Odżywianie światłem? Nic prostszego – Victor Truviano

Argentyńczyk Victor Truviano to jeden z najbardziej znanych na świecie breatharian – od siedmiu lat nie je i nie pije.  Jest jednym z najbardziej znanych na świecie breatharian z powodu spektakularności procesów, które przechodzi – między innymi wyrosły mu, tak bardzo ewolucyjnie wyczekiwane przez każdego Ziemianina, trzecie zęby.

Jako Polacy dopiero otwieramy się (na razie bardzo opornie) na głębszą wiedzę o wkodowanych pierwotnie w istotę ludzką niesamowitych megamożliwościach jej ziemskiego organizmu. Przed zrozumieniem prostych w sumie energetycznych potencjałów funkcjonowania człowieka na tej planecie broni nas obowiązujący niestety do tej pory w zachodniej nauce totalnie zafałszowany paradygmat postrzegania rzeczywistości.

Właśnie m.in. bretharianie oraz na przykład jogini możliwościami swoich ziemskich ciał sprzężonych z Całością przejawienia Wszechświata dobitnie udowadniają nam, w jak zakłamanym świecie żyją tak zwani cywilizowani mieszkańcy Zachodu – z naszym systemowo zawężonym horyzontem poznawczym.

Zapraszam do zapoznania się ze sposobem myślenia i funkcjonowania Victora Truviano na tej planecie, do nieosądzania (osądy z miejsca blokują świadomość) i do dzielenia się tymi odkryciami z przyjaciółmi. Życzę kreatywnych wglądów w wyniku zaistniałej w ten sposób „burzy mózgów”, gdyż tylko swobodne otwarcie naszych umysłów i niekarmienie ich dawno przeterminowanymi (data przydatności do spożycia), choć niestety nadal u nas funkcjonującymi paradygmatami pomoże nam powoli zacząć otwierać się na… kontakt ze świadomością nieograniczoną… 🙂

TAW

źródło filmu: http://porozmawiajmy.tv/jestesmy-nieoddzieleni-victor-truviano/

profil Victora Truviano na fb: facebook.com/VictorTruviano

Czytaj również:

 

Reklama

4 myśli w temacie “Odżywianie światłem? Nic prostszego – Victor Truviano

  1. Rozmyślałem sobie o temacie jedzenia raz po raz, po tym co napisała Myśląca Inaczej, a potem z paru innych źródeł. Wpisałbym to u siebie, ale TAW świetnie sczytuje treść, więc tu to przekażę.

    Z tego wszystkiego wychodzi na to, że pożywiamy się tak naprawdę tylko ALGORYTMAMI, których nie umiemy wykreować sami. Pominę minerały i inne cząsteczki, a skupię się na tym, bo wniosek jest… dość wstrząsający dla niektórych zapewne. Otóż z tego co Monika Rajska mówiła, obce cywilizacje potrzebują właśnie ALGORYTMÓW i że służą one również jako waluta. Innymi słowy są walutą konsumowalną. Nieraz takie coś widziałem w komiksach chińskich bazujących na Taoiźmie oraz w niektórych grach. Co za tym idzie. Skoro jedyne co potrzebujemy wszyscy to ALGORYTMY, to nie jest to ani trochę dziwne, że te wszystkie „negatywne”, pasożytnicze istoty nas tak wykorzystują, ekstrahują je z nas i spożywają w postaci czystej energii. Istoty o niskich wibracjach, z niskich poziomów, będą potrzebowały niskopoziomowych algorytmów, natomiast te z wyższych poziomów, potrzebują te o „lepszej jakości”. Co za tym idzie, tak jak Rajska mówiła, że „zawsze jest ktoś wyżej” niektórym siłom może zależeć na tym abyśmy wzrastali i zaczęli dostarczać im algorytmów, które sami potrzebują. Wymuszają, albo dogadują się z tymi co stoją „niżej”. Ci właśnie mogą chronić albo uczyć niektóre jednostki, które są kluczowe dla rozwoju. Albo sami próbować się tu wcielać. Dla własnych interesów. Dla algorytmów, które potrzebują. A my ludzie ponoć mamy najobszerniejszy zestaw emocji, uczuć, czy czego tam jeszcze. Musiało brać w tym projekcie naprawdę mnóstwo różnych istot z różnych poziomów, a uwolnić się całkowicie od nich może być ciężko, bo jakby nie patrzeć dołożyli tu swoje DNA, więc tak jakby jesteśmy częścią ich Rodu. Ludzie na tej planecie będą więc po prostu musieli z nimi mieć do czynienia i się dogadywać. A przynajmniej tak mi się wydaje.

    1. No, no wychodzi na to, że jesteśmy w cenie! Jak tu się wyrwać z tego zaczarowanego kręgu? Z tego koncentratlagru? Tylko, że jak jeden się wyrwie, to czy stu nie odstrzelą?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s