Afera stulecia, która wyśle PiS oraz Kościół w Polsce na śmietnik historii: SPRZEDAŻ POLSKICH DZIECI NA RYTUAŁY SATANISTYCZNE

Całość spotkania z obrońcą praw człowieka, prezesem Fundacji im. Dobrego Pasterza z Sosnowca, Pawłem Bednarzem oglądaj na:

http://porozmawiajmy.tv/kto-zarabia-na-sprzedazy-polskich-dzieci-na-ofiary-rytualow-satanistycznych-pawel-bednarz/

Poruszone w rozmowie z prezesem Fundacji im. Dobrego Pasterza, Pawłem Bednarzem, tematy:

 • rozdzielanie rodzeństw i ich wywóz za granicę
 • adopcje zagraniczne łamią podstawowe prawa człowieka
 • politycy ignorują wszelkie zgłoszenia o wywozie dzieci za granicę
 • Watykan – kolebka satanizmu
 • konfiskata dziewczynki przez sąd w Jaworze
 • nazwiska ludzi winnych zaniedbań w sprawie wywożenia dzieci za granicę
 • ustawa korupcyjna Bronisława Komorowskiego
 • współpraca Kościoła z uprowadzającymi dzieci za granicę
 • rytuały satanistyczne na kotach
 • logo Światowych Dni Młodzieży 2016
 • co roku ginie w Polsce około 3000 dziewcząt
 • czym się zajmowała kancelaria prawna Andrzeja Dudy

Strona Pawła Bednarza: www.FundacjaDobregoPasterza.pl
Facebook.com/FundacjaDP

Reklama

93 myśli w temacie “Afera stulecia, która wyśle PiS oraz Kościół w Polsce na śmietnik historii: SPRZEDAŻ POLSKICH DZIECI NA RYTUAŁY SATANISTYCZNE

   1. TAW to ja Dziękuję- czuję, że to jest teraz kluczowe, oni też wiedzą i zbierają dokumentację- również media na wypadek przebicia się jednej iskierki, lawina ruszy- Przestrzeń się o to dopomina w imię wszystkich niewinnych duszyczek- padają tu nazwiska, miasta dla przykładu ROZSĄDNEJ ANNY – nasza czujność w tej sprawie musi być zwiększona- Pan Paweł ma charyzmę, która konieczna jest wspomożenia ❤

   2. Drogi TAW, temat poruszyłam pod koniec marca podając https://youtu.be/6TcVwSVnvHE, ale nie został odebrany ..
    Dobrze, że nagłaśniasz ją teraz.
    Dziękuję.
    Sprawa jest bardzo poważna, trudna i nie dociera do świadomości wielu ludzi, ze względu na abstrakcyjność zagadnienia. Ludzie nie dopuszczają do siebie prawdy o dziejących się potwornościach.
    Lekceważą czy odsuwają od siebie problem, co słyszę: ” tak, tak jeździ czarna Wołga i porywa.._, czyli, że sygnały o tych zbrodniach, działy się również 50 -60 lat wcześniej, ale nie były nagłaśniane.
    Fundacja Dobrego Pasterza – zasługuje na poparcie, a jej założycielom wielki szacunek za pracę się należy.

  1. To jest szok za każdym razem kiedy odkrywam nowe twarze tego co słowa nie są w stanie określić- głośno jest o aferach w USA, ANGLII, a tymczasem to się dzieje tu i teraz, a w zasadzie od zawsze- to ciężkie, ale musimy to przerobić i nagłośnić- musi nastąpić kres trwania tego..!!!!!!!!!!!!!
   ŚPIEW PTAKA nie wiem czy w mediach było, ale:
   UWAGA! Tajemnicza i tragiczna śmierć Polki w Egipcie! Posłuchajcie ostatniej rozmowy z kobietą
   27-letnia Magdalena Ż. ze Zgorzelca zmarła w tajemniczych okolicznościach w szpitalu w egipskim kurorcie Hurghada. Wyjechała do Egiptu sama na kilkudniową wycieczkę
   . Pojawia się hipoteza, że kobieta mogła zostać porwana.

   Tego samego dnia trafia do szpitala, a w niedzielę dwa dni później zmarła. Wiadomo, że bezpośrednią przyczyną śmierci były rany głowy, klatki piersiowej, nóg i rąk. Pojawiły się również informacje, że miała rzekomo wyskoczyć przez okno. Śmierć Magdaleny jest jak na razie tajemnicą… Obecnie trwają badania. Egipscy śledczy czekają między innymi na wyniki badań krwi dziewczyny, która została pobrana tuż po tym, jak trafiła do szpitala.
   http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/11486-uwaga-tajemnicza-i-tragiczna-smierc-polki-w-egipcie-posluchajcie-ostatniej-rozmowy-z-kobieta

   1. Hm, Czy wiadomo już Coś o tym czy Pobrano od Magdaleny Ż. jakieś Organy czy za przeproszeniem części jej ciała do przeszczepów? Czy jest ten fakty nadal tajny z jakichś powodów proceduralnych Czy też Inaczej mówiąc merkantylnych?

 1. Miałem dziś nad ranem sen, a Ci którzy mnie czytali (na POLanie) i czytają komentarze tu wiedza, że mam ciekawe sny…

  śniło mi się dziś, że jeśli we Francji prezydentem zostanie ten facet, o którym tu było pisane, to Europę czeka wielka powódź… a właściwie potop, który spłucze cały brud. A jeżeli ta kobieta, to powodzi nie będzie.

  I jeszcze mi się śniło, że w Polsce rzeki będą płynęły odwrotnie, czyli od morza do gór (nadal ten sam sen) – czyli jeśli wedrze się woda do Naszego kRAJu, to właśnie od strony bałtyku.

  A druga sprawa to taka, że miałem tę przyjemność być w sobotę na Festiwalu Słowian pod Ślężą i spałem pod Górą – w środku nocy o 3:05 obudziłem się i przez myśl samoczynnie przeleciało mi coś takiego „Pólaki, Pólki” i z tego co wywnioskowałem na tej samej fali wznoszącej to dlatego to brzmiało „pól” jak angielski pole – biegun, a ki jak key (czytane ki) czyli klucz. Że jesteśmy kluczem do bieguna polarnego (a niby tam kiedyś była kolebka Ariów i góra MEru)

  Potem jeszcze śniło mi się coś między jawą a snem o Tadeuszu Owsianko, coś o Energii miłości – ale tego kompletnie nie pamiętam

   1. Wataha Wików ruszyła:
    W promieniu 10 km od centrum Zielonej Góry prywatna kamera zarejestrowała wyjątkowo liczną watahę wilków. Na nagraniu widać co najmniej osiem osobników. – Być może poszukują nowej bazy żerowej, bo robi się ciasno. To może świadczyć o rosnącej liczbie wilków – uważa Maciej Taborski, nadleśniczy z Przytoku. Wrzucone do sieci wideo miało zostać nagrane w sobotę 21 stycznia w lesie pod Zieloną Górą. Autor filmu nie chce precyzować, w którym dokładnie miejscu jego kamera uchwyciła zwierzęta. Na nagraniu widać jak z głębi lasu kolejno pojawiają się truchtające wilki. Łącznie jest ich przynajmniej osiem. Od lat nie widziano tu żadnego wilka. Kamera nagrała, jak chłepcą wodę Wilki przyszły,… » Wyjątkowo dużo wilków- Jak na realia zachodniej Polski to naprawdę duża wataha – przyznaje Maciej Taborski, nadleśniczy z Nadleśnictwa w Przytoku.
    .https://www.youtube.com/watch?v=_6UMCQs5_0M&t=7s
    Muzyka: Piorun – Stajemy Jak Ojce
    Sława Słowianom!

