Robert Francis Kennedy Jr i Robert De Niro – obrońcy praw człowieka w temacie szczepień
Ważna wiadomość dla wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem szczepień. Robert Kennedy Jr, który stworzył program „Children’s Health Defense”, wspólnie ze znanym amerykańskim dziennikarzem Delem Bigtree z Networku Świadomej Zgody na Szczepienia (Informed Consent Action Network) pozwali do sądu rząd federalny USA, oskarżając Departament Zdrowia (DHHS), że od dziesięcioleci zaniedbuje obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa szczepień, do czego został zobowiązany przez Kongres.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Kennedy i Bigtree wygrali ten proces.

https://www.naturalnews.com/2018-11-11-rfk-jr-wins-case-us-government-vaccine-safety-violations.html

https://www.aimintegrativemedicine.com/aim-integrative-medicine-blog/why-kennedy-sued-the-government-over-vaccine-safety-won

Autorzy pozwu dostarczyli dowodów, że od ponad 30 lat bezpieczeństwo szczepień było skandalicznie zaniedbywane, ponieważ agencje rządowe nie wykonywały swych należytych obowiązków.

Amerykańska ustawa National Childhood Vaccine Injury Act z 1986 r, która hurtowo zwalnia firmy farmaceutyczne od odpowiedzialności prawnej i karnej za zgony i okaleczenia spowodowane szczepionkami, zobowiązuje DHHS do wzięcia odpowiedzialności za poprawę skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek, i obciąża ten departament ciągłym monitorowaniem oraz raportowaniem powikłań poszczepiennych.

DHHS ma też przekazywać Kongresowi co najmniej raz na dwa lata sprawozdania na temat bezpieczeństwa szczepień i wprowadzanych reform, które mają je poprawić.

W toku rozprawy okazało się, że DHHS nie spełniło nawet najbardziej podstawowych aspektów tych ważnych obowiązków, gdyż od 30 lat nie złożyło ani jednego raportu o bezpieczeństwie szczepień*.

Wiemy dlaczego DHHS nie wywiązał się ze swych obowiązków.

Otóż Centrum Kontroli Chorób (CDC) (należące do DHHS) przeprowadziło badania nad bezpieczeństwem szczepionek z rtęcią oraz MMR (odra, świnka różyczka), które wykazały, iż obywa rodzaje szczepionek powodują autyzm u dzieci.

Robert F. Kennedy Jr, Del Bigtree

Jak wiemy z tajnych posiedzeń CDC/FDA/DHHS, licznych dokumentów i zeznań naukowców, którzy prowadzili te badania (dr Thomas Verstraeten i dr William Thompson), dyrekcja CDC nakazała badaczom zafałszować wyniki tych badań i zniszczyć ich dokumentację naukową.

http://vaxxedthemovie.com/download-the-cdc-autism-mmr-files-released-by-dr-william-thompson/

https://www.focusforhealth.org/dr-brian-hooker-statement-william-thompson/

http://putchildrenfirst.org/chapter2.html

http://www.thelibertybeacon.com/deadly-immunity-govt-cover-up-of-a-mercury-autism-scandal/

http://putchildrenfirst.org/media/2.9.pdf

https://www.amazon.com/Thimerosal-Evidence-Supporting-Immediate-Neurotoxin/dp/1632206013

Zamiast dbać o bezpieczeństwo szczepionek, CDC zajmowała się fałszowaniem wyników badań, straszeniem ludzi wyssanymi z palca epidemiami i kreowaniem szalbierskiej propagandy proszczepiennej. I z tej działalności nie zamierzała sprawozdawać się ani Kongresowi ani społeczeństwu.

Wygląda, że zaczęły wreszcie padać toksyczne klocki szczepiennego domina. Prawdopodobnie urzędnicy rządowi odpowiedzialni za fałszowanie badań dotyczących bezpieczeństwa szczepień wskutek czego miliony dzieci zostały trwale okaleczone lub zabite szczepionkami) poniosą zasłużone ciężkie kary za swe przestępstwa i zbrodnie.

Należy oczekiwać, że klocki szczepiennego domina zaczną wkrótce padać także w Polsce i na całym świecie. Zbyt wiele jest już ofiar toksycznych szczepień, żeby obecny system był nadal tolerowany.

autor: prof. Maria Dorota Majewska

źródło: http://dakowski.pl/

*Kochani, po co wolnemu mieszkańcowi naszej przepięknej planety Departamenty/Ministerstwa Zdrowia? – TAW

Dr Andrew Wakefield, Jerzy Zięba, Del Bigtree (fot. fb.com)
Donald Trump, dr Andrew Wakefield
Donald Trump, Robert F. Kennedy Jr, Mike Pence
Reklama

74 myśli w temacie “Klocki szczepiennego domina w Polsce zaczną wkrótce padać – prof. Maria Dorota Majewska

 1. Dziś byłem na zebraniu u córki. Wychowawca czytał list pani minister Zalewskiej informujący o szczepieniach i ich przydatności. Wychowawczyni, mam wrażenie, olała trochę ten list. Nie przeczytała całości. Mniejsza o to. Kombinują, jak mogą, żeby pomóc koncernom farmaceutycznym w zbijaniu kasy… Żeby kogokolwiek zmusić, muszą zmienić Konstytucję. A to już takie proste nie jest.

  1. Kolejne nierządy są umoczone w systemowe ludobójstwo Lachów Polachów Słowian.

   Niedługo wyjdzie wiedza, ile PiS wziął od koncernów za szczepionkową eksterminację Narodu Polskiego.

   PiS jeszcze za nierządów Ewy Kopacz (lipiec 2015) głosował – jak jeden mąż – za ludobójstwem Polaków:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/07/25/pis-za-obowiazkowym-szczepionkowym-holokaustem-polakow-zobacz-imienna-liste-glosowania/

   1. Właśnie to głosowanie sprawdziłam sobie przed ostatnimi wyborami…… Juz wtedy dało mi dużo do myślenia…. Prawie wszyscy posłowie głosowali za 😢 Ale wtedy nikt im na ręce nie patrzył a teraz jestesmy na zupełnie innym poziomie świadomości 😊

   2. Wczoraj widziałam przykrą wymianę zdań w przestrzenie wirtualnej.
    Pisałam Wam ostatnio, że młoda Pani lekarka promuje rocefellerowaską medycynę za pośrednictwem social mediów, szczycąc się tym, że robi to nieodpłatnie (sprzedaje przy tym swoje produkty, np. segregatory na badania w ciąży, segregatory pediatryczne, czyli szczepienne, i masę innych).

