źródło: http://porozmawiajmy.tv/walczymy-o-polske-przeciwko-masonskiemu-satanizmowi-w-watykanie-slawomir-rozwadowski/

Ze Sławomirem Rozwadowskim, prezesem Stowarzyszenia Rycerzy Maryi, rozmawia Alex Berdowicz z PorozmawiajmyTV.

Skan dokumentu potwierdzającego nadanie bp. Stanisławowi Dziwiszowi 33. stopnia wtajemniczenia przez watykańską lożę masońską Eliseo P2 (źródło: Henryk Pająk, Zakazana polskość św. Piusa X, Wydawnictwo Retro-Art, Warszawa 2014, s. 266)

Treść dokumentu:

Informacja tajna

Protokół numer 6866

Loża Eliseo Vatican I Pº

Loża Eliseo Vatican I P2

Wielki Mistrz Loży Eliseo potwierdza:

wprowadzenie na najwyższy 33. stopień Stanisława Dziwisza – Elizeusza, urodzonego 27 kwietnia 1939 roku, kapłana katolickiego, który stał się zdolny do zostania kardynałem z dniem 24 sierpnia 2001 roku*.

Nasz drogi brat będzie odpowiedzialny za wprowadzenie instrukcji zgodnie z wytycznymi przyjętymi na ostatnim posiedzeniu.

Przysięgę posłuszeństwa usłyszał i ją złożył. Podpisane i opieczętowane dnia 24 sierpnia 2001 roku.

(pieczęcie, podpisy)

 

*Czyli kardynałem zostaje się przez protekcję loży… Bp Stanisław Dziwisz został kreowany kardynałem dopiero 24 marca 2006 r. – widocznie przez 4,5 roku musiał wykazać swoją lojalność braciom – przyp. TAW.

Czytaj również:

Reklama

113 myśli w temacie “Polscy katolicy, pobudka! Watykan to stolica satanizmu, kard. Dziwisz jest masonem 33. stopnia, a większość polskich biskupów to żydzi

 1. Piepszyć czarnych.W2013 zaczołem pracować jako monter konstrukcji i wtedy zaczołem myśleć jako słowianin .Dziś jestem wolny od stygmatów które mnie ograniczały .Podcas mej pracy na regałach posiadłem tajemna wiedze .niezgadniecie kto jest włscicielem 1.3 zakładów pracy. Tak to niemcy i przestrzegam was bracia i siostry przed jedzeniem produktów firm danone,bakoma ,zott,mlekowita dowalają całe worki chemii .przekazujcie to dalej Sława

  1. No właśnie a mi ta cała ich żywność Bio jakoś też nie daje spokoju , ciekawe że większość jest z Niemiec …. na naszych sklepowych półkach .

   1. Żywność bio to w większości ściema. Macherzy matrixa myślą na sto lat do przodu, więc już dawno wzięli pod uwagę np. trend wege. Więc kukurydza i soja już od bardzo dawna są GMO. Nad naszą plastikową pszenicą, którą tak uwielbiają Polacy – koneserzy drożdżówek – chłopcy NWO-wcy pracują już od połowy 20. wieku.

    Dużo białka (16%) zawiera najpopularniejszy polski chwast – jadalna Komosa biała (Chenopodium album), czyli Lebioda. Zbierać tylko młode liście i przed smażeniem sparzyć je we wrzątku. Pasuje do jajecznicy, zup, sałatek. Można przyrządzać jak szpinak. Darmowe pożywne żarełko 🙂

   2. No widzisz zaś intuicja(Podświadomość) 😉 bo ja jestem jakoś bardzo na nie do tego Bio ,a widzę że taką furrorę robi i coraz to tańsze jest, i niemcy , niemcy,kukurydza , pszenica i soja to wiem (a weganie swoje) . Ja od czasu do czasu też się skusze na nasz biały chlebek … no kocham no smak naszego słowiańskiego chleba .

    Dlatego jem co mi działka da , krówka moja (sery robie) , i polskie produkty które nie mają dziwnych kodów i oczywiście błogosławie wszystko . Kupuje zioła/herbaty/miody z naszych rejonów , parków .

    Plus umiejętność mojego ciała co mi tam od razu mówi że w składzie chamany czegos nie wymienili a dodali .

    Co do nabiału tu wymienionego to też się zgadzam pomijając już czy coś dodają czy nie sama Pasteryzacja swoje robi UHT skleja żyły tworzy tzw zatory czy skrzepy , atakuje nerki dzieci np tzw kamienica szczawianowa jest głównie z powodu mleka krowiego sklepowego.

   3. „Komosa biała
    Komosa biała jest to chwast zwany lebiodą. Cała roślina jest mączysto owłosiona. Lebioda z kolei jest chwastem dla głodnych, ponieważ była od zawsze kojarzona z biedą.

    Komosa biała jest bardzo pożywną rośliną. Inaczej zwana jest też- łoboda, natyna, wołok, szabaga, lebida, łapucha, łopucha, kumosa, warmuz, jarmucha, jarmuż, jarmużka, faćka, bańdocha. Komosa biała w dawnych czasach była spożywana w całej Polsce.

    Jest rośliną jednoroczną, rośnie w ogródkach i na polach. Zbiera się ją późną wiosną i zaparza wrzątkiem lub smaży na maśle. W dawnych czasach przyrządzano i spożywano ją z gotowanymi ziemniakami, ze śmietaną, z mlekiem, z jajkami, a nawet dodawano do zupy.
    Komosa biała najpopularniejsza jest na Podhalu i Lubelszczyźnie. Nasiona ziela zawierają saponiny , które powodują wzdęcia, dlatego powinny być przed użyciem namoczone przez noc, a potem dobrze przepłukane. Po ugotowaniu przypomina kawior. Gotuje się ja tak jak kaszę. (…)
    W Polsce jest pospolita na całym obszarze, z jednej strony tępiona, a z drugiej bardzo lubiana. Osiąga wysokość 15-100 cm. Komosa biała rośnie na przydrożach, śmietniskach, rowach. Kwitnie od czerwca do października. Jest rośliną wiatropylną
    .
    Cechą charakterystyczną rośliny jest liść. Długość liścia bywa 2-4 razy większa od szerokości. Charakterystyczne jest występowanie u niektórych młodych okazów czerwonego jak purpura zabarwienia wierzchołkowych liści w pobliżu ich nasady.

    Komosa biała właściwości
    Mimo iż dawniej zaspokajała głód, jest rośliną trującą

    Pędy nadziemne i nasiona zawierają saponiny, kwas szczawiowy, alkaloidy -betacyna, betaksantyna, a także kwas oleanolowy. Po spożyciu komosy białej na słońcu może wystąpić uczulenie słoneczne, objawiające się obrzękiem skóry i zmianą jej barwy, biegunką i silnym podnieceniem.

    Przypadki zatrucia pokarmowego występują też u zwierząt, mimo iż zwierzęta niechętnie spożywają komosę. U koni następowały drgawki, niemożność przełykania, zaburzenia koordynacji ruchów, spadek ciśnienia krwi i zapaść. U bydła i owiec zatrucie wywoływało brak koordynacji ruchów, krwawienie z pyska, nozdrzy i odbytu.

    Roślina wielokrotnie w dawnych czasach ratowała ludzi przed głodem. Komosa biała może być wykorzystywana jako roślina pułapkowa dla mszyc, ponieważ mszyce chętnie składają na niej jaja, zwłaszcza podczas uprawy buraków.

    Wywołuje alergię u ludzi uczulonych na pyłki. Nasiona i młode liście są jadalne, a w kuchni liście bywają stosowane zamiast szpinaku. Wartości odżywcze chenopodium album to przede wszystkim dużo białka (16%), węglowodanów (49%), witaminy C, prowitaminy A.

    Komosa biała zastosowanie
    W zielarstwie surowcem jest korzeń i ziele. Stosowana wewnętrznie pomaga przy kaszlu i przewlekłym zapaleniu oskrzeli, natomiast od zawsze zewnętrznie stosowana była na rany.
    Obecnie nie jest używana w ziołolecznictwie, za względu na właściwości trujące.”
    z: http://choroby-objawy-leczenie.pl/komosa-biala/

    Karmi, leczy , ale i …truje !
    Dlatego OSTROZNIE !

