać i dzieją w odpowiednim sobie momencie.

    Im większy ucisk tym szybsza droga paradoksalnie do wolności , bo powiedzie sami ileż można żyć w wiecznym strachu ?nim nie powiedz dosyć no ileż cholera można.

    Każdy odkryje to w swoim zapisanym czasie .

    Kiedyś pytałam czemu to tak wszystko długo trwa …aż w pewnym momencie zrozumiałam że ja już czas czuje inaczej , że jest on stały a wszystko na co patrze to jak ruchome obrazki na nim zapisane .

    A KK pada dobrze wiedzieli że padną .
    Pamiętajcie oni wszystko wcześniej wiedzieli niż my tyle że w przeciwieństwie do nas mieli o wiele wiele więcej czasu na przygotowanie planu pułapek .

   2. Sądzisz, że ja też jestem zakodowana?
    To niby skąd wiem, co trzeba zrobić, żeby było OK?
    Cierpliwość, to męska cecha, ja jej nie mam, wolę dyplomację, która niestety często musi czekać na guzdrały i oszustów.

   3. Jako Polacy wszyscy jesteśmy zakodowani. Jedni mniej, inni bardziej. Właśnie po to jest nam dany czas Wielkiej Zmiany, by te wielowiekowe ewolucyjne programy łatwiej nam było wreszcie zacząć powoli zdejmować.

    Dla Polaków najgorsze programy do zdjęcia, to:

    – Kk
    – kult pieniądza
    – zawiść.

   4. To pojechałaś Krystyno… 😉 To temat na nie dziś…

  2. Generalnie olabym te klatwy z gory na dol i tyle.Szkoda pradu i wlasne energi na dewagacje nad zasadami i jak to dziala.Nie myslec nad tym,nie martwi sie i nie poklaniac KKowym zbokom.Krysia ma racje ze sami sie dostrajami i poddajemy dzialaniu na nas ,sami sobie to robimy na zyczenie KKowcow.

   1. Bo to jest tak, że trzeba najpierw coś poznać, a później w to wierzyć lub nie.
    A nie bezmyślnie, trwożliwie, w obawie przed potępieniem przytakiwać każdemu, kto chce lub zgadza się być tzw. autorytetem.
    Czy Jezus obiecał zbawienie jako nagrodę za nieużywanie rozumu?

  3. Mag Chaosu.
   Skąd wiesz co jest na dziś?
   Ale masz rację, to wszystko powinno być na 2000 lat temu.
   Nie byłoby w tym czasie i dziś piekła na ziemi.

   1. Piekło na Ziemi trwa, trwało i będzie trwać.
    Ale czy Tego piekła doświadczasz? Cierpisz głód? Doświadczasz zła? Gwałtu?> Dominacji? Przemocy? Boisz się w ciepłą nocą wyjść na swoją ulicę??? Czy tak na prawdę patrząc na dzisiejszy świat czujesz się niebezpiecznie??? Ja nie, a Ty? To Polska Słowiańska, nie germańska 🙂

   2. Piekło ma Ziemi trwa od ,milionów, miliardów lat 🙂

   3. To prawda, ale Słowianie i Prasłowianie mieli przynajmniej swoje Święte Gaje, które do 966 r. ich chroniły, i żyli w szacunku dla Matki Ziemi, w harmonii z nią.

    Później wycięto Słowian, wycięto Gaje, pozostali sami wygnańcy na własnej ziemi…

 12. Żadne klątwy watykańskie Polski nie ruszą. Nad Polską rozportarte są takie pieczęcie, że żadna licha klątwa ich nie złamie. Nie ma takiej opcji.

  1. Jest nowa przestrzeń nad Polską, to prawda, ale aby z niej skorzystać, trzeba być na to gotowym. Niestety zdecydowana większość Polaków jedzie – i jechać jeszcze długo będzie – na zaimplementowanych w rytualnych klątwach kodach śmierci.

   1. Śmierci nie ma. To tylko przejście. Życie jest wieczne, cykliczne i nieskończone. Chrześcijaństwo zostało zastąpione kultem śmierci i cierpienia – to wręcz diabelskie przeinaczenie – lęk przed Bogiem, ból, cierpienie – tym się teraz karmi wiernych, Miłość została zepchnięta na boczne tory.