    Są to porady, artykuły – bezpośredni kontakt z lekarką, matką – taka przyjaciółka od porad. Mega iluzja, w którą wpadają młode „samotne” kobiety.

    Jedna z komentatorek napisała owej Pani, że jej siostra przez jej artykuły i porady poszła się zaszczepić, będąc w ciąży. Po tygodniu ta dziewczyna poroniła. Znalazło się też zdanie o braku badań nad szczepionkami. Komentarz był nacechowany ogromnymi emocjami i też okraszony epitetami względem Pani doktor-ginekolog.

    Pani ginekolog ogromnie się oburzyła, upubliczniła dane komentatorki – czyli można się domyśleć, że dziewczyna została ostro zhejtowana (jak to się mówi w sieci). Zapowiedziała serię artykułów o tym, że kobiety w ciąży powinny się szczepić i powołała się na Repetytorium dla lekarzy o skuteczności szczepień.

    STRASZNE

    Musiałam to z siebie wyrzucić, upublicznić tu, żeby coś dobrego się zadziało. Coś, czyli wzrost świadomości.

    Żeby zagubione kobiety wiedziały, gdzie szukać informacji.

    Żeby kobiety, które zaczynają CZUĆ, nie czuły się samotne.

    Aby prawda wyszła na jaw.

    Jeszcze jedno Wam powiem… nie wzbudziło to mojego współczucia, to zdarzenie wzbudziło we mnie jeszcze większą wolę walki o prawdę.

   3. Ta pani „lekarka” na fejsbuku jest bardzo popularna. Ale mózg ma wyprany, sama szczepiła się w ciąży mimo, że poprzednią straciła.
    Nie zostaje nic innego droga Saro jak przestać czytać. Inaczej można zwariować. 🙂

   4. Tak Marto, tak, Pani jest bardzo znana i nie ma sensu czytać treści, które propaguje. Dlatego o tym piszę.
    Ponieważ kobiety w ciąży szukają informacji w necie.
    Łapią się w macki iluzji. Jeśli o tym napiszę, to jest szansa, że ktoś szukając informacji, trafi na naszą rozmowę i wyciągnie wnioski.

    Przyszła mi taka myśl, że na całe szczęście, jak byłam w pierwszej ciąży, nie było tak wiele informacji w necie. Moją opoką była Moja Mama. To właśnie Ona, a nie żadna Pani doktor obdarowywała mnie wiedzą, wsparciem i pożywnym jedzeniem.

    Moc jest w RODZIE.

    Miłego dnia, TAWERNO!

   5. Słusznie, Saro. trzeba ujawniać takich pseudolekarzy działających na usługach korporacji. Szczepienie kobiet w ciąży to zbrodnia. Szaman Tańcujący z Wiatrem mówił ostatnio, że Amerykanki przyjmują w okresie ciąży po kilka szczepionek i efekt jest taki, że wg jego rozeznania, w Stanach praktycznie nie ma dzieci bez NOP-ów. Teraz, poprzez swoich usłużnych, przekupionych pionków próbują do tego samego nakłonić polskie kobiety.

  2. Śpiew ptaka, u nas dostalismy ten list na dziennik elektroniczny. Nie czytalam nawet, szkoda czasu, ale wychodzi na to, ze zalecili dyrektorom przekazanie rodzicom. I moim zdaniem to strzal w stope bo ludzie ktorzy zaciekle bronia szczepionek bo tak im w tv powiedzieli a nienawidza pis, maja teraz metlik w glowach. I moze czesc poczyta cos poszuka bo im zaswita w glowie ze wszystko co zaleca pis jest zle. I na dobre to wyjdzie. Tak juz nas cisna jak nigdy tymi szczepionkami ze spoleczenstwo na zasadzie przekory zacznie myslec. Np Barbara Kazana uwielbiana przez ludzi za cudowne rady zdrowotne wypowiedziala sie na temat odry. A jest po farmacji i nic nie sprzedaje a nawet nie przyjmuje nowtch pacjentow a na jej wyklady wala tlumy. Nic nie sprzedaje chodzi mi o to ze nie ma tego argumentu co u Jerzego Zieby.

  3. ,, Dziś byłem na zebraniu u córki. Wychowawca czytał list pani minister Zalewskiej informujący o szczepieniach i ich przydatności. ”

   Słucham???
   No to wychowawca jest bezmyślnym trybem w tej machinie, a jeśli ,,pobieżnie zapoznał” Rodziców z NIELEGALNĄ INWIGILACJĄ KORPORACJI FARBEN, WDRAŻANĄ DO POLSKIEJ SZKOŁY”, szkoły Twojego dziecka, to i tak nie ma nic na usprawiedliwienie.
   Promowanie ludobójstwa tylko dlatego, żeby utrzymać etat(czyt. realizacja decyzji dyrekcji- no to już debil) jest żadnym usprawiedliwieniem dla człowieka, który podejmuje się MISJI ŻYCIA, pracy nad młodym człowiekiem, jego kształtem osobowości, który, niestety albo stety, będzie rzutował na jego przyszłość, jeśli nie na całe życie, w skrajnych przypadkach psycholi uczących w szkołach.

   Zwracajcie uwagę, Kochani Rodzice, od razu, na zebraniach, sprzeciwiajcie się na głos, mówcie nie!
   Nie bójcie się, że możecie zaszkodzić dziecku, narażając się nolowi lub dyrekcji!
   Oni czasem bywają ciemni jak tabaka w rogu, ale nigdy nie sprzeciwią się Rodzicom, których ja swego czasu buntowałam, nakłaniałam do takich działań, dając im do zrozumienia, że ,,twoje dziecko podziękuje ci za wychowanie dopiero wtedy, gdy samo będzie miało dzieci-zdrowe, silne, mądre, a przede wszystkim znające swoją unikalną wartość dla wspólnego życia w rodzinie, sąsiedztwie, kraju!”

   Wspólnego, a nie preferowania zindywizualizowanego wyścigu szczurów.
   Wiem jak to jest na wywiadówce. Nauczyciel zarządza Rodzicami prawie jak klasą składającą się z ich dzieci.

   Już widzę te gęby noli(oczywiście, że nie wszystkich, są też wspaniali) władcze i mające kurwa zawsze asa w rękawie na wypadek, gdyby Rodzic się odezwał, sprzeciwił: ,, Proszę mi powiedzieć, ile czasu pan, pani spędza ze swoim dzieckiem?”

