episkopatBiskupi podczas Konferencji Episkopatu Polski na świętym dla naszych Pramatek i Praojców słowiańskim miejscu mocy – Jasnej Górze (fot. niedziela.pl)

Biskupi „polscy”, jeśli – jak głosicie – jesteście patriotami i zależy wam na prawdzie, dlaczego ukrywacie przed Polakami olejny obraz z drugiej połowy XVIII w. przedstawiający prawdziwy poczet królów i książąt lechicko-polskich, począwszy od króla Lecha I Wielkiego rządzącego wielkim Imperium Lechitów w latach 1729-1679 przed naszą erą?!

Poczet królów starożytnego wielkiego Imperium Lechitów z klasztoru na świętym dla naszych Pramatek i Praojców słowiańskim miejscu mocy – Jasnej Górze – powinien być wyeksponowany w miejscu łatwo i ogólnie dostępnym.

Obraz ten jest unikatem, więc – jako taki – ma status dobra narodowego i należy pomyśleć o jakimś szczególnie godnym miejscu jego stałej ekspozycji.

jasnogorski poczet krolow i ksiazat polskichPoczet królów starożytnego wielkiego Imperium Lechitów z klasztoru na świętym dla naszych Pramatek i Praojców słowiańskim miejscu mocy – Jasnej Górze [powiększ zdjęcie]

Biskupi „polscy”, prawda o „chrzcie Polski”, którego nie było (jeśli już mówić o zjawisku tak abstrakcyjnym jak „chrzest Polski”, to ten w obrządku rzymskim miał miejsce już za króla Koszyszko Piasta herbu Kroy dnia 1 stycznia 845 r., a ten w obrządku słowiańskim za króla Ziemowita Reformatora w 874 r.), oraz o istnieniu starożytnego wielkiego Imperium Lechitów już zaczyna budzić i obudzi w końcu Polaków.

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/10/11/nie-bylo-zadnego-chrztu-polski-w-966-roku/

Historyczne fakty o Polsce jako wielkim starożytnym imperium (Imperium Lechitów), o epokowym dla wszystkich Słowian znaczeniu, a przez Słowian i dla wszystkich Ziemian (konsekwencja: rozpad Unii Europejskiej, upadek Kościoła katolickiego w Polsce, a więc i na świecie), po wielu wiekach ciemności powoli zaczynają wreszcie wychodzić na światło dzienne (apokalypsis = podniesienie zasłony niewiedzy) i docierać do świadomości najpierw polskiej młodzieży. A współczesna polska młodzież tym różni się od swoich zapóźnionych nauczycieli rodem z epoki dinozaurów, że – w przeciwieństwie do nich – potrafi bardzo sprawnie i błyskotliwie wyszukiwać Najważniejsze-z-Ważnych informacje z sieci.

A informacje o naszych prawdziwych naRODowych korzeniach są przecież tymi Najważniejszymi-z-Ważnych…

slavic-kingdom-lechina-empireWielkie Imperium Lechitów graniczące z Królestwem Franków (pierwsze państwo niemieckie powstało dopiero w 919 r. we Fritzlar)

Limes Sorabicus, czyli granica „polsko-francuska”:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/limes-sorabicus/

Biblijny dowód na istnienie starożytnego wielkiego Imperium Lechitów: Księga Sędziów 15, 9.

To wymienione w Biblii imperium zachowało swoją państwową ciągłość od XVIII wieku przed naszą erą (!), a ujarzmione zostało dopiero w 966 roku naszej ery przez Watykan, który zniszczył prawie wszystkie artefakty przebogatej duchowej i materialnej starożytnej kultury naszych Pramatek i Praojców Słowian, paląc na stosach najbardziej sensytywne dzieci naszego słowiańskiego NaRODu – funkcjonujące na pierwotnych algorytmach Ziemi, żyjące w harmonii z przejawioną Naturą i wedle wzorcowego, macierzystego kosmicznego boskiego prawa.

Polacy są do dziś trzymani w głębokiej niewiedzy i celowym zakłamaniu przez oficjalną rządową naukę (co najmniej od czasów masońskiej Komisji „Edukacji” Narodowej) oraz od 966 r. przez Kościół. I właśnie teraz, właśnie w tym 2016 roku przyszedł wreszcie czas na Wielką Pobudkę Śpiących Słowiańskich Rycerzy…

Słowianom SŁAWA!

