Moim zdaniem ten wirus jest dosyć mało groźnym wirusem, który tylko wstrzelił się w taką sytuację, gdzie system babiloński może wykorzystać i stestować cały magazyn instrumentów kontroli człowieka.

Ludzie ze strachu dają sobie odbierać bardzo ogromne połacie wolności.

autor: Kazik Staszewski

źródło: https://youtu.be/Ka1HhN8ciLk [słuchaj od: 26:23]

*

Komentarz TAW:

Na matrycy sztucznego świata, jaki zafundowano mieszkańcom naszej przepięknej planety, zostały zamontowane pewne hipnotyczne kody werbalne mające zadanie usypiania populacji w momentach sprzyjających wybudzeniu z matrixa, a powyższa rozmowa szansą na takie właśnie wybudzenie niewątpliwie jest.

Zwróćcie, proszę, uwagę na prowadzącego wywiad, który jawnie przyznaje, że „się zgubił”…

Po prostu go „wycięło” od momentu usłyszenia przez niego kodu: „system babiloński”.

W momencie kontynuacji przez gościa w studiu jego wywodu zakończonego dosyć prostą metaforą, ofiara programowania była już na tyle przesunięta w fazie percepcji (przesunięcie fazowe), że nie była w stanie jej przyswoić.

Symptomatyczny przykład „z życia wzięty” na opisanie pewnych mechanizmów kontroli umysłu zbiorowego populacji na fraktalu funkcjonowania umysłu pojedynczego człowieka.

Oczywiście są to mechanizmy działające automatycznie, całkowicie poza świadomością ofiary hipnozy babilońskiej.

autor: TAW

*

„Twój ból jest lepszy niż mój” – utwór promujący najnowszą płytę Kazika – „Zaraza”.

.https://youtu.be/-YSE87c5LoY

*

Czytaj również:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2018/10/28/system-sie-pali-i-wali-przepowiednia-kazika-staszewskiego-z-1983-r/

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2018/10/29/system-sie-wali-i-pali-upada-kolejny-egregor-religijny-mlodzi-judaisci-nie-chca-juz-chodzic-do-boznic/

362 myśli w temacie “System babiloński za pomocą niegroźnego wirusa zacieśnia kontrolę człowieka – Kazik Staszewski

 1. „Myślę że likwidacja gotówki problemu niewolnictwa nie rozwiąże i że to nie istnienie gotówki tworzy problem a to co w nas.”

  Też tak uważam Sławku. Osobiście nie demonizuje pieniądza, ale nie może być tak, że ktoś tyra za miskę ryżu, czy zmarł z głodu, a Ronaldo i inni piłkarze pławają się w luksusach. Oczywiście nie zazdroszczę Ronaldo i innym piłkarzom ( którzy zarabiają takie pieniądze, że się w pale nie mieści-Kosmos total ), ale chciałem zwrócić uwagę na kontrast i dysproporcje w Matrixowym świecie. Nawet księża potrzebują pieniędzy na bułkę ( prosto z piekarni ) z masłem, ale Bóg im tego nie czaruje, tylko ludzie-wierni im dają 🙂

  1. Wprowadził się do nas na wieś chłopak. Widać że ma duże pieniądze. A słyszałeś ile za to dał, a za to? Słyszę
   A po co mi to wszystko? Myślę sobie. Ten stres, te obawy jak to utrzymać, kręcić, nie stracić. A po cholerę mi takie pieniądze?
   Przyszedłem akurat w pole i usiadłem na ławeczce w ogrodzie. Wiaterek wieje, skowronek śpiewa, drzewka liściami trzepoczą, za darmo 🙂

   A idąc tutaj myślałem sobie co by mógł mi na wymianę dać taki policjant albo ksiądz albo polityk. I wyszło mi, że nic mi nie mogą dać.
   Co mi powie policjant że złodzieja mi złapie? Jak sobie nie nagrabie to i nikt mnie nie okradnie. Dom od lat nie zamykany w dzień i w nocy. W sezonie śpię przy otwartych drzwiach. To ja mogę stworzyć sobie złodzieja i ja mogę ten problem rozwiązać. Nikt mnie przed moją nieświadomością ochronić nie może.

   Czy to policjant, czy adwokat, czy polityk czy ksiądz. Wszyscy bazują na nieświadomości. Przekonują że masz problem i że oni ten problem mogą rozwiązać jeśli będziesz ich utrzymywał.
   Żaden z nich nie jest w stanie tego uczynić gdyż to ja tworzę swoją rzeczywistość. Może i wirtualną bo Jaźni, Wszystkiego Co Jest, nie stworzyłem ale w Tym, swój świat ja tworzę.

   Człowiek potrafi przekonywać drugiego, że ten ma problem, tylko po to, by przekonany sam pragnął istnienia tego, który ten problem może rozwiązać.
   Ciekawie będzie jak Rodacy powiedzą: nie potrzebujemy was 🙂
   Ale muszą to sobie najpierw uświadomić.
   Oni nie maja innej władzy jak tej, którą sami im nad sobą dajemy.
   A lęk odgrywa w tym swoją rolę.

   1. Dlatego zawsze twierdzę, że kogokolwiek ludzie wybiorą, to nic w ich życiu nie zmieni, oprócz opadnięcia szczęk, że nici z przedwyborczych obietnic, i przygotowania się do nowych nakazów i zakazów nowo wybranych „rządzicieli”.

    Nie podniecam się więc jakimikolwiek wyborami, bo ja nad sobą nie potrzebuję żadnych rządów.
    Czy w moim życiu coś się zmieni, że zamiast Jarka wybiorą Józka, nic a nic, więc ja się tym tematem nie nakręcam, robię swoje i żyję po swojemu.

    Jak świat światem, to w historii chyba każdego kraju, nie było takiego rządu co by wszystkim ” dobrem „dogodził, ale raczej zawsze wyborcom kijem po krzyżu dołożył. 🙂 🙂
    Wiem, że jesteśmy na przełomie dziejów, i wiem, że wróci, wróci stare prawo……….itd i na to sobie spokojniutko robiąc swoje, żyjąc w zgodzie z Naturą poczekam. 🙂

   2. Sławku swietnie ze doszedles do takiego punktu ze matrixowy materializm nie rusza Cie. Ja mam czasem chciejstwo na wlasnie zamieszkanie na wsi wsrod zwierzat. Ten jeden hektar dla kazdego mi sie marzy. Ale na spokojnie bez strachu ze nie bedzie z czego zyc bo moja praca zwiazana jest scisle z miastem. I na roli nie umiem pracowac. A poniewaz mam dzieci w wieku szkoly sredniej i w dodatku niezbyt garnace sie na wies to pozostaja czeste kapiele lesne. No i wakacje. Zreszta nawet w miescie mozna byc otoczonym zielenia. Wroclaw i moja dzielnica zwlaszcza teraz az kipi zielenia. Pozdrawiam

   3. Ala a Ty wiesz jak mnie się serce raduje słysząc, że coraz więcej ludzi chce do przyrody, do zwierząt? Czasem mam aż łzy w oczach gdy takie informacje do mnie docierają. To są dla mnie świadectwa budzącego się społeczeństwa, tego że tu naprawdę dzieje się coś wielkiego a cieszę się ze światła w ludziach, bo cieszę się z ich szczęścia. Nadchodzącego, kiełkującego. Przez lata obserwowałem ucieczkę ludzi ze wsi do miasta. A teraz ludzie z miasta mówią o lesie, ogrodach, warzywniakach, psiakach. Wczoraj żabkę miałem pod stolikiem. Młoda ropuszka 🙂
    I nie celuję w wizualizację. To mi się samo pojawia. Szczęśliwe ludziska między drzewami, trawami, kwiatkami a miedzy nimi zwierzątka, motyle i domki urocze, kopułowe i bajkowe.
    To nadchodzi.
    Jak już „mój” sadek podrośnie, a jest w nim dość duże urozmaicenie, chętnie będę się dzielił nasionami i sadzonkami by tego raju było więcej, kiedy każdy będzie już mógł osiąść na swym chektarze.
    Może wtedy nie będzie potrzeby pisania i będzie do kogo się uśmiechnąć, pomachać. Bo pusto na tych polach. Przesiaduję tam sam w młodym odrodzie i czasem przejedzie jeno jakieś auto albo traktór.
    Wysyłam Wam słoneczną i radosną błogość i niech Was wywiewa z tych miast na łono natury, do bajkowej krainy 🙂 którą wspólnie tworzyć będziemy.

