23 myśli w temacie “Środowiska alternatywne, czyli poza NWO-wską pułapką podziału na prawicę i lewicę

 1. Wszędobylskie CIAPATE elyty dualnym fortelem zarządzają polską fermą niezmiennie manipulowanych i oszukiwanych rodzimych OWIEC i to dosłownie od samego prezia do nadzwyczajnego psora. Naturalnie części z nich jest absolutnie świadoma uczestnictwa w spisku przeciwko bezwolnym stadom i w swej aktywnej lub rzadziej zachowawczej, bezwolnej postawie, pomaga je dalej niewolić, strzyc i depopulować. Używają do tego celu kilku starych jak świat trików i podstępów, zastępując odpowiedzialność jednostki odpowiedzialnością partyjną, tworząc wzajemnie popierające się sitwy, organizacje, kasty, manipulując wynikami wyborów, których wyniki są modelowane i uwiarygadniane przez ogłaszane przez media głównego nurtu sondaże. Działają według dualnych standardów, niby ze sobą twardo i zaciekle walcząc, jednak w rzeczywistości reprezentując zawsze obie strony wszelkich sporów i konfliktów sterują nimi z górnych poziomów swej piramidalnej władzy. OWCE są w tej sytuacji kompletnie zniewolone, gdyż kompletnie nie znają, tak właściwie nie posiadają swojej nie skorumpowanej i asertywnej wobec wilczych i pasterskich kłamstw reprezentacji, która byłaby na tyle silna, liczna i otrzaskana w technikach zwodzenia, aby przeciwstawić się ciapatej górce. Przede wszystkim OWCE są od młodości programowane w kłamstwie i durnocie do pracy na rzecz swych elyt, które broniąc swych przywilejów niezmiennie trzymają je w totalnej ciemnocie. Systemy i resorty szkolnictwa i nauki, zdrowia, religii , polityka, media, sądy i służby opanowane są w całości przez spisek i jemu służą. Polaryzowane ciągłymi politycznymi awanturami OWCE łażą na wybory, swymi oddanymi raz na jednych innym razem na drugich ( od tzw. BANDY do BANDY ) uwiarygadniają niszczycielskie programy i pogromy wymierzone później w wiadome stado. Znikają pieniądze, dochody, ziemie, budynki, tzw. prawa obywatelskie, rosną podatki, obowiązki, opłaty, ceny, długi, roszczenia, ect.
  JAK W TAKIM RAZIE POSTĘPOWAĆ?
  Tworzyć i finansować organizacje grupujące i wspierające własne wypróbowane, asertywne i inteligentne elity. Bez zbiórki pieniędzy i wiedzy know how na ten cel nic nie wskóracie. Jest kilka osób z których umiejętności i dobrej woli można skorzystać, ale one muszą mieć ochronę, środki, stworzone ku temu możliwości i być przez takie organizacje społecznie uwiarygadniane i proponowane. W tym celu wzorem sondażowni trzeba reklamować i tworzyć sondaże dotyczące popularności elit proponowanych przez stado. Takie prawdziwe opublikowane sondaże pokażą faktyczną siłę, społeczne poparcie dla społecznych elit, które jak dotąd są elementem drwin ( mówi się o nich znachorzy, byli lekarze, oszołomy, spiskowcy, wytyka się im na każdym kroku brak ciapatego profesjonalizmu ). Trzeba też twardo pogadać z przedstawicielami KK czy są ze stadem czy jak dotąd z wilkami, a od biskupa z satanistami…

  1. Qrde blade, masz rację, oprócz ludzi trzeba pieniędzy/sponsorów, a więc należy wpłacać na NT z zaznaczeniem celu.
   To każdy może zrobić.
   Odnośnie KK, to moim zdaniem, nie ma potrzeby Nimi
   rozmawiać. Zrzeszanie się ludzi ponad podziałami, rozumiem jako łączenie się ponad religią i wiarą w ważnym celu dla naszej, tu: przyszłości.
   Pozdrawiam

  2. Drodzy Rodacy !
   Oto poniżej uniwersalny tekst dla każdego Suwerena- Polaka, do wykorzystania, w celu przedłożenia lub przesłania do wszystkich firm handlowych symulujących instytucje państwowe w całej Polsce.

   Jako osoba uwolniona 25.12.2012r. z prywatnego niewolniczego światowego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, jako Suweren sprawujący bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r. na mocy Proklamacji oraz na mocy Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce, uznaję Was, szefów nielegalnych, prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe wraz z Waszymi pomocnikami za wrogów Narodu Polskiego i Polski !
   Nie posiadacie legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego !
   Wasze działania są nielegalne, bezskuteczne, bezprawne !
   Działacie na szkodę i krzywdę Suwerena-Narodu Polskiego i Polski !
   Zajmujecie nielegalnie obiekty będące niezbywalną własnością Suwerena-Narodu Polskiego !
   Żądam niezwłocznego opuszczenia bezprawnie zajmowanych obiektów, niezbywalnej własności Suwerena-Narodu Polskiego, na mocy Dekretu z 02.04.2015r. „Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa” – najwyższej rangi aktu prawnego wydanego w zgodzie z polską racją stanu w celu usunięcia z organów/urzędów osób pełniących funkcje w sposób nieuprawniony i niewłaściwie udokumentowany.
   Odpowiadacie prywatnie swoim majątkiem za szkody i krzywdy wyrządzone każdemu Polakowi, za szkody wyrządzone Suwerenowi-Narodowi Polskiemu i Polsce ! Suweren-Naród Polski pozbawia Was praw obywatelskich !Wasze majątki, Wasze konta bankowe, przechodzą na własność Suwerena- Narodu Polskiego. Macie prawo zabrać jedną walizkę i wraz z rodzinami opuścić na zawsze terytorium Suwerena- Narodu Polskiego ! Suweren wydaje Wam i Waszym dzieciom na zawsze zakaz wjazdu na terytytorium Polski !
   Aktem łaski Suwerena-Narodu Polskiego jest danie Wam ostatniej szansy uniknięcia kar poprzez oddanie się do dyspozycji Szeryfa i Oficerów Pokoju, rezprezentujących Polski Sąd Prawa Zwyczajowego.
   https://wojdabejda.wordpress.com/2016/04/18/falszywi-obroncy-kraza-po-polsce-i-w-internecie/