TAW

Czytaj również:

Reklama

51 myśli w temacie “Biskupi „polscy”, dlaczego ukrywacie przed Polakami historyczne fakty dotyczące prawdziwych korzeni naszego narodu?

 1. Co za bzdury! Pragnę zauważyć że słowo reformator, pochodzi z łaciny i nie mogło pojawić się w polszczyźnie przed 966 r. Skąd więc wziął się niejaki Ziemowit Reformator w 874r?

  1. Autorzy średniowiecznych kronik to nie ideolodzy z zaborczej Komisji Edukacji Narodowej, lecz najbardziej wykształceni obywatele ówczesnych państw – kształceni na Zachodzie biskupi oraz doktorzy nauk wyzwolonych i praw, jak np. błogosławiony biskup dr nauk wyzwolonych i prawa Wincenty Kadłubek herbu Poraj (studia w Paryżu i Bolonii), czy nawet arcybiskupi, jak np. abp Prohor (Prohorus, Prohorius, Procosius), zwany w Polsce Prokoszem – pierwszy arcybiskup Krakowa z X wieku. Łacinę znali więc z pewnością.

   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Prohor

   I częstokroć to właśnie kronikarze opisywanym przez siebie władcom nadawali, korygowali lub nawet przemilczali ich przydomki.

  2. Przydomek Reformatora został dodany dużo później przez historyków w celu odróżnienia od innych o tym imieniu. Jak już błyskać tu intelektem to w oparciu o wiedzę proszę.

   1. My – przebierańcy z parszywymi globusami nie schylonymi przed potęgami takich, czy owakich władców nie jadamy starożytnych i nowożytnych potęg, więc co nam po nich?
    Czciciel potęgi chrześcijan ciebie by oskarżył o judzenie.
    Mężczyźni od Kaina za globusy się wodzą i nie dają kobietom i dzieciom normalnie żyć.
    Nie kosmici, tylko mężczyźni!

   1. Łacina była językiem urzędowym w całej Europie aż do XVIII wieku w Polsce do rozbiorów

 2. prawie nigdy ! nie pisze sie o prawdziwej ! roli „i wysilkow „sprywatyzowania rosji” ,chin ,korei i syrji i Iranu przez .kilka rodzin ” globalnych porzyczkodawcow”smile emoticon ich prawdziwym celem „sprywatyzowania” tychze krajow jest …. GMO i tym samym przejecie i kompletna kontrola zywnosci i………w szczegolnosci …..wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie ropy czy gazu!!!! darmowa i krystalicznie czysta dla atmoswery energia jest znana od ponad 100 lat!!! . te poterzne rodziny porzyczkodawcow ! realizuja obecnie plan redukcji poglowia podatkowego o….70 procent!! a ta ..hucpa i szumowina o produkcje chandel ropa jest …mydleniem oczu dla medialnie porazonego bydla podatkowego smile emoticon bez GLOBALNEGO SPRYWATYZOWANIA :):) PRODUKCJI I SPRZEDARZY …..RZYWNOSCI !! A SZCZEGOLNIE …WODY ..MORD TYLE MILIARDOW „NIEPOTRZEBNEGO BYDLA PODATKOWEGO !! JEST …NIEMOZLIOWY!!:) I ..DLATEGO ZOSTALO JESZCZE TYLKO TYCH PIEC POWIERZVHNIOWO WIELKICH !KRAJOW ABY ICH GENETYCZNIE ZATRUC I……. BEDZIEMY PADAC JAK OBECNIE PADAJA „ZWIERZETA .W LUDZKIEJ SKORZE W …KRAJACH TAK ZWANYCH : DEMOKRATYCZNYCH :):)I LIBERALNYCH :):) OGROMNA ROLE W TYM LUDOBOJSTWIE JEST INSTALOWANIE ELEKTROWNI ATOMOWYCH !! KTORYCH PRODUKCJA ENERGI JEST …KOSMICZNIE !!! NIEOPLACALNA!!!:) ALE …SA IDEALNE !!! DO „ZREDUKOWANIA „MEDIALNIE PORAZONEGO BYDLA !! POPRZEZ tak zwanych terorystow „muzulmanskich „:):):) (link -www.grypa666.wordpress.com,- jesli chodzi o watykan i jego kierownictwa ! to trzeba otwarcie powiedziec ze ..zawsze! od samego powstania !! od samego poczatku byl najwiekszym bastionem i obronca koszernej LICHWY SWIATOWEJ!! KTORA ..ZAWSZE BYLA POWODEM NEDZY GLODU I …WOJEN I REWOLUCJI SWIATOWYCH !!!