  2. O DANONE to nawet w karaju danone pisza Przebudzeni, ze to smierdzi chemia i NANOCZASTECZKAMI…tam dodaja jakies gorsze swinstwo !!!

 2. SŁAVA.trza was ostrzec.zakłady chemiczne są w ostrołęce za Wawą.raz w miesiącu przyjeżdża tir na monachijskich blachach .na tirze jest kilkanaście palet z chemią .Rozładunek i na magazyn a z magazynu na hale.na niej jest 15 kotłów wiekszość na kolorowe jogurty a reszta na wody smakowe.oto proporcje do jogurtów do każdego kotła sypiemy 1vorek 25kg cukier dalej 1vorek15kg stabilizator dalej 15kg barwnik dalej 15 kg zagęszczacz.i mnogo chlorowanej wody z kranu.Wsjo mieszamy .smaczne jogurty nie 🙂 na wody smakowe są takie same proporcje chemi bez zagęszczacza .ostrzezcie wsich ziomków .Ja marek 31lat jestem z osady w łódzkim .monter regałów magaz.po całej Polsce SLAVA WSIM SLOWIANOM .cześć

  1. Dzięki, Marek, za tak cenne info z pierwszej ręki!

   Osobiście nie jadam jogurtów ani kefirów, co najwyżej kilka razy w roku. Mleko – odrobina, tylko do kawy. Po wodzie perfumowanej porzygać się można – ohizda! Fuj! 😵

   Sława Wolnym PoLachom!

  2. Dziękuję Marku za tę cenną informację. Przekażę dalej.
   Ja też sklepowych jogurtow, kefirów itp. nie jadam. Robię sama, pisałam Wam kiedyś. Chociaż ostatnio jest mi ciągle zimno, więc w ogóle ich nie jem.

  3. Marku, w Ostrołęce są zakłady mleczarskie połączone z Piątnicą, a Mlekowita jest w Baranowie na przykład. O które ci chodzi, możesz napisać? One chyba nie są powiązane z niemieckim kapitałem.

  4. Dzięki za info. Ja jogurty jak jem to tylko naturalne i to bez dodatku mleka w proszku, a mleko piję tylko jeśli uda mi się dostać niepasteryzowane prosto od krowy na targu niedaleko mnie. Jeśli nie uda mi się to nie piję w ogóle. Wód smakowych nigdy nie piłem, a jogurtów kolorowych nie jem od co najmniej kilku lat z powodu cukru. Nie wiedziałem, że oprócz cukru jest w nich tyle chemii. Tym bardziej ich nie tknę.

   1. Dziękuję.🙂
    Z internetu
    malarz zainspirował się pewnym sucharem
    Zły pedał trafia do piekła. Belzebub po kuszeniach na ziemi wraca do piekła.Tam zimno i kotły wygaszone.
    Pyta napotkanego diabła:
    – Czemu kotły się nie palą?!
    – Spróbuj się schylić po drewno…

  1. Każdy papież jest marionetką.

   Światem nie rządzą królowie, cesarze, papieże, prezydenci, premierzy ani kanclerze – światem rządzą „mafie, służby i loże”,
   a mafie=służby=loże.

   Tych, którzy naprawdę rządzą, nie zobaczysz w TV.

   1. M.in. rodzina Rothschieldów, która kontroluje niemal wszystkie banki centralne świata (poza Koreą Płn. Iranem i jest jeszcze jeden kraj, ale wyleciało mi z głowy). Funkcjonariuszem tej rodziny jest Soros.

   2. TAW nie chodziło mi o coś tak banalnego. Chodziło mi o to czy wiedział o tym, czym jest chrześcijaństwo, czy wiedział o mordach pod świątynią, czy sam był tego częścią, czy też był utrzymywany w nieświadomości, m. in. przez Dziwisza. Coś słyszałem, że miał ponoć kontakt z Matką Boską od dość wczesnego wieku. Nie che mi się wierzyć, że człowiek, który przeżył horror II WŚ świadomie brał czynny udział w knowaniach Watykanu. To by sugerowało także, że nie wszyscy kardynałowie są masonami, część wpuszcza się do kręgu, a cześć nie, co ma swój użytek dla nich.

   3. Wg mego rozpoznania JP2 był czysty. Krąży co prawda filmik, w którym wypowiada on sformułowanie „Nowy Porządek Świata”, ale wg mnie, on rozumiał pod tym pojęciem zupełnie co innego niż my dzisiaj.

    O mordach rytualnych w Watykanie nie wiedział na pewno.

    Info o polskich biskupach-pedofilach i pederastach blokował przed nim Dziwisz. Znam relację pani Wandy Półtawskiej, która miała ogromne trudności z przebiciem się do JP2 z tym tematem. Dopiero prof. Węcławskiemu się to udało.

    W temat Fatimy (zbieżność dat: 13 maja) wkręcił Wojtyłę czeski biskup Pavol Mária Hnilica, jezuita.

    Podobnie wkręcano Jana Pawła II i w inne wkrętki.

 3. Na kontrowersje. net Wielgucki podał jak wyglądają prezydenckie projekty w sprawie reform sądów. Są takie, że niby coś zmieniono, ale wszystko zostanie po staremu. Zdaje się, że od października zacznie iskrzyć ostro na linii prezydent – prezes i zaczną się sypać.

 4. Sława do lacky .Ja był tam 2dni na serwisie regałów .pierwszy raz w końcu 2015r oraz puźniejszych okresach .Ta firma o której pisałem jest z nimi powiązana a przynajmniej była .przy wylocie z ostrołęki jadąc na wawe po lewej stronie są zakłady gdzie produkuje się chemie o której pisałem a później ta breja czyli wody smakowe dla dzieci. I dorosłych oraz to co nazywają jogurtami jedzie do firm gdzie wlewają to do butelek i kupków.rozumiecie 1firma baza chemiczna 2firma wlanie do kupków i butelek 3etap magazyn i markety.

 5. Sława jeszcze adno zanim pujde spać .napisałem wam słowianie tylko o jogurtach kolorowych i wodach smakowych ale mamy jeszcze pod ostrowem wlk. Pseudo kawe rozpuszalną ,opary stamtąd powodują odrazu bule głowy i zgage ,mamy okolice lublińca na śląsku i pseudo zupki chińskie kim lan .można pisać bez końca o rzywności naszych kochanych niemców . także ja niebawem przejmuje ziemie po ojcu remontuje gospodarstwo i bende sie starał być jak najbardziej niezależny .i uwielbiam sałatki z mieszka lekarskiego czesto jem same liście i surowe warzywa z ogródecka.po ros.surozjadky dużo filmów jest na you tube o dobru takiego jedzenia SŁAVA WAM

  1. O Skarbnice Wiedzy Kochane ❤ Dziękujemy za wszelkie info z truciem i leczeniem związane 😀 To mega ważne poznanie ich technik powolnego nas zabijania czy zmieniania naszego DNA!
   UNILEVER koncern, który dominuje i przejmuje POLSKIE MARKI- dla przykładu WINIARY! Kilka dni temu właśnie oglądałam Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki − amerykański film przygodowy w reżyserii Stevena Spielberga z 2008 roku. I ZASKOCZYLO MNIE TO, ŻE ONI JAWNIE MÓWIA CO NAM ROBIĄ- tyle lat minęło, a my dopiero teraz zaczynamy rozumieć ten przekaz- ROZWALAMY WAS OD ŚRODKA CHEMIĄ! Szczepionkami, gmo, chemtrailsami itp.
   Udało mi się znaleźć ten fragment: WASI NAUCZYCIELE UCZĄ NAS NASZEJ WERSJI HISTORII itd. ( Pamietam jak Merkel po spotkaniu z PBSz- użyła sformułowania podobnego- ,,ustalilyśmy wspólne stanowisko w sprawie nauczania historii''- coś w tym rodzaju!
   .https://www.youtube.com/watch?v=nLQFAq7upaM
   ZMIENIMY WAS OD ŚRODKA, A NAJLEPSZE JEST TO, ZE SIĘ NAWET NIE ZORIENTUJECIE! NO właśnie na tym polega APOKALIPSA- ZACZYNAMY OBCZAJAĆ ICH TECHNIKI!
   Zaczynamy poznawać SWOJE POTĘZNE MOCE- ukryte w NASZYCH SERCACH I KRYSZTAŁKACH UKRYTYCH W SZYSZYNCE 🙂 A oto najnowsza wersja HISTORII- zapodana przez Plejadian! Tego mnogo jest, bo od 20 milionów lat temu są zapisy- więc kilka ważniejszych podaję:

   ,,Wojny Elekrtyczne 5 milionów lat temu Wojna ras o pierwszą rasę rdzenną, zagroda czasu, rozdzielenie 12-tu pasm DNA, trzeba zebrać fragmenty na liniach czasu, rozdzielenie Duszy 2D/4D, misje ratowania Duszy.

