Aresztowanie „Masy” jest najgłupszą decyzją, na jaką zdobyli się zagrożeni politycy polscy, aresztowanie „Masy” okaże się bowiem początkiem politycznego trzęsienia ziemi w Polsce. Jest to kamyk, który już wkrótce uruchomi tak potężną lawinę, o jakiej nawet się nie śniło spokojnym dotychczas sytym politykom…

16 maja 2018 r. w godzinach porannych został zatrzymany pod absurdalnymi zarzutami najsłynniejszy polski świadek koronny, były pracownik gangu pruszkowskiego o pseudonimie „Masa”. Zatrzymania dokonało łódzkie Biuro Spraw Wewnętrznych Policji.

Aresztowanie „Masy” jest najgłupszą decyzją, na jaką mogli zdobyć się zagrożeni politycy polscy, aresztowanie „Masy” okaże się bowiem początkiem politycznego trzęsienia ziemi w Polsce. Jest to kamyk, który już wkrótce uruchomi tak potężną lawinę, o jakiej nawet się nie śniło spokojnym dotychczas, sytym politykom…

A „Masa” szokuje… Bez ogródek opowiada ze szczegółami o tym, jak mafię pruszkowską wspierali czołowi polscy politycy: Donald Tusk, Paweł Rabiej, Paweł Piskorski, Janusz Lewandowski, Jan Krzysztof Bielecki…

<https://youtu.be/CCmNGAvNuNY

Mleko się rozlało, poszły konie po betonie, tej lawiny nikt już nie powstrzyma…

TAW

Reklama

69 myśli w temacie “Aresztowanie „Masy” jest początkiem politycznego trzęsienia ziemi w Polsce…

   1. To faktycznie, będzie burza. Tylko on polityków nigdy nie sypnie.

   2. Skoro opowiedział ze szczegółami o Tusku, Geremku, Pawle Rabieju, Pawle Piskorskim, Januszu Lewandowskim, Janie Krzysztofie Bieleckim, to możemy być pewni, że w kolejce czekają i kolejne nazwiska.

   3. No cóż, w takim razie jestem opóźniona ” w rozwoju”, ponieważ nic o tym nie wiem, ale skoro opowiedział o politykach, i to, co wyznał, choć w połowie jest prawdą, to jego aresztowanie jest chyba jakąś sugestią ? Dla niego.

   4. To jasne, że chcą go wyciszyć. Ale – paradoksalnie – ta ich głupia decyzja tylko jeszcze bardziej rozkręca dziejowe Młyny Boże…

    Wzorcowa przestrzeń nad Polską buzuje już bowiem takim rytmem, że przed „gniewm Bożym” nikomu już umknąć się nie uda…

    „Oto bowiem idą dni, kiedy będą mówić: Błogosławione niepłodne, łona, które nie rodziły, i piersi, które nie karmiły. Wtedy zaczną mówić do gór: Padnijcie na nas! A do pagórków: Przykryjcie nas!” (Łk 23, 29-30).

 1. Wazny komentarz W. Gadowskiego, w którym mówi o naszych rezerwach w kwocie około 112 mld. dolarów. A które w łatwy sposób moga sie znalezc w syjonistycznych łapach, bowiem wiekszosc jest ulokowana u nich na podwórku. I dziwnym trafem nikt nie chce połaczyc tych faktów – oczywiscie w ramach 447.
  Takze porusza temat masy i pare innych.
  .https://www.youtube.com/watch?v=M_YMqnDvNtE

 2. Ciekawe, czy Masa jest jakos chroniony. W wiezieniach tez „seryjny samobojca” grasuje.

  Ale mysle, ze skoro zaczal temat, to dobrze sie zabezpieczyl. Przykladow jak postepuja z osobami zaczynajacymi mowic prawde o okupantach mial mnostwo. Tamci tez pewnie byli jakos zabezpieczeni, ale to nie wystarczylo.

  Czekamy na rozwoj wypadkow.

   1. [ TAW] wszyscy związani z mafijną Trzecią Erpe politycy i tak idą na dno ——— Czy wielu z nich pojdzie do pierdla w najblizszych latach? Nie mam tu na mysli tylko i wylacznie PO-PSL, ale i SLD oraz oczywiscie PiS.

