gmo2

Polaku Słowianinie, PiS – śmiejąc ci się prosto w twarz – złamał swoje wyborcze obietnice i sprzedał cię zachodnim „żywnościowym” kartelom, uruchamiając przeciwko tobie i twojej rodzinie broń biologiczną GMO, degenerującą twoje, cenne w całym Universum, słowiańskie DNA.

W latach 2004-2015 partia Prawo i Sprawiedliwość była stanowczym i głównym przeciwnikiem GMO w Polsce. Natomiast 2 grudnia 2016 r. posłowie PiS, PO i Nowoczesnej odrzucili poprawkę Kukiz’15 dotyczącą zakazu obrotu nasionami GMO. Oznacza to, że od teraz handel nasionami GMO będzie w Polsce legalny. To zniszczy polskie rolnictwo, a więc zdrowie Polaków.

Głosowanie za GMO to zmowa obecnego Sejmu (poza Kukiz’15) przeciwko obywatelom, przeciwko polskiemu rolnikowi, który żywi Naród, przeciwko Polakom Słowianom.

– Szczególnie skandalicznie zachowało się PiS. Rządzący przeczą sami sobie – mówił w Sejmie poseł Kukiz’15 dr Jarosław Sachajko, przewodniczący sejmowej komisji rolnictwa i rozwoju wsi. – PiS, będąc jeszcze w opozycji, obiecywał Polskę wolną od GMO, dziś przepycha ustawę o nasiennictwie, która zezwala na obrót nasionami genetycznie modyfikowanymi. To zrujnuje polskie rolnictwo!

Poseł Norbert Kaczmarczyk przypomniał, że to nie pierwsza niespełniona obietnica partii rządzącej: – To jest prawdziwy obraz polityki PiS. Dyscypliną partyjną łamie się kręgosłupy moralne posłów – dlatego na komisji głosują za poprawką, a w Sejmie ci sami posłowie głosują przeciw. Gdzie teraz są wasze obietnice?

Politycy Kukiz’15 jako jedyni byli w całości przeciwni jakiemukolwiek wprowadzaniu GMO w Polsce!

jefferson

Szemraną działalność PiS, PO i Nowoczesnej we wprowadzaniu przeciwko Polakom Słowianom broni biologicznej GMO już znamy.

A co na to Kościół katolicki w Polsce?…

Otóż antypolski Kościół katolicki w Polsce jak najbardziej popiera stosowanie wobec Polaków Słowian broni biologicznej: GMO. Popiera, bo nie protestuje.

A gdyby tylko zechciał, przeciwko depopulacji Polaków Słowian zaprotestować stanowczo mógłby.

Mógłby.

Ale nie robi i nie zrobi tego.

Nie robi i nie zrobi tego, bo jest antypolską,

antysłowiańską

watykańsko-babilońską

Wielką Nierządnicą.

Zahipnotyzowani polscy katolicy, pobudka!

Zahipnotyzowani polscy katolicy, jesteście przecież Słowianami, pobudka!

Ustawa wystawiająca Polaków Słowian na działanie broni biologicznej GMO trafi wkrótce na biurko prezydenta. Wszelkie petycje Polaków pan prezydent również ma w bardzo głębokim poważaniu (po owocach, jakie wydaje, jasno widać, że cały PiS został kupiony), ale dla spokoju sumienia (czytaj: niezaciągania „karmicznego” długu zaniechania) zawsze warto podpisać się pod wnioskiem o zawetowanie przez niego tej ludobójczej, antypolskiej ustawy. Wzór petycji poniżej.

Z wielkimi patriotami Jadwigą Łopatą i Sir Julianem Rose’m (obrońcami Polskiej Ziemi i Rodzimych Nasion przed genetycznym zanieczyszczeniem oraz przejęciem ich przez zachodnią korporacyjną bestię) o dokonanej 2.12.2016 r. przez PiS zdradzie stanu wobec Narodu Polskiego rozmawia redaktor Marek Podlecki.

