<https://youtu.be/_IfSuxze-Kg

Z Romanem Nachtem, autorem książki „UFO a ziemska świadomość” rozmawia Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji. Wszystkie religie na planecie oraz tzw. objawienia maryjne to pozaziemskie operacje mind control w służbie polityki pozaziemskich cywilizacji.

Ziemianie (Słowianie, żydzi, muzułmanie, a nawet buddyści) są ofiarami stosowanych na nich przez Obcych antyludzkich tajnych operacji mind control.

Polacy RODacy Słowianie, żydzi, muzułmanie, buddyści – POBUDKA!

JUŻ CZAS!

TAK,

JUŻ CZAS

PRZESTAĆ

IM WRESZCIE

SŁUŻYĆ❗

Słowianom życzymy 🔆 SŁAWY!…

Kosmitom👽 – końca zabawy… 😀

TAW

Roman Nacht, UFO a ziemska świadomość, Wydawnictwo Centelnet, Węgrów 2016.

88 myśli w temacie “Wszystkie religie na planecie oraz tzw. objawienia maryjne to pozaziemskie operacje mind control

 1. To bardzo ciekawe w kontekście zaplanowanej nagle wizyty Donalda Trump’a pod koniec maja 2017 w: Arabii Saudyjskiej – Mekka, Izraelu – Jerozolima i … Watykanie. Trzy największe monoteistyczne religie świata judaizm ~12-14 mil wyznawców, Wyznawcy islamu to około 1,2 mld (ok. 1/4 ludzkości), chrześcijaństwo liczy około 1,855 mld wyznawców (ok. 1/3 ludzkości) ich główne miejsca kultu oraz zarządzający danymi wyznawcami …. wszystkie te trzy religie mają pojęcie „mesjasza”.

 2. Moim zdaniem delikatnie mówiąc, mijacie się z prawdą takimi stwierdzeniami. Jest jakiś dowód?

  1. Papież Franciszek doskonale wie o istnieniu pozaziemskich cywilizacji:

   http://wiadomosci.wp.pl/papiez-franciszek-o-marsjanach-czy-nalezy-ochrzcic-istoty-pozaziemskie-6031563159598209a

   *

   Watykańscy naukowcy-astronomowie doskonale wiedzą o istnieniu pozaziemskich cywilizacji:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/01/06/w-2017-roku-watykan-ujawni-istnienie-ufo/

   *

   Watykański Konsultor Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan o. Enzo Bianchi (nominacja papieża Franciszka, 2014 r.) ogłosił publicznie, że objawienia fatimskie są oszustwem:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/09/07/watykan-coraz-blizszy-ujawnienia-prawdy-o-objawieniach-fatimskich/

   *

   Biskup Mostaru Ratko Perić doskonale zdaje sobie sprawę, że „objawienia” w Medjugorje to eksperyment pozaziemskich cywilizacji:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/03/02/biskup-mostaru-ratko-peric-inteligentnie-daje-do-zrozumienia-ze-objawienia-w-medjugorje-to-kosmiczny-fejk/

   A to tylko drobne 🌷kwiatki do kożuszka… 😉 😛

   1. MARK dowody- proszę bardzo:
    MON niejawnie potwierdza stosowanie technologii energii skierowanej na Polakach – 5.05.2017

   2. Czy ja wiem, przecież wszystkie religie bez wyjątku mówią że jest jeden Bóg który za dobro wynagradza a za zło karze , więc chyba mają świadomość czego uczą, czy nie ???

  2. Marku Każda bez wyjątku religia na tej mojej pięknej Planecie Ziemi jest sztucznym wytworem złych ludzi i demonów, nie mającym nic wspólnego ze Żródłem Wszechrzeczy.
   Religie zostały utworzone w celach zniewalania Boskich Dusz, które każdy z nas nosi w swym ziemskim skafandrze, który jest naszym śmiertelnym ciałem.
   My Boskie Dusze przychodzimy tu na ziemię w celu przejścia i doświadczania życia by osiągnąć poprzez owe doświadczanie pełnię Boskiej Świadomości i powrotu do Żródła.
   Jeżeli nie odrobimy lekcji życia, to po fizycznej śmierci ciała/skafandra powracamy dobrowolnie reinkarnując się ponownie na odpracowanie naszych lekcji rozwoju do pełni Boskiej świadomości.
   Czyści jak pierwsza łza wyszliśmy od Ojca/Żródła i to tego dążymy, by w takim samym stanie powrócić, upadając i podnosząc się na Ziemi, nie możemy przecież stanąć zbrukani przed Ojcem, który jest MIŁOŚCIĄ w pełni, i my aby być Jednością z Ojcem musimy stać się MIŁOŚCIĄ.
   Inną sprawą jest zmuszanie nas do reinkarnacji poprzez resetowanie naszej pierwotnej świadomości, co dzieje się w sferze astralnej złych demonów, jeżeli Dusza która opuściła ciało pozostaje ,błąka się w sferze astralnej demonów, i jeszcze przed resetem świadomości nie wybierze dalszej swojej drogi, zostaje zmanipulowana i odsyłana na nową ziemską drogę.
   Co innego gdy Dusza już po drugiej stronie sama wybierze drogę do błękitnego , a nie białego światła, a ma taką możliwość, tylko musi być stanowcza, o czym nie wszystkie Dusze wiedzą, wtedy udaje się na poziom odpowiedni poziomowi jej świadomości, i z tego poziomu już sama wybiera sobie ciało i nową rodzinę ziemską w której chce się urodzić. Każda Dusza dąży do Pełni ze ŻRÓDŁEM, a odpracować może to tylko inkarnując się na ziemi, no chyba, że zdecyduje pozostać na zawsze na swoim poziomie świadomości, ale każda Boska Dusza pragnie połączenia z PEŁNIĄ ŚWIADOMOŚCI czyli z naszym Bogiem Ojcem WSZECHRZECZY. Skąd ja to wiem, bo tego doświadczyłam bez resetu, wybierając drogę błękitnego światła i powróciłam świadomie dokończyć swoją ostatnią już lekcję. Jestem już bardzo blisko celu zjednoczenia ze ŻRÓDŁEM.
   ❤ ❤

