Polacy nie mają pojęcia, że dostępna u nas „żywność” jest skażona GMO. Od lat trwa systemowy antyhumanitarny eksperyment na słowiańskim DNA, w którym uczestniczą kolejne „polskie” rządy

Wszyscy jesteśmy królikami doświadczalnymi. Ty też. Polacy nie mają pojęcia, że dostępna u nas „ŻYWność” jest skażona GMO, bo media głównego nurtu dezinformacji, politycy oraz „naukowcy” ukrywają ten fakt przed społeczeństwem.

Polacy nie mają więc najmniejszego pojęcia, że jako króliki doświadczalne, zupełnie nieświadome zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego, uczestniczą w nielegalnych (złamanie Konstytucji RP) tajnych eksperymentach naukowych, w tym medycznych: np. dostępne powszechnie w Polsce produkty GMO, zatruwana żywność, zatruwana woda, zatruwana gleba, zatruwane powietrze, szczepionki, zatrute leki).

Jako Słowianie wszyscy jesteśmy królikami doświadczalnymi

dla zachodnich korporacji

ufundowanych na niesłowiańskim wzorcu wyzysku i podstępu:

 • kupując żywność nie wiesz, co trafia na Twój talerz i talerze Twojej rodziny;
 • korporacje, np. Monsanto, wprowadzają groźne dla zdrowia substancje chemiczne i zalewają rynek genetycznie modyfikowaną żywnością (GMO);
 • umowy TTIP i CETA – pomiędzy UE a USA i Kanadą – zagrażają bezpieczeństwu i jakości żywności.

Jako Słowianie wszyscy jesteśmy królikami doświadczalnymi również dla zachodnich korporacji farmaceutyczno-biotechnologicznych, które (jak np. Bayer) są prostą kontynuacją eksperymentów medycznych dokonywanych na Słowianach już w latach 40. XX w. (znany współczesny producent leków Bayer AG wywodzi się wprost z pracującego dla KL Auschwitz chemiczno-farmaceutycznego kartelu IG Farben). W trakcie 2. wojny światowej Bayer jako część IG Farben uczestniczył w zbrodniach wojennych na słowiańskiej ludności cywilnej.

Teraz Bayer przejął największego na świecie biotechnologicznego giganta od GMO, słynnego truciciela i ludobójcę – kartel Monsanto.

Polacy, jak widzimy, do dziś jesteśmy królikami doświadczalnymi w wielkim antysłowiańskim biotechnologicznym eksperymencie (poprzez regularne używanie wobec Polaków broni biologicznej) prowadzonym przez pracujący dla KL Auschwitz kartel Bayer.

Polaku Słowianinie, bądź świadomym obywatelem, wejdź na:

https://chcewiedziec.pl/ oraz na:

https://inspro.org.pl/centrumklucz/dzieje-sie/przerwij-eksperyment-wszyscy-jestesmy-krolikami-doswiadczalnymi-ty-tez/

i dowiedz się, że podobnie jak laboratoryjne króliki doświadczalne jesteśmy poddawani antyhumanitarnym eksperymentom.

Jako konsumenci wciąż nie mamy pewności, kto i co stoi za kupowanymi przez nas produktami. Stojąc przed sklepowymi półkami nie wiemy, czy wybierane przez nas mleko pochodzi od krów karmionych genetycznie modyfikowanymi paszami, czy paszami bez dodatku GMO. Nie jesteśmy tego pewni również w przypadku jaj, mięsa i innych produktów odzwierzęcych.

Dlatego zachęcam do podpisania petycji inicjatywy „Wolne od GMO? Chcę wiedzieć!”.

#PrzerwijEksperyment

Dołącz do innych i podpisz petycję

na rzecz wprowadzenia w Polsce

jednolitego systemu znakowania żywności „wolne od GMO”.

Polski rząd zbliża się do podpisania umów TTIP i CETA, które grożą polskiemu rynkowi zalewem żywności modyfikowanej genetycznie – jako konsumenci chcemy wiedzieć, co trafia na nasze talerze.

Nic o nas bez nas.

TAW/Wikipedia/INSPRO

Reklama

17 myśli w temacie “Polacy nie mają pojęcia, że dostępna u nas „żywność” jest skażona GMO. Od lat trwa systemowy antyhumanitarny eksperyment na słowiańskim DNA, w którym uczestniczą kolejne „polskie” rządy

 1. Szkoda, że dopiero teraz o tym piszecie, gdzie byliście wcześniej. Teraz to ja już mam poważne problemy zdrowotne, gastrolog odwraca się do mnie tyłkiem, a rodzinny pyta: „ciekawe co panią tak truje?”

