<https://youtu.be/lJOYrqzZehE

<https://youtu.be/9jtc6_BYUc4

Zofia Piepiórka, „Święta tajemnica Gdyni – kamienny testament”, Wydawnictwo Radwan, 2010.

<https://youtu.be/hOnZhKH7Tqw

<https://youtu.be/yJ86tNr3SkA

<https://youtu.be/sAAXMgS_1DM

<https://youtu.be/a2wblx3Xhos

32 myśli w temacie “Piramidy Gdyńskie – najbardziej ukrywane przez „polskie” rządy starożytne słowiańskie artefakty. Zofia Piepiórka, Dariusz Kwiecień, dr Franc Zalewski

 1. TAW: Cóż za synchronizacja… wczoraj myślałam, żeby wreszcie wybrać się na Świętą Górę i zrobić dokumentację fotograficzną😁. Prawie codziennie obok niej przejeżdżam:). Od pewnego czasu „ciągnie mnie” dziwnie… chcę wejść i sama się wreszcie przekonać, na ile oddziaływuje.
  Starsi ludzie z 3city opowiadają, ze jeszcze po wojnie na górze były znajdowane artefakty, ale w tajemniczych okolicznościach znikały wywożone najczęściej przez naszych wschodnich „przyjaciół”. Po co? Nikt wtedy nie pytał!

  Znajoma – dyrektorka Domu Kultury w Rumi ma w swoich zasobach zmumifikowane ciało kobiety żyjącej na tym obszarze (czyt. Wybrzeżu) ponad 3000 lat temu. Jest w Domu Kultury, ponieważ żadne muzeum nie było nim zainteresowane. Ciekawe dlaczego?
  Inny znajomy jakieś 20 lat po wojnie wykopał w lesie oliwskim toporki i groty. Wyglądały na prehistoryczne, więc zaniósł je do instytutu archeologii, ale ten go zbył, chociaż rzekomo przyjął materiał do badania, ale na nieokreślony czas. Po pewnym czasie dziwnym trafem artefakty „zaginęły”.
  Dbajmy sami o kulturę, jak coś wykopiemy, dzielmy się informacjami, bo na „służby” rzekomo do tego powołane liczyć nie można.
  Sława NAM!

  1. „Znajoma – dyrektorka Domu Kultury w Rumi ma w swoich zasobach zmumifikowane ciało kobiety żyjącej na tym obszarze (czyt. Wybrzeżu) ponad 3000 lat temu. Jest w Domu Kultury, ponieważ żadne muzeum nie było nim zainteresowane. Ciekawe dlaczego?”

   – Dlatego, że badania genetyczne potwierdziłyby obecność Słowian na tych terenach, odkąd cofnął się z nich lodowiec… 🙂

   *

   Absolutnie nie przekazujmy żadnych artefaktów instytucjom!

   1. TAW: dokładnie jak mówisz, wszyscy o tym wiemy. Takich kwiatków, gdzie nie popatrzysz jest cała masa. Pamiętam jakiś czas temu czytałam artykuł o znaleziskach w Płocku. Jeden z archeologów sugerował, że w miejscu dawnej świątyni na Ostrowie Tumskim zostały odnalezione zwęglone szczątki dziecka, jak się nie tak dawno okazało były to oczywiście szczątki zwierzęce – może ofiarne.
    Próbuje się Nam-Słowianom na siłę przypiąć łatkę barbarzyńców podczas gdy największym barbarzyńcą tamtych czasów był KK.

    Dobrze, że te wszystkie fakty powoli wychodzą na jaw:).
    Nie oczekuję, że ktoś nas kiedykolwiek przeprosi za kalumnie rzucane przez wieki, oczekuję, że odda nam należną CZEŚĆ I SŁAWĘ/CHWAŁĘ!!!🙂

   2. No i zaś jestem w domu .
    Jakiś czas temu jak zwykle myśląc o czymś , zadałam pytanie :
    – o co chodzi tak na prawdę z tym genotypem , mieszaniem genów , kurcze czy to na prawdę takie istotne?
    I przyszła odpowiedź : „ponieważ gdy dojdzie do kompletnego jej unicestwienia , nie będzie dowodów a ludzie tak kochają dowody”
    Podzieliłam się tym z mężem ,a rano obudziłam się z uszkodzonym okiem … i nie , nie przyciągam tego bo po co miałabym przyciągać sobie takowe rzeczy ?, nie ma we mnie też strachu przed mówieniem głośno o rzeczach ważnych.

