List otwarty do miłującej prawdę polskiej inteligencji. Mam głęboką świadomość, że w dzisiejszym zakłamanym świecie zwracam się tak naprawdę do zaledwie kilku lub kilkunastu posiadających wrażliwe sumienie naukowców w Polsce. Kochani, to właśnie Wy będziecie już wkrótce postaciami historycznymi.

A chodzi o bardzo prostą i konkretną sprawę. Posłuchajcie.

Kilku lub kilkunastu polskich historyków oraz humanistów musi wyłonić spośród siebie przedstawiciela, który skontaktuje się z arcybiskupem Konradem Krajewskim i poprosi go o pięć minut spokojnej rozmowy.

Podczas tej rozmowy trzeba poprosić księdza arcybiskupa, by poinformował papieża Franciszka o fakcie posiadania przez Tajne Archiwum Watykańskie dokumentów udowadniających istnienie Polski starożytnej, czyli Lechii. Niech ksiądz arcybiskup poprosi Franciszka, by dwóch polskich naukowców mogło zrobić w Tajnym Archiwum Watykańskim kwerendę na ten temat.

TAW

ps. W czasie tej rozmowy warto mieć pod ręką tetralogię słowiańską Janusza Bieszka.

https://www.empik.com/szukaj/produkt?q=bieszk%20janusz&qtype=basicForm&ac=true

52 myśli w temacie “List otwarty do miłującej prawdę Polskiej Inteligencji

  1. Dzien dobry,
   Mam lepszy pomysl. Zamiast apelowac do chocby nie wiem jak zyczliwych funkcjonariuszy zbankrutowanej instytucji od toksycznych idoli, jeszcze lepszym sposobem na odzyskanie Prawdy jest zrobienie tego wlasnymi silami. Kazdy to moze zrobic, wystarczy uwierzyc w siebie, a wspopracujac razem – jeszcze latwiej! Goraco Pozdrawiam, Heretyk

  2. TAWie, czy KARDYNAL Konrad Krajewski odegra role w pobudce Slowian i Naszego Narodu?

   „Papieski jałmużnik Konrad Krajewski został kardynałem. Podczas dzisiejszego konsystorza, jako jeden z 14 nowych purpuratów, otrzymał od papieża Franciszka biret kardynalski i pierścień.
   Jest siódmym polskim kardynałem. Są nimi Henryk Gulbinowicz, Zenon Grocholewski, Stanisław Dziwisz, Stanisław Ryłko, Kazimierz Nycz i Marian Jaworski.
   53-letni kardynał Krajewski jest jednym z najbliższych współpracowników papieża i razem z nim realizuje liczne inicjatywy dobroczynne na rzecz ubogich, bezdomnych, migrantów czy uchodźców”.
   https://wiadomosci.onet.pl/swiat/konrad-krajewski-kardynalem-otrzymal-od-franciszka-biret-i-pierscien-artykul/ct29hl3

   1. Jak już pisałem ponad pół roku temu, widzę związek pomiędzy kard. Krajewskim a Tajnym Archiwum Watykańskim w Watykanie… 🙂

    JZP pośrednio potwierdził moje wglądy, więc czuję, że rozmowy na temat pierwszej fazy Ujawnienia już się odbyły…

    Czuję też na przestrzeni pierwsze ruchawki w kierunku zorganizowania przez jakiś ważny uniwersytet poważnej debaty nt. prawdziwych korzeni naszego Narodu…

   2. TAW, Twoje słowa to miód na słowiańskie serca,

    a tak na marginesie, nie wiem jak wy, ale ja dzisiaj znowu momentami czuję się, jakby ze mnie wszystkie soki wyciśnięto, potem to przechodzi. Nie wiem co się dzieje. Dzisiaj miałam wrażenie takie jak w filmie Predator. Oczy jakby zaszły lekko łzami, światło lamp się zamazywało, ale normalnie po mrugnięciu taki lekko zamazany obraz znika, u mnie nie zniknął od razu, tylko to zamazanie jakby się przesunęło. Potem wyszło z pola widzenia. Zdarzyło się kilkakrotnie. Dziwne. Albo ja jestem dziwna.

