Sąd Najwyższy USA wydał w 2005 r. wyrok, zgodnie z którym Polacy nie mają obowiązku spłacania jakichkolwiek roszczeń

<https://www.youtube.com/watch?v=9tEm_lCFXTM&feature=youtu.be&t=12m41s

W 2005 roku Sąd Najwyższy USA wydał wyrok, zgodnie z którym Polacy nie mają obowiązku spłacania jakichkolwiek roszczeń! Z Prezydentem Rzeczypospolitej Janem Zbigniewem Potockim rozmawia Alex Berdowicz z telewizji Porozmawiajmy TV.
Reklama

38 myśli w temacie “Sąd Najwyższy USA wydał w 2005 r. wyrok, zgodnie z którym Polacy nie mają obowiązku spłacania jakichkolwiek roszczeń

  1. CO Z TEGO JAK W TELEWIZJI NIE UŚWIADCZYSZ ZE POLSKOJĘZYCZNE MARIONETKI SPRZEDAŁY POLSKĘ CHAZAROM AMERYKAŃSKIM W PREZENCIE O ROSZCZENIACH CHAZARÓW WIEDZIANO KILKA LAT WSTECZ ALE PLANOWANO TO PO CICHU A POLACY USŁYSZELI ZE NIC SIĘ NIE STAŁO A BYĆ NIEWOLNIKIEM PANÓW CHAZARSKICH TO ZASZCZYT PRZECIEŻ WYSTARCZY PRZETŁUMACZYĆ TORĘ NA POLSKI I TAM JEST CAŁA LOGIKA POSTĘPOWANIA CHAZARÓW KTÓRZY SA ŻYDAMI Z UROJENIA DLATEGO ZE PRAWDZIWYM ŻYDEM TO MIESZKANIEC JUDEI A NIE ZNAJDA Z CAŁEGO ŚWIATA ALE SŁOWIANIE PISZA O WIELKIEJ LECHII A NIC NIE WIEDZA O TORZE KTÓRA NAZYWA LECHITÓW DEMONAMI STOJĄCYMI NA DRODZE BOSKIM POTOMKOM CHAZAROM KTÓRZY POCHODZĄ BEZPOŚREDNIO OD BOGA I DLATEGO OKRAŚĆ GOJA I ODEBRAĆ MU PAŃSTWO TO DOBRY UCZYNEK KTÓRY ZBLIZA NARÓD WYBRANY DO ZIEMI OBIECANEJ PONIEWAŻ CAŁA ZIEMIA JEST IM PODDANA WIEC SIE OBUDZCIE I CZYTAJCIE TORĘ