   90% noli w Polsce to kobiety! Jarzycie tą dysfunkcję w wychowaniu waszych Dzieci!! , gdzie w dodatku co druga ma OZN(Ostry Zespół Niedopchnięcia)

   Wasze dzieci kształtowane są przez godziny najbardziej dla nich chłonne, kreatywne przez pierwiastek żeński. Nie ma równowagi. Jak w niepełnej rodzinie, w której może fizycznie nie być ojca lub matki lub niby w pełnej jedno z nich ,,siedzi na widowni”.

   Kochani Rodzice, mający Dzieci w wieku szkolnym(ale jestem patetyczna!-czasem trzeba) pamiętajcie, że Wasze dzieci, zadowolone z kupionego teraz latawca albo rowera ocenią was dopiero prawdziwie wtedy, gdy silniejsi i wyżsi od was o głowę, przytulą do swojej piersi i powiedzą, że są dumni z was i dziękują za dzieciństwo.
   Wiem coś o tym, bo przytulają mnie nie tylko Dęby-Synowie, ale też ,,bardzo dorośli” moi uczniowie.
   Gdzieś z Krakowa, z Dani, ze Szwecji odnajduje cię w lesie, staje przed tobą, przytula cię w ciszy pół minuty, a ty nie potrzebujesz słów, wszystko wiesz, bo czujesz.

   Wasze Dziecko z całym swoim Jestestwem winno być dla was świętością, która zawitała pod Wasz dach i chrońcie je, a zobaczycie jakimi prezentami dbałości o was będą was obdarowywać!

   Nikt w tej ochronie nie może wam przeszkodzić, i nole też 🙂
   Wierzcie mi, bo dużą część życia wypełniłam, spełniłam będąc nolem 🙂

   Miłego!

   1. W imieniu dzisiejszych rodziców mających dzieci w wieku szkolnym dziękuję, Krysiu, za Twoje słowa APEL. ❤

    Dzieci są naszymi nasionami, które dopiero wykiełkowały w stronę słonecznego ciepła (świata). Dbajmy o nie, bo to jest najcenniejszy nasz skarb.

    Nie ma na tym matrixowym świecie nic piękniejszego niż naturalna radość w oczach wszystkich dzieci świata.

    A przecież wszyscy wiemy, że tak nie jest, wiele naszych dzieci nosi w swoich sercach i oczach ból i cierpienie.

    Starajmy się w swoich myślach i sercach tulić wszystkie, ale najbardziej te smutne i nieszczęśliwe.

    Tyle bowiem jest dobra na świecie, ile dobrego uczynimy dla maluczkich i dużych.

    Powtórzę się po raz enty, że nie ma nic silniejszego i piękniejszego w całym Wszechświecie niż energia bezwarunkowej miłości naszych serc, rozsyłana do wszystkich żyjących Istot tej Przepięknej Planety.

    Mimo szaroburej listopadowej pogody, życzenia ciepełka i radości przesyłam dla wszystkich TAWerniaków z południa kRAJu.
    Kocham WAS. ❤

  1. ,, Mimo szaroburej listopadowej pogody, życzenia ciepełka i radości przesyłam dla wszystkich TAWerniaków z południa kRAJu.
   Kocham WAS. ❤ ”

   A ja w imieniu SłowiAnki przesyłam te piękne życzenia na północ, wschód i zachód 😀 😀

   Wiem, wiem; gra słów, kolejność, a może wyjść zabawnie 🙂 🙂

   Ktoś ,,dzwoni do bramki”…
   O!Życzenia na północ dotarły! 🙂
   Dziękuję serdecznie!
   🙂 😀
   Oj, żarty sie mnie od rana trzymają… 🙂

   Miłego!
   PS. ,,Chiba” trawy już na podwórzu nie skoszę 🙂 , bo mróz trzyma ją w swoim uścisku 🙂
   Dziad jeden, o!, przepraszam, dziadek…, nawet o zgodę mnie nie pytał, słówkiem nie wspomniał, żeby choć liścik krótki, albo literki trzy; SMS(Sam Mogę Skosić 🙂 )…, a przecie to ,,moja!” trawa! 😀 😀
   A z drugiej strony to dobrze, ,,roboty w zagrodzie” mniej 🙂
   Tylko róże syberyjskie muszę ,,podlewać” kryształkami lodu 🙂

   1. Serdecznie dziękuję. Krysiu z lasu. 🙂 Życzenia już dotarły na północ kraju. Właśnie wróciłam z pogawędki z listonoszem u bramki. Należało się chłopinie za dostarczenie tak ważnej wiadomości … 😉 😀

   2. Krysia, nie wiem, czy zapoznałaś się z najnowszymi trendami w ogrodnictwie, że róże syberyjskie należy podlewać wrzątkiem 😀 😀

    Coś na rozweselenie szaroburych jesiennych dni.

    Krysia, czy wiesz, jak powstały Niemcy?

    Otóż siedział sobie Pan Bóg nad rzeką Odrą i mocząc nogi w płynącej wodzie, z gliny lepił nasz piękny Lechicki kRAJ.

    A to, co mu nie wyszło, wyrzucał za siebie. 😀

   3. ,, Serdecznie dziękuję. Krysiu z lasu. 🙂 Życzenia już dotarły na północ kraju. …”

    Nie ma sprawy; masz kogoś z Rodziny lub znajomych na Arktyce?

    ,,Otóż siedział sobie Pan Bóg nad rzeką Odrą i mocząc nogi w płynącej wodzie, z gliny lepił nasz piękny Lechicki kRAJ.

    A to, co mu nie wyszło, wyrzucał za siebie. 😀”

    A na którym brzegu siedział? Bo to ważne… 🙂 😀

    ****************************
    Młodzi małżonkowie, ,,na dorobku” mieszkali u rodziców jednego z nich.
    Pokój dzielili ze swoim pięcioletnim synkiem, który przed zaśnięciem miał w zwyczaju wskakiwać do łóżka między mamę i tatę.
    Mąż śpiący od ściany zaczyna właśnie po cichu przedostawać się nad synkiem w stronę żony…
    ,,Jeszcze nie śpi” – szepcze żona.
    Dwie następne próby skończyły się tą samą uwagą żony.

    Wreszcie zniecierpliwiony chłop wygramolił się z łóżka i ku zdziwieniu współmałżonki skierował swoje kroki do kuchni.
    Jemu się po prostu pić chciało!
    A tu nic do picia nie ma, jedynie zażelaziona woda w kranie.
    Zajrzał do lodówki i dostrzegł schłodzoną butelkę szampana.
    ,,Otworzę po cichutku”-pomyślał -,, żeby się tylko teściowie nie obudzili”

    No i pech, jak jebutnęło!
    ,,Waldek! Co się stało!” – krzyczy zaniepokojona żona.
    ,,Co się stało? Co się stało?” – intonuje pod nosem pięcioletni synek – ,,Nie chciałaś mu dać dupy, to się zastrzelił!” 😀

 2. Niech sie sypie i padnie na pysk. Dosc trucia ZDROWYCH ludzi. Dobrze, ze jest coraz wiecej swiadomych osob. Nie dajmy sie. Mafie dzialaja bo uczciwi ludzie milcza i na to pozwalaja. Badzmy jak krople drazace skaly.

