Różni wyżsi oficjele watykańscy dają do zrozumienia, że Kościół rzymskokatolicki może już niebawem ujawnić informacje na temat kosmitów i UFO, podając je do publicznej wiadomości co jest kwestią najbliższych miesięcy. Sam Franciszek sugerował wielokrotnie w przeszłości, że planeta Ziemia może zostać nawiedzona przez kosmitów i obiecał pełne publiczne ujawnienie tych informacji w pewnej chwili w przyszłości.

Telewizja Disclosure.tv donosi: José Gabriel Funes SJ, poprzedni dyrektor Watykańskiego Obserwatorium Astronomicznego, powiedział bez najmniejszego skrępowania, że religia nie widzi żadnego konfliktu pomiędzy wiarą w Boga a istnieniem życia pozaziemskiego. Kapłan stwierdził na konferencji, że „jako że istnieje mnogość stworzeń na Ziemi, to jest także możliwe, że Wszechświat jest usiany wieloma formami życia, z których pewne są inteligentniejsze od nas”.

funesDr José Gabriel Funes SJ – dyrektor Watykańskiego Obserwatorium Astronomicznego (łac. Specula Vaticana) w latach 2006-2015 z nominacji Benedykta XVI (fot. taringa.net)

Wkrótce ludzie powinni przygotować się do zapoznania się z naszymi braćmi kosmitami. Zgodne to jest z wolnością stwarzania i Bóg z pewnością zdawał sobie sprawę z różnorodności form życia na różnych planetach we Wszechświecie.

Inny przedstawiciel Watykanu, kapłan Guy Consolmagno SJ, zasugerował, że kosmici istnieją i że oni są, w rzeczywistości, zbawicielami ludzkości. Kiedy oficjalnie przybędą na Ziemię, to sytuacja dramatycznie się zmieni i ludzkość przejdzie poważne zmiany światopoglądowe dotyczące życia, ale od Boga.

Dr Guy Consolmagno SJ – od 18.09.2015 r. dyrektor Watykańskiego Obserwatorium Astronomicznego z nominacji papieża Franciszka (fot. technologyreview.com)

Te poglądy są absolutnie wstrząsające, ponieważ pogłoski sugerują, że

Watykan wie więcej o życiu pozaziemskim i Stworzeniu, ale ze zrozumiałych względów* ukrywał je do tej pory.

Z początkiem nowej ery informacja powinna być podana do wiadomości publicznej, ażeby przygotować opinię publiczną na moment, kiedy prawda zostanie ujawniona. Ta prawda może być wstrząsająca, ponieważ może ona rozbić w pył istniejącą religię, ale także ogólną ideę Boga.

Dr Guy Consolmagno SJ z papieżem Franciszkiem (fot. vaticanobservatory.va)

Kampania edukowania ludności o pozaziemskich cywilizacjach jest kontynuowana i Watykan przygotuje nową konferencję za kilka miesięcy, podczas której nowe informacje zostaną ujawnione.

Leo Zagami – „dobrze poinformowany człowiek na temat spraw watykańskich, New Age, judeomasonerii i obcych”:

Opracowanie: Gregorius

Na podstawie katolickiego portalu TradCatKnight:

http://tradcatknight.blogspot.com/2016/12/vatican-full-alien-disclosure-just.html

Data publikacji: 10.12.2016 r.

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/watykan-ujawni-miesiecy-istnienie-ufo-2016-12

*Te „zrozumiałe względy” to ochrona własnego interesu, czyli pasożytnictwo, czyli jak najdłuższe (dwa tysiące lat kosmicznej ściemy!) dojenie i łupienie niewolnika poprzez trzymanie go w niewiedzy – przyp. TAW.

485 myśli w temacie “Watykańscy naukowcy o UFO!

