Różni wyżsi oficjele watykańscy dają do zrozumienia, że Kościół rzymskokatolicki może już niebawem ujawnić informacje na temat kosmitów i UFO, podając je do publicznej wiadomości co jest kwestią najbliższych miesięcy. Sam Franciszek sugerował wielokrotnie w przeszłości, że planeta Ziemia może zostać nawiedzona przez kosmitów i obiecał pełne publiczne ujawnienie tych informacji w pewnej chwili w przyszłości.

Telewizja Disclosure.tv donosi: José Gabriel Funes SJ, poprzedni dyrektor Watykańskiego Obserwatorium Astronomicznego, powiedział bez najmniejszego skrępowania, że religia nie widzi żadnego konfliktu pomiędzy wiarą w Boga a istnieniem życia pozaziemskiego. Kapłan stwierdził na konferencji, że „jako że istnieje mnogość stworzeń na Ziemi, to jest także możliwe, że Wszechświat jest usiany wieloma formami życia, z których pewne są inteligentniejsze od nas”.

funesDr José Gabriel Funes SJ – dyrektor Watykańskiego Obserwatorium Astronomicznego (łac. Specula Vaticana) w latach 2006-2015 z nominacji Benedykta XVI (fot. taringa.net)

Wkrótce ludzie powinni przygotować się do zapoznania się z naszymi braćmi kosmitami. Zgodne to jest z wolnością stwarzania i Bóg z pewnością zdawał sobie sprawę z różnorodności form życia na różnych planetach we Wszechświecie.

Inny przedstawiciel Watykanu, kapłan Guy Consolmagno SJ, zasugerował, że kosmici istnieją i że oni są, w rzeczywistości, zbawicielami ludzkości. Kiedy oficjalnie przybędą na Ziemię, to sytuacja dramatycznie się zmieni i ludzkość przejdzie poważne zmiany światopoglądowe dotyczące życia, ale od Boga.

Dr Guy Consolmagno SJ – od 18.09.2015 r. dyrektor Watykańskiego Obserwatorium Astronomicznego z nominacji papieża Franciszka (fot. technologyreview.com)

Te poglądy są absolutnie wstrząsające, ponieważ pogłoski sugerują, że

Watykan wie więcej o życiu pozaziemskim i Stworzeniu, ale ze zrozumiałych względów* ukrywał je do tej pory.

Z początkiem nowej ery informacja powinna być podana do wiadomości publicznej, ażeby przygotować opinię publiczną na moment, kiedy prawda zostanie ujawniona. Ta prawda może być wstrząsająca, ponieważ może ona rozbić w pył istniejącą religię, ale także ogólną ideę Boga.

Dr Guy Consolmagno SJ z papieżem Franciszkiem (fot. vaticanobservatory.va)

Kampania edukowania ludności o pozaziemskich cywilizacjach jest kontynuowana i Watykan przygotuje nową konferencję za kilka miesięcy, podczas której nowe informacje zostaną ujawnione.

Leo Zagami – „dobrze poinformowany człowiek na temat spraw watykańskich, New Age, judeomasonerii i obcych”:

Opracowanie: Gregorius

Na podstawie katolickiego portalu TradCatKnight:

http://tradcatknight.blogspot.com/2016/12/vatican-full-alien-disclosure-just.html

Data publikacji: 10.12.2016 r.

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/watykan-ujawni-miesiecy-istnienie-ufo-2016-12

*Te „zrozumiałe względy” to ochrona własnego interesu, czyli pasożytnictwo, czyli jak najdłuższe (dwa tysiące lat kosmicznej ściemy!) dojenie i łupienie niewolnika poprzez trzymanie go w niewiedzy – przyp. TAW.

487 myśli w temacie “Watykańscy naukowcy o UFO!

  1. To co mówi Watykan i jego agent Braun jest jak zawsze bez żadnej wartości, to same kłamstwa i zwiedzenie. On są skończeni ale jeszcze nie pogodzili sie z tym i kąsają do końca jak wściekłe psy. Kto ich słucha sam krzywdę sobie robi

 1. Wywiad z byłym oficerem służb specjalnych (chyba Mossadu). Potwierdza on, że nasz niby polski rząd już się dogadał z Żydami w sprawie roszczeń oraz że planowane jest to, co mówi Grzegorz Braun, czyli wrogie przejęcie państwa i majątku narodowego i zrobienie z naszym narodem tego samego, co dziś dzieje się z Palestyńczykami. „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, za dwieście lat nikt nie będzie nawet pamiętał, że istniał taki naród jak Polacy”.

  „Nieżyjący już lider Chabad Lubawicz, Menachem Mendel Schneerson, miał powiedzieć: „Zepsuj młodych i zrób z nich zboczeńców – a zdobędziesz naród! (…) Pozbawimy wasze społeczeństwo młodych ludzi, degradując ich seksem, muzyką rockową, przemocą, alkoholem, paleniem papierosów, narkotykami, czyli wasze społeczeństwo pozbawimy przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, zmniejszymy wskaźnik urodzeń (…) Najważniejszy jest pieniądz. Pieniądz robi wszystko. Pieniądz to władza. Pieniądz to siła. Człowiek posiadający pieniądze ma broń, najbardziej zaawansowaną broń, i armię najemników. Pieniądz posiada media, które ogłupiają miliardy ludzkiego bydła. Pieniądz przekupuje ludzi, których potrzebujemy. Pieniądz eliminuje tych, którzy nie chcą nam ulec. Pieniądz ‘wysadza’ w powietrze tych, którzy się nam sprzeciwiają. O wszystkim decyduje kapitał i przejmowanie władzy. Ćwiczymy nasze umiejętności w gromadzeniu kapitału i przejmowaniu władzy od ponad 3 000 lat, i nikt nas w tym nie pokona. Wy (bydło) nie macie pieniędzy. Wy (bydło) nie macie władzy. I wy (bydło) nigdy nie będziecie mieć pieniędzy i władzy. Nie damy wam żadnych pieniędzy ani żadnej władzy!”.