    Dobranoc, urlop się skończył, rano trzeba wstać do pracy….

 1. Pierwsza myśl jaka się pojawiła „przecież to się nie uda, tak nie można”, po namyśle… przecież tak właśnie trzeba! Bezpośrednio, odważnie i szczerze. Inaczej nic się nie zmieni, wspieram całym sercem i winszuję powodzenia. Będę się śmiał że szczęścia do lub z niego płakał kiedy cel zostanie osiągnięty.

 2. Dzień Dobry, Kochane Lachy.
  Mówię zawsze tak: Mam „100” lat i wiem, że zawsze trzeba upominać się o swoje, bo inaczej każdy opowie swoją historię – wyśmiewając się z Naszej. Upominajmy się i: „nie miętko” niech do dzieciaków – młodzieży dociera.
  Młodzi jesteście, to nie wiecie – tutaj na Pomorzu Zachodnim baaaaaardzo nam wpajano, że to są słowiańskie tereny – ja w szkole podstawowej w latach sześćdziesiątych miałam tylko taką naukę / przy tem było wpajane utrwalanie władzy ludowej/. – dowodem słowiańskie nazwy wiosek, miast, jezior, szkół… np. TRZYGŁÓW k/GRYFIC- Jezioro Trzygłowskie k/Gryfic pierwsze- nst. Jezioro Trzygłowskie drugie na ziemi gryfickiej https://pl.wikipedia.org/wiki/Gryfici ////- nst. jezioro Trzygłowskie trzecie k/ Trzcińska Zdroju itd. Trzcińsko, Trzcianka, Cerkwice, Warcisław i wiele, wiele – mapa Nam pokaże. Nazwy ulic – Szczecin – Swarożyca, Warcisława-Światowida … Skąd to się wzięło?? Ja wiem, że jest Wielka Książnica Słowiańszczyzny – czytajmy – Legendy to nie Bajki, jak mówi Franz Zalewski – youtube.
  http://www.ispan.waw.pl/ksiegarnia/pl/p/Dawne-slowianskie-nazwy-miejscowe-Pomorza-Szczecinskiego%2C-Ewa-Rzetelska-Feleszko%2C-Jerzy-Duma%2C-przy-wspoludziale-Hanny-Pustuly-Ryzko/9.
  Dlaczego mówimy, że historia jest nauczycielką życia? Ale, ale – prawdziwa historia …
  Upominajmy się. Wysyłam Wam Dobrą Energię Miłości z Najwyższej Półki. Pozdrawiam serdecznie. Justyna

 3. Kilkanascie lat temu rosyjskie sluzby specjalne rozpoczely operacje CAROSLAW. W skrocie chodzi o rozbudzenie para slowianskich organizacji, ale naprawde jest to walka o wplywy polityczne na terenie Europy srodkowej. Rosja ma najwiecej zabytkow z przedchrzescijanskiej ery i dlatego wzbudzanie nowej nauki, wiary, religii i historii zaczelo sie tam. Ta akcja specjalnego wydzialu KGB sprowadza sie do epatowania Ukraincow, Polaków, Bialorusinow wyssanymi z palca mitami, naukowa wiedza, super medycyna, technologiami bio-elektrycznymi itd, itp. Narzedziem gownym jest od 2000 roku internet. Prosze pamietac, ze rosyjscy uczeniu maja duze doswiadczenie i osiagniecia w zakresie psychomanipulacji od czasow przelomu XIX i XXw wieku. Wszystko to jest poza zasiegiem opini publicznej w spoleczenstwach poddanych manipulacji. Ostatecznym etapem tego projektu jest zaangazowanie duchownych cerkwii w staroslowianskie ryty i w ten sposob podtrzymanie i utrwalenie wiodácej roli rosyjskich manipulatorów na nastepne wieki. Coz, ta prawda zaboli niejednego lechite.

