86366395-prosecutor-lead

Dnia 18 maja 2014 r. ochotnicy pospolitego ruszenia ze Słowiańska w trakcie nocnej operacji rozpoznawczej pod wzgórzem Karaczun, które jak wiadomo jest pod kontrolą ukraińskich żołnierzy i bojówkarzy nac-gwardii (Gwardia Narodowa, zmilitaryzowany Prawy Sektor), odkryli około 180 ciał nac-gwardzistów z rozprutymi brzuchami.

Tylko nieco dalej, w rejonie cmentarza Troickiego, odkryto jeszcze 300 ciał – niepochowanych, z rozprutymi brzuchami i bez organów wewnętrznych. W przeddzień wieczorem w tym rejonie zostały zaobserwowane przez lokalnych mieszkańców samochody „czerwonego krzyża”.

Trzeba przypomnieć, że jeszcze na początku maja pojawiły się doniesienia o tym, że w Donbasie, oprócz najemników z prywatnych firm wojskowych, na „pomoc” tymże najemnikom, prawosekom (Prawy Sektor) i Armii Ukraińskiej, pojawili się zagraniczni lekarze ze specjalistycznym sprzętem. Pobierają oni organy od zabitych, a nawet od ciężko rannych żołnierzy. W regionie pojawiła się również zauważalna liczba samochodów inkasacyjnych i pogotowia ratunkowego z kijowskimi numerami, a wykorzystywanie ich zgodnie z ich przeznaczeniem budzi poważne wątpliwości.

Interesujące informacje spływają ze szpitali, w których lokowani są ranni żołnierze Armii Ukraińskiej, bojówkarze nac-gwardii i Prawego Sektora. W tych instytucjach pojawili się nowi specjaliści-chirurdzy, w dużej części zagraniczni. Ale główne kuriozum polega na tym, że oni, zajmując się ciężko rannymi przedstawicielami nac-gwardii i Prawego Sektora, robią dodatkowe analizy, które nie są konieczne przy leczeniu tych urazów, a wielu rannych wysyła się na „leczenie” do Kijowa i Dniepropietrowska, jednocześnie zabierając kompletną, towarzyszącą rannym, dokumentację.

„Leczenie” piszę w cudzysłowie dlatego, iż w telefonicznych rozmowach i pomiędzy sobą wspominają o dobrych konkretnych organach tej lub innej ofiary. Prawdopodobnie o znajomości angielskiego i łaciny przez miejscowy personel (włącznie z pielęgniarkami) poinformowano ich nierzetelnie. Jest bardzo prawdopodobne, że niektórzy zwolennicy eurointegracji znajdą się w Europie wcześniej – ale w częściach.

organ-traffickling

Ze wszystkiego, co powiedziano powyżej, trzeba wyciągnąć wniosek, że to nic dziwnego, iż cały miejscowy oligarchat, USA i Europa wydali i ciągle wydają ogromne pieniądze na sprawę „ukraińskiej rewolucji demokratycznej”… Wszystko im się opłaci lub już się im opłaca – „komu wojna, komu matka rodzona”. Przy czym ujawnia się w całej pełni szczyt cynizmu wszystkich ich obłudnych oświadczeń, iż rzekomo troszczą się oni o dobro ludzi. Gratuluję, panowie „świadomi Ukraińcy”. W tym momencie, kiedy walczycie z wiatrakami i ze swoimi braćmi za „rdzennie ukraińskie ziemie” i „czystość swojego wielkiego narodu”, ludobójstwo Słowian – i przede wszystkim Ukraińców – jest już w pełnym toku.

Igor Moisiejew, Moskwa

wolna-polska.pl

organ-trafficking

O handlu ludzkimi organami na Ukrainie czytaj również na:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/07/02/polegli-zolnierze-ukrainscy-wysylani-na-zachod-jako-biomaterial/

O co naprawdę chodzi na Ukrainie, czytaj również na:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/ukraina-o-co-naprawde-chodzi/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s