 1. „Czytalam czy slyszalam ze dlatego Slowianie odegraja tak wazna role ma tej planecie bo maja w sobie wl prawosc i kieruja sie Sercem.”
  Ja bym ostrożnie podchodził do takich treści, bo nie wiadomo kto je pisał…
  Iw, napisała, że ma wątpliwości po obejrzeniu Leszka Bubla i ja ją rozumiem. Nie oglądałem filmu Leszka Bubla, ponieważ nie chce się denerwować.
  Tak naprawdę, to ja nikomu tak do końca nie wierzę.
  Sam wiem najlepiej co czuje.
  Nawet, jakby mi Sławek, w kółko pisał o oczyszczaniu umysłu i przekonywał do swojej wizji, że to on ma racje a inni nie, to i tak mnie nie przekona, ponieważ nie jest mną.
  Niech każdy podąża swoją Drogą 🙂

  1. I tu zgadzam się z Tobą Vikingu, każdy ma swoja drogę do przebycia, a, że czasem zapraszamy na chwilę innych na naszą drogę, to znaczy, że musimy zrobić mały przystanek i ot tak trochę sobie porozkminiać, i czasem nawet wyciągnąć naukę dla siebie z tego rozkminiania.

   Wszystko jest nam dane po COŚ, ale decyzje podejmujemy zawsze sami, i tak ma być.

   Jednak wierzmy tylko swojemu sercu, ONO nas nigdy nie poprowadzi na „złe” ścieżki, bo te są zawiadywane 😀 przez EGO, ale tu też mamy wybór.

   Więc jak widzisz mój drogi Lechito, suma summarum i tak w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji zawsze jesteśmy SAMI.

   Moje motto brzmi : czytaj wszystko, oglądaj wszystko, słuchaj wszystkiego, ale nie wierz nikomu i niczemu, tylko swojemu SERCU.

   A jeśli potrafimy i połączymy serce z umysłem, to nie ma mocniejszego komputera w całym Wszechświecie, bo posiedliśmy MOC nad moce.

   Radosnego i słonecznego weekendu życzę Tobie i wszystkim kochanym TAWerniakom. ❤ 🙂

   1. Dziękuje Romantyczna Lwico 😀
    Inspirujesz mnie, a to co napisałaś, rezonuje ze mną.

   2. Czyste slowianskie DNA jest bardzo ciezkie do zdeprogramowania co wykazala watykannizacja pomiedzy 900 rokiem a 1600 i to uczy nas historia.Zawsze kiedy probowano zmiksowana slowianskiego DNA z innym rasami dochodzilo do buntow .Latwym narodem manipuluje sie szybko a pozniej latwo sie niszczy.

   3. Dlatego z żyd żali mongolizowali i arabizowali nam geny głównie przez najazdy gwałty, sam pamiętam czasy jak było 90 proc kat alkoholików

  2. „Tak naprawdę, to ja nikomu tak do końca nie wierzę”

   Ja też i dziś powiedziałam wprost bo ja zawsze walę wprost do Źródła iż do dupy jest taki świat skoro każdy musi patrzeć na siebie w zasadzie jak ? cóż ile razy nie dostałabym po dupie a dostałam wielokrotnie wiecie co wole to niż podejrzewać innych o ciul wie o co , nie zmienia to faktu że jakaś tam myśląca sobie jestem i rozkminiam owszem wiele .

   Pierwsze co szef szefów , jeśli ktoś taki istnieje to znaczy że ma władzę absolutną a władza to władza i ni jak się nie ma do Miłości . Więc o co chodzi ? Może tak :
   Podobno Anioły się zbuntowały (paradoks) jak można zbuntować się przeciw samemu sobie ? nie możliwe to jest
   Powstaje świat dualny , w którym masz wolną wolę i nie masz jej jednocześnie (paradoks) ale tylko buntownik może powrócić w pokoju do domu czytaj jedność ze Źródłem .
   A skoro my mamy wolną wolę i możemy mówić nie Źródło też mogło tak uczynić , resztę niech każdy sobie poukłada sam .