  1. Znalazłem powyższy tekst w internecie jakiś czas temu ale nie uważałem go za prawdziwy. Jednak z biegiem czasu pojawianie się rosyjsko-języcznych mówców i autorytetów w polskim internecie zaczęło mnie niepokoić. Dziś jestem skłonny przyznać, że jest w tym dużo – jeśli nie cała racja. Pozdro!

   1. To jest chyba jakaś zmyłka. Władze Rosyjkie i inne rządy wydają się lubić ideologie oparte na mesjanizmie, i poświęceniu indiwidualnych ludzi dla tzw celów wyższych. W związku z tym religie Chrześcijańskie (i inne oparte na wzorach Bliskowschodnich) , komunizm i różne wersje materializmu są dla nich idealne bo ułatwiają kontrolę. Natomiast Poganizm i współczesne wersje szamanizmu są anatemą dla totalitaryzmu i bardzo przeszkadza kontrolować społeczeństwo, ponieważ każdy jest odpowiedzialny za siebie i swoje czyny. I wszystko da się zrobić. Pozdrawiam, Heretyk

   2. Monotemat kultury judochrzescijanskiej opartej na prawie rzymski to monotemat i patologia.Zupelnie nie wiem co watykanizm takiego osiagnal w ostatnim tysiac leciu .Nie wiem jak w 21 wieku wogole ktos taki jak ty z taka psychika raczy pouczac innych i razic swoimi sklonnosciami jak gwalciciel rzerzaczka. Dal Tobie stworzyciel kreator mozg aby uzywac a swa swiadomosc podwyzszac .Na szczescie nie od was juz to zalezne w ktorym kierunku pojdzie ludzkosc ,pomimo negowania wielkiej Lechi i nie wcale juz o nia chodzi a o wolnosc wyborow i przestrzen do zycia.
    Na marginesie ,badania genetyczne nie klamia a naukofcy zachodni sami ustalili przynaleznosc haplagrup do ras i terenu po ktorym sie poruszali. R417 taka ja posiadam haplagrupe a to protoplasci slowian zyjacy w Polsce od 7-10 tysiecy lat temu.To protoplasci Slowian R1a a ci sa tez dowodem na to kto zamieszkiwal te tereny .Zamieszkuja do dzis tereny Polski maja haplagupy slowianskiej przynaleznosci i sa dowodem zywym na ciaglosc genetyczna slowian w Polsce. Ludzie Ci sa wlascicielami tych terenow na prawie krwi i genow .Zbadaj swoje DNA Monotemat a dowiesz sie czy warto cos podwazac i czas tu tracic.Pozniej poczytaj sobie koles tez Dlugosza,Gala Anonima,Prokosza,Kadlubek lub kroniki staroniemieckie a nawet rzymskie i co tam oni pisza na temat Slowian i wielkiej Lechi. Jesli to cie nie zaspokaja to poprostu pomodl sie po swojemu i trwaj w letargu przy swoich ideologiach.Jesli masz obowiazki katolickie to przy nich trwaj.

   1. Dziękuję, a poczytam, poczytam na pewno. Ale jak już pisalem mój światopogląd duchowy jest uniwersalistyczny – to znaczy że akceptuję fakty a nie mrzonki.

   2. Zajrzyj do bibliografii w pracach Janusza Bieszka, będziesz miał FAKTY.

    A jak nie chcesz do nich zajrzeć, to nie mów o „mrzonkach”, bo zaczynasz brzmieć niewiarygodnie…

    Ktoś, kto naprawdę szuka prawdy, najpierw się porządnie oczyta, zanim zabierze głos.