  O ratowaniu przez Polaków Żydów w czasie II wojny światowej: „Powiem makiawelicznie: i to był ich olbrzymi błąd! Żydzi mają mentalność oraz system wartości ukształtowane przez despotyczne imperia Azji. Wielbią brutalną siłę, płaszczą się przed najeźdźcami! Pełna miłosierdzia pomoc odbierana jest jako słabość, jako znajdowanie się w sytuacji podobnie uciskanych. Mogą poprawić swoją sytuację, gdy napadną i obrabują drugiego biednego oraz słabego. Ale wtedy będą już mocniejsi!”.

  Agent potwierdza też to, że syjoniści chcą wymordować większość ludzi i zostawić tylko 500 mln. Jest też mowa o wielu innych rzeczach
  https://wprawo.pl/2019/04/30/wlasnie-teraz-macie-szanse-wywiad-z-b-szefem-sluzb-specjalnych-lot-nad-kukulczym-gniazdem-5-1/

  Były szef wywiadu jednak uważa, że mamy szansę i daje nam radę. Obyśmy go posłuchali i z niej skorzystali. Wierzę, że tak się stanie.
  „Departament Stanu USA doskonale wie, że roszczenia holocaust industry są całkowicie bezprawne i bezpodstawne! Mimo to Stany Zjednoczone popierają je oraz podejmą próbę ich wyegzekwowania! To jest brutalna i bezlitosna walka żydów o istnienie oraz dominację. Pamiętajcie! Traktujcie ich tak, jak oni Was traktują! Nie dajcie się wmanipulować w wojnę oraz nie przyjmujcie imigrantów! Dzięki temu macie szansę wyjść obronną ręką z tych perypetii”.

  1. Ej nie ma co sie bac. O to im chodzi. Moga nam skoczyc i tyle. Gdyby tak latwo mogli nas przejac, juz dawno by to zrobili. Energia strachu, zlosci itd. Cos mocno sie ostatnio staraja i robia to mocno jawnie, zebysmy nienawidzili zylow. Kreujmy to, czego chcemy.

   1. Absolutnie zgadzam się. Kreujmy to, czego chcemy. Obserwujmy, wyciągajmy wnioski, działajmy, ale nie bójmy się. Strach odbiera siłę.

   2. Alu, zgadza się, strach jest cholernie destrukcyjny.
    Jeśli chodzi o złość, to mam inne zdanie, ponieważ mi czasami w życiu pomagała.
    Wkurzenie, czasem mnie motywowało do pracy nad sobą.
    Według mojej filozofii, z nimi trzeba postępować, tak samo jak oni z Nami. Oni gardzą słabością i nadstawianiem drugiego policzka. Z własnego życiowego doświadczenia wiem, że jak byłem w szkole gnojony i chciałem dobrodusznie z tamtymi gnębicielami dojść do porozumienia, nawet się zakolegować, to oni właśnie jeszcze tym bardziej mnie dręczyli.
    Gdy w Liceum, zacząłem się wkurzać i buntować, a także na ulicy „nie dałem sobie w kaszę dmuchać” to nawet inni zaczęli się mnie bać. Kiedyś bałem się chuliganów na ulicy ( parę razy byłem napadnięty przez grupę kilku ) i byłem pierdoła a nie facet, ale później sytuacja się zmieniła i miałem sytuacje, że na mnie patrzono z respektem.

   3. „Wkurzenie czasem mnie motywowało do pracy nad sobą”.
    ——————
    Emocje wprowadzaja nas w ruch

   4. Tak sami Żydzi w sumie nam pomagają – świadomie czy nie, ale jednak. PiS przecież ukrywał jak mógł spotkanie w Wiedniu w siedzibie Mossadu w sprawie kapitulacji z ustawą o IPN, nasze media te z lewa i prawa milczały o tym solidarnie. A tu psikusa sprawił im Jerusalem Post, który napisał o tym spotkaniu, czego dotyczyło, co ustalono i że ze strony PiS brali w nim udział Tomasz poręba i Ryszard Legutko. A potem jak dali upust frustracji i poszła seria obelg: Azari, Netanyahu i Katz „poprawiona” jeszcze ostatnim opluciem ambasadora Polski w Izraelu to cytując blogera Matkę Kurkę – można tylko Bogu podziękować za to. I Żydom też. Prawdę bowiem sami podali nam na tacy odsłaniając się i uświadomili już chyba wszystkim, że niepodległość Polski jest jedynie fasadowa, a faktycznie to władze niby polskie klęczą na kolanach i wykonują rozkazy obcych. Także dziękujemy Wam Żydzi:)

  2. „Pełna miłosierdzia pomoc odbierana jest jako słabość,” – tak to typowo azjatyckie. Znam to z autopsji. Mieszkałam w Indiach i mam tam rodzinę. Tak jest faktycznie, tam dobro uważa się za słabość. Służba szanuje i wielbi oschłych i wywyższających się chlebodawców, miłych i sympatycznych uważa się za słabych i niegodnych szacunku, których można oszukać, okraść albo nawet otruć i uciec z ich majątkiem. To taka tylko dygresja a propos tego typu mentalności.

