victory

Dzieje się 🙂 Idzie Wielka Zmiana 🙂 Tej lawiny istoty nieprzebudzone już nie powstrzymają: matrix rozpada się na naszych oczach! Do wydarzeń w Wielkiej Brytanii jesienią dołączą wydarzenia w USA oraz w… Watykanie…

Zachowajmy spokój serca i obserwujmy wydarzenia chłodnym okiem. Matrix się sypie – i będzie się sypał. Gady z tygodnia na tydzień słabną i powoli już się przegrupowują w kierunku ucieczki z naszej pięknej planety 🙂

Ewolucyjny, stopniowy rozpad hologramu Wielkiej Iluzji

Sukcesywny rozpad wielopoziomowej (program wgrany na wielu gęstościach) Wielkiej Iluzji dla istot solidnie zaprogramowanych i zakleszczonych w energożernych, energodojnych egregorach (wielowiekowych myślokształtach zrodzonych z ludzkiej wyobraźni podsycanej konkretnymi kulturowo wprogramowanymi obrazami, np. ukrzyżowanego Mesjasza czy wiecznej szczęśliwości pod wodzą Lenina, wiecznej szczęśliwości pod wodzą Unii Europejskiej) będzie procesem niezwykle bolesnym.

Kluczem do przetrwania jest drożne Ciało

Struktury nieprzepracowanych, niedrożnych ciał fizycznych wielu istot nie wytrzymają starcia z bezlitosną energią Wielkiej Zmiany – i będą po prostu fizycznie się rozpadać. To będzie bardzo trudny czas dla pokolenia aptecznego: jeśli poważnie schorowani ludzie (gdy leki nie pomagają) nie zaczną ratować się jedyną w tej chwili dla nich możliwością przeżycia, jaką jest chodzenie boso (integracja ludzkiego biopola z biosferą planety), będą po prostu odchodzić. Takie są prawa ewolucji.

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/bosa-stopa-na-matce-ziemi/

barefoot

Programowanie wody

Dbajmy więc o swoje ciała fizyczne: pijmy czystą, zdrową wodę. Tę, którą dysponujemy, błogosławmy rytualnie z mocną intencją oczyszczenia i doenergetyzowania (wykorzystujemy w ten sposób w praktyce odkrytą niedawno pradawną wiedzę o programowaniu wody).

Zakwaszony organizm to kwaśne życie

Nie zakwaszajmy swojego organizmu niepotrzebnymi lekami, cukrem, słodyczami, produktami pszenicznymi, mięsem, stresem, niskowibracyjnymi słowami, niesłużącymi Życiu myślokształtami.

Las chroni nas

Przebywajmy jak najczęściej wśród Przyrody: szczególnie Las nas teraz wspiera. Nie bójmy się kleszczy, po prostu spryskujmy się nalewką z wrotycza.

Przesileniowa moc Wody i Ognia

Spędzajmy jak najwięcej czasu nad wodą, palmy tam swoje święte ognie – spalajmy w nich rytualnie swoje troski, niedomagania i niespełnienia.

wianki

Kto nie ma możliwości rozpalenia ognia w Przyrodzie, może w każdej chwili i w każdym miejscu rozpalić tzw. ognisko kwantowe, spalając w nim swój ból, swoje frustracje, swoje nadmierne i najczęściej nieuprawnione oczekiwania wobec innych.

Ekstrakcyjne właściwości Ognia

Ogień rozpalony z intencją doskonale oczyszcza i ekstrahuje nasze pole z nieewolucyjnych algorytmów, z niesłużących nam już treści, zapisanych jednak dotąd uparcie w polu informacyjnym umysłu zbiorowego populacji.

Słowianie_

O oczyszczającej mocy Ognia (szczególnie rozpalonego w tych właśnie dniach Letniego Przesilenia) doskonale wiedzieli nasi słowiańscy Praojcowie i nasze słowiańskie Pramatki, tłumnie gromadząc się w tych dniach nad wodami, by właśnie tam rozpalać płomienie swojej miłości.

ogien

W każdym razie jak najbardziej starajmy się wykorzystać dany nam obecnie święty czas Nowej Energii Tworzenia, jaki od kilku dni mamy do swojej dyspozycji 🙂

Idzie Zmiana, będzie się działo… 🙂

TAW

ps. Wolni Lechici, pobudka! Opuśćmy w końcu ten „Ełrokołchoz” 😉 Przebywanie w nim jest poniżej naszej naRodowej godności. Zwłaszcza, że od tego roku jesteśmy płatnikiem netto, tzn. więcej do Eurokołchozu dopłacamy, niż z niego zyskujemy.

*fot. 1: youthvoices.net; fot. 2: shutterstock.com; fot. 3: flickriver.com, fot. 4: ok.ru; fot. 5 i 6: facebook.com

Czytaj również:

Reklama

13 myśli w temacie “Lawiny Wielkiej Zmiany istoty nieprzebudzone już nie powstrzymają: matrix rozpada się na naszych oczach! Do wydarzeń w Wielkiej Brytanii jesienią dołączą wydarzenia w USA…

 1. myslalem, ze ta strona powaznie traktuje masonskie zapedy na swiecie, ale ta magiczna papka rozwiala watpliwosci…

  1. Z kategorii MASONERIA oraz NWO tej strony można doskonale dowiedzieć się, na ile poważnie traktuje ona te zagadnienia.