W filmie jest wyjaśnione dlaczego Komisja Europejska stara się zniszczyć polskie rolnictwo. Słowiańskie kraje, w szczególności Polska i Rosja są ostatnim bastionem zdrowej żywności, wolnej od GMO!

autor: TAW

Przykładowy wzór petycji:

Pan Andrzej Duda
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej,

ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa
Adres e-mailowy: listy@prezydent.pl

Szanowny Panie Prezydencie,

Czuję się oszukany przez posłów z PiS, którzy 2 grudnia 2016 roku przyjęli ustawę o nasiennictwie.

Zapisano w niej bardzo kontrowersyjne ustalenia zezwalające na obrót i wpisywanie do krajowego rejestru nasion GMO.

Wspomniany projekt przeczy wieloletnim obietnicom PiS, który niejednokrotnie deklarował wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO. Jest niezgodny z Ramowym Stanowiskiem Rządu RP, które mówi, że Polska ma być krajem wolnym od GMO. Łamie konstytucyjne prawo do ochrony zdrowia i środowiska, wolności i własności.

Wiem, że zakaz stosowania nasion GM w uprawach wprowadzany jest corocznie Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i taki zakaz jeszcze (!) mamy. TO JEDNAK NIE WYSTARCZY, ABY UCHRONIĆ POLSKĘ PRZED UPRAWAMI GMO!

TRZEBA KONIECZNIE WPROWADZIĆ ZAKAZ OBROTU NASIONAMI I ROŚLINAMI GMO, zamykając dziurawe prawodawstwo, które przerzuca odpowiedzialność z korporacji na rolników i konsumentów, stanowiąc jednocześnie potężne zagrożenie zanieczyszczeniem polskich pól przez GMO!

Poprawki zgłaszane przez Kukiz’15, które obecnie zostały odrzucone głosami PiS-u, ten sam PiS zgłaszał do ustawy o nasiennictwie już w 2012 roku i oskarżał wtedy Rząd PO-PSL o celowe niszczenie polskiego rolnictwa. Teraz PiS kontynuuje dzieło Koalicji PO-PSL; w ten sposób otwiera Polskę na GMO, niszczy polskie rolnictwo i zdrowie Polaków!

Wprowadzenie bezwarunkowego zakazu GMO to sprawa pierwszoplanowa dla zdrowia i dobra Polaków, dla stanu rolnictwa i niezależności kraju. Przypominamy Panu, że 75-80% obywateli polskich deklaruje wolę, aby Polska była wolna od GMO. PRZECIW GMO są: Izby Rolnicze, Konwent Marszałków, wszystkie SEJMIKI WOJEWÓDZKIE. Czyj interes reprezentują zwolennicy GMO?

W przygotowaniu jest również nowelizacja ustawy o GMO (projekt ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw), w której możemy przeczytać, że na terytorium Polski będą tworzone strefy upraw roślin GMO! To całkowity zwrot w polityce PIS-u!

Minister Szyszko odpowiedzialny za ten projekt wielokrotnie – szczególnie w 2012 roku – wypowiadał się w mediach, krytykując ówczesny rząd, że w Polsce nie można dopuścić do upraw GMO, ponieważ ich koegzystencja z uprawami tradycyjnymi nie jest możliwa.

Szanowny Panie Prezydencie,

Zwracam się do Pana, aby Pan wykorzystał swoje możliwości i doprowadził do NATYCHMIASTOWEGO wprowadzenia zakazu obrotu i wpisywania do rejestru odmian GMO, a także ustawowego zakazu upraw GMO zawartego w ustawie o GMO. Apeluję do Pana Prezydenta o skorzystanie z prawa weta i niedopuszczenie do przyjęcia ustawy o nasiennictwie w obecnej formie.