   2. Sny o wodzie, z wodą to nic dobrego.
    Na kilka miesięcy przed 26 grudnia 2004 roku, kiedy to tsunami , spowodowane podwodnym trzęsieniem Ziemi na Oceanie Indyjskim uderzyło w tajlandzkie kurorty i uśmierciło prawie ćwierć miliona ludzi, mnóstwo osób komunikowało się poprzez neta opisując sny z wodą w tle i to sny powtarzające się.
    W tym ja: mieć w ciągu kilku tygodni sny z wodą podtapiającą to zastanawia. A potem info o tsunami.
    Niczego nie wieszczę, ale ostatnio ,,zaczynam” miewać takie senne przywidzenia…, obrazy z wodą pojawiają się nagle, choć wkomponowują się ,,bezkolizyjnie” w całe nocne widzenie. Ciekawe, że umiem (inni też) radzić sobie z tą podchodzącą pod drzwi wodę. Nie ma paniki. To raczej obrazy z sytuacji, która już zaistniała i ludzie żyją w niej, co mogą, to jedynie do niej się dostosować.
    A teraz czytam to co piszesz Biały Wilku …
    Przebłyski z przyszłości?…
    A może innym też ,,pojawiają się” takie obrazy?
    Czy to lekceważyć?
    Uznać za krakanie?
    Pajęczyn i zachowania się na nich pająków, na długo przed trzęsieniem ziemi naukowcy już nie lekceważą …
    Czas od ,,ostrzegania” do wydarzenia jest wystarczający, by zareagować…
    Subtelne odczuwanie – w tym my, ludzie, jesteśmy bardzo gruboskórni w stosunku do reszty przyrody.

    Chętnie poznam zdanie innych

   3. Powódź śni mi się dość często (pisałem o tym kilka razu na moim blogu) – raz śniła mi się nazwa ‚Międzylesie” (a to koło kłodzka – wszyscy zapewne znają przepowiednie Filipka o Kłodzku i lwie) i obserwowałem falę z góry.

    itp.itd

    Akurat ten sen o Francji jednak potraktuję symbolicznie, jako falę imigrantów, którzy z rozkazu pewnych sił (i zmanipulowani obietnicami o lepszym życiu i ziemi obiecanej, a także o krainie niewiernych, jaką jest Nasz Kraj) płyną z Niemiec Bałtykiem i rzekami w głąb kraju – ciekawe czy ktoś by ich w ogóle namierzył; mamy jakąś straż przybrzeżną?

    Ja bym się tu kataklizmu nie spodziewał; już nie wierze w kataklizmy ino w dobre dobro dla dobra 🙂

   1. Tak, „Aktion Zamość” to była jedna z największych kosmicznych operacji genetycznych na Polakach RODakach Słowianach…

    Temat-świeżynka – nikt jeszcze porządnie go nie opisał w należnym mu, właściwym kontekście Narodu Wybranego Rasy Słowiańskiej.

   2. POZDRAWIAM ZAMOJSZCZYZNĘ PRZEPIĘKNYM WIERSZOWANYM ŚPIEWEM WSPANIAŁEGO KOCHANEGO PTASZKA NASZEGO I CAŁĄ UKOCHANĄ POLSKĘ ❤

 2. Nowa Świadomość: Negatywne afirmacje i obrazowania religijne oraz ich wpływ na dobrobyt Polaków i stan Polski

  „„Afirmacje są to pozytywne zdania, może to być pozytywna forma modlitwy, więc powtórzę jeszcze raz, są to pozytywne zdania powtarzane w dowolnej formie w celu wytworzenia właściwych nawyków funkcjonowania naszego umysłu, naszego ciała i naszej świadomości. Najskuteczniejsze są afirmacje pisane, ale również powtarzanie ich w myślach, czy też na głos, albo nawet śpiewanie ich, daje dobry efekt. Afirmacje powinny dotyczyć nas samych, zmieniać nasze wyobrażenia na temat siebie i świata. Afirmacje muszą być używane w czasie teraźniejszym tak jakby to, co afirmujesz, już miało miejsce w Twoim życiu.

  Teraz proszę sobie wyobrazić zwykłą polską niedzielę, kiedy całymi rodzinami idą Polacy do kościoła i wypowiadają w czasie teraźniejszym afirmację, że bardzo zgrzeszyli myślą, słowem, zaniedbaniem, uczynkiem i wszystkim innym. Później jeszcze wypowiadają dalsze szkodliwe afirmację, że to tylko ich wina, ich wina i tylko ich wina, albo Panie nie jestem godzien abyś przyszedł do mnie i wiele jeszcze innych szkodliwych afirmacji w czasie tylko jednej niedzielnej mszy.

  To są wyjątkowo negatywne i szkodliwe afirmacje, których normalny człowiek nie powinien wypowiadać, ponieważ gwałcimy tym naszą wolną bezgraniczną duszę, której miłość jest naturalnym pierwiastkiem.

  Takie modlitwy tłumią wszelką miłość w naszym wnętrzu, po prostu zabijają tą miłość. Zamknięcie własnej wolnej duszy w klatce demonicznych wierzeń i modlitw jest wyjątkowo szkodliwych działaniem.

  Proszę sobie wyobrazić wolnego ptaka, którego zamyka się w małej klatce. Co on musi czuć, kiedy widzi przestrzeń przed sobą, ale nie może użyć skrzydeł, ponieważ jest zamknięty w klatce. To samo odczuwa dusza ludzka, zamknięta w klatce durnych i demonicznych religii i kościołów. Człowiek który ciągle gwałci swoją duszę już nie doświadczy radości, pogody ducha lub wesołości, a o miłości to już może na zawsze zapomnieć, ponieważ to on sam zabija miłość we wnętrzu własnej duszy.”

  Dodam do tego tylko tyle, że to działa nie tylko osobiście na czyniącego w ten sposób człowieka, ale na jego rodzinę, otoczenie, społeczność, wreszcie na całe społeczeństwo i naród.

  Tak jak w owym akcie negatywnej afirmacji i obrazowania poniżone zostaje poczucie własnej wartości i godności, utrwala się w nas samych negatywny obraz naszej osoby, tak buduje się negatywne widzenie otaczających nas osób i grup społecznych, całego „grzesznego”, przepojonego negatywnymi „pragnieniami” Narodu. Innych Polaków, widzimy tak jak siebie – jako grzeszne istoty czyhające, by w chwili nieuwagi , ukraść, cudzołożyć, zabijać, bluźnić!

  Nasi Bracia stają się tym samym dla nas zagrożeniem zamiast być pozytywnym uzupełnieniem i rozwinięciem o inne, odmienne, nieobecne w nas samych pierwiastki.