    Gdybyś przynajmniej zajrzał do podanego przeze mnie linka:

    https://www.empik.com/starozytne-krolestwo-lehii-kolejne-dowody-bieszk-janusz,p1213068229,ksiazka-p

    to już wiedziałbyś przynajmniej tyle, że:

    „Janusz Bieszk w latach 2014-2018 napisał tetralogię słowiańską, która zawiera 490 cytatów – dowodów źródłowych ze 165 kronik, roczników, dzieł lechickich, polskich i zagranicznych w siedmiu językach obcych, potwierdzających funkcjonowanie Lechii w starożytności i średniowieczu”.

    „Autor prezentuje pełny, poprawiony i uzupełniony poczet 166 władców Lechii, panujących od 2078 roku p.n.e. do 1370 roku n.e., opracowany m.in. według najstarszych kronik z IV-VIII-X-XI wieku oraz zastosowanego w nich przez kronikarzy innego przelicznika Roku Świata. Jednocześnie przedstawia funkcjonowanie Starożytnego Królestwa Lechii wraz z panowaniem jego lechickich królów oraz opisuje organizację Imperium Lechitów i Imperium Sarmatów-Wenedów, jak również sojusze z innymi słowiańskimi królestwami.

    Ponadto po raz pierwszy w Polsce autor prezentuje i omawia:

    – Księgę I (Liber I.) kroniki Prokosza z X wieku (edycja łacińska z 1827 roku i jej porównanie z edycją polską z 1825 roku).

    – Kronikę O pochodzeniu Toporczyków, ich orężu i czynach Zolawa Lamberta z XI wieku.

    – Księgę II O starożytnych rodach w Polanii, znakach rycerskich zwanych w ojczystym języku herbami Kagnimira z XI wieku.

    – Listy panujących pierwszych i drugich 12 wojewodów.

    – 25 pocztów starożytnych królów różnych plemion Ariów-Słowian Indoscytów oraz Prabałtów zaczerpniętych z najstarszych kronik.

    – 10 kolejnych nieznanych pocztów wczesnośredniowiecznych królów Lechii ze źródeł polskich i zagranicznych.

    – Historię Sarmacji… wojewodów Żelizów z VII-XI wieku.

    – Zrekonstruowane kroniki Miorsza z XI wieku i Mateusza Cholewy z XII wieku.

    – Starożytne przykazania oraz szlachetne zasady i zwyczaje sarmackie Ariów-Słowian.

    Na kartach swojej słowiańskiej tetralogii autor udowadnia, iż zgodnie z wyżej wymienionymi dowodami państwowość Lechii, czyli Polski, liczy ponad 4000 lat i jest najstarsza w Europie oraz jedną z najstarszych na świecie!”.

   3. Obawiam się że nie rozumiesz mnie. Skoro nie ma żadnego polskiego, słowiańskiego faktu – patrz: piramidy, zamki, obeliski, jaskinie, dzieła sztuki to budowanie chwały własnego narodu na cudzych zapiskach zakrawa na ironię losu – ale cóż, może tak ma być. Natomiast zwróć uwagę że mamy kopiec Kraka i kopiec Wandy – prawdziw zabytki, których się nie bada. Ponadto w Gorach Swietokrzyskich dokonano odkrycia starozytnego hutnictwa – dokladnie gdzie nie pamietam, musialbym zerknac do ksiązki – ale wyróznialo sie tym, ze metoda hutnicza byla lepsza niz dzsiejsza! O kamieniolomach w Krakowie juz wspominalem – znacie prace Franca Zalewskiego. To są faktu o jakich pisałem. Namacalne dowody – papier przyjmie wszystko a wyobraźnia o archiwach w Watykanie jest smiechu warta. Największą tragedią jest to że nie macie dośc siły i odwagi by poznac dziedzictwo kulturowe 1000 letniej chrzescijanskiej Polski a macie czelnosc oskarzac katolików o naiwnosc jednoczesnie korzystając z dobrodziejstw jakie katolicka cywilizacja zrodziła. Jak chcesz sprawdzic jakie to owoce to jedz do Pakistanu i sie przekonaj jak zyją dzikusy. Moglbym pisac dlugo zeby wykazac bledy jakim sie podddajecie ale wiem ze robicie to w dobrej wierze. Jednoczesnie jestescie wyalienowani z zycia publicznego bo marzy wam sie powrot do Natury a na codzien podejmijecie dzialania nisczace te Nature – Matkę Gaję – piszę o tym bardzo wzmiankowo na swoim blogu w tekscie Swiadomosc Globalna. Ake na pewno nie dales rady przexzytac. Mam zrobic wersje na YT z ladnymi widokami w tle zeby dotarlo?