Z poważaniem,
(imię, nazwisko, tytuł i/lub stanowisko w organizacji oraz adres do korespondencji)

Petycja za: http://icppc.pl/

Czytaj również:

🔆

WSPARCIE BLOGA

 

17 myśli w temacie “Polaku Słowianinie, PiS sprzedał cię zachodnim korporacjom, uruchamiając przeciwko tobie i twojej rodzinie broń biologiczną: GMO

 1. Uważam, że ogólnopolski protest naklejkowy doprawdy ma sens. Jeśli każdy z nas wydrukuje na setkach, tysiącach naklejek hasła: Uważaj GMO, Jarosław ostrzegał GMO, Sprawdź GMO, Chroń zdrowie GMO, PiS z GMO, itd..
  i zacznie je PODKREŚLAM inteligentnie rozklejać, to w końcu ludzie zainteresują się, co kupują i że najwyższy już czas na rozsądną reakcję. To samo dotyczy szczepień, aby ludzie zaczęli nareszcie szukać właściwych informacji, a ewentualny czyn, jeśli naturalnie hasła są mądre, pozbawione nienawiści ma doprawdy żadną szkodliwość społeczną. Wszystko zależy od inteligentnej inwencji i moralności autorów haseł oraz dobranego ( nie byle jakiego ) miejsca ich rozlokowania, aby nie przekraczać obowiązującego prawa, nie szpecić i nie zaśmiecać środowiska naturalnego. Cała ta kosztowna dla jej twórców zabawa w depopulacje oparta jest przede wszystkim na naiwności i durnocie tubylców słuchających reklam, TV i mainstreamowych mediów, ect. Wystarczy tylko podnieść ich wiedzę i solidarne wibracje !
  Jeśli jesteście wierzący, chodzicie na msze do kościoła, zakładajcie koszulki, ubrania z hasłami: sataniści nas depopulują, GMO sterylizuje, szczepienia trują, dowiedz się więcej … Msze powinny być odprawiane w imię opamiętania się władzy przeciwko truciu Polaków. Uważam, że w naszej trudnej sytuacji katolicy, powinni zwłaszcza MASOWO! ze swoimi troskami zwracać się do kapłanów i biskupów, a jak ONI nie pomogą wtedy będziemy myśleć inaczej.
  Jedno jest natomiast pewne PiS otumaniony społecznym poparciem zmienił dotychczasową, prospołeczną strategię, gdyż uwierzył już w swoją kolejną wygraną w wyborach samorządowych i musimy IM wszyscy łaskawie oświeceni pokazać, że kontrolujemy ICH również wredne poczynania i że Polacy mogą wznieść się na wyższy mentalny niż dotychczasowy poziom…

  1. Bardzo, bardzo MADRA RADA i POMYSL !!!

   naklejac mozna nawet na gazetach, ktore sie „przypadkowo” zapomina w pociagach, kawiarniach, toaletach publicznych…tak, tak, tam malo co kto widzi , a ludzi bywa duzo i…wiesci leca w swiat 😉

  2. Jeśli jesteście wierzący, chodzicie na msze do kościoła, zakładajcie koszulki, ubrania z hasłami: sataniści nas depopulują,
   GMO sterylizuje, szczepienia trują, dowiedz się więcej …
   Msze powinny być odprawiane w imię opamiętania się władzy przeciwko truciu Polaków.

   Uważam, że w naszej trudnej sytuacji katolicy, powinni zwłaszcza MASOWO! ze swoimi troskami zwracać się do kapłanów i biskupów, a jak ONI nie pomogą wtedy będziemy myśleć inaczej.

   Rodacy, to przeciz dosyc latwo wprowadzic w czyn 😉

   1. Katolicyzm czyli religia rzymska jest tak samo szkodliwa jak GMO . Wiec o jakich ty tu mszach mowisz i niby za co w jakim celu ? Chyba tylko po to zeby jeszcze bardziej oglupiac nasz Slowiański naród .