   4. Ala, moja praca też była związana z miastem. Wychowałem się na wsi ale tak naprawdę o roli prawie nic nie wiedziałem. Gonienie do ciężkiej pracy od małego obrzydziło mi pracę w polu i nigdy się nad nią głębiej nie zastanawiałem a gdy spytałem o coś ojca „a co ci bede tumoczył, co ty rozumisz” 🙂 więc nic o tym nie wiedziałem.
    Życie niedawno zmusiło mnie do powrotu i na początku więcej mądrusiem byłem i nic mi nie wychodziło. I zdrowie nie pozwalało. Kręgosłup pozwalał mi przyjść w pole i wrócić a zrobić coś, góra 5 minut.
    Ale to się tak jakoś wszystko potoczyło. Kręgosłup się naprawił gdy odkryłem umysłowy, ściśle powiązany z bólem błąd. I jakoś wszystko po trochu zaczynało się układać. Zacząłem się na nowo uczyć życia w symbiozie z przyrodą i wciąż się uczę i coraz bardziej mnie to fascynuje. Nigdy nie jest na naukę za późno, no i internet pomaga, bo tu ludzie dzielą się pomysłami.
    Nie ma się czego bać gdy idzie się za głosem serca. Cały świat na to pracuje by było wspaniale, by się ułożyło.
    Ja dopiero część planu wykonałem. Przygotowałem ziemię, obsadziłem drzewami. Jeszcze chcę tam domek i przenieść się i mieć sąsiadów. Może kiedyś. Może nie długo.

   5. „Wczoraj żabkę miałem pod stolikiem. ”

    Ja kiedyś obudziłam się w nocy i miałam pełno żab w łóżku.
    Wlazły do chaty z winorośli, co rosła w ogrodzie przy ścianie domu.

 2. Wracając z ogrodu do domu szedłem kamienną drogą. Dwa tygodnie temu wysypali mi tą drogę kamieniami po której trudno iść. Do tej pory mogłem po niej chodzić boso, jeździć rowerem, pchać wózek. Teraz mamy drogę pod ciężki sprzęt.
  Przeczytałem jeszcze raz komentarz Vikinga i Scyty. Radek nie demonizuje pieniądza.
  A ja właśnie zdemonizowałem rząd. Przypomniały mi się słowa pewnego brata, który o tym wspominał, że osądzamy swoje rządy. Swoje. No właśnie. One są też moje i może to nie jest problem istnienia rządu lecz jego jakości, błędów, z którymi mam coś wspólnego? Gdybym nie miał z tym sprawy, nie wkurfiali by mnie. Może gdyby człowiek patrzył szerzej i myślał o dobru wszystkich ludzi, wszystkich zwierząt i Bóg wie kogo jeszcze, nie doświadczałbym drogi dla wybrańców. Nie ogrodzono by mi stawu i zamknięto na kłódkę tak by uniemożliwić pobór wody np do podlewania?
  No przecież nic nie dzieje się przypadkiem i nikt inny mi tego nie robi.
  Nie popieram zarządzania ludźmi, ich czasem, przez innych ludzi.
  Ale jest coś takiego jak wspólna inicjatywa. Co może dwóch albo trzech, niekiedy nie może jeden. A my nie mamy możliwości przeskoczyć z czarnego na białe tylko przechodzimy przez odcienie szarości. Jest okres przejściowy a w nim może i rządów nad niewolnikami nie być ale coś innego, przejściowego, nie pętającego wolność lecz działającego dla wspólnych korzyść.
  Nie stałem się zwolennikiem rządu. Raczej odkryłem potrzebę chm, no odpuszczenia uraz, osądu, tej formacji, by ta energia mogła się zmienić i mogła popłynąć czysta, na której dopiero będzie mogła wyłonić się grupa liderów, ludzi światłych.
  Nie mam pojęcia jak mogłoby to wyglądać ale tego jestem pewien, robię to, obejmuję, przyjmuję to doświadczenie jako lekcję do ukochania bym za jej pomocą mógł się w tym temacie przebudzić i uzyskać wolność.
  Już mi się tak dobrze i lekko znów zrobiło 🙂
  Ach, zmień siebie a świat zmieni się sam.

  1. No właśnie, to jest najważniejsze i najpiękniesze stwierdzenie, „zmień siebie, a świat sam zmieni się wokół Ciebie”.

   Bo przecież mój świat jest dla mnie całym światem.

   Ja patrzę na cały Świat poprzez pryzmat mojego, a przecież każdy dla siebie chce dobrze, więc moje „dobrze” przenosi się na „dobrze” dla wszystkich na Świecie.

   TAKIE proste, a zarazem takie zawiłe.😃
   Sławek, pytanie do Ciebie, czy czasem nie chcesz wydzierżawić 1 ha Ziemi? 🤔

   1. Na chwilę obecną nie widzę takiej możliwości. Przy obecnej polityce państwa dążącego do likwidacji małych gospodarstw, jest to minimum z którego mogę się utrzymać. Większość podobnych już zostało połączonych. Takie poletko jak moje zazwyczaj ma bilans ujemny i bez wkładu dodatkowego ciężko jest. Z samego hektara to niby jak? Jak masz pracę dodatkową lub emeryturę to ok a bez tego zaj..ą cię haraczami. Poza tym nie korzystam z tej ziemi sam. Mam rodziców i rodzeństwo i jakoś to się wspólnie utrzymuje. No i nie jest to pusta ziemia tylko już pewien projekt. Może kiedyś, kto wie. Teraz nie mogę i nie chcę.

   2. SłowiAnko nawet dzis z dziecmi o tym rozmawialam ze ludzie powinni wspolpracowac by wszystkim bylo ok. Same o cos pytaly i temat wyszedl ze tylko wtedy wszystkim bedzie dobrze kiedy kazdy bedzie robil dla wspolnoty to co robi najlepiej i dla siebie. Trudno mi jakos to wytlumaczyc. Ale od jakiegos czasu wizualizuje sobie wspolprace wszystkich ludzi. Bez podzialow i moje dobro jest dobrem innych bo ktos to inna ja. A siebie nie chce krzywdzic. Bez wyscigu szczurow rywalizacji i kosztem innych. Wspolpraca akceptacja i jednosc. Bez glodu np w Afryce by rokefeler spal na zlocie. I w szacunku dla Ziemi i w synhronii z Nia. To samo co Ty piszesz tylko innymi slowami.☺

  1. Witaj Ktoś,
   Przeszedłeś wielką przemianę. Przeszedłeś batalię, nie do pozazdroszczenia. Odzyskałeś spokój i to jest Twoje wielkie zwycięstwo. Masz w sobie wiedzę, która jest Twoją prawdą. Broń jej i dziel się nią.
   Wiesz, że wiedza to broń. Wiedza poparta doświadczeniem własnym budzi niepokój u innych, co wiąże się z samotnością. Trzeba siebie pokochać, wybaczyć i kochać ludzi.