 3. Masa, koronny świadek afery pruszkowskiej,
  chroniony 24 godziny przez „polskie” służby, zatrzymany pod zarzutem wyłudzania pieniędzy, z innymi dwoma (obstawiaczami), przejdzie poważne trzęsienie ziemi.
  Mam nadzieję, że zabezpieczył swoje bezpieczeństwo, dowody złożył gdzie trzeba i pomimo, że działał w ich mafii, współczuję mu, bo trudno sobie wyobrazić tego co mu szykują.

  TAW, myślę, że go nie chronią, tylko zabezpieczają dowody, lub je usuną. Przecież to wielowątkowa sprawa, wszystko jest płynne, tym bardziej informacja z lat 90-tych. To wielonarodowa rodzina.

  Zamykając tego Pana, zamykają mu usta, powiedzą wprost czy prześlą gryps? Może się pomylę, dobrzy by było.

  Pozdrawiam
  Ps.
  Po wpisie, w którym rozczarowana nie zajmowaniem stanowiska przez przedstawicieli hierarchii KK w sprawach bulwersujących polskie społeczeństwo, wylałam na blogu emocjonalne treści,
  Google podrzucił mi dwie reklamy, które mam przed oczami na Twoim blogu:
  2 Nowe wydania Mój Niedzielny Mszalik.
  Chyba zamówię, może jakiś kod do poprawy RPIII w nim znajdę.

  1. Przy okazji informuję wszystkich Czytelników bloga, że to nie są moje reklamy, ja z tych reklam nie mam ani grosza – to są reklamy wyświetlane na moim blogu przez platformę WordPress, która użycza mi „darmowego” miejsca do blogowania na swoim serwerze.

   *

   Elizo, pamiętaj, że to nie PiS go aresztował, gdyż – jak dobrze wiemy – to już nie PiS rządzi Polską od listopada 2017, lecz…

   I to oni właśnie poczuli się zagrożeni widmem demaskacji przez polskiego whistleblowera (demaskatora) Masę.

   1. [TAW] to nie PiS go aresztował, gdyż – jak dobrze wiemy – to nie PiS już rządzi Polską
    ———————
    Ale to przede wszystkim na PiSie skupi sie gniew ludu. Czy pisowcy sa az tak durni, ze tego nie widza?

   2. [TAW] Pisowcy już nie rządzą — Ciagne watek. Czy nie boja sie linczu? Przeciez jak te wszystkie rewelacje wyplyna, a to dopiero poczatek, to w ludziach sie zagotuje.

 4. Ale to wszystko jest niczym przy poniższych rewelacjach. Trzymajcie się krzeseł i podawajcie dalej…

  1. TAWie, czy rzeczywiscie ONI planuja blackout, uzycie broni psychotronicznej na Dolnym Slasku i w rezultacie wysiedlenie polskich mieszkancow? [27:00]

   1. [TAW] Dzieją się tam przerażające eksperymenty —– A jednak!

   2. Kalinko Kochana ❤ tak od dwóch miesięcy obserwuje wzmożony przelot amerykańskich transportowców do Niemiec- nawet pisząc ten tekst dosłownie chwilkę temu przeleciał dwuśmigłowy amerykański transportowiec.

    Broń na Dolnym Śląsku jest od dawna stosowana- dziwne, że amerykańce ,,ochraniając nas przed Rosją'' zainstalowali się tuz przy granicy niemieckiej!
    Co do BLECAUT ,,zaciemnienia'' no coś jest na rzeczy! Pierwsze słowa tego przekazu:
    ,,pas czegoś ciemnego wzdłuż granicy niemieckiej, i tak samo ze wschodu, z tym, że wschodni pas jest ukośny, tzn. OD BIAŁEJ PODLASKIEJ W KIERUNKU OKOLIC KRAKOWA ciągnie się ten pas!
    KONIECZNIE PROSZĘ ZAPOZNAJCIE SIĘ Z TYMI PRZEKAZAMI- tu sa ich plany, a my wiedząc możemy dużo zmienić przecież!
    PRZYMROZKI W CZERWCU!
    Porównajcie ze swoimi wglądami, przekazami, przeczuciami, odczuciami! Ich plany- bardzo szczegółowo opisane:
    Już to dawałam, ale nie każdy czytał! PRZEKAZY Z ZAŚWIATÓW:
    Co czeka Polskę i Świat w 2018 – 2030
    .https://www.youtube.com/watch?v=PC1kxet5s-g