  Tak jak pod pręgierzem negatywnych obrazowań i skojarzeń nasza miłość własnej osoby staje się karykaturą miłości własnej bądź jej zaprzeczeniem, tak nasze umiłowanie Przyrody i innych Osób, innych Istot Świadomych przeradza się w skarlałą karykaturę umiłowania lub w jego zaprzeczenie – w nienawiść i zawiść. Mechanizm Klatki Krzywego Lustra stworzono bowiem po to aby zdeformować nasze intencje, aby naszą mocą, odebraną nam przez Kose/Krzywe Dogmaty, nakarmić Pasożytów: miłość, radość, zabawa, praca, wolność – wszystko, każde pojęcie, każde działanie zamienia się w Krzywym Lustrze w okaleczoną, pokrojoną Prętami Klatki zdeformowaną karykaturę Prawdziwej Wolności, Radości, Miłości, Pracy i Zabawy.

  Czy nasze dzieci i wnuki, czy MY SAMI możemy być naprawdę bezpieczni, kiedy odwołujemy się o Obronę do OBCEGO EGREGORA i jego przedstawicieli w Polsce? Czynimy to każdej niedzieli w betonowych katakumbach obcych Przyrodzie i Słowiańskiemu Duchowi Przyrodzonemu, zamiast sami zatroszczyć się o to bezpieczeństwo, choćby tylko mentalnie, mając świadomość że Bóg Jest w Każdym z Nas, Każdy z Nas jest Bogiem Stwórcą, który może odmienić świat i uczynić Polskę Bezpieczną, choćby świadomym generowaniem ochronnej Amarantowej Tarczy Skrzystego Raroga, albo mocniej, angażując się w samoobronę, w zmianę polskiego Sejmu przez akt wyborczy, w zmianę mentalności nieświadomych Polaków, którymi manipulują Ciemne Siły przez swoją własną publiczną działalność i aktywność, poprzez budowanie naokoło siebie pozytywnych faktów i pozytywnie działającej społeczności!

  Świadomość nad Materią, świadomość słowiańskich starożytnych Korzeni Polaków i poczucie dumy płynące z tradycji Wielkiej Lechii to w istocie fundament Wolnej Polski. Kto tego nie czuje ten pozostaje nadal mentalnym niewolnikiem, zakładnikiem wrogów Polski. Ten stan wewnętrznej Niewoli narzucony Polakom przez ich ciemiężycieli, prawdziwych Morderców Chrystusa, jest możliwy do przezwyciężenia. Każdy z nas ma w sobie dosyć Boskiej Mocy, żeby stać się prawdziwie Wolnym Człowiekiem. ”

  całość tu:

  http://bialczynski.pl/2017/05/03/nowa-swiadomosc-negatywne-afirmacje-i-obrazowania-oraz-ich-wplyw-na-dobrobyt-polakow-i-stan-polski/#more-71058

  1. ” Każdy z Nas jest Bogiem Stwórcą, który może odmienić świat i uczynić Polskę Bezpieczną, choćby świadomym generowaniem ochronnej Amarantowej Tarczy Skrzystego Raroga”

   Rarog manifestowal sie kilka- kilkanascie dni temu poprzez „zawieszke”, komentarze, LAMININE 🙂

   „…Srebrny Rarog, Zycia zew…”

   (z wiersza : PIESN KUPALNA ORLA, WILKA I SOKOLA)

   1. Spróbuj to zrobić, co „każdy może”.
    Bo na razie wszyscy mogą tylko gadać i pisać co by mogli zrobić gdyby …. CO ??
    A do realizacji tej mogości jakoś chętnych nie widać.

 3. „Nasi bogowie prezentują zupełnie inną perspektywę. Gardzą niewolnikami, bowiem wiedzą, że niewola jest niczym innym, tylko stanem umysłu. Niewolnicze religie doskonałe pokazują relacje pan-niewolnik nawet w samym nazewnictwie. Stąd w nim ciągle słyszymy: Pan Bóg, Pan Jezus, czy wyrażenia „Bóg jest moim Panem” itp. W słowiańskich wierzeniach nie ma formy miana Pan Perun, czy Pan Weles czy Pan Światowid. W naszych przyrodzonych wierzeniach słowiańskich nie ma żadnych bogów–panów. To dla niewolniczych systemów religijnych stworzono bogów/boga jako Pana. W słowiańskiej Wierze Przyrodzonej nikt nie nazywał / nie nazywa któregokolwiek boga swoim panem. To uwłacza wolności i godności. Bogowie słowiańscy nie żądają takiego wiernopodaństwa. Słowianie nie klękali przed swoimi bogami. Nie byli ich niewolnikami, ani własnością bogów. Sławili i czcili tylko swoich bogów zarówno swoich przodków jak i (bogów) siły i energie które uosobiały siły natury, kosmosu, absolutu, wszechświata. Człowiek wolny, nawet zakuty w kajdany, pozostanie człowiekiem wolnym – tak jak Juliusz Cezar, w młodości schwytany przez piratów, nie tylko przejął kontrolę nad swoim porwaniem, domagając się wyższego, odpowiedniemu jego pozycji, okupu, ale w chwili uwolnienia stanął na czele wyprawy antypirackiej. Ten rodzaj ducha to cecha człowieka wolnego. Dlatego bogowie, w przeciwieństwie do semickich nadzorców, nie muszą nam dawać pocieszenia czy składać pustych obietnic. Zamiast tego wskazują drogę – drogę ku heroizmowi i wiedzy. Wystarczy porównać wizerunek naszych pogańskich Bogów z wizerunkiem ukrzyżowanego bladego, poniżonego Jezusa, która jest sprzeczna z bohaterską postawą? Bogowie naszych przodków wyglądali zupełnie inaczej; byli męscy, a każdy miał broń w ręku, symbolizujący nastawienie do życia, które jest nieodłącznym elementem naszej rasy. Jest to działania, które bierze odpowiedzialności człowieka jego ród czy plemię. ”

  reszta tu:
  http://aryusslav.livejournal.com/14154.html

  1. W Biblii, w części zwanej listami Piotra, które są skrótem listów Pawła, więc nie mają nic wspólnego z nauką Jezusa, autor podszywający się pod apostoła Piotra napisał, że SARA BYŁA POSŁUSZNA ABRAHAMOWI, BO NAZYWAŁA GO PANEM.
   To kłamstwo awansowało w chrześcijaństwie (chrześcijanie, to uczniowie Pawła: Dz 11,25-26) słowo „PAN” na określenie ziemskiego władcy, któremu panie oraz dzieci, a poza rodziną także inni panowie MUSZĄ okazywać posłuszeństwo.
   Równocześnie ten awans zdegradował Pana Boga do roli ziemskiego despoty.
   Tymczasem Bóg jest Panem, ale nie niewolników, żołnierzy i rycerzy – jak ziemski władca (1Sm 8,20), tylko jest Panem życia i zdrowia.
   Stworzył wszystko co żyło, żyje i będzie żyło, więc jest tego Stwórcą i Właścicielem.
   On nikogo do niczego nie zmusza, jedynie ostrzega przed: miłe złego początki, lecz koniec żałosny.
   Nikt nie musi Go nazywać Panem, natomiast każdy powinien wiedzieć, że kto Go nie chce słuchać, ten słucha Jego Przeciwnika.