  1. Globaluss33 Zlituj się, zainwestuj w słownik ortograficzny, dopiero potem wypowiadaj się na piśmie

   1. Nie śmiej się z Niego. On może używa języka starokościelnosłowiańskiego…

   2. Droga pani , Globalus prawdopodobnie pisze z innego niz Polska kraju lub tez uzywa tlumacza automatycznego…WAZNE jest TO CO PÏSZE;

    Czy Pani uwaznie przeczytala i POMYSLALA nad tym, co jest w komentarzu Globaluss33
    …byc moze pisane tresci poruszaja Jego emocje i nie jest latwo skupic sie na ortografii.
    A moze jest pani tu tylko po to , by rozmywac uwage czytelnikow pozorna „dyskusja” tylko po to, by odciagnac uwage od SEDNA SPRAWY.

    Czy sie Pani zastanowila po co, w jakim celu JEST PANI OSOBISCIE tu na Ziemi ???

   1. Andrzeju, czy błędy ortograficzne przeszkodziły Ci w odczytaniu tekstu? Jeśli go przeczytałeś, to przekaz dotarł do odbiorców i cel został osiągnięty. Dziś nie wypominamy ludziom ich ułomności (jeśli nie jest to konkurs ortograficzny oczywiście).

   1. I po co tyle agresji ??? Czy Pan mysli robic cos pozytecznego ? Czy Pan mysli, ze tymi slowami POMAGA Pan RODakom POLAKOM ?

    Co Pan robi pozytecznego dla Ojczyzny ???

   2. 2017-01-05 14:10 GMT-06:00 Tajne Archiwum Watykańskie :

    KOLOWROT commented: „I po co tyle agresji ??? Czy Pan mysli robic cos > pozytecznego ? Czy Pan mysli, ze tymi slowami POMAGA Pan RODakom POLAKOM ? > Co Pan robi pozytecznego dla Ojczyzny ???” >

 3. Najpierw piszecie ze ukrzyzowanie to bujda a tu powolujecie sie na psalm biblijny by cos udowodnic. Jak to nazwac? Lekarza nie ma w poblizu?

  1. To nie Psalm, to historyczna Księga Sędziów 🙂

   Biblia to w większości bujdy na resorach, na które szkoda czasu (babilońskie, sumeryjskie wrzuty, wirusy umysłowe). Biblię trzeba umieć jednak czytać, by odróżnić ziarno od plew. Zdarzają się tam bowiem również perełki historyczne.

   Generalnie Biblia jest jednak potwornie zafałszowana, włącznie z Ewangeliami.

   Już całkiem niedługo wyjdzie jednak prawda o historii manipulacji „świętymi” księgami – z Koranem włącznie.

   I okaże się, że robili to nie tylko ludzie… Pewne sprawy były bowiem teatralnie ustawiane (projekcje holograficzne) również przez cywilizacje pozaziemskie – od milionów lat mające na naszej pięknej planecie po prostu swoje partykularne interesy.

   A ukrzyżowania nie było. Co zostanie w najbliższych latach urbi et orbi udowodnione.

   1. Spokojnie, to tylko apokalipsa 🙂

    Greckie „apokalypsis” oznacza po prostu „podniesienie kurtyny”, zasłony niewiedzy.

    To dzieje się właśnie dziś 🙂

 4. w Biblii jest mowa o Lechi a nie Lechii. LECHI („szczęka”).
  Miejsce jednego albo dwóch zwycięstw Izraelitów nad Filistynami. Jego dokładne położenie jest nieznane. Niekiedy bywa utożsamiane z Chirbat as-Sujag, którego nazwa może się wywodzić od greckiego słowa siagòn („szczęka”). Miejsce to znajduje się niecałe 3 km na wsch. od Bet-Szemesz.
  W Lechi Samson zabił wilgotną szczęką osła tysiąc Filistynów. Następnie nazwał to miejsce Ramat-Lechi („wzgórze szczęki”), prawdopodobnie chcąc w ten sposób upamiętnić zwycięstwo odniesione tam dzięki Jehowie (Sdz 15:9-19). Pierwotna nazwa, Lechi, mogła jednak nawiązywać do kształtu tamtejszych skał.
  Później, jak to oddaje większość przekładów, Szamma pobił wielu Filistynów zgromadzonych w Lechi (2Sm 23:11, 12, Bp, BT, BWP, NŚ). Użyte tu hebrajskie określenie lachajjáh dosłownie znaczy „w wiosce namiotowej”, ale drobna zmiana znaków samogłoskowych pozwala oddać je wyrażeniem „w Lechi”.

