Klątwy Watykanu na Polskę – do dziś nieodwołane. Watykan wielokrotnie rzucał rytualne klątwy na nas i na naszych historycznych władców. Te klątwy do dziś energetycznie działają, podporządkowując nas fizycznie i mentalnie hegemonii obcej duchowo naszemu prawdziwemu dziedzictwu (i zmanipulowanej) ideologii

Wykład Pawła Szydłowskiego.

Watykan rzucił klątwy na polskich królów:

Bolesława I Chrobrego:

Chrobry

 Mieszka II Lamberta:

Mieszko_II_Lambert

Bolesława II Śmiałego (Szczodrego):

 Boleslaw_Smialy

  Bolesława III Krzywoustego:

Boleslav_III_of_Poland

Kazimierza III Wielkiego:

Kazimierz_III_Wielki

Władysława II Jagiełłę:

Wladyslaw_Jagiello

oraz na Polskę:

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Klątwa Stanisława (zwanego świętym) – biskupa-zdrajcy (określenie Galla Anonima) – na polskiego króla Bolesława II Śmiałego:

Klątwa na Bolesława Krzywoustego i Rozbicie Dzielnicowe Polski:

Dalsze klątwy Watykanu i Wyprawy Krzyżowe na Polskę Piastów:

Sprowadzenie przez Kościół katolicki Krzyżaków do Polski przeciwko Konradowi Mazowieckiemu:

***

Klątwy Watykanu na Polskę pozostają do dziś nieodwołane. Watykan wielokrotnie rzucał rytualne klątwy na nas i na naszych historycznych władców. Te klątwy do dziś energetycznie działają, podporządkowując nas fizycznie i mentalnie hegemonii obcej duchowo naszemu prawdziwemu dziedzictwu (i wielopoziomowo zmanipulowanej) ideologii.

Prawdziwą historię nas jako starożytnego wielkiego imperium wolnych Lechitów poznasz na wielu polskich niezależnych stronach, m.in. na:

https://www.youtube.com/user/rationalatheist100/videos

http://bialczynski.pl/

https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/ (tu linki do pozostałych nieocenionych w swej wartości serwisów poświeconych naszej antycznej historii, kulturze i duchowości)

http://apokalipsa-eden.bloog.pl/

Starożytna słowiańska wieda/weda/wiedza:

https://www.facebook.com/wiedzadrzewiej/

Życie w harmonii z Naturą:

https://www.facebook.com/pages/Wedrussa-Polska/698240443622336

TAW

Advertisements

32 thoughts on “Klątwy Watykanu na Polskę – do dziś nieodwołane. Watykan wielokrotnie rzucał rytualne klątwy na nas i na naszych historycznych władców. Te klątwy do dziś energetycznie działają, podporządkowując nas fizycznie i mentalnie hegemonii obcej duchowo naszemu prawdziwemu dziedzictwu (i zmanipulowanej) ideologii

  1. Nic nie przeszkadza, ale nikt nie odwoła tego co zostało rzucone. Mało kto też uwierzy w takie rzeczy, ten fałsz jest tak głęboko zakorzeniony w Polakach i nie tylko, że za tę niewiedzę, za wiarę katolicką, za te kłamstwa oddadzą życie. To trochę jak w matrix, nie wystarczy napisać petycji do administratora czy też kreatora tego stanu rzeczy. Jeśli jest klątwa i działa, to działa ona chyba tylko tu, w Polsce, w Warszawie chyba zwłaszcza. Wystarczy wyjechać na kilka dni po za granicę kraju, aby poczuć się lżej i dostrzec, że tam ludzie żyją i nie zawracają sobie głowy codziennym trudem życia.

  2. nie ma takiego pojęcia jak anulowanie klątw. Watykan kreuje iluzoryczną formę Boga, zwierzchnika nad ludźmi. Taka zależność nie istnieje we wszechświecie.

 1. Jo!
  Jednak ten kto rzuca klątwę na się bierze wszystko co z tego wypływa. Jego dusza, jego karma to odczują. Za to ten co niesłusznie ukaran się stał, swoje w dobru odbierze. Tako jam Ci, jest który jest rzecze. Nawet w kościele jendym z największych (najcięższym) grzechów jest przeklinanie i złorzeczenie innym (czyli zapodawanie klątw). Tak to już jest, że kto mieczem walczy od miecza ginie, a kto w imię niesłuszne ginie ten i mial będzie… Nie ma znaczenia jakie zaszczyty czy tutuły na Ziemi posiada.

