grafika: facebook.com/stowarzyszeniestopnop

Polska – kraj, w którym za petycję możesz trafić do więzienia.

 • Kraj, w którym maleńki noworodek jest kłuty ryzykowną szczepionką przeciw gruźlicy, wycofaną już 18 lat temu w Niemczech!
 • Kraj, w którym nawet wcześniaki szczepi się tanią koreańską szczepionką, niestosowaną nigdzie w Europie, przeciw zakażeniom WZW B z powodu ignorowania standardów higieny w placówkach medycznych!
 • Kraj, w którym ciągle podaje się wycofaną w Europie, dwa razy bardziej ryzykowną, pełnokomórkową szczepionkę przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi.
 • Kraj, w którym przetarg na szczepionkę przeciw pneumokokom wygrywa koncern, dla którego pracował wiceminister zdrowia.
 • Kraj, w którym szczepi się dzieci niedopuszczonymi do obrotu szczepionkami, stosując przepisy dotyczące… klęski żywiołowej.
 • Kraj, w którym zmuszą cię grzywną do zgody na podanie tych „dobrodziejstw” dziecku.
 • Kraj, w którym władza i korporacje cenzurują programy telewizji publicznej, bo do głosu dopuszczono w nich rodziny dzieci poszkodowanych przez obowiązkowe szczepienia.
 • Kraj, w którym lekarzom zakłada się sprawy w sądzie o odebranie prawa wykonywania zawodu za informowanie o działaniach niepożądanych produktów farmaceutycznych.
 • Kraj, w którym lekarze nie potrafią rozpoznawać odczynów i powikłań poszczepiennych.
 • Kraj, w którym szczepi się największy na świecie procent dzieci, mimo najmniejszej liczby szczepionych przeciw grypie lekarzy.
 • Kraj, w którym jedynym praktycznym przeciwwskazaniem do szczepienia jest zgon dziecka.
 • Kraj, w którym koncerny zamawiają medialne kampanie szczujące społeczeństwo przeciw jedynym adwokatom praw pacjenta, strasząc zmyślonymi epidemiami!
 • Kraj, w którym główny urzędnik rapuje, zamiast wykonywać swoje obowiązki, kpiąc z poszkodowanych przez jego zaniedbania obywateli*.
 • Kraj, w którym wycofuje się „ze skutkiem natychmiastowym” uznaną za niebezpieczną doustną szczepionkę przeciw polio, a jednocześnie zastrzega, że ma być zużyta „do wyczerpania zapasów” [to jest państwowe ludobójstwo – przyp. TAW].
 • Kraj, w którym nie ma odszkodowań dla ofiar, a lekarze i urzędnicy są ponad prawem.

Paradoks polega na tym, że Polska leży w Europie, gdzie szczepienia w większości państw są dobrowolne,

a rodzice mają wybór:

czy,

czym

i kiedy

zaszczepić dziecko.

W Europie, gdzie mogą również wybrać szczepionki pojedyncze i szczepić w dłuższych odstępach czasu. Mogą też zrezygnować ze szczepień bez żadnych konsekwencji prawnych i kar.

Nigdzie nie spowodowało to epidemii, którymi jesteśmy regularnie straszeni w mediach.

Wiemy, jak pozbyć się opisanych patologii! Przyjedź 8 grudnia do Poznania i pomóż nam doprowadzić do zmian. Konieczny jest nadzór społeczny nad systemem szczepień.

Spotykamy się 8 grudnia 2016 r. w Poznaniu przed sądem o godz. 13.30. Rozprawa przeciwko mnie za petycję „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej”, dostępną na portalu Zmienmy.to, odbędzie się o godz. 14.15 w sali nr 4 w Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce, Wydział VIII Karny przy ul. Kamiennogórskiej 26 w Poznaniu.

Prosto z sądu „STOP NOP” zaprasza do sali konferencyjnej przy ul. Węgorka 20 (10 minut piechotą od sądu) na debatę pt.