   1. Czytalam czy slyszalam ze dlatego Slowianie odegraja tak wazna role ma tej planecie bo maja w sobie wl prawosc i kieruja sie Sercem. A inne ludy w tym wiadomo kto nie rozumie tego i sie tego boi. I probuja nas sie pozbyc. Ze skutkiem marnym jak przez wieki widac.

  3. Długo im się udawało, ale nie przewidzieli, że Polacy, Słowianie mają swoje geny, geny wojów, które choć przez wieki, przez krzyż uśpione, zawsze się odezwą. Moim zdaniem to plemię pustynne było zbyt pewne siebie i zbyt prędko się odkryło. Za wcześnie wyszły na jaw rzeczy, które miały być zachowane w tajemnicy. Myśleli, ze my już tacy uśpieni, rozproszeni, że już można okazać nam pogardę i należne ich zdaniem miejsce w szeregu. Myśleli, że już całkowicie przejęli władzę, że to wystarczy, żeby rozbić NaRód. A tu zonk, Polacy się budzą, Jeszcze nieporadnie, ale łączą się oddolnie, bez polityków. Choć wciąż za dużo mają w głowie jedności polskości z kościołem, to też już się przełamuje. Już nie jest tak ostro, że jak Polak to tylko katolik. Powstają oddolnie Roty… Tej siły już się nie zmiecie, to już tak jak TAW mówi, idzie własnym torem, a im bardziej ktoś na Polaków naciska, tym bardziej szkodzi sobie.

   1. 100/100 racja. Wszystkie łapki w górę! Pobudka Polaków się rozpoczęła. Zbytnia pewność siebie za to uśpiła pustynnych plemiennych i na nasze szczęście odkryli wcześniej karty. Teraz tylko trzymać rękę na pulsie i do przodu, Polacy, My!

   2. „Moim zdaniem to plemię pustynne było zbyt pewne siebie i zbyt prędko się odkryło.”
    ————————–
    Mysleli, ze jak zlikwiduja Kosciol, ktory przez wielu blednie uwazany jest za „ostoje polskosci i patriotyzmu” (poszczegolni ksieza pewnie tak, Kosciol nie), to swiat Polakow sie zawali. Pomyla sie. Niejednemu szczeka opadnie.

   3. Kościół ma za zadanie zabijać ducha walecznego slowian, zamieniając nas w klekajace bezplciowe owieczki, kropka

  4. Ja nie mówię, żeby się bać. Ja się nie boję. Chodzi o to, że tzw. teorie spiskowe o depopulacji, zrobienia z Polski Polin, ten agent wywiadu potwierdza. Dla mnie ten wywiad jest dobrą terapią szokową dla tych, którzy jeszcze wierzą w bajki z mediów, jak to państwo i władza chcą niby naszego dobra.

   1. Wybory do Eurokołchozu i tak nie mają znaczenia, gdyż azaliż ponieważ nawet gdyby dostali się tam sami neomarksiści, ten nieewolucyjny twór niebawem i tak się rozpadnie, gdyż algorytmy kontroli i wyzysku, na których został ufundowany, już wkrótce będą się sypać… 😀

   2. iw. Doszłam do Pana Brauna tym filmie i poczytałam komentarze. Nie będę się wypowiadać na temat czy Pan Bubel ma rację, czy nie. Co mnie w jego wypowiedziach uderzyło, to to, że sprawia on wrażenie osoby obrażonej na innych, że im się „udało” a jemu nie. Wyęmiewa się z różnych rzeczy, podaje fałszywe dane (np Mükke- to nie mycka po niemiecku). Uznał, że Braun go zaatakował, gdy Braun choć lekko wzburzony mówił o atakach na niego i jego przodków. Nie wnikam teraz kim byli ci przodkowie. Przedstawia sprawy z lekceważeniem, np książkę Brauna, żąda odpowiedzi na pytania zadane w swoich filmach… A czy Pan Braun ma obowiązek oglądać jego filmy, odpowiadać na pytania, na które odpowiedzi są prawdopodobnie jakoś dostępne. Pan Braun nie musi też znać wszystkich swoich przodków, i nie odpowiada też za to co przodkowie, czy rodzina robią. Atak na Liroya, że przssłużył się Izraelowi w sprawie Marihuany… Przecież to PIS nie chciał pozwolić na to, żeby konopie w Polsce uprawiać. Itd, itd..
    Poruszenie sprawy Just447, jako tej, na której politycy Konfederacji chcą wejść do parlamentu… No cóż, albo jest ignorantem, albo nasłanym przez kogoś ?? typem, który ma wsadzić szprychy w koła Konfeferacji. Jego argumenty są bardzo bliskie argumentom PIS.

    Dlatego przestałam oglądać, szkoda mi czasu.

    Moje odczucia z kilkudziesięciu minut oglądania, Autor, główny wypowiadający się, ma problemy z tym, że jemu nie udało się wejść do większej polityki, że nie zainteresował sobą wyborców, przez to atakuje innych, i ciągle opowiada czego to on nie mówił, czego to on nie zrobił. Na mnie nie zrobił dobrego wrażenia, też śmiechem. Tak samo śmieje się ktoś, za kim nie przepadam, może to dlatego??

   3. Mnie do pana Bubla przekonuje chociażby śp.pan Robert Larkowski, który swoją osobą uwiarygadnia pana Leszka…Hm, tym dość długim wystąpieniem pan Bubel dałmi dużo do myślenia…Bardzo dużo…

   4. ,, Kościół ma za zadanie zabijać ducha walecznego slowian, zamieniając nas w klekajace bezplciowe owieczki, kropka”

    Nie mam zamiaru, Gmosiu, bronić żadnej systemowej instytucji typu partia, stowarzyszenie, fundacja, korporacja z logo KK, ale dlaczego w państwach wyalienowanych z owiec np. Francji, w Niemczech, Szwecji panoszy się teraz islam, a niebawem będzie rządził?
    Europejka chodzi w ciąży dziewięć m-cy, Muzułmanka trzy – tak przyrost zobrazował pewien polityk.