   Holokaust Lemuriański 52 tysiące lat temu
   Holokaust Atlantydzki 30 tysięcy lat temu
   Bunt Lucyfera i program Armagedonu 26 tysięcy lat temu
   Przymierze Lucyferiańskie 11 500 lat temu -przyjęcie programu antyludzkiego i antykrystalicznego, kontrolowanego przez siły lucyferiańskie, dlatego nazwa: Przymierze Lucyferiańskie. Linie Illuminati.
   Posterunek i kolonia na Księżycu, program seksualnego nękania 11 500 lat temu – Księżyc jest statkiem skradzionym podczas wojny i naprawiony staje się bazą dla ludzi, reptylian i szaraków, transmituje energię kontroli umysłu, pułapka dla Dusz.

   Inwazja rzymska i drakońska 2 000 lat temu -Drakoni infiltrują święte teksty z Grecji i Italii, aby zbudować Kościół Rzymski i rozprzestrzenić kontrolę umysłu NAA poprzez religię katolicką. Odwet za misję Chrystusa.

   Sobór w Nicei 1 700 lat temu -NAA i lucyferiańscy Templariusze fabrykują przykrywkę, aby ukryć misję Chrystusa i pozaziemskie pochodzenie ludzi. Stworzenie religii polegającej na czczeniu Obcego / fałszywego boga i ofiary z krwi, która stała się kanonizowaną biblią.

   Rozwój religii NAA na świecie, Armagedon za sprawą kontroli umysłu 1 700 lat temu -Celowe szerzenie na świecie brutalnych religii opartych na szatańskich rytuałach krwi, święte wojny i czczenie fałszywego boga ojca stworzonego przez Obcych.

   Krucjaty chrześcijan prowadzone przez Drakonów 1 000 lat temu – Potężne wojny na tle religijnym mające na celu dokonanie ofiary z ludzkiej krwi, przywiązanie Dusz i zasilenie maszynerii Obcych na Ziemi poprzez implanty ukrzyżowań oraz krew męczenników.

   Infiltracja nazistów, psycho-duchowa wojna z populacją świata, MKUltra 75 lat temu

   Porozumienie Plejadian i Syrian 30 lat temu
   Edykt wojenny przeciwko gwiezdnym plemionom, indygo i anielskim ludziom 17 lat temu ''

   Ten reptil na obrazku- to gdzie się nie obejrzysz to d..
   Pan Sławomir Rozwadowski podaje w liczbie 17 milionow liczbę osób posiadających wiedzę o masonerii- to piękne preludium do pełniejszego poznania!

   1. Witaj Elaszko moja kochana 💗 Czemu tak długo Cię nie było?🙂

    Pozdrawiam serdecznie

   2. Jestem, bo kocham ten SŁOWIAŃSKI BLOG ❤
    TAW- wybory w Niemczech-24 WRZEŚNIA, więc dzień po Przesileniu!
    I taka mnie myśl naszła: kilkanaście dni temu na A J- pojawiło się info, że na grupie chętnych Niemców testowano lekarstwo mające na celu zmianę podejścia do uchodźców na jeszcze bardziej przyjazną- teraz pojawia się temat rzekomej awarii elektrowni atomowej Tihange w Belgii, a juz w piątek w Akwizgranie na zachodzie Niemiec rozpoczęła się akcja rozdawania tabletek z jodem. BBC pisze, że mieszkańcy półmilionowego Akwizgranu mogą zarejestrować się na stronie internetowej ratusza i dostać kupony, które potem w aptece wymienią na tabletki. Prawo do bezpłatnego lekarstwa mają wszyscy mieszkańcy Akwizgranu i okolic poniżej 45. roku życia – około 600 tys. osób. W piątek tabletki odebrało około 3 tys. osób! Pan DOKTOR JAŚKOWSI wyraźnie mówi, ze to jest zupełnie pozbawione sensu! Fajnie to sobie obmyślili- Merkel POPARCIA NIE MA- więc rzekome promieniowanie- tabletki- I?!

   3. Kochana SZCZĘŚLIWA ❤ weszłam w podwójną czwórnię- więc był czas na przemyślenia 😀 Po następne SZKOŁA- NARZĘDZIE UCISKU się uruchomiło! No i przygotowania do KOPANIA ZIEMNIACZKÓW- jutro ten PIĘKNY DZIEŃ- mam nadzieję, że pogoda dopisze ❤
    Halinko ❤ Jak Synek Twój Kochanie ma się w nowej szkole?!
    Najserdeczniejsze pozdrowienia KOCHANI ❤

   4. Według satanistycznych reguł seksualne, analne czynności tworzą armie tym rytuałem ( uzależnionych – na podobieństwo pogryzienia przez wilkołaka ) podległych aktywnie wykonującej w ten sposób uczestniczącej w seksualnym akcie istocie. Daje to wytłumaczenie czemu pomimo wielu stosowanych kar, sądowych i społecznych restrykcji, bardzo negatywnych opinii społecznych tylu chętnych wokół i to w ponoć znamienitych kręgach pedofilów i pederastów, ect.

   5. No tak matrixowa szkoła się zaczęła. 😒

    Myślałam, że wykopki są pod koniec września. Ale skoro u Ciebie Droga Elaszko już jutro to życzę pięknej pogody.☀️☀️☀️

    No i chyba masz urodziny z tego co pisze Taw, więc życzę Ci samych radości, mnóstwa uśmiechu, zdrówka, samych cudownych ludzi na ścieżce swojego życia. Oby Cię szczęście nigdy nie opuszczało a wszystkie marzenia się spełniały.
    🌹🌺💐🌷🌻🌼

   6. ,, … Inwazja rzymska i drakońska 2 000 lat temu -Drakoni infiltrują święte teksty z Grecji i Italii, aby zbudować Kościół Rzymski i rozprzestrzenić kontrolę umysłu NAA poprzez religię katolicką. Odwet za misję Chrystusa.

    Sobór w Nicei 1 700 lat temu -NAA i lucyferiańscy Templariusze fabrykują przykrywkę, aby ukryć misję Chrystusa i pozaziemskie pochodzenie ludzi. Stworzenie religii polegającej na czczeniu Obcego / fałszywego boga i ofiary z krwi, która stała się kanonizowaną biblią. … ”

    To bardzo cwane, przebiegłe i nikczemne – ,,podpięcie się” pod misję Jezusa, odrzucenie jego nauk o energetycznej strukturze Wszechświata i pozaziemskim pochodzeniu człowieka zjednoczonego z Kosmosem, z Absolutem, a w zamian za to uwięzienie energii ludzkiej przy Ziemi: w obrazach, figurach, murach budowli nazywanych świątyniami, rzekomych ,,resztkach” świętych(?!), wtłaczanie od pierwszych lat życia poczucia winy(gotowości na bycie karanym) i kreacja poddaństwa dla ,,niezbędnych” pośredników między człowiekiem a ŹRÓDŁEM WSZECHRZECZY i to w dodatku mieniących się pasterzami dusz(!!!)

    Nie dziwi więc, że ludzie przeciwni takiej ustawce, niejako z biegu, przypisują Jezusowi i jego naukom cechy tyrana i manipulatora.
    Zapominają jednak, że swój ogląd opierają na ocenie polityki uzurpatorów, a nie na rzeczywistych przekazach w ziemskiej misji Jezusa, którego nauki nie mają nic wspólnego z tym co preferuje religia.

