<https://youtu.be/TB3OlGxsgJo

Z Ryszardem Jachem, bankowcem inwestycyjnym, działaczem społecznym, założycielem Domu Inwestycyjnego IB Austria Securities (obecnie Erste Securities Polska SA) oraz Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Skarbiec-Emerytura SA (obecnie Aegon PTE SA), rozmawia Marcin Rola z telewizji wRealu24.

Reklama

23 myśli w temacie “To polityczny i moralny koniec Małgorzaty Gersdorf! Ryszard Jach pogrąża byłą prezes SN

  1. Dzień dobry

   STOP ŁAMANIU PRAWA!
   Zgodnie z prawem i obowiązkiem Obywatelskim kieruje te ważne informacje, które z pkt widzenie powagi państwa są najwyższej rangi.Apeluje do wszystkich Obywateli narodu państwa Polskiego, podaj dalej niech społeczeństwo jest świadome.

   Dnia 08.09.2022r. 05.10.2022r .
   14.10 2022r. przesłałem do wiadomości najwyżym urzędnikom państwowym, jak i organom w państwie Polskim udokumentowane dowody na to, że państwo jest nielegalne i niema podstawie do zasadności legalności państwa Polskiego ponieważ zostało ono zbudowane na Oszustwie Art 286 kk (Trybunał stanu nie działa) a , który przerodził się w długofalowy proceder przestrzępczy urzeczywistniając tym samym rzecz niedopuszczalną tj. zdradę narodu państwa Polskiego.

   Kolejne przykłady łamania przez nich prawa Konstytucjnego i ustawowego np: Art 32 konstytucji, który brzmi Wszyscy względem prawa jesteśmy równi…, A którego ust tj (Dz.U.2016. poza.195) złamano, jak również Art. 39 i 54 konstytucji i wiele innych kodeksu karnego np. 286 kk – Oszustwo..

   PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE KAŻDE ZŁAMANIE PRAWA KONSTYTUCYJNEGO PRZEZ URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO TO JEST ZDRADA NARODU !!

   Ja jako Zwierzchnik Suwerena Najwyżej władzy w państwie Polskim, ODWOŁAŁEM władze w państwie i pomimo tego Aktu, uzurpatorzy, okupańci władzy Korzystając z nieświadomości dopuściły się kolejnego łamania prawa, tym razem wprowadzając proceder przestępczy pod tytułem DYKTATURA! tym samym łamiąc całą konstytucję, która trwa po dziś dzień.

   NALEŻY PAMIĘTAĆ , ŻE ZGODNIE Z UStAWĄ PRZESTĘPSTWA URZĘDNICZE SIĘ NIE PRZEDAWNIAJĄ !!

   Należy dodać że.dzięki najwyższym urzędnikom w państwie wszystkie organy i Administracje im podległe podmioty w państwie Polskim, świadomie lub nieświadomie uczestniczą w tym procederze przestępczym pod tytułem DYKTATURA!

   Nadto ofiarami tegoź powyższego jest nieświadomy naród, który w dobrej wierze załatwiając swoje sprawy urzędowe, nie mając pojęcia że przez niektórych urzędników państwowych został wplątany w ten proceder przestępczy pod tytułem DYKTATURA!

   ZGODNIE Z KONSTYTUCJĄ KAŻDY OBYWATEL MA OBOWIĄZKI NAŁOŻONE PRZEZ POLSKIE PRAWO

   Obywatela nie powinni załatwiać spraw urzędowych, gdyż „dzięki” tej przestępczej organizacji ludzie mogą popełniać nieświadome przestępstwo uczestnicząc w tym procederze przestępczym pod tytuł DYKTATURA!

   NIEŚWIADOMOŚĆ NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA NIE ZWALNIA KOGOŚ Z ODPOWIEDZIALNOŚCI

   Wszystkie większe, mniejsze podmioty, organy w państwie Polskim na mocy tegoż faktu nie mogą legalnie funkcjonować. Każdy obywatel zgodnie z pismem z dnia 08.09.2022r ma obowiązek wypowiedzieć posłuszeństwa DYKTATORSKIEJ władzy. niemniej proszę poinformować rodaków, że działanie wbrew słusznej sprawie, będzie kojażyć się ze Zdradą narodu i konstytucji państwa Polskiego. Zapisując się haniebnie w historii państwa Polskiego.