    Chyba tylko Czesi bez kościołów ogarnęli sytuację.
    Okazuje się, ze ich radykalizm nie ma sobie równych w Europie.
    Jako Słowianie mają JAJA i pewnie dlatego tworzono o nich mit narodu ,,bez kregosłupa”, ciepłe, śmieszne kluchy.
    Co roku, 4 lipca obchodzą wielkie święto; to data zgładzenia przez Watykan Jana Husa, który zostawił dla Czechów relikwię w postaci stwierdzenia: prawda zwycięży(czy jakoś tak).

    Czeski Naród ma w spuściźnie bardzo ciężką historię, przeszli wiele dziejowych burz, może dlatego zaczęli się wcześniej od nas uśmiechać i idą do przodu, miast tarzać się w dziejowych traumach.

    Serdecznie pozdrawiam!

   5. Kościół to ukryte lewactwo i ukryte pedalstwo odnoga islamu i talmudu zadaniem jego jest zniszczenie pozeusowego ludu słowiańskiego i zastąpienie go azjatyckimi przywódcami typu Jezus Mojżesz Paweł abraham=habra han itd itp, tyle w temacie poczytaj hellenandchaos, zydomongoly księżycowe szykują wojnę światową USA Iran a później chinozydorusko-zydoamerykanska w odwecie

  5. Tak . Znam iksów którzy wypytują …a co..a co..? wiesz ..?
   Spraw…dzają co wiemy już…
   Graliśmy do tej pory ukrywając że wiemy.
   Ony grali gupa .. też .
   Prędzej by to walnęło ? Zmiana warty nie nastąpi ła…godnie..!
   Ekspery…ment pod ty..tułem czło…wiek się skończył..
   Od lat to mówiło coś we mnie przezemnie..
   Ony wiedzieli i uczestniczyli świadomie ..
   Jak się czuje taki któś który tak oszu..kuje LUDZI..ZdRawiam

   https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.18169-9/11954717_980441431979314_1496305793746949953_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=2c4854&_nc_ohc=oMa4s8nCm3sAX8wPlzC&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=ccc775034a3306386140053b8718485d&oe=61CA9E1F

   PACHAMAMA

 2. ”Gdyby wybory zmieniały cokolwiek, to politycy dawno by je zdelegalizowali”.
  Autor: Janusz Leon Wiśniewski.

  „Jeśli biskupi i księża chcą zajmować się polityką, mają do tego prawo. Ale słuchając ich pouczeń na temat demokracji, trzeba przypomnieć, że Kościół jest jedną z najmniej demokratycznych społeczności”.
  https://pl.wikiquote.org/wiki/Wybory

  ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

  Alez To Piękne…święta geometria?

  ”Matematyczny obiekt określany jako „samopodobny”, czyli charakteryzujący się m.in. tym, że podczas dowolnego powiększania jego fragmentów, stale zachowuje taką samą złożoność struktury” zob. też fraktal w Wikipedii…

  fraktale – Zbiór Mandelbrota https://www.youtube.com/watch?v=zSvgIyecoHE

  FRAKTALE https://www.youtube.com/watch?v=Xd5zS9F_Sig

 3. Fraktale, Fibonacci & Socjonomika
  Impuls odruchu stadnego…jak fraktale… https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=QONqZwKMUXc

  W 1930 roku Ralph Nelson Elliott zidentyfikował powtarzające się wzory na rynku giełdowym, które określił „falami”. Odkrył w ten sposób, 40 lat przed Mandelbrotem, fraktale w formie sekwencji liczb Fibonacciego. Robert R. Prechter Jr. połączył psychologiczną podstawę fal z ludzkim nieświadomym impulsem odruchu stadnego i zaobserwował, że to nastroje społeczne rządzą nie tylko finansami, ale też tak rozmaitymi obszarami jak kultura masowa, gospodarka, polityka wyborcza i wojna. Zaproponował nowy dział nauki nazwany socjonomika – nauka historii i społecznego prognozowania.
  Tłumaczenie: Wojtek Luciejewski, http://luciejewski.wordpress.com/ i http://2luciejwl.wordpress.com/

  Takie koło się toczy…takie fraktale…kto ma parędziesiąt lat ten zrozumie…

  Dzisiejszej nocy śniły mi się takie obrazy…fraktale i wibracje w przestrzeni kosmicznej…nie pierwszy raz…
  wcześniej nie umiałam określić..nazwać a teraz wiem że Fraktale…

 4. Gdy rozum śpi, robi się wybory.
  Autor: Donald Tusk

  Gdyby urządzić całkowicie wolne wybory, każdy głosowałby na siebie.
  Autor: Janina Ipohorska

  Dziwne to, ale wyborca nigdy nie czuje się odpowiedzialny za zawód, jaki sprawia rząd przez niego wybrany.
  Autor: Alberto Moravia

  za..j.niżej
  https://pl.wikiquote.org/wiki/Wybory

 5. Dość tych bzdur i oczekiwania, że każdy będzie brał takie informacje na wiarę. „Wkrótce”, „niedługo”, „niebawem” – pierdu, pierdu, będzie wiosna (albo raczej Wiosna), jak zwykle zero konkretów 🙂 Poczekajmy jeszcze z 10 albo najlepiej 50 lat, niech w międzyczasie wszyscy dobrzy ludzie na Ziemi, którzy chcą i mogliby coś zmienić, umrą w cierpieniu i nadziei, że coś się kiedykolwiek zmieni. Bo przecież wszystko zmieni się samo, wy musicie tylko siedzieć z założonymi rękami i czekać 😉

