kamil-dudkowski

Tak zwana chrystianizacja Polski to trwająca do dziś okupacja Słowian przez Watykan, który zniszczył artefakty słowiańskiej kultury, a nas, Słowian, nazwał niewolnikami. Do prawdy materialnej o naszej prawdziwej historii można dochodzić różnymi drogami, na przykład poprzez badania etymologiczne.

Kamil Dudkowski w rozmowie z Alexem Berdowiczem brawurowo odkłamuje oficjalną narrację, przekonując świat zachodni o tym, że my, Słowianie, nie wypadliśmy sroce spod ogona, lecz że byliśmy tu wcześniej, niż nam się powszechnie wmawia. Tak prezentowaliśmy się na tle Europy przed aneksją Polski przez Rzym (Watykan):

slavic-kingdom-lechina-empire

SŁOWIANIE TO nie niewolnicy (slaves), lecz STWÓRCY, którzy posiadając własny niezmanipulowany jezyk (indeks znaczeniowy słowa zgodny z rzeczywistością), w dziele stwarzania umieli w sposób doskonały posługiwać się SŁOWEM oraz wynikającym z niego Obrazem (obrazowanie/wizualizacja).

Oglądaj (szczególnie od 38 min. 51 sek.) na:

porozmawiajmy.tv/slowianskie-pochodzenie-slow-czesc-1-kamil-dudkowski/

TAW

Blog Kamila Dudkowskiego: WspanialaRzeczpospolita.pl
Facebook.com/Kamil.Dudkowski

8 myśli w temacie “Tak zwana chrystianizacja Polski to trwająca do dziś okupacja Słowian przez Watykan, który zniszczył artefakty słowiańskiej kultury, a nas, Słowian, nazwał niewolnikami

  1. Przepraszam, kto okupuje Słowian wyznania prawosławnego? Prawosławni to również chrześcijanie. Warto zaznaczyć, że chrystianizacja Słowian nie zaczęła się z Rzymu ale z Konstantynopola z inicjatywy cesarza Michała III Metystesa. Cyryl i Metody tzw. Apostołowie Słowian z pochodzenia byli Grekami, wprowadzali na ziemiach słowiańskich liturgię w języku słowiańskim. Obecna liturgia prawosławna oparta jest właśnie na dawnej liturgii przygotowanej dla Słowian. Nie demonizujmy tak Watykanu, jeszcze nie jest Nierządnicą ale ten czas zbliża się wielkimi krokami.

  2. imperium Polan to oczywiście fikcja… Słowianie kochali wolność i nigdy nie tworzyli struktur państwowych o przedstawionym zasięgu… Rody i Opola trzymały się razem a i plemiona żyły w zgodzie modląc się do tego samego Słowiańskiego Boga czy Bogów…

    1. Wlasnie jedno nie przeczy drugiemu ; WOLNI SLOWIANIE zasiedlali tereny od Renu(a moze i dalej) prawie do Oceanu po tej wschodniej stronie

    2. Jeśli tak mówisz to powiedz skąd się wzięło tych 44 króli przed Władysławem IV. Może to niemieccy królowie byli. To państwo istniało i miało się bardzo dobrze i rzymianie, persowie dobrze o tym wiedzieli a w Watykanie wszystkie zapiski na ten temat są trzymane w tajemnicy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s