Wraz z wejściem Słońca w królewską fazę Lwa ewolucyjne Młyny Boże ruszyły z kopyta. 23 lipca 2018 r. runął ogromny, 100-kilogramowy głaz ze Ściany Płaczu Świątyni Jerozolimskiej – najświętszego miejsca żydów, miejsca-symbolu. Potężny fragment muru spadł na platformę przeznaczoną do wspólnych modlitw.

Nikt nie odniósł obrażeń. – To wielki cud – powiedział burmistrz Jerozolimy Nir Barkat. Zdarzenie uchwyciła kamera monitoringu. Na nagraniu widać, jak kamień o masie około 100 kilogramów spada z wysokości siedmiu metrów.

<https://youtu.be/Q3n0rC-nL6Y

To bezprecedensowe wydarzenie fraktalnie zapowiada początek końca żydowskiej dominacji światem. Zgodnie z moją wcześniejszą zapowiedzią, od Letniego Przesilenia 2018 okupant Słowian będzie już tylko tracił siły, nigdy nie odzyska już swojej dawnej mocy.

„Upadł, upadł wielki Babilon, co winem zapalczywości nierządu swego napoił wszystkie narody” (Apokalipsa św. Jana 14, 8).

Bracia i Siostry, w górę serca!

Sława Słowianom!

Słowianom sława! 🔆

TAW

 

50 myśli w temacie “Początek końca żydowskiej dominacji światem uroczyście ogłosił 100-kilogramowy głaz, wypadając z muru Świątyni Jerozolimskiej!

 1. SZOOOK !!!!
  Wspaniała wiadomość !!!!!
  Rozsyłajcie mailem ten film i wiadomość do WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  TAW skądześ ty to wziął ?????

  1. To rzeczywiście wspaniała wiadomość! Mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej. Informacja o tym zdarzeniu ukazała się nawet w mainstreamowych mediach internetowych dziś rano.

  2. TAK TO JEST WIADOMOŚĆ ROZJAŚNIAJACA SERCA 🙂
   (FILMIK JUŻ ZABLOKOWANY!)
   DZIEKI TAW! Sława Słowianom! ❤

   Od chwili wejścia w królewską fazę Lwa faze LWA ❤ czuje wspaniałe energie!
   JEST JESZCZE JEDNO POTWIERDZENIE:
   Dziwne zjawisko uchwyciła jedna z kamer monitoringu w Parku Narodowym Grand Teton, w pobliżu największego wulkanu na świecie Yellowstone
   Nad Jenny Lake pojawił się ognisty ptak.
   Pojawienie się ognistego ptaka badacze łączą z legendą o feniksie, będącym symbolem odradzającego się życia — informuje earth-chronicles. Mityczny ptak spalał się i ogradzał z popiołów! 3 MINUTA

   1. Blokowanie przez żydów filmów dokumentujących upadek symbolu ich władzy na tej przepięknej planecie POTWIERDZA GŁĘBOKĄ WIEDZĘ ŻYDÓW O WAŻKOŚCI SYMBOLI ORAZ FRAKTALNYM WPŁYWIE SYMBOLI NA REALNE WYDARZENIA!

    Dlatego jak najszybciej musimy zmienić nasze godło!

    A filmy niech blokują, to tylko potwierdza ich strach oraz wiedzę o zbliżającym się końcu ich świata… 🔥💥🚀

    *

    Tu „kopia zapasowa”… 😀

    (dodać „h” przed linkiem)

    ttps://youtu.be/fqAXyfy1WUQ

   2. ” O WAŻKOŚCI SYMBOLI ORAZ FRAKTALNYM WPŁYWIE SYMBOLI NA REALNE WYDARZENIA!”
    ano wlasnie :
    ZAMEK …Templariuszy ???
    pozary w Grecji…

    SYMBOLE !