   4. Pan monotemat: esej „Świadomość Globalną” przeczytałem (a raczej przeleciałem bo jestem w pracy i niem mam w tej chwili czasu). Zgadzam się z wieloma punktami ale nie ze wszystkimi. Sądzę że za bardzo Pan panikuje w sprawie środowiska ekologii itp, mam inne własne informacje na ten temat. To nie jest tak jak nam się wydawało a pozory mylą. Ziemia (Gaia) nie jest tylko bezbronną obserwatorką. Wielu ludzi będzie zaskoczonych jak coraz więcej informacji zacznie się przelewać do swiadomiosci publicznej. Komunikacje z cywilizacjami pozaziemskimi już mają miejsce, i personalne i na odległość, i to od dawna ale z pewnych powodów uczestnicy jakoś nie palą się do udziału w programach CNN itp. 🙂 Ci którzy wiedzą nie mówią a którzy mówią nie wiedzą. 🙂 Kto ma uszy i oczy otwarte ten słyszy i widzi. Sądzę też że Pana krytycyzm wobec TAW’owcow jest trochę za surowy, Każdy ma jakiej wady. To zależy też od punktu widzenia. Pozdrawiam, Heretyk

   5. Zdemaskowałeś się, Chłopie. Wcale nie zależy Ci na poznaniu faktów.

    Ale nasza dyskusja jest ewolucyjnie bardzo ważna dla Polaków 2019, gdyż fraktalnie odzwierciedla Transformację w kRaju, pokazuje starcie starego i nowego świata.

   6. Fakty? Wlasnie fakty do mnie mówią bardzo wyraźnie. Gdzie umiejscowic Lecha Czecha i Rusa na tej mapie historycznej najstarszego narodu swiata? A skad sie wzieli ludzie wogole to cie nie interesuje? Tu jest Prawda – pochodzenie i cel czlowieka.

   7. To prawda.. Ta rozmowa była i dla mnie wartosciowa. Dzięki. I wybaczcie ze naruszyłem wasz spokój lecz nie mogłem tak po prostu przejsc obok wiec pokazałem kilka słabych punktów rozumowania dumnych z czego tylko chcą miłośników tradycji Lahów czy też Słowian.

    Ale juz was zostawię bo …. Mysle ze znalazlem cos dobrego.

   8. W naszym rozumowaniu nie ma „słabych punktów”, ponieważ my dyskutujemy na poziomie faktów…
    A jest ich już wystarczająco wiele, by móc je sprawnie połączyć w całość i ujrzeć bardzo ciekawą mozaikę… z religiami włącznie…

   9. Ewolucyjną rolą K. Karonia jest wybudzić Polaków z unijnego zaczadzenia – i w dziedzinie neomarksizmu antykulturowego K. Karoń jest niekwestionowanym autorytetem. Natomiast o kulturotwórczej i duchowej roli Słowian i Prasłowian (Ariów-Scytów-Skołotów) w dziejach planety pan Krzysztof, mówiąc najdelikatniej, wie na razie niewiele, bo nie raczył przeczytać nawet dzieł zebranych Janusza Bieszka, nie mówiąc już o bardziej duchowym wymiarze zagadnienia ujętym choćby w Wedach i Aweście 🔆

    Ale wszystko ma swój czas, ja sam straciłem ćwierć wieku pobytu na naszej przepięknej planecie, wierząc w babilońsko-watykańskie wkrętki… 😉

    *

    Natomiast mówienie o „środowisku” w kontekście budzenia się całego wielkiego słowiańskiego Narodu jest po prostu nieporozumieniem. To nie jest „środowisko” czy nawet „środowiska” – to jest wielki ewolucyjny kosmiczny proces!