   2. Śmierć to ściema- budzenie irracjonalnego lęku…

   3. Mag Chaosu.
    To nie chrześcijaństwo zostało zastąpione kultem śmierci i cierpienia, tylko chrześcijaństwo JEST tym kultem.
    Chrześcijanie, to uczniowie Pawła (Dz 11,25-26), który przekleństwami i torturami wymuszał posłuszeństwo SWOJEJ „ewangelii” odwrotnej do Ewangelii głoszonej przez Jezusa.
    Jezus ani sam nikogo nie torturował, ani nikogo nie uczył zawodu kata.
    Chyba każdy może sprawdzić czego On uczył i czyją nauką to zastąpiono.
    I nie opowiadaj, że nie ma śmierci ciała. Ono jest żywe, póki jest w nim duch życia (Rdz 6,3). Dusza nie umiera, ale sama dusza, to nie cały człowiek.

   4. Droga Krystyno. Chrześcijaństwo to droga Chrystusa – Anioła wcielonego, który nakazywał jak ma być. To człowiek za namową Zła przeinaczył kolejną (nieudaną niestety) próbę nawrócenia człowieczej świadomości na prawą ścieżkę Prawdy.
    Szatan i Zło, którym dowodzi jest winne manipulacji ludzkiej świadomości.

   5. Mooji – Wróć do domu ❤ CZYM JEST STRACH I SMIERĆ

   6. Widocznie tak być miało, że się wkleiło Przesłanie ❤
    Tu właściwy link- Mooji – Wróć do domu

  2. Paweł przeklął tych, którzy nie są mu posłuszni (Ga 1,8-9) i dlatego żyjemy wg projektu z jego listów.
   Oczywiście to nie jest klątwa watykańska, bo Watykanu za czasów Pawła nie było.
   Może więc Watykan by nas z klątwy Pawła uwolnił, gdyby Pawłową klątwę przeklął?
   Wojna klątw jeszcze się nie skończyła.

  3. Nie Taw, to tylko brama, nie Wolno się Jej bać – to również spotkanie z tmi, którzy nas kiedyś Kochali… i nas spłodzili… to Prawda Wiecznego Cyklu.

   1. Oo Ania jesteś wreszcie, czekałam na Ciebie i się nie doczekałam. Co się stało z Twoim znaczkiem, miałyśmy prawie takie same.😊

   2. I Tu się Aniu z Tobą zgadzam , prawda prędzej czy później na jaw wychodzi …. kwestia czasu , zresztą wszystko jest tylko kwestią czasu

   3. Dziękuję „szczęśliwa”, że jest ktoś kto na mnie czeka, czy coś się stało, że czekałaś, ja miałam i mam teraz dużo mojej ulubionej pracy w ogrodzie, a ponadto coś mi ciągle bruździ z połączeniem z internetem, prawdopodobnie mój laptop musi iść do kontroli, jest jeszcze na gwarancji, muszą sprawdzić jakieś ustawienia, ja się na tym nie znam, a wkurza mnie gdy coś piszę lub czytam , a wtedy trach i napis na ekranie nie masz połączenia z internetem.
    Jestem do tyłu z czytaniem artykułów i komentarzy.
    A moja nowa stara ikonka sama jakoś wskoczyła, ja nie mam na to wpływu, już jakiś czas temu ją miałam, potem wskoczyła ta podobna do Twojej, chyba mam jakiegoś trolla, który robi mi psikusy 😀 ❤ ❤

   4. TAW właśnie przed chwilą to odkryłam, że mój stary adres mailowy kliknęłam przy przesyłaniu wpisu, nie wiem dlaczego wyświetlają mi się stary i nowy, oj taka jestem „fajtłapa” 😀 przy tych zawiłościach komputerowych, nie ma to jak młodym być z lotnym umysłem.
    TAW dziękuję za naukę, ❤

 13. Taw.
  Piszesz, że jesteśmy zakodowani, a ja twierdzę, że jak już się z tym kodem ludzie uporają, to znajdzie ktoś następną barykadę na drodze do Prawdy, jakoś ją nazwie, zapewni, że jest trudna do przeskoczenia itd.
  Droga do Prawdy bez tych barykad jest krótka i łatwa.
  Z tej korzystam; może spotkamy się u celu.
  Póki co z zainteresowaniem będę Wasz TRUD obserwować i w miarę możności wesprę na trudniejszych odcinkach.
  Powodzenia.