   Wszyscy zmagamy się z sobą, łapiemy na niewłaściwych reakcjach i źle wypowiadanych słowach. Wszyscy potrzebujemy wybaczenia i ciepła bezinteresownej miłości.
   Niektóre istoty zaprzedały duszę i pławią się bezmyślnie w ciemnej zupie rzeczywistości, uzależniają od chciwości, a niektórzy nie są świadomi zła, które czynią.
   Pozdrawiam

  1. „Bądźmy jednymi z tych, którzy odnawiają świat poprzez Dobre Myśli, Dobre Słowa i Dobre Czyny”.

   1. Taw – zgadzam się z Tobą. Śmierć w Minneapolis to fałszywa flaga. Odbierałam – bez żadnej emocji. Co z moją empatią?

  1. Teraz bardzo duzo WYCHODZI NA WIERZCH:
   To Braun wyrzucił PAN HUBERTA Z KONFEDERACJI tak na marginesie!
   TAW CZY MYSLISZ- CZUJESZ, ze na ,,wychodzenie na ulicę” jest dobry moment?!

   ,,Dzielnych Lechitów w Lechii pełno, tylko czy warto kopać się ze szkapą na „tydzień” przed jej padnięciem?…”

   6 CZERWCA PROTEST- PO , TANAJNO I INNI CHCĄ SIĘ DOŁACZYĆ! Wszyscy namawiają na wyjście na ulicę, a RZĄD NAWET zachęca, bo OD 6 CZERWCA takie popuszczenie restrykcji sanitarnych nastepuje!
   6 czerwca bez majt

   PAN KĘKUŚ OSTRZEGA PRZED PROTESTAMI- to jest ich scenariusz, by nas jeszcze bardziej zdusić – warto posłuchać!
   (238)P. Tanajno, J. Socha, J. Zagórski, W. Gadowski, nie wyprowadzajcie, NA RAZIE, Polaków na ulice.

   1. 6 czerwca odbędzie się historyczny (bo już ostatni z serii) IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. Warto w nim uczestniczyć ze względu na jego historyczność, by mieć co wnukom opowiadać.

    Tanajno sam się spalił, więc jego protestu nie ma co komentować.

    Ale rewolucja w sensie mentalnym i tak się w Polsce rozpoczęła.

   2. „To Braun wyrzucił PAN HUBERTA Z KONFEDERACJI tak na marginesie!”

    Ciekawe, jaki miał powód. Dziwne, w każdym razie dla mnie.

   3. Anamiko ❤ nie wiem, dlaczego Braun to zrobił, ale na pewno nie chodziło o kojarzenie go z Panem Hubertem, a ponadto Braun mocno promuje Patlewicza, a przeciez Patlewicz wysmiewa istnienie WIELKIEJ LECHII!

    Grzegorz Braun i Radosław Patlewicz – premiera drugiego tomu Historii politycznej Polski https://www.youtube.com/watch?v=eVb08IVbI6c

    CZYLI:
    „XXVII. Koniec masek. Koniec kłamstwa. Koniec niewolnictwa. – 29.05.2020''

    Powiem, co czuję, BRAUN mnie nie przekonuje – od poczatku coś mi w nim nie pasuje, ale bardzo zaimponował mi na protescie, gdy wyprowadził z okrążenia policji swoich „doradców społecznych'' 🙂

    CZY POLICJA PÓJDZIE PO ROZUM DO GŁOWY?!
    W BRAZYLII TAK SIĘ STAŁO!
    #Brazylia #Protesty #StopNWO
    #Przebudzenie #System #NWO

    🔹 Protesty w Brazylii

    🔼 Przebudzenie w Brazylii ?
    Policjanci w tym kraju
    wczoraj odmówili rozkazów,
    dołączając tym samym
    do demonstracji przeciwko
    Nowemu Porządkowi Świata

    .https://www.facebook.com/alienxgate.otwartyumysl/videos/594449661175138/UzpfSTE4MzI4Mzk2NDM6NTg2NjIwMjA4NjUwMzQy/

    „Po francuskich Żółtych Kamizelkach przyszedł czas na Włochów. Ruch pomarańczowych kamizelek zalewa Półwysep Apeniński od Mediolanu po Bari i Palermo. Wczoraj odbyły się pierwsze protesty w trzydziestu włoskich miastach. Wielką mobilizację zapowiedziano na 2 czerwca, kiedy we Włoszech obchodzone jest święto Republiki.''

    W Rzymie do protestujących przyłączyli się członkowie organizacji skrajnej prawicy Casapound krzycząc: Wolność! Koronowirus to polityczna sztuczka! W tym kraju są osoby, które od czterech miesięcy nie dostały pensji. Chcemy chleba! Na ulice Bari, największego miasta malowniczego i głównie rolniczego regionu Apulia, wyjechało ponad trzy tysiące rolników na traktorach śpiewając hymn Włoch. Jak wyjaśnia rzecznik prasowy ruchu Onofrio Spagnoletti Zeuli: Nie możemy dłużej patrzeć na bezczynność obecnego rządu wobec rolników. W obliczu kryzysu i bez pomocy rządu nasza duma narodowa i główny produkt eksportowy, jak oliwa z oliwek, może przestać być produkowany. Jesteśmy tu dzisiaj na placu św. Mikołaja w Bari bez żadnych haseł i sztandarów. Wszyscy zjednoczeni pod włoską flagą.

    Włoscy rolnicy w tym roku oprócz ogólnej złej sytuacji gospodarczej w kraju, problemami wynikającymi z epidemii koronawirusa, zostali dotknięci epidemią bakterii xylella, która zaatakowała sady oliwne na południu.

    https://strajk.eu/wlochy-pomaranczowe-kamizelki-czyli-wolnosci-i-chleba/?fbclid=IwAR3Bca2GijjaueMhpt5_s-fR31Q1SLmL_Ca8iqmDcQCLgVh9_7WRbnxk_AA

    SZTUCZNE WYWOŁANE WIRUSY ATAKUJĄ NIE TYLKO LUDZI, ALE I UPRAWY, ZWIERZĘTA – gady na odchodne- juz nie mogą PAŚĆ SIĘ NA KORONOŚWIRUSIE – WYWOŁUJĄ TERAZ SZTUCZNIE WYWOŁANE JAK W AMERYCE – WYJSCIA LUDZI NA ULICE – specjalnie wyszkolone – szczepionkami nakarmione policyjne bojówki – obserwuje te dziwne agresywne zachowania policjantów na całym Swiecie – wyćwiczone do tłumienia brutalnego ludzi – ciekawe, czy szkolili się w WUHAN, jak nasi granatowi?!

    TYM BARDZIEJ CIESZY POSTAWA POLICJI W BRAZYLII 🙂

    WDZIĘCZNOŚCI TAWciu za odpowiedź 🙂

   4. Zamieszki w USA. Pomnik Kosciuszki potraktowano sprayem (m.in. Fuck Trump), obsikano, opluto. Inne zrodla sugeruja, ze to nie Afroamerykanie, ale Antifa. Inne pomniki potraktowano w podobny sposob.
    TVP.info podaje, ze podczas zamieszek najbardziej ucierpialy dzielnice Afroamerykanow. Dziwne, nie? No, ale tak to jest. Zniszcza swoje, a potem wezma sie za bialych.
    Pod linkiem krotkie filmiki z zamieszek z Twittera. Poziom edukacji w Stanach wyjatkowo niski: pisac, czytac i do roboty. Z drugiej strony polska mlodziez tez g… wie.