   1. Niestety nie przekonałaś mnie, ale dzięki za info.
    Uważam, że UFO to produkcja naziemna, stworzona w celu manipulacji ogłupianych mas ludzkich, w celu osiągnięcia planów iluminackich.
    Franciszek jest na ich usługach, to przecież wyraźnie teraz widać.
    https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/category/masoneria/
    To, że zaczyna coś mówić o kosmitach świadczy o rozpoczęciu wdrażania planu przechwycenia chrześcijan do masońskiej tzw.
    One World Religion.

   2. Witaj Aniu!
    Napisałas ok i jest to zgodne z tym do czego doszedłem. Piszesz jednak ze jestesmy niekiedy zmuszani do ponownej inkarnacji tu na ziemi. Nie rozumiem tego gdyż uwazam ze nasz pobyt tu jest dobrowolnym wyborem duszy. Poprzez kolejne pobyty tutaj uczy się i rozwija przez co dochodzi w końcu do swiatłości.
    Sprawa [obcych]
    Niby kto i z jakiego powodu powiedział ze mamy reinkarnować tylko i wylącznie na ziemie? Mozemy inkarnowac w innych światach – niby dlaczego nie? Każdy z nas był i człowiekiem i reptilianinem i innym stworem – i to zapewne wielokrotnie.
    Nastepnie sprawa demonów
    Moim zdaniem – nie ma czegoś takiego jak demony. To sa zasłony na obrazie Boga. Patrzac na niego nie zawsze widzimy go dokładnie. Co takiego wiec przeszkadza nam dobrze zobaczyć? To nieprzepracowane przez nas problemy i nasze słabości. Nie rozumiemy tego dokładnie czego nie przerobiliśmy w sposób szczery i uczciwy. Jednak jesli przerobimy to co nam najbardziej przeszkadza – natychmiast znajduje sie nastepny temat, i nastepny i następny. To co tu nazwałem Bogiem mozna nazwać też źródlem duchem jednością – to obojetne bo to tylko inne nazwy tego samego
    Pozdrawiam Cie serdecznie

   3. zeby tylko reptatus yahwe cie nie przytulil w ksiezycu po drodze do „swiatla” -_- po mojemu wszystko bajkowe to sciemy, po drugiej stronie sa tak samo intrygi wojny zazdrości morderstwa i gwałty, im szybciej z tego automatycznego aromatycznego zpizdowacenia religijnego sie wyzwolicie tym lepiej, polecam 3 części matrixa na początek, archanioł michal razem z perseuszem np którzy k nie sa zadnym swiatlem tylko wojownikami w lekkich cialach 65 milionow lat temu tłukli dinozaury na ziemi (wlasnosc reptusia yahwe) bo wszystko zzeraly w astronomicznym tepie tlukli je w astralu i realu bo niestety nie wystarczy tylko real bo jak astral zostanie to sobie wczesnie czy pozniej wykombinuje podobne ciało, jeżeli komus się wydaje ze po śmierci ciala jest tylko muzyka sport i gry to się k obudzi z obema nogamy w nocniku gdyz tam dopiero sa problemy, pracujcie nad kierunkami wschod zachod polnoc południe bo się wam bardzo przydadza, chyba ze pojdziecie do swiatelka i muzyczki wtedy pierwsze 10 min jestescie gwiazda rocka a później juz jak w pierwszym matrixie, kosciol sluzy uspieniu zmyslow samozachowawczych, rozpizdowacane przez plus minus 70 lat dusze w ciałach jak roboty taśmociągiem wala pozniej do księżycowego swiatelka a później k kto was uratuje z niewoli u papu smerfoida ? madry katol po szkodzie, chciało by się powiedzieć…