  1. Czy nikt się nie zastanowi, że ta podmiotowa „szczęka” mogła być strategią, taktyką, dzięki której odnoszono zwycięstwa? A słysząc nazwę dalekiego kraju, z którego ona pochodziła (bo Słowian uważam za całkowitych PROTOPLASTÓW EUROPY I BLISKIEGO WSCHODU), tubylcy (tambylcy) poprzez hiperonim nazwali podobnie pola zwycięstw? Przecież „mokra szczęka osła” mogła oznaczać wzięcie w kleszcze wroga dzięki jednemu skrzydłu, które zamknęło kocioł kosztem przepłynięcia jakiegoś zbiornika wodnego, czy nawet „tylko” wzięcia ze sobą niesamowitych ilości wody do przejścia pustyni „nie do przejścia”? Taka informacja jest być może zakamuflowaną wskazówką dla następnych pokoleń jak wygrywa się bitwy”. Podręcznikiem taktyki nie dla każdego.

  1. To jest mapa anglosaska, a więc tym bardziej wiarygodna, że pochodzi z kręgów nieprzychylnych Słowianom. Na mapę tę powołuje się wielu znamienitych badaczy europejskiej starożytności, m.in. polski badacz z Vancouver pan Paweł Szydłowski.

  2. Nie rozumiem pobieżności. Na mapie tzw. „z oryginału”, gdy weźmie się lupę do ręki (ja biorę), widać wyraźnie dwa napisy na terytorium gdzie indziej Lechii: SLAVIC PEOPLE’S i AVARS! JA NIE WIDZĘ TU PROBLEMU!!!

 5. Nie wiem, czy to nadaje się do publikacji, ale wydaje mi się, że jest choć trochę śmiesznym. Oto mi chodzi, Byście z fazy zatroskania przeszli w tę rozluźnienia. Jest to cytat z mojego blogu http://www.jacekgrap.wordpress.com
  „Określenie zaprzeszłego osobnika “PRA-” wzięło się od częstego wysłuchiwania siarkowo(o)dorowego, głośnego puszczania bąków przez starców fizycznych, umysłowych i kamiennoosierdziowych (sam też to robię, ale w odosobnieniu!). Więc (dwója bęc!) prr-puraci, prr-ałaci z/zza (pa)Kamery Apostolskiej i prr-oboszcze, nie wyłączając prr-ezydentów, prr-emierów i prr-ezesów (krótko: prr-estidigatorzy nas) do was mówię: Czas na wietrzenie!

  1. No i Przestrzeń sama zadbała o zmianę algorytmów na blogu, dziękuję 🙂 Bo rzeczywiście jakoś przyciężkawo tu ostatnio…

   Ja osobiście jestem naturalistą, więc tego typu rubaszność mnie nie gorszy… 😉

   A każdy humor oczyszcza przestrzeń.

   1. Przydało by się „uproszczenie algorytmów” wyświetlania trzcionki, tj zmniejszenie liter bo aż ciężko się czyta nagłówki. Kolor pomarańczowy tła na którym teraz piszę rozprasza wg mnie. Lepiej wg mnie przydałyby się pastelowe lżejsze kolory tak jak tło które jest obecnie. 🙂

   2. Proszę o opinie wszystkich komentujących, bo u mnie kolor pomarańczowy pojawia się tylko na wejściu do okienka komentarzy, ale już samo pisanie komentarza odbywa się na tle podstawowym, czyli beżowym.