    Dziennikarz, czy bloger zadaje nastolatkom na rynku warszawskim? (placu?) pytania z zakresu historii. Jedno z nich.
    – Gdzie wybuchlo Powstanie Warszawskie?
    Po chwili zastanowienia…
    – Na Mazowszu??

    Sama slyszalam.

    https://www.tvp.info/48321169/zamieszki-w-usa-podpalenia-kradzieze-starcia-z-policja-relacja

    https://www.rt.com/usa/490394-poland-statue-kosciuszk-dc-vandalized/
    ——————
    zupelnie z innej beczki: pierwsze dzinsy Levi Straussa byly szyte z materialu konopnego

   5. Syn Gowina o rządzie

    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ziemowit-gowin-rapuje-syn-jaroslawa-gowina-nagral-piosenke-do-hot-16-challenge-2/1r6469e?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

    https://www.tvp.info/48322309/tryumf-w-przestworzach-ogien-na-ziemi-nadchodzi-wielka-proba-dla-prezydenta-trumpa

    https://www.tvp.info/48304395/stany-zjednoczone-w-ogniu-na-nagraniach-bojowki-antify-wideo

    Policja po stronie narodu w USA

    https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Protesty-w-USA-po-smierci-George-a-Floyda.-Policjanci-dolaczaja-do-demonstrantow-Ci-gliniarze-was-kochaja

    https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/usa-zamieszki-w-waszyngtonie-zniszczony-pomnik-tadeusza-kosciuszki-uliczna-sonda/t7pb3sh

    https://www.tvp.info/48323537/antifa-zaatakowala-mezczyzne-za-flageusa

    https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Zamieszki-w-USA.-Pomnik-Kosciuszki-zdewastowany-plonal-kosciol-sw.-Jana.-
    WIDEO

    Trump z rodziną był ewakuowany do bunkra pod białym domem

    https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-antifa-organizacja-terrorystyczna/jr8k8s5

    https://www.defence24.pl/geopolityka/usa-tysiace-gwardzistow-na-ulicach-antifa-organizacja-terrorystyczna

    https://wpolityce.pl/swiat/502744-dla-antify-kazdy-jest-faszysta-dlatego-jest-niebezpieczna

    Deep State chce wywołać wojnę domową

    https://www.tvp.info/48317562/trump-zapowiada-uznanie-antify-za-organizacje-terrorystyczna

    Podobną opinię wyraził m.in. prokurator generalny USA William Barr. Oznajmił, że demonstracje zostały przejęte przez anarchistyczne i „skrajnie lewicowe grupy ekstremistów”, które mają własne cele. W wielu miejscach protestów uczestnicy zamieszek malowali na murach hasła i symbole anarchistyczne.

    O uczestnictwie grup z zewnątrz w zamieszkach mówił w sobotę również guberantor stanu Minnesota Tim Welz. A lokalne media w Minneapolis donosiły o obecności prawicowych ekstremistów z grupy „trzyprocentowców”. Portal śledczy Bellingcat informował również o mobilizacji w sieci skrajnie prawicowych ruchu „Boogaloo”, którego celem jest wywołanie nowej wojny domowej.

    Antifa w USA jest lewicowym, niekiedy bojówkarskim, antyfaszystowskim ruchem aktywistów politycznych, który składa się z wielu autonomicznych grup.

    USA chcą uznać lewicową Antifę i jej bojówki za organizację terrorystyczną, wreszcie.
    Nieważne, czy chodzi o lewicową, prawicową, czy inną matrixową organizację, jeśli metodami są zamieszki, podpalenia i plądrowanie/niszczenie wszystkiego, powinny być konsekwencje.

    Ten impuls śmierć Georga Floyda to może być false flag, bądź poświęcono go w imię stworzenia chaosu.
    Biały policjant białego człowieka, czarny czarnego, a już na pewno czarny policjant, który załatwiłby białego człowieka (nie byłoby sprawy). A jeśli biały czy afroamerykański policjant zamorduje czarnego, homoseksualistę czy muzułmanina, żyda, to organizacje typu antifa zniszczą na swej drodze wszystko.

    Nazywając wszystkich faszystami (to ideologia lewicowa), ksenofobami i rasistami (a oni robiąc to, o co oskarżają wszystkich, najczęściej fałszywie, tylko nie siebie samych, w ich mniemaniu nimi nie są (oni walczą o sprawiedliwość i pokój).

    W tych zamieszkach wykorzystano narrację: za rządów białego prawicowca prezydenta biali faszystowscy policjanci mordują mniejszości rasowe, religijne, etniczne, czy odmiennych orientacji.

   6. Frakcja Sorosa i tych, co za nim stoja, podjela kolejna probe, aby uderzyc w Trumpa, a Stany pograzyc w chaosie.

   7. Antifa jest finansowana przez NWO.

    Ta NWO-wska bojówka rzucana jest do walki z budzącą się świadomością i jednością NaRODową.

    W Polsce, jak pamiętamy, delegowano ją do walki z Marszem Niepodległości.

    W USA ma zadanie tworzyć chaos po tym, jak prezydent Trump wezwał naród do boju.

   8. Zemsta również za to, że zerwał ostatecznie stosunki z WHO.
    Jestem bardzo ciekaw jak to rozwiąże. Do tej pory rozwiązania przychodziły w tak niespodziewany sposób i z tak niespodziewanej strony że siedzę jak na szpilkach 😛

   9. Elaszko ❤ , dzięki za odp. również i ciekawe wiadomości.
    Pan Braun także i mi zaimponował postawą na proteście.
    Cenię go ponadto za posługiwanie się bezbłędne językiem polskim oraz za wielokrotne mówienie głośno o ważnych sprawach, o których większość milczała.
    Dla mnie pan doktor Hubert Czerniak jest prawdziwym lekarzem i bohaterem obecnych czasów, patriotą z krwi i kości. Czepianie się go o jakieś tam stare i nieważne sprawy, to jak wypominanie garbatemu ,że ma proste dzieci.
    Patlewicz – kojarzy mi się z padalcem.
    Negowanie prawdziwej historii to po prostu głupota.
    Nawet w Indiach czy w Azji Mniejszej we wsi starzy ludzie wiedzą, ze Lehistan potęgą był w starożytnych czasach. A ty Padalcowi się nie wierzy.
    Ja tam nie kumałabym się z Patlewiczem padalcem. Ale nie mój cyrk, nie moje małpy.
    Ucieszyła mnie wiadomość o policjantach brazylijskich oraz o pomarańczowych kamizelkach we Włoszech.
    Ja zrobiłam sobie żółty kubraczek, w pięknym żółtym absolutnie kolorze, i do tego świecący opalizującą nitką w Słońcu jak latarnia morska w Aleksandrii.

    Mówię NIE okupantom Ziemi i ich wykidajłom oraz froterkom różnej maści, mówię TAK normalnym ludziom.

 3. „Ja kiedyś obudziłam się w nocy i miałam pełno żab w łóżku.
  Wlazły do chaty z winorośli, co rosła w ogrodzie przy ścianie domu”.