    No to o co Tobie chodzi Myśląca Inaczej z tymi Słowianami ? O nic , ja nie jestem przeciwko nikomu , bo taka jestem , mam wrażenie, że to przeszkadza czasem komuś …. jednakże nie oznacza to , iż się godzę na coś , to już są dwie różne kwestie .

    A ja ( ja przerabiam minn” kalectwo” swojego Rodu) w sumie już jakiś czas temu , to zrozumiałam , zapomniałam , potem zaś , i zaś.

    Bo jestem tym dzieckiem na którym skupiło się wszystko i jestem tym innym dzieckiem , dziś zrozumiałam w końcu te słowa :

    „Jesteś jedyna taka w swoim rodzie ”

    Jestem tym dzieckiem , które zawołał las około 5 lat wstecz.

    I już rozumiem dlaczego nie mogłam odlecieć , dlaczego poczułam całą sobą że musze tu pozostać.

    Tawie :):3
    „Narkoman na głodzie” : nietrafiony , niezatopiony 🙂
    Wiesz co kilka lat temu , jak znalzałam się w takim momencie jakbym ogladała świat sama nie wiem jak to opisać .
    Powtarzający się film , usiadłam i pomyślałam sobie co ja tu robie ? czy ja jedna to widze ?
    Powiedziałam wtedy do „Boga”- poważnie ? poważnie to wszystko na co Cię było stać , to ma być to stworzenie powtarzający sie mechanizm ? Może byś mnie w końcu czymś zaskoczył . No mówisz i masz 🙂

    Dziękuje za waszą cierpliwość , waszą obecność , za to że po prostu jesteście , bo tak na prawdę tylko to się liczy wśród ludzi , a moja tęsknota do domu , cóż przychodzi taki moment , że tęsknisz i staje się to Twoją drogą .

    Dla was wiersz Em Claire

    Nie wiem, czy twój bóg jest
    taki sam jak mój bóg?

    Czy jest utkany z Miłości?

    Czy pragnie dla ciebie tego, co ty pragniesz?

    Czy przychodzi do ciebie z otwartymi ramionami ,
    o nic nie prosząc, gotowy na wszystko?

    Czy szepcze ci do ucha o Światłości?
    I Spoczynku, i wskazuje drogi,
    które cie tam doprowadzą ?

    Czy przypomina ci twe Widzenie ?
    Czy przypomina ci twą Wiedzę ?

    Czy przypomina ci najczulszego Kochanka,
    o jakim marzyłeś, kojącego,
    pieszczącego całe twoje ciało,
    usuwającego znużenie z serca?

    Czy kiedykolwiek się spóźnia ?

    Czy kiedykolwiek odchodzi?

    Czy jest utkany z Miłości?

  2. Kamienie wołać będą! Tyle się mówi o podziemnych bazach – o walkach, a ilość owych baz jest szokująca – słyszałam o nich, ale teraz dopiero jest potwierdzenie, że to nie fikcja – niestety!
   Podziemna Wojna? TEN TROP MUSIMY ZBADAĆ. Raport część 1, 6 kwietnia 2020.

   „Analiza materiału ze Stanów, zbyt wiele elementów zaczyna do siebie pasować, by zignorować ten materiał”.

   .https://www.youtube.com/watch?v=_G-FhzgeZME

   TAW kiedyś wspominał, iz bardzo duzo jest baz w POLSCE, a tutaj jest potwierdzenie i tu PANI ZOSIA PIEPIÓRKA MA SWÓJ WIELKI WKŁAD! Szczegółowe omówienie Bazy obcych w Polsce – Izabela Janczarska https://www.youtube.com/watch?v=MACQfdnUsqQ&t=2300s

   A co do kolejnych dymisji i rozpadu PiS, WSZYSTKO IDZIE KU TEMU – KOLEJNY poseł PiS ma wątpliwosci:
   Koronawirus i 5G „przy okazji”. Tworzycie nową bezpiekę! Grzegorz Braun https://www.youtube.com/watch?v=5K2wJTxBk1k

   Pierwszy raz widzę tak mocną wypowiedź Pana Brauna!

