https://youtu.be/fqw4ESo-Bxk

Przemówienie Jerzego Zięby na I Międzynarodowym Proteście Przeciw Przymusowi Szczepień, jaki się odbył 3 czerwca 2017 r. w Warszawie.

fot. Lech Marcinczak

Reklama

42 myśli w temacie “Jerzy Zięba na I Międzynarodowym Proteście Przeciw Przymusowi Szczepień: „Szczepionki są testowane na polskich dzieciach! To jest kryminał!”

 1. W uzupełnieniu podam tylko, że Polska Agencja Prasowa nie nadała depeszy z tego protestu, a z demonstracji sodomitów i kulturalnych marksistów depesza została nadana.

  1. I taka jest cała prawda o polskojęzycznych należących do chazarsko-niemiecko-amerykańskiej prasy w kraju nad Wisłą.
   A przecież wszyscy wiemy, że światem /ciemnymi owieczkami/rządzą mas media ,i to jest nie do przyjęcia, coś trzeba zrobić by owieczki przejrzały na oczy i odeszły od TVN- ów i wyborczych gówien, może ktoś ma jakąś realną wizję i radę.

   1. papuasi jak każdy inny organ w państwie jest zydowski a OBzydliwi dostali namszczenie(rozkaz) od boga zboka żeby wymordować podstepnie slowian pod nowe szeregi azjatow-szarakow yahwe, kropka

 2. Rozwiązaniem prawie wszystkich kwestii socjologiczno-gospodarczo-politycznych naszej Ojczyzny i Narodu jest powstanie, zarejestrowanie, kandydowanie, wygranie i PRZEJĘCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI w Rzeczypospolitej przez Słowian realnie zaangażowanych w odtworzenie systemu słowiańskiej państwowości i przywrócenie wielkości, potęgi i wolności państwa naszego. Potem trzeba przebudzić i oświecić wszystkich obywateli, by zmartwychwstali w pełni do boskości.

  1. masz racje partia zieby musi powstać to jest jak nowa solidarnosc po prostu nie mamy innego wyjścia bo inaczej nas wymordują wszystkich a już tak się wszyscy postarzeliśmy młodych i dzieci ubywa pensje smieciowe oprócz budzetowki

 3. Z ciemnej wychodzimy, z trującej, gęstej mgły się wyłaniamy obolali, ale z każdym dniem silniejsi – już się nie cofamy – do przodu nasza droga prowadzi nas – to piękny dzień – tak się zorganizować, mając wszystko i wszystkich ciemnych przeciwko – bez medialnej informacji głównej nacji mediów wiodących prym – potrafili zebrać sie bardzo licznie dzielni WOJOWIE SŁOWIAŃSCY – powinnismy radośnie śpiewać i tańczyć – bo META coraz bliżej – już widoczne z daleka napisy – wypieprzać będą okupanci w podskokach, bo idziemy zwartą grupą, a z każdym dniem przybywa nas tłumnie SŁOWIAŃSKA BRAĆ JEDNOCZY SIĘ ❤ MAMY POTENCJAŁ – MAMY POPARCIE BOGÓW-RODów- OPIEKUNÓW NASZYCH ❤ SŁAWA!!
  Jest Ryzyko? Musi być wybór! "System, który utrzymujemy ma nas w DU*IE!"

 4. Polska się budzi!!
  Brawo Polacy !!!
  Parada równości chyba dlatego w tym samym dniu się odbyla aby przyćmić protest przeciwko szczepieniom.

   1. Kolejna drzazga w dupie kapeluszników – Pan Hubert (będzie startował w wyborach – przyszły minister zdrowia – Pan premier ZIĘBA mianuje Pana Czerniaka 😀
    Aleksander Jabłonowski i doktor Hubert Czerniak ujawniają sensacyjne fakty polityki koncernów
    .https://www.youtube.com/watch?v=7WZK4GJibjY