  Eurokołchoz, KK, kartele farmaceutyczne, media głównego ścieku i inne tego typu twory może padną za jakieś 20-30 lat, ale z głodu, jak wymrze postbolszewickie pokolenie o mentalności homo sovieticus i europejczyków III kategorii i do głosu dojdą młodzi ludzie, świadomi swojej wartości, nie uważający, że Polska to ciemnogród i bez pieniędzy z Brukseli, a w zasadzie Berlina nie ma prawa istnieć, dający na tacę dla masonów, pedofili i satanistów, żrący garściami strute TiO2 tabletki, bo to przecież jedyny słuszny lek i wierzący we wszystko, co im podają „wolne media”. A do tego czasu będziemy się męczyć, bo „oni są starsi i o życiu oraz świecie wiedzą znacznie więcej”. Oby wymarli jak najszybciej, dla dobra całej ludzkości.

  „Już wkrótce” Latający Potwór Spaghetti odwiedzi naszą planetę, bezglutenowcy – bójcie się, dzień sądu już blisko! Żegnam 🙂

  1. ,, Dość tych bzdur i oczekiwania, że każdy będzie brał takie informacje na wiarę. „Wkrótce”, „niedługo”, „niebawem” – pierdu, pierdu, będzie wiosna (albo raczej Wiosna), jak zwykle zero konkretów 🙂 Poczekajmy jeszcze z 10 albo najlepiej 50 lat…”

   Błogostanne nadzieje na przyszły, określany ,,już wkrótce”, ,,niebawem” dobrobyt były w historii i są nadal NATURALNĄ ucieczką(odreagowaniem) od niezadowalającego stanu faktycznego.
   Tzw. raj od zawsze był wentylem bezpieczeństwa zarówno dla psychiki człowieka, jak i celowym oddalaniem rzeczywistych jego działań na rzecz poprawy.(,,ciężkie mam życie, ale to dobrze, bo czeka mnie o tyle większy raj gdzieś tam i kiedyś tam”)

   Patrząc jedynie przez duchowy aspekt wpadamy w pułapkę, sądząc, że takowe dążenia wystarczą do zaistnienia kolorowej przyszłości.
   W zderzeniu z prędkością zmian zachodzących na planie fizycznym jest to utopia, ponieważ wyścig geparda ze słoniem zawsze zakończy się przegraną tego drugiego.
   Emanacją duchową można zmienić siebie i nastawienie kilku osób w swoim otoczeniu, ale nie cały naród.

   Chcę podkreślić, że czym innym jest otwieranie oczu na fakty, odkrywanie prawdy, a czym innym duchowa próba zmian tych faktów w potężnym organizmie, takim jak naród.

   Jeszcze warto zauważyć kto, biorąc pod uwagę wiek, warunki egzystencjalne może i ma czas na tzw. szerszy duchowy wgląd.

   Założenie rodziny, jej dzień powszedni, wychowanie dzieci, zdobywanie środków jest również bardzo ważną pracą u podstaw.
   Na takim etapie życia ludzie w większości stąpają twardo po ziemi, a jakieś duchowe rozkminy są dla nich bzdetami z tego względu, że najnormalniej w świecie nie mają na to czasu.

   Praktycznie wiek 20-50 lat ma swoje zahaczenie w realu, a tylko co niektórzy wrażliwsi(pomijam artystów) szukają wcześniej ,,duchowej odskoczni”, która czasem oddala od bliskich i znajomych.
   Gdyby nie wiek tzw. zawodowy, twórczy, dający na świat dzieci, nie istniałoby społeczeństwo, jego osiągnięcia i wiedza.

   Generalnie to ,,starszą młodzież” 🙂 stać na pytania o duchowość, o inny sens istnienia, a i ci, którzy to czynią stanowią ułamek w swojej grupie, w której podstawy egzystencji okazują się być priorytetem.

   Krótko mówiąc, fajnie usiąść sobie przed domkiem(w każdym wieku) i marzyć o raju, jeśli nie ma się marzeń o zapłaceniu za prąd, wodę, opał i zakupy.

   Prawa każdego wieku, choć różne, wszystkie są pożytkiem dla człowieka.
   Obserwując człowieka widzę jego wyjątkowość, niepowtarzalność, umiejętność zgodną z możliwościami.
   A że czasem ktoś mnie wkurza…, to już inna bajka 😀 😀 😀

   Miłego dnia!

  2. Wlasnie o to chodzi aby ciagnac to pierdolenie o zmianach jak najdluzej.W tym sejmowo-koscielnym gledzeniu wychowuje sie juz 2 pokolenie od 89 roku i cos sie zmienilo?
   Dobra zmiana trwa juz 30 lat a Polacy zostali dziadami a Ci ktorzy krzeczeli zostali uciszeni lub wyrzuceni z kraju bez prawa powrotu.
   I tak to ma byc czyli piperzyc w telewizji trzy po trzy gawiedzi tudziez hipnotyzwac religijnie a w miedzy czasie krasc ,demoralizowac i zubozac aby inna rasa mogla sobie spokojnie siedziec bezczynnie spedzajac czas na modlach albo na blogim pasozytowaniu.
   PO- to wlasnie jest owa religja z przyzwoleniem na gwalty na nieletnich i sprzedarza polskich dzieci aby depopulowac slowian i chyba nie ma watpliwosci ,ze to wojna rasowa wymierzona wlasnie w Slowian.
   Traumatyzowanie dzieci po przez gwalty to taktyka szeroko znana w sprawie pizza gate a i szeroko omawiane w usa juz w latach 80 tych.Tam kosciol katolicki oddawal dzieci ze sierocincow katolickich na pedofilskie hucpy do znanych politykow i celebrytow w Washington i nie tylko.Zmowa milczenia to ten sam tylko drugi koniec afery pizza gate ciagnacej sie dziesiatkami juz lat i w usa i w Europie i to tylko dzieki watykanskiej korporacji.