 3. Drodzy Lachy i Laszki…..
  Dlaczego Polacy odkładają wszystko na póżniej… tutaj mam na myśli zapoznawanie się z kwestiami j.w. dotyczącymi ich zdrowia.. życia…
  Nigdy wcześniej nie było takich możliwości zdobyć potrzebną wiedzę aby być-żyć świadomie, a jednak żyło się w sposób racjonalny, przemyślany…….. zdrowy……. trzeźwy……. umyślny…

  Właśnie mówi Szaman… obiecują sobie… rozkminiają, a jutro zapominają, co było wczoraj… zamiast czuwać!

  Swiadomość m.in. to zwykły stan czuwania…. https://www.youtube.com/watch?v=jGfdcr02UUY

  1. Bo nasze umysly sa leniwe i nie chca zmiany. A tu trzeba sie wysilic i zrezygnowac np z pysznego fastfooda. I moj ukochany argument. Ze w tv pokazali przeciez chyba nie klamia. A na czemu wierzysz w tv odpowiedz w cos trzeba wierzyc. Rece opadaja ale co zrobic. Moja mama tak mowi i truje sie od lat lekami i nic nie pomaga. Ale nie chce sie jej wysilic. Chce cudowny srodek dzialajacy od razu. Wszystko kupuje i nawet nie odwinie z papierka. A moze niektore dusze przyszly tu doswiadczyc bolu i choroby?

   1. Tak, pokolenie apteczno-kościelne wzięło na siebie bardzo trudne ewolucyjne doświadczenie bycia totalnym (aż do samozagłady) królikiem doświadczalnym.

    Odbywa się to po to, by następne pokolenia nie musiały już popełniać podobnych autodestrukcyjnych zachowań.

 4. Doświadczenia z tzw królikami doświadczalnymi dawno mają za sobą…..Obecnie lawina leci..teraz pilotażowy leci czyli wdrożeniowy i to jest zatrważające….

 5. Pozwolę sobie jeszcze raz powtórzyć moją opinię w tej sprawie:
  Czy wiecie jak sprzedać swą duszę diabłu ?
  Oto dyskretnie przemilczane dotychczas wyjaśnienie… Powszechnie znane są historie o tych, którzy dla mamony, zdrowia czy innych korzyści SPRZEDALI SWĄ DUSZĘ DIABŁU ! Te niby naiwne historyjki są powszechnie znane, wielokrotnie cytowane i dalej w realu wykorzystywane.
  Nie wszyscy jednak wiedzą, jak naprawdę w REALU wygląda taki CYROGRAF i jak to wszystko się odbywa. Ponieważ zdecydowana większość TUBYLCÓW posiada tylko marne resztki świadomości ( gdyż dawno temu im skutecznie ją WYKASOWANO ) swoją dusze oddają Szatanowi za kompletną darmochę – czytaj za naiwnie popełnione w sumie BARDZO KOSZTOWNE i żałośnie iluzoryczne przyrzeczenie ZDROWIA ! JAK TO SIĘ ODBYWA naturalnie ZAPYTACIE ?
  To bardzo proste, otóż ludzka dusza zgodnie koniugacją fazową zagnieżdża się, imploduje ( materializuje się ) w rodową krew biologicznego, przychodzącego na świat ludzkiego awatara. Żydowski bóg jak wiemy SUROWO zakazał żydom mieszania rodowej krwi, to jest w praktyce jej spożywania, przetaczania, jakiegokolwiek zanieczyszczania, ect. Podobnie zresztą, co jest nadal wyraźnie zakazane przestrzegają tego dziwacznie nigdy w historii nie atakowani przez wirusowe epidemie Amisze, Mormoni, świadkowie Jehowy, ect.
  Jak wiemy cyrograf z diabłem, trzeba było podpisać własną krwią, co obecnie w praktyce odbywa się przez bezpośrednie wstrzyknięcie do krwioobiegu dziecka zanieczyszczonej OBCYM – czytaj hybrydowym DNA, upadłego na ziemie, humanoidalnie wyglądającego gatunku. Po tym zabiegu następuje zmieszanie naturalnej, rodowej krwi tubylczego biologicznego awatara z cząstkami podłoża o OBCYM DNA ( w praktyce z martwych płodów lub tzw. nieczystych zwierząt ) na którym hoduje się wirusy. Oczywiście te OBCE cząstki zwane haptenami czy antygenami są w następstwie tego nierozerwalnie związane z wszczepianymi dzieciom wirusami i powodują u nich ABSOLUTNIE nieodwracalne zmiany nie wspominając o licznych fatalnie kończących się NOP-ach – reakcjach systemu immunologicznego gwałtownie walczącego w degenerującej serologicznej wojnie z WSZCZEPIONYM, diabelskim, OBCYM pasażerem NOSTROMO . Jedni mówią, że serca i umysły tubylców stają po tym jak z kamienia, bezwolne, otępiałe, durne i materialistyczne, skazane na dozgonne, farmaceutyczne wspomaganie lekami.
  W ten oto prosty sposób PODPISUJEMY NA SIEBIE I PRZYSZŁE swoje – w praktyce już JEGO pokolenia CYROGRAF w zamian za kłamliwe, czytaj iluzoryczne jak wiemy przyrzeczenie ZDROWIA, a w najbliższej przyszłości nagradzane pierwszeństwem przyjęcia do żłobków, przedszkoli, prowadzonej w odmóżdżających szkółkach diabelskiej oświaty dla powszechnie zmutowanej w ten sposób gawiedzi.
  Powstały w wyniku tego zabiegu ludzki mutant o zwykle mocno ograniczonej płodności – hybryda będzie mógł być ewentualnie zasiedlany – czytaj inkarnowany przez JEGO liczne potomstwo, co odbędzie się absolutnie za kompletną darmochę, ku uciesze licznej już zasiedlającej ten padół łez satanistycznej reprezentacji. Według WYKASOWANYCH ze zdurniałych łepetyn PRAW REINKARNACJI w potomstwo takiego mutanta, będzie mógł inkarnować – współ je zasiedlać również JEGO demoniczny DUCH.
  Oto odpowiedź czemu to, szczególnie SŁOWIANIE, tak usilnie i z niezrozumiałą dotąd premedytacją przymuszani są do DIABELSKIEJ HYBRYDYZACJI, podpisywania – w praktyce kalania własnej, rodowej krwi szczepionkowymi cyrografami – czytaj zgodą na całkowite PRZEJĘCIE ( ADHD ), destrukcje ( AUTYZM ) lub powolną diabelską hybrydyzację.

  wężykiem, wężykiem
  PODAJCIE DALEJ…

  1. Większość populacji już dawno „sprzedała duszę”, tzn. nie ma już z duszą operacyjnego kontaktu.

   Dzieje się to na różne sposoby, w polskim przypadku najczęściej przez materializm („łatwiej wielbłądowi…”) i przez oddawanie władzy nad sobą przeróżnym kapłanom/politykom/celebrytom/tefałenom/łonetom itp.