   2. Zdanie się na czrnosukienkowych to jest zaprzedanie się samemu szatanowi, czy ja czegoś nie rozumiem Arkono w twoim zaleceniu? 🤔 😘

 2. A teraz bezpośrednio do Dody
  Doda słonko! Pamiętaj łaskawie, jaki los zbyt często spotyka niepokornych wybrańców, tzw. celebrytów jeśli tylko opowiadają się po stronie tubylców, ujawniają spiski przeciw nim czynione, sprzeciwiają się dosłownie chorym ( gdyż powodują choroby i śmierć ) poczynaniom satanistycznych rządów chaosu. Wielu twierdzi, że Twoja popularność w zderzeniu z wiadomą społeczną działalnością daleko bardzo im nie leży i znając Twój życiorys, emocjonalność , moralność i inteligencje poszukają wyszukanego sposobu, prawdopodobnie przez serce, aby Ci finansowo lub zdrowotnie dopiec. Być może jest już za późno na ostrzeżenia, ale schemat, gdzie diabeł nie może, tam.. działa w obie strony więc zwracaj łaskawie uwagę na prowokacyjne działania zniewalająco przystojnych i nieprzyzwoicie bogatych agentów chaosu.

 3. Sprawa GMO jest tylko jedną z wielu dotyczących zdrowia, gdzie mafia rządząca Polską niszczy kraj. Innymi tematami nie mniej ważnymi są:
  – brak zakazu stosowania glifosatu/randapu,
  – legalna żywność głęboko przetworzona, faszerowana środkami chemicznymi,
  – niszczenie rolnictwa rodzinnego i tradycyjnego a jednocześnie zakaz sprzedaży bezpośredniej przez rolników,
  – przymusowe szczepienia i brak możliwości odszkodowań przy powikłaniach,
  Politycznym mafiom w tym procederze mocno pomaga mafia kościelna nie mówiąc nic na ten temat a wręcz zachwalając te zbrodnicze metody. Dla przykładu wypowiedź jednego z jej hierarchów z przed dokładnie 9 lat: http://www.biotechnolog.pl/abp-j-zycinski-nie-nalezy-bac-sie-gmo

  Niestety wszelkie pisma do tych ludzi pozbawionych wszelkich zasad moralnych jest tylko stratą czasu. Jedynym rozwiązaniem jest oddolne uświadamianie ludzi i tworzenie takowego ruchu społecznego.

  1. Ruch społeczny już się tworzy i jest bardzo prężny: do kręgu świadomych Słowian codziennie dołącza jakaś nowa dusza. To jest Fala Słowiańskiej Świadomości, przed którą drży Gadzi Wielki Babilon…

   Babilon wie, że zostanie zmieciony z tej planety w ciągu najbliższych lat przez Tornado Wielkiej Pobudki Słowian.

   A to dopiero początek Fali… 😉

   Oj, będzie się działo… 🙂

   1. Czy można gdzieś podpisywać petycje aby zakazać całkowicie obrotu nasionami GMO?

   2. Oni są kupieni i mają gdzieś obywatelskie petycje.

    Polacy, do najbliższych wyborów już niedaleko, organizujmy się i idźmy Wielką Słowiańską Ławą!

    Z nami Moc!

    Moc wzorcowego, macierzystego, pierwotnego kosmicznego Boskiego prawa.

    Dlatego wygramy.

    PiS nie jest już kompatybilny z nową wzorcową przestrzenią, dlatego przegra.

   3. Fakt, obudzeni i budzący się z letargu, mogą już wyraźnie poczuć coraz większą świadomość. Jeszcze 10 lat temu nie było za bardzo z kim na te tematy porozmawiać, obecnie już tak. Oby ta lawina odnowy ruszyła jak najszybciej !

 4. Niech kazda rodzina ma w DOMU NASIONA WLASNE, POLSKIE.

  trechlebow w rosji od 10 lat radzi , by tam kobiety mialy zawsze przychowane nasiona owocow, kwiatow, ziol, zboz, krzewow…pestki moga lezec dziesiatki lat , jesli sa dobrze przechowane, nasiona np. burakow tez…wystarczy troche pomloczyc przed sadzeniem, i po 10 latach przechowywania wyrosna.

  SPRAWDZONE.

  TRZYMAJCIE W DOMACH PRAWDZIWE NASIONA. Kazdy po trochu. Sadzcie na dzialkach PRAWDZIWE POLSKIE ROSLINY. Wywalcie i spalcie wszelkie obce rosliny, ktore zatruwaja i kolonizuja POLSKI STAN FLORY i rownowage ekologiczna w lasach , na lakach , ogrodach.

