5 myśli w temacie “Polska policja pod rządami PiS-u nie jest w stanie uporać się z kluczowymi dla wyzwolenia Polski aferami

 1. no i ma racje tyle ze to nalezy pomnozyc razy 3 bo ich rodzice+dziadkowie a juz o kuzynostwie nie wspomne i innych pociotkach z genami stepowymi.To jest raczej jak osmiornica pod bandera demokracji.Kazdy kto jest przeciw nim ma problemy tak jak Sumlinski a na problemowych ludzi maja specjalne komando od skrytobojczych samobojstw.

 2. Kluczowe dla wyzwolenia Polski afery są zamiatane i przykrywane wieloma warstwami dywanów, ale są tacy piękni, odważni, niezłomni, że warstwa po warstwie PRAWDĘ ujawniają – są zagrożeniem dla systemu, więc są ataki i próby rozbicia jedności – bo, gdzie jest ONR?! – POD TEATREM NA KLĄTWIE! – ośmieszyli się – dlaczego nie byli w sądzie – JACEK bierze na siebie zmasowany atak połaczonych sił ciemnych – gdzie wsparcie największych krzyczących patriotów – ONR?!!
  Widząc te modlące się kobiety – wiem, że JACEK JUŻ WKRÓTCE BĘDZIE DLA NICH OGROMNYM WSPARCIEM!!
  TAW, PISAŁEŚ O KOBIECIE U BOKU JACKA – jest odpowiedź!!!
  ROZPRAWA 6 CZERWIEC http://wolnosc24.pl/2017/06/06/rozpoczal-sie-proces-jacka-miedlara-oskarzonego-o-grozby-karalne-wobec-poslanki-nowoczesnej-joanny-scheuring-wielgus/
  „Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście uznała, że doszło do publicznego nawoływania do zabójstwa oraz groźby, która wzbudziła u pokrzywdzonej uzasadnioną obawę, że zostanie spełniona. Art. 255 par. 2 Kodeksu karnego przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności za „publiczne nawoływanie do popełnienia zbrodni”. Według art. 190 Kk, kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa – jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że zostanie spełniona – podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  Sędzia Agnieszka Modzelewska z Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście uprzedziła strony o możliwości zmiany kwalifikacji prawnej czynu zarzuconego oskarżonemu na publiczne pomówienie bądź znieważenie za pomocą środków masowego komunikowania, za co grozi do roku więzienia.

  Ostatecznie sprawa została odroczona bez terminu. Najprawdopodobniej na kolejnej z rozpraw proces zostanie zakończony”.
  Jacek Międlar kontra Joanna Scheuring-Wielgus i ich zwolennicy w sądzie:
  .https://www.youtube.com/watch?v=L02fpPEKxWA
  Pozdrawiam serdecznie KOCHANI WAS ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s