    Ale doskonale rozumiem, że na ogarnięcie tak „skomplikowanego” zjawiska potrzeba po prostu trochę czasu… 😉

   10. Państwowość w obecnym, gadzim wydaniu zaczyna się w obecnym obiegu ewolucyjnym oczywiście od Babilonu.

    Lechia pierwotnie była utkana na zupełnie innym paradygmacie: na naturalnym kosmicznym prawie Bożym, prawie Ziemi i prawach plemienno-RODowych. Później model babiloński zawitał niestety i nad Wandalusa, czyli nad Wisłę. I tak trwa do dzisiaj. Ale ten model wypełnił już na szczęście swoją ewolucyjną rolę i już całkiem niedługo zacznie się transformować w stronę powrotu do WZORCOWOŚCI… 🔆

    Ale o tem inną razą 🙂

   11. Random Unstable, a czy to ważne, która państwowość była najstarsza? Były różne, na różnych etapach. Ważne, żeby powrócić do źródła, do natury, do naturalnych praw, nikt nie będzie się wtedy nad tym zastanawiał. Wszystko będzie wiadomo.

   12. Monotemat pisze : „Największą tragedią jest to że nie macie dośc siły i odwagi by poznac dziedzictwo kulturowe 1000 letniej chrzescijanskiej Polski a macie czelnosc oskarzac katolików o naiwnosc jednoczesnie korzystając z dobrodziejstw jakie katolicka cywilizacja zrodziła. ”

    Katolicka cywilizacja, jeśli to można nazwać cywilizacją to oprócz strachu i zniewolenia umysłów katolików niczego dobrego nie przyniosła naszemu KRAJowi.

    Przez tak zwaną przez Ciebie cywilizację, to jak na razie to jesteśmy w czarnej d…ie u murzyna.

  2. Szanowny Panie monotemat moze i jest prawdziwa informacja, ktora Pan podaje. Nie wiem ?
   Jednakze ta informacja w niczym nie zmiania faktu, ze od WIEKOW na PODLASIU MADRE KOBIETY WIEDUNKI zwane Szeptuchami lub „Babkami” od Baby Jagi czyli Bogini Jagi (Baga ze staroperskiego BOG DOBRY SPRAWIEDLIWY ❤ ) …Pan pewnie wie, bo sie Pan Persja starozytna interesuje). Otoz od wiekow te Kobiety i Paru Mezczyzn pomagaja, lecza, uzdrawiaja, naprawiaja pomacone Zyciorysy…pomacona WODE ZYCIA …

   TAW wzial do naglowka obraz, ktory tu zamiescilam chyba dzien czy dwa dni temu … WODA ❤ ❤ i KOBIETA… i LAS…i Wiecej jeszcze oczywiscie …Oczewidno…oczyma Widno 😉
   Widno i Widac !

   Przestrzen Przemowila !
   Gdy otwarlam przed chwila komputer, szukalam piesni o WELESIE (tak, tak w jezyku Braci ze Wschodu 😉 )
   i otwarla sie ta :
   .https://www.youtube.com/watch?v=lsn9_DuULyA

   …i ZYWA WODE… !
   a zaraz potem
   .https://www.youtube.com/watch?v=-vUFtOgZ6uo

   Pisze Pan:"Prosze pamietac, ze rosyjscy uczeniu maja duze doswiadczenie i osiagniecia w zakresie psychomanipulacji od czasow przelomu XIX i XXw wieku. "
   No dobrze, moze i tak. Pewnie maja. Mozliwe, ze nawet wtedy juz niektore artefakty to po prostu "podkladki" ???
   Mam tu na mysli konkretne znaleziska, ale nie bede rozwijac.
   Jednakze to nie zmienia faktu, ze zupelnie "inne" sily z zaparciem i agresja od wiekow staraly sie niszczyc wszelkie slady kulturowe SLOWIAN czy jak kto woli Lachow, Drewlan, Slezan, Ledzian, itd.

