Warszawa, 2.06.2018 r. Drugi Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień (fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta)
Kochani, dzieje się! Gazeta George’a Sorosa już wie, że „obowiązek” szczepień w Polsce zostanie wkrótce zniesiony! „Gazeta Wyborcza” po raz pierwszy w swojej historii bierze pod uwagę realną możliwość powszechnego zakazu w Polsce „obowiązkowych” szczepień! Już sam tytuł artykułu alarmuje: „Jeśli szczepienia w Polsce przestaną być obowiązkowe, to z jej powodu. Kim jest Justyna Socha?”.

I już w drugim zdaniu artykułu „Gazeta Wyborcza” – zgodnie ze swoim etycznym standardem i wieloletnią medialną praktyką – najbezczelniej kłamie, etykietując Justynę Sochę z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” „liderką antyszczepionkowców”… Kłamie, gdyż Justyna Socha antyszczepionkowcem nie jest. Justyna Socha stoi jedynie na czele stowarzyszenia, które w kwestii szczepień w Polsce domaga się pełnej dobrowolności.

W ostatnich miesiącach Polacy zebrali w czynie społecznym („społeczeństwo otwarte”… 😉) 121 tys. podpisów pod obywatelskim projektem ustawy umożliwiającej Polakom pełną dobrowolność szczepień – i dzień zniesienia „obowiązku” szczepień w naszym kRaju staje się wreszcie coraz bliższy…

Całość gazetowyborczego paszkwilu możesz przeczytać na:

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23678183,jesli-szczepienia-w-polsce-przestana-byc-obowiazkowe-to-z-jej.html#Z_TRwknd

Kochani, dzieje się! Gazeta George’a Sorosa już dopuszcza, że obowiązek szczepień w Polsce może zostać zniesiony. Coś się przełamuje w mentalu gazetowyborczych wyrobników, doskonale wiedzą, że czasy ich władzy nad umysłem zbiorowym Narodu nieodwołalnie się kończą – i zaczynają przygotowywać się powoli na nowe już czasy…

TAW

Reklama

215 myśli w temacie “Kochani, dzieje się! Gazeta George’a Sorosa już wie, że szczepienia w Polsce zostaną wkrótce zniesione!

  1. Człowiek to istota bioelektromagnetyczna. Zdrowy człowiek to zdrowy balans bioelektromagnetyczny. Jak go najszybciej uzyskać? Poprzez integrację ludzkiego biopola z biopolem potężnego cielska planety.

   A więc… bosochodzenie 👣😀

   Chodzenie boso idealnie układa pola mentalne w istocie ludzkiej. Nie wie o tym żaden psycholog ni psychoterapeuta. A jeśli wie, na pewno nie stosuje tej innowacyjnej techniki w swojej terapeutycznej praktyce.

   Kochani Tawerniacy, lipiec to najlepszy miesiąc na rozpoczęcie swojej największej życiowej przygody – bosęgi! 👣😀

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2018/02/16/leszek-mozdzer-chodzenie-boso-leczy-to-nie-magia-to-bioelektryka/

  1. Zgadzam się, trzeba tematem rzucać jak bumerangiem, żeby objął w końcu wszystkich. Ponieważ jest to ważne, i w rzeczy samej WYZWALAJĄCE. Uczucie, jakby się opuszczało klatkę, a przynajmniej zrzucało przyciasny kombinezon. 😉
   Jeszcześmy nie dogonili w kulturze bosęgi Rosjan choćby – wystarczy wyguglać po rosyjsku ten temat i się ujrzy jak nas bracia ze wschodu ogromniaście wyprzedzają w tym etapie oświecenia.
   Ale powoli, powoli do przodu, małymi krokami narodowymi… zrzucamy buty. 😉 W sobotę wracałem z pracy z butami w ręce, boso po mokrej trawie, mijała mnie kobieta, zerknęła raz, drugi, a gdy ją zachęciłem życzliwym spojrzeniem, powiedziała sympatycznie tak:
   – Uziemia się pan, czytałam o tym.
   Nie ”hartuje się pan”, UZIEMIA! 🙂
   Szerzy się wiedza i pobudka. :))

   1. Dzisiaj TVN pokazał „nacjonalistów” a nawet „neonfaszystów” w Rosji.

    Popatrzcie na symbole, które niosą maszerujący.