    Co czeka Polskę i Świat w 2018 roku
    .https://www.youtube.com/watch?v=LcQhk5-29YY

    Zmasowany atak na Afrykę- wybuch epidemii Ebola i tony szczepionek! Aron również twierdzi, że BEDĄ PUSTE DOMY W Izraelu! (Izrael i konflikt na bliskim wschodzie -przepowiednia o pustych domach, unia Polska-Węgry)

    w CHWILI OBECNEJ WIDZIMY ,,SZTUCZNĄ FLAGĘ'' W TEMACIE OBRONY POMNIKA W USA- mającą na celu uwypuklenie i znaczenie rasy okupującej nasz kRAJ!

   3. Sukcesywne rozdzielanie się światów, dwa pociągi w dwóch różnych kierunkach: stacja Zatrata lub stacja Życie. Los każdego z pasażerów zależy od prostego osobistego wyboru, do którego z pociągów wsiąść. W tej chwili moment pędu machiny dziejów jest już na tym etapie, że nie da się siedzieć okrakiem w obydwu, trzeba w te pędy wybierać…

    (Tak zupełnie na marginesie, uwaga jak zwykle do Wszystkich: apteczna chemia, rodem z KL Auschwitz, nie ma nic wspólnego z Życiem).

   4. TE EKSPERYMENTY MAJĄ RÓWNIEZ OPARCIE W:
    Inteligentnych licznikach prądu (mi taki założyli!)
    SMART METERING! Są bardzo niebezpieczne- mają łączność bezprzewodową, emitują (nieoficjalne info) bardzo silny sygnał wifi!
    ,,Jednym z elementów systemu opomiarowania energii – smart metering – są liczniki, nazwane inteligentnymi. Mówi się też o nich liczniki smart, liczniki zdalnego odczytu – jak właściwie nazwać urządzenia, które instalują Państwo mieszkańcom Wrocławia?”

    Wszystkie te określenia są prawidłowe. Mnogość nazw montowanych liczników ma związek z faktem, że mamy do czynienia z nową technologią, której nazewnictwo dopiero się kształtuje. Wszystkie jednak z wymienionych nazw nawiązują do funkcjonalności licznika, jaką jest dwustronna komunikacja pomiędzy operatorem systemu dystrybucyjnego i licznikiem oraz pomiędzy instalacją domową klienta i licznikiem. A”

    Tak, operatorzy sieci dystrybucyjnych są prawnie zobowiązani do wymiany liczników na nowoczesne liczniki. To wymóg unijnej dyrektywy oraz zaleceń Urzędu Regulacji Energetyki, zgodnie z którym wymiana 80 procent wszystkich liczników w gospodarstwach domowych i małych przedsiębiorstwach powinna zostać zakończona do 2020 roku.

    Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3893823,smart-metering-czyli-dlaczego-wymiana-licznikow-energii-elektrycznej-jest-potrzebna,id,t.html

    Kwestia bezpieczeństwa danych pomiarowych jest dla nas sprawą priorytetową. Dane te są poufne, dlatego są zabezpieczone zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Komunikacja pomiędzy wszystkimi elementami sieci jest szyfrowana z wykorzystaniem bezpiecznych technologii stosowanych np. w bankowości internetowej czy usługach operatorów komórkowych. Równocześnie cały system AMI będzie wykorzystywał techniki uwierzytelniania poszczególnych urządzeń, komunikujących się między sobą, aby wykluczyć możliwość nieuprawnionego dostępu. Zebrane przez licznik dane będą wykorzystywane dla potrzeb rozliczenia klienta z dostarczonej i sprzedanej energii elektrycznej. Część z nich będzie służyć także do naszych wewnętrznych analiz sieciowych, związanych z poprawą jakości zasilania i obsługi klientów”.

