„Kamienie wołać będą…”. Tak, to już jest właśnie ten czas. Cesarz Tyberiusz demaskuje zmowę „polskich” naukowców, polityków, dziennikarzy, biskupów, kardynałów, kapłanów nt. prawdziwych korzeni Narodu Polskiego

Niniejszy wpis dedykuję zwycięskim uczestnikom Konkursu Historycznego dotyczącego Polski Starożytnej:

Olimpii, która odpowiedziała prawidłowo już w 5 minut po publikacji zagadki (niesamowite!)

i Zibiemu, który odpowiedział chwilę później🙂

Pozostali zwycięzcy to:

Ania Kenig-Kacperska,

Mira,

Zen,

Paweł, 

lucek.ch, 

aline5, 

darja34, 

lisiczka, 

Bartosz K, 

Bartosz Krzywicki,

UR, 

Rafebygg

oraz Justyna Rydzowska.

Naprawdę wszystkim Uczestnikom i Komentatorom Konkursu serdecznie dziekuję🙂 Podziwiam Waszą wiedzę, Kochani.

TAW

„Niniejsza płyta marmurowa z dedykacją cofa oficjalną historię Polski o tysiąc lat, do I wieku p.n.e., kiedy urodził sie król Awiłło Leszek” – pisze Janusz Bieszk w swojej rewolucyjnej książce „Słowiańscy królowie lechii. Polska Starożytna”.

Dedykacja na marmurowej płycie z I wieku n.e. z grobowca lechickiego króla Awiłła Leszka, ufundowanego mu jeszcze za życia przez cesarza rzymskiego Tyberiusza Klaudiusza, panującego w latach 14-37 n.e.:

Na pożegnanie*

„Awiłłowi Leszkowi, Tyberyusz Klaudyusz

grób ten z cztérma framugami, na ośm

urn popielnych, jeszcze za życia, jemu jedynie,

dla zaszczytu, na zupełną własność oddał”.

(Tłumaczył z języka łacińskiego Tadeusz Wolański w 1843 roku)

Powyższą płytę nagrobną autor odkrył w kwietniu 2014 roku we włoskim muzeum – pod numerem katalogu:

Museo del Lapidario di Urbino, Italia

É riferito da: Scheda RA: 11-00014883

Idenificatore work 92778

Jej zdjęcie jest w internecie pod: c avillio lescho iscrizione funeraria (…)

[http://www.culturaitalia.it/opencms/museid/viewItem.jsp?language=it&id=oai%3Aculturaitalia.it%3Amuseiditalia-work_92778 – przyp. TAW]

Janusz Bieszk

Słowiańscy królowie lechii. Polska Starożytna, Wyd. Bellona, Warszawa 2015, s. 5.

*T. Wolański nie zidentyfikował początkowej litery C, która według włoskich naukowców oznaczała C(AIO), czyli „Na pożegnanie”, co należy dodać. (…)

Komentarz Tajnego Archiwum Watykańskiego:

Polska jest krajem starożytnym. Udowadnia to rzymski cesarz Tyberiusz Klaudiusz i wykuty na jego polecenie napis w twardym marmurze, który możemy dziś oglądać na własne oczy w Museo del Lapidario w mieście Urbino koło San Marino we Włoszech.

Napis na marmurowej płycie nagrobnej dotyczy

naszego króla Awiłło Leszka IV,

który urodził się w 54 r. p.n.e.,

a zmarł około 34 r. n.e.

Bardzo długo zarządzał Lechią – prawie 60 lat: od 25 r. p.n.e. aż do około 34 r. n.e.).

Król Awiłło Leszek IV był synem króla Lechii Lecha III Ariowita (Ariowista) i królowej Julii Caesaris Maior, starszej siostry samego Juliusza Cezara, który ofiarował jej w małżeńskim posagu Bawarię wraz z Vindelicum zwanym Miastem Lecha (dziś Augsburg). Od swego męża Lecha III Ariowita Julia Caesaris Maior w prezencie ślubnym otrzymała zaś część Imperium Lechitów – Serbię.

Ślub króla Imperium Lechitów z siostrą samego cesarza Imperium Rzymskiego był bardzo inteligentną formą zawarcia traktatu pokojowego pomiędzy największymi mocami na ówczesnej planecie.

Fakt, że obecni zarządcy Polaków (rządowi, kościelni, „naukowi”) nie chcą przyjąć do wiadomości twardych faktów historycznych i wymienić celowo źle napisanych podręczników, świadczy jedynie o ich arogancji, pysze, tępocie i ciasnocie umysłowej. Lub świadomej agenturalności. Tak, tacy właśnie ludzie jeszcze nami rządzą. Ale już niedługo…

Wolni Lechici, pobudka!

TAW

5 comments on “„Kamienie wołać będą…”. Tak, to już jest właśnie ten czas. Cesarz Tyberiusz demaskuje zmowę „polskich” naukowców, polityków, dziennikarzy, biskupów, kardynałów, kapłanów nt. prawdziwych korzeni Narodu Polskiego

 1. spiewptaka pisze:

  Przełoom totalny! Super sprawa… Kiedy o tym będzie w szkole?

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Już jest o tym w szkole – nauczyciele patrioci mówią swoim uczniom prawdę🙂

   Nauczyciele tchórze służą obcej sprawie, nie mają do siebie szacunku, bo są wewnętrznie rozdarci i sfrustrowani. Wyżywają się więc na uczniach. Wie o tym każdy nauczyciel, każdy rodzic współczesnego polskiego ucznia.

   Generalnie szkoła to porażka. Są małe wyjątki – ludzi światłych i odważnych nigdy nie brak. Na razie są jednak, póki co, w mniejszości.

   Ale zmiana wyjdzie od dołu, od uczniów. To od nich pójdzie Lechicka Siła Naporu…, która zmieni w Polsce wszystko🙂

 2. Sattivasa pisze:

  To ci brednie.
  Po pierwsze: Caio to nie jest „na pożegnanie”. To jest dativus singularis (po naszemu celownik liczby pojedynczej) imienia Caius. A więc chodzi o to, że jeden Rzymianin (Tyberiusz Klaudiusz Buccio) drugiemu Rzymianinowi (Gajuszowi Awiliuszowi Leschusowi) przekazał te kolumbaria i urny. Nic o królu, nic o cesarzu. Cesarz Tyberiusz Klaudiusz Buccio nie istniał. To był po prostu bliżej nieznany rzymski obywatel.

  • RaL pisze:

   Patrząc na napis, który jest wyryty na tablicy trudno zgodzić się z twoją hipotezą. Bez względu na to co dokładnie oznacza tekst, to nie ulega wątpliwości, że jest dowodem na istnienie Słowian w okresie starożytnym. A to jak dotychczas jest przez oficjalną naukę odrzucane. Podejrzewam, że jakby dokładnie poszperać to w zakamarkach różnych muzeów, budowli itp. znaleźlibyśmy więcej takich śladów. Tylko dotychczas nikt tego nie szukał. Tak samo jak żaden akademicki historyk nie szukał śladów w irańskich bibliotekach i muzeach. No bo przecież w 996 roku….

   • Sattivasa pisze:

    Treść napisu nie jest istotna? Brak wzmianki o Słowianach dowodem na istnienie Słowian w starożytności? Gratuluję. Rzeczywiście, brak dowodu jest najlepszym dowodem. Tak więc fakt, że napis nie wspomina o różowych kucykach ze skrzydełkami jest dowodem na istnienie w starożytności różowych kucyków ze skrzydełkami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s