 1. Chloe, proszę wytłumacz szerzej zwrot w Twoim wpisie:
  „…hrabia jest masonem do kanałowania Polaków…”
  Dziękuję

 2. Byliśmy stale przez wieki w bystry sposób, dwutorowo rozgrywani w celu przejęcia nad nami mentalnej, psychicznej i faktycznej władzy. a ta pozwalała na dalsze systematyczne odmóżdżanie Lahów i eksterminowanie ich elit. Z całą pewnością teraz dochodzimy do tak wrażliwego momentu od którego naszych wyborów zależy dalszy nas los, naszych dzieci, wnuków i samej ojczyzny. Wspomnianą regułę spełniają w całości pozorne wojenne gierki obecnie rządzącego III RP PiS i PAD jak i pożal się boże sejmowej opozycja, która destrukcyjnie wyraźnie GRA na to by PiS wziął całą władzę i pod siebie zmienił konstytucje. Nagle ze swoimi rewelacjami, dosłownie w OSTATNIEJ dla Polski i Polaków chwili – dla tych niezdecydowanych lub przeciwnych okrągłostołowej ustawce wyłania się Jan, Zbigniew hrabia Potocki prezydent II RP jako człek odważny, prawy, moralny, bogaty, heroicznie zdeterminowany. Chciałoby się zadać logiczne pytanie: Czemu to hrabio tak późno, wyciągasz do Polaków pomocną dłoń i w związku co się z Tobą działo gdy prze3z kolejne dziesięciolecia rozgrabiano nasz kraj ?
  Czy i za Tobą nie stoi jakiś niewidoczny przemożny, piramidalny lalkarz?
  Nomen omen aktywna obecnie działalność prezydenta II RP spowodowała ni stąd ni zowąd odbrązowianie równie paskudnej i pełnej zdrad historii II RP, w tym masona, agenta, okultysty marszałka Piłsudskiego i samej konstytucji z 1935r. Żeby nie być gołosłownym poniżej podaje właśnie odnotowaną w tym temacie nagłą aktywność, będącą raptem wierzchołkiem góry lodowej, wskazującej jednak starannie ukrywaną dotąd przed Polakami żałośnie brzydką PRAWDĘ:
  1. https://youtu.be/H_32ITML1tU
  2. https://historia.org.pl/2010/04/24/konstytucja-kwietniowa-23-kwietnia-1935-r-2/
  3. https://youtu.be/SnsLOq5wZzQ
  Wygląda na to, że daje się nam jak dzieciom specjalnej troski do możliwego gorączkowego wyboru między dwoma matrixami wolności, czytaj za własnym sugerowanym wyborem przyszłego zniewolenia, systemem prezydenckiej sanacyjnej dyktatury o znanych historycznie żałosnych konsekwencjach według obowiązującej konstytucji kwietniowej z 1935r. i równie od dawna widocznej, destrukcyjnie zatruwającej i ubezwłasnowalniającej OS agenturalnej równi pochyłej, skutkującej całkowitym zniewoleniem Polaków i kolejnym rozbiorem Polski. Chociaż wybór jest jak sądzę dla każdego Polaka OCZYWISTY, to ze względu na ww. mam dziwaczne wrażenie, że przebiegłym reżyserem obu dostępnych opcji jest zawsze ten sam lucyferyczny lalkarz – czytaj elita progenitury elohim, tworząca szczyt piramidalnej konstrukcji władzy, to jest ok 8,5 tyś. iluminowanej czarnej szlachty RH minus piszącej programy i wydającej polecenia dla BiS, ONZ, UE, Watykanu, City of London, district Columbia, banków centralnych, ect. https://www.youtube.com/watch?v=LZS_ioMuxYQ&t=615s
  Słowianie, Polacy, Lahy od dawien dawna są obiektem prania mózgów i niezmiennego kładzenia do łepetyn kłamliwej propagandy, niszczenia źródeł historycznych tak przez elity religijne jak i te łaskawie rządzące –> https://www.youtube.com/watch?v=qjyOccFMdCI
  Biorąc powyższe pod uwagę MUSIMY się stale asertywnie uczyć i wzajemnie ostrzegać przed licznymi zasadzkami i manipulacjami, gdyż bez tej niezbędnej aktywności stajemy się bezwolnymi stadami OWIEC bezproblemowo pędzonymi na chemiczny, farmaceutyczny lub wakcynologiczny ubój…

 3. Poki co dalej ubija sie piane oprogramowania glownego nurtu pt. „zabic biala rase”. Wojna przeciw bialym w 20 wieku wieloma metodami jest ukrywana pod plaszczykiem wojen religijnych ,niby narodowsciowych czy w ostatniej fazie multikulturowej czy tez genderwoskich dyrektyw. W USA otwarta wojna przeciw bialym nastapila za panowania czekoladowego krola od 2008 roku a nieoficjalna w latach 60-tych wraz z programem hipisow i rock and rolla jako wyraz i sposob na zniszczenie wiezow rodzinnych co pomoglo zrujnowac fabryki, przeniesc je do Chin oraz wcisnac kredyty oraz platny system ubezpieczen spolecznych. Jakies tam z dupy wyciagniete rozszczenia to nic innego jak sposob na przedluzenie starego systemu udoju i niszczenia narodow. Oni tyle dostana ile im Polacy zaplaca i jak nie wymienia sobie rzadu okupacyjnego na rzad Polakow to beda nas doic. Ten udoj to ciag dlaszy walki ze Slowianami, ciag ich udoju i depopulacji. Ta ustawa to wynik bialego rasizmu, uboju bialego DNA oraz udoju naszej energi i owocow pracy przez pasozytow.

  https://bialyrasizm.pl/mowa-nienawisci/

 4. Ja tam sobie paszport i dowód II RP zamówię u pana Hrabiego i odszkodowanie poproszę za dziadka w obozie :]
  Serio to nie wyobrażam sobie tego desantu pejsatych na nasz piękny kRAJ. Teoretycznie jest on niestety możliwy, bo w tej chwili prawo nie pozwala oddawać pustynnej szarańczy niczego ale żydzi i szabas- goje w (nie)rządzie polskojęzycznym mogą to prawo zmienić na niekorzyść Polaków. Zadepczemy ich od razu nawet i tą pancerną dywizję, niestety bez piechoty i osłony z powietrza to te abramsy bezbronne są (butelka+benzyna+proszek do prania i płoną pięknie). Płot by musieli 20 metrowy sobie postawić wokoło Dolnego Śląska i tam siedzieć i nie wychodzić i tak by ich nie uchronił przed siłą słowiańskiego gniewu.