   1. Słowianeczko ❤ pewno Czytałaś- ja Panią Izabelę pierwszy raz słyszałam i odbieram POZYTYWNIE- Pani IZA poleciła ksiązkę swojego autorstwa, ale dziwnym zbiegiem ksiązkia jest niedostępna, a ciekawie się zapowiada i tytuł i opis:

    Czas budzenia starej wiedzy
    Autor: Izabela Janczarska

    ,,W książce opisane zostały autentyczne doświadczenia i badania zebrane na przestrzeni 15 lat w miejscach szczególnych, takich jak: Rezerwaty Kamiennych Kręgów, Kamienie Diabelskie lub Święte oraz miejsca szczególne pod względem energetycznym na terenie Polski. Zakres omawianej tematyki dotyczy głównie życiodajnych pasm energetycznych zaczepionych w takich miejscach, ich roli i niezwykłej wagi dla podtrzymywania życia na Ziemi. Jeśli czytelnik zna temat "Sieci Wilka" lub opracowania pana Kazimierza Bzowskiego, zachęcam do lektury niniejszej książki. W treści znajdują się także fragmenty prywatnej korespondencji z prof. Janem Pająkiem z Nowej Zelandii, z Kazimierzem Bzowskim, Robertem Leśniakiewiczem i Arkadiuszem Miazgą, dotyczące pasm energetycznych, tuneli szklistych pod powierzchnią planety, UFO itp. zagadnień oraz medialne i radiestezyjne odczyty informacji uczestników badań, którzy posiadają wykształcenie radiestezyjne i bioterapeutyczne. ''

    SIEĆ WILKA- też o tym słyszę pierwszy raz!

    ,,Miłosław Wilk, odkrywca niezwykłej sieci radiestezyjnej, opowiadającej o historii naszego świata.

    Na ziemi rozpościera się tajemnicza sieć, która łączy każdą część korzeni Ziemi. Tysiące i dziesiątki tysięcy poziomych i pionowych żył-kanałów informacyjnych i „penetrujących” przenikają się nawzajem. Zapis wydarzeń i przekaz informacji do Kroniki Akaszy.

    Książka opisuje co robi UFO na Sieci Wilka, kto jest podglądany i szereg innych ciekawych zjawisk.''

    W JAKI SPOSÓB ZOSTAŁA ODKRYTA SIEĆ WILKA?
    15 lutego 2010

    DALEKI KOSMOS

    Ósmego sierpnia 1981 roku w Chałupach na półwyspie helskim wylądowało UFO. Zostało to bezspornie stwierdzone przez świadków, których przebadaniem zajęli się ufolodzy z Warszawy, obecni tego dnia na plaży.

    Stwierdzono co następuje :

    Nieznany obiekt pojawił się dwa razy, w odstępie około 12 minut w tym samym miejscu.
    Nieznany obiekt (dalej jako UFO) pozostawił po sobie ślady.tworzące nieregularny siedmiokąt.
    Obiekt w locie obserwowano jako “różową chmurkę”
    Świadek “Ryszard” spotkał dwóch “humanoidów” w pobliżu UFO

    https://paranormalpl.wordpress.com/2010/02/15/w-jaki-sposob-zostala-odkryta-siec-wilka/

    Moze przez przypadek mamy rozwiazanie co do ochrony przed 5g:
    ,,Prawie całkowitą zaporą dla tej fali jest … zwykła poduszka z pierza, zaś absolutną przeszkodą jest PRÓŻNIA.''

   2. Piękna Słowiańska Duszo! Elaszko, jest mi wiadome, skąd, nie wiem, ale przekonanie takie mam, że potężne bazy gadzio-obcych nam złowrogich cywilizacji znajdują się w naszym kraju pod wyspą Wolin, Gdańsk-Gdynia, Rzeszów.
    To stamtąd te potwory jeszcze na razie manipulują nami.

