kamil-dudkowski

Tak zwana chrystianizacja Polski to trwająca do dziś okupacja Słowian przez Watykan, który zniszczył artefakty słowiańskiej kultury, a nas, Słowian, nazwał niewolnikami. Do prawdy materialnej o naszej prawdziwej historii można dochodzić różnymi drogami, na przykład poprzez badania etymologiczne.

Kamil Dudkowski w rozmowie z Alexem Berdowiczem brawurowo odkłamuje oficjalną narrację, przekonując świat zachodni o tym, że my, Słowianie, nie wypadliśmy sroce spod ogona, lecz że byliśmy tu wcześniej, niż nam się powszechnie wmawia. Tak prezentowaliśmy się na tle Europy przed aneksją Polski przez Rzym (Watykan):

slavic-kingdom-lechina-empire

SŁOWIANIE TO nie niewolnicy (slaves), lecz STWÓRCY, którzy posiadając własny niezmanipulowany jezyk (indeks znaczeniowy słowa zgodny z rzeczywistością), w dziele stwarzania umieli w sposób doskonały posługiwać się SŁOWEM oraz wynikającym z niego Obrazem (obrazowanie/wizualizacja).

Oglądaj (szczególnie od 38 min. 51 sek.) na:

porozmawiajmy.tv/slowianskie-pochodzenie-slow-czesc-1-kamil-dudkowski/

TAW

Blog Kamila Dudkowskiego: WspanialaRzeczpospolita.pl
Facebook.com/Kamil.Dudkowski

Reklama

11 myśli w temacie “Tak zwana chrystianizacja Polski to trwająca do dziś okupacja Słowian przez Watykan, który zniszczył artefakty słowiańskiej kultury, a nas, Słowian, nazwał niewolnikami

 1. Przepraszam, kto okupuje Słowian wyznania prawosławnego? Prawosławni to również chrześcijanie. Warto zaznaczyć, że chrystianizacja Słowian nie zaczęła się z Rzymu ale z Konstantynopola z inicjatywy cesarza Michała III Metystesa. Cyryl i Metody tzw. Apostołowie Słowian z pochodzenia byli Grekami, wprowadzali na ziemiach słowiańskich liturgię w języku słowiańskim. Obecna liturgia prawosławna oparta jest właśnie na dawnej liturgii przygotowanej dla Słowian. Nie demonizujmy tak Watykanu, jeszcze nie jest Nierządnicą ale ten czas zbliża się wielkimi krokami.

  1. A Cyryl i Metody to nie okupanci,ktorzy zmienili alfabet Slawian rosyjskich na cos podobnego do greki,a w Rusi rzeki nie byly czerwone od slawianskiej krwi???Slawianie tego nigdy nie zapomna…..

  2. A co teraz ? :

   Czas niewoli !
   Zamknęli Cię w domach
   Mój bezwolny ludu
   Głosując na obcych
   Spodziewasz się cudu ?

   Zdobywają wszystko
   Niszcząc nas przez lata
   Bo ma zapanować
   ICH porządek świata !

   Jaką to nam jeszcze
   Przyjdzie płacić cenę
   Za to, że jesteśmy
   Za nasze istnienie ?

   wojan

 2. imperium Polan to oczywiście fikcja… Słowianie kochali wolność i nigdy nie tworzyli struktur państwowych o przedstawionym zasięgu… Rody i Opola trzymały się razem a i plemiona żyły w zgodzie modląc się do tego samego Słowiańskiego Boga czy Bogów…

  1. Wlasnie jedno nie przeczy drugiemu ; WOLNI SLOWIANIE zasiedlali tereny od Renu(a moze i dalej) prawie do Oceanu po tej wschodniej stronie

  2. Jeśli tak mówisz to powiedz skąd się wzięło tych 44 króli przed Władysławem IV. Może to niemieccy królowie byli. To państwo istniało i miało się bardzo dobrze i rzymianie, persowie dobrze o tym wiedzieli a w Watykanie wszystkie zapiski na ten temat są trzymane w tajemnicy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s