   Czarni sukienko wcy są z księżyca ? o to będzie ciekawe posadzić ich do ludzkiego pierdla w czasie obe , przenoszenia świadomości z ciała do ciała , klonów itd , podziękowała dosyć już naciągnęli energii , historia stara jak świat wybić się na krzywdach innych i to są moje ostatnie słowa odnośnie ich a i jeszcze palec środkowy .

   Dostali czy też dostaną kolejną szanse bo są łobuzami? czy ktoś nie chce też końca tego systemu rzeczy ?

   Wdzięczność oddawana komuś to oddawanie mocy i energii dlatego ja owszem jestem wdzięczna Źródłu czy też życiu więc i jakby wszystkim ale dokładnie w tej kolejności .

   Dlatego tak musisz wydostać się stąd sam , albo dawać się prowadzić innym .

   Bo owszem i tak albo Świat Duchowy albo Żaden

   Dobrej Nocy Wszystkim

   1. „Tak naprawdę, to ja nikomu tak do końca nie wierzę”.

    Era Wiary już przemija.

    Rozpoczyna się Era Wiedzy (wiedy/wedy) i Własnych Wglądów.

    Znikną granice państw. Państwa – jako byty nienaturalne – będą powoli rozmontowywane.

    Na naszej przepięknej planecie nastanie „władza” RODów i NaRODów 🔆😀

   2. Póki nie zniknie księżyc i jego żółto brązowe rasy to będzie utopia

   3. Moja kochana MI, jak sama wiesz, że ŹRÓDŁO to Ty, ja i my wszyscy, więc spory, wymiany myśli, które prowadzimy, myśląc, że ze ŹRÓDŁEM, prowadzimy z sobą. 🙂

    Jeśli prowadzić je będziemy w spokoju i chęci poznania PRAWDY o sobie, to tak się stanie, bowiem wszystko, co widzimy czy chcemy widzieć w ŹRÓDLE, jest w NAS samych.

    Tylko my sami jesteśmy kreatorami swojego Świata Wewnętrznego, a co za tym idzie i Zewnętrznego.

    Twórzmy więc nasze Światy poprzez pryzmat naszych SERC.

    Miłej i słonecznej, jak u mnie Niedzieli, życzę Tobie i wszystkim kochanym TAWerniakom, gdziekolwiek się znajdują, tworząc swoje PIĘKNE ŚWIATY. 🙂 ❤

   4. „Znikną granice państw. Państwa – jako byty nienaturalne – będą powoli rozmontowywane.

    Na naszej przepięknej planecie nastanie „władza” RODów i NaRODów 🔆😀”.

    to piekne, ale jest znak zapytania- czy to nie realizacja planu pewnej cywilizacji- sztucznego białego swiatła- a połaczy wszystkich 5G- JEDNA GOTÓWKA, A MOZE BARDZIEJ JEJ BRAK!

    https://m.interia.pl/biznes/news,2612392

    ,,Technologia 5G jest na obecnym etapie w fazie testów. W Polsce przeprowadzono pierwsze testy terenowe 5G w Gliwicach. Z kolei w Łodzi, na terenie kampusu Politechniki Łódzkiej, ma jeszcze w tym roku ruszyć finansowany z budżetu państwa program pilotażowy 5G, który potrwa do 2020 r. i będzie kosztować ponad 8 mln zł.

    Minister cyfryzacji Marek Zagórski zapowiedział, że w roku 2022 komercyjna sieć 5G może funkcjonować w kilku, kilkunastu, a nawet 20 polskich miastach wytypowanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Chodzi o Koszalin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Kielce, Opole, Lublin, Zieloną Górę, Gorzów Wlkp., Szczecin, Częstochowę, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Gdańsk, Kraków, Katowice, Warszawę.”
    https://www.legalniewsieci.pl/aktualnosci/eksperymentalna-siec-5g-w-pieciu-miastach-polski

    Bogowie, Sumer, Scytowie a Chaldejczycy – kurtyna zapomnienia. Seminarium Artura Lalaka https://www.youtube.com/watch?v=nUzQ8Te5wjo

   5. Testy 5G są, ale do listopada nikt nie odważy się wprowadzić tej technologii w Polsce na skalę masową. A od listopada jej wprowadzenie nie będzie już możliwe.