    O systemie smart metering, który firma Tauron Dystrybucja właśnie wdraża we Wrocławiu, mówi Mariusz Jurczyk – kierownik projektu AMIplus
    http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3893823,smart-metering-czyli-dlaczego-wymiana-licznikow-energii-elektrycznej-jest-potrzebna,id,t.html

    SZERZEJ W TEMACIE- Technologie
    Obecnie nie są jeszcze ustalone ostatecznie żadne standardy w zakresie konstrukcji tzw. inteligentnych liczników, dostępnych w nich interfejsów komunikacyjnych oraz rozwiązań sieciowych, dedykowanych do transmisji danych. Postulowany model jest wypełnieniem koncepcji smart grid, która – jak już wspomniano wcześniej – zakłada nieskrępowany, dwukierunkowy przepływ informacji pomiędzy podmiotami rynku energii elektrycznej.

    Przedmiotem szczególnej troski są odbiorcy, którzy mają stać się AKTYWNYMI GRACZAMI W SYSTEMIE, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu ich niezależności i prawa do dysponowania danymi o konsumpcji i zapotrzebowaniu.

    Potwierdzają to również najnowsze wypowiedzi Prezesa URE, który zaznacza, iż Polska weszła w drugi z czterech etapów wdrażania inteligentnych sieci. Najpierw były pomysły, czy i jak wprowadzić to rozwiązanie dla polskich odbiorców, jakie powinno przynosić korzyści i jakie powinno mieć funkcjonalności. Teraz rozpoczynają się projekty pilotażowe, które w ciągu następnych sześciu lat będą dofinansowane z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zakłada się w nich wymianę standardowych liczników mediów energetycznych (prądu, ciepła i ciepłej wody) oraz gazu na inteligentne. Modernizowana będzie również sieć telekomunikacyjna, dla zapewnienia zdalnego odczytu, rejestracji pomiarów i działań zwrotnych.
    Autor: dr inż. Andrzej Ożadowicz, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
    całośc tu:
    https://www.kierunekenergetyka.pl/artykul,5184,smart-metering-8211-nowoczesne-technologie-i-aktywny-odbiorca-energii.html

    NOWE ANOMALIE NA ZIEMI 2018 (NEWS 02)
    tak 8 minuta!
    .https://www.youtube.com/watch?v=KH6RjxHkJXY

   5. Dziwne jak WSCIEKLE atakują Naturę:
    Po awariach wodociągów, rozległych pozarach wysypisk smieci, składowisk opon w całym kraju, przychodzi nowa forma:
    AWARIE PRZEPOMPOWNI SCIEKÓW!

   6. TAW ja wybrałam Stację ŻYCIE i choć teraz sił mi brak PROSZĘ WAS KTO MA SIŁĘ (bo do polityki trzeba mieć dużo siły oprócz psychicznej, także fizyczną!) TO NIECH PRÓBUJE STARTOWAĆ W WYBORACH – wiem, ze są Ludzie, którzy lubią czynną politykę- jeździć, być tu, być tam, więc:
    Jerzy Zięba – potrzebuję 400 ludzi i wszystko zmienię:
    .https://www.youtube.com/watch?v=nEj4YoyEQqA

   1. TAW, dziękuję za słuszna uwagę. Masz rację, przesunęłam czas o 6 miesięcy. Może dlatego, że to okres przesilenia i cierpliwość moja jest nieposłuszna.
    Dziękuję.