    Ale Światłość do Nas nadchodzi wielkimi krokami, my
    Naród NIEZŁOMNY, jak NAS zowią w Świecie, i tym razem na kolana na pewno nie padniemy. 🙂

 2. W końcu! ❤ TAW NADSZEDŁ TEN CZAS- ŚWIĘTA ARIÓW GÓRA W GDYNI DOCZEKAŁA SIE TWOJEGO TAWciu WSPARCIA! Dziękuję: Elizie Kochanej ❤ I TAW TOBIE ❤
  Nawet dzisiaj rano tak sobie o tej wyjątkowej czarnej bazaltowej piramidzie myślałam! I co widzę OPIEKUNKA GÓRY PANI ZOSIA ZAWITAŁA NA TAW OFICJALNIE!
  No właśnie dlaczego tak wyjatkowa jedyna w swoim rodzaju czarna piramida znajdujaca się na ziemi SŁOWIAN osnuta jest zmową milczenia! A przecież to za jej sprawą nad POLSKĄ PRZESTRZEŃ ZMIENIŁA SIĘ I STAŁA SIĘ GWARANTEM BEZPIECZEŃSTWA I ZMIAN, KTÓRYCH JUZ ZADNA SIŁA ZŁA NIE POWSTRZYMA!
  Moje wewnętrzne wołanie w końcu doczekało się zainteresowania Słowian naszą najpotężniejszą MOCĄ!
  Do ŚLĘŻY się dobrali do Góry w Gdyni NIE ZDOŁALI!
  Artefakty, które naziści pozyskali utonęły- na ziemi Słowian pozostały!
  Mimo jakiegoś dziwnego zmęczenia poczułam nowy napływ sił!
  Już pora pomóc Pani Zosi- umęczonej przez kler i sam Watykan i samych Plejadian i Reptili (więc na zdrowy rozum nasuwa się pytanie- dlaczego takie ich zainteresowanie ukrywaniem piramidy!) – PRZYWRÓCIĆ MOC NASZEJ CZARNEJ Z NIEZWYKŁEGO KAMIENIA ZBUDOWANEJ- BAZALTU PIRAMIDZIE! Bazalt nie przepuszcza żadnego promieniowania!

 3. A tak na marginesie TAW MÓWILES, ŻE W TYM ROKU BĘDĄ BADANE KOPCE: Kraka i Wandy!
  Pani Zosia mówiła o 12-16 metrach! W przypadku kopca WANDY: na głębokości 16 metra jest cos na kształt komory grobowej!
  Kopiec Wandy – Najnowsze badania przy pomocy georadarów
  .https://www.youtube.com/watch?v=afunZgWmOoY
  Śpiew Ptaków uskrzydla 😀
  I znalazłam komentarz NASZEGO DAMIANA I CZCIBORA ❤
  ,,Kroniki i artefakty Lechitów odnalezione w kopcu zaszokują wrogów ojczyzny. Już niedługo''

  1. Niedługo wyjdzie na jaw cała prawda o podziemnych artefaktach o dużym znaczeniu dla Nas Słowian.
   Pięknie będzie się działo, gdy cała prawda ujrzy światło dzienne.
   Jak ja się cieszę, że mogłam się urodzić na tych ŹRODLANYCH ziemiach…………………………………..?

  2. Witajcie, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, niedawno, jak tu pisałam, miałam wizję kopca, piramidy, z której jakieś bogactwo koloru czarnego wpływało, (kojarzyło m się z kopcem Kraka, Wandy). Wczoraj pod zamkniętymi powiekami zobaczyłam łabędzia, był biały, śwetlisty. Miałam wrażenie, że to ciąg dalszy tamtej wizji. Łabądź pływał w ciemnej, ale świetlistej wodzie, pod wzgórzami. potem to się rozmyło, pojawily się jakby jakieś bryly metaliczne, z ciemnego metalu, lekko błyszczący grafitowy kolor. Unosiły się nad tą, również chyba grafitową falującą taflą, po której wcześniej pływał łabądź.

   TAW, po tym jak zamknąłeś bloga, nie miałam żadnych wizji, wcześniej tylko w wyjątkowych sytuacjach, ale bardzo wyraziste, przykładem tu jest to, że zobaczyłam pod zamkniętymi powiekami anioła, którego ktoś wysłał do osoby o której robiłyśmy medytacje wspomagające. A o tym, że druga metytująca osoba wysłała Anioła, do tej wspomaganej dowiedziałam się dopiero na drugi dzień, kiedy rozmawiałyśmy o naszych odczuciach „medytacyjnych”. Byłam w szoku, ciężko mi było samej w to uwierzyć. Pewnie gdyby mi ktoś o tym powiedział, nie uwierzyłabym, bo właściwie jetem realistką.