   Wiadomo, że istnieje tylko dobro albo zło (w logice słowo „albo” wyklucza równoczesne istnienie tego, co jest wymieniane), niestety pod te nazwy ludzie „podpinają” co im wygodne i stąd myślowy śmietnik.

  2. Służenia, usługiwania nie trzeba tak negatywnie traktować. Pomyśl sobie Wilku jak się czujesz kiedy ktoś Ci służy, choćby przy stole, ale nie z pozycji niewolnika tylko z szacunku i tak po prostu, bo tak lubi, tak chce, bo to go cieszy. Obie strony na tym zyskują.

   Jeśli służymy osobie, która nas kocha, to przecież ta osoba nie ma odruchu nas ponizyc ani wykorzystać, tylko.. Odwzajemnia się raczej 🙂

   W pewnym sensie matki 👩‍👩‍👦 służą dzieciom, a dzieci spontanicznie oddają im miłość. Służyć można też „samemu sobie”, temu co w nas większe od nas samych..

   Bóg który kocha nie może nikogo traktować jak niewolnika, ponizac ani się znęcac. Bóg jak człowiek, Odwzajemnia 🙂

   1. Tak, właśnie! ♥
    Przepraszam Cię, kliknelam nie ten kciuk co trzeba.. Niewygodnie jest na tel. Jak Ty dajesz radę pisać bloga z tel.?

  3. ” Sławili i czcili tylko swoich bogów zarówno swoich przodków jak i (bogów) siły i energie które uosobiały siły natury, kosmosu, absolutu, wszechświata”
   My Slowianie jestesmy POTOMKAMI naszych Bogow Przodkow…My dzieci Dadzboga, My Wnuki Swaroga…spiewaja geslarze wspolczesni.
   .https://www.youtube.com/watch?v=ZKPX19-pckk

 4. kontynuatorzy tradycji bractwa babilonskiego miedzy innymi watykanscy KKownicy, anglikanscy szamani, islamscy imami, bankierzy z watykanskimi pozwoleniami na handel lichwa, niebieskie i biale kolnierzyki oraz medialne dziwki od siania propagandy i wykrzywiania wyimaginowanej rzeczywsitosci to plaga ludzkosci. Ich pierwszymi testami na wiernosc systemu to gwalty i morderstwa na dzieciach, a ich stalym dochodem to handel porwanymi dziecmi, kobietami, organami. PEdofilia w tych kregach to jak poranna bulka z maslem lub poranna energia napedzajaca tych dewiantow do jeszcze wiekszych nieprawosci. Czy Polacy slowianie KKowcy nie chca przyjac tego do swojej swiadomosci iz to sie dzieje naprawde?

  .https://www.youtube.com/watch?v=EgK-Ud5lKNI

  1. TAW, bardzo proszę, wrzuć pod ikonką jakąś(w pasku z prawej strony) nr swojego konta, na które ludzie mogliby ci przesłać jakąś kasiurę(każdy wedle uznania i możliwości).
   Podaj po kilku dniach ile wpłynęło, bo być może pierwsza zrzuta nie będzie wystarczająca.
   Tosz to rozbój w biały dzień, abyś na telefonie prowadził bloga …
   Nie dość, że wkładasz ogrom pracy w ,,adminowanie”, aby blog istniał – w końcu przecież dla nas – to jeszcze musisz ślepiać w jakieś okienko. Tak być nie może.
   I nie ma tu żadnego szczypania się i zbędnych słów.
   Myślę, że ludzie na tym blogu doskonale jarzą temat i zaakceptują moją prośbę do ciebie.

   Serdecznie pozdrawiam.
   PS. Wiesz, że pod słowem ,,proszę” kryje się ,,masz to zrobić” 🙂
   Za ostro? Nie. Po prostu konkretnie. Bez falbanek i bawełny.

   1. Dziękuję za empatię, ale świadomie nie chcę wchodzić w tego rodzaju zależności w trosce o swoją niezależność, którą jako człowiek Nowej Ery bardzo sobie cenię 😀
    Teraz w każdej chwili mogę np. przestać prowadzić bloga (co od dłuższego czasu planuję zrobić) bez potrzeby tłumaczenia się komulokwiek z czegokolwiek, a tak musiałbym być już do niego na amen przywiązany.

    Teraz czuję się absolutnie wolny, gdyż nie wiążą (więżą) mnie żadne „oczekiwania sponsora” ani inne tego typu matrixowe ograniczenia programowe…

   2. Drogi TAW, nie wiem jak inni, ale ja również bardzo wysoko cenię sobie niezależność, nie bycie czyjąś własnością, życie podług mojego asertywnego jestestwa i dlatego rozumiem cię doskonale.

    Można, a nawet trzeba na moją prośbę spojrzeć inaczej.
    Nie ma żadnej zależności, nie ma żadnych zobowiązań na jutro, pojutrze i za miesiąc! Kompletnie żadnych.
    Jeżeli uznajesz, że jakieś pieniądze uzależnią cię, zmuszą lub zobowiążą, to jesteś w błędzie.
    Ty możesz dzień po zakupie jakiegoś sprzętu powiedzieć:
    ,, No to kochani na razie, cześć”

    Bo choć jestem tu od niedawna, to wiem, że gdybyś zamknął prowadzenie strony, to po tylu latach twojej pracy, potrzebnej i docenianej przez czytelników, należałoby ci się podziękowanie.

    I tak to właśnie potraktuj. Nie jako jakieś zobowiązania na przyszłość(absolutnie!), ale jako podziękowanie za to, co robiłeś dotychczas. To kawał dobrej roboty, wymiernej, rzeczywistej.
    To twój czas poświęcony dla innych.
    Dlaczego nie mielibyśmy być ci wdzięczni w podobny, tak samo rzeczywisty sposób?
    Setki, a może i tysiące twoich komentarzy pod wpisami czytelników to dni, tygodnie i miesiące twojego życia pozostawione na blogu. W przeważającej części nie dla siebie i w dodatku z przekonaniem nałożonego na siebie jakiegoś codziennego obowiązku, związanego z adminowaniem.
    Dlaczego ja i inni tu piszący ludzie nie możemy dać ci też paru chwil swojego życia?
    W podziękowaniu za twoje dotychczasowe starania – nigdy w życiu dla jakichś uzależniających zobowiązań, odbierających człowiekowi wolność jutra i decyzji w nim podjętych.
    Chcemy to zrobić, po prostu.

    Gdybym znała chociaż jednego z twoich kolegów, rzecz byłaby całkiem prosta. Poprosiłabym tego kolegę, aby wykradł 🙂 …, no dobra … pożyczył 🙂 ,,dyskretnie” na chwilę jakiś twój rachunek z numerem konta. Albo nawet tylko zrobił zdjęcie komórką. 🙂

    Ale nie znam kolegi i dlatego proszę ciebie o zgodę, w której na prawdę nie ma nic złego, a tym bardziej zobowiązującego.

    Serdecznie pozdrawiam.
    ps. Jeśli użyłam jakiegoś niezręcznego słowa, to przepraszam i zwal to na karb netu, w którym oprócz wielu plusów jest ten minus, że nie zawsze pisane słowo jest zrozumiane wedle naszych dobrych intencji.