 5. Szczepionki, którymi powszechnie nas i nasze dzieci szczepią, to jedno, ale nasza między innymi żałosna rzeczywistość jest znacznie bardziej powszechna i drastyczna zarazem. Tak naprawdę od lat nas dyskretnie i na masową skalę TRUJĄ (depopulują) i w celu naganiania coraz to nowych ofiary wymyślili i udostępnili całą nowoczesną medyczną diagnostykę, która już sama w sobie nie jest tak zupełnie bezinwazyjna i bezpieczna jak się powszechnie wydaje. Tak naprawdę tę nie wypowiedzianą, ale od dziesięcioleci bezlitośnie i na wielu chemicznych frontach prowadzoną wojnę przeciw ludzkości w tym przeciwko POLAKOM najlepiej ukazuje dokument SEKRETNE PRZYMIERZE (szukaj w wyszukiwarce – koniecznie obejrzeć !) wskazujący jednocześnie rozmiar odwiecznego piramidalnego spisku ukrytej, globalnej władzy wymierzonego w tubylczą , niewolniczą ludzkość wykorzystywaną jako tanie bezwolne bioroboty. Fałszywe lub do granic zmanipulowane szkolno-religijne OPROGRAMOWANIE jakie wgrywają nam w młodości do głów, powoduje niestety naszą, bezwolną późniejszą zgodę na wszelkie zaproponowane przez NICH kontrowersyjne, ponoć naukowe rozwiązania. Tak naprawdę nawet kiedy NAS trują robią to zwykle z dużym zyskiem dla siebie i naturalnie za naszą kasę. Jak na razie NIC NIE MOŻNA NA TO PORADZIĆ, RZĄDY SĄ KOMPLETNIE GŁUCHE, SŁUŻBY BEZWOLNE, NAUKOWCY DURNI ALBO SKORUMPOWANI. Walczymy wyłącznie na odcinku naszej świadomości społecznej, a ONI bezkrytycznie reagują sankcjami i coraz śmielej stosowanym przymusem oraz staraniami wprowadzenia tzw. nowego porządku do którego mają zamiar doprowadzić za pomocą widocznie aranżowanego chaosu, terroryzmu, zmiany klimatu, terroryzmem pogodowym, przejęciem źródeł i dystrybucji wody, żywności, lekarstw, służby zdrowia, stosowanych procedur, wojska, ect.
  Obejrzyjcie, przemyślcie, odajcie dalej i budźcie innych !

  1. medyczne lapanki powodujące chorobę maja się dobrze szczególnie w miastach bo tam ludzie bardziej wyedukowani medycznie…

 6. STOP NOP zaprasza 9 czerwca na wielkie wydarzenie.

  O godzinie 14 gromadzimy się pod Podkarpackim urzędem Wojewódzkim celem przekazania petycji Wojewodzie w sprawie zmuszania zdrowych dzieci do szczepień i zaprzestania nakładania grzywien oraz przestrzegania Konstytucji Praw Pacjenta i Praw Człowieka.
  O godzinie 16 spotykamy się w Instytucie http://www.instytut.diecezja.rzeszow.pl/ gdzie odbędzie się spotkanie.

  Gośćmi specjalnymi będą i wykład wygłoszą:

  Justyna Socha ze STOP NOP,
  Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska
  i Dr hab. inż. Przemysław S.

  Spotkanie przewidziane do 20.

  1. To Lawina.

   Której już nikt nie jest w stanie powstrzymać.

   TEMATY ZAKAZANE
   NAGLE, OD TEGO PRZEŁOMOWEGO ROKU, ZACZYNAJĄ HURMEM WDZIERAĆ SIĘ DO MAINSTREAMU.

   Już nawet Onet zaczyna powoli pisać o… masonerii. Wyobrażacie sobie masonerię na Onecie jeszcze rok temu? Szok absolutny.

 7. WYROK TRYBUNAŁU SPRAWIEDLIWOŚCI UE: ODSZKODOWANIE ZA POWIKŁANIA POSZCZEPIENNE NAWET BEZ DOWODÓW NAUKOWYCH
  21 Czerwiec 2017

  Jeżeli nie ma naukowych dowodów na to, że chorobę wywołała wadliwa szczepionka, o odpowiedzialności producenta szczepionki mogą przesądzić inne poważne, precyzyjne i spójne przesłanki – uznał Trybunał Sprawiedliwości UE.

  Wada szczepionki i związek przyczynowy między tą wadą a chorobą mogą zostać udowodnione w oparciu o zbiór poważnych, precyzyjnych i spójnych przesłanek. Do przeprowadzenia takiego dowodu wystarczające są: krótki czas między podaniem szczepionki a wystąpieniem choroby, brak zachorowań na tę chorobę w rodzinie, a także znaczna liczba odnotowanych przypadków wystąpienia tej choroby w następstwie przyjęcia szczepionki – uznał Trybunał w Luksemburgu.

  .http://www.rp.pl/Zdrowie/306219941-Odszkodowanie-za-chorobe-po-szczepieniu-mozliwe-takze-bez-naukowych-dowodow—wyrok-TSUE.html#ap-1

 8. WKRÓTCE RUSZAMY Z POZWEM ZBIOROWYM PRZECIW MINISTROWI ZDROWIA!
  Zbierajcie dowody na te i inne naruszenia prawa związane z przymusem i ignorowaniem powikłań poszczepiennych!
  Podamy adres, na który będzie należało je wysłać.
  StopNop
  Brawo 👏

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s