    ,, ZMIENIMY WAS OD ŚRODKA, A NAJLEPSZE JEST TO, ZE SIĘ NAWET NIE ZORIENTUJECIE! NO właśnie na tym polega APOKALIPSA- ZACZYNAMY OBCZAJAĆ ICH TECHNIKI!”

    Na szczęście nastały czasy ujawnienia, w których coraz większe rzesze ludzi odkrywają prawdę; o sobie, o sensie istnienia na skrzyżowaniu nieskończoności, o wspólnej transcendencji mikro i makro świata podlegającej w równym stopniu prawom ŹRÓDŁA.

    Ludzie odnajdują prawdziwą duchowość, stają się wolni.
    W moim pojęciu brak równowagi przenikających się stanów ducha i materii czyni człowieka niepełnym, zagubionym.

    Dzięki TAWowi, ludziom tu piszącym, odkrywającym swoje serdeczne wnętrze i przekazującym cenną wiedzę, mogę i uczę się tej równowagi.
    Bardzo dziękuję, że JESTEŚCIE.
    Dziękuję, Kochana Elaszko, za te kompendium – setki tysięcy lat w jednej pigułce!
    Proszę o więcej takich ,,leków” czyniących umysł bardziej światłym.

    Serdecznie pozdrawiam i życzę Wszystkim miłego i słonecznego dnia, wszak Natura ,,wypłakała się” dostatecznie i Słońce zaczyna osuszać kałuże.

    PS. Aniu! Kosić trawę czy iść na grzyby? 🙂

   7. Krysiu z Lasu oczywiście, że na grzyby, trawnik skosi Franek, jest nowy, bo stary fiksował i został wymieniony na nowego, ale coś mi się wydaje, że ten nowy to z Watykanu bo jakiś leniwy, skosi trzy pasma i wraca na „cyca” 😀

   8. Krysia a ja dziękuje Ci za Twoje ciekawe, twórcze wykłady nasza wirtualna nauczycielko.🙂

   9. Pjechales ostro po bandzie, ze hoho…przestan wierzyc w bajki o plejadianach, dziecjach indygo i innych wymyslach masonskich. Ci twoi obcy to skad sie wzieli ? Jezus jest Miloscia. Watykan jest zinfiltrowany przez masonerie. Nie utozsamiajcie watykanu z wiara w Boga Trojjedynego. Za przedstawienie historii Polski Prokosza dziekuje. Znana mi byla nieco historia Polski sprzed Mieszka, imiona wladcow nie pokrywaja sie z tymi z historii Prokosza. Trzeba bedzie to porownac .Ciekawe i cenne info w kazdym razie.

   10. „Dzieci Indygo” to tylko pewna metafora na określenie pewnego typu indywidualistów rozwalających stary system zniewolenia.

    A Plejadianie to nowi władcy planety (po wycofaniu się stąd gadów).

  2. Duża piekarnia na zachodzie Polski. Polska piekarnia. Technolog przekonywał kumpla, że oni używają tylko zakwasu albo drożdży. Parę lat temu byliśmy tam na awarii i zerknąłem w przepis na jakieś słodkie bułki a tam obok wody i mąki – suszone żółtka, polepszacz, słuchacz, konserwant itd.
   A chleb od nich i tak pleśnieje po trzech dniach.

   1. ,, ale coś mi się wydaje, że ten nowy to z Watykanu bo jakiś leniwy, skosi trzy pasma i wraca na „cyca” 😀”

    No wiesz co? Z Watykanu? To nie te Franki! Firmy pomyliłaś!
    Franek z Watykanu nie kosi trawy, a jeno łowce strzyże, a konkretnie to se może cały czas leżeć na ,,cycu” z wełny, jaką mu inni dostarczają, całe wagony, bo frankowiczów u nas ci pod dostatkiem.
    Ci, których wydudkano na strychu z racji wziętego kredytu to naprawdę mały odsetek w stosunku do tych frankowiczów, jakim nawet przez myśl nie przejdzie, że są skubani.
    I nigdy im tego nie mów, bo się obrażą i ci powiedzą, jak mi ostatnio, cytuję: ,,ale żeś wyliczona! żałujesz pieniędzy na łaskę u Pana Boga?”

    Jak to miło wehikułem czasu przenieść się w jednej chwili z 2017 roku do średniowiecza, a w zasadzie to nie transformacja w czasie, to średniowiecze nadal istnieje…
    A ja głupia z jakimiś wehikułami wyskakuję …

    O! a skoro epoki mogą się wzajemne przenikać, to czyż nie jest to dowód na iluzoryczność istnienia czasu?!
    To ci dopiero odkrycie! 🙂
    Jak Franek potrafi spowodować, że średniowiecze istnieje we współczesności, co jest kluczem do sukcesu, to nie można o nim powiedzieć, że jest leniwy, nieprawdaż?
    Lenistwo przypisywałabym raczej tym, którym nie chce się spojrzeć w kalendarz … 🙂

    Miłego i uśmiechniętego popołudnia! 🙂

   2. ,, Krysia a ja dziękuje Ci za Twoje ciekawe, twórcze wykłady nasza wirtualna nauczycielko.🙂”

    Dziękuję, Kochana Szczęśliwa, ale…
    Każdy z nas przejawia w sobie i ucznia i nauczyciela zarazem.
    Wszyscy, w czasie całej swojej wędrówki jesteśmy i tymi, którzy czerpią i tymi, którzy dają.
    Bez brania bylibyśmy puści w środku – jak ten cymbał brzmiący 🙂 – bez dawania nasze nadęte braniem ego w końcu przekroczyłoby granicę swojej sprężystości – huk pękającego balonu jest zauważony, lecz chwilę potem zapomniany 🙂

    Przyglądam się tylko życiu, płynącym w nim dźwiękom i obrazom, próbuję je właściwie usłyszeć i zobaczyć, pojąć i opisać.
    A jeśli chociaż jeden człowiek widzi podobnie, to znak dla prawdopodobieństwa, że to właściwe pojmowanie .

    Nie mówimy o tym, ale wszyscy, w relacjach z innymi ludźmi ,,sprawdzamy” jakość i wiarygodność swoich oglądów.
    Mniej lub bardziej świadomie poszukujemy Dusz czujących, widzących i odbierających Świat w podobny sposób, a wszystko po to, by obca była człowiekowi samotna wędrówka.

    Przyjaźń – miły to stan, gdy przy jaźni naszej jaźnie innych miejsce spokojne znajdują 🙂
    I niech snu z oka nie spędza nam zmartwienie, że nie wszyscy są naszymi przyjaciółmi …
    Wszak my też dorosnąć do tego potrzebowaliśmy, by w gronie przyjaciół, jak choćby na tym blogu, się znaleźć 🙂

    Piękny dziś dzień i Wszystkim Wam Kochani życzę, byście widzieli go tak samo!
    I choć w górach czy nad morzem mieszkacie, nad rzeką czy jeziorem, przy łące czy w lesie, w wielkim mieście czy daleko od ludzi – wszyscy mamy jedno – TEN DZIEŃ 🙂

   3. Tak, każdy z nas jest i uczniem i nauczycielem jednocześnie i pełni tę podwójną rolę od pierwszych dni swojego istnienia.
    Piękny dziś dzień, słoneczko wreszcie się pokazało.🌞
    Sercem Was pozdrawiam💞

  3. Generalnie cała żywność przetworzona przez przemysł jest zatruta. Dlatego mamy jedynie wybór pomiędzy tą bardziej zatrutą a tą mniej. Czytajmy etykiety! Im mniej składników w danym produkcie tym lepiej.

   Żywność jest tym zdrowsza im krótsza jest jej droga z pola na stół. Świadomość tego pomoze nam w dokonywaniu dobrych wyborów.