    Podobnie rzecz się ma z niechlubną ustawą 447.

    Do jesieni jesteśmy w trakcie najtrudniejszych miesięcy w historii ostatniego trzydziestolecia.

    Sztuczne światło też nie przejdzie, bo już za dużo ludzi o nim wie.

   6. „Testy 5G są, ale do listopada nikt nie odważy się wprowadzić tej technologii w Polsce na skalę masową. A od listopada jej wprowadzenie nie będzie już możliwe”.

    Daj Boże! To bardzo budująca wiadomość.
    Masz u mnie, Tawcio, krzynkę piwa!

    Jakim trzeba być destruktorem i wrogiem Natury, aby jakimiś pięcioma gównami zabijać i nie tylko ludzi, bo przecież pięć gówien ma zabójczy wpływ na wszystko, co żyje. Nie tylko na organizm człowieka, o czym zdajemy się zapominać.

   7. ,, Sztuczne światło też nie przejdzie, bo już za dużo ludzi o nim wie.”
    Nie wiem o jakie sztuczne światło chodzi.
    Pomyślałam o eksperymentach ,,blue Beam”.
    Wyświetlane na niebie ,,święte znaki” na razie testują swoją ,,nadprzyrodzoność”. Projekcje postaci, symboli religijnych w niektórych krajach odbierane są jako cuda boskie.
    Sprawdza się ile ludzi jest w stanie się na to nabrać.
    Ma to służyć m.in., tak słyszałam, stworzeniu jednej światowej religii.
    Z tego co wiem cywilizacje nigdy na dłuższą metę nie obywały się bez wierzeń. Kultu bliżej nieokreslonego obiektu lub kultu jednostki(faraonowie, wodzowie, króle itp.)
    Upadek jednej religii tworzy niszę dla innej.
    Kto wie, czy upadkom religii lokalnych nie towarzyszy ,,z góry” zaplanowana celowość.

   8. Dziekuję TAW za te słowa 🙂
    Dziwnym trafem różne cosie atakują KONFEDERACJĘ, a mi bardzo podoba sie jej najnowszy spot wyborczy;
    KONFEDERACJA – Służymy Polsce! https://www.youtube.com/watch?v=u1uBg9gy7To&fbclid=IwAR3mxln11_RoLajYe7K4DJ5SdZQCAO20-spCghJUS5bmzrb7SkkXIWGVAM8

    PO przyznaje, że na razie jest cicho, ale po wyborach ruszą ostro z tęczową rewolucją;
    „Nagrany ważny polityk PO. Mówi, że m.in. homozwiązkami PO zajmie się po wyborach, bo „teraz by ludzie ich zjedli”. Czyli PO przyznaje, że celowo kłamią w dzień i noc – aby oszukać przed wyborami ludzi! W normalnych warunkach po takiej deklaracji byłby koniec tych polityków”. https://www.youtube.com/watch?v=Bo6bd3wwHsU

    WIEC JESZCZE RAZ TAWCIO ZA KRYSIĄ ❤ POWTÓRZĘ:

    ,,Daj Boże! To bardzo budująca wiadomość.'' 🙂

    ,,Sztuczne światło też nie przejdzie, bo już za dużo ludzi o nim wie.''