„Nadzór społeczny nad systemem szczepień w Polsce”,

na którą zaprosiliśmy przedstawicieli urzędów i lekarzy.

Rozpocznie się o godz. 16.00 w Centrum Kongresowym IOR,

ul. Władysława Węgorka 20,

Poznań, Sala B.

*Na YouTube pojawiła się piosenka stworzona przez anonimowych autorów w obronie dzieci pokrzywdzonych przez szczepionki pt. „Koniec Gisu”. Można pod nią przeczytać:

„Raper” Gisu, czyli szef sanepidu Marek Posobkiewicz, już kilka razy zachęcał do szczepień, rapując (a raczej próbując to robić). Ostatnio robił to w stroju Świętego Mikołaja. Jeśli również uważasz, że jest to nie fair w stosunku do pokrzywdzonych przez szczepienia dzieci i ich rodziców, udostępniaj ten filmik.

Furious Parents Production zgadza się również na kopiowanie, udostępnianie i emisję utworu bez żadnych ograniczeń (w całości lub we fragmentach), także jeśli reprezentujesz media i chcesz go użyć w jakimś programie lub reportażu. Klip nie powstał w celu generowania zysków, lecz po to, by pokazać, jak osamotnieni są rodzice pokrzywdzonych przez szczepionki dzieci, którzy nie dość że walczą o ich zdrowie, to muszą zmagać się z bezdusznym systemem i reprezentującymi go ludźmi, z których część zachowuje się tak, jakby nie miała serca [Bo to są zaprogramowane (mind control) bioroboty – przyp. TAW].

Rodzice ci nie mają żadnej pomocy, nie mogą liczyć na żadne odszkodowania, a jedyną rzeczą, którą mogą dostać od organów państwa za darmo, będzie kolejna darmowa szczepionka – i to pod przymusem administracyjnym.

A co będzie, jeśli w związku ze złym stanem zdrowia ich dziecka po poprzednich szczepieniach będą chcieli podziękować za ten kolejny wątpliwej jakości „gratis”? Jeśli podziękują za pełen szczepionek mikołajkowy worek Gisu? W normalnym życiu można podziękować za niechciany prezent albo przynajmniej go nie używać. Jednak gratisy od polskich władz trzeba przyjmować, bo jak nie…, to władza już ma swoje metody, by cię zmusić do jego przyjęcia wbrew twojej woli, zdrowemu rozsądkowi i dobru dziecka.

Nie chcesz szczepionkowego prezentu od Gisu? Gisu z workiem Świętego Mikołaja pełnym nowych szczepionek już czeka! HoHoHo! Sami widzieliście. A w jaki sposób Gisu będzie chciał cię zmusić do jego przyjęcia? Będą ponaglenia, płatne przypomnienia (11,60 zł za każde), kary i grzywny (do 5000 zł na jednego rodzica, choć organy państwa straszą grzywnami do nawet 50 000 zł), zajęcia konta, komornik… Niesamowity skandal na całą cywilizowaną Europę!!! Gisu i spółka będą próbowali robić z was kretynów, zaprzeczając istnieniu powikłań poszczepiennych, mimo wyników badań, za które rodzice musieli z własnej kieszeni, a jakże, zapłacić. Jednocześnie przypinając sobie łatkę „fachowców od szczepień”, urzędnicy ci i współpracujący z nimi lekarze sami się ośmieszają w programach telewizyjnych żałosną niewiedzą, brakiem poszanowania praw pacjenta, perfidią i ślepotą moralną.

Gisu – niech cię wstyd zeżre i nakryje czapka Świętego Mikołaja. Takich prezentów rodzicom nie potrzeba!

Anonimowy artysta rapuje:

Nic nie wspomni spod kaptura, że szczepionek wciąż jest więcej,

że nie zawsze małe dziecko dobrze zniesie interwencję,

kiedy kilka na raz igieł w małe ciałko lekarz wbija,

nie zważając, że poprzednia maluchowi zaszkodziła.