 6. wszelkie informacje o upadku mumii zwanej europejską, to najpiękniejsza melodia dla mego ucha 🙂

 7. „Dość tych bzdur i oczekiwania, że każdy będzie brał takie informacje na wiarę.”
  Właśnie. Dzieje się sporo w ostatnim czasie, ale nie popadajmy w hura optymizm.
  Pozdrawiam Pawle

 8. „Czytalam czy slyszalam ze dlatego Slowianie odegraja tak wazna role ma tej planecie bo maja w sobie wl prawosc i kieruja sie Sercem.”
  Ja bym ostrożnie podchodził do takich treści, bo nie wiadomo kto je pisał…
  Iw, napisała, że ma wątpliwości po obejrzeniu Leszka Bubla i ja ją rozumiem. Nie oglądałem filmu Leszka Bubla, ponieważ nie chce się denerwować.
  Tak naprawdę, to ja nikomu tak do końca nie wierzę.
  Sam wiem najlepiej co czuje.
  Nawet, jakby mi Sławek, w kółko pisał o oczyszczaniu umysłu i przekonywał do swojej wizji, że to on ma racje a inni nie, to i tak mnie nie przekona, ponieważ nie jest mną.
  Niech każdy podąża swoją Drogą 🙂

  1. I tu zgadzam się z Tobą Vikingu, każdy ma swoja drogę do przebycia, a, że czasem zapraszamy na chwilę innych na naszą drogę, to znaczy, że musimy zrobić mały przystanek i ot tak trochę sobie porozkminiać, i czasem nawet wyciągnąć naukę dla siebie z tego rozkminiania.

   Wszystko jest nam dane po COŚ, ale decyzje podejmujemy zawsze sami, i tak ma być.

   Jednak wierzmy tylko swojemu sercu, ONO nas nigdy nie poprowadzi na „złe” ścieżki, bo te są zawiadywane 😀 przez EGO, ale tu też mamy wybór.

   Więc jak widzisz mój drogi Lechito, suma summarum i tak w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji zawsze jesteśmy SAMI.

   Moje motto brzmi : czytaj wszystko, oglądaj wszystko, słuchaj wszystkiego, ale nie wierz nikomu i niczemu, tylko swojemu SERCU.

   A jeśli potrafimy i połączymy serce z umysłem, to nie ma mocniejszego komputera w całym Wszechświecie, bo posiedliśmy MOC nad moce.

   Radosnego i słonecznego weekendu życzę Tobie i wszystkim kochanym TAWerniakom. ❤ 🙂

   1. Dziękuje Romantyczna Lwico 😀
    Inspirujesz mnie, a to co napisałaś, rezonuje ze mną.

   2. Czyste slowianskie DNA jest bardzo ciezkie do zdeprogramowania co wykazala watykannizacja pomiedzy 900 rokiem a 1600 i to uczy nas historia.Zawsze kiedy probowano zmiksowana slowianskiego DNA z innym rasami dochodzilo do buntow .Latwym narodem manipuluje sie szybko a pozniej latwo sie niszczy.

   3. Dlatego z żyd żali mongolizowali i arabizowali nam geny głównie przez najazdy gwałty, sam pamiętam czasy jak było 90 proc kat alkoholików

  2. „Tak naprawdę, to ja nikomu tak do końca nie wierzę”

   Ja też i dziś powiedziałam wprost bo ja zawsze walę wprost do Źródła iż do dupy jest taki świat skoro każdy musi patrzeć na siebie w zasadzie jak ? cóż ile razy nie dostałabym po dupie a dostałam wielokrotnie wiecie co wole to niż podejrzewać innych o ciul wie o co , nie zmienia to faktu że jakaś tam myśląca sobie jestem i rozkminiam owszem wiele .

   Pierwsze co szef szefów , jeśli ktoś taki istnieje to znaczy że ma władzę absolutną a władza to władza i ni jak się nie ma do Miłości . Więc o co chodzi ? Może tak :
   Podobno Anioły się zbuntowały (paradoks) jak można zbuntować się przeciw samemu sobie ? nie możliwe to jest
   Powstaje świat dualny , w którym masz wolną wolę i nie masz jej jednocześnie (paradoks) ale tylko buntownik może powrócić w pokoju do domu czytaj jedność ze Źródłem .
   A skoro my mamy wolną wolę i możemy mówić nie Źródło też mogło tak uczynić , resztę niech każdy sobie poukłada sam .

   Czarni sukienko wcy są z księżyca ? o to będzie ciekawe posadzić ich do ludzkiego pierdla w czasie obe , przenoszenia świadomości z ciała do ciała , klonów itd , podziękowała dosyć już naciągnęli energii , historia stara jak świat wybić się na krzywdach innych i to są moje ostatnie słowa odnośnie ich a i jeszcze palec środkowy .

   Dostali czy też dostaną kolejną szanse bo są łobuzami? czy ktoś nie chce też końca tego systemu rzeczy ?