   W Polsce jest wiele inteligentnych, uczciwych ludzi, którzy z miłą chęcią mogą swoimi kompetencjami obiąć stanowiska urzędnicze.

   W trosce o dobro narodu państwa Polskiego Proszę przesłać tą wieść dalej po całym kraju w jak najbardziej skuteczny sposób nie dawać wiary nikomu, gdyż są ludzie, którzy robią wszystko aby naród był nieświadomy chcąc czerpać na ich nieświadomości korzyść w różnej postaci dla siebie lub kogoś.

   W przeciwnym razie to jest Upadek Kompromitacja, brak szacunku i hańba narodu Polskiego Suwerena Najwyższej Władzy. Z góry dziękuję, Razem damy rade
   Zwierzchnik Suwerena Najwyżej Władzy. Z poważaniem T.Cz

 1. A sluchaliscie Gadowskiego? Przedtem Kulczyki, a teraz Axel Springer ciagaja go po sądach. Axel Springer jest reprezentowany przez kancelarie adwokacka powiazana z PAD, czyli Unia Wolnosci. Wnerwiony na PiS jak cholera. Moze myslal, ze jak „pojedzie po PiSie” tak, aby PiS sie czasem nie obrazil, to „dadza mu zyc”, a tu nic z tego Uklad zaciska petle. Wedlug mnie kolejny po J. Nowaku, ktory moze dolaczyc za jakis czas do grona jawnej opozycji antypisowskiej.

  Z drugiej strony go rozumiem, ma posadke w radiu. Boi sie. Tez ma rachunki do placenia. Jedynie chyba Michalkiewicz i Nowak sa naprawde niezalezni finansowo. TAWie, czy Michalkiewicz odegra jakas wazna role, gdy Rzad Przelomu dojdzie do wladzy?

  1. Red. Michalkiewicz od lat odgrywa ważną rolę w budzeniu Rodaków. Dzięki niemu wielu zaczadzonych Ameryką braci otworzyło wreszcie oczy…

   Co zaś do „opozycji antypisowskiej”, nie będzie ona w ogóle potrzebna, gdyż PiS-u energetycznie już dawno nie ma. PiS utrzymuje się już tylko i wyłącznie dzięki pragnieniom słowiańskich Niewolników_500+

   1. Chodzi mi o okres po 2020. Zastanawia mnie, czy bedzie wspolpracowal (doradzal) z rzadem. Jest prawnikiem.

   2. Wraz ze stopniowym upadkiem KK w Polsce liberalni konserwatyści też będą zmuszeni ewoluować…

    Zobaczymy, co z tego wyjdzie…

    Na poziomie energetycznym wyczuwam przyszłe zbliżenie między – na razie dość odległymi od siebie – środowiskami… 🙂

   3. O pana Michalkiewicza sluchalam swego czasu. Idealny dla swiezo obudzonych. Chyba wiekszosc osob zaczyna od hmm nazwe to po imieniu wkurwu na rzady korporacje i caly ten syf. A Michalkiewicz to mistrz dosadnosci. Wali od razu obuchem. I chwala mu za to. Mlodziez go mocno slucha.

   4. […] odgrywa ważną rolę w budzeniu Rodaków
    ——————-
    tylko Michalkiewicz i Braun mowili o roli Zydow w niszczeniu Polski i o projekcie politycznym pod tytulem Judeopolonia; sluchalam z wypiekami na twarzy

 2. Jak to wpłynie na energetykę narodu naszego Słowiańskiego ?
  Procesowanie się J.Kaczyńskiego z L.Wałęsą
  https://opinie.wp.pl/walesa-i-kaczynski-stracili-okazje-by-siedziec-cicho-6319661928494721a
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24199467,jaroslaw-kaczynski-zeznawal-w-sadzie-nie-pogodzilem-sie-ze.html
  Policja po stronie normalności nie wykonała rozkazów prezesa!! https://natemat.pl/255699,kaczynski-i-walesa-w-sadzie-prezes-domaga-sie-interwencji-policji
  http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24198120,po-co-zrobilem-z-pana-ministra-w-gdansku-trwa-proces-walesa.html?disableRedirects=true
  Cyt.,,- Mamy za sobą setną rocznicą odzyskania niepodległości. Była to okazja do wielu refleksji na temat historii ojczyzny i aktualnej sytuacji. Wiemy jedno: pojednanie służy w interesie naszej ojczyzny i jej obywateli – zaapelowała sędzia Weronika Klawonn. – Czy widzicie możliwość, aby tę sprawę zakończyć ugodą? Jesteście znanymi postaciami. Wasze postawy obserwują obywatele. Wasze zachowanie determinują ich postawę. ”
  Ważne energetycznie słowa
  https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-zobaczyl-koszulke-lecha-walesy-reakcja-bezcenna-6319642602419841a