   A moze, tak sobie mysle, ci uczeni rosyjscy, to wlasnie swiadomi Slowianie, Hyperborejczycy, ktorzy zalapali, ze "ktos" i ich przez wieki manipulowal.
   Jak Pan wyjasni, ze w GRECJI nastepuje z predkoscia spirali powrot do Korzeni czyli do tradycji Hellenow ?
   Jak Pan wyjasni, ze wsrod Afrykanczykow zamieszkujacych Europe tez sie pojawiaja ruchy powrotu do tradycji, do WIEDZY PRZODKOW ?
   Wiele jest osob zupelnie kupionych przez system, ale sa osoby z Afryki, ktorym propnowano naprawde wysokie funkcje za… I odmowili, bo NIE MOGLI !
   To znaczy DUCHOWO NIE MOGLI.
   Corka jednego z tych wtajemniczonych w Tradycje, powiedziala, ze ktos, kto dostapil wtajemniczenia i blogoslawienstwa, nie moze po prostu zdradzic Przodkow !
   Jest to silniejsze niz strach…Chociaz w jej RODzinie niektore osoby zaplacily wysoka cene za wiernosc Przodkom.
   Czy tam tez jacys agenci sztucznie tworza "tradycje" czy moze owa TRADYCJA jest jak POWRACAJACA FALA !
   O! w piesni padaj slowa :" I ZYWOJ WODOJ…" 😉
   Przypominaja mi sie KATARZY ! Ktos, kto dostapil konsolentum nie mogl, po prostu nie mogl zdradzic… podobno byly tylko dwa przypadki odwrotu i to na straszliwych torturach…
   Jak Pan widzi po tych przykladach, jest na CALEJ MATCE ZIEMI Wiatr, ktory niesie jakas niezwykla Energie.

   1. Arkona napisała: „Jak Pan wyjaśni, że wśród Afrykańczyków zamieszkujących Europę też się pojawiają ruchy powrotu do tradycji, do WIEDZY PRZODKÓW ? Wiele jest osób zupełnie kupionych przez system, ale są osoby z Afryki, którym propnowano naprawdę wysokie funkcję za… I odmówili, bo NIE MOGLI ! To znaczy DUCHOWO NIE MOGLI. Córka jednego z tych wtajemniczonych w Tradycje, powiedziała, że ktoś, kto dostąpił wtajemniczenia i błogosławieństwa, nie może po prostu zdradzić Przodków !”

    To szamani? Czy możesz podać więcej szczegółów? Bardzo interesujące!

    Mam wrażenie że próba zniszczenia Europy przez sprowadzanie uchodźców z Afryki i propagację lewactwa nie wypali bo obudzi zarówno Europejczyków jak i Afrykanow. Kiedyś znajomy przyszedł ze znajomą Nigeryjką, zatrudnioną w jakiejś organizacji ONZ’towskiej a więc super-lewicowa. Powiedziałem jej że Afryka bardziej potrzebuję broni i amunicji niż żywności. A szczególnie kobiet należy nauczyć używania broni palnej dla obrony przed gansteryzmem i przed ich własnym rządem. Wzięła to za żart ale potem powiedziała mi że jej ojciec przyznał mi całkowitą rację i też tak uważa. Nb należałoby też uzbroić Polaków i Polki. I to jak najszybciej. Pozdrawiam, Heretyk

  3. A to dedykuje specjalnie dla Pana monotemat 🙂
   Modlitwa Ojcze Nasz w języku Aramejskim (2 tłumaczenia) Abwoon D’ Bashmaya

   Poprzedni komentarz jest dlugi, wiec ta dedykacje pisze odzielnie by byla widoczna!
   Jak Pan widzi, Nauczyciela mamy byc moze tego samego, ale…ktore to sa JEGO teksty ?
   A zreszta, sa sytuacje, ze jedno nie wyklucza drugiego.
   Niech bedzie pozdrowiony.
   Chwala Przodkom
   Chwala Ojczyznie.

