List otwarty do miłującej prawdę polskiej inteligencji. Mam głęboką świadomość, że w dzisiejszym zakłamanym świecie zwracam się tak naprawdę do zaledwie kilku lub kilkunastu posiadających wrażliwe sumienie naukowców w Polsce. Kochani, to właśnie Wy będziecie już wkrótce postaciami historycznymi.

A chodzi o bardzo prostą i konkretną sprawę. Posłuchajcie.

Kilku lub kilkunastu polskich historyków oraz humanistów musi wyłonić spośród siebie przedstawiciela, który skontaktuje się z arcybiskupem Konradem Krajewskim i poprosi go o pięć minut spokojnej rozmowy.

Podczas tej rozmowy trzeba poprosić księdza arcybiskupa, by poinformował papieża Franciszka o fakcie posiadania przez Tajne Archiwum Watykańskie dokumentów udowadniających istnienie Polski starożytnej, czyli Lechii. Niech ksiądz arcybiskup poprosi Franciszka, by dwóch polskich naukowców mogło zrobić w Tajnym Archiwum Watykańskim kwerendę na ten temat.

TAW

Reklamy

20 myśli w temacie “List otwarty do miłującej prawdę Polskiej Inteligencji

  1. Dzien dobry,
   Mam lepszy pomysl. Zamiast apelowac do chocby nie wiem jak zyczliwych funkcjonariuszy zbankrutowanej instytucji od toksycznych idoli, jeszcze lepszym sposobem na odzyskanie Prawdy jest zrobienie tego wlasnymi silami. Kazdy to moze zrobic, wystarczy uwierzyc w siebie, a wspopracujac razem – jeszcze latwiej! Goraco Pozdrawiam, Heretyk

  2. TAWie, czy KARDYNAL Konrad Krajewski odegra role w pobudce Slowian i Naszego Narodu?

   „Papieski jałmużnik Konrad Krajewski został kardynałem. Podczas dzisiejszego konsystorza, jako jeden z 14 nowych purpuratów, otrzymał od papieża Franciszka biret kardynalski i pierścień.
   Jest siódmym polskim kardynałem. Są nimi Henryk Gulbinowicz, Zenon Grocholewski, Stanisław Dziwisz, Stanisław Ryłko, Kazimierz Nycz i Marian Jaworski.
   53-letni kardynał Krajewski jest jednym z najbliższych współpracowników papieża i razem z nim realizuje liczne inicjatywy dobroczynne na rzecz ubogich, bezdomnych, migrantów czy uchodźców”.
   https://wiadomosci.onet.pl/swiat/konrad-krajewski-kardynalem-otrzymal-od-franciszka-biret-i-pierscien-artykul/ct29hl3

   1. Jak już pisałem ponad pół roku temu, widzę związek pomiędzy kard. Krajewskim a Tajnym Archiwum Watykańskim w Watykanie… 🙂

    JZP pośrednio potwierdził moje wglądy, więc czuję, że rozmowy na temat pierwszej fazy Ujawnienia już się odbyły…

    Czuję też na przestrzeni pierwsze ruchawki w kierunku zorganizowania przez jakiś ważny uniwersytet poważnej debaty nt. prawdziwych korzeni naszego Narodu…

   2. TAW, Twoje słowa to miód na słowiańskie serca,

    a tak na marginesie, nie wiem jak wy, ale ja dzisiaj znowu momentami czuję się, jakby ze mnie wszystkie soki wyciśnięto, potem to przechodzi. Nie wiem co się dzieje. Dzisiaj miałam wrażenie takie jak w filmie Predator. Oczy jakby zaszły lekko łzami, światło lamp się zamazywało, ale normalnie po mrugnięciu taki lekko zamazany obraz znika, u mnie nie zniknął od razu, tylko to zamazanie jakby się przesunęło. Potem wyszło z pola widzenia. Zdarzyło się kilkakrotnie. Dziwne. Albo ja jestem dziwna.

    Dobranoc, urlop się skończył, rano trzeba wstać do pracy….

 1. Pierwsza myśl jaka się pojawiła „przecież to się nie uda, tak nie można”, po namyśle… przecież tak właśnie trzeba! Bezpośrednio, odważnie i szczerze. Inaczej nic się nie zmieni, wspieram całym sercem i winszuję powodzenia. Będę się śmiał że szczęścia do lub z niego płakał kiedy cel zostanie osiągnięty.

 2. Dzień Dobry, Kochane Lachy.
  Mówię zawsze tak: Mam „100” lat i wiem, że zawsze trzeba upominać się o swoje, bo inaczej każdy opowie swoją historię – wyśmiewając się z Naszej. Upominajmy się i: „nie miętko” niech do dzieciaków – młodzieży dociera.
  Młodzi jesteście, to nie wiecie – tutaj na Pomorzu Zachodnim baaaaaardzo nam wpajano, że to są słowiańskie tereny – ja w szkole podstawowej w latach sześćdziesiątych miałam tylko taką naukę / przy tem było wpajane utrwalanie władzy ludowej/. – dowodem słowiańskie nazwy wiosek, miast, jezior, szkół… np. TRZYGŁÓW k/GRYFIC- Jezioro Trzygłowskie k/Gryfic pierwsze- nst. Jezioro Trzygłowskie drugie na ziemi gryfickiej https://pl.wikipedia.org/wiki/Gryfici ////- nst. jezioro Trzygłowskie trzecie k/ Trzcińska Zdroju itd. Trzcińsko, Trzcianka, Cerkwice, Warcisław i wiele, wiele – mapa Nam pokaże. Nazwy ulic – Szczecin – Swarożyca, Warcisława-Światowida … Skąd to się wzięło?? Ja wiem, że jest Wielka Książnica Słowiańszczyzny – czytajmy – Legendy to nie Bajki, jak mówi Franz Zalewski – youtube.
  http://www.ispan.waw.pl/ksiegarnia/pl/p/Dawne-slowianskie-nazwy-miejscowe-Pomorza-Szczecinskiego%2C-Ewa-Rzetelska-Feleszko%2C-Jerzy-Duma%2C-przy-wspoludziale-Hanny-Pustuly-Ryzko/9.
  Dlaczego mówimy, że historia jest nauczycielką życia? Ale, ale – prawdziwa historia …
  Upominajmy się. Wysyłam Wam Dobrą Energię Miłości z Najwyższej Półki. Pozdrawiam serdecznie. Justyna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s