A gdy rodzic z głębi serca chce dzieciaka przed tym chronić,

durny system i sanepid chcą go mandatami łoić. (…)

Przyjmij radę, Gisu drogi: nasze dzieci nie twój problem.

Lepiej zajmij się NOP-ami niż raperstwem nieudolnym. (…)

Nie daj się zaślepić, choć cię Gisu głośno straszy, że mandaty tobie wlepi.

Pomyśl, nim zaszczepisz, co szczepionka ma w swym składzie, byś ryzyko mógł ocenić.

Trzeba o tym mówić głośno, kiedy dzieje się nieszczęście.

Przez szczepionki dziecko chore, nikt z pomocą nie przybędzie.

Gisu kaptur swój założy i odwróci się plecami.

Powie tylko, że w tym kraju nie spotykał się z NOP-ami.

Justyna Socha

źródło: „Warszawska Gazeta” nr 48/2016

Tutaj możesz umówić się na wspólną podróż i dołączyć do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/343952795953992/

Reklama

14 myśli w temacie “Polska – kraj, w którym za petycję możesz trafić do więzienia. Totalitarna polityka szczepień w Polsce – Justyna Socha

 1. Kraj w którym Jarosław Kaczyński gorąco zapewnia, że zakaże wszelkich upraw GMO:
  „Jednocześnie składam publiczne przyrzeczenie i zobowiązanie: jeśli Prawo i Sprawiedliwość wygra najbliższe wybory i stworzy większość parlamentarną, całkowity zakaz upraw roślin GMO w Polsce wprowadzimy niezwłocznie! Wprowadzimy taki zakaz, bo bezpieczeństwo Polski i Polaków, bezpieczeństwo przyszłych pokoleń, jest dla nas najważniejsze…”
  Tymczasem właśnie w sejmie jest procedowana ustawa o nasiennictwie. Są w niej BARDZO kontrowersyjne zapisy zezwalające na uprawę, obrót i wpisywanie do krajowego rejestru genetycznie zmodyfikowanych nasion i roślin.
  Przekonamy się już wkrótce, co warte są gorące zapewnienia Jarosława Kaczyńskiego:

  1. Zapewnienia JK nic nie są warte, bo PiS już wpuścił GMO do Polski, głosując za CETA.

   Zresztą, GMO jest w Polsce od dawna, a Polacy są królikami doświadczalnymi…

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/10/23/polacy-nie-maja-pojecia-ze-dostepna-u-nas-zywnosc-jest-skazona-gmo/

   Teraz dopiero zaczyna się po prostu o tym głośno mówić. Ale sam proceder trwa w Polsce w tajemnicy od lat. W Polsce nie ma już ani normalnej kukurydzy, ani normalnej soi, a zwierzęta, które zjadamy, karmione są paszą GMO.

   Konkludując: osobiście cieszy mnie, że PiS aż tak ciężko pracuje na swoją porażkę w 2019 roku, która od 6.10.2016 jest już zapisana na linii czasowej tej partii.

   1. Jeśli władza żałośnie leci w … to co szkodzi zrobić społeczną akcje i wydrukować setki tysięcy małych naklejek i przy okazji zakupów porozklejać po produktach w sklepie przykładowo GMO? – lepiej sprawdź !

 2. Lepiej jest poprostu przestac jesc mieso. Sporo osob wyrzuca z jadlospisu wieprzowine,bo wieprzowina jet najbardzej szkodliwa obniza wibracje. Jeden z moich synow nie lubi jesc miesa lubi za to orzechy, sa bardzo dobre

 3. Wspaniała wiadomość – sąd umorzył sprawę w sprawie Pani Justyny!!!!!!!!! Dla nas jest Pani najwspanialszą istotą ratującą nasze dzieci- DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY! Czekamy teraz na równie wspaniałe wieści w sprawie wspaniałego oddanego Polsce wielkiego patriotę- mjr. Adolfa Kudlińskiego!!! SŁONECZKA DRODZY BRACIA SŁOWIANIE, KOCHANE TAW- DZIĘKUJĘ ZA TO, ŻE JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!