  1. W dziale NWO od trzech lat piszemy o systemowym truciu Polaków. Od bardzo dawna alarmują o tym wybitni polscy whistleblowerzy tej klasy co prof. Maria Dorota Majewska, dr Jerzy Jaśkowski, pani Jadwiga Łopata, sir Julian Rose czy pan Jerzy Zięba. Plus bardzo wiele fundacji, stowarzyszeń oraz organizacji pozarządowych. Jest cała masa uczciwych mediów alternatywnych, które o tym na okrągło trąbią.

   Poza tym nieustannie wypływają też zupełnie nowe, ukrywane dotąd fakty.

   Na szczęście ludzkie DNA to jedynie antena do odbioru informacji. Wystarczy dostroić ją do odbioru wysokich wibracji – i człowiek zdrowieje. Dr Bruce Lipton odkrył, że dużo szybciej zdrowiejemy, przebywając w zdrowym, organicznym środowisku, a więc w nieustannym kontakcie z Naturą, ponieważ nasze komórki wchodzą w bezpośrednią reakcję z jakością danego środowiska.

   No, ale absolutną podstawą ogólnego dobrostanu jest:

   1) odkwaszenie organizmu i
   2) nieustanne porządne dotlenianie go.

   A nie da się niestety porządnie odkwasić organizmu, przyjmując jednocześnie tak zwane leki, bo one tak naprawdę służą właśnie maksymalnemu jego zakwaszeniu.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/10/10/zakwaszony-organizm-to-kwasne-zycie/

   Pozdrawiam TAW 🙂

  2. Proszę stosować lewatywy dla odtrucia organizmu, do pożywienia dodawać kurkumę, nie popijać podczas jedzenia i codziennie przynajmniej 3 godziny po jedzeniu i umyciu sodą oczyszczoną, kuchenną zębów 3 -5 minut płukać usta zwykłą, apteczną ( bez innych dodatków ) 3% wodą utlenioną, następnie wypluć i już nie płukać i podjadać przez następne przynajmniej 2 – 3 godziny.

   1. A skąd pewność, że apteczna woda jest bez dodatków?
    Ja nikomu nie wierzę, żyję „jak leci” – całkiem zdrowo, bo nawet nie patrzę w stronę medycyny, czym wielu wprowadzam w stan zdziwienia, a nawet „świętego” oburzenia, bo medycyna jest przecież polecana do się zbawiania przez dusz-pastuchów, głównie z RM.

   2. Jakbys plukala 3pro woda utleniobna toby ci tak ryj spalilo ze nie pisalbys tych bredni co najmniej 3 lata..

 2. GMO ma za zadanie:
  Utrudnić wzrastanie boskiej RASY poprzez zniszczenie fraktalności ich komórek DNA przez wprowadzone tam przez żywność GMO trwałych niekorzystnych zmian. Zakłóci to w zamyśle i poważnie utrudni rezonansową implozję energii do fraktala powodującą jego szybki wzrost, regenerację i odbudowę. Niechybnie spowoduje stałe osłabienie witalności organizmu, zapadalność na przewlekłe choroby, raka, szybsze i częstsze zgony i długofalowo (już od trzeciego pokolenia ) postępującą trwałą sterylizację gatunku.
  PYTANIE: Dlaczego w milczeniu pozwalają na to kolejne rządy ?
  W zdecydowanej większości reprezentowane są przez tubylczą, skorumpowaną durnotę oraz inny człekopodobny gatunek, którego krew oparta jest nie na węglu lecz miedzi, dającej im długowieczność i zdecydowanie większą odporność na wprowadzane stale toksyczne zmiany.
  Po za tym co jest tabula rasa dla większości tubylców mają ONI zdecydowanie lepszy od nich węch, dzięki któremu zwykle z obrzydzeniem na nich patrzą i rozpoznają każde inne trujące dla nich świństwo. Nawet jak kupią to nie zjedzą – wyrzuca lub z serca oddadzą…
  Są pod tym względem tak sensytywni, że potrafią ciężko chorować przebywając stale z tubylcami i ich haptenami stanowiącymi dla nich śmiertelne niebezpieczęństwo, co jest skrytym powodem ich aktywnej niezmiennej depopulacji!