   4. Aniu to teraz od Ciebie dowiaduje sie ze swiatlo ma byc niebieskie nie biale a slyszalam juz np Anna Mikulska tu udostepniana oczyszcza bialym swiatlem. Mozna sie kompletnie pogubic. ☺ przeciez to nazwy tylko i im wiecej komplikujemy tym bardziej wiklamy sie i odchodzimy od prawdy w sobie. Czyż nie? Pozdrawiam serdecznie💗

   5. Marku najważniejsza jest zawsze dla każdego z nas prawda, którą objawia nam nasze serce, to tam jej zawsze szukajmy, i szanujmy PRAWDY innych, dlatego ja nic nikomu nie wmawiam, ani nie objawiam, ja wypowiadam tylko swoją prawdę, którą mówi moje serce.
    Ponieważ moje serce jest mieszkaniem Boga we mnie, a więc MIŁOŚCI , dlatego ja tylko mojemu sercu ufam, ot taka moja prawda. 😀
    My wszyscy jesteśmy JEDNOŚCIĄ BOSKIEJ ŚWIADOMOŚCI, a zarazem każdy z oddzielna jest inny i to jest piękne, dlatego powinniśmy się uzupełniać, nie wywierając na nikim swoich wpływów, ale dając świadectwo swoim życiem.
    Dla mnie Franciszek jest Istotą, która wybrała stronę Ciemności , a nie Światła, to jego wybór, ale dlaczego wciąga w otchłań miliony ? z tym się ja nie zgadzam.

   6. Witaj Boguś !
    cyt. „moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak demony” tak Boguś dobrze napisałeś, że Twoim zdaniem, bo to jest Twoja prawda , można toto określić jako złe istoty, złe byty, coś co nas nęka psychicznie, nie ważne jak to określimy, wiemy, że jednak toto coś niszczy nasze wewnętrzne życie i wpływa na stan naszej Duszy o ile się tego będziemy bać i poddawać jego wpływom.
    Pozdrawiam serdecznie i proszę Boguś przyślij mi 😀 😀 troszeczkę Słoneczka , bo bez niego wpadam w czarną dziurę. ❤

   7. Nie żadnego One World Religion tylko One World Faith a to znacząca różnica. To pierwsze to nowe dogmaty i doktryny i nowa forma zniewolenia a to drugie wolność, np. możliwość modlenia się do Stwórcy czy medytacji np. w lesie czy w ogrodzie. Franciszek napisał w liście do ateisty, że wiara w Boga w obecnej formie jest przestarzała. Można być uduchowionym nie będąc religijnym. Ma rację. Ja nigdy religijny nie byłem (siostra zakonna w czasie przygotowania do pierwszej komunii świętej naderwała mi ucho, bo wg niej specjalnie fałszowałem śpiewając pieśń religijną, a ja po prostu nie umiałem i nie umiem śpiewać). Wierzę w Stwórcę i jak jestem w lesie czy w górach to czuję Jego obecność bardziej niż w kościele. Jak jestem w kościele to jest tam tylko moje ciało. Moje myśli i dusza są gdzie indziej.

   8. Ania, wyjaśnij dokładniej to co napisałaś, jeżeli w ogóle odczytasz moj komentarz.
    „Skąd ja to wiem, bo tego doświadczyłam bez resetu, wybierając drogę błękitnego światła i powróciłam świadomie dokończyć swoją ostatnią już lekcję. ”
    Jak to bez resetu i skąd wiesz, ze to Twoja ostatnia lekcja ???

   9. Marku oraz wszyscy Panowie, Lachy SzLACHetne,

    nie dawajcie się w to wkręcać 😉

    Nie będzie już na planecie ŻADNYCH nowych wiar ani religii. To już nie będzie bowiem fizycznie możliwe.

    Nie będzie też żadnych nowych wojen 🐋 🙂

    Wkręcanie Was w te tematy służy tylko i wyłącznie kreacji lęków oraz wysysaniu z Was najdrogocenniejszej w całym Uniwersum Waszej Laszej energii Życia 🔆

   10. Poprawiacze humoru 😀👍
    Miłego słonecznego dnia.🌞

  3. Niestety muszę cię zmartwić. Religie nie są prawdziwe. Jeśli nie wierzysz co mówią w tym filmie, to wytłumacz mi logicznie te wszystkie objawienia.

   1. Damian religie stworzyły złe kreatury ,w celu zniewolenia ludzkości, a holograficzne objawienia mają im w tym tylko pomóc.

   2. Większość religii nie jest prawdziwa. To prawda.
    Ale jedna tak, jednak jest prawdziwa.
    Dlatego obecnie się ją zwalcza, a wyznawców morduje.
    Syjoniści za tym stoją.