  1. Przejęte od 1945 r. przez chazarię sądownictwo w naszym słowiańskim kraju będziemy powoli odzyskiwać. Oni się boją przebudzonego i zorganizowanego społeczeństwa. Porównajcie dwie sprawy: za Piotrem Rybakiem nie stał nikt – i go skazano; za Justyną Sochą stały tysiące zwartych i gotowych zwolenników (wzmocnionych wykładniczo skumulowaną siłą oddziaływania internetu) – i sąd się uląkł…

   I tak wkrótce ulękną się wszyscy wrogowie wolnej Polski…

   Gratuluję, Pani Justyno! 😀

   Jak wywalczymy prawo nieingerencji w boską nienaruszalność słowiańskiej tkanki łącznej, to i pozostałe chore przejawy matrixa (chemtrails, mind control, GMO) obalimy 🙂

   1. Chemtrails niestety w ostatnim czasie przybrał mocno na sile, mind kontrol również, a wracając do Pana Rybaka- ONR niestety się nie popisał, mam wrażenie, że teraz nasila się atak na partię Kukiza! Chciałam podzielić się pewną informacją- otóż temat kwantowego programowania nasion tak mnie zainspirował, że przez przypadek natknęłam się na stronę ZŁOTY WIEK GAI i tam natknęłam się na artykuł o Plejadianach ( wiele osób ostrzegało przed nimi) i do czego zmierzam tam w komentarzach jest mowa o Tobie TAW- oceń zatem, bo TY masz najlepszy wgląd w przyszłość- oby uklęknięcie wrogów NASZEJ LECHII nastąpiło jak najszybciej! ŚWIATŁA I SŁOŃCA JAK NAJWIĘCEJ DLA CIEBIE!!!!!!!!!!!

   2. Nie czytam komentarzy o moim portalu. Mam ważniejsze sprawy przed sobą 🙂 A jak jest naprawdę, wkrótce każdy sam się przekona. Ale dzięki za info 🙂

    A tu jest o programowaniu nasion:

    Technika jest w sumie prosta. Woda doskonale przenosi wszelką informację. W tym wypadku poprzez ślinę (faza programowania przy wysiewie) oraz poprzez wodę, która obmyła nasze ciało (faza podlewania rośliny), przekazujemy nasionku informację o swoim aktualnym bilansie energetycznym. Ja właśnie dziś zakupiłem nasiona ostropestu plamistego i będę je wysiewał do doniczek, programując je uprzednio 🙂

 4. Dziękuję bardzo, nie chodziło mi o ocenę komentarza, ale o zupełnie coś innego! Jeżeli robimy tak wiele w słusznej sprawie to absolutnie należy iść naprzód i nie oglądać się na innych! Widzę jak piękną i olbrzymią czynisz prace dla ludzi, dlatego tym bardziej doceniam i uważnie analizuję każdy komentarz dla każdego płynący od Ciebie ! Posiadasz moc, którą niejeden chciałby mieć, przywilej i zaszczyt, ale z tym wiąże się wielka odpowiedzialność i wiele wyrzeczeń, więc tym bardziej doceniam i dziękuję za każdą chwilę nam poświęconą, a info- prośba o ocenę była po to, Abyś prześwietlił tę stronę, bo coś mi mówi, że to spojrzenie z tej innej strony, a czasami warto znać plany, ruchy strony przeciwniej, a jeżeli chodzi o Polskę to była tam mowa o Górach Sowich, dla tych co mają szczątkowe informacje, to jest zupełny „kosmos”- tam są m.in szczegółowe plany wprowadzenia NWO- opisy walk, które teraz się toczą w innych wymiarach- trudne dla nas sprawy, ale dla Ciebie bardzo łatwe do weryfikacji! Dzięki, za filmik, NTV to właściwe źródło 🙂