    KRYSIU ❤ SZTUCZNE ŚWIATŁO są to pewne cywilizacje, które pożywiają się wysoką energią, a inne niskie wibracje wywołują, a nastepnie zbieraja i dilerują- tacy kosmiczni energetyczni dilerzy! Dotychczas reka w reke z gadami i modliszkami tworzyli religie, szczepionki, a ogólnie są przodownikami w tworzeniu i wprowadzaniu najnowoczesniejszej technologii- TESLA TO ICH POCZĄTKOWY PROJEKT DO tzw. nwo – tak na marginesie w 20% miał ich DNA.

    MYSLĘ, ŻE TU JEST NAJLEPIEJ TO UJĘTE:
    https://www.olabloga.eu/plejadianie-imigranci-z-poprzedniego-wszechswiata

 2. TAWie, wcale się nie dziwię, że pozwoliłbyś sobie wejść i nawet zatańczyć na głowie takiej „Lasce” 🙂 , chyba każdy męczyzna 🙂 pozwoliłby, byleby tylko potem nie okazała się upierdliwym „pustakiem”. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

   1. „Testy 5G są, ale do listopada nikt nie odważy się wprowadzić tej technologii w Polsce na skalę masową. A od listopada jej wprowadzenie nie będzie już możliwe”. To najlepsza wieść jaka do mnie dotarła. Dzięki ❤

  1. ,, Droga Krysiu z Lasu, krzyneczkę przedniego sarmackiego pyfka już możesz mi pakować pod wskazany adres 😀🍻😀”

   Jeśli zatem dobrze odczytałam:

   p. Józef Szczerzyński
   12- 345 CHLUŚNICE DOLNE
   ul. Generała Kaca 12

   Tak tylko, dla ścisłości sprawdzam…
   Bo szkoda by było, gdyby przesyłka trafiła w niepowołane gardło … 🙂

 3. https://nczas.com/2019/05/19/prezydent-donald-trump-jednoznacznie-wspiera-ruchy-pro-life-aborcja-tylko-w-przypadkach-gwaltu-kazirodztwa-i-zagrozenia-zycia-matki/
  https://www.foxnews.com/politics/lawmaker-breaking-with-gop-accuses-trump-of-obstruction-impeachable-conductwiem
  Naprawdę nie wiem czemu tak a pokazówka ma służyć
  https://fakty.interia.pl/polska/news-incydent-z-udzialem-kandydata-konfederacji-i-wiceminister-sp,nId,2998897
  Następnie wyjął jarmułkę i powiedział, że jest ona symbolem „pisowskiej” władzy. „Klękają przed Żydami i chcą sprzedać Polskę za 300 mld dolarów. Konfederacja mówi stanowcze ‚nie’ roszczeniom żydowskim” – powiedział.
  https://nczas.com/2019/05/19/kaja-godek-w-polsat-news-rozwscieczyla-scheuring-wielgus-bo-powiedziala-prawde-o-pedofilach-gejach-i-pis/
  https://nczas.com/2019/05/19/kaja-godek-w-polsat-news-rozwscieczyla-scheuring-wielgus-bo-powiedziala-prawde-o-pedofilach-gejach-i-pis/
  https://dorzeczy.pl/kraj/102711/Projekt-Anty-447-zdjety-z-porzadku-obrad-Co-sie-stalo-w-nocy.html
  Rówież ta strona najwyższy czas.com w części artykułów rozprawia o głupotach
  Oprócz tego Jakubiak był członkiem PZPR,co prawda z powodu pracy w wojsku więc możenie robił nic złego (to się nie liczy bo po owocach ich poznacie,po wielu wypowiedziach to są raczej ,,dobre owoce „.
  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/zywnosc/dygotki-husarza/qh463
  https://nczas.com/2019/05/19/tak-holenderski-resort-sprawiedliwosci-ukrywa-przestepczosc-imigrantow-chodzi-o-gwalty-napady-morderstwa/
  https://nczas.com/2019/05/19/biedron-zapowiada-donosy-do-prokuratury-ws-pedofilii-bedzie-pamietal-by-doniesc-na-siebie/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s