   2. Dla niektórych istot czas już nie istnieje, więc najwyraźniej żyjesz już w słodkim Bezczasie, Droga Elizko… 😀

    *

    Wraz z wejściem Jowisza do Twojego znaku rozpocznie się w Polsce Fala Odnowy Ducha Narodu. Przybędą Wołchwy stare (oczywiście w nowych ciałach) do Macierzy – posprzątają jak należy… 🙂

   3. Eliza podala linka do pierwszej czesci konferencji, ja podaje link do drugiej. Odsluchalam pierwsze 40 minut. Pierwszy zaczal Kozlowski. Mowil o zasobach geologicznych Polski. Drugi sedzia Majka.
    Majka [40:35] Parafrazujac. W Polsce nadal rzadza ludzie WSI w mysl porozumenia: my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych. Oszustwo narodu polskiego oraz grabiez na taka skale dokonaly sie dzieki akceptacji i z blogoslawienstwem hierarchii KK w Polsce. W Polsce czesto myli sie wiare w Boga z instytucja koscielna. Domagajmy sie ujawnienia agentury w episkopacie KK, a takze Aneksu do raportu WSI. To nie ma nic wspolnego z wiara. Zdrajca jest zdrajca.

    Konferencja partii II Rzeczpospolita Polska, 12.05.2018, część 2
    .https://www.youtube.com/watch?v=MPxhxajYsXA

   4. Wielka szkoda Elizko, że brakło Ci sił, żeby posłuchać, bo naprawdę – było warto. Zwłaszcza końcówka cz.1 , w której jeden z prelegentów podlicza długi ” współlokatorów” – opierając się na wyliczeniach króla S.A. Poniatowskiego- ku pokrzepieniu serc.
    Polecam i serdecznie pozdrawiam.

  2. Przesłuchałam!
   Jestem teraz trzęsącą się babcią.
   Muszę ochłonąć. Tak, jutro 18 maja – wchodzi w mój znak Jowisz. Jowisz obrońca Ziemi.

 5. TAW, a co się dzieje na Dolnym Śląsku?
  I dlaczego akurat stamtąd chcą wysiedlać Polaków?
  I czy to prawda, że Polska ma dostać się w ręce Żydów, bo jeśli tak, to oni faktycznie nas wymordują.

  1. Spokojnie, w niczyje prócz lechickich ręce Polska się nie dostanie. To majowe przyspieszenie procesu, które zapowiedziałem już rok temu, służy jedynie szybszemu wybiciu szamba, czyli Apokalipsie (gr. Apokalypsis = zdjęcie zasłony niewiedzy), czyli Wielkiemu Oczyszczeniu.

   1. A co do ”Masy” – przecież to wszystko jest od czapy i nie trzyma się kupy. Sokołowski doskonale wiedział, że dzień, w którym wsypie polityków, a tym samym tych, którzy za nimi stoją, już jest trupem.
    To dlaczego to zrobił?

   2. Masa czuł się chroniony przez PiS, ale chyba nie zauważył, że w listopadzie 2017 PiS został odsunięty od władzy. Sumliński też tego nie zauważył. DOPIERO TERAZ obu panom otwierają się oczy na to, co RZECZYWIŚCIE w kraju się wyprawia i kto TAK NAPRAWDĘ rozdaje teraz tutaj karty…

   3. Kurde, TAW, co się wydarzyło w listopadzie 2017 r.?
    Śledzę politykę, jednak, choćbym się wściekła, nie kojarzę żadnego spektakularnego wydarzenia, a jeżeli i Sumliński, i ”Masa” tego nie dostrzegli, to co to było? Coś zakulisowego?

   4. Chodzi o start „rządu Morawieckiego”. Powinienem więc napisać „grudzień 2017”, ale skoro pojawia mi się listopad, to widocznie właśnie wtedy musiały dokonać się najbardziej istotne akcje.

   5. Aha, o to chodzi. No fakt.
    A co znaczy ”pojawia mi się”? Gdzie Ci się pojawia? Posiadasz zdolności profetyczne?
    Wybacz te pytania, ale jak wiesz, jestem tu niedługo. 🙂