  Iglaki w ogrodach to moda BABILONU 😦

 5. Dla zainteresowanych….
  Ponizej zamieszczam link do audycji, ktora odbyla sie w Klubie Ronina, majacej na celu ….”podniesienie swiadomosci ludzi”, co przy koncu zaakcentowal jeden z prowadzacych. Eksperci poruszyli temat GMO, skazonych szczepionek, naturalnych upraw i zdrowej zywnosci. Okazuje sie, ze Polska przoduje w Europie w zachorowaniach na autyzm, o raku nie wspomne. Przejechali sie po PiSie ….. rowno. Dlaczego zamiescilam link? Jako dowod na to, ze nawet srodowiska przyjazne PiSowi, w tym wypadku Klub Ronina, sie budza, ze coraz czesciej wykazuja zaniepokojenie niezrozumialymi dla nich posunieciami rzadu i poruszaja tematy, ktore przez rzadzacych sa co najmniej bagatelizowane. Wiekszosc czlonkow Klubu nie dopuszcza jeszcze mysli, ze te dzialania moga byc celowe, ale sadze, ze w miare kontynuowania procesu „ujawniania” to sie moze zmienic. Jest to wiec grupa tych zyczliwych, ale rozczarowanych. Sadze, ze to wlasnie oni w nastepnych wyborach beda glosowac na kandydatow alternatywnych, o ktorych mowi TAW.
  Znowu widac, ze COS sie rusza ….. Ludzie probuja sie organizowac, tworzyc jakies organizacje, zwiazki, fundacje, zrzeszenia. Zarowno prelegenci, jak i sluchacze, podkreslili potrzebe podnoszenia swiadomosci, tworzenia oddolnych ruchow konsumenckich oraz zmiane Konstytucji i zapis, ktory zagwarantowalby „dbalosc o zdrowe spoleczenstwo”.

  ****Leszek Wozniak opryskuje swoje krzaki mikroorganizmami albo cebula i czosnkiem, albo szarym mydlem z woda. Ci, co maja dzialki ekologiczne pewnie to wszystko wiedza, ale dodalam te informacje, aby zakonczyc watek.

  ——————————————————————————-
  [3.07.2017] „Wieczór z twórcami europejskiego stowarzyszenia walki z GMO (Klub Ronina)”
  Sandrine Regiec, Leszek Woźniak, Tadeusz Wojciechowski,
  Robert Wagner – rolnik (Skype)

 6. Kochani, temat sprzed kilku miesięcy, ale piszę tutaj, bo tutaj najbardziej pasuje.

  Miałam znowu bardzo wyrazisty i bardzo wyraźny sen. Sniło mi się, że byłam gdzieś poza miastem, w okolicach jakiejś większej wsi. Nagle zobaczyłam, że na niebie w kierunku jakiegoś samolotu ktoś rakiety wypuścił. Te minęły cel. Wybuchły gdzieś w powietrzu, ale widać było pościg myśliwca i jeszcze kilku samolotów za tym jednym. Wystraszyłam się tego, ale miałam przeczucie, że ten pierwszy sobie poradzi, że te z tyłu nic mu nie mogą zrobić, i wrażenie, że ten na którego polują to ten dobry, a te z tyłu to samo zło.

  Ale to nie wszystko, zaraz po tym, jak te samoloty przeleciały zawalił się bardzo wysoki, wąski budynek stojący w pobliżu kościoła. Nie wiem skąd wiedziałam, że ten budynek był pusty w środku, ale mógł zranić kogoś będącego w pobliżu kościoła. Okazało się, że to był budynek Agencji rynku rolnego, albo jakiegoś ministerstwa związanego z rolnictwem. Zwalił sie w kierunku kościoła.

  Szkuje się coś pomiędzy tymi instytucjami? Wybuchnie niedługo jakaś „bomba”, która albo zniszczy albo zachwieje tymi instytucjami?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s