   Wdzięczność oddawana komuś to oddawanie mocy i energii dlatego ja owszem jestem wdzięczna Źródłu czy też życiu więc i jakby wszystkim ale dokładnie w tej kolejności .

   Dlatego tak musisz wydostać się stąd sam , albo dawać się prowadzić innym .

   Bo owszem i tak albo Świat Duchowy albo Żaden

   Dobrej Nocy Wszystkim

   1. „Tak naprawdę, to ja nikomu tak do końca nie wierzę”.

    Era Wiary już przemija.

    Rozpoczyna się Era Wiedzy (wiedy/wedy) i Własnych Wglądów.

    Znikną granice państw. Państwa – jako byty nienaturalne – będą powoli rozmontowywane.

    Na naszej przepięknej planecie nastanie „władza” RODów i NaRODów 🔆😀

   2. Póki nie zniknie księżyc i jego żółto brązowe rasy to będzie utopia

   3. Moja kochana MI, jak sama wiesz, że ŹRÓDŁO to Ty, ja i my wszyscy, więc spory, wymiany myśli, które prowadzimy, myśląc, że ze ŹRÓDŁEM, prowadzimy z sobą. 🙂

    Jeśli prowadzić je będziemy w spokoju i chęci poznania PRAWDY o sobie, to tak się stanie, bowiem wszystko, co widzimy czy chcemy widzieć w ŹRÓDLE, jest w NAS samych.

    Tylko my sami jesteśmy kreatorami swojego Świata Wewnętrznego, a co za tym idzie i Zewnętrznego.

    Twórzmy więc nasze Światy poprzez pryzmat naszych SERC.

    Miłej i słonecznej, jak u mnie Niedzieli, życzę Tobie i wszystkim kochanym TAWerniakom, gdziekolwiek się znajdują, tworząc swoje PIĘKNE ŚWIATY. 🙂 ❤

   4. „Znikną granice państw. Państwa – jako byty nienaturalne – będą powoli rozmontowywane.

    Na naszej przepięknej planecie nastanie „władza” RODów i NaRODów 🔆😀”.

    to piekne, ale jest znak zapytania- czy to nie realizacja planu pewnej cywilizacji- sztucznego białego swiatła- a połaczy wszystkich 5G- JEDNA GOTÓWKA, A MOZE BARDZIEJ JEJ BRAK!

    https://m.interia.pl/biznes/news,2612392

    ,,Technologia 5G jest na obecnym etapie w fazie testów. W Polsce przeprowadzono pierwsze testy terenowe 5G w Gliwicach. Z kolei w Łodzi, na terenie kampusu Politechniki Łódzkiej, ma jeszcze w tym roku ruszyć finansowany z budżetu państwa program pilotażowy 5G, który potrwa do 2020 r. i będzie kosztować ponad 8 mln zł.

    Minister cyfryzacji Marek Zagórski zapowiedział, że w roku 2022 komercyjna sieć 5G może funkcjonować w kilku, kilkunastu, a nawet 20 polskich miastach wytypowanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Chodzi o Koszalin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Kielce, Opole, Lublin, Zieloną Górę, Gorzów Wlkp., Szczecin, Częstochowę, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Gdańsk, Kraków, Katowice, Warszawę.”
    https://www.legalniewsieci.pl/aktualnosci/eksperymentalna-siec-5g-w-pieciu-miastach-polski

    Bogowie, Sumer, Scytowie a Chaldejczycy – kurtyna zapomnienia. Seminarium Artura Lalaka https://www.youtube.com/watch?v=nUzQ8Te5wjo

   5. Testy 5G są, ale do listopada nikt nie odważy się wprowadzić tej technologii w Polsce na skalę masową. A od listopada jej wprowadzenie nie będzie już możliwe.

    Podobnie rzecz się ma z niechlubną ustawą 447.

    Do jesieni jesteśmy w trakcie najtrudniejszych miesięcy w historii ostatniego trzydziestolecia.

    Sztuczne światło też nie przejdzie, bo już za dużo ludzi o nim wie.

   6. „Testy 5G są, ale do listopada nikt nie odważy się wprowadzić tej technologii w Polsce na skalę masową. A od listopada jej wprowadzenie nie będzie już możliwe”.

    Daj Boże! To bardzo budująca wiadomość.
    Masz u mnie, Tawcio, krzynkę piwa!

    Jakim trzeba być destruktorem i wrogiem Natury, aby jakimiś pięcioma gównami zabijać i nie tylko ludzi, bo przecież pięć gówien ma zabójczy wpływ na wszystko, co żyje. Nie tylko na organizm człowieka, o czym zdajemy się zapominać.

   7. ,, Sztuczne światło też nie przejdzie, bo już za dużo ludzi o nim wie.”
    Nie wiem o jakie sztuczne światło chodzi.
    Pomyślałam o eksperymentach ,,blue Beam”.
    Wyświetlane na niebie ,,święte znaki” na razie testują swoją ,,nadprzyrodzoność”. Projekcje postaci, symboli religijnych w niektórych krajach odbierane są jako cuda boskie.
    Sprawdza się ile ludzi jest w stanie się na to nabrać.
    Ma to służyć m.in., tak słyszałam, stworzeniu jednej światowej religii.
    Z tego co wiem cywilizacje nigdy na dłuższą metę nie obywały się bez wierzeń. Kultu bliżej nieokreslonego obiektu lub kultu jednostki(faraonowie, wodzowie, króle itp.)
    Upadek jednej religii tworzy niszę dla innej.
    Kto wie, czy upadkom religii lokalnych nie towarzyszy ,,z góry” zaplanowana celowość.