   1. Ja nie wytrzymom z Tobą kiedyś 🙂

    Obrazy , obrazowanie , no to polecimy z Grobalami jednymi do spodu samego.

    Szczera Intencja (dźwięki duszy Prawda)= szybkie myśli =Obrazowanie (kreowanie ) = świat Materii.
    Można wtoczyć kłamliwe obrazy w Głowę człowiek wtedy krzyczy , wywołuje się lęk , broni się to też wywołuje Materie . Znane są takie przypadki szli do tzw dobrych naufkowców od Umysłu i dostawali pigułki. Tacy ludzie są wyostrzeni na dźwięki , dźwięki tworzą Obrazy . Kłamliwy Obraz tworzy Krzywdę
    A Słowo (dźwięk) ciałem się Stało (Materia)

    Najwięcej Obrazów podsuwanych jest przez TV .
    Proste Prawda ?

   2. Ludzie projektują Obrazy bo nie maja Świadomości a nie że nie mają Dusz . 🙂 Jeden wspólny Umysł = Projekcja = Materia
    Dlatego tak walczą abyśmy się nie zjednoczyli w Jednym Obrazie

   3. Rozmyślałam wczoraj o Matrixsie i jego tworzeniu . Szukałam formy językowej która pozwoliła by choć trochę pojąć innym jak to działa. Czytałam czyjś wpis, iż nie jest w stanie się tego Ogarnąć, w zasadzie to jest . Ciężko tylko przełożyć całość tego na mowę. Jestem absolutnie tego pewna że gdyby do ludzi doszło to zrozumienie , mechanizm , przestali by tworzyć nadal Matrix , żaden człowiek nie chce takiego świata . Dowód ? Uczucie Nieszczęścia które w człowieku jest . To poprawny komunikat , to pamięć Duszy . Dlatego Człowiek szuka tego „Szczęścia” na różne sposoby od dziejów bo Szuka Drogi powrotnej .

   4. Myśląca Inaczej pisze: „Ciężko tylko przełożyć całość tego na mowę. Jestem absolutnie tego pewna że gdyby do ludzi doszło to zrozumienie , mechanizm , przestali by tworzyć nadal Matrix , żaden człowiek nie chce takiego świata”.

    Tak, moja droga, jest tylko jedna zasada w tym względzie, nikt za nikogo tego nie zrobi, stąd każdy musi przejść tę drogę w swoim tempie.
    A że każdy z nas na szczęście 😀 jest inny, dlatego to tak idzie ślamazarnie.

    Wiedza, zrozumienie i mądrość nie przychodzą do nas nagle, wszystko ma swój czas.

    Jedno, co mogę powiedzieć, to to, że można żyć w matrixie, zarazem nie żyjąc w nim, tzn. nie korzystając z jego ciemnych zasad.

  2. qrde blade pisze:
   „Oczywiście te OBCE cząstki zwane haptenami czy antygenami są w następstwie tego nierozerwalnie związane z wszczepianymi dzieciom wirusami i powodują u nich ABSOLUTNIE nieodwracalne zmiany nie wspominając o licznych fatalnie kończących się NOP-ach – reakcjach systemu immunologicznego gwałtownie walczącego w degenerującej serologicznej wojnie z WSZCZEPIONYM, diabelskim, OBCYM pasażerem NOSTROMO .”
   Nie jest to dla mnie jasne (chodzi mi konkretnie o nieodwracalność zmian), a szczególnie w zestawieniu ze stanowiskiem prezentowanym przez TAWa.
   TAW pod wpisem „Gardasil/Silgard/Cervarix…” odpowiedział na mój komentarz (15 listopada 2018 o 18:17):
   „Nie ma czegoś takiego jak „nieodwracalność” zmian. Organizm da się wyczyścić do imentu. Oczywiście w czasach, w których żyjemy (posypka z nieba, zatrute warzywa), jest to wzmożona praca na bieżąco. Kiedy już przestaną sypać, kłóć i truć – Ziemianie bardzo szybko się zregenerują, bez łaski ze strony Obcych
   Nie ma czegoś takiego jak „nieodwracalność” zmian – nawet wycięty organ da się energetycznie odtworzyć, wraz z wszystkimi jego biologicznymi funkcjami! (operacje fantomowe).
   Żyjemy w Bardzo Ciekawych Czasach… ”
   Czy mogłabym prosić o wyjaśnienie, ewentualnie podanie jakichś linków, informacji, jakie konkretnie działania należałoby podjąć, oprócz odtruwania z metali ciężkich, suplementacji, aby odwrócić skutki szczepień u nastoletniego „wyszczepionego” dziecka. Obecnie, jak już wcześniej pisałam, dziecko na razie w miarę dobrze funkcjonuje. Ale tragiczne efekty mogą przecież ujawnić się w każdej chwili.