   6. Kroniki Akaszy, znaczy?
    Myślę, że i baczni obserwatorzy dojdą do podobnych wniosków.

   7. A ja miałam na myśli ”bank Wszechświata” :-), ale ok, już wiem, o jakie wydarzenie chodzi.

 6. Katharos: widocznie ma jakieś inne „lody ” do ukręcenia. Ewentualnie pewnie komuś zależy, żeby ostatecznie rozprawić się z spisem (samo się napisało). „Masa” to dla mnie niejasny osobnik przeplata prawdę, rzekomą prawdę z kłamstwem. Do tej pory go nie usunęli więc musi mieć poważnych „sponsorów” – może rosyjskich? Nasza scena polityczna od zawsze była poletkiem eksperymentalnym do rozgrywania przez obce służby specjalne. Jakkolwiek bym Rosjan nie lubiła to jednak ich służby u nas są nadal aktywne. Być może teraz zrobią dobrą robotę…
  Ciekawe to wszystko….
  Od zawsze nie przemawiało do mnie chińskie przekleństwo „obyś żył w ciekawych czasach”. Paradoksalnie cieszę się, że żyję w ciekawych czasach…😃

  1. Emuszko, Masa to niejasny osobnik, ponieważ jest gangsterem. Nie mógłby zostać koronnym, gdyby okazał się, że kogoś zabił. Tak więc służby zrobiły wszystko, żeby się nie okazało.
   Mam nadzieję, że Rosjanie, a konkretnie Putin, nie jest naszym wrogiem, jak chcą nam wmówić, bo gościu naprawdę nie jest idiotą i wie o tym cały świat, świat polityki również.
   Czasy są ciekawe, owszem, do momentu, w którym to muzułmanie nie zaczną nas wyrzynać. 😦

   1. Katharos” ale nas nie zaczną, bo MY się nie damy. Poza tym, coś mi się wydaje, że ONI dokładnie wiedzą KIM MY jesteśmy i mają do NAS szacunek. O tym świadczyłoby puste miejsce dla Króla Polski nawet w czasie rozbiorów.
    Nie raz i nie dwa ratowaliśmy Jewrope przed najazdem Tatarów, Arabów, Mongołów.
    Więc Kochana ja się muzułmanów zupełnie nie boję. Zresztą popatrz na ich twarze takie proste prymitywy. Wqrw… Słowianina nikt nie pokona!!!🙂 A wiem, co mówię jakem Słowianka (nie mylić z naszą Aneczką😜).

   2. Mam nadzieję, Emuszko, że masz rację. Coś w tym jest.
    Jednak tych, którzy naprawdę rządzą Polską, obawiam się, niestety.
    Czytałam dziś artykuł, za kogo nas uważają, a dokładniej – za co nas mają, jak nas dzielą, i że odebranie nam, Polakom WSZYSTKIEGO, to ich OBOWIĄZEK, a każdego, kto brał udział w mordowaniu Polaków, stawiają bardzo wysoko.
    Podobnie ma się rzecz z pederastami, nekrofilami i innymi zboczeńcami.
    Mój umysł nie jest w stanie udźwignąć tych rewelacji.
    Nie miałam pojęcia, że jest aż tak źle.

   1. Jeżeli to co się dzieje co 676 lat powtórzy się pomiędzy 2022-2024 r, to sytuacja z chazarskim plemieniem się wyjaśniła. Uciekają przed przebiegunowaniem.
    Jak na dłoni widać jakich mamy zdradliwy nierząd i nie tylko. Przy okazji mamy prawdziwą Apokalipsa, tyle prawd wypływa, że na cały wiek wystarczy.

    I pomyśleć, że w roku 1348, gdy uciekali przed tzw ” czarną zarazą”, znaleźli zrozumienie u Naszego Króla i Narodu.
    Perfidnie to wykorzystali.
    Kto by pomyślał, że 676 lat później, będą chcieli, już bez poproszenia i podstępem, przy wyłudzeniu nienależnych im pieniędzy, ten manewr powtórzyć.
    Co za plemię, co za plemię. To plemię bez twarzy i niech sobie wsadzą kasę do banków amerykańskich na następne 676 lat.

    TAW i Słowianko, jesteście wielcy.
    Wierzyliście, ja z bólu zwątpiłam.
    Słava Słavianom, Słava Naszym Przodkom, za dobre miejsce na Ziemi !
    Dobrej nocy kochani.

 7. A ja Was, KOCHANI WĘDROWCY, bardzo proszę, nie podniecajcie się tak tymi wydarzeniami, które nam kreuje ciemna strona.