   .https://www.youtube.com/watch?v=Bq_M4emcXbg

  4. Drogi Rodaku monotemat, zauwaz z jaka sila i przyspieszeniem 😉 SPIRALNIE !
   postepuje rozkwit roznych grup piesni, tanca, rekodziela, rekonstrukcji historycznej, itd. ?
   To ZNAK CZASOW !
   Czy myslisz, ze to takze madrzy i sprytni naukowcy rosyjscy agenci zaprojektowali ?
   Czy moze jet to odpowiedz na niebezpieczenstwo „globalizmu”.
   Bo BEZ KORZENI NIE MA SKRZYDEL !
   I o tym wiedza inne Narody !
   One tez szukaja DROGI DO SIEBIE !

   .https://www.youtube.com/watch?v=rn9501EPLkI

   .https://www.youtube.com/watch?v=uJNZ_cPIDh0

  5. tak jakby KKowi nie mieli doswiadczenia w psychomanipulacji???Coz prawda zaboli nie jednek turbokatolika .Pozniej sie dziwic ze taki Rydzyk przejmuje wszystkie dobra od zmanipulowanego spoleczenstwa w zamian za miejsce w niebie.Kto sie jeszcze na to da zlapac Monotemat??chyba niedouczony i zubozony wczesniej tak aby wlasnie nie mogl sie douczyc histori. Plyn chlopie swoim torem ,bo szkoda twego czasu trolu.

  6. ..domyslam sie ,ze Kadlubek,Prokosz,Gal Anonim ,Dlugosz oraz kronikarze frankonscy i rzymscy byli agentami sluzb specjalnych rosyjskiego KGB. Zdaje sie ,ze kronikarze opisujacy bitwe nad rzeka Lech tez byli solidnie oplaceni przez KGB aby pisali bzdury o ostatecznej bitwie miedzy unia ludow Lechickich a wojskami zarazy franikjskiej ottonowego marszu na wschod .
   Podobno instytucja kosciola dopoki istnieje jest narzedziem skutecznego oddzialywania na spoleczenstwo nie wiadomo tylko czy w dobrym czy zlym aspekcie.Domyslam sie jednak ze przypalanie ogniami piekielnymi ze stosow mialo tak zbawienne skutki w sredniowieczu ,iz na pokolenia ludzie wyrzekli sie diabla ktorego opisuje bzdurzenie monotematu. Niestety utrzymywanie kultury judo-chrzescijanskiej jest tak kosztowne a co za tym idzie jej elit ,ze obywateli nalezy ciagle straszyc jak nie diablami to globalnym ociepleniu i innymi kryzysami aby od pionu nikt nie mogl sie odchylic i negowac system w ktorym zyjemy.

 4. SłowiAnko i TAWie : brawo, brawo, brawo!!!…nic dodać nic podzielić…i wydaje mi się, że praktycznie Wasze ostatnie 2 wpisy zamykają temat „monotemata”…

 5. MONOTEMAT ….dobry nickname.Zeby nie bylo chuzia na rozia to powiem krotko. Idz chopie do Karonia i Jego sie trzymaj ,flagowki watykanskie musza miec swoich krzykaczy.
  Dziwie sie TAW-ie ze wdajesz sie w rozmowy z 5 kolumna obroncow kultury judo-chrzescijanskiej.Oni musza isc swoja droga a ich upadku juz nic nie zatrzyma.Szkoda energi na nich.Slava!

  1. Mimo wszystko uważam, że takie dyskusje w 2019 – roku upadku autorytetu KK w Polsce – są niezwykle cenne.

   Fakt, że zabierają energię, ale pomyśl, że czytają nas tysiące, więc może komuś przypadkiem jakiś uśpiony Zwój Wedy w mózgu drgnie… 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s