   1. Podwyższajmy własne wibracje. Na pewnym poziomie nawet trucizna nie szkodzi.

 6. Spokojne tony nadal wybrzmiewają, świetlana przyszłość nadal niech będzie naszym wyborem. Ale czy jesteście gotowi ? 3 huragany formują się nad USA, są stamtąd sprzeczne doniesienia po Teksasie, są głosy, że NWO startuje. Wczoraj słońce wyrzuciło Flarę X9 w stronę ziemi, dojdzie do nas 10-11.09, już w mediach zapowiadają aurorę borealis widoczną również nad Polską. Jednocześnie w tych dniach słońce odwróci się centralnie do ziemi ogromną dziurą koronalną. CME które nadchodzi zwiększa wielokrotnie aktywność huraganów, wulkanów. Burza geomagnetyczna powoduje zmiany prądów powietrza, skrają pogodę, zaburzenia biegunów magnetycznych. Yelowstone od zaćmienia wykazał większą aktywność trzęsień niż wczesniej przez cały rok. Za wschodnią granicą Zapad 2017. Za Zachodnią w odpowiedzi na reparacje, juz politycy niemieccy mówią o roszczeniach terytorialnych do polski zachodniej, uchodźców stawiają na ostrzu noża.. A u władzy syjonistyczny rząd i ośmiornica watykanu. Już nawet Adolf Kudliński apeluje o ekspresowe przygotowania. Czemu tutaj taka cisza. Do licznych przepowiedni dochodzą fizyczne fakty i zdarzenia. Może nadal w każdej chwili mamy wybory scenariuszy, ale ludzie nie są gotowi zbiorowo. Przygotujcie się chociaż Wy

  1. Mało konstruktywny komentarz, mój wpis ze strachem nie ma nic wspólnego. Obyś się nie mylił, nie chciałbym opłakiwać milionów rodaków.

  2. Grzegorzu ❤ Bo my wiemy, że to już ICH KONIEC! Więc odchodami napierdzielają w biegunkowym rytmie- CO 26 TYSIĘCY LAT NASTĘPUJE ZMIANA- teraz jest ten czas!
   TAW ❤ cały czas nas uspokaja! BO WIE:
   Przepowiednie❗ Apokalipsa – Odsłonięcie! Niezwykły układ gwiazd na niebie
   .https://www.youtube.com/watch?v=SjGBm1FdKWs
   Katolicy budzą się! I TO JEST PIĘKNE ❤ Przykład:
   Litwin Wołyński
   ,,Jako katolik czuję się okropnie z tym jakiego mamy papieża i wielu księży w Polsce – ale oni przegrają – już przegrywają – SŁAWA WIELKIEJ LECHII – KTÓRA ZJEDNOCZY 12 PLEMION jak 1200 lat temu !!! To jest prawdziwe proroctwo !!!''

   1. Na teraz droga Elaszko, rytuały ognia i wody rozpoczęte. To się dzieje, na Stany widzę scenariusz, z Day After Tomorrow, 3 huragany wzmocnione aktywnością Słońca i Nowy Jork przestaje istnieć. Co dalej, wulkan we Włoszech? Siły polaryzacji wykorzystane, położenie Syriusza i aluminium z chemtrailsów wzmacnia żywioł ognia, w reakcji żywioł wody próbujący odzyskać homeostazę. A gdzie jest teraz EZO-środowisko klepiemy się po pupach bo jest tak wszystko fajnie? Żadnej nawet medytacji dla uciszenia żywiołów i jedności energii ? Żaden jasnowidz nic nie przebąknie, cisza we wrześniu? Bo rozbujali podziały wystarczająco, PIS vs PO, Antifa vs KKK, żniwa energii idą świetnie.

   2. Pewnie masz rację TAW. Jeśli chodzi o weryfikację, to idzie dosyć negatywnie. Wszyscy rzucają się w ramiona Plejaków.

   3. „Na teraz droga Elaszko, rytuały ognia i wody rozpoczęte…”
    Grzegorzu (bardzo piekne imie ❤ ) w IMIE WELESA !

    Wodo PLYN'
    Wietrze WIEJ
    Ogniu GOREJ
    Ziemio RODZ'
    Serce KOCHAJ

    w<3

   4. Droga Arkono, dziękuje za pozdrowienia, odwzajemniam. Ja nie chcę straszyć, po prostu uważność pokazuje mi wiele rzeczy. Wydaje się, że jest próba wystartowania NWO w Stanach. W mediach dziwne teksty padają. Ja żadko oglądam TV, ale ostatnio w „polskich” TVN i Polsat jest tyle przekazów podprogowych. Piramidka NWO annuis ceptis w czołówce newsów, mapy plany i osoby w tłach w studiach TV, pokzywanie osobników przypadkowo „z koszulką OBEY”. Coś się dzieje, oczyszczanie wulkany, huragany może i wyjdą ostatecznie na dobre. Do tego Aron Jasnowidz cisnie filmiki, że NWo to wsumie sciema i jak się zdarzy będzie ok. Plejacka wersja soft anielskiego niewolnictwa.

   5. ” W mediach dziwne teksty padają. Ja żadko oglądam TV, ale ostatnio w „polskich” TVN i Polsat jest tyle przekazów podprogowych. Piramidka NWO annuis ceptis w czołówce newsów, mapy plany i osoby w tłach w studiach TV, pokzywanie osobników przypadkowo „z koszulką OBEY”. Coś się dzieje, ”

    tak, cos sie dzieje…
    we Francji od ponad ROKU pelno reklam z reka zakrywajaca OKO, trojkatow itp.
    Nawet na plakatach dotyczacych spraw wewnetrznytch zakladow pracy..;to niepokajace jest bardzo i malo kto zaczaja…

   6. ” jest tyle przekazów podprogowych. ”
    w Biedronce jest „kolorowa” TRUJACA OCZYWISCIE woda (nie pamietam ktorej to „firmy”) i na tej BUTELCE plastikowej (rysunek kolorowy i stylizowany) TEZ JEST OKO !!!

    Symbole za SYMBOLE :
    wpisujcie , gdzie sie da SYMBOLE i PIESNI o WYSOKICH WIBRACJACH ❤

   7. W Paryzu niedaleko Bastylii jest nawet sklepik/ salonik o nazwie LUSH
    (fresh Nomads Cosmetics pisze na witrynie…)
    …i co Wy na to???

  3. Trzeba przyznać, że ludzkimi stadami zarządza się przede wszystkim przy pomocy wiedzy, strachu i zdobyczy technologicznych. dlatego też zwykły nawet wykształcony zainfominowaną nauką PLEBS nie ma kompletnie pojęcia, co się wokół niego dzieje. A dzieje się …W wymownym milczeniu przede wszystkim rabunek, sterylizacja i depopulacja całych stad owiec. W ten sposób właśnie działa odwieczny spisek elit – żyją z efektów pracy, organów i krwi stad . Nie wiedząc, nie zdając sobie sprawy jak wygląda nasza Ziemia i tzw. otaczający nas Wszechświat dajemy sobą bezkrytycznie i bezwolnie manipulować, kiwać, kontrolować, karać, straszyć, zabijać i naturalnie niezmiennie naciągać na kasę…
   Są prowadzone niezależne prace w celu oceny prawdziwej WARTOŚCI serwowanej nam wiedzy i nauki –> http://www.tiitinstitute.com/revtiitp.html#asccx
   a ich ocena i rozległość powszechnie stosowanych KŁAMSTW I MANIPULACJI dosłownie porażają naszą w tej sprawie żałosną bezsilnością. Faktycznie jesteśmy uprawianą w tym miejscu niewolniczą fermą zwierzyny – biorobotów, których OPROGRAMOWANIE stale się modyfikuje i upraszcza. Elity wśród nas MASONI – to tak naprawdę quasi WOLNI LUDZIE, którym z faktu urodzenia, posiadanej wiedzy, rangi lub zasług dla rządzącego, ukrytego przed oczyma PLEBSU systemu, została zwrócona WOLNOŚĆ i ZWYKLE CAŁKOWITA BEZKARNOŚĆ ( naturalnie wyłącznie pod warunkiem dochowania tajemnic i służenia braciom masonom swym majątkiem i wszelką pomocą ).