  1. Gdy reżimy Macrona i Merkel upadną (a wiele wskazuje na to, że tak niedługo może być) to UE rozleci się dość szybko. I bardzo dobrze bo czekam na moment zdechnięcia tego tworu z utęsknieniem. Znowu knują z ACTA2.

 3. AEGON to razem z Czarneckim stworzyli i sprzedawali słynne POLISOLOKATY na których polacy tracili majątki. Fajnego specjalistę sobie znaleźliście.

  1. Zanim wydasz osąd, uważnie posłuchaj:

   „Powszechne Towarzystwo Emerytalne Skarbiec-Emerytura, w 2009 roku PRZEJĘTE przez Aegon PT SA”.

   Czy uważasz gościa programu za skończonego idiotę, który wytaczałby działa wobec jednej z najpotężniejszych postaci w Polsce, mając cokolwiek na sumieniu?…

   Przecież powszechnie wiadomo, że zawsze w takich przypadkach media, organy i trolle rzucają się, by w pierwszej kolejności rozszarpać ofiarę, a nie kata…

   1. Oczywiście że pamiętam czasy gdy jeszcze te fundusze nazywały się inaczej. Ale zmiana nazwy nie zmieniła ich charakteru. Wytłumaczenie w następnym poście.

 4. Dosłuchałam do końca. I pozwolę sobie streścić.
  Banda złodziei przepchnęła ustawę emerytalną z OFE. Polacy płacili składki na ZUS., a ten ZUS przelewał ich część na konta pseudo-funduszy które tworzył ten pan , i za to te fundusze pobierały opłatę, chyba 3,5% od wpłaty. Nic nie robiąc. Tylko za to że składki wpłynęły. Poza tym oczywiście pobierali opłaty za pseudo-zarządzanie które polegało na kupowaniu obligacji od rządu. I tyle. Ten pan nazywa to pracą a siebie wybitnym maklerem. Śmiechu warte. Takich wysokich opłat niema nigdzie na świecie. Opłaty są ,ale kilkukrotnie niższe.
  Konta obywateli zamiast rosnąć, malały w ogromnym tempie. Zrobiono sobie dojną krowę z zabezpieczenia emerytalnego Polaków. P.racowali tam oczywiście „królik i jego znajomi”.
  I złodzieje w białych kołnierzykach pokłócili się.
  Jednego wykolegowano. (może nie tylko jednego)
  A teraz ten wykolegowany wszędzie szuka pomocy w odzyskaniu swoich złodziejskich prowizji .
  I zwraca się o pomoc do instytucji państwowych, sądów i dziennikarzy śledczych. O zgrozo. I dziwi się że nikt nie chce zajmować się jego prywatną , złodziejską sprawą. Szkaluje przy tym swoich dawnych kolegów , władze, sądy , Małgorztę Gersdorf i publikatory , że nie chcą zajmować się jego złodziejską prowizją. Do tego panu Roli przekazuje tylko część prawdy i wylicza różne kruczki prawne i pseudo-przewinienia innych. A o wypłatach emerytur z OFE w wysokości 0,95 zł. nie wspomina.
  Zarządzający funduszem uczciwie , powinien dostawać prowizję od tego ile wzrosła wartość udziału.

 5. Dzień dobry

  STOP ŁAMANIU PRAWA!

  Zgodnie z prawem i obowiązkiem Obywatelskim kieruje te ważne informacje, które z pkt widzenie powagi państwa są najwyższej rangi.Apeluje do wszystkich Obywateli narodu państwa Polskiego, podaj dalej niech społeczeństwo jest świadome.