   3. Katolicyzm czy ogólnie chrześcijaństwo są tak samo zakłamane jak inne religie. Stary Testament to Bóg nienawistny, zazdrosny, karzący czy określający jak pan ma traktować niewolników. Prawdziwemu Bogu obca jest nienawiść, zazdrość czy karanie. To ludzie sobie wymyślili takiego Boga. Podobnie Bóg nigdy nie dzieliłby ludzi na panów i niewolników.
    Katolicyzm powstał w IV w n.e. na soborze nicejskim w 325 r. Konstantyn Wielki zmanipulował Biblię. Wtedy też wprowadzono Boga w 3 osobach i wymyślono ukrzyżowanie Chrystusa, żeby ludzie chodzili z krzyżami, przeżywali smutek i żeby zasilać ciemne siły ogromną ilością energii negatywnej a ludzi zniewolić.
    Za mordowaniem katolików stoją syjoniści? A kto kazał chrześcijanom w tym i katolikom mordować innych ludzi tylko dlatego, że nie podzielali ich wersji Boga? Chrześcijanie zamordowali podczas podboju Ameryki ok. 60 milionów Indian! Dzisiaj trafia do nich negatywna energia zwrotna jaką wtedy posiali. A ile klątw rzucili papieże na Polskę? Do dziś są one nieodwołane! Czy papież potępił pańszczyznę? Nie, powiedział, że chłop ma być posłuszny panu. Podobnie jak było powstanie styczniowe to potępił Polaków i powiedział, że mamy być posłuszni carowi (sensowność powstania i sposób jego wywołania to inna kwestia). Jezus nie był chrześcijaninem, ale wolną istotą i chciał nam przekazać, że my też jesteśmy wolni i powinniśmy szanować siebie i inne istoty i żyć w miłości do innych. Jego nauczanie zmanipulowano w celu zniewolenia ludzkości. Wszystkie religie muszą iść precz.

   4. Do Mark 8.05.2017 21:59 – masońska rewolucja w kościele katolickim zaczęła się podczas Soboru Watykańskiego II, gdzie zmieniono niemal całkowicie liturgię, która stała się bardzo bliska protestanckiej. Do tego stopnia, że protestanci mogli w niej uczestniczyć i przystępować do Eucharystii. Wcześniej mieli zakaz. Przeczytaj książkę pt. „Liturgiczne bomby zegarowe”. Wszyscy papieże od Pawła VI począwszy (Jan XXIII zmarł niedługo po rozpoczęciu Soboru) są antypapieżami. Jan Paweł II także, bo odprawiał msze święte siedząc na tronie z krzyżem do dołu a na uroczystości roku 2000 wystąpił w żydowskiej kapie. Poszukaj info wpisz w google Wojtyła Katz a pojawi się np. to http://wolna-polska.pl/jan-pawel-ii-zyd-wojtyla-katz-i-judaizm-czyli-apokalipsa Mamy tu zdjęcie Wojtyły (JP II) z jego spotkania z członkami loży masońskiej B’nai B’rith z 1984 r., wspomnianą wyżej żydowską kapę a także tron z satanistycznym odwróconym krzyżem. Ale mnie to bez różnicy, bo ja jak pisałem religijny nie jestem. Matka Wojtyły raczej była Żydówką http://www.bibula.com/?p=425. Tak sądzi np. żydowski historyk Yaakov Wise, który badał jej pochodzenie. Wojtyła ukrywał się przed nazistami w 1940 r. Gdyby nie był Żydem nie musiałby tego robić. To dowód nie wprost, ale bardzo istotny szczegół.

   5. Do Paweł z 23.15 dn. 08.05.17
    To wszystko co napisałeś to prawda. Tak- był masoński zamach na Kościół Katolicki. SWII był centrum tych wydarzeń.
    Masoneria przejęła kościół i dzisiaj wygląda tak jak wygląda.
    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/spisek-przeciwko-kosciolowi-zydowska-piata-kolumna-wsrod-duchowienstwa-2017-04
    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tag/falszywy-kosciol-katolicki
    Podczas gdy powinien wyglądać tak:
    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/poznajcie-prawde-prawda-wyzwoli-2014-11
    Bóg ostrzega:
    http://ostrzezenie.net/wordpress/2013/07/30/matka-zbawienia-ostatni-sekret-z-fatimy-nie-zostal-ujawniony-byl-on-bowiem-zbyt-przerazajacy/
    Ale kto by go słuchał?Nie?

   6. Nauka Jezusa została przejęta i zbiorowo rytualnie zgwałcona.

    Rytuał ten jest regularnie kontynuowany do dziś.