  1. Co do „mocy” to ja tak tego nie postrzegam. Po prostu dzielę się, jak każdy, swoimi bieżącymi wglądami. Z jednymi to rezonuje i tworzy się piękna harmonijna wymiana energii, z innymi to nie rezonuje, bo mają swoje rezonatory. I jest tak, jak ma być. Każdy po cichu robi swoje. Pamiętajmy, że w Polsce bardzo wiele wyewoluowanych istot pracuje bez używania internetu. Po prostu w cichości swego serca, konsekwentnie, bez rozgłosu rozmontowują matrixa… 🙂

 5. Pozwolę sobie, jako że jesteśmy jako Polacy poddawani szykanom przemysłu zdrowotnemu, na skalę nie spotykaną, podać treść art.5 ratyfikowanej ale nie podpisanej prze RP konwekcji
  O OCHRONIE PRAW CZŁOWIEKA I GODNOŚCI ISTOTY LUDZKIEJ WOBEC ZASTOSOWAŃ BIOLOGII I MEDYCYNY: Konwencja o prawach człowieka i biomedycynie ( Przyjęta przez Komitet Ministrów w dniu 19 listopada 1996 roku ).
  Rozdział II Zgoda
  „Artykuł 5 ( Postanowienia ogólne )
  Nie można przeprowadzić interwencji medycznej bez swobodnej i świadomej zgody osoby jej poddanej. Przed dokonaniem interwencji osoba jej poddana otrzyma odpowiednie informacje o celu i naturze interwencji, jak również jej konsekwencjach i ryzyku. Osoba poddana interwencji może w każdej chwili swobodnie wycofać zgodę.

  Artykuł 6 (Ochrona osób niezdolnych do wyrażenia zgody )
  1. Z zastrzeżeniem artykułów 17 i 20, interwencja medyczna może być dokonana wobec osoby, która nie ma zdolności do wyrażenia zgody tylko wtedy, gdy jest to dla niej bezpośrednio korzystne.
  2. W stosunku do małoletniego, nie posiadającego, zgodnie z obowiązującym prawem, zdolności do wyrażenia zgody na interwencję medyczną, interwencja taka może być przeprowadzona za zgodą jego przedstawiciela ustawowego, odpowiedniej władzy albo innej osoby lub instytucji ustanowionych w tym celu na mocy przepisów prawa.
  Stanowisko małoletniego jest uwzględnione jako czynnik, którego znaczenie wzrasta w zależności od wieku i stopnia dojrzałości.
  3. Jeżeli zgodnie z obowiązującym prawem, osoba dorosła nie posiada zdolności do wyrażenia zgody na interwencję z powodu zakłóceń czynności psychicznych, choroby albo innych podobnych powodów, interwencja medyczna może być przeprowadzona za zgodą jej przedstawiciela ustawowego, odpowiedniej władzy albo innej osoby lub instytucji ustanowionych w tym celu na mocy przepisów prawa.
  Osoba poddana interwencji medycznej powinna, o ile jest to możliwe, uczestniczyć w podejmowaniu decyzji.
  4. Przedstawiciel ustawowy, odpowiednie władze albo inna osoba lub instytucja, wymienione w ustępach 2 i 3, powinny w tych samych okolicznościach co osoba zainteresowana otrzymać informacje, o których mowa w artykule 5.
  5. Zgoda, o której mowa w ustępach 2 i 3, może być w każdym czasie wycofana dla dobra osoby poddanej interwencji.”
  Co mówią nam art. 17 i 20 Konwencji:
  „Artykuł 17 (Ochrona osób niezdolnych do wyrażenia zgody )
  1. Badania naukowe na osobie nie posiadającej zdolności do wyrażenia na nie zgody, o której mowa w artykule 5, mogą być przeprowadzone tylko przy spełnieniu wszystkich następujących warunków:
  i. spełnienie warunków wynikających z artykułu 16, punkty ( i) – (iv),
  ii. oczekiwane wyniki badań są w stanie zapewnić rzeczywistą i bezpośrednią korzyść dla jej zdrowia,
  iii. badania o porównywalnej skuteczności nie mogą być przeprowadzone na osobach posiadających zdolność do wyrażenia zgody,
  iv. wymagana zgoda, o której mowa w artykule 6, została wyrażona na piśmie i dotyczy konkretnego badania,
  v. osoba poddana badaniom nie sprzeciwia się.
  2. Wyjątkowo i z zachowaniem środków ochronnych przewidzianych przez prawo, w sytuacji, gdy oczekiwane wyniki badań nie zapewniają bezpośredniej korzyści dla zdrowia osoby im poddawanej, badania takie mogą być przeprowadzone, o ile spełnione zostaną warunki wymienione w punktach ( i), (iii), (iv), oraz (v) poprzedzającego ustępu 1 i dodatkowo następujące warunki:
  i. badanie ma na celu przyczynienie się, poprzez osiągnięcie znacznego postępu wiedzy naukowej o stanie osoby, jej chorobie lub zaburzeniach, do osiągnięcia wyników zapewniających korzyść zdrowotną osobie im poddanej albo innym osobom tej samej kategorii wiekowej albo dotkniętym tą samą chorobą lub zaburzeniami albo o tym samym stanie zdrowia,
  ii. badania stwarzają minimalne ryzyko i minimalne obciążenie dla osoby im poddawanej”.
  i
  „Artykuł 20 ( Ochrona osób niezdolnych do wyrażenia zgody na pobranie organów )

