Biskupi polscy, dlaczego ukrywacie przed Polakami historyczne fakty dotyczące prawdziwych korzeni naszego narodu?

episkopatBiskupi podczas Konferencji Episkopatu Polski na świętym dla naszych Pramatek i Praojców słowiańskim miejscu mocy – Jasnej Górze. Fot. niedziela.pl

Biskupi polscy, jeśli – jak głosicie – jesteście patriotami i zależy wam na prawdzie, dlaczego ukrywacie przed Polakami olejny obraz z drugiej połowy XVIII w. przedstawiający prawdziwy poczet królów i książąt lechicko-polskich, począwszy od króla Lecha I Wielkiego rządzącego wielkim Imperium Lechitów w latach 1729-1679 przed naszą erą?!

Poczet królów starożytnego wielkiego Imperium Lechitów z klasztoru na świętym dla naszych Pramatek i Praojców słowiańskim miejscu mocy – Jasnej Górze – powinien być wyeksponowany w miejscu łatwo i ogólnie dostępnym.

Obraz ten jest unikatem, więc – jako taki – ma status dobra narodowego i należy pomyśleć o jakimś szczególnie godnym miejscu jego stałej ekspozycji.

jasnogorski poczet krolow i ksiazat polskichPoczet królów starożytnego wielkiego Imperium Lechitów z klasztoru na świętym dla naszych Pramatek i Praojców słowiańskim miejscu mocy – Jasnej Górze [POWIĘKSZ ZDJĘCIE]

Biskupi polscy, prawda o „chrzcie Polski” w 966 r., którego nie było (prawdziwy chrzest Polski w obrządku rzymskim miał miejsce za króla Koszyszko Piasta herbu Kroy dnia 1 stycznia 845 r., a w obrządku słowiańskim za króla Ziemowita Reformatora w 874 r.), oraz o istnieniu starożytnego wielkiego Imperium Lechitów już zaczyna budzić i obudzi w końcu Polaków.

Historyczne fakty o Polsce jako wielkim starożytnym imperium (Imperium Lechitów), o epokowym dla wszystkich Słowian znaczeniu, a przez Słowian i dla wszystkich Ziemian (konsekwencja: rozpad Unii Europejskiej, upadek Kościoła katolickiego w Polsce, a więc i na świecie), po wielu wiekach ciemności powoli zaczynają wreszcie wychodzić na światło dzienne (apokalypsis = podniesienie zasłony niewiedzy) i docierać do świadomości najpierw polskiej młodzieży. A współczesna polska młodzież tym różni się od swoich zapóźnionych nauczycieli rodem z epoki dinozaurów, że – w przeciwieństwie do nich – potrafi bardzo sprawnie i błyskotliwie wyszukiwać Najważniejsze-z-Ważnych informacje z sieci.

A informacje o naszych prawdziwych naRodowych korzeniach są przecież tymi Najważniejszymi-z-Ważnych…

slavic-kingdom-lechina-empireWielkie Imperium Lechitów graniczące z Królestwem Franków (pierwsze państwo niemieckie powstało dopiero w 919 r. we Fritzlarze) [POWIĘKSZ]

Biblijny dowód na istnienie starożytnego wielkiego Imperium Lechitów: Księga Sędziów 15, 9.

To wymienione w Biblii imperium zachowało swoją państwową ciągłość od XVIII wieku przed naszą erą (!), a ujarzmione zostało dopiero w 966 roku naszej ery przez Watykan, który zniszczył prawie wszystkie artefakty przebogatej duchowej i materialnej starożytnej kultury naszych Pramatek i Praojców Słowian, paląc na stosach najbardziej sensytywne dzieci naszego słowiańskiego naRodu – funkcjonujące na pierwotnych algorytmach Ziemi, żyjące w harmonii z przejawioną Naturą i wedle wzorcowego, macierzystego kosmicznego boskiego prawa.

Polacy są do dziś trzymani w głębokiej niewiedzy i celowym zakłamaniu przez oficjalną rządową naukę (co najmniej od czasów Komisji „Edukacji” Narodowej) oraz od 966 r. przez Kościół. I właśnie teraz, właśnie w tym 2016 roku przyszedł wreszcie czas na Wielką Pobudkę Śpiących Słowiańskich Rycerzy…

TAW

Czytaj również:

 

21 comments on “Biskupi polscy, dlaczego ukrywacie przed Polakami historyczne fakty dotyczące prawdziwych korzeni naszego narodu?