   A że matrix się już rozpada, to trzeba być ślepym, by tego nie widzieć. Więc masoneria też się sypie. Obserwujemy to po niewyobrażalnej panice z ich strony, po nierozważnych ruchach (nieudana próba zalania Europy nachodźcami, co zaskutkowało Wielką Pobudką Słowian oraz egzystencjalnym wstrząsem u biskupów), niedopracowanych „zamachach” (np. czyste koła ciężarówki, która ponoć rozgniotła patę setek osób w Nicei), po niewyobrażalnym amoku, w jakim chcą wywołać wojnę z Rosją, a jednak im się to ciągle nie udaje (i nie uda).

   Żyjemy w czasach apokalipsy, a więc niewyobrażalnego chaosu, jaki obecnie ludziom towarzyszy, a jednocześnie w czasach podniesienia zasłony niewiedzy – teraz wszystkie intencje są na wierzchu i nawet zapracowany niewykształcony wyborca zaczyna wreszcie dostrzegać, kto komu naprawdę służy…

   W artykule podałem konkretne środki, jak nie zagubić się w ogromnym chaosie, jaki w tym półroczu będzie nam wszystkim towarzyszyć. Istoty przebudzone, czające nowy paradygmat funkcjonowania człowieka na planecie, wiedzą, że najlepszym i niezawodnym sposobem przejścia przez ten bardzo trudny psychicznie czas jest jak najbliższy kontakt z Matką Ziemią, z przyRODą oraz z ŻYWiołami przyRODy. To stara wiedza. Ale przez matrixa nadal ukrywana.

 2. Co Wy pierdo…cie. Wszystko wlasnie idzie zgodnie z planem. Pamietajcie słowa bodajże Rockeffelera (tutaj mogę się mylic): „ludzie znienawidzą Nowy Porządek Swiata. Wywola się chaos, wszystko za tym idzie. Inwigilacja zwieksza się z dnia na dzień, ten trend nie hamuje, on się nasila. Powstanie jeden rząd, choć podzielony na trzy strefy. Po 2020 mysle, może później, ale powstanie. Zmiany będę wprowadzane stopniowo, żeby nie było zbyt dużych buntow. A co do gadow, coz, ladnie tam cpiecie, choć może i się myle…

  1. banki zaciesniaja kontrole i coraz trudniej , zwlaszcza „na zachodzie”, o pieniadze w gotowce…niektore banki juz prawie gotowki nie wydaja…

   Co to oznacza???

 3. A nie myśleliście, że te wydarzenie/a w Wielkiej Brytanii wcale nie są takie doniosłe, że to mogło być w planie ? Pamiętacie rozpad Związku Sowieckiego ? Wałek pod tytułem okrągły / z samymi kantami / stół w Polsce ? Wszystko dozwolone przez Moskwę i kierowane przez siły , które miały utrzymać i utrzymały ster w rękach ? Solidarność, papież , nic by nie wskórali gdyby nie decyzja o zmianie frontu. A Wałęsa (Bolek) tylko to potwierdza samym sobą. Chyba nie myślicie, że wybór Trumpa w USA coś zmieni ? Nawet nie wybiera go naród , tylko jacyś qrwa przedstawiciele z dupy wzięci. Kto liczy głosy, jak ? Pamiętacie z głosami owego czasu, myślicie, że tam w ch… nie lecą ?
  Oczywiście nie zaprzeczam, że coś się dzieje i każdy chce zmian pozytywnych, a myśl ma siłę, kreacja. Nie dajmy się jednak wpuszczać im w kanał ich myślenia.

  1. Nalewkę z Wrotycza przelać do spryskiwacza – i się spryskiwać.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/08/15/zbierajmy-zakazany-w-ue-wrotycz-tanacetum-vulgare-skutecznie-zwalcza-wszelkie-pasozyty-odstrasza-muchy-komary-i-kleszcze/

   Ja się nie spryskuję i od lat bezpiecznie chodzę boso. Gdy nie ma zapisanych lęków w osobistym polu, żaden kleszcz się nie pojawi. A nawet jak się pojawi, to nie zrobi krzywdy.

   To nasze lęki przyciągają do nas „nieszczęścia”. Czym wibrujemy, to przyciągamy…

   Ziemia jest naprawdę naszą Matką, zaufajmy Jej 🙂

   (A borelioza jest uleczalna, za parę dni będzie artykuł o tym).

 4. Gady są równie wysoko w hierarchii co ziarenka piasku wielkie. Ale się nie martwcie, „przestrzeń” „topem” też się zajmie…. bo jakby miała czekać na „INICJATYWĘ” „grup modlitewnych” to by wcześniej Słońce zgasło a Wszechświat się…. „zbiesił” w „pierwotną osobliwość” (-> Wielki Wybuch).

  PS.
  „Kluczem do przetrwania jest drożne Ciało”

  pudło, KLUCZEM jest NAWRÓCENIE. I to takie z SERCA. (Tylko na co, panie, na co…..)

  bo się wam myli oczyszczanie się materii z judejskiego modlitewnego gówna z waszym rozwojem duchowym. Ciało jest tylko pokrowcem, i parafrazując życie….

  EGZAMINÓW SIĘ NIE ZALICZA PARADUJĄC NA NIM W ŁADNYM MUNDURKU, TYLKO WIEDZĄ…..

  A ten „duchowy” wykosi większość…. zwłaszcza tę „uDUCHowioną” cyrografem.

 5. Nie wiem co on brał albo palili ale dajcie i mnie ja tez chce,bede po tym wieszczyl i przepowiem przyszlosc.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s