  Nie można dokonać pobrania organów lub tkanek od osoby, która nie posiada zdolności do wyrażenia zgody, o której mowa w artykule 5.

  Wyjątkowo i zgodnie z ochroną zapewnioną przez przepisy prawa, pobranie regenerujących się tkanek od osoby, która nie posiada zdolności do wyrażenia zgody, może być dokonana, gdy zostaną spełnione wszystkie następujące warunki:
  i. odpowiedni dawca mający zdolność do wyrażenia zgody nie jest osiągalny,
  ii. biorcą jest brat lub siostra dawcy,
  iii. transplantacja jest niezbędna dla ratowania życia biorcy,
  iv. zgoda, o której mowa w artykule 6, ustępy 2 i 3, została wyrażona w sposób wyraźny i na piśmie, zgodnie z prawem i za zgodą właściwej instytucji oraz dotyczy konkretnego pobrania,
  v. potencjalny dawca nie zgłasza sprzeciwu.”

  Ważne są art. 23 do 25, które mówią o przysługujących odszkodowaniach – w przypadku zaznanej szkody i sankcjach w przypadku naruszenia zasad konwekcji:
  „Rozdział VIII Naruszenie postanowień Konwencji Artykuł 23 ( Naruszenie praw lub zasad )

  Strony zapewniają właściwą ochronę sądową w celu zapobieżenia albo spowodowania niezwłocznego zaniechania bezprawnego naruszania praw i zasad określonych w niniejszej Konwencji.

  Artykuł 24 ( Odszkodowanie )

  Osoba, która poniosła nieuzasadnioną szkodę na skutek interwencji, ma prawo do stosownego odszkodowania, na warunkach i w sposób określony przez prawo.

  Artykuł 25 ( Sankcje)
  Strony zapewnią stosowanie odpowiednich sankcji w przypadku naruszenia postanowień niniejszej Konwencji”
  Dlaczego ta ważna Konwencja nie została przez rządy RP ratyfikowana?
  Według opinii Rzecznika Praw Obywatelskich z września 2013 r., zasady uregulowane w Konwencji oraz protokołach powinny zostać, ” inkorporowane do polskiego porządku prawnego, czego wymaga ochrona podstawowych praw człowieka w dziedzinie zastosowań biologii i medycyny. Brak ratyfikacji Konwencji i dalsze istnienie luk w prawie polskim utrudnia dostosowanie polskiego prawa medycznego i ochrony praw obywateli w tym zakresie do standardów europejskich. Odpowiedź, w świetle obecnych faktów, nie może budzić wątpliwości.”