  1. No i co z tego, że bierze na siebie? na przestrzeni dziejów widać jaka wielka była polska i jaka jest dzisiaj. Kaufland czyli Ci co za nim stoją już przygotowują mapki z orłem w środku, gdzie polska jest bez śląska i Bieszczad. Takie bzdurne gadanie i dodawanie sobie i innym pustej nadziei, że ktoś lub coś tam zostanie ukarane, ciekawe przez kogo, bo chyba nie przez ciebie, bo to z komentarza wynika, śmiechu warte. Gady z pewnością tego nie odczują bo nie mają takiego zmysłu.

 2. Klątwa to zawirowanie energetyczne nad człowiekiem. Pierwsza klątwa watykańska spadła na moich rodziców, a potem na mnie. Niespodziewanie, słuchałam kazania doktora nauk teologicznych z Watykanu, dostałam ostry strzał wzrokowy. Atak kaszlu nie do opanowania, musiałam wyjść z kościoła..

  1. Klatwa watykanska oznacz upolitycznione przyzwolenie na zabicie krola (pomazanca bozego) co w normalnej sytuacji skazalo by atakujacego na oblozenie klatwa. Klatwa w takim rozumieniu jest rowna wyurokowi smierci, banicji i zaglady fizycznej. Nie ma to nic wspolnego zmagia ani z toba czy twoimi rodicami… Polityka polittka i jeszcze raz polityka …

 3. Kochani Rodacy, po przeczytaniu tego smutnego postu, chciałbym was pocieszyć i przywrócić wiarę w Polskę, Ojczyznę, jako kraj Godny podziwu Świata i Oddanie mu Honoru jako Wielki! Wg mnie, przynajmniej klątwy Watykanu co do Władysława II Jagiełły się nie spełniły, a to że naród Polski do niedawna nie wiedział o Wielkim czynie Gwiazdy Chrześcijaństwa w Polsce jego Syna Władysława III-go też jest częściowo „zasługą” Watykanu 🙂

 4. KLĄTWY mogą bać się tylko Ci, co wymyślili taką formę kary. Jak może sługa nakładać karę? Watykan to złodziejska organizacja pod każdym względem.

  1. Klatwa watykanu nie jest magicznym zakleciem ale decyzja polityczna i tak nalezy ja rozumiec. Krolobojca zostaje wyjety spod prawa, jako zabojca pomazanca bozego sam podlega klatwie czyli zostaje poddany banicji, skazany na smierc, zaglade. Oblozenie natomiast krola klatwa sprawia ze mozna krola zabic bezkarnie, unikajac smierci czy bbanicji. Tak wlasnie nalezy rozumiec klatwe, jest ona zacheta do likwidacji osoby ojetej klatwa, co wiecej osoba ktora spelni klatwe zostaje swietym (kosciola katolickiego). Podobna zasada jak przy islamskiej fatwie, nie chodzi tu o zadne zabobony.

 5. „Klątwy Watykanu na Polskę pozostają do dziś nieodwołane. Watykan wielokrotnie rzucał rytualne klątwy na nas i na naszych historycznych władców. Te klątwy do dziś energetycznie działają, podporządkowując nas fizycznie i mentalnie hegemonii obcej duchowo naszemu prawdziwemu dziedzictwu (i wielopoziomowo zmanipulowanej) ideologii.”

  — to czemu te osoby….

  „Następnie budzący się Polacy zaczynają organizować się w grupy medytacyjno-wizualizacyjne (jest ich wiele, nie wszystkie nagłośnione), by już zdecydowanie i konkretnie oddziaływać na przestrzeń – zarówno lokalną, jak i globalną („myśl globalnie, działaj lokalnie”). W kraju działa w sposób nienagłośniony w internecie kilkanaście osób posadowionych w kluczowych miejscach Polski, pracujących w sposób punktowy ze straumatyzowanymi historycznie przestrzeniami naszej Ojczyzny-Matczyzny. Istoty te ekstrahują straumatyzowane historycznie przestrzenie z wielusetwiekowych gadzich, nieewolucyjnych, blokujących, niesłużących Życiu programów.”

  NIC Z TYMI KLĄTWAMI NIE ROBIĄ….