   3. Krysiu ze Świętego Gaju w Maju,

    wszystko jest ok.
    Naprawdę dziękuję Ci za tę wzruszającą i sercu miłą inicjatywę, ale…

    nie ma we Wszechświecie

    lepszego sposobu udzielenia mi jakiegokolwiek wsparcia

    niż….

    (wiem, że jestem nudny, bo się powtarzam, ale będę się powtarzał 😉)

    …zakładanie własnych

    blogów młodych bogów… 😀 🔆

    *
    (Dopóki nie zobaczę 144 000 nowych słowiańskich blogów [naszą piękną planetę zamieszkuje ponad 60 mln Polaków RODaków Słowian], temat uważam za zamknięty 🙂 ❤ 💛💚💙💜)

   4. Taw Ty mnie wciąż zadziwiasz, oczywiście ze komputer musi być i do tego FREE WI_FI 🙂

   5. Krysia podoba mi się Twój nowy nick, może ja też bym zmieniła np. na” Ania z bagien” 😀 😀 czas pokosić ?

   6. TAW dziękuję za szlachetny tytuł, ale proszę napisz do mnie na emaila, pilnie. ❤

   7. Anno z Białych Wzgórz,

    w obecnym wcieleniu świadomie zakańczam wszelkie karmiczne, bardzo mnie obciążające związki, gdyż po setkach milionów lat bycia rasowym niewolnikiem nie planuję już inkarnacji na tak gęstych i trudnych planetach.

    W pełni świadomie nie chcę więc inicjować już jakichkolwiek (nawet krótkotrwałych) nowych relacji. Wiesz, że bardzo Cię lubię, cenię i szanuję 🙂 ❤

   8. Krysiu z dużymi chłopcami to trzeba czasem dać „25 klapsów na gołkę” to może usłuchają, a jak nie to się znajdzie inny sposób na ” uparciucha” 😀

   9. TAW ja też jestem w ostatnim swoim wcieleniu, nie proponuje Ci żadnych nowych relacji, mam zbędny laptop i chcę Ci go przekazać na wspólny nasz cel jakim jest Twój/Nasz blog i tylko tyle, ot cała tajemnica.
    „Krysi z lasu” propozycja też jest bardzo dobra, tylko Ty wyraż zgodę i nie upieraj się jak „osioł na mostku” , bo jak wszystkie „baby” z bloga wsiądą na Ciebie, to nie będziesz miał zmiłuj się. Z nami nie wygrasz.
    Indywidualność i duma swoją drogą, ale pracę dla bloga trzeba wykonywać na porządnym sprzęcie, żeby na przyszłość komentarzy nic, „nie zjadało” 😀
    No więc nie daj się TAW prosić, tylko podejmij męską decyzję na „TAK” i będzie po problemie, a całe towarzystwo z bloga będzie nadal w wirtualnej bliskości. Plis…… ❤

   10. „Dopóki nie zobaczę 144 000 nowych słowiańskich blogów ”
    czy TO „TE SAME”144 co krag Zycia Slowianina 🙂 ?

   11. „W pełni świadomie nie chcę więc inicjować już jakichkolwiek (nawet krótkotrwałych) nowych relacji.”
    Drogi TAWie, to bardzo osobisty temat i…skromnie, na ile tylko potrafie, pisze „w tej materii” komentarz… Slow prawie nie smiem dobierac, bo to jak gdyby poza MOWA nam znana, to Jezyk „wibracyjny” raczej…
    Khalim Gibran napisal jakos tak (cytuje z pamieci)” To nie my wybieramy Milosc, to Milosc, jesli uzna nas za godnych, NAS WYBIERA”.
    Byc moze nie rozumiem PRAW karmy , o ktorych piszesz i „zamykania” wcielen:”w obecnym wcieleniu świadomie zakańczam wszelkie karmiczne, bardzo mnie obciążające związki”. Jednakze jesli pozakanczasz to, co Ciebie „obciazalo” z powodu „zwiazkow karmicznych ” to wlasnie jak gdyby „posprzatasz” przed…no…
    To jest jak PRZYGOTOWANIE…
    W tym czy w innym wcieleniu… ” to Milosc, jesli uzna nas za godnych, NAS WYBIERA”.

    „gdyż po setkach milionów lat bycia rasowym niewolnikiem ”
    TAWie , Bogowie tez Kochaja, Boginie takze…moze troche inaczej niz tu na Ziemi, ale…wielu tu przychodzi wlasnie bo ta wielka Sila na „M” Ich tu przyprowadzila i biora ludzkie ciala i losy…tak czuje…

    I to tez pewna pisarka napisala w latach 70tych , ale nie pamietam Jej nazwiska…pisala ksiazki dla nastolatkow…o przybyszach z Kosmosu, o Wrozkach, itd.

    Przepraszam, ze odzywam sie w tak bardzo wrazliwym temacie i „ni stad ni z owad”, ale akurat tak mi sie twoj Blog otworzyl…to najnowszy wpis…

   12. Łatwiej kochać, nie będąc w ciele… 😉 😀

    Choć doznania cielesne są miłe. Ale tylko przez chwilę…

    Bo zaraz potem rozpoczyna się orka.

    I tak w koło Macieju…

    Nie znudziło Ci się to po eonach?… 😉

   13. „Nie znudziło Ci się to po eonach?… 😉”
    NIE, mnie ” sie nie znudzilo”…
    …ale moze nie mamy takich samych…spotkan w przeszlosci…tez znam cierpienie, ale czy da sie porownywac ???
    Wiesz „tamci”, nawet w tym wcieleniu gmatwaja…bardzo gmatwaja…
    Mam wrazenie, ze przyszlam tu z bardzo daleka…gmatwanie czy rozne proby,pulapki i” podobne” nie sa w stanie mnie „zniechecic”.
    …to temat, ktory delikatnie jest rozwijac tak na „szerokim polu”…
    reszte doczytasz miedzy wierszami.

    …jestes pewien, ze Jestem juz eony 😉 ?

    Ps.zmienilam kawiarenke, bo zamykali, ale tu za kwadrans tez.
    Juz zycze Tobie Dobrej Nocy.
    A zgadnij co „sie samo znalazlo” przy okazji piesni „Dzieci Swaroga”…?
    .https://www.youtube.com/watch?v=RCCMAbQiM3w

   14. „A że istniejemy od Absolutnego Startu, nie nam co do tego najmniejszych wątpliwości.”
    Dziekuje
    Otworzyc Zrodlo do Zrodla 🙂
    … i na nic sie zdaly „ich” programowania, bo SILA ZYWII, Moc Zycia przychodzi jak wiosenny deszcz i z kazda kropelka PAMIC GENETYCZNA sie budzi…(wiem, ze nie jest latwo…wiem , ze pracy dlugiej potrzeba)

    RODACY – ZAKLADAJCIE BLOGI

    Na DOBRE SNY

    .https://www.youtube.com/watch?v=B75vyPv7AdY

 5. TAW to przerażające!!!!!!!!! Ale coś się w przestrzeni ruszyło- maj- początek i taki wysyp informacji w/w temacie!
  Były holenderski bankier przeprowadził wywiad podczas którego stwierdził, że został zaproszony przez członków elit finansowych do uczestnictwa w rytuałach, w których składano w ofierze dzieci.