  To nie są rządy reprezentujące interes społeczeństwa polskiego.
  Polecam zapoznanie się z filmami p. Adama Kołaczek z serii Plaga rak HD:

 6. Pani Justyna Socha chce, aby terminy szczepień dla dzieci zostały przesunięte. Co za różnica, w jakim wieku organizm dziecka dostaje tyle substancji chemicznych i biologicznych ? Szczepionki jeszcze nikogo nie wyleczyły tylko leki.
  Na wzór „Lekarskiej gwarancji bezpieczeństwa szczepień” taką deklarację powinni podpisać parlamentarzyści głosujący za obowiązkiem szczepień, podaję formularz na wzór gwarancji lekarskiej:
  Parlamentarna gwarancja bezpieczeństwa szczepień

  Ja, niżej podpisany/poseł/senator/ imię i nazwisko)

  ………………………………………………………………..…………

  Zawód ………………………………

  Wykształcenie ………………………..…………………
  niniejszym oświadczam, że posiadam dobrą znajomość zarówno wszelkiego ryzyka,
  jak i korzyści płynących ze szczepionek głosując za obowiązkiem szczepień dzieci.
  Będąc świadomy/a, że szczepionki mogą zawierać następujące substancje chemiczne
  i biologiczne:
  * wodorotlenek glinu
  * fosforan glinu
  * siarczan amonu
  * amforecytyna B
  * tkanki zwierzące: mózgu królika, embrionów kurzych, nerek psich i/lub małpich,
  krew świńska,
  krew końska,
  * białka jaj kurzych i kaczych
  * surowicza albumina wołowa
  * płodowa surowica cielęca
  * hydrolizat kazeiny z trzustki wieprzowej
  * pozostałości białek MRC5
  * linia komórkowa VERO, z tkanki nabłonkowej nerek małpy
  * krwinki czerwone z krwi owczej
  * beta-propiolakton
  * formaldehyd
  * formalina
  * żelatyna
  * hydrolizowana żelatyna
  * glicerol
  * ludzkie komórki diploidalne pochodzące z abortowanych płodów
  * tiomersal/metriolat
  * glutaminian monosodowy (MSG)
  * neomycyna
  * siarczan neomycyny
  * czerwień fenolowa
  * 2-Fenoksyetanol
  * dwufosforan potasu
  * monofosforan potasu
  * polimyksyna B
  * polisorbat 20
  * polisorbat 80
  * sorbitol
  * fosforan tributylu
  niniejszym deklaruję, że wyżej wymienione substancje, po podaniu ich pacjentowi
  drogą iniekcji, nie stanowią żadnego zagrożenia dla jego zdrowia i życia.
  Oświadczam też, że zapoznałem/łam się z badaniami przeciwnymi, np. o tym,
  że tiomersal (związek zawierający rtęć), może wywoływać poważne uszkodzenia neurologiczne oraz immunologiczne i stwierdzam, że raporty te nie są wiarygodne.
  Wiem, że niektóre szczepionki okazały się być zanieczyszczone wirusem SV40, który jest przez niektórych badaczy wiązany przyczynowo z występowaniem chłoniaka nieziarniczego
  i międzybłoniaków u ludzi jak również u zwierząt doświadczalnych. Niniejszym gwarantuję, że szczepionki
  nie zawierają SV40 lub innych żywych wirusów.
  Gwarantuję też, że szczepionki nie zawierają żadnych tkanek/komórek abortowanych płodów ludzkich.
  Osobiście przestudiowałem/łam raporty zawarte w bazie danych niepożądanych odczynów poszczepiennych VAERS i oświadczam, że podanie szczepionek dzieciom jest bezpieczne.

  Miejscowość, data ………………………………………..………………..

  Podpis posła/senatora ……………………………………………………………..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s