    Przejęcie i zbiorowy rytualny gwałt nauki Jezusa miał miejsce dużo, dużo wcześniej niż na Soborze Watykańskim Drugim…

   7. Jak się przestudiuje bardzo, bardzo dokładnie wydarzenia około roku 325 – będzie się wiedziało wszystko…

    Tylko trzeba sięgnąć poza źródła kościelne, jest ich sporo. Bo kościelne źródła to same wkrętki, typu: sen Konstantyna, sen Heleny, „nawrócenie” Konstantyna (czciciela, nomen omen, Mitry), „cudowne” tłumaczenie Septuaginty – i inne tego typu głodne kawałki dla ludu…

  4. Żadna nie jest prawdziwa! Kosmici istnieją naprawdę, bo nie jest możliwe, że jesteśmy sami we wszechświecie. Każda religia nawet chrześcijaństwo służy kontrolowaniu mas. Pokażę ci dowód, że opowieści o potopie są jak najbardziej prawdziwe, ale zostały bezczelnie przekształcone w celach religijnych: https://lukaszkulak92.wordpress.com/2015/12/12/zaawansowana-cywilizacja-z-krakowa/comment-page-1/#comment-207

   Nasza religia od dawna nie spełnia wymagań Biblii, która sama jest sprzeczna sama se sobą:
   http://strona0biblii.republika.pl/sprzeczn.html

   Prawdą jest, że niszczą sataniści naszą religię, ale w celach teatru dla mas. Niedługo wyjawione zostaną takie informacje, że z katolicyzmu w Polsce nic kompletnie nie zostanie. Chodzi o naszą historię Polski.

   1. Drobna uwaga do TAWa – mam problemy z odpowiedzia na konkretny wpis bo nie ma hasła – odpowiedz. Proszę postaraj sie coś z tym zrobić
    Odpowiadam na wpis Marka z 7 maja 2017 o 16:25
    ,,Większość religii nie jest prawdziwa. To prawda.
    Ale jedna tak, jednak jest prawdziwa.
    Dlatego obecnie się ją zwalcza, a wyznawców morduje.
    Syjoniści za tym stoją.”
    Proste pytanie – jaka religia?
    Odrzuciłem wszystkie i nie bardzo sie orientuję. Odrzuciłem je właśnie dlatego że wszystkie były prawdziwsze od innych. Pisząc o Syjonistach zakładam ze piszesz o odłamie Judaizmu, jednak chcę Ci przypomnieć ze Chrześcianstwo i Islam sa jego odnogami. Oświeć mnie więc – bo nie kapuję.
    Teraz inaczej. Czytajac te slowa zakładam ze jesteś chrześcijaninem. W porzadku – ale złym chrześcijaninem. Upierasz się jak osioł twierdząc że Twoja religia jest właściwa a inne są – be!. Masz na to jakikolwiek twardy dowód? Nie masz tak samo jak i inne religie. Zaraz mi walniesz gadkę o tradycjach i Biblii. Bez jaj chłopie – tradycje Słowianskie zajebali chrześcianie do swoich obrzedów, a Biblie najpierw opowiadali a później pisali ludzie.
    Ciesz sie z tego co wiesz i rozumiesz – ale poznaj i innych. Wejdź w religię Inków, Olmeków, taoizm szamanizm – poznaj ich wiele wiele – wtedy zorientujesz się że wszystkie mówią o tym samym [wejdź to się dowiesz – ja nie podpowiem]. Skoro wszystkie mówią o tym samym – to nie może byc jednej lepszej od innych. Jak to zrozumiesz przyjacielu już bedziesz blisko przebudzenia, bo czytając Twoje wypowiedzi poznałem Twoją wiedzę i inteligencję. Powinienes sobie poradzić w parę lat
    Zachecam Cię do tego – wtedy cały świat bedziesz dostrzegał całkiem inaczej. W sposób bardziej przyjazny i pełniejszy, a prawa nim rzadzące bedą zrozumiałe i jasne
    Pozdrawiam Cię wolna istoto

   2. Wpis Marka z 16:25 dotyczył wpisu Damiana z 11:39. Więc jeśli chcesz odpowiedzieć Markowi, trzeba użyć funkcji „Odpowiedz” pod wpisem Damiana z 11:39 i rozpocząć wpis od apostrofy do Marka.

    (Możesz tak zrobić, a ja wtedy mogę skasować ten Twój komentarz z 08:17).

    Na tym blogu ustawiłem komentarze 3-poziomowo. Świadomie nie wprowadzam komentarzy 4-piętrowych, bo tworzy się wówczas kaszana, co widać na innych blogach, gdzie komentarz czwartego poziomu potrafi mieć 2 cm szerokości przy kilkudziesięciu cm wysokości.

   3. Przykłady gwałcenia???
    1. Wczesne Chrześcijaństwo głosiło jako wieczne życie – reinkarnację, teraz głoszenie tej prawdy jest zakazane.
    2. Zakaz budowania pomników, wizerunków Chrystusa, Boga. Teraz jest to nagminnie realizowane – im większy i bogatszy – tym „lepszy”.
    3. Zakaz bogacenia się kapłaństwa – czy dzisiejsze kapłaństwo jeździ rowerami??? Chyba tylko w serialu „Ojciec Mateusz”…
    4. Pedofilia, obżarstwo, pijaństwo, życie ponad stan, manipulacja wiernymi, polityka, chciwość, opłaty za ślub, pogrzeb, chrzest – ile Ci jeszcze więcej dowodów potrzeba na przeinaczenie (gwałcenie) Chrześcijaństwa???