  Ronald Bernard był odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, który prowadził wiele firm zanim wszedł do świata finansów. Wchodząc do tego świata został poinformowany przez innych, by umieścił swoje sumienie w zamrażarce
  Dalej opisuje on w jaki sposób elity postrzegają ludzi jako „bezużytecznych pasożytów”, i są całkowicie zadowoleni z faktu tworzenia katastrof gospodarczych i niszczenia firm by się na nich wzbogacić.
  Bernard następnie opowiada jak został zaproszony do udziału w okultystycznych, satanistycznych rytuałach z innymi elitami.

  „Dokładnie mówiąc, większość z ludzi podążała za mało popularną religią. Ci ludzie, większość z nich była lucyferianami. Możesz powiedzieć, że religia jest bajką, Bóg nie istnieje, nic z tego nie jest prawdą. Cóż, dla tych ludzi to jest prawda i rzeczywistość, i służyli czemuś niematerialnemu co nazwali Lucyferem.”
  „Więc byłem gościem w tych kręgach i bardzo mnie to bawiło, widząc nagie kobiety i inne rzeczy. To było dobre życie. Ale w pewnym momencie, dlatego ci to mówię, zostałem zaproszony do uczestnictwa w ofiarach za granicą.”

  Bernard załamał się i zaczął płakać, wyjaśniając: „To był punkt krytyczny. Dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Były bankier twierdzi, że brał udział w rytuałach gdzie składano w ofierze dzieci. Paul Joseph Watson. 2017-05-03
  http://www.prisonplanet.pl/kultura/byly_bankier_twierdzi,p1375984633

  1. Świat po tej aferze nie będzie już wyglądał, jak poprzednio.

   Wszyscy aktualni politycy na tej planecie będą musieli odejść, gdyż moralnie już nie istnieją. Wszyscy bowiem wiedzą o procederze – i milczą.

   System failure❗ Trzeba będzie postawić go od nowa, od zupełnych podstaw.

   Praca organiczna, praca u podstaw. Znamy skądś to hasło?…

  2. „Ale coś się w przestrzeni ruszyło…”

   Elaszka,

   Jerzy Zięba upublicznił dziś ten ciężki, ale PRZEŁOMOWY temat na swoim profilu na FB❗
   Ta Lawina jest więc już nie do powstrzymania❗

   A polscy „politycy” już pakują manatki i zamamawiają sobie przyspieszony transport na śmietnik historii…

   Zagłosować na tych ludzi ponownie może już tylko jakiś ludzki potwór.

   1. Dlatego chyba dobrze zrobię głosując na Kukiz?

   2. TAW również Pan ADOLF ❤
    Kolonizacja Polski:
    .https://www.youtube.com/watch?v=C2MR0F-yDCI
    Komentarze warte podkreślenia:
    Andrzej Dudziak:

    „Polska objęta jest energetyką Oriin. Żaden Niemiec, arab czy inny wypierdek, nie będzie tu mógł mieszkać, jeżeli nie przejdzie na energetykę Słowian. Tylko wibracje prawdziwych Słowian będą umożliwiać mieszkanie na ziemi Słowian. Pasma energetyczne stopniowo schodzą nad Polską. Suweren, czyli Naród Polski, tak czy inaczej przejmie kontrolę nad tą ziemią. Potrzebne jest jednak wsparcie wszystkich Słowian. Pozdrawiam wszystkich …ORIIN.''

    Marion E. Magdalena:
    „a komu słuza: narodowi polskiemu, czy obcym?
    polityka + masmedia + banki = władza, wiec powiedzcie, kto oprocz syjonistow z izraela ma je?
    niewazne czy PiS, czy PO, czy inna partia, czy komuch, czy nazizm, republikanie czy demokraci, katolicy czy protestanci, chrescijanie czy islam itd – to wszystko i tak pracuje dla miedzynarodowej mafii syjonistycznej z izraela! a ludobojstwo to chleb powszechni, ciagle gdzies kogos morduja!
    ZION=NAZI tylko litery przestawione, litere O zamieniono na A.
    kazdy przywodca w Polsce czy innych krajach to syjonista!''

    „TA LAWINA JEST WIĘC NIE DO POWSTRZYMANIA!!!!!''

 6. TAW
  Kupiłam sobie nowy komputer. Moge tak po prostu dać Ci jego poprzednika. Wprawdzie nie udzielam się czynnie na Tym forum, ale za to pilnie go sledzę. Wprawdzie obiecalam swoj komputer juz komus, ale wydaje mi sie, ze Twoja praca jest wazniejsza i bardzo inspirująca

 7. Napisałem dwa mejle do prokuratury krajowej. W jednym informuję o możliwości popełnienia przestępstwa, w drugim wnoszę o wszczęcie postępowania wyjaśniającego. Co to pomoże, nie wiem, ale. gdyby tak każdy Polak napisał, to coś by się zaczęło dziać. Pozdrawiam.

 8. TAW niepokoją mnie przepowiednie o upadku asteroidy w 2026 roku 😦 Po drugie coraz silniejsze mam wizje ,,umacniające” większość konstytucyjną w wyborach 2019 roku. Po trzecie ten wyżej wymieniony skandal powinien pogrążyć PiS w 2019 roku i uniemożliwić ponowne dojście do władzy PO. W Polsce coraz bardziej uwidacznia się system dwupartyjny (PiS-PO), który osiągnie chyba apogedum w 2023 roku. Po czwarte mam wrażenie, że Jerzy Zięba będzie liderem partii słowianskiej. TAW mówiłeś, że w 2023 roku wybory wygra partia Jerzego Zięby a on zostanie premierem. Robi się ciekawie…

  1. O asteroidach zapomnij, bo to jeden z ulubionych straszaków Kapeluszników. Oni uwielbiają, gdy tracimy swoją, najcenniejszą w całym Uniwersum, słowiańską energię na jałowe spory: upadnie, czy nie upadnie?…

   Z mojej perspektywy (a ja patrzę zawsze trochę dalej niż najbliższe wybory) PiS, PO, Nowoczesna i KOD oraz UE już dawno nie istnieją – w mojej świadomości tych mrocznych zjaw już dawno nie ma i na co dzień, prywatnie w ogóle nie zaprzątam sobie głowy tymi pokrakami ciemnej epoki.

   Co do Kukizowców, obrońca praw człowieka Paweł Bednarz powiedział wyraźnie: w sprawie sprzedawanych na Zachód polskich dzieci nie robią nic, nie nagłaśniają sprawy w mediach NA ŻYWO, przy kawie na ławie i przy innych blatach.

