Polacy nie mają pojęcia, że dostępna u nas „żywność” jest skażona GMO. Od lat trwa systemowy antyhumanitarny eksperyment na słowiańskim DNA, w którym uczestniczą kolejne „polskie” rządy

Wszyscy jesteśmy królikami doświadczalnymi. Ty też. Polacy nie mają pojęcia, że dostępna u nas „ŻYWność” jest skażona GMO, bo media głównego nurtu dezinformacji, politycy oraz „naukowcy” ukrywają ten fakt przed społeczeństwem.

Polacy nie mają więc najmniejszego pojęcia, że jako króliki doświadczalne, zupełnie nieświadome zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego, uczestniczą w nielegalnych (złamanie Konstytucji RP) tajnych eksperymentach naukowych, w tym medycznych: np. dostępne powszechnie w Polsce produkty GMO, zatruwana żywność, zatruwana woda, zatruwana gleba, zatruwane powietrze, szczepionki, zatrute leki).

Jako Słowianie wszyscy jesteśmy królikami doświadczalnymi

dla zachodnich korporacji

ufundowanych na niesłowiańskim wzorcu wyzysku i podstępu:

 • kupując żywność nie wiesz, co trafia na Twój talerz i talerze Twojej rodziny;
 • korporacje, np. Monsanto, wprowadzają groźne dla zdrowia substancje chemiczne i zalewają rynek genetycznie modyfikowaną żywnością (GMO);
 • umowy TTIP i CETA – pomiędzy UE a USA i Kanadą – zagrażają bezpieczeństwu i jakości żywności.

Jako Słowianie wszyscy jesteśmy królikami doświadczalnymi również dla zachodnich korporacji farmaceutycznych, które (jak np. Bayer) są prostą kontynuacją eksperymentów medycznych dokonywanych na Słowianach już w latach 40. XX w. (znany współczesny producent leków Bayer AG wywodzi się wprost z pracującego dla KL Auschwitz chemiczno-farmaceutycznego kartelu IG Farben). W trakcie 2. wojny światowej Bayer jako część IG Farben uczestniczył w zbrodniach wojennych na słowiańskiej ludności cywilnej.

Bądź świadomym obywatelem, wejdź na:

https://chcewiedziec.pl/ oraz na:

https://inspro.org.pl/centrumklucz/dzieje-sie/przerwij-eksperyment-wszyscy-jestesmy-krolikami-doswiadczalnymi-ty-tez/

i dowiedz się, że podobnie jak laboratoryjne króliki doświadczalne jesteśmy poddawani antyhumanitarnym eksperymentom. Jako konsumenci wciąż nie mamy pewności, kto i co stoi za kupowanymi przez nas produktami. Stojąc przed sklepowymi półkami nie wiemy, czy wybierane przez nas mleko pochodzi od krów karmionych genetycznie modyfikowanymi paszami, czy paszami bez dodatku GMO. Nie jesteśmy tego pewni również w przypadku jaj, mięsa i innych produktów odzwierzęcych.

Dlatego zachęcam do podpisania petycji inicjatywy „Wolne od GMO? Chcę wiedzieć!”.

#PrzerwijEksperyment

Dołącz do innych i podpisz petycję

na rzecz wprowadzenia w Polsce

jednolitego systemu znakowania żywności „wolne od GMO”.

Polski rząd zbliża się do podpisania umów TTIP i CETA, które grożą polskiemu rynkowi zalewem żywności modyfikowanej genetycznie – jako konsumenci chcemy wiedzieć, co trafia na nasze talerze.

Nic o nas bez nas.

TAW/Wikipedia/INSPRO

7 comments on “Polacy nie mają pojęcia, że dostępna u nas „żywność” jest skażona GMO. Od lat trwa systemowy antyhumanitarny eksperyment na słowiańskim DNA, w którym uczestniczą kolejne „polskie” rządy

 1. Maria Kotwica pisze:

  Szkoda, że dopiero teraz o tym piszecie, gdzie byliście wcześniej. Teraz to ja już mam poważne problemy zdrowotne, gastrolog odwraca się do mnie tyłkiem, a rodzinny pyta: „ciekawe co panią tak truje?”