   Po Twoim powrocie, zaczynam znowu czasami coś „widzieć”. Tak jak te kopce z czarnym bogactwem, czy tego łabędzia wczoraj.

   Myślę, że my wszyscy piszący tutaj u TAWa w jakiś sposób się wspieramy. Mentalnie.

   Dodam tylko jeszcze, że osobie, która lubi czasami karty anielskie stawiać, na myśl o mnie wypadła z talii karta, na której bylo napisne, że mi się nie zdaje, kiedy myślę, że koło mnie coś dziwnego się dzieje, że ja mam jakąś misję do wypełnienia, a Anioły, ktore są do mnie wysłane będą mnie w tym wspierać, postawią na mojej drodze ludzi, którzy mi wskażą drogę i pomogą. I trochę innyc rzeczy. Ja mam tylko prosić, a one zajmą się „wykonaniem”.
   A i jeszcze jedno, ostatnio wszędzie widzę serca ❤💙💗.

   Nawet jak sobie dłoń przycięłam, to mi się milimetrowy 3-4 mm krwiak w kształcie serca zrobił.

   Czasami wydaje mi się, że wariuję. To wszystko, jest takie nierzeczywiste. Mój mąż już dawno mi mówił, że jestem czarownica, baba jaga, ja to zbywałam, choć już kiedyś miałam różne przeczucia, ale teraz to się nasiliło. Tylko szkoda, że tego nie rozumiem,

   Miłego wieczoru kochani.

   1. Biały łabędź, czyli gwiazdozbiór łabędzia i znajdująca się tam galaktyka pegaza – stamtąd przybyliśmy na obecną planetę wiele milionów lat temu.
    Nie pochodzimy od małpy ani od Adama i Ewy – to hybrydy, które dały początek istnienia narodu „przebranego”

 4. I za mną od kilku dni chodzi temat piramidy w Gdyni, a tu hop o jest!! A warto w ogóle ruszać temat piramid na świecie? Czy to strata energii?

  1. Tego procesu nikt nie zatrzyma, gdyż temat piramid wyjątkowo działa na wyobraźnię. Tak po prostu nas zaprogramowano. A że żyjemy w świecie dualnym, w którym każdy kij ma dwa końce, to ci, którzy nas zaprogramowali na piramidę, sami wkrótce oberwą skutkami naszego nią zainteresowania… 😀

 5. Cazy ktoś mi w końcu wytłumaczy o co chodzi z tymi piramidami? Wiem, że istnieją, ale kiedy zbudowano?

  1. Wg przekazów pani Zofii pochodzą one z pierwszego obiegu ewolucyjnego na naszej przepięknej planecie.

   Z tym, że pani Zofia uważa, że były cztery obiegi ewolucyjne, ja zaś uważam, że nasz obecny obieg jest siódmym z kolei. Ale to szczegół. Ważne, że piramidy są tak stare, że naszym nałukofcom żadną miarą nie mogłoby pomieścić się to w ich zawężonych zwojach mózgowych.

   1. Czyli mają grubo ponad 100 tys. lat? JA też uważam, że jesteśmy 7 cywilizacją z kolei.

   2. Ja świadomie nie używam określenia „cywilizacja”, gdyż tego szLACHetnego miana obecny obieg ewolucyjny jeszcze się nie dopracował… 😀

    Cywilizacja jest wtedy, gdy służy Życiu.

    A to, co obecnie się tu panoszy, to jest antycywilizacja.

   3. Szokiem będzie ich wiek. Mało tego! Są podobno o wiele większe niż piramidy w Gizie.

 6. Jezeli ja jeszcze moge z pytaniem. A do czego slużą, TAW? Bo jest wiele teorii i na pewno do jakiegoś konkretnego celu zostaly zbudowane.

  1. Piramidy to kosmiczne stacje nadawcze, służyły do komunikacji międzyplanetarnej.

   Służyły też innym celom, była to na przykład technologia do Kreacji i Wizualizacji…

   Ale do tego ludzkość jeszcze nie dorosła: na razie jesteśmy zajęci podgryzaniem się wzajemnym, czyli wojną domową.

 7. „Nieprędko.

  Nie widzę tego w najbliższej przyszłości”.

