death-by-vaccinationIan Larsen Gromowski (25.06.2007-10.08.2007) przeżył 47 dni. Ofiara szczepionki przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (WZW B, hepatitis B). Fot. iansvoice.org

Kilka miesięcy temu amerykańska pielęgniarka ze szpitalnego oddziału neonatologii przyznała publicznie, że noworodki po rutynowych szczepieniach w szpitalach notorycznie rozwijają zagrażające życiu problemy zdrowotne takie jak: sepsa, zaburzenia oddechowe, krążeniowe, neurologiczne, drgawki, problemy z odżywianiem, wysoką gorączką etc., i muszą być reanimowane.

Praktycznie każdy zaszczepiony noworodek jest uszkodzony w mniejszym lub większym stopniu, a niektóre umierają wkrótce po szczepieniach.

Teraz badanie opublikowane w medycznym czasopiśmie JAMA potwierdziło ciężkie poszczepienne uszkodzenia noworodków. Pewna polska lekarka powiedziała mi, że to samo dzieje się w Polsce na oddziałach neonatologii, które zamieniły się z oddziały ratowania noworodków po obowiązkowych poszczepiennych okaleczeniach.

Ghandi Vaccines

W niektórych stanach w USA przekupieni przez kartele farmacji legislatorzy próbują przeforsować faszystowską ustawę, na mocy której stanowy reżim będzie mógł wymuszać szczepienia dzieci. Rozeźleni rodzice już szykują pozwy przeciw legislatorom, którzy zagłosowali za tą ustawą, a niektórzy wręcz obiecują, że będą polować na tych legislatorów jak na kaczki. Zaślepieni korupcją i głupotą politycy nie potrafią docenić siły i determinacji rodziców walczących z barbarzyńskimi pseudomedycznymi kartelami o zdrowie i życie swych dzieci.

http://www.infowars.com/new-jama-study-confirms-nurse-whistleblower-routine-hospital-vaccine-damage-happening-to-infants/

http://archpedi.jamanetwork.com/article.aspx?articleid=2300376&utm_source=silverchair+information+systems&utm_medium=email&utm_campaign=jamapediatrics%253aonlinefirst06%252f01%252f2015

Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska

Czajkowska-Majewska_miniatura

 

 

 

 

wolna-polska.pl

Szczepionki są bardzo niebezpieczne:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/szczepionki-zabijaja/

Prof. Maria Dorota Majewska alarmuje:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/prof-dr-hab-maria-dorota-czajkowska-majewska/

13 myśli w temacie “Masowe poszczepienne okaleczenia noworodków – Prof. Maria Dorota Majewska

 1. dodają do nich metale ciężkie, aluminium, rtęć, i najprawdopodobniej czarną samoreplikującą się maź, zwaną „black goo”, nanowłókna ewentualnie, czyli wszystko co powiązane z kontrolą umysłu, zajmuje się tym armia USA, potrafią wtedy zmieniać nasze zachowanie, wprowadzić w trans, wywołać ból, używając fal mikrofalowych, czy też skalarnych, przy użyciu satelit, lub HAARP, wyszukaj Targeted Individuals

  1. Nie po to wstrzyknięto mu świństwo, żeby teraz było ok.
   „Leczenie” takich powikłań to kolejna ściema i karmienie rodziców nadziejami, że medycyna cokolwiek może. W „leczeniu” chodzi wyłącznie o dalsze nabijanie kabzy producentom … najpierw świństw wstrzykiwanych jako szczepionka a potem „leków” niczego nie leczących.

 2. A Słowianie to aniołki do których z Chin przypływa setkami kontenerów tysiące produktów, które są produkowane przez ludzi traktowanych jak niewolnicy. Niewolnictwo XXI wieku: gdzieś tam na ziemi są ludzie którzy codziennie pracują przez 10 godzin dziennie np. szyją i lepią buty – potem śpią w tym samym pomieszczeniu w oparach kleju. Wyzysk człowieka przez człowieka żeby potem kupić sobie kolejną parę butów ot tak żeby były ładne, nowe.

 3. Jedna sprawa. Autor nie zna angielskiego albo nie doczytal do konca cytowanych zrodel – chodzi o LOW-BIRTH-WEIGHT INFANTS a wy lykacie jak pelikany.

 4. Bzdura, żenada. kłamstwa i ciemnogród!!! Jakaś tam pielęgniareczka bzdury plecie, jakiś tam artykuł-proszę podać tytuł w Lancecie i link. Naprawdę należy bać się chorób a nie szczepionek i skończyć tą żenującą paranoję.

