Katoliku polski, posłuchaj, co Twój proboszcz chciałby Ci powiedzieć, a nie może, bo się boi…

Katoliku polski, posłuchaj, co Twój proboszcz chciałby Ci powiedzieć, a nie może, bo się boi swojego należącego do masonerii biskupa. Sławomir Andrzej Zakrzewski z Ruchu Suwerenność Narodu Polskiego oraz Ruchu Intronizacyjnego z Warszawy ujawnia wiele niepopularnych faktów dotyczących jawnej oraz zakulisowej działalności Kościoła katolickiego w Polsce.

Intronizacja, której nie było, przynosi jednak mimo wszystko ducha odnowy i bardzo głębokiej transformacji w Kościele katolickim w Polsce. A to jest zaledwie dopiero początek o wiele głębszych i nieodwracalnych w swej istocie procesów. Lawina zmiany ruszyła i odtąd już wielu pulsujących podskórnie społecznych mechanizmów świadomościowych i faktów dotyczących Polaków oraz życia Kościoła katolickiego w Polsce nie da się już dłużej zamiatać pod dywan. Polski Kościół jest rozbity – i to się nie zmieni dopóty, dopóki cała ukrywana prawda pełnym blaskiem nie zajaśnieje.

Lektura obowiązkowa dla każdego polskiego katolika! Posłuchajmy, co mówi Sławomir Andrzej Zakrzewski z Ruchu Suwerenność Narodu Polskiego.

TAW

5 myśli w temacie “Katoliku polski, posłuchaj, co Twój proboszcz chciałby Ci powiedzieć, a nie może, bo się boi…

 1. Widac ze kosciol jest ppdzielony.dzieli się na masonow i fanatykow a przecież. Jezus nie byl ani katolikiem ani fanatykiem masonem tez nie byl.znam jego nauki Jezus nauczal ze nasze cialo jest boża swiatynia i nie ma zadnej innej swiatyni jeżeli. ktos mysli inaczej nie zna nauk jezusa

 2. „Królestwo moje nie jest z tego świata…”.
  Czy ktoś się zastanawia, czym jest ten i nie ten świat, czym się różnią?
  KAŻDY KRÓL ZIEMSKI EGZEKWUJE OD PODDANYCH POSŁUSZEŃSTWO.
  JEZUS CHRYSTUS OD NIKOGO NIC NIE EGZEKWUJE !.
  Jest Królem tych, którzy z własnej woli są Mu posłuszni.
  A posłusznym Mu może być tylko ten, kto zna Jego wymagania.
  Nie listy Pawła, encykliki papieskie, Katechizm, czy inne ludzkie pomysły na zbawienie, ale to, czego przez 3 lata uczył Apostołów. Po to ich uczył, żeby TĄ wiedzę = Ewangelię zanieśli narodom.
  „… jeśli Ja mocą Ducha Bożego wyrzucam złe duchy (w czeluść: Łk 8,31), to istotnie PRZYSZŁO do was królestwo Boże” (Mt 12,28).
  Do uwolnionych od zła przyszło 2000 lat temu i powinno być rozprzestrzeniane w narodach przez wierzących Jezusowi : „… w imię Moje złe duchy będą wyrzucać … na chorych ręce kłaść będą i ci odzyskają zdrowie.” (Mk16,17-18).
  Jezus-Król nie potrzebuje intronizacji, władców świeckich i kościelnych, proroków (potrzebni byli Żydom w czasach królów), podatków, przepychu, sądów, szczepionek, szpitali itd.
  „Starajcie się o królestwo Boga i Jego sprawiedliwość…” (Mt 6,33) – każdy indywidualnie, a nie pod presją władców ziemskich.

 3. Jestem pod wrażeniem. Dziękuję p. Sławomirowi Andrzejowi Zakrzewskiemu za Jego słowa i za odwagę. Niech dobre Anioły mają nad nim opiekę.

 4. … i przyszła pała i nastał koniec … a szkoda … nie jestem katolikiem ale jeśli chodzi o polityczne aspekty co do żydostwa – zgadzam się

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s