  Myślę, że ta przyszłość wyklaruje się dopiero wtedy, gdy Naród polski stanie się gotowy (przynajmniej w większości) na te odkrycia.
  Ludzie nad Wisłą muszą stać się świadomi swoich starożytnych korzeni, czuć potrzebę szukania dowodów, a te dopiero wtedy zrzucą z siebie mursz historii.

  Aby znaleźć, trzeba szukać, aby szukać, należy wiedzieć, czego się szuka i być przekonanym o prawdziwości idei, historii, dla której odkrycia byłyby niepodważalnym potwierdzeniem.

  Naród musi dojrzeć (ten proces właśnie się dzieje) do stanu, w którym nie pozwoli, aby dowody, odkrycia potwierdzające prawdziwą przeszłość naszych Przodków były przejmowane przez skorumpowany establiszment naukowy, który, jak do tej pory, służy okupantowi i skostniałej, nieprawdziwej historii.

  Nie można dokonać ekshumacji w Jedwabnem, by przekonać się, co działo się 70 lat temu, a co dopiero móc odkopać piramidy zmieniające całkowicie obraz starożytnych dziejów.

  Wiem, że presja Narodu będzie tak duża (strumień stanie się rzeką), że te dzisiejsze, posrane ustawy rzymsko watykańskie przestaną funkcjonować i będziemy mogli swobodnie odkrywać prawdę o nas.

  Dojrzewamy do tego, gromadzimy coraz więcej energii, już pojedyncze kamienie odrywają się od zbocza.

  To czas, w którym monolit traci swoją stabilność, to przeddzień lawiny, która gdy ruszy, pogrzebie w gruzach zakłamanie, odsłaniając jednocześnie tożsamość nas, spadkobierców i potomków naszych Pradziadów i ich prawdziwych dziejów.

  1. Krysiu mogę Ci powiedzieć, że zakręciły się już koła dawnej historii i zostawiły swoje ślady , cała prawda tajemnic ujrzy światło dzienne na przestrzeni roku 2018/2019 a watykańska Bestia runie w odmęty czeluści, gdzie jej miejsce.

  2. Krysiu, piszesz: „… To czas, w którym monolit traci swoją stabilność, to przeddzień lawiny, która gdy ruszy, pogrzebie w gruzach zakłamanie, ..”

   Bardzo trudny czas, teraz i przed Nami, okres oczyszczania Nas i przestrzeni wokół Nas.
   Są podejmowane wszelkie możliwe próby prowokacji, ale wierzę, że ludzie, a szczególnie Polacy, moi Rodacy, będą na te próby odpowiadać mądrym słowem i wiedzą.

   Rodacy, czas na realizację naszej nadziei nadejdzie.
   Patrzcie jak się zjadają, ile sztucznej mgły wokół siebie tworzą i wyciągajcie prawidłowe wnioski.

   Serdecznie Wszystkich pozdrawiam.
   Sława!
   ps. a na Dalekim Wschodzie kraje się łączą, kładą pomału szlaban przed „demokracją światową” .

 8. Witam.
  Właśnie ktoś przesłał mi link do tej strony… Obudziliście się? To dobrze!
  A to z innej „beczki” – pisałam oraz mówiłam o tym rok temu… To jest teraz najważniejsze.
  Pozdrawiam
  Eleorona – Zofia Piepiórka

  Cz.1 https://costeron.blogspot.com/2018/12/costeron-i-armia-144-000-statkow.html?fbclid=IwAR23MpNw9hxEBMhqiv9gEWbkuamXuC6EVXO4lTwox8xjieY-6Swnm5BfV44
  https://legendarnemegality.blogspot.com/2018/12/costeron-i-armia-144-000-statkow.html
  cz.2 https://costeron.blogspot.com/2019/01/costeron-i-armia-144-000-statkow.html
  cz.2https://legendarnemegality.blogspot.com/2019/01/costeron-i-armia-144-000-statkow.html?fbclid=IwAR1TN9BiKXxSQ3UmmtZE5_zNRvw1TvhowhIZCUhpUn8DBycEY1yzf35Y-TY
  Zofia Piepiórka – COSTERON – flagowy statek kosmiczny Króla Lajszla k/Kościerzyny cz.2

  GDY ZACZNIE SIĘ DZIAĆ TO O CZYM MÓWIŁAM I PISAŁAM NIE BĘDĄ POTRZEBNE WIZJE I PRZEPOWIEDNIE…
  Eleonora Zofia Piepiórka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s