 5. mam zagadkę dla uważnych czytelników TAW-erny:

  kto pierwszy odgadnie co to za znaczek na krawacie hrabiego Potockiego??

  2. spróbujcie ponownie obejrzeć nagranie zwolnione od 17:02.

   1. TAWie, wiem, ze piszesz o okresie przejsciowym, ale dlaczego Szaman zdaje sie tego nie zauwazac? Odnosze wrazenie, ze jest rozczarowany, iz tak malo ludzi sie budzi. Oczywiscie chodzi mu o tych najbardziej swiadomych, ktorzy pociagneliby za soba innych. Stad rozczarowanie, ze HRABIA nie jest jeszcze jednym z TYCH, na ktorych wszyscy czekamy.

   2. Ja też liczyłem na szybsze zmiany, bo tegoroczny maj widziałem już rok temu jako megapotencjał. Niestety Naród nie dorósł do możliwości, jakie JUŻ W TEJ CHWILI są nam dostępne.

    Tak więc też jestem rozczarowany. Ale… wyżej pępka nie podskoczysz…

  1. co do znaczka na krawacie, jest to herb/znak londyńskiego city.
   dla tych co nie wiedzą nic o londyńskim city troszkę info:
   dzielnica w Londynie, która jest odrębna,całkowicie niezależna od korony brytyjskiej, nie podlega jej ani nie płaci Wielkiej Brytanii podatków, ceł.
   posiada własny parlament, (co ciekawe w parlamencie tym zasiadają np. przywódcy niektórych krajów, właściciele dużych korporacji, banków) własne władze , własną straż miejską.
   mają tam siedziby korporacje, banki o zasięgu kontynentalnym, globalnym.

   Moim zdaniem hrabia Potocki to marionetka. kukiełka, ponadto można w internecie znaleźć fotki powiązania Potockiego z masonerią.

   dodatek:
   filmik z intronizacji w której brał udział w/w hrabia i m.in. Sławek od ojca Pio.
   .https://www.youtube.com/watch?v=ud8hQDhWYbA

   …………..:((

   1. [Isorn] co do znaczka na krawacie, jest to herb/znak londyńskiego city

    Moze jestem slepa, ale ja nie jestem w stanie rozpozac zadnych szczegolow na tym znaczku.
    ——————————-
    [TAW] Jest już nawet dogadane, na co konkretnie pódzie odzyskana od Niemiec kasa za reparacje wojenne

    Masz na mysli centralny port lotniczy, o ktorym mowiJZhP?
    ——————————–
    Odsluchaliscie juz Szamana? Hrabia nie jest jeszcze gotowy, aby zostac „Prezydentem Prawa Ziemi”.

    Nadzieja w tym, ze w 2019 wejdzie do sejmu jak najwiecej nieprzekupnych ludzi pokroju Zieby, czy Jaskowskiego i pokrzyzuja plany WSZELKIM antypolskim gadom. Nadzieja w tym, ze polscy patrioci, ktorzy wjada do sejmu na grzbiecie II Rzeczpospolitej, przeciwstawia sie Potockiemu w razie ewentualnego naklaniania do glosowania niezgodnego z interesem Polski i Polakow.

   2. „Hrabia nie jest jeszcze gotowy, aby zostac Prezydentem Prawa Ziemi”.

    – Już dawno mówiłem, że Okresu Przejściowego nie przeskoczymy. Za duże rozbieżności energetyczne pomiędzy Pokoleniem Aptecznym a Falą Wielkiej Zmiany 🔆

    *

    Port tak. Ale to nie będzie port tylko dla samolotów…

 6. TAW, jak myślisz, czy to że papieski jałmużnik arcybiskup Konrad Krajewski otrzyma godność kardynała, wniesie coś do wyjaśnienia, kim byli Słowianie?

  1. O, nie wiedziałem, dziękuję, Laszko, za to info.

   Jak będzie, wszystko zależy od „procedury”, którą opisałem. Moją rolą jest tylko wskazywać potencjały i możliwości przestrzeni. Generalnie te najnowsze potencjały nie są wykorzystywane. Teraz jest doskonały, wprost wymarzony moment na demontaż starego świata (przeciwnik jest teraz bardzo słaby) i budowę nowego – a Polacy śpią…

   1. „Wandalowie czyli Polacy” wciągnąłem prawie całą w ten weekend. Tak więc będę wszystkich w około informował oraz dzielił się tą wspaniałą książką.