 5. Gdzie jest napisany przeze mnie komentarz?
  Więc powtarzam: Bzdura, żenada,ciemnogród i wstyd opowiadać takie bzdury,że niby jakaś pielęgniareczka na jednym oddziale stwierdziła choroby po szczepieniu noworodków-bzdura.Pracuję jako lekarz od 25 lat i nic takiego nie widziałam. Artykuł w Lancecie-prosze o link, chyba,że chodzi o ten wycofany z nieprawidłowo przeprowadzoną pracą wykazującą błędnie związek autyzmu ze szczepeiniami. Nic takiego nie ma miejsca w pracach merytorycznie prawidłowych! Proszę nie szerzyć zabobonów i stresować ludzi! Należy bać się chorób a nie szczepionek. Gandhi, Robert de Niro-cóż to za autorytety medyczne??? Oburzające.

  1. Pani prof.dr.hab. Maria Dorota Czajkowska-Majewska wie!!! Choć pewnie nie wszystko…bo wszystkiego nigdy nie dowie się nikt!!!
   Pani joaf też wie…to co jej się wydaje, że wie.
   Pseudonim w komentarzu o czymś świadczy.
   Można się uczyć…z różnych pobudek,… można!
   Ktoś kiedyś napisał w swojej książce ;- artystów nam przybywa, tylko sztuki jakby mniej…
   A „sztuka” ludziom aż tak nie szkodzi!!!
   To tyle
   Ja się jednak podpiszę
   Sławomir Załęcki.

 6. Prof.dr.hab. Maria Dorota Majewska wie, co pisze, przekaz jest jasny i zrozumiały!
  Prof.dr.hab.Maria Dorota Majewska składa pod tym podpis…ryzykuje, przysparzając sobie rzesze wrogów.
  Kś.prof. W. Sedlak napisał;- artystów nam przybywa, tylko sztuki jakby mniej…, napisał też ;- mamy wielu uczonych, tylko ilu z nich nauczonych (cytat swobodny).
  Tak sobie dumam, ilu tych „artystów”sprowadza Sztukę do rynsztoka, i tak sobie dumam, ilu tych” naukowców „prowadzi Naukę na ślepe tory.
  I jeszcze tak sobie dumam, że” sztuka” tak bardzo Nas nie boli, „nauka” (szczególnie w medycynie) już boli…i to bardzo!!!
  To tyle.
  Dedykuję krytykującym ukrytym pod pseudonimami.
  Sławomir Załęcki

 7. O glutaminianie (sodu) ale nie w żywności tylko w szczepionce BCG.
  Na podstawie informacji o składzie podanej przez producenta oraz informacji o roli glutaminianu w organizmie.

  Noworodek może nawet w pierwszej dobie po porodzie otrzymać szczepionkę BCG. I jeszcze drugą – WZWb. Taki jest „kalendarz szczepień”.
  W szczepionce tej – BCG – jako „substancja pomocnicza” znajduje się, miedzy innymi, glutaminian sodu.
  Skład szczepionki podaje producent- Biomed Lublin
  http://www.biomed.lublin.pl/index.php?op…..Itemid=121

  Cytat: „DANE FARMACEUTYCZNE

  Wykaz substancji pomocniczych

  Sodu glutaminian
  Rozpuszczalnik:
  Izotoniczny roztwór chlorku sodu”

  Jaka jest rola glutaminianu sodu w organizmie ?
  http://bezrecepty.eu/index.php?co=artyk&id_artyk=3454
  Cytat:
  1.„Każda postać glutaminianu dostarczana z żywnością ulega przemianom metabolicznym do wolnego kwasu glutaminowego i niemal w całości jest wykorzystywana jako źródło energii. Ponieważ zapotrzebowanie jelit na energię jest ogromne, większość dostarczanego z dietą związku jest metabolizowana w komórkach jelitowych – biodostępność glutaminianu wynosi zaledwie około 4%.”
  2. „Glutaminian pełni też funkcję neurotransmitera. Jest on jednak syntetyzowany niezależnie przez układ nerwowy z glukozy i aminokwasów, ponieważ glutaminiany z innych źródeł (w tym i pokarmowych) nie przechodzą przez barierę krew-mózg.”

  A więc glutaminian dawany drogą pokarmową stanowi źródło energii, zaś wprowadzony do krwi staje się neurotransmiterem, który POKONUJE BARIERĘ KREW-MÓZG. !!!