 3. Pozdrawiam całe Forum Slavorum
  od setek Żab
  z mego Świętego Gaju!… 😀 🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸🐸

  KOCHANI,

  BIOSFERA

  SIĘ ODRADZA…❗ 😀 🔆

  1. Odradza się i raduje co bardzo się czuje w Przestrzeni ❤ – dziś odczuwaliśmy coś bardzo pozytywnego- BŁOGOŚĆ, RADOŚC I MRÓWECZKI 🙂 mLECZYki pozbieraliśmy- już leciutko zagotowane- do jutra czekają i będzie miodzio ❤
   Też zaraz pędzę do Dąbka- bo mnie nawołuje, a swoją droga też mnie ciekawi to przyśpieszenie w kwestii wizyty Trumpa w tych trzech w/w miejscach! Również pozdrawiam serdecznie 🙂
   TAW czy dobrze Policzyłeś może magiczne 144 – niestety Policz jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!

 4. Witajcie! ja odczuwam również, że przestrzeń się oczyszcza, nawet chemtrals już nie chce działać. siatka istot oswieconych wzrasta i tym sposobem przestrzeń nad polską zmienia się energetycznie. serdeczne usciski dla wszystkich i 😚💝✋

   1. Podobno miała być jakaś ogólnopolska akcja przeciwko chemtrails na dniach…

   2. TAW-ku
    jaką akcję proponujesz.
    Zresztą, za każdą propozycją jestem ZA.
    Pozdrawiam serdecznie

  1. Halinko,
   Ostatnio latają nad chmurami. Dzisiaj ich zauważyłam jak chmury się przerzedziły. Nie chcą popuścić.
   W te pochmurne dni latają nad ranem, przynajmniej na Rzeszowszczyźnie.
   Popołudniu miejscami było bardzo ładne niebo.

   Halinko, pozdrawiam Ciebie cieplutko i życzę dobrej nocy.

   1. Witam Wszystkich serdecznie ! – Witam TAW – dziękuję Ci za ten niesamowity blog ,dziękuję za Wiedzę , którą się dzielicie ❤ – za Waszą Słowiańska Energię ❤ .Jestem z Wami od dawna ale dziś otrzymałam impuls by się odezwać – po wpisie Elizy 🙂 . Jestem też z Podkarpacia -to miło "spotkać" Bratnią Duszę … w RODzinnych stronach…
    Dużo słońca dla Wszystkich ***

   2. Witaj na Forum Slavorum, Evaa! 🌺

    Kilka dni temu przewidziałem, że już wkrótce pojawią się tu nowe dusze…

    …I proszę: wczoraj jedna,
    dzisiaj druga,
    jutro trzecia… 😀

    Dzieje się…❗

    „Para buch!
    Koła w ruch!
    Najpierw powoli…
    jak żółw, ociężale
    ruszyła maszyna
    po szynach ospale…
    Szarpnęła wagony
    i ciągnie z mozołem…
    I kręci się, kręci się
    koło za kołem…
    I biegu przyspiesza,
    i gna coraz prędzej.
    I dudni, i stuka,
    łomoce i pędzi…” 😀

   3. Elizo, dziękuję za pozdrowienia i Ciebie rowniez pozdrawiam. Wiesz, u nas te samoloty też lataja nad chmurami powstają chmury od linijki

 5. co do tytułu, żadne pozaziemskie techniki, jeżeli już to tylko księżycowe, a od zatopienia naszej atlantydy 11600 lat temu już tu nic nie lata przycielskiego tylko szaraki w spodkach robiace z nami co chcą, we wszystkich porwaniach sa tylko opisy szarka nic więcej, j ebie ludziom w glowach tv ksiezycowa szczególnie w pełni kiedy anteny ksiezycowe maja pelna sile razenia dlatego faceci klekaja na kolanach np jak w tranasie przed niewidocznym oprawca mozgu na rozkaz, jak u psa siad lezec lapa turlaj się niektóre nawet rozumieją kto się wtarł w g owno ?…

 6. Niektórzy myślą sobie rozne rzeczy o Franciszku. a dlaczego? bo kierują się rozumem, a przewaznie lewą półkulą. i wtedy to normalne, że mózg wprowadza w błąd te osoby. ja na przyklad wiem, kim jest Franciszek i nie slucham nikogo. pytam po prostu swojej swiadomosci i ona mi przedstawia wizje, które ja sama oceniam