 6. Równi i równiejsi w PIS http://wolnemedia.net/rzad-ma-zakaz-mowienia-o-imigracji/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com
  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/wiceminister-inwestycji-i-rozwoju-pawel-chorazy-zdymisjonowany/z75j6b4
  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1764496,1,wiceminister-rozwoju-stracil-teke-bo-powiedzial-prawde-o-imigrantach.read
  Czystki w PIS oznaczają rozpad tej partii ?
  https://lodz.onet.pl/posel-marek-matuszewski-ze-zgierza-zawieszony-w-pis-zarzucano-mu-ze-stworzyl-uklad/zh6t6jv
  https://dorzeczy.pl/kraj/84445/Posel-PiS-zawieszony-w-prawach-czlonka-partii-Decyzje-podjal-Kaczynski.html
  https://dorzeczy.pl/84434/Mularczyk-o-dymisjach-w-rzadzie-To-moga-byc-celowo-puszczane-fake-newsy-niemieckiego-tabloidu.html
  PiSowski minister krytykowany przez żydów
  https://dorzeczy.pl/kraj/84459/Glinski-odpowiada-Ambasadzie-Izraela-Przyjalem-komunikat-ze-smutkiem.html
  https://dorzeczy.pl/kraj/84420/Burza-po-slowach-Glinskiego-o-Zydach-i-PiS-Reakcja-ministra.html
  https://dorzeczy.pl/kraj/84270/Mamy-byc-traktowani-jak-Zydzi-przez-Goebbelsa-Mocne-slowa-Glinskiego-o-opozycji.html
  https://dorzeczy.pl/84424/Mamy-byc-traktowani-jak-Zydzi-przez-Goebbelsa-Ambasada-Izraela-reaguje-na-slowa-Glinskiego.html
  https://dorzeczy.pl/84258/Jakubiak-PO-wymyslila-sobie-pisowcow-i-robi-z-nich-to-samo-co-z-Zydow-robila-NSDAP.html
  Ostatnie podrygi UE
  https://dorzeczy.pl/kraj/84450/Wysluchanie-Polski-w-PE-Timmermans-Systematyczne-zagrozenie-praworzadnosci-nadal-istnieje.html
  KNF
  https://dorzeczy.pl/84360/Sasin-o-aferze-KNF-Kaczynski-wie-jak-bylo-naprawde.html
  Próba ratowania wizerunku rządu ws.migracji
  https://dorzeczy.pl/kraj/84340/Polska-nie-podpisze-paktu-ONZ-ws-migracji-Stanowisko-rzadu-juz-jutro.html
  https://dorzeczy.pl/kraj/84442/Polska-nie-poprze-paktu-ONZ-ws-migracji.html

   1. Pewnie teraz Glińskiemu baaardzo przykro, tak się biedny starał tyle milionów podarował na różne eskimoskie cele, a tu zamiast wdzięczności kop w dolną część pleców.

   2. Laszko, to co się dzieje na naszych oczach, to są jaja i kpina z nas, i na to nie możemy i nie powinniśmy sobie pozwolić.

    Ale żeby to wszystko unormować, trzeba mieć przed sobą równego do dyskusji, a przecież przechrzty tym nie są i nie mogą być.
    Na nich już przyszedł czas, by odpłynęli w siną dal.

   3. Sztucznej kłótni Po-Pis ciąg dalszy
    https://wiadomosci.wp.pl/przeszedl-z-koalicji-obywatelskiej-do-pis-politycy-nazywaja-go-sprzedawczykiem-i-zdrajca-6319307816941185a
    https://dziennikzachodni.pl/sejmik-slaski-przejelo-pis-radni-krzyczeli-hanba-zdrada-kim-jest-wojciech-kaluza/ar/13682028
    https://dziennikzachodni.pl/wojciech-kaluza-wicemarszalkiem-sejmiku-slaskiego-kulisy-dojscia-pis-do-wladzy-na-slasku/ar/13682314
    Rozpad PIS i zdrada własnych wyborców,kłótnia wewnętrzna w PIS
    Upadek układu okrągłostołowego już blisko ?
    https://wiadomosci.wp.pl/koniec-kariery-mariusza-kaminskiego-politycy-pis-mu-nie-wierza-6319227726076033a
    https://www.tvp.info/40043610/kierownictwo-pis-nie-wiedzialo-o-zatrudnieniu-kacpra-kaminskiego-w-banku-swiatowym
    https://wiadomosci.wp.pl/pis-wycofuje-sie-ze-zmian-w-sn-nowelizacja-w-tempie-ekspresowym-6319271508756097a
    https://opinie.wp.pl/kaczynski-zostal-spoliczkowany-przegral-bitwe-o-sad-najwyzszy-ale-wojna-bedzie-trwala-6319304670160513a
    http://wyborcza.pl/7,75398,24194352,najpierw-buta-potem-skrucha-pis-kapituluje-w-sprawie-sadu.html?disableRedirects=true
    http://wyborcza.pl/7,75398,24194002,pis-wycofuje-sie-ze-zmian-w-sadzie-najwyzszym-jestesmy-czlonkiem.html
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24193780,nowela-ustawy-o-sn-szef-krs-przyznaje-malgorzata-gersdorf.html
    https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/pis-znow-zmienia-ustawe-o-sadzie-najwyzszym/ndgnrws
    https://www.rmf24.pl/raporty/raport-batalia-o-sady/fakty/news-pis-robi-krok-w-tyl-chce-zmienic-ustawe-o-sadzie-najwyzszym-,nId,2688165
    https://nczas.com/2018/11/21/pis-gra-pod-dyktando-brukseli-nowelizacja-ustawy-o-sn-zostala-zlozona/

   4. Ponoc Glinski tez ma „pierwszorzedne korzenie”. Zydzi sami sie osmieszaja oskarzajac swoich pobratymcow o rzekomy antysemityzm.

 7. Prawdziwa wiedza, to znajomość przyczyn a nie skutków. Polskie społeczeństwo, w stanie silnego wzbudzenia niedostatkiem (?), opowiedziało się za ustrojem liberalnym, w którym prawa człowieka (pacjenta) są tylko po to, by mistyfikować sprawiedliwość. Liderzy przemian wcale tego nawet nie ukrywali. Faktyczna władza spoczywa w rękach tych, którzy dysponują kapitałem. Wie o tym niemal każdy, mało kto natomiast rozumie to, że rzadko kiedy do zdobycia kapitału dochodzi się w sposób uczciwy, legalny. Sygnałem do jednostkowego bogacenia się, co zawsze odbywa się krzywdą większości społeczeństwa, było zawołanie: Pierwszy milion należy ukraść. Tak, to jest prawda – nie ma innego sposobu na życie w przepychu i ponad stan. Z tej to przyczyny zdrowe systemy etyczne i osoby reprezentujące je – Wielcy Mistrzowie i Nauczyciele ludzkości – przestrzegali, co zawsze będzie aktualne, przed pazernością i bezwzględnością dążenia, za wszelką cenę, do osiągnięcia – jak to się przemyślnie, lecz niegodziwie określa – sukcesu, czyli w istocie bogactwa. Każdy, kto taki sukces odniósł, zamiast na wstępie, profilaktycznie być wykluczonym w społeczeństwie, do czasu kiedy źródło osiągniętego bogactwa stanie się krystalicznie czyste, jak woda w Kastalii, to wprost przeciwnie – traktowany jest niczym bohater narodowy. Stan posiadania bogatych, a zarazem wpływowych, osób – staje się podziwem i zachwytem oraz przedmiotem marzeń milionów ludzi. Nie liczy się wówczas prawo i sprawiedliwość, chociaż na sztandarach może widnieć, czego dostrzegalnym symptomem jest trwający exodus uciśnionych, odrzuconych i wykluczonych. Rządy państw neoliberalnych, prokapitalistycznych, stają się coraz bardziej nieludzkie. Praktycznie nie ma już gdzie i do kogo apelować o zaprowadzenie normalnej, zwyczajnej, ludzkiej sprawiedliwości – w tym także i w służbie zdrowia – potraktowanej, przez wielu, jako przede wszystkim prokurę do bogacenia się za wszelką cenę i na wszelkie możliwe sposoby. Z prośbą o ratunek, w stanie życiowej bezradności, każde rozumne dziecko, powinno zwracać się do Ojca.
  Ps.
  Przepraszam, z uwagi na literówkę, uprzejmie proszę analogiczny, pierwszy komentarz usunąć.