  2. Na chwilę obecną zagłosowałbym bez żadnego „ale” na pana Jerzego. Tyle dobrego próbuje on każdemu uświadomić odnośnie zdrowia, że należy mu się takie stanowisko:) martwi mnie tylko, czy hieny farmaceutyczne pozwoliłby mu na dotarcie na sam szczyt naszego kraju…

 9. Witajcie! zauwaza się, że nastroje Polaków odmieniają się. w przestrzeni da się odczuć pozytywną energię. przestrzen astralną zajmą w końcu sily swiatla. wojna na poziomie astralnym dobiega końca.
  Usciski dla wszystkich✋💝

   1. TAW<3 to wspaniała wiadomość, że i Pan Jerzy wziął się za ten temat- Jest już na tyle znaną i kluczową istotą w przestrzeni, że z pewnością ten temat na fali rozpoznawalności tak wspaniałego człowieka wzbierze do rozmiaru tsunami 🙂
    Również HALINKO ❤ uściski do Wszystkich! TAW pamiętaj, że Masz nasze wsparcie duchowe, że zawsze możesz na nas liczyć 🙂
    Mam nadzieję, że tym razem moje odczucie się myli, ale tak, żeby rozpogodzić przestrzeń po tak ciężkim temacie poza uściskami- wspaniała zabawa kota z DELFINAMI ❤
    .https://www.youtube.com/watch?v=dhYmTQdlf3w

 10. Od wielu…wielu lat to się działo. Kiedyś plotkowano, że Breżniew porywa dzieci na transfuzje, jedni się śmiali, a inni po cichu mówili, że wielu towarzyszy z KC PZPR ma chorych, a przeszczepy narządów robione za granicą mają jeden mankament brak dawców, czy to prawda była, nie wiem. Napewno gadzie hybrydy potrzebują dawców i napewno wraz z Wielkim Przebudzeniem, wrogowie – „oni” próbują zyskać ratunek składając ofiary, ale nic to im nie da… Słowiańska moc jest już nie do powstrzymania. Należy chronić siebie na wzajem i bezwzglednie walczyc z takim bestialstwem.

  1. Jandarius ,dygnitarze partyjni jezdzili czarnymi wolgami. Wystarczylo jedno haslo krzyknac ,ze czarna wolga kreci sie w okolicy a place zabaw pustoszaly. Moze w tej plotce jest czesc prawdy i faktycznie NKWDziarstwo porywalo dzieci na transplanty.

   1. Przeczytajcie „Okularnik” Katarzyny Bondy… miedzy wierszami …

 11. Witam serdecznie,przegladam codziennie forum i zazwyczaj nie komentuje,jednak zdarzylo sie cos czym chcialbym sie podzielic.wracalem w srode z wycieczki rodzinnej w berlinie na stadionie olimpijskim i jechalismy przez Świebodzin,a ze moj synek nigdy nie widział jeszcze tej najwiekszej figury Jezusa na swiecie(wieksza od tej w Rio)to postanowilem mu ja szybko pokazac.była około 21.30.Ja,Synek,Narzeczona i jej Córka.jak tylko doszlismy pod figure,zeby zrobić zdjecia,zrobiło mi sie tak słabo,na granicy omdlenia-mojej Narzeczonej również,tylko dwa szybkie zdjecia i musiałem szybko z tamtąd uciekać-dosłownie wyssana energia tak,że ledwo dojechałem do poznania.dzisiaj po 2 dniach dopiero dochodzę do siebie.tak samo mialem w dziecinstwie w kościele.na komuni nawet mnie cucili od zachrystii,zawsze czułem,ze cos jest nie tak,nawet jak miałem bierzmowanie i nam powiedzieli,ze bez spowiedzi sie nie bedzie liczyło i to bedzie wielki grzech,jako jedyny z całej szkoły nie zrobiłem tej spowiedzi-hehe moze jeden kajdan mniej.
  Moze,jeszcze pare słow o mnie-kiedyś TAW w dyskusji o edukowaniu i wzywaniu do przebudzenia powiedział,ze nie mozna poczciwemu słuchaczowi Gangu Albanii od razu z grubej rury edukować-hehe uśmiałem sie bo jestem takim troche słuchaczem Popka,notabene polecam niektóre jego utwory np.Popek-razem ze mną leć.tematy nwo,gmo,bilderberg zglebiam od okolo 8 lat,jednak jak mi tu dochodzą Yahwe na ksieżycu i hybrydy człowieka z szarakami(azjaci),plejadanie i te inne wynalazki to czasami myśle,że zaczynam wariować 🙂 nie wiem czy w to wierzyc czy nie,wiem jedynie,że mój Bóg na pewno nie chce zebym sie przed nim kajał moja wina moja wina i wogóle jaki to jestem do dupy,tylko zebym zyl w miłosci do ludzi i do świata.staram sie tak żyć i wychowywać dzieci-bez zawisci,bez dołowania jak kościol katolicki-poważnie od wczoraj sie zaczynam zastanawiać czy Syna puscić do komuni-dlaczego mam mu coś narzucać-nich sam zdecyduje jak będzie dorosły…
  Żyje w zgodzie z naturą,pozyskiwałem soczek z brzozy-oczywiście ekologicznie,juz nie moge sie doczekać wakacji,aż zaczne chodzić boso.Pije herbatke ze skrzypu i powoli edukuje moja RODZINE,bo ich kocham,jednak nie mówie o ksieżycowym i plejadianach bo mnie wyśla do czubków 🙂
  jeszcze taka ciekawostka-wczoraj puściłem filmik o porwaniach dzieci i tym rytualnym syfie masońskim,poszedłem do łazienkiza potrzeba-poukładałem sobie w głowie jak jej to delikatnie podac,zeby to dotarło,a wiec zaczynajac od masoneri i np.rytuale otwarcia tunelu w szwajcarii,że to może być prawde,że rzadzacy(już niedlugo)sa zamieszani w takie coś itp.chyba zdalnie mnie ogłupili bo nie byłem w stanie sklecić zdania jak wrociłem z łazienki -dosłownie nagle wszystko mi z głowy wyleciało.

  Przepraszam,za tak długo,ale musiałem to z siebie wyrzucić-Wy na pewno to zrozumiecie.pokój Słowianie

  1. nie wiem, czy w to wierzyć, czy nie

   Nie wierzyć.

   Ciemna epoka wiary mija już na szczęście bezpowrotnie,
   gdyż nadchodzi… Epoka WIEDZY❗

   *

   TEMAT OBCYCH

   1) RODzinie o Obcych można bezpiecznie powiedzieć na razie tyle, że ojciec Pio w swoich wywiadach dopuszczał istnienie cywilizacji pozaziemskich.

   Argumentował to tak:

   Czy wszechmocny Bóg byłby tak mało kreatywny, że ograniczyłby się jedynie do stworzenia jednej zamieszkałej planetki gdzieś na peryferiach Kosmosu?…

   2) Można też dodać, że papież Franciszek w porannym kazaniu wygłoszonym 12.05.2014 r. w Domu Świętej Marty w Watykanie mówił o możliwości chrztu… Marsjan. Poważnie.

   3) Watykańscy naukowcy-astronomowie o cywilizacjach pozaziemskich:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/01/06/watykanscy-naukowcy-o-ufo/

   *

   Benek Byk,

   serdecznie osobiście Ci dziękuję za to ważne dla mnie info o wysysie w Świebodzinie! Chodzi o energię kształtu i energię masy obiektu (porównaj: militarno-obronna rola Kamiennych Bab z Wysp Wielkanocnych).