   2. Polacy nie śpią…nie potrafią się tylko zorganizować, bo zbyt wielu ich dzieli…
    Napisałeś: „Port tak. Ale to nie będzie port tylko dla samolotów…” Co tam będzie jeszcze ?

 7. Cóz z tego, że nie musimy płacić jak rząd III RP i tak płacić będzie, a właściwie już płaci i to nie mało –> https://youtu.be/h-VbQph9zp4
  Tymczasem OWCE dostając swoja jałmużnę nic., ale to dalej nic nie podejrzewają …

 8. Mam tu taką… informację. Co miesiąc w Turku (woj. wlkp) jest targ, gdzie głównie handluje się cielętami. Dzisiaj ojciec właśnie tam był „bo coś trzeba chować”. Kupił dwa marne cielaki (choć o dziwo jeden był zdrowy!) za ok 1000 zł, gdzie, jak mówił, normalnie dostałby takie liche za 700 zł. Od jakiegoś czasu już drożeją, ale teraz zapewne jest na nie popyt z powodu wybijania świń.

  1. Z kapitałem zakładowym 5000 zł w Polsce, to tymczasowa firma słup do załatwiania izraelskich interesów energetyczno-paliwowych w Polsce. Zawiązana w konkretnych celach.. ….,
   Trzeba na różne sposoby wspierać zarząd / dyrektora tej kopalni i ludzi przychylnych ich decyzjom.

   Wszyscy myślmy pozytywnie, aby znalazł się sposób na zdobycie dla kopalni 600 mln zł!! i została w Polskich rękach.

   TAW – Ty masz silę wizualizacji – !!!!

 9. Kochani potencjaly nie sa wykorzystywane. Ale zobaczcie co sami robicie, zaniżacie sobie energie rozkminą o znaczkach na krawacie i pejsatych. Trzeba to wiedzieć ale po co dodawać temu energii rozprawiając? Mnie wystarczyło jedno spojrzenie na Potockiego by poczuć wewnątrz że to nie to. Ale jak zawsze powtarza Taw nikomu nie wierzyć a wyciągać prawdę spomiędzy kłamstw. Marionetki też muszą powiedzieć coś cennego żeby zmącić ludzi i to jest cenne. W górę serca!💖

  1. Alu ❤ to prawda zaniżamy sobie sami wibracje, bo poszukujemy prawdy- taki jest proces rozbudzenia swiadomości- od najniższego szczebla świadomościowej drabiny wchodzimy do góry, ale czasami dla dobra innych i nas samych musimy zejść kilka szczebli w dół!

   Dlaczego te doły- świetnie wyjaśnił w rozmowie Pan Janusz z P.Sławomirem Lernacińskim- dzięki temu zrozumiałam- kim jest h. POTOCKI;

   W moim odczuciu TO ZWIEDZENIE majace na celu nas podzielenie (WOLNI LUDZIE/ 2RP), a także uniemożliwienie zaistnienia Pana Janusza, który już jest;

   ❤ PREZYDENTEM PRAWA ZIEMI! ❤

   Gdy Pana JANUSZA pierwszy raz zobaczyłam od razu wiedziałam i z każdym słuchaniem się utwierdzałam z tym co wtedy moje serce mi podpowiedziało: LACH, PREZYDENT, OPIEKUN, DOBRO, MIŁOŚĆ, SZACUNEK, OPANOWANIE I GŁĘBIA WSZECHOCEANICZNEJ MĄDROSCI- i mimo tego, ze uścisk zastosowali Plejadianie- ON NIE ZBOCZYŁ Z WYBRANEGO CELU! Jest PIĘKNYM KRYSZTAŁEM 🙂

   ,,Najwiekszą tajemnica we Wszechświecie jest to, że ŻADNEJ TAJEMNICY NIE MA!''

   ,,USZ- ENERGIA, KTORĄ PRODUKUJĄ LUDZIE, a która ich posiłkuje!

   I tu przesłanie Pani Marzeny- jak to zastopować:
   WOLNA WOLA w naszym Wszechświecie jest czymś NIENARUSZALNYM!