  Dnia 08.09.2022r. 05.10.2022r .
  14.10 2022r. przesłałem do wiadomości najwyżym urzędnikom państwowym, jak i organom w państwie Polskim udokumentowane dowody na to, że państwo jest nielegalne i niema podstawie do zasadności legalności państwa Polskiego ponieważ zostało ono zbudowane na Oszustwie Art 286 kk (Trybunał stanu nie działa) a , który przerodził się w długofalowy proceder przestrzępczy urzeczywistniając tym samym rzecz niedopuszczalną tj. zdradę narodu państwa Polskiego.

  Kolejne przykłady łamania przez nich prawa Konstytucjnego i ustawowego np: Art 32 konstytucji, który brzmi Wszyscy względem prawa jesteśmy równi…, A którego ust tj (Dz.U.2016. poza.195) złamano, jak również Art. 39 i 54 konstytucji i wiele innych kodeksu karnego np. 286 kk – Oszustwo..

  PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE KAŻDE ZŁAMANIE PRAWA KONSTYTUCYJNEGO PRZEZ URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO TO JEST ZDRADA NARODU !!

  Ja jako Zwierzchnik Suwerena Najwyżej władzy w państwie Polskim, ODWOŁAŁEM władze w państwie i pomimo tego Aktu, uzurpatorzy, okupańci władzy Korzystając z nieświadomości dopuściły się kolejnego łamania prawa, tym razem wprowadzając proceder przestępczy pod tytułem DYKTATURA! tym samym łamiąc całą konstytucję, która trwa po dziś dzień.

  NALEŻY PAMIĘTAĆ , ŻE ZGODNIE Z UStAWĄ PRZESTĘPSTWA URZĘDNICZE SIĘ NIE PRZEDAWNIAJĄ !!

  Należy dodać że.dzięki najwyższym urzędnikom w państwie wszystkie organy i Administracje im podległe podmioty w państwie Polskim, świadomie lub nieświadomie uczestniczą w tym procederze przestępczym pod tytułem DYKTATURA!

  Nadto ofiarami tegoź powyższego jest nieświadomy naród, który w dobrej wierze załatwiając swoje sprawy urzędowe, nie mając pojęcia że przez niektórych urzędników państwowych został wplątany w ten proceder przestępczy pod tytułem DYKTATURA!

  ZGODNIE Z KONSTYTUCJĄ KAŻDY OBYWATEL MA OBOWIĄZKI NAŁOŻONE PRZEZ POLSKIE PRAWO

  Obywatela nie powinni załatwiać spraw urzędowych, gdyż „dzięki” tej przestępczej organizacji ludzie mogą popełniać nieświadome przestępstwo uczestnicząc w tym procederze przestępczym pod tytuł DYKTATURA!

  NIEŚWIADOMOŚĆ NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA NIE ZWALNIA KOGOŚ Z ODPOWIEDZIALNOŚCI

  Wszystkie większe, mniejsze podmioty, organy w państwie Polskim na mocy tegoż faktu nie mogą legalnie funkcjonować. Każdy obywatel zgodnie z pismem z dnia 08.09.2022r ma obowiązek wypowiedzieć posłuszeństwa DYKTATORSKIEJ władzy. niemniej proszę poinformować rodaków, że działanie wbrew słusznej sprawie, będzie kojażyć się ze Zdradą narodu i konstytucji państwa Polskiego. Zapisując się haniebnie w historii państwa Polskiego.

  W Polsce jest wiele inteligentnych, uczciwych ludzi, którzy z miłą chęcią mogą swoimi kompetencjami obiąć stanowiska urzędnicze.

  W trosce o dobro narodu państwa Polskiego Proszę przesłać tą wieść dalej po całym kraju w jak najbardziej skuteczny sposób nie dawać wiary nikomu, gdyż są ludzie, którzy robią wszystko aby naród był nieświadomy chcąc czerpać na ich nieświadomości korzyść w różnej postaci dla siebie lub kogoś.

  W przeciwnym razie to jest Upadek Kompromitacja, brak szacunku i hańba narodu Polskiego Suwerena Najwyższej Władzy. Z góry dziękuję,

  Razem damy rade

  Zwierzchnik Suwerena Najwyżej Władzy. Z poważaniem T.Cz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s