   1. Taaa. To tak zwany BÓL istnienia…Każdy go musi znosić…

   2. Ja się nie zmagam, tylko wybieram Prawdę, która jest łatwa do życia, bo: „Starajcie się naprzód o królestwo Boga i Jego sprawiedliwość, a to wszystko (czego potrzebujemy) będzie wam dodane” (Mt 6,33) jest prawdą.
    Mag Chaosu dostrzeż wreszcie, że chrześcijaństwo jest zbudowane na kłamstwach Pawła i nie ma z NAUKĄ Jezusa nic wspólnego.

 14. Sąsiadka-emerytka powiedziała mi, że zapracowała sobie na emeryturę, więc ją ma i mieć będzie.
  Zszokowało przypomnienie faktu, że zarobione przez nią pieniądze były emeryturą dla poprzedniego pokolenia, a jej emerytura jest ze składek teraz pracujących na swoją emeryturę, i że nie od nich zależy, czy ona swoją dostanie.
  Inna sąsiadka twierdziła, że SM dobrze robi wyrzucając na bruk tych, którzy nie płacą za mieszkanie.
  Zapytałam za co płacą SM właściciele mieszkań, tzn. ci, którzy zapłacili notariuszowi za dokument potwierdzający ich własność.
  Odrzekła, że za pozwolenie na mieszkanie w takim mieszkaniu.
  Te i podobne wypowiedzi pokazują czym jest kod, z którego – wg oświeconych mają cierpliwych Polaków wyzwolić jacyś dobrzy kosmici.

  1. Krystyno,

   jeśli to do mnie przytyk, to ja nigdy nie mówiłem o wyzwoleniu Polski przez kosmitów. WRĘCZ PRZECIWNIE, uważam, że wszelkie pozaziemskie rasy robią, co tylko w ich mocy, by Słowianie nadal tkwili w niewoli.

   1. Pozaziemskie rasy robią z ludźmi TYLKO to, do czego je w swoich listach faryzeusz Paweł z Tarsu zaangażował (1Kor 5,5; 1Tm 1,20 itp. „zbawianie” cierpieniami).
    Czciciele Pawła nie pozwalają ludziom poznać metod uwalniania się z niewoli pozaziemskich ras zaproponowanych przez Jezusa w 4 pierwszych częściach NT (np. Mk 16,17-18).
    Nie zajmuję się tworzeniem przytyków, tylko wskazywaniem źródła ludzkich nieszczęść oraz sposobu szybkiej ich likwidacji.
    Ty widzisz źródło zła w działaniu pozaziemskich ras, a ja w listach Pawła i działaniach wykonawców jego woli.
    Porównuję te źródła, by udowodnić to, co piszę.
    Dla mnie jest ważne, co ktoś mówi i czy jest to zgodne z rzeczywistością, a nie kto to mówi.
    Nie uznaję tzw. autorytetów.

   2. „uważam, że wszelkie pozaziemskie rasy robią, co tylko w ich mocy, by Słowianie nadal tkwili w niewoli.” – hmm ciekawe. A dlaczego tak sądzisz? Jakie to są te rasy i co jest w tych Słowianach, że nawet pozaziemskie cywilizacje chcą niewolić.?

 15. Mag Chaosu.
  Gdzieś wcześniej napisałeś, że Szatan dowodzący Złem jest winien manipulacji ludzką świadomością.
  Z Twoich komentarzy wynika, że znasz NT, więc wiesz, że Jezus osądził i precz z ziemi wypędził władcę zła – Belzebuba (J 12,31 itp.) oraz nauczył ludzi na bieżąco, wg potrzeb likwidować jego królestwo (opętania, choroby i grzechy: Mk 16,14-18 + Mt 18,15-18) .
  Jezus wypędził Belzebuba i dał ludziom moc oraz władzę nad jego królestwem.
  Niestety PAWEŁ PRZYWOŁAŁ Belzebuba z powrotem na ziemię (1Kor 5,5), by torturami czynionymi rękami ludzi wymuszał u krnąbrnych posłuszeństwo jemu – Pawłowi.
  To Paweł, a nie Jezus gwarantował zbawienie cierpiącym.
  Jezus – odwrotnie: obiecał dobrowolnym „hodowcom” cierpień sąd trudniejszy od sądu czekającego mieszkańców Sodomy i Gomory (Mt 10,7-15; Łk 10,9-12).
  Dzięki Pawłowi i jego wyznawcom szatan nadal rządzi światem.
  Ludzie w każdej chwili mogą z jego władzy zrezygnować. Wystarczy, że przestaną traktować Pawła jak swojego Boga i zainteresują się „ofertą” Jezusa.

