W 2017 roku Watykan ujawni istnienie UFO!

Różni wyżsi oficjele watykańscy dają do zrozumienia, że Kościół rzymskokatolicki może już niebawem ujawnić informacje na temat kosmitów i UFO, podając je do publicznej wiadomości co jest kwestią najbliższych miesięcy. Sam Franciszek sugerował wielokrotnie w przeszłości, że planeta Ziemia może zostać nawiedzona przez kosmitów i obiecał pełne publiczne ujawnienie tych informacji w pewnej chwili w przyszłości.

Telewizja Disclosure.tv donosi: José Gabriel Funes SJ, poprzedni dyrektor Watykańskiego Obserwatorium Astronomicznego, powiedział bez najmniejszego skrępowania, że religia nie widzi żadnego konfliktu pomiędzy wiarą w Boga a istnieniem życia pozaziemskiego. Kapłan stwierdził na konferencji, że „jako że istnieje mnogość stworzeń na Ziemi, to jest także możliwe, że Wszechświat jest usiany wieloma formami życia, z których pewne są inteligentniejsze od nas”.

funesDr José Gabriel Funes SJ – dyrektor Watykańskiego Obserwatorium Astronomicznego (łac. Specula Vaticana) w latach 2006-2015 z nominacji Benedykta XVI (fot. taringa.net)

Wkrótce ludzie powinni przygotować się do zapoznania się z naszymi braćmi kosmitami. Zgodne to jest z wolnością stwarzania i Bóg z pewnością zdawał sobie sprawę z różnorodności form życia na różnych planetach we Wszechświecie.

Inny przedstawiciel Watykanu, kapłan Guy Consolmagno SJ, zasugerował, że kosmici istnieją i że oni są, w rzeczywistości, zbawicielami ludzkości. Kiedy oficjalnie przybędą na Ziemię, to sytuacja dramatycznie się zmieni i ludzkość przejdzie poważne zmiany światopoglądowe dotyczące życia, ale od Boga.

Dr Guy Consolmagno SJ – od 18.09.2015 r. dyrektor Watykańskiego Obserwatorium Astronomicznego z nominacji papieża Franciszka (fot. technologyreview.com)

Te poglądy są absolutnie wstrząsające, ponieważ pogłoski sugerują, że

Watykan wie więcej o życiu pozaziemskim i Stworzeniu, ale ze zrozumiałych względów* ukrywał je do tej pory.

Z początkiem nowej ery informacja powinna być podana do wiadomości publicznej, ażeby przygotować opinię publiczną na moment, kiedy prawda zostanie ujawniona. Ta prawda może być wstrząsająca, ponieważ może ona rozbić w pył istniejącą religię, ale także ogólną ideę Boga.

Dr Guy Consolmagno SJ z papieżem Franciszkiem (fot. vaticanobservatory.va)

Kampania edukowania ludności o pozaziemskich cywilizacjach jest kontynuowana i Watykan przygotuje nową konferencję za kilka miesięcy, podczas której nowe informacje zostaną ujawnione.

Leo Zagami – „dobrze poinformowany człowiek na temat spraw watykańskich, New Age, judeomasonerii i obcych”:

Opracowanie: Gregorius

Na podstawie katolickiego portalu TradCatKnight:

http://tradcatknight.blogspot.com/2016/12/vatican-full-alien-disclosure-just.html

Data publikacji: 10.12.2016 r.

źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/watykan-ujawni-miesiecy-istnienie-ufo-2016-12

*Te „zrozumiałe względy” to ochrona własnego interesu, czyli pasożytnictwo, czyli jak najdłuższe (dwa tysiące lat kosmicznej ściemy!) dojenie i łupienie niewolnika poprzez trzymanie go w niewiedzy – przyp. TAW.

9 thoughts on “W 2017 roku Watykan ujawni istnienie UFO!

 1. Jeśli to prawda to 90% ludzkości przeżyje szok. Już sobie wyobrażam moją sąsiadkę 50+, ortodoksyjną katoliczkę, która chodzi prawie codziennie do kościoła. Parę miesięcy temu wysłałem jej mailem linka do jednego z filmików Arona Jasnowidza (był tu zamieszczony – o Merkel, uchodźcach, NWO i upadku religii). Po obejrzeniu go odpisała mi i widać było duży szok, przeoranie świadomości i niedowierzanie. No, ale pocieszające jest przynajmniej to że nie wyzwała mnie od oszołomów, więc może trochę się w jej głowie zmieniło. Oj mózgi się będą gotowały. Dlatego nie wiem czy papież odważy się na to bo wielu ludzi może nie uwierzyć.

  1. Pozdrawiam, Pani Nino. Dobrego, spokojnego Roku Pani życzę 🙂 Będzie dobrze, bo Moc jest w nas! TAW

 2. Watykan zrobi wszystko żeby zmanipulować ludzi do końca po to żeby ich zjednoczyć w jednej wspólnej religii…te działania ostatecznie i tak się zakończą klęską. Bez końca ten religijny cyrk nie będzie trwał.

  1. Idea jednej wspólnej religii jest nierealna do wcielenia. WSZYSTKIE religie zaczną niedługo się rozpadać, bo ludzie już psim swędem

   wyczuwają,

   że kapłani

   ich kiwają…

   1. Islam też się zacznie sypać. Wydarzy się coś, że muzułmanie przejrzą, że są kiwani przez NWO.

 3. Część ludzi już przejrzała na oczy czym jest kościół a pozostali co kochają. kościół powoli opuszczaja ciala. no i tak wlasnie bedzie w 2017 roku koguta.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s