  Oni wiedzą, jak sobie wyprodukować dla siebie energię życia, i robią to z premedytacją.
  Wy, piękne Istoty ŚWIATŁA/ŹRÓDŁA o wrażliwych sercach, wkurzając się na ich działania, dokarmiacie ich, osłabiając siebie.

  W tych historycznych czasach wyjścia z ciemności i wkraczania ludzkości w Złotą Erę Światła powinniśmy być bardzo wnikliwymi obserwatorami, twardo stąpającymi po Matce Ziemi, niedającymi się wciągać w gierki ciemnych sił i mocy.

  Ekscytując się coraz to nowymi rewelacjami na płaszczyźnie zawsze brudnej polityki, tracimy swoją siłę, a potęgujemy w sobie strach, który jest niczym innym jak tylko wzmacniającą pożywką dla naszych dotychczasowych ciemiężycieli.

  Uwierzcie mi, i proszę Was, skupmy się na wizualizowaniu, że ciemnych mocy już nie ma, cieszmy się, że odeszli i nadal odchodzą, życzmy im tylko, by się pospieszyli i ze swej złej drogi zawrócili, bo jeszcze mają szansę powrotu na drogę Światła, ale tylko do końca tego roku.

  Taka jest decyzja JEDYNEGO, a czy oni skorzystają z tego, to już jest ich wybór, szansę mają, a jakiego wyboru dokonają ????

  Pozdrawiam z ulewnego Podbeskidzia i radości w sercach Waszych życzę. >3

  Nie zamieniajmy naszej pięknej energii naszych pięknych serc na negatywną energię.
  Kocham WAS wszystkich bardzo, moi wirtualni Bracia i Siostry.

 8. A dlaczego T. Komendę wypuścili właśnie teraz?
  I jak można aresztować świadka koronnego?
  Robią z nas wariatów.

 9. Wszystko wskazuje na to, ze Wladyslaw Bartoszewski nie podpisal tzw. Deklaracji Terezinskiej. Zbigniew Kękuś pokazuje pismo od Krzysztofa Miszczaka, bylego dyrektora Biura Pelnomocnika Prezesa Rady Ministrow ds. Dialogu Miedzynarodowego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Wladysława Bartoszewskiego.

  .https://www.youtube.com/watch?v=NW8ObvVFPxo

  1. Fragment pisma: „Jednoczesnie informuje, iz wbrew temu, co Pan pisze w swoich pismach datowanych 29 kwietnia 2011 i 12 sierpnia 2011, min. Wladyslaw Bartoszewski nie podpisal w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej tzw. Deklaracji Praskiej (Terezinskiej). W dniach 23-30 czerwca 2009 min. W. Bartoszewski rzeczywiscie przewodniczyl konferencji „Holocaust Era Assets” w Pradze, jednakze pragne Pana poinformowac, iz deklaracja ta nie zostala podpisana nie tylko przez pana min. Bartoszewskiego, ale takze przez zadnego innego przedstawiciela panstw bioracych udzial w tej konferencji”.

 10. TAW coś ci nie wyszła ta przepowiednia od Peruna, o coś innego jednak chodziło :P. Ale co do „ujawnienia” naszej tożsamości to raczej nie jest odpowiedni czas, nie przebiłoby się to w tej chwili raczej, ale dowody zdobyć najlepiej jak najszybciej, póki nie są jeszcze za bardzo czujni, jeśli wiesz, o co mi chodzi.

  1. Bądź pozdrowiony Wielki Lechito Czciborze.
   Wizja godna rozpowszechniania i za Jasą powiem:
   Niech się stanie i wstaną z kolan bracia i siostry Naszego NaRodu.
   Słava!

   1. Darz nam wszystkim bór! 🌳🌲🌳💚🌳🌲🌳 Dziękuję Elizo 🙂🌼

 11. „pracownik gangu pruszkowskiego”-dobre,jak widać w PL to normalne zajęcie jak każde inne… ,a z fiskusem się rozliczał?Kto był jego menadżerem?Miał „pracę zmianową?”:-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s