  Widocznie tamtym żabom wpadłaś w oko, skoro do łoża wlazły. 😁 Najpierw wlazły na winorośl i zobaczyły Cudo w łożu, a później, przepychając się między sobą i kłócąc, która tam wlezie, w końcu wszystkie wskoczyły do łóżeczka i to bez piżamy 😱 To jest taki hardcore i zgorszenie, że Sodomia i Gomora to przy tym pikuś 😄🤣🤣🤣

  1. … a ja uciekłam z sypialni i spałam na dachu. Tam żaby nie wlazły. Mój mąż i owszem.

   1. Bardzo dobrze zrobiłaś. Ja też bym nie chciał w łóżku z takimi obnażonymi żabami spać, bo dla mnie to ekstremum ( nawet dla mnie 😄 ) 😁 Walczyłbym z nimi, broniąc „swej cnoty” kuźwa 🤣 🤣 🤣

   2. Zimne i obślizgłe i w dodatku w hurtowych ilościach 🐸🐸🐸🐸🐸🐸

   3. Księżniczko, skoro temat powraca, a za mną od 20 lat chodzi ta scena, to może napiszę, bo może chodzić o jakieś głębsze Przesłanie.

    Jest takie arcydzieło Paula Thomasa Andersona pt. „Magnolia” z 1999 roku, z bardzo szczególną metaforyczną sceną…

    Bardzo zapadła mi w pamięć i już wtedy postanowiłem, że kiedyś ją rozwikłam…

    Skoro temat powraca w Tak Szczególnym Czasie Totalnego Przełomu, oznacza, że muszę ten film po 20 latach odświeżyć…

    Co łatwe nie będzie, bo z tego, co pamiętam, film trwa chyba pół dnia…

    *

    Jest to bardzo głęboki polifoniczny dramat o mechanizmach uwikłania istoty ludzkiej w krwiożerczych mechanizmach matrixa.

   4. 🐸🐸🐸
    Coś w żabie piszczy!
    🐸🐸🐸
    Chętnie obejrzę to dzieło.

   5. Film jest generalnie raczej depresyjny, więc nikomu nie polecam.

    Scena, o którą mi chodzi, jest jedną ze scen końcowych, a więc podumowujących całość ukazanego w tym filmie dramatu ludzkiego…

    A więc musi oznaczać coś bardzo ważnego…

    🐸🐸🔆🐸🐸

 4. System babiloński zacieśnia kontrolę człowieka?

  A może pewne rzeczy zadziewają się, wychodzą przed nasze oczy, byśmy mogli je uzdrowić, rozciągnąć się na nie, objąć, wybaczyć i puścić, jako treści nieewolucyjne w nas, po to, by człowiek mógł być wolnym.

  Czasem z tym walczę, stawiam opór, a czasem przyjmuję, rozpuszczam, oświetlam. Waham się, bo zapominam po co to jest a to wahanie jest przeskokiem z jednego pasa na drugi o przeciwnym kierunku.

  Wszystko jest jak ma być 🙂

  1. .https://m.youtube.com/watch?v=jM8Vsk2tiuM&t=13s
   Beata Socha

   Nie tylko ja miałem wglądy by nie płynąć pod prąd i puścić się z nurtem rzeki. Wciąż się jednak brzegu rzeki trzymałem i próbowałem pod prąd płynąć aż dostałem słowny przekaz od Jeszuy, który walnął mnie jak obuchem w głowę.
   Beata mówi to samo.

   Mieliście tak kiedyś, że chcieliście się uzdrowienia, pokoju, przebudzenia a po chwili spotykaliście człowieka który was wnerwia, pojawia się dziura w drodze, lub jakaś inna niedogodność zdająca się celowo chcieć wyprowadzić nas z pokoju, obniżyć wibracje?
   Jest dokładnie na odwrót. Cienie wychodzą bo my chcemy światła, więc wychodzą na nasze rzyczenie byśmy mogli to naprawić, to co w środku a co staje nam przed oczami.
   Dlatego tyle teraz tego mamy, bo coraz więcej jednostek i jako społeczeństwo tego chcemy.
   To my to tworzymy
   Cudownie 🙂

   1. Oczywiście nie chodzi mi o to, że chcemy nosić maski, mieć ograniczenia wolności.
    Mówię, że myślimy o wolności, pragniemy jej, więc Źródło uwidacznia nam, daje nam doświadczenia, które mogą jak odrobione lekcje pomóc uwolnić się od ciemności w nas i odzyskać wolność.
    To my to stwarzamy jak egzaminy myśląc o promocji do następnej klasy.
    To jest i to co Źródło daje nam bo pragnie naszego uwolnienia i jest też to tym co sami sobie tworzymy jako to co jest w nas i wywalając jako zbędny balast trzymający nas na dnie.
    Nie walcząc z balastem ale pozwalając mu odejść, obejmując, wybaczając, dziękując, ukochując, uwalniamy się od niego.
    To wszystko nie tak jak nam się zdawało.
    Osobiście tworzymy sobie swoje światy, swoje lekcje ale wspólnie pragnąc wspólnie pokoju, równości, wolności, mając globalne pragnienia wspólne dla milionów ludzi, tworzymy sobie wspólne wyrzucenie wewnętrznej blokady, która ujawnia się w doświadczeniu jak ta akcja globalna z koronowirusem.
    Niesamowite

   2. „Mieliście tak kiedyś, że chcieliście się uzdrowienia, pokoju, przebudzenia a po chwili spotykaliście człowieka który was wnerwia, pojawia się dziura w drodze, lub jakaś inna niedogodność zdająca się celowo chcieć wyprowadzić nas z pokoju, obniżyć wibracje?”

    Sławku, bardzo, ale to bardzo często tak miałem. Było to dla mnie bardzo frustrujące i załamujące psychicznie, bo chciałem być Dobrym Człowiekiem i chciałem pozytywnym myśleniem (robiłem wizualizacje i czułem miłość) Uzdrowić Świat – Dosłownie, aby każda Istota była Wolna od Cierpienia. Dużo energii traciłem, aby siłą woli i pozytywnym myśleniem wpłynąć na Przestrzeń. Im bardziej się starałem i chciałem być fajnym gościem – dobrym człowiekiem, to tym bardziej zamieniałem się w drania (parę osób przeze mnie płakało i za to Przepraszam). W końcu pogodziłem się z tym, jaki jestem, i Odpuściłem sobie. Jestem sobą, również wtedy, kiedy potrafię być nieprzyjemny i kłótliwy.

   3. „..Nieraz nawykowo omijamy miejsca, które potrzebują „posprzątania”, a w których ego okopało się. Jednak Bóg w swojej nieustającej miłości chce nam pomóc i sytuacje, które nas spotykają, precyzyjnie wskazują na „ciemność” w nas samych..”
    Odnajdywanie blokad – Przekaz Jeszuy

    Jeśli o mnie chodzi ViS 5, tak Ty jak i każdy, kto dawał mi się we znaki, 🙂 cha no popatrzcie jak to ładnie brzmi: dawać we znaki, pokazywać coś, precyzyjnie wskazywać na „ciemność” – nigdy nie zrobił mi niczego złego. To były dla mnie dary od Źródła, które nie chce bym pozostawał w niewoli ciemności i dlatego mogłem spotykać takich ludzi na swej drodze, w tym Ciebie, bym nie przegapił miejsca, które wymaga „posprzątania” 🙂
    Za to mogę tylko podziękować.

  2. Moje pytanie:

   Czym jest miłość?