   1. tiaa TAW ..Frantiszek rozwala jeden kosciol ,ktory ewoluje od wiekow tak aby uwiesc masy dla potrzeb psychopatow spolecznych ,ktorzy nie przestrzegaja norm moralnych nam wyznaczonych(twierdza ,ze nie musza).Frantiszek moze i rozwala jeden kosciol ale po to aby powstal drugi i tez nie bedzie przyjazny ludzkosci.W zanadrzu sa projekty typu swiecenia raptyli, multikulturalizm, genderyzm z naciskiem na pedofistwo(tylko pedofile bronia pedofili posilkujac sie bezempatyjnoscia do dzieci) a plany seksualnego zadawalania islamskich bykow przez biale kobiety europy …jak sie Wam podoba?Z tego wszystkiego ma wyjsc nowa religia? z tego sodoma i gormra nie powstanie tylko syf ,kila i mogila ale dla bialego czlowieka. Takie sa plany tych psychopatow ,ktorzy okupuja biala europe od 2000 tysiecy lat,doszli cos jednak do wniosku ze bialasy spuscily sie ze smyczy KKowych administratorow i cos nie tak dziala na nich bat mitologi i strachu bozego. Dlatego wszelkimi sposobami watykanisci beda starali sie przyspieszyc upadek rzysmkiego watykanu(ktory tak uopasc musi) aby wytworzyc nowa religie .Juz tak bywalo wczesniej kiedy bractwo babionskie zastepowalo jedna brutalna religie druga brutalniejsza aby posluch ludu byl lepszy .Taktyki stare jak swiat ale pamietajcie to jest wojna rasowa,niedokonczona ta watykanska ,bo nie spelnia juz swojej roli.Biali sie obudzili i nie lykaja kitu dlatego dostana nowa religie typu islam a nastepcy Frantiszka beda udawac ze maja polaczenie z Allachem a nie Chrystusem.Nawet zboczency z Holwood nie mowiac o tych z Watykanu wiedza o co w tym wszystkim chodzi,tylko jakos lud praujacy miast i wsi raczy nie zauwazac universum uznajac nad nie panstwo wyznaniowe POPISU i ojca dyrektora.

   2. Żadne inne nowe kościoły ani religie nie będą już możliwe.

    To jest absolutna końcówka ich harców na naszej planecie.

    Już całkiem niedługo zrozumie to każdy.

   3. do tego dzihadysci maja kasy w uj z ropy a kazda polka leci na kase nawet za cene zmarnowania dziecku białych genow, wciskają nam na hama araba i jego religie, krzyzykowcy sa już na wyjeździe i nawet hamskie nagabywanie kosciolem uliczny im już nie pomoze ludzie chcą czegos nowego i islam to zapewnia a swoja droga np araby pomagaja jeden drugiemu a u nas katolicy topia jeden drugiego w lyzce wody

   4. moim zdaniem znajdujemy sie w matrixie iluzji inkarnycznej z ,ktorej sie nie ockniemy chyba ze bedzie masa krytyczna swiadomych ludzi.Narazie chodzi o uboj rasy bialej szczegolnie slowianskiej. Idziemy na krawedz przepasci a pod plaszczykiem wojen ekonomicznych czy religijnych zawsze kryje sie wojna rasowa ( rewolucja bolszewicka,1,2 wojna,komunizm,dekomunizacja,wojna w Jugoslawi,wojna na Ukrainie) .To wojny rasowe dla depopulacji slowian.

   5. 3/4 Europy wuciapali bronia biologiczna w średniowieczu, polowa amerykanow jest chora, 1/4 polakow już nie może się rozmnazac, zwodzisz się i ludzisz, nie chodzi o depopulacje globalna tylko zabicie slowian i hellenow

   6. To Ty nie czaisz, popatrz na suche fakty:

    od wieków populację planety „wyciapują” i jakoś wyciapać nie mogą. Zapoznaj się z podanymi w linku badaniami. Nie wyciapią Życia. Bo kto by ich wówczas dokarmiał?…

   7. Czystych slowian niebookich zostalo pare milionow a bylo 500 milionow, plan jest skryty trwa powolnie ale i nieprzerwanie od 7000 lat, z perspektywy nawet jednego wcielenia nawet mozna zauwazyc, ddr i stany 30 lat temu jasnokie blondynki dzisiaj masakra, polowa amerykanow schorowana europa dobija do nich powoli, nasi sa w pustej ziemi i jak kompletnie znikniemy na powierzchni to nowi wychodza i walaja sie po jaskiniach bo wszystko inne albo w gruzach albo wyparowane

   8. „Uczeni” niech lepiej wreszcie powiedzą, co się dzieje pod samym naszym nosem: kto mieszka po drugiej stronie budki strażniczej, zwanej Księżycem, i do czego ona naprawdę służy?…

    Niech opowiedzą też o amerykańsko-nazistowsko(IV Rzesza)-reptilskich eksperymentach na Marsie oraz o rzeczywistej roli zainstalowanej na Saturnie technologii pierścieni…

   9. „Naukowcy” dobre 🙂 Ja tam dzis potrzebuje wyzwolić lenia z latino 🙂

   10. Tak Taw chwala Franciszkowi za rozwalanie kościoła od wewnątrz

   11. ,, Żadne inne nowe kościoły ani religie nie będą już możliwe. … ”