   1. Wstępne założenie, oparte na tym co widzimy, czyli na lucyferiańskim i materialistycznym sposobie pojmowania nie jest absolutnie prawidłowe.
    Czemu?
    Ano dlatego, że ma żadnej pewności, że światło rozchodzi się wyłącznie prostoliniowo, więc jak w licznych przypadkach może dla licznych obserwatorów tworzyć liczne miraże, zmyłki i pozory. Tak więc na podstawie tego jednego zmysłu absolutnie nie można opierać całego algorytmu tworzenia PRAWDY !
    Przykładem niech będą ostatnio powszechnie przyjmowane, rzekome dowody i poczynione obserwacje o płaskości Ziemi otoczonej lodową krawędzią. Gdyby Ziemia była faktycznie płaska, to zachody i wschody Słońca i Księżyca wiązałyby się z zjawiskiem perspektywy, czyli rozmiary wschodzących i zachodzących za widnokrąg obiektów zmniejszałyby się do punktu w centralnej części obrazu, tymczasem w obserwacjach tak nie jest i to co obserwujemy w praktyce świadczy raczej, że światło zagina się zgodnie z krzywizną skorupy ziemskiej, przez co zachodzące i wschodzące obiekty w zupełnie inny sposób i dla postawionej tezy tylko nieznacznie zmieniają swoje rozmiary.
    Również obserwowane zaćmienia księżyca przy widocznych naraz z powierzchni Ziemi obu obiektach ( Słońcu i Księżycu ) nie dają się logicznie wytłumaczyć prostoliniowym ( obiektów będących wyłącznie w jednej linii ) rozchodzeniem się światła.
    Również zastosowanie oddziaływań Coriolisa, co do namalowanych na zdjęciach zawirowań prądów morskich i wiatrów nie ma na obu półkulach zastosowania, gdyż wtedy mielibyśmy stale tworzące się huragany w strefie równikowej, a tak bynajmniej nie jest.
    Dowodzony przez wielu obrotowy ruch wahadła masona Foukaulta, to też mocno kwestionowany ostatnio dowód świadczący przecież o obrocie powierzchni Ziemi, wirującej liniowo z prędkościami ponad dźwiękowymi na równiku ( wg. nauki akademickiej ).
    WSZYSTKO ale to WSZYSTKO jest ułudą i durnotą ( zwłaszcza oficjalne dokonania masońskich: między innymi Newton, Kopernik, Einstein, ect. uczonych, biorących swój udział w spisku infominacji ) dla niewolonego w ten sposób biorobotycznego, taniego w utrzymaniu plebsu, używanego dla konsumowania efektów jego PRACY, ORGANÓW, PŁYNÓW, ect.
    Zatem należałoby zacząć od podstaw czyli faktycznego kształtu naszej planety i czy jest ona zgodnie z prawidłami hermetyzmu energetycznym, implodującym w zewnętrzną sferę materię ( rosnącą skorupę ) tourusem z otworami na biegunach i promieniującym inteligentną, życiodajną energią wewnętrzną sferą – domem stwórcy, tzw. królestwem niebieskim w samym jego centrum ( jak model złotej sfery w każdym lewym ręku na pomniku Kopernika, jak kształtu pl. Św. Piotra w Watykanie, rzeźby- metaloplastyki na tym placu, licznych Mandali, ect. ).
    Rzecz w tym, że tzw. elity tego miejsca, żyjące z i dzięki licznej armii stale depopulowanych, mentalnych niewolników same się rozumem niewiele od nich nie różnią i będą nadal zazdrośnie strzegły swych poczynionych na przestrzeni dziejów manipulacji, kłamstw i spisków, bo tylko to daje im tzw. boską przewagę is-torę…

    Wydawałoby się więc, że dla stworzenia algorytmu sprawdzania świętej PRAWDY, która powinna być PRAWEM, należałoby stworzyć i stale rozbudowywać niekwestionowany zbiór wyników dotychczasowych doświadczeń, a praca zaprzęgniętego procesora lub umysłu internetowych ochotników ( na w tym celu stworzonej globalnej stronie ) polegałaby wyłącznie na kwestionowaniu tych wyników i korelacji z konsekwencjami wynikłymi z wcześniej i później stworzonych prawideł i tez…

   2. Faktycznie najbardziej prawdopodobna jest toroidalna geoida. Zwłaszcza, że jest wiele ciekawych badań, dotyczących faktu, że nasza ziemia posiada tylko ślady erozji deszczowej max 12-14.000 lat. Być może wiele opowiadań o Atlantydzie i wcześniejszych dotyczy czasów, kiedy nasza cała obecna planeta była tylko małym fragmentem wodnej planety Tiamat, przed jej zniszczeniem, na której nie było deszczu ani pór roku. Wodny świat. Wenus też prawdopodobnie nie była składnikiem naszego układu słonecznego, zgodnie ze starymi zapisami. Jej przywleczenie 7 tys lat temu odrzuciło nas kawałek dalej od słońca i dołożyło nam 5 dni do kalendarzy. 4 świat już dział się tutaj, poprzednie wcale niekoniecznie. Niestety teraz chyba znowu powtarzamy linie czasowe, żeby je zmienić. Żeby znowu nie poleciało w kolejności Terminator – bunt maszyn, później Matrix AI. AI jest prawdziwe, odbudowuje się. Wtedy je zniszczyliśmy razem ze wszystkim dookoła, teraz musimy je zatrzymać wcześniej. Komputery kwantowe już działają. Odbudowują to co wyciągnęli na Antarktydzie, nie wiedzą co czynią. Przez matrycę wchodzi tutaj wsparcie inkarnowanych Indyko i Gwiezdnych plemion, my próbujemy złamać automatykę własnych bioskafandrów, ale absolutnie nic nie jest bliskie zwycięstwa.

 7. To ciekawy temat z tymi chipami, ja tez sie „obudzilem”, gdy zobaczylem na zgieciu kciuka kilka niebieskich kropek, co ciekawe, na powiekszeniu sie tylko bardziej rozmywaja. pzdr. wszystkich ludzi dobrej woli.

 8. Abp Stanisław Gądecki: „Nikt z nas nie jest właścicielem daru życia, jesteśmy tylko jego zarządcami”
  —————————————————
  Juz zesmy sie przekonali, ze to „zarzadzanie” nikomu na dobre nie wyszlo.

 9. Ciesze sie ze coraz wiecej moich rodakow budzi sie. Pragne abysmy wytrwali w naszej pamieci o naszych korzeniach i przodkach i uswiadamiali sie nawzajem. Na naszych ziemiach od setek lat trwa zabor Cesarstwa Rzymskiego ktoremu do dzis Polacy placa lenno – mam na mysli Kosciol Katolicki. Zagarniete przez nich dziedzictwo Narodowe, nasze najwazniejsze centra siedziby pierwszych Krolow: Gniezno, Krakow, Poznan, Czestochowa. Czyz nie naleza one do Kosciola Katolickiego? a nasze dziedzictwo w postaci insygnia wladzy krolewskiej czyz nie nalezy do diecezji np Czestochowskiej, Wawelskiej i ich sa dzis wlasnoscia. Dlaczego w Polakach uspiony zostal rozsadek i wiekszosc bez przymusu uznaje swoje niewolnictwo…
  Nie mam zamiaru nikogo obrazac jednak zachecam do okrywania historii wlasnej ..kim jestes??? gdy tego nie wiesz ..kim jestes? jestes nikim i to tak jakby Cie nie bylo..
  czy wiesz kim jest Twoj pradziad zyjacy na tych terenach 2000 lat 3000 lat temu i kim byl? Czy znasz go z nazwiska i imienia? zadales sobie to pytanie..kim jestes…?
  Ostatnio w Polsce z wizyta goscila para ksiazeca z Anglii. Moja uwage przykola tresc listu przekazana przez Krolowa Elzbiete:
  „W roku 1996 mówiłam o niezwykłej głębi stosunków polsko-brytyjskich, które sięgają tysiąc lat wstecz. Dlatego też z wielką przyjemnością mogę powiedzieć, że przyjaźń miedzy naszymi dwoma narodami, między naszymi dwoma krajami od tamtego czasu coraz bardziej się wzmacnia…”
  Ten list ma w sobie zawarte bardzo wazne przeslanie o siegajacej ponad 1000 lat historii brytyjsko-polskiej ale nie jako dzisiejszej Polski przegranej i pod zaborem lecz zapewne Wielkiego Imperium Lechii ktore wielokrotnie bronilo Brytyjska korone z opresji najezdzcow. Ich biblioteki zawieraja dokumenty potwierdzajace nie tylko 1000 lat naszej historii ….
  Dobre i to…. przyznanie przez Krolowa Elzbiete ze Polske dzisiejsza lacza stosunki od 1000 lat.
  SlawaWam potomkowie Ariow, Slowian, Lechitow