   Moja odpowiedź:

   Miłość jest tym, żeby w drugim człowieku zobaczyć siebie i chcieć otrzymać od drugiego człowieka to co najlepsze i to co najlepsze dać drugiemu człowiekowi.

   Miłość, TO STAN kiedy zawsze masz poczucie bezpieczeństwa.

   TO JEST MIŁOŚĆ.

   Koniec i kropka nie mam już nic więcej do dodania i do napisania, życzę wszystkim TEGO STANU.💗 💛 💚

 5. Ja cię kręcę, aż czasami to i mi się przewraca, zaprawdę dziwię się, że w dobie informacji, czym jest technologia czakralna, w jaki sposób można inną technologią oddziaływać na inną osobę, np. kolorem czerwonym wywołać depresję. Ludzie nadal wierzą w duchowość od dupy strony. Twoja Dusza to wybrała by się wznosić. Akurat! Jeśli się wznoszę, to dzięki mądrości, która zawsze była, ale miała trudy, by się przebić. Kolejna rzecz to Fakty: świat prawie runął, a my z nim. Tak się wszyscy wznieśli. Gdy w końcu ludzie będą na takim poziomie świadomości, by ogarnąć ten temat (technologia, która włada człowiekiem na rożne sposoby), to zrozumieją sobą: WYBACZYĆ, TO ZROZUMIEĆ, ŻE NIE MA CZEGO WYBACZAĆ.

  Odpuszczą sobie i innym tak po prostu, w zrozumieniu tego, czym to jest/było.

  *

  Taki kawał na początek dnia 😀 😀 😀

  Spotykają się dwie Dupy. Jedna mówi do drugiej:

  – Ty, pa na tę dupę po przeciwnej stronie ulicy, taka chuda, jakaś nijaka.

  – A wiesz, czemu, bo ona spotykała się z innymi wielodupami.

  -Ta? co ty nie powiesz, ja tylko z jedną, a Ty?

  – A ja z żadną – odpowiada dumnie Dupa 😀

  – To już rozumiem, dlaczego jesteś taka wielka, mieszka w niej ogromne EGO. 😛 😛 😛

  Tyle w temacie Duchowości, a książek napisano, a się rozpisano i jeszcze kwiatkami sryć kazano, niech powiedzą to tym uwięzionym na Księżycu.

  Dobrego Dnia Wszystkim 🙂

  1. KOLOR CZERWONY
   Cała masa sprzętów działa na podczerwieni łącznie z tel .

   Wywołuje depresje , człowiek w depresji szuka jakiegoś wyjścia poprawy samopoczucia , zakupoholizm , jedzenie słodyczy albo innych rzeczy które chwilowo poprawią nastrój . Proste ? Proste jeśli chce się zrozumieć to zrozumienie napłynie , co z tego jest człowieka ? nic ,wszystko sztuczki manipulacji , jednym sprytnym urządzonkiem na podczerwień .
   *
   Miłość to Miłość czyli stan który można by opisać wszystko mam i niczego mi nie potrzeba ( ale to mam nie odnosi się do rzeczy ani poczucia bezpieczeństwa) Tak jak lęk jest wytworem tak samo poczucie bezpieczeństwa , które blokuje wyjście poza ograniczone ramy . Wszystko co jest mi potrzebne przychodzi samo . Bo życie wie lepiej co jest dla mnie dobre a co nie , niektórzy nazywają to bogiem ja tego tak nie nazwę bo nie było i nie ma nikogo nade mną .
   Wypowiedź jest ogólnikowa z mojej perspektywy widzenia rozumienia i odczucia . Ewolucja mało kto chyba rozumie na czym polega ewolucja i nie mogę powiedzieć że ja już wszystko ogarniam . Nigdy tego nie wypowiem ponieważ w momencie tego wypowiedzenia „wszystko wiem” dochodzi do zablokowania dalszej drogi rozumienia .

   1. Pytanie brzmi 🙂 do czego mi – w moim życiu – twoja podzięka za mnie potrzebna ? I dlaczego Tobie się wydaje, że ma to jakiekolwiek znaczenie ? Za kogo ty się masz ? I na tym kończę, nie godnam rozmawiać z tymi, do których przychodzi joszua .

   2. Ludzie rozmawiają ze Źródłem i nie jest to niczym nadzwyczajnym. Czemu rozmowa z Jezusem lub innym bratem miałaby taka być?
    Za kogo MI Ty się masz, by mówić mi z kim mogę rozmawiać?
    I nie Tobie dziękowałem lecz za Ciebie.
    Mówisz bym czytał ze zrozumieniem. To prawda bo emocje przesłaniały mi widoki a czy Ty już potrafisz?

    Nie jest to temat tej rozmowy ale dopiszę tutaj. Przed chwilą uświadomiłem sobie, że ludzie którzy zarzucali mi mesjanizm, mierzyli mnie swoją miarą.
    No ale to też nic nadzwyczajnego gdy tyle razy samemu mierzyło się innych swoją miarą.
    I bym mógł to sobie uświadomić, pomocne było to usłyszeć i spotkać takich ludzi
    Im, za nich, dziękuję.

 6. Mądry człowiek.

  Kto to powiedział?

  „Ja od polskich irytujących spraw czyszczę sobie głowę tu na miejscu. Nie oglądam telewizji, gazety czytam z rzadka, do internetu to w ogóle nie zaglądam. Jestem internetowym imbecylem”.

  1. Czas wydalić diabłów na pustynię za zdradę narodu i każdego sprzyjającego im terrorystę.
   Co Wy na to Narodzie, wstaniemy z kolan?

  2. Gdy chodzę po ulicy bez maseczki, to czasem ludzie w maskach mi się długo przyglądają. Nikt jednak nie śmie mi zwracać uwagi, pewnie dlatego, że groźnie wyglądam. Parę razy przechodziłem bez maseczki obok policji i też nie komentowali tego. Może to Cud, albo po prostu fizka Przestrzeni? Działanie energii? Chyba kiedyś Tobie TAWcio postawię piwo, bo bardzo dobrze mnie wtedy „nakręciłeś”, bo „wjechałeś mi na ambicję”-nawet jeśli to napisałeś ogólnie. Bardzo dobrze się stało. Jeszcze raz Dziękuje Tobie „stary”.

   1. Odkablowana z Matrixa lechicka młodzież przestanie patrzeć na hologramy i dewiantów, a zacznie patrzeć na takich jak Ty, ViS. 💪🙂

   2. Niewątpliwie to kwestia nastawienia, mnie także nie ruszali, aczkolwiek od 30 maja oficjalnie już szmat na powietrzu nosić nie trzeba.

   1. U nas z kolei ustalili kolejną datę wyborów – 28 czerwca. Równocześnie Trzaskowskiego pchają, gdzie się tylko da..

    Swoim „czujom” ostatnio nie ufam, ale tak mi się zdaje, że te wybory się odbędą (kit z tym, czy prawdziwe, czy fałszywe.. chodzi mi o sam fizyczny przejaw), ale potem aż do sierpnia będzie burda związana z legalnością, sposobem przeprowadzania bla bla bla (dopuścili korespondencyjny sposób – łącznie z tradycyjnym – łatwiej im będzie skontrolować te „korespondencje” 😉 )

    Ciekawe, jak to bedzie…

   2. Ja może skorzystam z podpowiedzi Pana Olszańskiego i w drugiej turze pójdę i skreślę dwóch kandydatów, żeby mój głos był nieważny. A do tego wpiszę czyjeś nazwisko, z dopiskiem, że moim zdaniem on powinien być prezydentem.

