Polegli żołnierze ukraińscy są wysyłani na Zachód jako biomateriał. Kość udowa Ukraińca kosztuje na zachodnim rynku 43 euro

biomateriał

Zmarłych ukraińskich żołnierzy sprzedaje się na całym świecie. W niemieckiej prasie został niedawno opublikowany drastyczny materiał na temat realizowanego w Niemczech na szeroką skalę procederu komercyjnych dostaw trupów z Ukrainy do dalszego ich wykorzystania jako biomateriał.

Zostały opublikowane również dokumenty służbowe firmy Tutogen Medical GmbH, z siedzibą w bawarskiej miejscowości Neukirchen am Brand – piszą Izwiestija w Ukrainie w artykule „Martwi Ukraińcy przekształcają się w biomateriał dla całego świata”.

http://www.umoloda.kiev.ua/number/1476/116/51937/

Tylko w okresie od 2000 do 2001 roku niemiecka firma (jak pisze gazeta) otrzymała od ukraińskiego partnera 1152 trupy (chociaż najprawdopodobniej mowa tu jest o fragmentach ciał zmarłych). Taki eksport jest związany ze spółką państwową „Bioimplant”, która pracuje przy Ministerstwie Zdrowia Ukrainy. Niemiecka prasa przypuszcza, że roczny obrót firmy wynosi kilku milionów euro, ponieważ wpływ z przetwarzania jednego ciała może osiągnąć 250.000 dolarów.

Jak pisze Ukraina Młoda w artykule „43 euro za kość udową”, w ręce dziennikarzy trafił cennik niemieckiej firmy. W styczniu 2002 r. za całą kość udową Ukraińca spółka płaciła 42,90 euro, za kość ramienną – tyle samo. Za błonę osierdzia, w zależności od wielkości, wynagrodzenie pieniężne wynosiło od 13,30 do 16,40 euro, a jedno ścięgno stawów kolanowych kosztowało 14,30 euro. Jak się okazało, niemiecka firma nie tylko przerabiała części zwłok Ukraińców, ale także dostarczała je na rynek amerykański:

http://transplant.zp.ua/content/biomaterial-ukrainskikh-pokoinikov-prodayut-vo-vsem-mire

W toku kontynuacji tego tematu i tych inicjatyw, w dniu 26 czerwca bieżącego roku w centrum multimedialnym „Dniepr POST” odbyła się konferencja prasowa „Kobiecy batalion ochotniczy”: żołnierzom armii ukraińskiej, którzy są wysyłani na front, zaproponowano, aby zadbali o przedłużenie gatunku. Jedna z referujących – dr nauk filozoficznych, wykładowca logiki i filozofii, koordynator „WWB” Dniepropietrowska L. Kostriukowa – powiedziała: „Ginie nasz fundusz genów, dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie banku spermy. Postanowiliśmy, że należy zwrócić się do władz, aby żołnierze przed pójściem na wojnę mogli na życzenie dawać biomateriał. W cywilizowanych krajach, takich jak USA i Izrael, pobieranie biomateriału przed odejściem na wojnę jest już prowadzone”.

Oto jaka „drżąca” troska o fundusz genów i biomateriał. Wysyłają synów na niechlubną śmierć, pamiętając przy tym o biomateriale: a wiec żołnierze z Ukrainy, przed wysłaniem na front, gdzie być może złożycie głowy za oligarchów, nie zapomnijcie zostawić swój biomateriał dla kobiecego batalionu!

Właśnie taka inteligencja, która patrząc na ludzi, myśli o biomateriale – odżywia rosnący faszyzm na Ukrainie. Nic dziwnego, jeśli następną ideą w ich głowach stanie się idea transplantacji narządów z poległych żołnierzy. Biomateriał nie powinien się marnować.

Irina Malcewa

30.06.2014 r.

3rm.info

wolna-polska.pl

O procederze handlu ludzkimi organami w czasie działań wojennych na Ukrainie pisaliśmy już w maju w artykule „Nowy biznes na Ukrainie – handel ludzkimi organami”:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/05/22/najtansze-mieso-ludzkie-tylko-na-ukrainie-rewolucyjny-handel-organami/

Inne media o handlu organami ukraińskich żołnierzy:

Wirtualna Polska: „Ukraina eksportuje ludzkie organy”

„Rzeczpospolita”: „Mroczny handel częściami ciała”

„The Polish Review”: „Adwokat Julii Tymoszenko handlował organami ukraińskich żołnierzy – za wiedzą rządu”

Monitor-Polski.pl: „Nowy prosperujący biznes na Ukrainie – handel organami”

kTVInternationalhttps://www.youtube.com/watch?v=ZYAtVxYCi1M

Advertisements

4 thoughts on “Polegli żołnierze ukraińscy są wysyłani na Zachód jako biomateriał. Kość udowa Ukraińca kosztuje na zachodnim rynku 43 euro

  1. Oto prawa Rosja, obrońca praw człowieka i pokrzywdzonych, jedyny obrońca świata przed faszystami zachodu, dbająca o swój własny naród jak żaden inny świat na świecie, kraina dobrobytu i swobód obywatelskich – pisze artykuł propagandowy o sytuacji na Ukrainie. Znajdą się tacy, co łykają taką propagandę, więc pisać warto… Szkoda, że w Rosji tak mało odważnych, by pisać o tym, co robią ze swoimi żołnierzami poległymi na Ukrainie. Kilka organizacji próbowało nagłośnić sprawę, ale najwyraźniej służby rządowe przejęły już nad tym całkowitą kontrolę, bo temat został ‚zamieciony pod dywan’.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s