    .https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/dzien-jednosci-narodowej-w-rosji-maszerowali-glownie-nacjonalisci,881134.html

    Fakt, że to święto, to rocznica wygonienia Polaków z Kremla, ale te znaki…. ciekawe czy u nas 11.11 się pojawią, i ciekawe , czy jakaś prowokacja bądzie, kodziarze już zapowiedzieli, że będą pod hasłem Konstytucja protestować przeciwko „marszowi nacjonalistów, faszystów”

    Ale właściwie chciałam o czymś innym, Przemyśl najprawdopodobniej odbity:

    https://nowiny24.pl/wybory-w-przemyslu-sa-pierwsze-wyniki-przewaga-wojciecha-bakuna-jest-ogromna-zdjecia/ar/13640144

    po podliczeniu większości głosów Pan Wojciech Bakun wygrywa stosunkiem głosów 75:25. Brakuje jeszcze kilku komisji. W sejmiku też wygrali Polacy. Myślę, że to bardzo ważne dla pobudki….

 1. JS to małpa, która ma zbić polityczny kapitał na ruchu „antyszczepionkowym” i ogłupić ludzi.
  Ostatnio pojawiły się sygnały, że rodzice, którzy podpisali się pod tym bublem prawnym nazwanym „ustawą o dobrowolności szczepień”, a którzy do tej pory nie mieli problemów z SANEPIDEM, zaczynają je mieć. Ludzie wierzący w to, co mówi StopNop i JS źle na tym kończą.

 2. Gadzie media dostaja ostatnio kwiku z powodu kilkunastu przypadkow „odry” wykrytych wsrod dzieci szkolnych w Pruszkowie i twardo nawoluja do szczepien. Jerzy Zieba wyjasnia dlaczego.
  ———————————————————
  Dlaczego wywołano panikę na temat „epidemii” odry? Jerzy Zięba: „31 grudnia upływa termin ważności do zastosowania szczepionki”
  „Ja policzyłem, że powikłań po szczepionce przeciwko odrze, śwince i różyczce, jest ponad 100. Jeżeli takie powikłania występują, mogą się one zakończyć uszkodzeniem zdrowia dziecka na całe jego życie. Jest szczepionka oczywiście, ale żeby ludzie wiedzieli jakie ona niesie za sobą ryzyko, o to mi chodzi” – mówił.
  Oficjalne statystyki GIS wskazują, że w Polsce co roku mamy do czynienia ze średnio 60 do 130 zachorowań na odrę! W blisko 40 milionowym kraju to nawet nie setny, ani tysięczny ułamek.

  https://nczas.com/2018/11/04/dlaczego-wywolano-panike-na-temat-epidemii-odry-jerzy-zieba-31-grudnia-uplywa-termin-waznosci-do-zastosowania-szczepionki/

  1. Ciag dalszy wątku pod tytulem „ODRA”
   ————————————
   „Prof. Gut: „Odra, która jest u nas, to odra która została do nas przywleczona”.

   „W okresie od stycznia do września zanotowano 123 przypadki zachorowań. Ostatnio doszło do tego kolejnych kilkanaście przypadków. Jednak informując na początku października o danych za trzy kwartały bieżącego roku sam Jan Bondar, rzecznik prasowy Głównego Inspektoratu Sanitarnego, przyznał, że za zachorowania odpowiadają „przyjezdni”. „Rzecznik GIS zaznaczył jednak, że większość zachorowań na odrę dotyczyła osób, które przyjechały do nas z różnych krajów” – czytamy artykule z 3 października.”

   https://nczas.com/2018/11/04/93797/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s