   8. W tej chwili idea jednej światowej religii realizuje się jako ogólnoświatowy kult Złotego Cielca…

    Najwyższy czas ewolucyjny zatańczyć mu na nosie… 😉😀😁😂

   9. Dziekuję TAW za te słowa 🙂
    Dziwnym trafem różne cosie atakują KONFEDERACJĘ, a mi bardzo podoba sie jej najnowszy spot wyborczy;
    KONFEDERACJA – Służymy Polsce! https://www.youtube.com/watch?v=u1uBg9gy7To&fbclid=IwAR3mxln11_RoLajYe7K4DJ5SdZQCAO20-spCghJUS5bmzrb7SkkXIWGVAM8

    PO przyznaje, że na razie jest cicho, ale po wyborach ruszą ostro z tęczową rewolucją;
    „Nagrany ważny polityk PO. Mówi, że m.in. homozwiązkami PO zajmie się po wyborach, bo „teraz by ludzie ich zjedli”. Czyli PO przyznaje, że celowo kłamią w dzień i noc – aby oszukać przed wyborami ludzi! W normalnych warunkach po takiej deklaracji byłby koniec tych polityków”. https://www.youtube.com/watch?v=Bo6bd3wwHsU

    WIEC JESZCZE RAZ TAWCIO ZA KRYSIĄ ❤ POWTÓRZĘ:

    ,,Daj Boże! To bardzo budująca wiadomość.'' 🙂

    ,,Sztuczne światło też nie przejdzie, bo już za dużo ludzi o nim wie.''

    KRYSIU ❤ SZTUCZNE ŚWIATŁO są to pewne cywilizacje, które pożywiają się wysoką energią, a inne niskie wibracje wywołują, a nastepnie zbieraja i dilerują- tacy kosmiczni energetyczni dilerzy! Dotychczas reka w reke z gadami i modliszkami tworzyli religie, szczepionki, a ogólnie są przodownikami w tworzeniu i wprowadzaniu najnowoczesniejszej technologii- TESLA TO ICH POCZĄTKOWY PROJEKT DO tzw. nwo – tak na marginesie w 20% miał ich DNA.

    MYSLĘ, ŻE TU JEST NAJLEPIEJ TO UJĘTE:
    https://www.olabloga.eu/plejadianie-imigranci-z-poprzedniego-wszechswiata

 9. TAWie, wcale się nie dziwię, że pozwoliłbyś sobie wejść i nawet zatańczyć na głowie takiej „Lasce” 🙂 , chyba każdy męczyzna 🙂 pozwoliłby, byleby tylko potem nie okazała się upierdliwym „pustakiem”. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

   1. „Testy 5G są, ale do listopada nikt nie odważy się wprowadzić tej technologii w Polsce na skalę masową. A od listopada jej wprowadzenie nie będzie już możliwe”. To najlepsza wieść jaka do mnie dotarła. Dzięki ❤

  1. ,, Droga Krysiu z Lasu, krzyneczkę przedniego sarmackiego pyfka już możesz mi pakować pod wskazany adres 😀🍻😀”

   Jeśli zatem dobrze odczytałam:

   p. Józef Szczerzyński
   12- 345 CHLUŚNICE DOLNE
   ul. Generała Kaca 12

   Tak tylko, dla ścisłości sprawdzam…
   Bo szkoda by było, gdyby przesyłka trafiła w niepowołane gardło … 🙂

 10. https://nczas.com/2019/05/19/prezydent-donald-trump-jednoznacznie-wspiera-ruchy-pro-life-aborcja-tylko-w-przypadkach-gwaltu-kazirodztwa-i-zagrozenia-zycia-matki/
  https://www.foxnews.com/politics/lawmaker-breaking-with-gop-accuses-trump-of-obstruction-impeachable-conductwiem
  Naprawdę nie wiem czemu tak a pokazówka ma służyć
  https://fakty.interia.pl/polska/news-incydent-z-udzialem-kandydata-konfederacji-i-wiceminister-sp,nId,2998897
  Następnie wyjął jarmułkę i powiedział, że jest ona symbolem „pisowskiej” władzy. „Klękają przed Żydami i chcą sprzedać Polskę za 300 mld dolarów. Konfederacja mówi stanowcze ‚nie’ roszczeniom żydowskim” – powiedział.
  https://nczas.com/2019/05/19/kaja-godek-w-polsat-news-rozwscieczyla-scheuring-wielgus-bo-powiedziala-prawde-o-pedofilach-gejach-i-pis/
  https://nczas.com/2019/05/19/kaja-godek-w-polsat-news-rozwscieczyla-scheuring-wielgus-bo-powiedziala-prawde-o-pedofilach-gejach-i-pis/
  https://dorzeczy.pl/kraj/102711/Projekt-Anty-447-zdjety-z-porzadku-obrad-Co-sie-stalo-w-nocy.html
  Rówież ta strona najwyższy czas.com w części artykułów rozprawia o głupotach
  Oprócz tego Jakubiak był członkiem PZPR,co prawda z powodu pracy w wojsku więc możenie robił nic złego (to się nie liczy bo po owocach ich poznacie,po wielu wypowiedziach to są raczej ,,dobre owoce „.
  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/zywnosc/dygotki-husarza/qh463
  https://nczas.com/2019/05/19/tak-holenderski-resort-sprawiedliwosci-ukrywa-przestepczosc-imigrantow-chodzi-o-gwalty-napady-morderstwa/
  https://nczas.com/2019/05/19/biedron-zapowiada-donosy-do-prokuratury-ws-pedofilii-bedzie-pamietal-by-doniesc-na-siebie/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s