  1. Mag Chaosu.
   Nie musisz odpowiadać na moje komentarze, ale jeśli to czynisz, to uwzględnij możliwości odbiorcy w zrozumieniu odpowiedzi, bo na pisanie niezrozumiałych szkoda Twojego czasu.
   Uważasz, że muszę znać języki innych narodów, żeby o czymś rozmawiać z Polakami?

 16. Pawle medytuj i przywoluj ziemie lechickie,bogow slowianskich,nasz jezyk pochodzenia lechickiego tez sie budzi,my jez jestesmy,przywoluj lechickiego stworce i stawiaj Swaroga przy kazdym katoliku,przywoluj swiadome zywioly o pomoc ,przywoluj nasze sily kosmiczne do kazdej przestrzeni niech wypelnia kazdy umysl,ja wzywam Hekate boginie sprawiedliwosci,nadaj swiadomosc planecie,to potezna energia i Gaja duch planety nie bedzie zywil katolikow w zwrotnej klatwie zaglady i zniszczenia,bo unicestwiaja planete.Jak swinia egzorcystyczna okradla mnie z mojego zapisu astrologicznego i posluzyla sie tym to malo nie doszlo by do kataklizmu,dobrze ze wstrzymalam ten proces,to kaci nie ksieza,podaja na internecie jakimi piesniami sie posluguja i oddaja wszystko jakies nieznanej przestrzeni niby Jezusowi,czyli ich wlasnemu wytworowi,bo jak mowia ze pozytywne myslenie jest sila szatanska to w jakiego stworce wierza w nicosc,czym sa ,co nasza czestotliwosc widzi.Inne kosmiczne cywilizacje pytaja czym sa bo modla sie,gdzie jest iluzja,a gdzie rzeczywistosc.Podziw dla ciebie i wyjasnienie prawdy.Halina

  1. Oczywiście że śnisz, bo tylko snem można nazwać życie w niepełnej świadomości. Jesli uważasz, że to są zabobony, proponuję zainteresować się nauką. Przecież mamy XXI wiek. Jest sporo odkryć fizyków kwantowych na temat struktur „naszego” świata 🙂

 17. Niech sobie wsadza te klątwy tam, gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę. Klątwa działa tylko wtedy, kiedy się w to wierzy, że działa. Śledząc historie papiestwa, na pewno wróciły te zlorzeczenia do tych, co je rzucali.

   1. ,, W przestrzeni wzorcowej klątwy nie działają, ale przez ciemne wieki nasz kRaj był pod władaniem sił niewzorcowych.”

    Czy ,,ciemne wieki” oznacza tu działanie ciemnych (niewzorcowych) sił, czy ciemnotę Narodu?
    A może i jedno, i drugie współzależą od siebie?

    ,, Dopiero od 2020 r. nasz NaRÓD🔆 zacznie powoli wychodzić z historycznych opresji.”

    Na ile ten proces ukształtowany jest zewnętrznie w przestrzeni, a na ile zależy od Umysłu Narodu?
    Np. prognozy astrologiczne. Nie mówią, że coś się wydarzy, ale opisują przyszłe układy gwiazd i planet, które wywierając na siebie przemożny wpływ, tworzą pola sprzyjające lub blokujące energie Umysłu, w tym wypadku Narodu. Tak podejrzewam.

    Myślę również, że takie ,,konstelacyjne okazje”, jakkolwiek pojawiały się okresowo, cyklicznie, to istniały od zawsze.
    Tylko Umysł nie był na nie gotowy, nie był na tyle wprawionym żeglarzem, aby wykorzystywać sprzyjające wiatry.

    Czy teraz już zaczyna być gotowy? Złapie sznur, by przyciągnąć do siebie Złoty Róg?
    Po z lekka budzącym się Narodzie wydaje się, że tak.
    Ale mieć Złoty Róg to nie wszystko; jeszcze trzeba umieć na nim zagrać, wydobyć głosy, za którymi podążą Ludzie, nawet ci najbardziej śpiący.

    Zawsze astrologię, na której zgłębianie nigdy nie znalazłam wystarczającego czasu 🙂 , uważałam za bardzo ciekawą dziedziną nauki.
    Ileż tam jest zależnych od siebie uwarunkowań!
    Na losy Narodu może mieć wpływ nawet gwiazda, pod którą urodził się jakiś znaczący polityk, przywódca, rewolucjonista.