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   W dziale NWO od trzech lat piszemy o systemowym truciu Polaków. Od bardzo dawna alarmują o tym wybitni polscy whistleblowerzy tej klasy co prof. Maria Dorota Majewska, dr Jerzy Jaśkowski, pani Jadwiga Łopata, sir Julian Rose czy pan Jerzy Zięba. Plus bardzo wiele fundacji, stowarzyszeń oraz organizacji pozarządowych. Jest cała masa uczciwych mediów alternatywnych, które o tym na okrągło trąbią.

   Poza tym nieustannie wypływają też zupełnie nowe, ukrywane dotąd fakty.

   Na szczęście ludzkie DNA to jedynie antena do odbioru informacji. Wystarczy dostroić ją do odbioru wysokich wibracji – i człowiek zdrowieje. Dr Bruce Lipton odkrył, że dużo szybciej zdrowiejemy, przebywając w zdrowym, organicznym środowisku, a więc w nieustannym kontakcie z Naturą, ponieważ nasze komórki wchodzą w bezpośrednią reakcję z jakością danego środowiska.

   No, ale absolutną podstawą ogólnego dobrostanu jest:

   1) odkwaszenie organizmu i
   2) nieustanne porządne dotlenianie go.

   A nie da się niestety porządnie odkwasić organizmu, przyjmując jednocześnie tak zwane leki, bo one tak naprawdę służą właśnie maksymalnemu jego zakwaszeniu.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/10/10/zakwaszony-organizm-to-kwasne-zycie/

   Pozdrawiam TAW🙂

  • qrde blade pisze:

   Proszę stosować lewatywy dla odtrucia organizmu, do pożywienia dodawać kurkumę, nie popijać podczas jedzenia i codziennie przynajmniej 3 godziny po jedzeniu i umyciu sodą oczyszczoną, kuchenną zębów 3 -5 minut płukać usta zwykłą, apteczną ( bez innych dodatków ) 3% wodą utlenioną, następnie wypluć i już nie płukać i podjadać przez następne przynajmniej 2 – 3 godziny.

 2. qrde blade pisze:

  GMO ma za zadanie:
  Utrudnić wzrastanie boskiej RASY poprzez zniszczenie fraktalności ich komórek DNA przez wprowadzone tam przez żywność GMO trwałych niekorzystnych zmian. Zakłóci to w zamyśle i poważnie utrudni rezonansową implozję energii do fraktala powodującą jego szybki wzrost, regenerację i odbudowę. Niechybnie spowoduje stałe osłabienie witalności organizmu, zapadalność na przewlekłe choroby, raka, szybsze i częstsze zgony i długofalowo (już od trzeciego pokolenia ) postępującą trwałą sterylizację gatunku.
  PYTANIE: Dlaczego w milczeniu pozwalają na to kolejne rządy ?
  W zdecydowanej większości reprezentowane są przez tubylczą, skorumpowaną durnotę oraz inny człekopodobny gatunek, którego krew oparta jest nie na węglu lecz miedzi, dającej im długowieczność i zdecydowanie większą odporność na wprowadzane stale toksyczne zmiany.
  Po za tym co jest tabula rasa dla większości tubylców mają ONI zdecydowanie lepszy od nich węch, dzięki któremu zwykle z obrzydzeniem na nich patrzą i rozpoznają każde inne trujące dla nich świństwo. Nawet jak kupią to nie zjedzą – wyrzuca lub z serca oddadzą…
  Są pod tym względem tak sensytywni, że potrafią ciężko chorować przebywając stale z tubylcami i ich haptenami stanowiącymi dla nich śmiertelne niebezpieczęństwo, co jest skrytym powodem ich aktywnej niezmiennej depopulacji!

 3. hubalblog pisze:

  polskiego rządu nie ma od 1981

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s