    Trochę wierzyć mi się nie chce.
    Czy islam (dokładnie jak katolicyzm, tyle, że sprzed pięciuset lat) zalewający Europę, tak po prostu sobie wyparuje?
    Myślę, że te religie dokończą swego żywota, w których rozsądek i wiedza przeciążą szalę na maksa.
    Ale jak niby radykalizm islamu – rodem ze średniowiecza – ma rozjaśnić umysły i pieprznąć niczym supernowa?
    W jaki sposób do tego dojdzie?
    Bardzo często używany jest zwrot ,,już wkrótce, niebawem”
    Jaki to czas oznacza?
    Pobożne, pozytywne życzenia owszem, mają potężną moc, ale dłużej kumulują energię dla zaistnienia na planie fizycznym, niźli dziejące się już scenariusze.

 7. Sobota wieczór a tu takie nastroje. Pora ta tańce 🙂 Lubicie latino ????Ja uwielbiam , relaxik 🙂

 8. „Nasz naród jak lawa

  Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa

  Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi”. Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi…” … a ja mam ostatnio w pamięci ten oto fragment. I również pozdrawiam wszystkich z Podkarpacia 🌞🌞🌞 dziś niestety pochmurnego

  1. To jest nas więcej – fajnie 🙂 – bądźmy / żyjmy – z głębi/z Serca … W Teraz – w tej i każdej następnej chwili kreujmy świat jakiego oczekujemy . I na tym się koncentrujmy… bo wtedy tam podąża nasza Energia/Moc Tworzenia… niezależnie od tego co nam serwuje matrix…

 9. No i Le Pen nie wygrała we Francji. Wygrała marionetka Rothschieldów Macron. Francja jest skończona.

   1. Zgadzam się, ponieważ było aż 24% głosów nieważnych!!!

 10. Francuzi nie wybrali Macrona. to masoneria go wybrala. zobaczymy, co z tego wyniknie dla Francji

  1. Raczej nic dobrego. Ale gdyby wygrała Le Pen muzułmanie do spółki z masonami mogliby rozpętać tam wojnę domową. Były ewidentnie wałki przy tych wyborach. 4 mln nieważnych głosów, karty do głosowania z nazwiskiem Le Pen były w wielu przypadkach naddarte. No i wyniki zapewne też policzyli „tak jak należy”. Le Pen nie protestuje tylko uznała wyniki, więc albo ją mocno zastraszyli albo te całe wybory to była tylko wyreżyserowana szopka dla ludu z wynikiem znanym przed rozpoczęciem I tury. Stawiam raczej na to drugie. Macron i Le Pen mogli być po prostu podstawieni jako dwa przeciwieństwa oba dobre dla masonów. Wygrywa Macron – sprowadzamy muzułmanów zwanych dla zmyłki uchodźcami dalej i coraz więcej zamachów, coraz większy zamordyzm. Wygrywa Le Pen to robimy „sprzątanie” i wywołujemy totalny chaos w kraju, a może nawet wojnę domową. Obie opcje dają im to samo – tworzą dużo energii negatywnej dla ich istnienia i funkcjonowania. Brak protestów Le Pen wobec ewidentnych fałszerstw oznacza dla mnie jedno – ona jest taką samą marionetką jak Macron.

 11. Nie rozumiem w jakim celu (jego braku) Pan GMO tak „sieje” nienawisc wsaid swych wypowiedziach, ktorej nie mozna zebrac. Jedynie mozna o milosc zebrac. Ze brak mu czegos. Widac zebra.

  1. Mariuszu,
   nie odbieram jak Ty Gmo-sia.
   To, że nie mówi tzw. językiem miłości, nie świadczy o tym, że nie ma jej w sobie.
   Pozdrawiam

   1. Byly czasy -_- ale do tej naiwnosci i nieswiadomosci nie chcialbym powrocic, co mi po ognisku i szantach jak szaraki porywaja i wiezia naszych, co jak strus glowe w piasek? A swoja droga jak te ptaszki przezyly z taka strategia-tragedia

 12. Dziś przyjechał do mnie kolega i opowiadał mi jak to fajnie było ostatnio na koncercie SDM.😀

  1. Nie wiem, czy sam o. Pio był Plejadianinem, ale tego typu numery jak holograficzne „odwiedziny ojca Pio” to TYPOWY stary numer Plejadian.

   Tak samo zapachy fiołkowe i inne tego typu manifestacje.

   Tutaj zaś to klasyczny czanneling on-line z Plejadianami.

   Zwróćcie szczególną uwagę, jak wielką wagę przykładają do kwestii kreacji mitu o ukrzyżowaniu!…
   Stąd dla inteligentnego badacza prosty wniosek, że Całun Turyński i Chusta z Mannopello to też ich robota…

   Kalinko, wielkie dzięki za tego ważnego linka! 🙂 💗

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s