 6. U mnie teraz na bezowym gdy pisze komentarz „bezposrednio”, ale gdy pisze w ODPOWIEDZ, to na pomaranczowym. Komentarz na ktory „odpowiadam” tez jest umieszczony na pomaranczowym.
  Tyle k woli informacji 🙂

 7. Tło pomaranczowe jest tłem bazowym ładuje się pierwsze , potem beżowe. Do oglądania w locie zmian strony internetowej on line i bez ingerencji jest fajny dodatek do firefoxa ” Firebug” https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/firebug/ Jest jeszcze pakiet „web developer” to do sprawdzania co się powoli ładuje z serwera itp. Jeśli nie masz FF, ściągnij sobie wersję portable i na niej zainstaluj dodatki.
  Czuwaj ! 🙂

  1. Dziękuję. Ta skórka i tak jest tymczasowa, bo nie zadowala mnie w pełni. Ale bardziej mi się podoba od poprzedniej. WordPress spośród darmowego sortu nie pozostawia zbyt wielkiego wyboru. Tzn. są ładne, ale np. z ukrytymi widgetami, a mnie na widgetach zależy szczególnie.

 8. Dzięki TAWie, że nie zaliczyłeś mnie do starszych, a mam 58 lat… Posiadam taką cechę zodiakalnych Ryb, że zawsze wynajdę dla siebie pozytyw w niedogodnościach. Po prostu dostosuję swoje ciało do gwoździa w desce, a i tak się na niej wyśpię. Tu, odsunę się dalej od ekranu :-). Pozdrawiam Wszystkich!

  1. Zmniejszanie całości to: „Ctrl” i „-„, powiększanie: „Ctrl” i „+” 😉 🙂

   To tak tylko dla przypomnienia, bo sam też czasami zapominam o tej niezwykle użytecznej funkcji… 😉

 9. A propos komunikatu z „emalii”. Jak powiedziałem, przystosowuję się do warunków i gdy nabyłem laptopa, wszystko było gotowym do użycia. Po prostu korzystam. Mam tu Windows Defender, który wyświetla mi informację, że znaleziono szkodliwe oprogramowanie… Może nic w tym dziwnego, ale ten komunikat wyskakuje mi wtedy, gdy dokonuję wpisu na tę stronę lub gdy wchodzę w artykuły, by przeczytać… Czy to nie dziwne? Ale pokazuję im „skórkę”… 😉

 10. Kościół zawsze będzie prostemu ludowi tłukł do głów, że bez krzyża nie byłoby polskiej państwowości. Od starożytności religie działają na zasadzie popytu i podaży. Ludzie boją się śmierci i chcą wiedzieć co będzie po niej, natychmiast pojawiają się cwaniaki, którzy za pieniądze mówią ludziom to co chcą usłyszeć. Trochę postraszą gniewem bogów, trochę obiecają tym, którzy się podporządkują boskim przedstawicielom za życia. Ważna jest kasa i dlatego żeby kościół mógł ciągle ssać zakłamują historię.

  1. Z historią lub bez – znak krzyża, zastraszanie i gadanie o tym co złe, ma na celu wciśnięcie w słuchaczy złej energii, która żywi się ich dobrą energią i tym sposobem rośnie, i wzrasta w siłę.
   Jezus nazywa tą złą energię złymi duchami, i słusznie, bo to co martwe nie szuka pożywienia.
   Wyposaża swoich wyznawców w moc Ducha Świętego, aby mogli nią wszelkie zło wypędzać w czeluść i reperować to, co ono zepsuło, czyli uzdrawiać.
   Nie Jego wina, że księża Go nie słuchają i zamiast w czeluść wciskają złe duchy w ludzi, czasem w jakiegoś zwierzaka, ale zła w nich nie zamykają, tylko przesyłają z jednego stworzenia w inne, by z kolejnych doiły energię Bożą, aż do śmierci którejś z ofiar, bo martwe ciało ofiary jest dla zła więzieniem.
   Dlatego wg ST wybrańcy odsyłali zło w ofiarne zwierzęta i je zabijali, żeby je uwięzić w martwych ciałach.
   Jezus czeluścią zastąpił ofiarne zwierzęta, a nie ludźmi, ale nikogo to nie obchodzi, bo wycieńczonymi łatwiej rządzić, a wystarczy ludzi zapewnić, że cierpienie zbawia, żeby sami go szukali.
   Wg mojej, wynikającej z obserwacji i własnych doświadczeń wiedzy, istnieją różnego rodzaju złe duchy, a każdy zajmuje się tylko tym, do czego złością, niewłaściwym postępowaniem, przekleństwem itp został spłodzony.
   Innych możliwości nie zauważa.
   Wiesz, dlaczego ludzie o tym nie wiedzą?
   Bo zajmują się bzdurami, które są im potrzebne jak zeszłoroczny śnieg, albo jak dziura w moście.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s