    PS. Jak poszło z rozdawaniem dąbków? Było zainteresowanie?

   3. Mimo propagandy chazarskiej rośnie poparcie dla Potockiego, a 6 sierpnia chce przyjąć władzę od Narodu, który wezwał w tym celu do Warszawy.

   4. Przy pomocy amerykańskiego wojska i SS, które do tej pory przejdą już na stronę nowego pana, akcja ma szansę powodzenia.

    Potocki jeszcze tego samego dnia rozwiąże knessejm i ogłosi na jesień podwójne (parlamentarne i prezydenckie) wybory. I od połowy listopada fotel Prezesa Rady Ministrów obejmuje pan premier Jerzy Zięba. Proponuję panu premierowi Ziębie nowe Ministerstwo Wielkiej Zmiany, bo bez tego będziemy jak zwykle dreptać w miejscu. 🔆

   5. Tawie, ale odbędą się planowane wybory w czerwcu, czy znów realnie do nich nie dojdzie ?

   6. Na dziś potencjały są takie, że jest szansa, że do wyborów dojdzie, ale na 💯 procent zostaną przez okupanta sfałszowane, podobnie jak wszystkie wybory w Polsce po 1945 roku.

    Planetarny bojowy półkrzyż Słońce-Księżyc-Mars z dnia 28 czerwca dobitnie fraktalnie ukazuje, że lud (Księżyc) jest przeciwko swojemu władcy (Słońce) – i rządzi nim. Lud rządzi swoim władcą, władca jest pod Mocą Ludu. I Mars podburza całość, wszczynając rewoltę…

    Najprawdopodobniej więc wyborcze szwindle zostaną natychmiast ujawnione – i Lud wywiezie na taczkach nowych „leśnych dziadków”, czyli całą Państwową Komisję Wyborczą…

    Powiem szczerze, nie chciałbym być w ich skórze…

    *

    Trzaskowski dużo namiesza ze względów oczywistych, gdyż 99% Polek zagłosuje właśnie na niego…

    *

    Fizycznie, realnie nie ma takiej opcji, by pan rezydent Andrzej objął drugą kadencję.

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2020/05/03/aktualny-pan-rezydent-nie-wygra-drugiej-kadencji/

   7. Tawie, 6 czerwca ma odbyć się już ostatni (jak podkreślałeś) Globalny Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. Dołączają do niego różne grupy. Czyż owa data czegoś nie zmieni? Mnie się wydaje, że ma szanse sporo namieszać i wówczas do wyborów nie dojdzie…

    Intuicja podpowiada, że wyborów w formie starej fałszywki w ogóle nie będzie …nastąpi przejęcie władzy przez Potockiego, a potem już całkowicie wolne wybory Wolnych Ludzi…

    Reszta zaś zależy od nas.
    Tak jest i będzie … dość już pierdzielenia się w okupantem. Przestrzeń i My go wyrzucimy:). Nikt ich już nie chce.

    I właśnie słowik dał znać swoim dość głośnym śpiewem, że to prawda:).

   8. Ulu-Laszko,
    Nic nie pisałem o dębach bo nikt nie przyszedł 😉 Nie chciałem żalusiować etc. bo to nic by nie dało…
    Ale spędziłem dwie godzinki ciesząc się widokiem drzew i niekoszonej trawy na błoniach. Bardzo niedocenione przez łodziaków miejsce. Tylko ludziki z psami i miłośnicy modeli latających samolotów. Od czasu do czasu jest tam organizowane święto kolorów (takie na wzór tego w Indiach – Anamika bankowo może rozwinąć temat 😀 ).
    Chłopaki dębiaki czekają na balkonie na dalszy rozwój sytuacji. Dzisiaj mam nieco dzień wycofania – bardzo ciężka noc.. porąbane sny itd. – więc się nie wciągałem w pomysły i działania.
    To wszystko ostatnio nieźle mi bije w fizyczny skafander. Kręgi szyjne tak spięte, że czasami promieniuje aż do biodra. Taki yhh nadwrażliwiec jestem 😉 Czasami mam wrażenie, że wyprzedzam to co się dzieje o kilka/naście lat. I chciałbym działać/działam już na zasadzie takiej, jak by pewne zmiany w tym jak świat funkcjonuje nadeszły. Traktowanie przyrody, traktowanie ludzi, zwierząt, to jak działają firmy, instytucje. I obecny brak tych zmian daje mi kopa po dupie mega 😉
    Ale choćbym miał się nerwowo czy fizycznie zajechać czy zdechnąć z głodu,to tym razem nie odpuszczę. Nie pójdę na kompromisy i ch…

 7. „Niewątpliwie to kwestia nastawienia, mnie także nie ruszali, aczkolwiek od 30 maja oficjalnie już szmat na powietrzu nosić nie trzeba.”

  Nie nosiłem maseczki już wtedy kiedy był „obowiązek” ich noszenia. Celowo patrzyłem zamaskowanym w oczy, aby im dać do myślenia…Parę razy też na mnie patrzono:-)

 8. Istota wolna i świadoma nie jest w stanie podporządkować się czemuś co jest bezsensowne albo zagraża jej zdrowiu i życiu.

 9. Braun jak zawsze w formie.
  Podczas posiedzenia polityków, próbuje przeforsować poprawkę do ustawy i wymusić zapis, że koordynatorzy służb specjalnych / odpowiedzialni za bezpieczeństwo narodu, mają mieć narodowość Polską i być z ziemią narodu związani.
  .https://www.youtube.com/watch?v=sOPvKAhL-eo (8 minut)

  Film ten pokazuje jak głęboko, na chwilę obecną, jako całość jesteśmy w dupie 🙂

  Bardzo dobrze, że filmy w takiej formie się pojawiają, powoli brud obecnych odgórnych ustaleń jest wyciągany na wierzch. Jeszcze nie-śmiało, nie-bezpośrednio , nie-bezwzględnie szczerze… niedługo nie będzie już „nie-„, zaraz całość ruszy z kopyta, a osobom, które świadomie działają przeciw nam, pozwolenie zostanie/zostaje cofnięte. Grunt zacznie im się palić pod nogami. Może nawet dosłownie.

 10. TAW, dziękuję, że znalazłeś ten komentarz. Szukałam go również w tym wątku przez kilka dni i nie wyświetlał mi się ani w komputerze, ani w telefonie. Nie dostałam też informacji na mail. Dziękuję również za linki 😀

 11. Żydzi mają się dobrze w Polsce. Dziś 80. rocznica pierwszego transportu do Auschwitz. Przywieźli 720 Polaków z Tarnowa. Obóz zamknięty dla Polaków, którzy chcieli uczcić pamięć swoich rodaków. Gdyby chodziło o Żydów, pewnie nikt nie robiłby problemów. Przesyłam screena z facebooka Marcina Roli:

   1. Koniec ichnich „cudów” to początek naszego Święta. Tego się trzymajmy. Naszego Początku.

   2. W moim ogrodzie jest cała armia ptaków. A jak cudnie śpiewają! Tak, to są prawdziwe cuda! 🕊️🦜🐦🦜🕊️

 12. W Lublinie spotkanie wyborcze Dudy. Na Litewskim. Miałem pójść i zapytać pana Andrzeja, kto pozwolił Żydom rządzić w Auschwitz i zmieniać tablicę. Załączam fotę.

  Za moment Bosak na Placu Zamkowym. Wszedł wczoraj do obozu bez problemu. Ciekawe, nie?

