chrobry

Bolesław I Wielki zwany też Chrobrym – szesnasty koronowany władca Polski. Trzykrotnie koronowany: pierwszy raz w 992 r. na króla Polski, drugi raz w Gnieżnie w roku 1000 na króla królów Wschodu Europy, a trzeci raz w 1025 r. na króla Rzymu i reszty Europy.

W czasach uwiecznionych na poniższej mapie (VI w. n.e.) o żadnych Niemcach w Europie nikt jeszcze nawet nie słyszał…

slavic-kingdom-lechina-empire

TAW

Link do prusko-niemieckiej kroniki o Polsce: https://books.google.pl/books?id=nZgB… Link do kroniki Gala Anonima: http://www.zswsucha.iap.pl/STREFA_N/W…

Link do rosyjskich mordów na Polakach: http://gazetawarszawska.com/historia/… i tu: 200 tys. Polaków zbitych jednym rozkazem: http://wiadomosci.dziennik.pl/histori…

Link do kronik rzymskich,niemieckich i arabskich, a ponadto do kroniki Helmolda: https://www.youtube.com/watch?v=NZw2A…

KRONIKA BISKUPA KADŁUBKA: http://biblioteka.kijowski.pl/srednio…

JAN DŁUGOSZ, ROCZNIKI: https://polona.pl/item/192557/5/

Źródło filmów i linków: kanał Pawła Szydłowskiego na You Tube:

https://www.youtube.com/user/rationalatheist100/videos

*grafika: Bolesław I Chrobry wg Jana Matejki, XIX w. Portret rysowany ołówkiem, pokolorowany współcześnie. Polityka.pl

POCZET KRÓLÓW LECHII:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/22/poczet-krolow-lechii-kosciol-w-polsce-od-1050-lat-ukrywa-przed-polakami-ze-jestesmy-starozytnym-antycznym-wielkim-imperium/

Biskupi polscy, dlaczego ukrywacie przed Polakami historyczne fakty dotyczące prawdziwych korzeni naszego narodu?

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/05/25/biskupi-polscy-dlaczego-ukrywacie-przed-polakami-historyczne-fakty-dotyczace-prawdziwych-korzeni-naszego-narodu/

Klątwy Watykanu na Polskę – do dziś nieodwołane…

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/11/06/klatwy-watykanu-na-polske-do-dzis-nieodwolane/

Słowianie:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/slowianie/

Reklama

25 myśli w temacie “Bolesław I Wielki „Chrobry” był szesnastym koronowanym królem królów starożytnego Imperium Polskiego

 1. Bardzo ważna informacja. Trzeba o tym głośno mówić i pisać. Ja, ponieważ pracuję w oświacie, oświecam na ile mogę młodych Lechitów.

  1. Zaiste, godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne… 🙂

   Większość jednak zawodowych matrixowych edukatorów po prostu chowa głowę w piasek, zasłaniając się kultem nowoczesnego bóstwa o imieniu Podstawa Programowa 😉

   Większości szkolnych historyków po prostu nie interesuje „prawda czasów, o których mówimy”, lecz „prawda ekranu, która mówi…”.

   A film na tym matrixowym ekranie dziejów od wieków wyświetlają nam oczywiście nasi tradycyjni zaborcy:
   USA, Niemcy, Żydzi, Rosjanie, no i… Watykan.

  2. To lepiej zrezygnuj z tej pracy, bo nie dość, że się ośmieszasz to jeszcze mięszasz tym młodym Lechitom w głowach. Wstyd.

   1. To co, Twoim zdaniem przed Mieszkiem na naszych terenach mieszkała dzicz, Normalny patriota? Wierzę kronikom, które są w niemieckich bibliotekach. Myślisz, że czemu Niemcy chcieli zniszczyć Słowian? Ot tak? Nie, bo jesteśmy więksi niż oni. Bali i boja się nas. Zazdroszczą nam wielkości. Ale ktoś zrobił robotę i historia Polski to dla większości czas od Mieszka, a to za mało. Pozdrawiam.