   Wisienką, dopełnieniem jest przeslanie Pana Tadeusza:
   ,,Chcesz być dobry, zdrowy i wolny? Zrób to sam''

   Oni się zapętlili i już nie maja siły- nie pomogly skondensowane wiadomości mające doprowadzić nas poprzez nasze emocje do WOJNY:

   ,,zarażono nas propagandą, ze musimy zginąć: chciano przy pomocy naszej niezwykłej mocy, bo my tylko w całym WSZECHŚWIECIE takową posiadamy- manifestacja naszych myśli sprawia, ze to co pomyślimy się ziści, ale do większych projektów potrzebują większej ilości myslokształtów!

   Z wojną nie wyszło, więc jazda z kolejnym szoł- biznes pt: PRZEBIEGUNOWANIE!

   Przebiegunowanie, a i owszem następuje, ale tam, gdzie tego się nie spodziewali i na fali tsunami odbywa się w nas samych z mocą nie 180, a 360 stopni!

   W NASZYCH SERCACH JUZ WIOSNA ZAKWITŁY KWIATY ŚWIADOMEJ WOLNOŚCI, WIĘ JUZ ICH ZIMA NAS NIE PRZESTRASZY ❤

   ,,Moje POLE jest zawsze czyste, zdrowe, młode, niezniszczalne, mocne, nieprzekraczalne, świeże, radosne:
   JAK WIOSNA WIECZNA, MIŁOWANIE ❤ ''

   1. Hrabia też mi się od początku nie podobał… z jednej strony mówi o powrocie do II RP, co oznacza -nieważność wszystkich aktów prawnych z okresu powojennego…w tym notarialnych – W wywiadach mówi, że „Polska na mocy wyroku Sądu Najwyższego USA ma zamkniętą sprawę roszczeń za pozostawione mienie” – czy wydany dla PRL dokument, będzie WAŻNY prawnie ??? mzd wszystko idzie w jednym kierunku, ale różnymi drogami i jest to zwykłe mydlenie oczu ludziom, bo konsekwencją będzie powrót do własności przedwojennych za pomocą fałszywych aktów własności, i żaden wyrok z USA nie będzie ważny, bo został wydany dla „tworu” który formalnie nie istniał……………..

  1. Doskonale.

   Duch Ziemi – tej Ziemi! – już wkrótce (21 czerwca) zstąpi i odnowi ich oblicze.

   Co fraktalnie odzwierciedli się i na obliczu całej tej specyficznej kosmicznej rasy… ❤

   Od Letniego Przesilenia 2018 Rasa Owa rozpocznie swój ewolucyjny Cykl Odwrotu (rekonfiguracji wtórnych algorytmów, na jakich jest ufundowana)…

   1. Sugerujesz, ze znaczna ICH czesc sie nawroci, czyli „zejdzie z gadziej sciezki” i stanie po stronie ludzi?

   2. Tak, kilka miesięcy temu nazwałem ten proces określeniem „żydzi schasydzieją”, czyli staną się „chasydami” – wędrowną rasą tańcującą…

    Spływa mi w tej chwili obraz siedzącego w lubelskiej księgarni (Lublin – przestrzeń chasydów) drobniutkiego i skurczonego (kabalistyczna doktryna cimcum, hebr. צמצום – wycofanie, skurczenie się) Juliana Stryjkowskiego, który to obraz miałem okazję zarejestrować na kilka dni przed odejściem pisarza.

    Skoro ten obraz właśnie teraz mi się otwiera, oznacza, że niesie on w tej chwili jakieś ważne dla nas wszystkich przesłanie…

    Cimcum, skurcz i rozkurcz przestrzeni…
    Młyny Boże ruszyły…

   3. Spływa mi w tej chwili obraz […] skurczonego […] Juliana Stryjkowskiego
    ——————
    Spokornieja jeszcze bardziej gdy zostana ujawnione zbrodnie ich pseudoelyt. Przynajmniej taka mam nadzieje.

   4. I TAK SIĘ STANIE, miły TAWie, gdyż „cichociemni” 😀 nie mają już żadnej alternatywy wyjścia z tego w co się sami wplątali.

    Po prostu zbiorą, co posiali.

   5. Może dojdą do porozumienia zgodnie z hasłem: Wy przestaniecie kłamać, my nie powiemy prawdy.

    Ale kto to zrobi?
    PiS dąży do konfrontacji z Rosją, już całkiem oficjalnie.

    Czekamy, już niewiele czasu zostało.

    Właśnie dzisiaj przychodziły mi myśli, jak ta nasza biedna ojczyzna jest rąbana z każdej strony, tylko, że chazaria nareszczie odkryła karty. Teraz nawet najbardziej zapisiali nie mogą powiedzieć, że PiS robi coś dla dbra Polski.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s