   1. Witaj Damian,

    czy w rządzie? Nie mnie to oceniać, nie znam Cię osobiście, ale pisałeś, że jesteś z Wrocławia, pisałeś, że zajmujesz sie polityką, (zdaje się samorząd), moim zdaniem to dobry początek. Jak coś dobrego się dzieje to trzeba w tym uczestniczyć. Pomysły też jakieś masz. A to co jest w tym filmie proponowane, to moim skromnym zdaniem świetna rzecz. Działania ponad różnicami. Szukanie tego co łączy. Dlatego napisałam, że powinieneś tam być.

    Kraków jak wiadomo nie od razu zbudowali, rządu (nawet tego cieni) też pewnie od razu na pierwszym spotkaniu nie wybiorą, ale coś sie rusza, a to ważne.

 2. TAW W 2017 ROKU WATYKAN UJAWNI ISTNIENIE UFO- OTO PRZYMIARKI DO TEGO WYDARZENIA:
  ,,Papież Franciszek połączył się z astronautami pracującymi na międzynarodowej stacji kosmicznej (ISS). – Wasza Świętobliwość, witamy na naszej stacji – powitał go w imieniu astronautów Paolo Nespoli. Rozmowa trwała kilkanaście minut i pokazała jak wiele filozofii jest w astronomii.

  „Halo, tu Franciszek!” Kim jest kobieta, do której papież dzwoni co miesiąc?
  – Astronomia pobudza nas do pytania, skąd przychodzimy i dokąd idziemy. Co pan myśli o miejscu człowieka we Wszechświecie – zapytał Franciszek. – Ja jestem inżynierem, gdy mówi się o tak ogólnych rzeczach, jestem bezradny – odpowiedział Paolo Napoli.

  Franciszek zapytał też astronautów o to, jaki ma dla nich sens nazwanie miłością siły, która porusza Wszechświatem.”
  NA YT NIE ZNALAZŁAM- TYLKO NA TVP INFO DOSTĘPNY NA OBECNA CHWILĘ:
  „Wasza Świątobliwość, witamy na naszej stacji”. Papież zadzwonił na ISS
  http://www.tvp.info/34567233/spoleczenstwo/wasza-swiatobliwosc-witamy-na-naszej-stacji-papiez-zadzwonil-na-iss/

 3. Analiza danych pokazuje, że z miesiąca na miesiąc rośnie liczba deklarowanych zwolenników #STOPNOP. Temat szczepień miesięcznie dociera poprzez social media do ponad 4-5MLN osób. Tak duża dynamika dotarcia i interakcji sprawi, że za kilka lub kilkanaście miesięcy rodzicie zrzeszeni wokół #STOPNOP będą mieli coraz większą siłę przebicia i dotarcia do szerokiej opinii publicznej. Z perspektywy polityki ogólnokrajowej będą stanowić ważny elektorat wyborczy.
  .http://politykawsieci.pl/analiza-antyszczepionkowcy-klucz-do-wygrania-nastepnych-wyborow/
  Ależ oczywiście, ze umieszczenie w programie wyborczym zapisu o dobrowolności szczepień a najlepiej ich zniesienia jest kluczem do wygrania wyborów. Kto jeszcze o tym nie wie?😉 To niech się dowie.

 4. Ruszyła kampania billboardowa w całej Polsce. Potrzebujemy Waszej pomocy!

  Tym razem baner informacyjny pojawi się na przyczepce reklamowej w Krakowie, Bochni i Wieliczce.

  Jeżeli chcesz być częścią tego projektu wesprzyj nas i dołóż swoją cegiełkę.

  Z zebranych pieniędzy zostanie pokryty koszt wydruku i wynajmu przyczepki na 3 miesiące. Jeśli uzbiera się więcej funduszy, to może nawet dłużej. 🙂

  https://zrzutka.pl/gjkveg

   1. TAW,
    może się ceregielą, ale podziwiam, że potrafili się zjednoczyć. Trzymam za nimi, i aby żadna prowokacja nie udała się wrogom wolności Katalonii.
    Ciężka praca przed Katalończykami.
    Pozdrawiam

   2. 🎈🎈🎈🎈🎈👊🏻😁 (nie odpalam za braci Katalończyków petard i rakiet, bo jestem zwolennikiem zwierząt niestresowanych 😉).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s