  Przecież mogli by je ZERWAĆ i OBALIĆ…..
  ( w czasie tych niekończących się „wysyłań” w eter energii „czyszczącej przestrzeń nad Polską” jakie (podobno) dokonują. )

  a zamiast tego tyko steel’ują cudzą pracę, czekając aż za nich to tzw „przestrzeń” odwali, sami kreują sobie tylko „trony, palące, służących”? Czyli „ZAGOSPODAROWYWUJĄ” (CUDZE)
  „wibracje”.

  Bovisów brakuje?
  Czy też „rączki nauczone tylko złodziejowania”?

  PS.
  Żydzi przy każdej modlitwie a więc CODZIENNIE rzucają na was PODOBNE w mocy klątwy….. i tu na tym froncie jakoś CISZA…… A one z racji „ciągłości”, bo są rzucane CODZIENNIE OD KILKU TYSIĘCY LAT, wielokroć bardziej ciążą….. nieprawdaż? Ale przecież jedne klątwy są ZŁE IDEOLOGICZNE a te drugie przecież POŻĄDANE bo takie jewrejopejskie, nie?

  1. Wtajemniczeni wiedzą, że rzucanie klątw ma bardzo poważne „karmiczne” skutki, ponieważ zgodnie z kosmicznym Prawem Rezonansu, „co wysyłasz, to do ciebie wraca”. Dlatego już wkrótce Watykan i ci, którzy nim z ukrycia zarządzają, „odbiorą swoją zapłatę”…

   Już nie musimy nawet nic specjalnego robić.

   Nad Polską jest już otwarta Nowa Przestrzeń (portal wolności i pełnej suwerenności) – tak, że żadne siły ciemności nie są już w stanie Polsce zagrozić.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/03/20/polska-jest-juz-bezpieczna-zadna-wojna-ani-nwo-od-dzis-juz-nam-nie-groza/

   Wojen już więcej na świecie nie będzie,

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/wojny-nie-bedzie/

   a najbliższe lata w Polsce to będzie

   Wielki

   Rozpad

   Starych

   Struktur.

   Spokojnie obserwujmy Proces.

   Rozpad KK w Polsce (a więc i na świecie) jest już kosmicznie przesądzony.

   PiS przegra wybory w 2019 roku.

   1. 1) Bo 6.10.2016 o godzinie 13:04:26
    partia ta weszła na destrukcyjną dla siebie linię czasową (time line).

    2) Bo partia ta jest niekompatybilna z rozpiętą nad Polską Nową Przestrzenią Życia.

   2. PiS rzad kolaboruje z zydami, co mialo miejsce w listopadzie ub. roku i bez wiekszego echa w Polsce. Rząd podporządkował się Izraelowi. Premier nie złożyła wobec Polaków deklaracji, że będzie nas chronić przed wszelkimi przejawami antypolonizmu. Polacy nigdy nie byli antysemitami. „KOCHAJ WŁASNY NARÓD SZANUJ INNE NARODY”.

 6. nie ma litości ,dla zdrajców,.. Ojczyzny – Polski-Narodu należy zastosować karę banicji z kasatą majątku ,,wyrwać chwasta z korzeniami,,

 7. Skoro traktujecie KK jako okupanta a religię chrześcijańską jako nieprawdziwą, to co wam przeszkadza klątwa (która przecież nie ma dla was żadnego znaczenia)?

  1. No właśnie mechanika przestrzeni działa tak, że klątwa, przekleństwo działa niezależnie od czyjejkolwiek wiary lub niewiary w nią.

   A to, że KK co najmniej od 845 roku naszej ery okupuje nasz kraj, jest faktem historycznym, a nie jedynie naszą interpretacją.

 8. Klątwa działa wtedy gdy w nią wierzysz, a Polacy jako naród wierzący sami sobie robią krzywdę, oszukani, że Watykan jest ich przyjacielem bo papież tak ładnie łapką macha z okienka… Ludzi tak łatwo oszukać (!) i właśnie dlatego to robią.

 9. Ha ha ha otworzylem bo wiedzialem ze na czytam sie glupot i sie nie pomylilem. Ale trzeba miec nasrane we lbie by takie bzdury wymyslac. Po za tym klatwy to rzucaja wrogowie Kosciola tacy jak tutaj poganie. Idzcie wariaci gadac z krzakami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s