    Dowodem na to, że Naród powoli się budzi mogą być sondaże o tyle wiarygodne, o ile dotyczą Konfederacji i pokazywane są w mediach głównego ścieku.
    Na pytanie ,,Na kogo oddał byś głos, gdyby wybory miały się odbyć w przyszłą niedzielę?” 8,4 % wybrałoby Konfederację.

    To prawie dwa punkty procentowe wyżej w niespełna trzy tygodnie od wyborów!
    Dzięki temu, że media rządowe ,,muszą” teraz gościć polityków Konfederacji, bardzo wielu Polaków dowiaduje się o ich istnieniu, ich celach.

    Nie lubię słowa ,,nadzieja” (nadziać się), ale myślę, że coraz szersza wiedza nas, Polaków, o jedynym anty systemowym ugrupowaniu to właściwy kierunek, zwłaszcza, że w starym ,,popisowym”, socjalistycznym tandemie zaczyna się wszystko sypać.

    Miłego dnia!

 18. Mam szczerą nadzieję, że za takie okrucieństwo na naszych przodkach i na nas, te świnie katolickie zapłacą, albo może już zapłacili, skoro ich ksiăżki mòwią, że pozytywne myślenie i przyrodolecznictwo, a także afirmacje to siła szatana/źr.biblioteka parafialna w Toszku przy kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej/, to te siły im życia nie dały, tym samym obalają istnienie Boga, bo sam negatywizm nie istnieje. Więc można założyć, że nigdy ich nie było, bo kto dał im życie, ja mając otwarte trzecie oko widzę tylko jakąś marę kleru zupełnie bez ciała, bazować musieli na innych bytach opętując ich. Więc może przyszedł ich jawny kres i niebyt, bo nigdzie w historii ludzkości nikt nie podaje, aby istniał negatywistycznych bòg. Ja byłam przerażona, jak przeczytałam to perfidną książkę parafii toszeckiej. To mordercy samych siebie czy co?,…., bo ja już nie wiem, jakie sakramenty, jakie śluby, czy komunie bez pozytywnego myślenia, to wg. ich teorii, to niby szatan tego czegoś udziela, aby miało sens?? Podkreślam, że to teorie z ich katolickiej biblioteki, nie moje, ja jeszcze tak nie zwariowałam. Halina

 19. Tylko Watykan zasrany po same uszy odpowie za to, nie zna potęgi Słowian, uruchomimy się nawet po śmierci i pozdychają zasrane gòwniarze bez cienia odpowiedzialności, jak widzę uśmiechy na ich ryjach, aby tylko opętać innych swoim żabraczym okrucieństwem i upadlać tylko innych ich urojonym grzechami czy zasranym krzyżem izraelskim, to powinni się smażyć w piekle od podstaw. Najpierw rzucą klątwy na siebie gnoje,i dowiedzą się skurwysyny, co to znaczy Stwòrca a nie ich popierdolony Jahwe, rogaty skurwysyn.Ja nigdy nie rzucam słòw na wiatr, dowiedzą się gnoje za to, że nic nie robię tylko choruję za te ich klątwy gnoje zasrane. Tu nie ma żadnej obrazy, tam gdzie nie ma odpowiedzialności żadnej, tam i nie ma litości. Będą tak samo upodleń, ogotują się sami w ich bydlęcym gnoju. To też oni pierdolą chyba o każe za grzechy, takie klątwy to co miłość boża, czy może.. może sami dadzą sobie odpowiedż, jest kurwa ich sumienie czy kurwa nie, wyleczą się z idiotyzmu swojego czy nie? Powinni pozdychać w piekle za takie pohańbienie Polski i ludzkości polskiej, wstręt na nich bierze w każdej sekundzie i na każdej częstotliwości. Ja życzę że sprawiedliwego serca zwrotnej klątwy, bo nie rozumieją nawet dupki, że to z ich umysłu pochodzi i realnie to rzucili na siebie takie klątwy, bo to częstotliwości z ich umysłu, a trzeba znać prawa umysłu, są skończonymi dupkami bez cienia rozumu.

 20. Ale w czym problem, skoro wg was katolicy, Watykan to narzucona nam wiara, podległość, to o co wam chodzi, jakie klątwy? Według was, to fikcja, to czemu tak KLĄTWY Watykanu was irytują? Wszak religia to opium, więc czym się przejmować? Jesteście tak śmieszni, że aż głupi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s