  1. Wydaje się, że dyplomaci (ci wtajemniczeni) prowadzą z nami podwójny tryb działania: z jednej strony inicjują szantaże i próby ponownego przechwycenia Polski, a z drugiej – bo wszak mają wgląd i widzą przyszłą arcymocną i arcyważną Polskę, wykuwają już stosunki z nami, podkreślając więzi i tradycje…
   Na Swaroga, czy Was też drażni ta coraz bardziej rozciągająca się po lechickiej ziemi westernizacyjna maniera przycinania trawy? Pal licho upodobania prywatnych właścicieli posesji, ale rżną trawę nawet na osiedlach, placach, skwerach… Ta wygolona nie wygląda już zdrowo, raczej żałośnie, chodzi się po tym nie za fajnie, o ignorowaniu wielkich owadzich rodzin, którym wolna trawa domem, już nie wspomnę. Veto!!

   1. Czcigodny Czciborze, Bracie mój,

    dziękuję Ci. A już myślałem, że jestem jedynym w Polsce miłośnikiem trawy w stanie naturalnym. Z przerażeniem patrzę na kosiarki i zaprogramowanych na obłęd koszenia Słowian. Czy ktoś kosił przydomową trawę w latach 60., 70., 80.? Trawa od czasu ustąpienia z tej ziemi lodowca spokojnie sobie tu rosła – i nikomu to nigdy nie przeszkadzało. Aż nagle objawiła się z pełnią mocy gadzia chuć niszczenia wszelkiego Życia, „ulepszania” dzieła Pambuka i karczowania wszystkiego, co naturalne 💚

    .https://youtu.be/DRXY70Tl9FU

   2. Ta mania jest celowo wprowadzona, by ludzie nie mieli dostepu do ZIÓŁ i warzyw NATURALNYCH.
    dawniej w OBEJSCIU SLOWIANINA roslo to co potrzeba: rabarbar, róża pnąca, rumianek, MIETA, szczaw KONSKi i ten zwyczajny, piolun bylica piolun, jasmin, bez czarny itd.
    A teraz STERYLNE „trawniki” i iglaki OBCE tu sprowadzone…
    Tak to wyglada jak:

    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS5PYypTbxDIEPzYSB6g2IIMZ3j9s_IRFiGrgT0IXoZfnu9NYtuAw

    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo2kZIAlVuHJtiKxxXhMqD3Pc5yENPtL2en5Ywybne-xZAfJ7bHw
    Cywilizacja ZYCIA i „ta druga” przejawia sie tez i PRZEDE WSZYSTKIM : NA PODWORKACG I W DOMACH, bo to jest RODowe MIEJSCE ZYCIA…
    Podprogowo staraja sie zmienic w …wiadomo jakie miejsce…

   3. Drogi TAW-ie, cała treść Twojej odpowiedzi jest niczym wyjęta z mej głowy: i to słowo „obłęd”, i dawanie za przykład normalności wzgl. trawy z czasów PRL,… nawet jakoś wiedziałem, że napiszesz „Bracie mój”, co od razu ozłociło mi nastrój .😌 Dziękuje Ci! Ślubuję zatem od dziś upartą walkę z tym obłędem poprzez listy do mediów, urzędów i rozmowy z rodakami przy adekwatnych okazjach i o to samo proszę wszystkich Was, Laszki i Lechowie. Przywróćmy trawie wolny rozwój. 🙂🍀🍀🍀🍀🍀

   4. Nie będzie łatwo, tak… 😜 Dlatego staram się generować pewien wewnętrzny luz na ludzkie reakcje i „rozumienie”, aczkolwiek czerstwy to kawałek chleba. 😁 Ale niech krople drążą skały, póki nie nadejdzie Wielka Siklawa. 💦💦💦🌳🌳🌳😉

 10. szukam „obrazka” do pewnego komentarza i :
  OTWARLO MI SIE TO :
  wiec wklejam tu pod ten wpis, bo akurat tu jest komentarz „na gorze”…a ze NIE MA PRZYPADKOW…
  KOLOWROTY POSZLY W RUCH…

 11. Słuchajcie, Kochani, właśnie jestem po półgodzinnym panelu dyskusyjnym ze Świadkami Jehowy 😁

  Czekałem na nich od kilku dni, bo miałem sen, że mnie wkrótce nawiedzą. Z góry ich uprzedziłem, że jeśli muszą rozliczyć się ze skuteczności w zdobywaniu klienta, to rozmowa ze mną jest jedynie stratą ich czasu. I rzeczywiście chyba strzeliłem w sedno, bo długo nie posiedzieli, co jest w ich przypadku dziwne, bo generalnie za mną wiele godzin dyskusji z nimi, więc mniej więcej wiem, jak działają: nie uciekają, gdy ktoś wykazuje wolę rozmowy i zaprasza w niskie progi Wrześniowej Intymnej Altany…
  A tu zmyli się bardzo szybko…

  Ale zdążyłem im dać krótki acz treściwy wykład o manipulacjach biblijnych (cesarz Konstantyn, mit o śmierci Jezusa) oraz o współczesnej tak zwanej nauce, która jest tak naprawdę wiarą: o współczesnych mitach naukowych (m.in. determinizmie genetycznym, Wielkim Wybuchu, teorii ewolucji, stuletnim ukrywaniu odkryć fizyki kwantowej itd.).

  Wysłuchali uważnie, a następnie zapytali, skąd czerpię swoją wiedzę. Odparłem, zgodnie z prawdą, że głównie z Tajnego Archiwum Watykańskiego… Popatrzyli na siebie, a następnie mi oznajmili, że nie jest to raczej wiarygodne źródło… 😁

  Większego komplementu nie mogłem usłyszeć 😀 Będę miał dziś dobry dzień.

  Co do jednego się zgodziliśmy:

  idą czasy przełomu i znikną wszystkie religie na planecie…

  1. Szkoda, że nie widziałem ich min😁 Swoją drogą zasięg Tajnego Archiwum jest już chyba baaardzo szeroki 😉 I cudnie generujący 🌲🌳

  2. Oby to się stało jak najszybciej, takie jest moje życzenie i pragnienie nr 2, oby ludzkość odzyskała pełnię Świadomości Źródła, a wtedy odzyskamy utracony nie z naszej winy RAJ.

  3. Miałem dzisiaj sen jestem w kościele jest akurat święto matki boskiej częstochowskiej. Księża na ołtarzyku wystawiają obrazki i adorują. Nagle obraz się ześlizgnął i rypnał o glebę, huk był tak ogromny, że aż ludzie oniemieli a ja się obudziłem. 🙂 Na dokładkę na FB pojawił mi się artykuł nt energoinformacyjnej szkodliwości tego obrazu oraz info nt tego obrazu w apokalipsie:

   AP 13: 14 I zwodzi mieszkańców ziemi
   znakami, które jej dano uczynić przed Bestią,
   mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii,
   która otrzymała cios mieczem,
   a ożyła.