 8. Wklejam link z arcyodważnym i słusznym listem część 1 zbulwersowanego ojca bliźniaków zmuszanego do trujących szczepień przez Polski nadopiekuńczy nierząd.

  Dobrze to świadczy o tym, że młodzi Lechici stają otwarcie do walki z systemem, który chce Nas, Prawdziwych właścicieli TEJ Ziemi, wytruć.

  List jest przydługi, ale ja uważam, że każdy rodzić powinien się zapoznać z jego treścią.

  https://mistykabb.wordpress.com/2018/11/24/redaktorze-michalkiewiczu-to-po-szczepionkach-tak-sie-panu-pogorszylo-cz-1/#more-2969

  1. Słowianko, dziękuję. Myślę, że zwłaszcza rodzice w chwili zwątpienia powinni to mieć przed sobą. Przez autora przemawia determinacja a cały list ma w sobie prawdziwą MOC. Jest bardzo, bardzo, MOCny!

  1. TAWie, dziękuję za cenne informacje. Im więcej się o tym pisze, tym więcej rodziców włącza myślenie.
   Trzymajmy kciuki za tego chłopca i wspierajmy jego rodziców.

 9. Kolejne, chyłkiem wycofywane z aptek trucizny…

  Tym razem trucizny dla dzieci…

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=569783603430214&id=211382929270285&_ft_=mf_story_key.569783603430214%3Atop_level_post_id.569783603430214%3Atl_objid.569783603430214%3Acontent_owner_id_new.211382929270285%3Athrowback_story_fbid.569783603430214%3Apage_id.211382929270285%3Aphoto_id.569782160097025%3Astory_location.4%3Astory_attachment_style.photo%3Apage_insights.%7B„211382929270285”%3A%7B”role”%3A1%2C”page_id”%3A211382929270285%2C”post_context”%3A%7B”story_fbid”%3A569783603430214%2C”publish_time”%3A1549965099%2C”story_name”%3A”EntStatusCreationStory”%2C”object_fbtype”%3A266%7D%2C”actor_id”%3A211382929270285%2C”psn”%3A”EntStatusCreationStory”%2C”sl”%3A4%2C”dm”%3A%7B”isShare”%3A0%2C”originalPostOwnerID”%3A0%7D%2C”targets”%3A%5B%7B”page_id”%3A211382929270285%2C”actor_id”%3A211382929270285%2C”role”%3A1%2C”post_id”%3A569783603430214%2C”share_id”%3A0%7D%5D%7D%7D&__tn__=-R

  1. Już wczoraj widziałam informacje o wycofywaniu wielu leków na raz, powodem miało być uznanie jednego ze składników leku za niebezpieczne. Producent opisał to tak:

   francuska firma zdecydowała się na wycofanie środka z obrotu po analizie danych z przeprowadzonych badań nieklinicznych, na podstawie których uznała, że „stosunek korzyści do ryzyka dla substancji czynnej fenspiryd nie jest korzystny”.

   Badania niekliniczne.. Ciekawe jakie?

   https://nczas.com/2019/02/12/uwaga-14-lekow-wycofanych-ze-sprzedazy-tabletki-i-syropy-sa-zagrozeniem-dla-zdrowia-publicznego/

   Ciekawe kiedy uznają serię szczepionek, którą był m. in. walczący o życie Szymek zaszczepiony za niebezpieczną i wycofają ją. Według przepisów (mówi o tym Pani Socha) to powinno być natychmiast po takim przypadku jak z Szymkiem zrobione. StopNop ma więcej ugłoszeń od rodziców o powikłaniach po tej konkretnej serii szczepionek, w USA została wycofana, bo wiele dzieci zmarło.

   1. Mogę polecić też fejsbuk Posła Pawła Skuteckiego. Kilka dni temu, przy oglądaniu wywiadu Justyny Sochy z ciocią Szymka, wpadł mi do „oczu” wpis Pana Skuteckiego. Bardzo przejmujący:

    https://de-de.facebook.com/SkuteckiPawel/posts/1097888487057218?__xts__%5B0%5D=68.ARCTq-X0rP6GdbYugFTLHp-iNhWVhSzMqC9TJoOnmUF9b1dOXvK3NsuMFVrQ_-35_09V8ATnzSKiHOScxzvpiffCU9yQ6PiKXhvXeZt6nSRVnnnDsYRIrYTtN2RddM2y-ZZuJ03_Y3OMsTYgt1HCEW9se4jdHbMm8AQ4rRHka3VkI3010uIzMvunEtvrR8tWzJ0694Pd51pfaY2GbH3_Kr5FM_NmYsbLE40mL3J7Fj_CRswqmEUNqk0zDcadRNTYhs7PKEg8WWC_SDWAVycgpfJ91uI31diQjUf45A0dbMiKtvcaVeHx1Y4I0BQeXfSGDtRAF4sKvphBN7t-jgmwT-GSEw&__tn__=K-R

    zaczęłam przeglądać potem jego fejsbuka, to jest osoba, którą powinno się wspierać. Porusza wiele ważnych tematów i co ważniejsze zajmuje się nimi, mimo przeszkód okupantów organizuje spotkania, wyjeżdża w niebezpieczne tereny, porusza nietolerowane tematy. Za kilka dni będzie znowu spotkanie w sprawie szczepionek, na które znowu zostały zaproszone osoby zajmujące się tą problematyką.

   2. Zamieściłam link do tego wpisu Pawła Skuteckiego powyżej, ale jest on na tyle moim zdaniem ważny, że pozwalam sobie zamieścić go w całości:

    Paweł Skutecki
    8. Februar um 09:38 ·

    Coś we mnie pękło. Potrzebuję Waszej rady. Proszę, przeczytajcie i napiszcie, co o tym sądzicie. W miarę szybko chciałbym znać Wasze zdanie, czy to ma sens.