 1. olrob pisze:

  Co za bzdury! Pragnę zauważyć że słowo reformator, pochodzi z łaciny i nie mogło pojawić się w polszczyźnie przed 966 r. Skąd więc wziął się niejaki Ziemowit Reformator w 874r?

  • gregor pisze:

   Autorzy średniowiecznych kronik to nie ideolodzy z zaborczej Komisji Edukacji Narodowej, lecz najbardziej wykształceni obywatele ówczesnych państw – kształceni na Zachodzie biskupi oraz doktorzy nauk wyzwolonych i praw, jak np. błogosławiony biskup dr nauk wyzwolonych i prawa Wincenty Kadłubek herbu Poraj (studia w Paryżu i Bolonii), czy nawet arcybiskupi, jak np. abp Prohor (Prohorus, Prohorius, Procosius), zwany w Polsce Prokoszem – pierwszy arcybiskup Krakowa z X wieku. Łacinę znali więc z pewnością.

   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Prohor

   I częstokroć to właśnie kronikarze opisywanym przez siebie władcom nadawali, korygowali lub nawet przemilczali ich przydomki.

  • tom pisze:

   A dlaczego nie? Kiedy powstała łacina? Duzo wcześniej.

  • MamaJasia pisze:

   Przydomek Reformatora został dodany dużo później przez historyków w celu odróżnienia od innych o tym imieniu. Jak już błyskać tu intelektem to w oparciu o wiedzę proszę.

  • Marian Zajac pisze:

   takiemu przebierancowi jak ty prawda o potedze Slowian nie miesci sie w tym parszywym
   globusie i zaraz judzisz tak jak to jest w waszej naturze !

   • Krystyna pisze:

    My – przebierańcy z parszywymi globusami nie schylonymi przed potęgami takich, czy owakich władców nie jadamy starożytnych i nowożytnych potęg, więc co nam po nich?
    Czciciel potęgi chrześcijan ciebie by oskarżył o judzenie.
    Mężczyźni od Kaina za globusy się wodzą i nie dają kobietom i dzieciom normalnie żyć.
    Nie kosmici, tylko mężczyźni!

  • Robert pisze:

   Łacina to stary język rzymski który upadł około 400 roku

   • ewarest pisze:

    Łacina była językiem urzędowym w całej Europie aż do XVIII wieku w Polsce do rozbiorów

 2. globaluss33 pisze:

  prawie nigdy ! nie pisze sie o prawdziwej ! roli „i wysilkow „sprywatyzowania rosji” ,chin ,korei i syrji i Iranu przez .kilka rodzin ” globalnych porzyczkodawcow”smile emoticon ich prawdziwym celem „sprywatyzowania” tychze krajow jest …. GMO i tym samym przejecie i kompletna kontrola zywnosci i………w szczegolnosci …..wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie ropy czy gazu!!!! darmowa i krystalicznie czysta dla atmoswery energia jest znana od ponad 100 lat!!! . te poterzne rodziny porzyczkodawcow ! realizuja obecnie plan redukcji poglowia podatkowego o….70 procent!! a ta ..hucpa i szumowina o produkcje chandel ropa jest …mydleniem oczu dla medialnie porazonego bydla podatkowego smile emoticon bez GLOBALNEGO SPRYWATYZOWANIA :):) PRODUKCJI I SPRZEDARZY …..RZYWNOSCI !! A SZCZEGOLNIE …WODY ..MORD TYLE MILIARDOW „NIEPOTRZEBNEGO BYDLA PODATKOWEGO !! JEST …NIEMOZLIOWY!!:) I ..DLATEGO ZOSTALO JESZCZE TYLKO TYCH PIEC POWIERZVHNIOWO WIELKICH !KRAJOW ABY ICH GENETYCZNIE ZATRUC I……. BEDZIEMY PADAC JAK OBECNIE PADAJA „ZWIERZETA .W LUDZKIEJ SKORZE W …KRAJACH TAK ZWANYCH : DEMOKRATYCZNYCH :):)I LIBERALNYCH :):) OGROMNA ROLE W TYM LUDOBOJSTWIE JEST INSTALOWANIE ELEKTROWNI ATOMOWYCH !! KTORYCH PRODUKCJA ENERGI JEST …KOSMICZNIE !!! NIEOPLACALNA!!!:) ALE …SA IDEALNE !!! DO „ZREDUKOWANIA „MEDIALNIE PORAZONEGO BYDLA !! POPRZEZ tak zwanych terorystow „muzulmanskich „:):):) (link -www.grypa666.wordpress.com,- jesli chodzi o watykan i jego kierownictwa ! to trzeba otwarcie powiedziec ze ..zawsze! od samego powstania !! od samego poczatku byl najwiekszym bastionem i obronca koszernej LICHWY SWIATOWEJ!! KTORA ..ZAWSZE BYLA POWODEM NEDZY GLODU I …WOJEN I REWOLUCJI SWIATOWYCH !!!