  I następny cytat dotyczący glutaminianu:

  „Ekscytotoksyczność

  Ekscytotoksyczność jest procesem neurodegeneracyjnym związanym z podwyższonym poziomem kwasu glutaminowego w przestrzeni zewnątrzkomórkowej. Przedłużona depolaryzacja neuronów oraz zaburzenia jonowe mogą spowodować uruchomienie ciągu reakcji prowadzących do śmierci neuronu. Glutaminian jest neuroprzekaźnikiem centralnego układu nerwowego, więc siłą rzeczy duże jego ilości są tam uwalniane.

  PRAWDOPODOBNIE NADMIERNY WZROST STĘŻENIA GLUTAMINIANU NASTĘPUJE NA DRODZE TRZECH MECHANIZMÓW.

  1. Po pierwsze, na skutek wzmożonego wyrzutu tego neurotransmitera z zakończeń synaptycznych pobudzonych neuronów.
  2. Po drugie, poprzez uwolnienie glutaminianu z komórek ulegających lizie.
  3. Po trzecie, na skutek spowolnienia zwrotnego wychwytu glutaminianu. Uwolniony glutaminian może dyfundować i powodować depolaryzację dalszych neuronów. Efekt ten, określany jako pętla glutaminergiczna, uważany jest za czynnik potęgujący i rozszerzający nekrozę wokół pierwotnego ogniska zwyrodnienia neuronów.
  Mechanizmy ekscytotoksyczności towarzyszą głównie ostrym stanom patologicznym ośrodkowego układu nerwowego, takim jak udar mózgu, urazy, stany hipoglikemiczne
  i padaczkowe.

  Czyli twórcy szczepionki bcg stwierdzili, że stres jaki dziecko przechodzi podczas procesu rodzenia dostarcza mu zbyt mało wrażeń i dla pewności dodaje mu się czynnika pobudzającego. Który powiększa i tak duże stężenie glutaminianu, a zatem degradację neuronów.

  Lekarze, farmaceuci zapewne nie muszą się nad składem szczepionek zastanawiać, dociekać, ponieważ na studiach otrzymują WIARĘ, że szczepionki mają doskonały skład, są skuteczne (cokolwiek to znaczy) i …bezpieczne. I wystarczająco intensywnie ten dogmat jest wdrukowywany mededukacją, że wystarcza na krzewienie tej wiary wśród nieszczęsnych przeciętnych odbiorców tej straszliwej ściemy .
  A jak WSZYSCY WIEDZĄ –WIARA- TO JEST COŚ, Z CZYM SIĘ NIE DYSKUTUJE.

  Dlaczego w szczepionce bcg dla noworodków znajduje się ewidentnie neurodegradacyjny związek – glutaminian?

  Od przeszło 30 lat istnieje NOWY PARADYGMAT MEDYCZNY. SFORMUŁOWANY JAKO 5 PRAW NATURY.
  Wyjaśnia on jak wygląda biologia organizmów żywych, zwierząt, w tym człowieka. Prawa biologiczne są kompatybilne do pozostałych praw, wg których funkcjonuje Życie na Ziemi. Praw matematycznych, fizycznych i chemicznych – Boskich Praw.

  Każdy może zweryfikować Prawa Natury i wtedy zrozumie, dlaczego szczepionki są tylko i wyłącznie biznesem, nie mogą niczemu zapobiegać.

  www/learninggnm.com

 8. Nic dodać nic ująć. Gdyby szczepionki miały za zadanie pomagać ludziom to nie powinno być przymusu w ich pobieraniu, tak jak całe leczenie jest dobrowolne. Sam przymus już sugeruje, że jest to biznes. Miała być świńska grypa, miała być ptasia grypa, miały państwa wydać krocie na ich zakup. Moim zdaniem szczepionki są istotnym elementem depopulacji GAJI. Nie dało się społeczeństw zastraszyć epidemiami to trzeba wprowadzić obowiązek szczepień. Ciekawe jakie badania przeprowadzono, które udowodniły by, że szczepionka przeciw rakowi szyjki macicy jest skuteczna gdy sama choroba ujawnia się w późniejszym okresie życia kobiet. Czy przypadkiem czas ujawnienia się choroby nie rozmija się z czasem wymyślenia jej i wprowadzenia. A nasz prezydent podpisał odpowiednią ustawę wprowadzającą obowiązek tych szczepień. I co ja mam teraz myśleć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s