  1. Znaczy jak mam dobry węch, to jestem z unych? Co do reszty komentowanych przeze mnie powyższych wynurzeń organoleptycznych mam wrażenie, że w tym temacie jest wręcz przeciwnie.

 3. W Biblii w listach Pawła napisano, że Duch Boży jednemu daje dar wiary, innemu dar rządzenia, innemu dar bycia niewolnikiem itd, a wszyscy są jednym ciałem ukrzyżowanego Jezusa, więc muszą cierpieć i konać w mękach.
  Natomiast Jezus nauczał, że nikt nie ma prawa rządzić innymi, i że kto chce hodować choroby i inne cierpienia, ten na sądzie będzie miał gorzej niż mieszkańcy Sodomy i Gomory.
  Niestety w tzw. cywilizacji łacińskiej nawet ateiści gorliwie wypełniają „zbawcze” rozkazy Pawła.
  Dlaczego ??? Czy to jakaś epidemia posłuszeństwa temu sadyście (1Kor 5,5 itp.) ???

  1. Jak wielu jemu podobnych w historii chrześcijaństwa, Paweł był tylko ofiarą sztuczek pozaziemskich cywilizacji. Zaprogramowano go w czasie jego słynnej wizji z rzekomym Jezusem, po upadku z konia.

   1. Może uda Ci się jakoś mnie przekonać do tego, co napisałeś.
    Póki co, jestem pewna, że faryzeusz Paweł, który poznał Jezusa, ale nie poznał Jego nauki, realizował to, co podpowiadali ludziom ziemscy faryzeusze i nazywał to ewangelią.
    Np. mówili, że Jezus mocą złego ducha wypędza z ludzi złe duchy, dlatego Paweł zaangażował szatana do zbawiania grzeszącego, a jego braciom w wierze i Jezusowi kazał go do szatana na tortury zaprowadzić (1Kor 5,4-5). I to był początek Inkwizycji.
    Jezus uparcie grzeszących kazał swoim uczniom ignorować, a nie torturować.
    Wg Ciebie rzekomy jest Jezus, a wg mnie rzekome są pozaziemskie cywilizacje.
    Ich „istnienie” potrzebne jest ziemianom migającym się od odpowiedzialności za popełniane zło. Bo jeśli wszystkiemu winni są kosmici, to ziemscy oszuści są święci, i po kłopocie!

   2. Nie zrozumieliśmy się – rzekomy w wizji Pawła. Bo to nie był Jezus, lecz zapewne jakiś Plejadianin lub nawet wyświetlony hologram.

    „Ziemscy oszuści” nie są źródłem religijnych manipulacji – są na usługach oszustów pozaziemskich.

    Doskonale zdaję sobie sprawę, że gadanie o kosmitach może być dla kogoś irytujące, ale nic na to nie poradzę, że ich rola jako projektantów religii na Ziemi jest niestety kluczowa.

    Historyczności Jezusa i jego misji na Ziemi nigdy nie negowałem. Jezus jednak nie przyszedł na naszą piękną planetę, by zakładać jakąkolwiek religię. Wręcz przeciwnie – Jezus był antysystemowcem, istotą jego misji była przestroga przed wszelkimi systemami, czyli wezwanie do pełnego uwolnienia istoty ludzkiej z wszelkich uwarunkowań 🙂

    No, ale przyszła polityka i przejęła nauczanie Jezusa, instytucjonalizując je.

 4. Zwróćcie uwagę na to, że mieszkamy we WŁASNYCH DOMACH, za które płacimy podatek. Nieźle ktoś nabrał Świat, że wojna się skończyła i obozy. Arbait macht frei… Czemu to jest nadal hasło przewodnie współczesnej cywilizacji?

 5. Jestem już stara, mam 73 lata, ale czuję to od jakichś 20 lat, m.in. po oszukańczych podatkach wymyślanych przez żydow, których nie rozumie nawet sam Burmistrz, ktoremu wciskają ciemnote „pracownicy” z umyslami szatanskimi, czyli sterowani elektronicznie przez żydowskie urządzenia elektromagnetyczne. Biedny burmistrz, choć uczciwy, nie wie, ze jest oszukiwany !!!

 6. Biedny J.Zięba, nie wie, że jest obserwowany i blokowane są jego wyklady przez żydowską korporację Farmaceutyczną, i jest w niebezpieczenstwie !!!- bo Polakow trzeba eliminować z naszej slowianskiej Ziemi !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s