    Zacznę od tego, że mam już dosyć. Tak po prostu. Bezsilność jest koszmarnym stanem, a dopada mnie regularnie, odkąd zacząłem wypełniać mandat posła. Na szczęście równie regularnie sukcesy mnie uskrzydlają. Każde uratowane dziecko – czasem uratowane dosłownie! (wiecie, o co chodzi, jeśli tu zaglądacie) – to paliwo do działania na długo. Większość z Was pewnie w ogóle nie zauważa tego świata, który z racji mojego posłowania jest wokół mnie, mojego biura, moich asystentów, ludzi, którzy przychodzą często w dramatycznych sprawach. To nie jest świat, który możecie oglądać na ekranach telewizorów. Ale to jest prawdziwy świat.

    Dzisiaj prawdziwy świat w naszym kraju wygląda tak, że codziennie 15 osób odbiera sobie życie, że dzieci umierają wskutek powikłań poszczepiennych, zamiatanych później pod dywan, że ludzie są poniewierani przez sądy, nie tylko rodzinne, że z ciężkiej, ale uczciwej pracy jakże często nie da się utrzymać na normalnym poziomie. To wszystko rodzi frustrację, bunt, ale przede wszystkim upokorzenie, którego nie wszyscy są w stanie wytrzymać. Co możemy z tym zrobić? W tym momencie niewiele. Jesteśmy bezsilni.

    Pójście na wybory raz na kilka lat nic nie daje. Mało tego: będąc posłem opozycji też nie mam żadnego wpływu na to, jak działa państwo. Polityka jest dla mnie narzędziem do walki o zmiany systemowe. To wymaga czasu. A tutaj chodzi o działanie JUŻ, bo czuję jak ucieka czas. Od dawna słyszę Wasze pytania czy wręcz namowy, żeby zrobić „coś” niepolitycznego, obywatelskiego. Żeby się zorganizować i policzyć ilu nas jest. Odpowiadałem dotychczas, że przecież istnieją, świetnie działają stowarzyszenia ojcowskie, STOP NOP, Stop Bankowemu Bezprawiu i dziesiątki innych ze wspaniałymi liderami i działaczami. Dzisiaj jednak mam wrażenie, że potrzeba czegoś ponadpartykularnego, a jednocześnie fundamentalnego: stowarzyszenia walczącego o prawa człowieka, prawa rodziny, prawa dzieci, prawa ojców i matek. Nawet nie wiecie, jak często słyszę ich szloch i bezsilne wycie, kiedy bezduszne państwo, działające jego imieniu sądy i funkcjonariusze rujnują czyjeś życie, rodzinę czy prawo do szczęścia. Są sami, miotają się w gąszczu bezprawia. Wielu z nich, nie mogąc tego znieść, targa się na swoje życie. Nie znajdują zawczasu swojej ostoi, rzeszy ludzi, którzy by się za nimi ujęli. To gorzka refleksja, ale Polska jest dzisiaj krajem, w którym obywatele wołają o elementarne, fundamentalne prawa.

    W mediach słyszymy nagle o walce z „mową nienawiści”. To dobrze, bo język stygmatyzacji, upokorzenia i wszechobecnej buty, to dzisiaj chleb powszedni. Chciałbym jednak, żeby równie głośno było o „czynach nienawiści” – szczepieniach dzieci bez wykluczenia przeciwwskazań, amputacji dziecku jednego rodzica przez sąd rodzinny, trwających po kilkanaście lat postępowaniach sądowych w relatywnie błahych sprawach… Jest tego mnóstwo.

    Dlatego pytam Was, najbardziej poważnie jak tylko można – a może spróbujmy się policzyć i zorganizować? Obok tej wyniszczającej walki politycznych watah. Bez oglądania się na to, co nam wolno, a czego nie wolno. Jako wolni obywatele, jako Suweren. W pojedynkę przegrywamy. Marzy mi się stowarzyszenie, które będzie Naszą, obywatelską samoobroną przed bezprawiem i pomiataniem. Które będzie błyskawicznie reagowało na każdą krzywdę, będzie stało murem za każdym pokrzywdzonym dzieckiem i dorosłym.

    Potrzebuję dzisiaj Waszej rady. Jest Was wielu i każdy z Was jest wartością dodaną. Czytam wszystkie Wasze posty i komentarze, choć nie zawsze mam czas odpisywać. Ale czytam, wierzcie mi. Widzę, jak wielka tkwi w Was siła. Siła, która ulega rozproszeniu, bo nie napotyka na sprzyjające okoliczności, by pokazać swoją moc. Garstka, naprawdę garstka cwaniaków, trzyma dzisiaj nas, obywateli, za gardło…

    Nie chodzi o żadną politykę, żadną rewolucję, ale o respekt. Respekt władzy (każdej – urzędniczej, sądowej, medycznej, każdej) w stosunku do obywatela. Czuję, że to ostatni moment, kiedy mam na to jeszcze siłę i pomysł. Ale potrzebuję Waszego zdania. Stąd mój dzisiejszy wpis.
    _______________________________________________________________________
    ja mogę się oboma ręcami pod tym wpisem podpisać.

 10. „Filipiński departament sprawiedliwości na początku marca 2019 r. oświadczył, że znalazł powód do wniesienia zarzutu popełnienia przestępstwa przeciwko sześciu pracownikom francuskiej firmy farmaceutycznej Sanofi Pasteur. Chodzi o śmierć dzieci, którym wstrzyknięto szczepionkę Dengvaxia przeciw dendze.
  Oskarżenie
  Filipiny w 2016 roku były pierwszym krajem, który użył Dengvaxii w programie masowej immunizacji.
  Rok później francuski koncern farmaceutyczny Sanofi Pasteur ujawnił, że przyjęcie szczepionki może pogorszyć objawy u osób, które wcześniej nie były zarażone wirusem dengi.”
  Więcej tu:
  https://www.odkrywamyzakryte.com/filipiny-oskarza-koncern-sanofi/

 11. Szczepienia są szkodliwe. Od zawsze wiem ,że „ludzie”, którzy wynajdują szczepionki , nie szczepią ani siebie ani swoich potomków. Całe świństwo jest kierowane na innych. Tak samo jest z producentami warzyw i owoców ( nie mylić z normalnymi uczciwymi ogrodnikami i sadownikami ). Oni też produkują naszprycowane chemią produkty dla klientów, a nie pożywienie dla LUDZI. Powoli jednak ludziom otwierają się oczy i idą po rozum do głowy. Jestem skromną kobietą ze wsi, ale kogo mogę, informuję o prawdzie o szczepionkach. Podaję same tylko potwierdzone fakty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s