   1. LGBT zaatakowało Dudę. Coś tam powiedział. I już nawet reuters grzmi, że PiS jest partią nacjonalistyczną. Ogólnie się dzieje. Nie wiem, jak było u Bosaka na Zamkowym. Tam w ogóle nie dotarłem. Zachęcam do filmiku, który wstawiłem. Mimo wszystko czuję, że idzie nowy świat. Tylko, jeśli nie wszyscy się przebudzą, to nie wiem. Muszą wszyscy przejrzeć. Jest prawie dobrze w tym względzie, ale jeszcze trochę.

   1. A Może Ci co już jeździli kosmicznym pozaziemskim Jajem, nie muszą mieć ziemskiego prawa jazdy? 🙂 🙂 🙂

  1. Z netu: Corona
   A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R ….
   C – 3
   O – 15
   R – 18
   O – 15
   N – 14
   A – 1
   = = = =
   6 66

 13. Zaczyna sie.
  W upaly na zewnatrz tez trzeba nosic maski; NA RAZIE w niektorych regionach w USA i Australii.
  Na Florydzie za nienoszenie masek groza kary. Obostrzenia obejmuja budynki publiczne, jak i PONOC tylko zatłoczone miejsca publiczne (na wolnym powietrzu) typu plaża, park. Wlasciciele firm i sklepikow, ktorzy nie dostosuja sie do regulacji straca swoje firmy. Sklepy zostana zamkniete.
  Kary:
  1. slowne ostrzezenie + spisanie danych (pierwszy raz)
  2. $50 (drugi raz)
  3. $150 (trzeci raz)
  4. $500 (czwarty raz)
  5. do 180 dni wiezienia (za notoryczne uchylanie sie)

  W Australii, w stanie Victoria obowiazuja podobne przepisy. Karami finansowymi jednak sie nie interesowalam.
  Acha! Jak mozna bylo przewidziec jedni donosza, a inni z ochota egzekwuja kary finansowe. No przeciez miasta potrzebuja po kwarantannie pieniedzy!

 14. 😉😉😉
  Przychodzi pacjent do lekarza….
  – Panie doktorze! Niech mi pan powie! Ile jeszcze bedzie trwal ten koronawirus?
  – Drogi panie! A skad mam wiedziec? Ja jestem lekarzem, nie politykiem.

  1. W koncu „elity” polskojezyczne poslizgna sie na swoim gownie, tak jak elity amerykanskie na swojej kontrrewolucji… Powoli juz uciekaja samolatami, po cichu i w nocy.

   1. Vis Na Komandorskiej do dzis jest lodziarnia ta sama co zawsze. Ja tam nie chodze bo mi nie po drodze😉 ale jak kazdy z Wrocka wiem o niej. Milo mi ze masz takie mile wspomnienia z mojego miasta. Zawsze sie ciesze ze podoba sie ludziom u nas. Najwiekszym plusem jest to ze wystarczy zrobic pare krokow i jest sie nad Odra a tam duzo zieleni. Pozdrowienia z Polskiej Wenecji👋👋❤☺

   2. Też mam miłe wspomnienia z tego przepięknego Miasta Czakramu. Były czasy, że regenerowałem się wakacyjnie, wędrując, czytając, medytując czy śpiąc wprost na trawie w przeurokliwym Parku Grabiszyńskim 🌱🌿☘🍀

    Poza tym z sentymentem wspominam swoją literacką fascynację powieściami Marka Krajewskiego.

   3. Devingo , i to jest miła Sercu wiadomość.🙏🙏
    Gdyby tylko to chazarskie gówno Naszą Lechię opuścić zechcialo, to ja jestem skłonna im czerwony dywan nawet rozłożyć, byleby ich tu nie widzieć i nie czuć.🤣

    Matka Ziemia, nie jest miejscem dla przebywania na Niej jahwistycznej hybrydowej zarazy.
    Zanim ta zaraza ja zniszczyła, Matka Ziemia była RAJEM dla Iskier Źródła.

    I ja wiem, że ten RAJ powróci, bo nadszedł ten Czas.
    Zatem przygotowujmy się do spotkania przy Świętym Ognisku na Lechickich Polanach.🔥🔥🌅🌳🌈🦅

    Jest Czas zasiewów,
    I jest Czas zbiorów.
    Był Czas upadku na kolana,
    I nadszedł właśnie Czas ,
    z nich powstawania.
    Bo My Iskry Źródła, ZIEMIANIE nie musimy jak owe hybrydy zażywać Androchemu na przetrwanie.

    MY ISKRY JESTEŚMY NIEŚMIERTELNI JAK NASZ OJCIEC ŹRÓDŁO ŚWIATŁA I WSZECHRZECZY.

   4. Z powieści rozgrywających się we Wrocławiu najbardziej lubię „Zapach Szkła” A. Ziemiańskiego:).
    Samo miasto jest urocze, chociaż osobiście rezonuję z innym starym grodem naszej kochanej Lahii :).

  2. A tymczasem po wyborach( na ktorych nikt z politykow nie przestrzegal maseczek i dystansu a mendia tyego nie widzialy) we Wrocku policja po sklepach szaleje i mandaty wystawia. Przed chwila mialam pierwszy raz scysje w aldim do ktorego czasem wstepuje bo pies z kulawa noga nie pojawia sie tam i kolejek nie ma. Kobita za kasa juz po skasowaniy nas( cwana przed obawiala sie pewnie ze zakupy zostawie) nagle czy pani wie ze nosi sie maseczke? To jej odpowiedzialam ze nie wszyscy musza. Strasznie sie zdenerwowala i zaczela wykrzykiwac ze od 1 sierpnia nie wejde do sklepu i ze ona za mnie kare zaplaci. Pierwszy raz tak mialam. Przykrecaja srube bo pewnie kasy nie maja.

   1. Alu, nie wiem co Ci doradzić, sam jestem tym zmęczony – tym terrorem maseczkowym. Bardzo mi się nie podoba, że tzw. policja jest używana do takich celów i to jak traktują Naszych RODaków „politycy”. Dzisiaj w upał, widziałem nawet faceta w masce, ale na powietrzu – to przykre jest. Straszna podłość, że karami straszą kasjerki i sklepikarzy. Od lat nie byłem we Wrocławiu, a mam Piękne wspomnienia z tym miastem. Jako nastolatek, uwielbiałem chodzić po Wrocku. Kupowałem sobie tam kasety zespołu Depeche Mode ( Bozie kochany, ile ja tych kaset z remixami i singlami kupiłem ) i pierwszą kasetę video z ich legendarnego koncertu 101, kupiłem właśnie we Wrocławiu, chodziłem na lody, na ulicę Komandorską, do kin, włóczyłem się wieczorami po Wrocku 🙂

 15. „Vis Na Komandorskiej do dzis jest lodziarnia ta sama co zawsze. Ja tam nie chodze bo mi nie po drodze😉”

  A możesz napisać Alu, co jest nie tak z tą lodziarnią, że nie chodzisz tam? Wolę wiedzieć.

  P.S. TAWie, ja też we Wrocławiu regenerowałem się wakacyjnie.

  1. Vis nie chodze tam bo mieszkam w innym kawalku Wrocka i nie bywam tam. Bylam pare razy ale to juz dawno. I wszystko bylo ok. Nie po drodze w sensie doslownym. Ale wl dzis jade na dworzec pkp wiec moge pozdrowic od Ciebie ulice Komandorska☺

   1. Uwielbiam ten dworzec. Było tam kiedyś kino i chodziłem do niego. Podobno ten dworzec się znacznie zmienił.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s