   2. Ośmieszasz się Ty pisząc takie bzdury. Nie tak łatwo podważyć historii kronik. Ale wiesz, wspolczesnie historia zależy od dobrego marketingu w mediach, gooogle czy wiki.pedi 🙂
    Ludziom na całym świecie wmówiono , ze było wyjście Izraelitow z Egiptu chociaż w historii Egiptu nie ma ani jednej informacji na ten temat. Poza tym kasta kapłanów egipskich nigdy nie pozwoliłaby aby zarządca Egiptu był ktoś spoza dynastrii faraonów. Zreszta sama wiki pod hasłem „Wyjście Izraelitow z Egiptu” pisze ze ma wydźwięk MITYCZNY i bez pokrycia w faktach rzeczywistych.

    Kolejne globalne oszustwo to wymordowanie w obozach 6 mln tylko członków narodu wybranego podczas 2 WS, gdy zachowały się skrupulatne dokumenty z niemieckich obozów koncentracyjnych i raporty czerwonego krzyża, mówiące o maksymalnej liczbie 600 tys. Oczywiście pomija się zagładę dużo większej liczby innych nacji, w tym Polaków, Rumunów, Cyganow, bo cóż ich smierć znaczyła. Zreszta już świat mówi o POLSKICH obozach koncentracyjnych. Bo dzisiaj historie piszą MEDIA. Bo zawsze znajdzie się stado baranów, które nie ma żadnej wiedzy, ale uważa się za upoważnione aby wszystko kwestionowac albo „łykać” jak pelikany. No cóż głupimi łatwiej rządzić a skłóconymi to już bajka.

  3. Za głoszenie takich bredni Panią powinni zwolnić w trybie natychmiastowym. Przedstawione tutaj informacje nie są poparte żadnymi dowodami. Na dodatek informacja, że Bolesław Chrobry był szesnastu królem Polski jest jedynie brednią i wynika że złego interpretowania łacińskiego napisu na kolumnie Zygmunta, który to napis odnosi się do korony szwedzkiej a nie polskiej.

   1. Tak się składa, że Zygmunt III Waza był zarówno 44. królem Polski, jak i 44. królem Szwecji. Niektórzy nadgorliwcy skwapliwie więc sugerują, jakoby napis na Kolumnie w Warszawie dotyczyć miał rządów Zygmunta III w Szwecji. Argument ten jednak bardzo łatwo obalić, gdyż jest po prostu nielogiczny. W tym samym bowiem zdaniu napisu (!) wyraźnie stoi, iż Zygmunt III „panował przez czterdzieści cztery lata” (quadraginta quatuor annis regno impensis). Logicznym więc jest, że napis nie może dotyczyć rządów Zygmunta III w Szwecji, gdyż Szwecją Zygmunt rządził zaledwie 6 lat.

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/10/31/napis-na-kolumnie-zygmunta-dokumentuje-ze-zygmunt-iii-waza-jest-44-krolem-polski-wiec-mieszko-nie-moze-byc-naszym-pierwszym-wladca/

  1. Kultura Wielkiego Imperium Lechitów była Kulturą Drewna, a więc kulturą osadzoną na wzorcowym, pierwotnym kosmicznym prawie harmonijnego współistnienia istoty ludzkiej z przejawioną Naturą. Narzucona nam i panująca u nas do dziś Kultura Gadzia oparta jest na zmanipulowanej, a więc niewzorcowej, niemacierzystej matrycy, a przejawia się m.in. Kultem Ropy Naftowej (plastiki) oraz Kultem Aluminium (neurotoksyna).

   Jeśli chodzi o starożytne artefakty, to nasza święta lechicka ziemia kryje w sobie szokujące niespodzianki (np. Piramida Gdyńska), co zostanie udowodnione już za kilkanaście lat… 🙂

   Oficjalna archeologia (tak polska, jak i zagraniczna, np. egipska, bośniacka) podpięta jest pod masońsko-illuminackie dowództwo – i dopóki Gady będą rządziły tą planetą, nie mamy co marzyć o jakichś poważnych ruchach w temacie. A polska lechicka ziemia obficie czeka na poważne archeologiczne wykopki… Organizujmy w tej sprawie oficjalne naciski na „polskie” władze.