  2. Daj RODzinie „Odyseje” do poczytania…tam o Bogach zyjacych wsrod ludzi moc i w sposob, ktory latwo przyjac, a podswiadomosc dopowie reszte…
   Zacytuj Mickiewicza , tak przy sniadaniu, „od niechcenia” „Sa rze czy na Niebie i na Ziemi , o ktorych sie nie snilo filozofom”
   Kup Kalendarz z postaciami Bogow i Bogin Przodkow…zawies w kuchni 🙂 …Pamiec Genetyczna dopowie…

   Pojdz na MIEJSCA MOCY…lato idzie, polecam GRABARKE…To SILNE MIEJSCE WELESA , TEGO , ktory Kreci KOLOWROTEM ❤
   Dla Ciebie i TWEGO RODu piesn:
   .https://www.youtube.com/watch?v=MPiTh02RtJU

 12. Fajnie,że na coś sie przydałem :)Energia masy obiektu jest nie podważalna,lecz ciekawa jest jeszcze jedna rzecz:będąc tam 2 lata temu ze znajomymi w środku dnia(oczywiście też przelotem a nie z premedytacja),było tam cos około 500 osób.nie doświadczyłem takiego wysysu.nasuwa sie pytanie:czy wysys był rozłozony wtedy na wielu ludzi i tak nie ucierpiałem(teraz bylismy tam my i moze jeszcze z piec osób),czy po prostu teraz nie patrzą na nic i idą po całości z poborem energii ??

  1. Może chodzi o to, że teraz byłeś wymęczony długą podróżą…

   Poza tym parametry obecnej, nowej przestrzeni są już bliskie wzorcowości – i wszelkie tego typu inwazyjne nadużycia (kradzież energii Życia) boskiego prawa kosmicznego będą już teraz manifestować się natychmiastowo. Powoli zaczynamy żyć w Nowym Świecie, w którym nie ma już miejsca na jakąkolwiek nieprawość.

   Pasożytnictwo energetyczne będzie odtąd ewolucyjnie bezlitośnie demaskowane, gdyż jest łamaniem wzorcowego prawa kosmicznego.

  2. Uważam że nasz kształt jest doskonały !!! A to HWC może się całować w to co chce 😉
   Przestrzeń śpiewa 😉

 13. Panie Pawle Bendnarz no i po co pan poszedl do Tynca na rozmowy z Knabitem?Czy nie wie pan o ich polaczeniach z Watykanem i Washingtonem? Zakon benedyktynow to prawa reka papiezy od dawien i to od wiekow. Nie czytal pan Umberto Eco to bylo poczytac akta IPN z 2007 roku na temat ich kontaktow z lat 80 ze spadachroniarzami ze wzgorza goaln oraz ich finansowania lub ksiazke bylo poczytac Isakowicza Zalewskiego „ksieza wobec bezpieki”.Tam w tych aktach sa sprawy o morderstwo i nie tylko i to w klasztorze w 1986 roku i do dzis nie wyjasnione.Moglby pan wyciagnac wnioski z lektury o niejakim agencie Farynie czyli ojcu Michalowskim,ktory mial szerokie kontakty z KGB i CIA .Nastepnym razem Tyniec niech Pan omija szerokim lukiem bo to tak jakby Pan diablowi prosto w dupe wlazl.Episkopat i wszystkie prokoscielen organizacje do spraw ochrony i pomocy polskim dziecia to przykrywki agentury do uprawiania procederu kradziezy polskich dzieci.

 14. „Kosmiczne pasożytnictwo energetyczne będzie odtąd ewolucyjnie bezlitośnie demaskowane, gdyż jest głównym grzechem przeciwko prawom mechaniki Przestrzeni (tzw. Duchowi Świętemu). A grzech przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczony (Mt 12, 32).

  Czyli dla gadów amnestii kosmicznej nie będzie…”

  MOCNE !!!!
  WZRUSZAJACE!!!!!
  Na czesc pamieci Przodkow !
  By juz nigdy zaden SloWIanIN nie cierpial ni zadna zyjaca istota !

  .https://www.youtube.com/watch?v=Z6bG_o071nU

  „A tam gdzie popiol…
  A tam kde popel dotkne sa břehů,
  zapustí dub kořeny a vyčaruje něhu.
  Prastaré písně, předlouhé tony,
  rozletí se do kraje a umlčí ty zvony.”

  (Kto zna czeski, prosze o tlumaczenie, chociaz i tak rozumiemy braci)

  Podajcie dalej , prosze ❤ ❤ ❤
  Chwala Welesowi ❤
  Chwala Slowianom ❤
  Chwala Przodkom ❤
  Chwala Tomasowi Kocko Wielkiemu Bardowi i Wieszczowi ❤

  1. .https://www.youtube.com/watch?v=Sjg8h_m-Pyo

   Tomáš Kočko – Godovnica

   Komentarz pod piesnia :”hide seekil y a 2 ans
   Słowienie, powstańmy z kolan. Propaganda zachodniej nienawiści kiedyś musi się skończyć. Jak długo damy się podpuszczać na siebie nawzajem? Jak długo jeszcze będą nam mówić, jak mamy żyć? Mamy historię i kulturę, która trwa przez tysiące lat. A teraz chcą nas karmić tą samą papką z plastiku. Zachodni „przyjaciele” rzucają nas po prostu na pożarcie korporacjom i bankom.”

  2. Dziadku.
   Odpuszczone nie będzie BLUŹNIERSTWO przeciwko Duchowi Świętemu, a nie byle-który grzech przeciw Niemu.
   Tym bluźnierstwem było nazwanie Ducha Świętego Belzebubem.
   Dopasowywanie Biblii do własnych poglądów i potrzeb to chrześcijańska specjalność.
   Diabłu w najpiękniejszych snach się nie śniło takie niszczenie Prawdy jakie chrześcijanie czynią „poprawianiem” i interpretacjami Biblii.

 15. A mnie zastanawia jak mozna sluchac antymuzyki jaka prezentuje rosjanin vel popek ktory na kazdym kroku oszukuje. Tyle jego wyznawcow w zyciu spotkalem ze jakby zrobic z tego bochenki chleba to nic nam wiecej nie potrzeba.

  Wystepuje on ustawicznie przeciwko prawu boskiego za co odpowie!

  Niesamowite pranie mozgow polakom.

 16. Taw.
  Gdzieś napisałeś, że Biblię napisano w 4 wieku.
  Ja sądzę, że wtedy tylko dopisano do niej listy Pawła i ich skrót – listy Piotra.
  Inne części Biblii uzupełniono drobiazgami „potwierdzającymi”, że są one słowem Bożym.
  Ale pewnie pomysł na cywilizowany po Pawłowemu świat pojawił się przed lub w czasach Chrystusa.
  Żydzi swoim królem ogłosili Cezara-władcę Rzymu i tym wyborem zdobyli stolicę imperium, a później starali się wsadzić na tron odpowiedniego człowieka.
  Chyba im się to nie do końca udało.

  1. Nie napisałem tak.

   Dzisiejszą wersję Biblii SKOMPILOWANO w 4. wieku. Brały w tym udział ziemskie cwaniaki oraz Pozaziemscy.

   Żeby to wszystko jakoś składnie ogarnąć, warto sobie zrobić pewien praktyczny model, schemat, który w dużym uproszczeniu można opisać pięcioma słowami:

   SUMER → BABILON → EGIPT → IMPERIUM RZYMSKIE → WATYKAN

   TO JEST JEDEN I TEN SAM KOSMICZNY PROJEKT.

   Tylko w różnych, dostosowanych do danej epoki wersjach. Ale matryca zniewolenia dokładnie ta sama.

   Słowianie, pobudka❗

   Kto ma uszy👂,
   niechaj słuszy… 😀

   Kto ma oczy 👀,
   niech nie zboczy…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s