   https://www.facebook.com/groups/1084828491649129/permalink/1139647356167242/

   Będzie wesoło 😀

   1. Sławoj bracie, zapisy księgi objawienia są zwodnicze. Dużo domysłów kto i co oznacza w niej w rzeczywistości. Jest pogląd, że całe objawienie to paralela rozbudzającej się energii w naszych ciałach, np (144 000 oznacza posiadanych przez nas dokładnie tylu Meridianów). Natomiast patrząc religijnie – w rzeczywistości Nierządnica Babilońska to Arabia Saudyjska, a Mekka – Centum Wielki Babilon. Znajduje się w niej zresztą KABA- czarny kamień upadły z kosmosu przed którym walą pokłony wszyscy Muzułmanie ( akurat świażo zakończyli miesięczny okres Haji) ( niektórzy personifikują go z historią Lucyfera). GMO pewnie by powiedział, że to reptylski Jahve 🙂 Bestia to wszystkie kraje Islamu zjednoczone pod symbolem księżyca i gwiazdy – Turcji, w której też znajduje sie „tron szatana” zgodnie ze słowami Jezusa o Pergamonie. Natomiast Objawienie już się w tym kontekście nie sprawdza. Zanim dojdzie do konfrontacji z Bestią, powinno dojść wpierw do całkowitego zniszczenia Nierządnicy Babilońskiej. W domniemaniu zniszczonej przez samą Bestię w walce o dominację ( Iran niszczy przykładowo Arabię Saudyjską) po czym nadchodzi zjednoczenie Bestii pod szyldem Turcji. Ale ja nie wiem czy my chcemy wchodzić w te podziały Islam vs Chrześcijanie. Jako, że my w ogóle z innej bajki, poganie z oparciem na kosmogonii Ariów. To podziały od początku były przyczyną upadku. Już na Atlantydzie nastąpił ten podział na grupę Prawa Jedności i wyznawców Baala hierarchii jednej istoty nad drugą). Ten podział mógł doprowadzić do zniszczenia Atlantydy. My Słowianie być może jesteśmy uciekinierami/rozbitkami z pierwszej grupy. Ale kto wie. Prawda miejmy nadzieje, będzie się odsłaniać krok po kroku.

 12. Lechici wszystkie wasze wierzenia przyjmuje za Naukę ale jedno wam umknęło 🙂 Jedyny Bóg ma krzyż równoramienny i wszyscy jestesmy dziecmi jednego Boga

   1. -What do You mean ?
    -Fuck all autorities !
    -All of them ?
    -Yes all, fuck them
    -What’s real then ?
    -You Are 🙂

   2. Czyli kończy się epoka wierzenia nieomylnym decydentom. Czerpanie wiedzy z samego Źródła Źródło zaoferowało 2000 lat temu: „Oni wszyscy będą uczniami Boga. Każdy, kto od Ojca usłyszał i nauczył się przyjdzie do Mnie (do Jezusa).” (J 6,45).
    Jak widać, Źródło ma potężnych konkurentów, skoro dopiero teraz ludzie Je dostrzegają.

 13. In grado po wlosku oznacza w stopniu a nie ze stal sie godnym i ze zaslugiwal na to by stopien kardynala otrzymac. Poza tym w dokumencie sa bledy ortograficzne …. Czyzby drobiazgowi Wlosi sie pomylili w tak prostych wyrazach?

  1. Dziękuję za te cenne uwagi 🙂

   Więc jak byś przetłumaczyła to zdanie?

   „Wielki Mistrz Loży Eliseo potwierdza: wprowadzenie na najwyższy 33. stopień Stanisława Dziwisza – Elizeusza, urodzonego 27 kwietnia 1939 roku, kapłana katolickiego, w stopniu kardynała z dniem 24 sierpnia 2001 roku”?
   Ale to byłoby nielogiczne, gdyż kardynałem SD został dopiero w 2006 roku.

   1. Poprosilem wlochow o pomoc, oto fragment opinii:
    „Jest napisane po włosku, ale jest dość niepoprawne i nie gramatyczne … Nie sądzę, że jest to oficjalny dokument, jeśli to właśnie musisz zrozumieć. Przynajmniej ze sposobu, w jaki zostało napisane, wygląda na coś podrobionego.”
    Popytam ksiezy ale wyglada ze Jehowi maja racje.
    Zycze milego zabajania naiwniakow.

 14. Nawiedzony gosc ma racje z diablem i watykanem tylko nie wie jednego ze w kieszeni trzyma nie bata na diabla ale jego narzedzie tj rozaniec. Nie bedziesz mial bogow cudzych obok mnie mowi przykazanie a kimze jest maryja i jej kult na rowni z bogiem?? Przeciez nie jest wniebozieta bo to dogmat tylko. nie ogarniam stopnia zwiedzenia tego goscia

  1. maryja jest nikim, ale Miriam jest matką Syna Bożego, a każda matka może prosić dzieci o coś dla swoich znajomych.
   Co do wniebowzięcia, to ciało umiera z powodu grzechów, więc ci, którzy nie zgrzeszyli mogą być wniebowzięci, tak jak Henoch, Eliasz, mąż Miriam – Józef, i może też inni. To jest decyzja Boga, a nie twórców dogmatów i niczyja wiara lub niewiara na to nie ma wpływu.

 15. Na Apostołów Jezus wybrał 12 Żydów, a nie Polaków, więc nie ma nic złego w tym, że ich następcami bywają Żydzi.
  Problem w tym, że Paweł sam siebie awansował na apostoła, na dodatek jedynego dla pogan, a Jedenastu oddelegował do obrzezanych (Ga 2,7 itp).
  Był wykształconym faryzeuszem, czyli przeciwnikiem Jezusa i nie znał Jego nauki, co mu nie przeszkadzało w Jego imieniu głosić pełną sprzeczności własną „ewangelię” gwarantującą zbawienie cierpiącym, chorym, torturowanym itd.
  Katolicy niestety nie porównują nauki Jezusa z nauką Pawła i bezkrytycznie słuchają decydentów – uczniów Pawła. Nie wiedzą, że następcami 11 Apostołów jest każdy, kto prawdziwie konsekruje chleb i wino w Ciało i Krew Jezusa, bo tylko tym wyróżnił On Apostołów spośród 84 swoich uczniów.

 16. Zdlatego ze kościół stoi za sprzedażą dzieci polskich z domów dziecka – nagłaśnianie tego procederu przez fundacje dobrego pasterza i Pana Pawła Bednarza natrafia na szklany sufit

 17. Dziś w TVN (na platformie tvn24.pl oraz na kanale TVN24 o godz. 20.30) ukaże się reportaż pod znamiennym tytułem „Don Stanislao” Czy kardynał Dziwisz tuszował pedofilię i brał za to dobre pieniądze?

  zacytowane z poniższego artykułu:

  Druzgocące zarzuty pod adresem kardynała Stanisława Dziwisza w reportażu TVN24. Jako sekretarz papieża miał przez lata tuszować pedofilię na całym świecie, a także m.in. za grube pieniądze załatwiać wejścia na prywatne msze Jana Pawła II dla bogaczy związanych z Legionami Chrystusa.

  https://teleshow.wp.pl/don-stanislao-czy-kardynal-dziwisz-tuszowal-pedofilie-i-bral-za-to-dobre-pieniadze-6573740828384128a

  Dziennikarz Marcin Gutowski idzie tropem Stanisława Dziwisza, zadając kluczowe pytania: czy kardynał Dziwisz przez lata tuszował pedofilię, czy brał za to pieniądze i czy odcinał od tej wiedzy Jana Pawła II?
  Koniec cytatów.

  I kolejne pytanie, co „wierni” na to??

  1. TAWie, myślę, że teraz PoLachy powinni „wierzących”, którzy będą chcieli bronić pedofili pytać, czy się Boga nie boją, chroniąc tych, którzy krzywdzili tych najmniejszych. których Jezus nakazał chronić. Trzeba powtarzać znane im z kazań słowa: „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”. trzeba pytać. co powiedzą Bogu na sądzie ostatecznym, gdy zapyta, dlaczego chronili zbrodniarza, nie ofiarę. W skrócie, należy użyć ich „narzędzi” do pobudki.

   1. Ja w kwestii KK jestem spokojny, tłumaczyłem to nie raz:

    informacjami typu pedofilia w KK interesuje się tylko pokolenie 50+, młodzież nawet nie wie, kto to Dziwisz, a już tym bardziej Głódź czy Gulbinowicz.

    KK po prostu powoli wymiera śmiercią naturalną. Wkrótce (z braku kasy) zaczną zamykać kościoły i wynajmować je pod teatry czy sale koncertowe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s