   Na deser:

   Nasi historyczni władcy Wielkiej Lechii spoczywają w komorach grobowych wewnątrz Łysej Góry – zalani dla kamuflażu dwumetrową warstwą wody…
   Czy kogoś to interesuje?…
   Czy „polskie” państwo jest tym zainteresowane?
   Czy miłujący prawdę „polski” Kościół dąży do ukazania Polakom prawdziwych korzeni naszego naRodu?…

   W grobie lechickiego/polskiego króla Krakusa I (694-728 r.) [Kopiec Krakusa/Kraka] znaleziono monety z okresu jego panowania, w wyniku czego prace archeologiczne natychmiast wstrzymano i utajniono, nie dotarłszy do królewskiej komory grobowej. Na szczęście uczciwi ludzie zdążyli zarchiwizować znalezisko, robiąc niezbędną fotograficzną dokumentację, następnie ją digitalizując i publikując w sieci.

   1. Zróbmy coś w tym kierunku. Ja mogę o tym krzyczeć i gadać do bólu. Nie ma problemu. Tylko najlepiej, gdyby historycy tym się zajęli. Tego życzę sobie i nam, Lechitom. Niech tak się w końcu stanie!

   2. Nie powiem, artykuł ciekawy, ale komentarz przezabawny 😀

    Zmanipulowana Kultura Gadzia? Aluminium jako neurotoksyna? Tak bardzo apelujecie o to, żeby ukazywać prawdę, to proszę samemu trzymać się faktów, drodzy autorzy.

    Gady rządzące planeta. O ile dobrze pamiętam i uważałem na lekcji biologii tudzież w sprawach łóżkowych, człowiek, jako rasa dominująca na Ziemi, jest ssakiem.

   3. [TAW] Kultura Wielkiego Imperium Lechitów była Kulturą Drewna
    ——————–
    Nie brzmi to dobrze. Kojarzy sie z wycinaniem lasow, czyli zabijaniem istot zywych, jakimi sa drzewa.

   4. Kalinko, wtedy Lechia to była Jedna Wielka Boska Puszcza…

    Święty Gaj…

    W Gaju Raj…

    🌳🌳🔆🌳🌳

    A dziś babiloński okupant antyżycia zamienił nam Święty Gaj w Święty Beton i Święty Asfalt.

    Samych Radości, Kochani…

 2. Chrobry był watykańskim królem czyli płacił lenno czarnej mafi.Jak ktoś nie przestrzegał postu z rozkazu Chrobrego miał wybijane zęby.Tak wasz odszczepieniec Chrobry wrowadzał watykańską szkołę pan-niewolnik.Piastowie nigdy nie byli Lechitami tylko zdrajcami na rzecz cesarstwa rzymskiego.Kto was uczył historii?Jp 2?

  1. Nikt tu nie odkrywa Ameryki, postać Chrobrego jest dobrze znana, opisana i poddana krytycznej analizie. Polacy nie mają jednak pojęcia, że był szesnastym koronowanym królem naszego starożytnego słowiańskiego narodu. I taka była intencja zamieszczenia o nim wpisu. Prezentujący sylwetkę króla pan Paweł Szydłowski z pewnością nie jest watykańskim historykiem, więc spokojnie.

   1. Do typowego podzialu na wladcow przedchrzescijanskich i chrzescijanskich proponuje dodac jeszcze przynajmniej te podgrupy:
    – wladcy slowianscy
    – wladcy nie-slowianscy (ale nie-gady)
    – jaszczury

  1. Panstwo Niemieckie to raczej stan psychiczny nakrecany przez banksterke neomarksistowska przy pomocy ich politykow.

 3. Super strona. Musimy mówić, mówić i jeszcze raz mówić o naszych korzeniach……., bo inaczej uda się plan masonerów i nigdy się nie odrodzimy przez ten stek kłamstw, którymi nas karmią od pokoleń

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s