 3. Robin pisze:

  Najpierw piszecie ze ukrzyzowanie to bujda a tu powolujecie sie na psalm biblijny by cos udowodnic. Jak to nazwac? Lekarza nie ma w poblizu?

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   To nie Psalm, to historyczna Księga Sędziów🙂

   Biblia to w większości bujdy na resorach, na które szkoda czasu (babilońskie, sumeryjskie wrzuty, wirusy umysłowe). Biblię trzeba umieć jednak czytać, by odróżnić ziarno od plew. Zdarzają się tam bowiem również perełki historyczne.

   Generalnie Biblia jest jednak potwornie zafałszowana, włącznie z Ewangeliami.

   Już całkiem niedługo wyjdzie jednak prawda o historii manipulacji „świętymi” księgami – z Koranem włącznie.

   I okaże się, że robili to nie tylko ludzie… Pewne sprawy były bowiem teatralnie ustawiane (projekcje holograficzne) również przez cywilizacje pozaziemskie – od milionów lat mające na naszej pięknej planecie po prostu swoje partykularne interesy.

   A ukrzyżowania nie było. Co zostanie w najbliższych latach urbi et orbi udowodnione.

   • Leon pisze:

    Jakbym dostała w czerep

   • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

    Spokojnie, to tylko apokalipsa🙂

    Greckie „apokalypsis” oznacza po prostu „podniesienie kurtyny”, zasłony niewiedzy.

    To dzieje się właśnie dziś🙂

 4. […] Source: Biskupi polscy, dlaczego ukrywacie przed Polakami historyczne fakty dotyczące prawdziwych korzeni n… […]

 5. robertkreft pisze:

  Bo to nie są biskupi POLSCY tylko rzymscy. BISKUPEM Polskim był Bp. Hodur. czy Faron.

 6. Mirek pisze:

  w Biblii jest mowa o Lechi a nie Lechii. LECHI („szczęka”).
  Miejsce jednego albo dwóch zwycięstw Izraelitów nad Filistynami. Jego dokładne położenie jest nieznane. Niekiedy bywa utożsamiane z Chirbat as-Sujag, którego nazwa może się wywodzić od greckiego słowa siagòn („szczęka”). Miejsce to znajduje się niecałe 3 km na wsch. od Bet-Szemesz.
  W Lechi Samson zabił wilgotną szczęką osła tysiąc Filistynów. Następnie nazwał to miejsce Ramat-Lechi („wzgórze szczęki”), prawdopodobnie chcąc w ten sposób upamiętnić zwycięstwo odniesione tam dzięki Jehowie (Sdz 15:9-19). Pierwotna nazwa, Lechi, mogła jednak nawiązywać do kształtu tamtejszych skał.
  Później, jak to oddaje większość przekładów, Szamma pobił wielu Filistynów zgromadzonych w Lechi (2Sm 23:11, 12, Bp, BT, BWP, NŚ). Użyte tu hebrajskie określenie lachajjáh dosłownie znaczy „w wiosce namiotowej”, ale drobna zmiana znaków samogłoskowych pozwala oddać je wyrażeniem „w Lechi”.

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   To jest mapa anglosaska, a więc tym bardziej wiarygodna, że pochodzi z kręgów nieprzychylnych Słowianom. Na mapę tę powołuje się wielu znamienitych badaczy europejskiej starożytności, m.in. polski badacz z Vancouver pan Paweł Szydłowski.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s