   3. Feniks jest symbolem z „innych” cywilizacji…nie u Slowian.
    nasz ZAR PTAK BYL WIECZNIE !

 2. Upadek i zniszczenie Babilonu wielkiego(ukrytego sanhedrynu) rzeczywiście będzie wydarzeniem szczególnym, jednak na krótko, zanim Synowie Boży zaczną rządzić, czeka nas pojedynek z ostatnią już bestią, która wyszła już z czeluści, aby dokonać zniszczenia babilonu. A zdziwią się wszyscy, kim jest ta bestia, którzy nie są zapisani w księgach życia.

  1. „Nasi przodkowie Wandalowie czcili Slonce,swiatlo docierajace na Ziemie,dwanascie znakow zodiaku i kosmos,Wyznawcom judaizmu nie wolno czcic kosmosu i cial niebieskich.Nie wolno im tez czcic zadnego z bogow,jakich czcili Wandalowie i Izraelici w Bibli. Na to ze Izraelici w Bibli byli wyznawcami religi Wandalow,a nie judaizmu ,najlepszym dowodem jest zydowska Kabala. Tam wszyscy bogowie Wandalow i Gotow sa poukladani w tabelach i opisani.Wyznawcom judaizumu nie wolno czcic naszych wandalskich bogow,a takze z kabaly i Bibli.Ich rola polegala na tym ,,zeby dostarczac nam nasza slowianska nienaruszona historie i prawde o bogach naszych ojcow.Pora wiec zeby zydzi w koncu odczepili sie od naszych slowianskich bogow i Bibli i naszej biblinej histori.”

   Czyli co?system ich dominacji kruszej to beda sie ewakuowac do ziemi obiecanej ale nie swojej ,ktora chca przejac na wytrych od prawowitych mieszkancow nazywajac Judopolonia lub Polin.

   1. Witajcie Kochani,
    ale się dzieje. TAW , jak zwykle trzymasz rękę ” na pulsie”.
    Cudowne info.
    Nam Słowianom – Sława.

   2. No i w koncu dojechali nas tak ,ze nie ma szans na wieksza reprodukcje czyli zwiekszenia liczebnosci narodu polskiego .
    Berman-owski sposob na wyniszczanie Polakow czyli trockistowski korporacjonizm nemrodystow zadzialal jak nalezy po 1945 roku i niszczy do dzis , to czego korpy nie wyniszczyly rekoma nazistow niemieckich i sowietow od 1939 roku.Prosze sobie policzyc ilu Slowian zginelo od 1900 roku do konca wieku 20 i to na swoim biblijnym terenie od Atlantyku po Ural a wszystkie te mordy zorganizowane przez tych samych nierobow czego nie mogly osiagnac w okresie przed rzekomy chrztem Polski oraz ustanowienia Swietego Cesartwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego czyli korporacjonizmu watyanskiego i tych ,ktorzy za tym stali.

    wg Pawla Szydlowksiego

    „Indyjskie Wedy nauczaja ,ze bog Brahma,czyli kosmos ,stworzyl na Ziemi tytanow,zeby byi dla ludzi bogami,nauczyli ich przestrzegania praw i zeby dali im Wiedze czyli Wedy.Stalo sie to okolo roku 4000 roku p.n.e czyli stworzenia Adama i Ewy.Pozniej Brahma zakaszlal i wyplul z siebie siedem komet,ktore uderzyly w ziemie,powodujac potop.Ziemia ulegla zniszczeniu i przetrwali tylko ludzie zyjacy na wyzynach.Z tytanow ocaleli tylko Noe z rodzina i od jego synow,czczonych kiedys jako bogowie,wywodza sie kudy Ziemi ,ktore z czasem staly sie narodami.
    Slowianie wdlug zgodnych przekazow najstarszych kronik wywodza sie od najmlodszego syna Noego -Jafeta,przez jego potomkow Goga i Magoga,maja pochodzenie scytyjskie,a przez syna Magoga Sarmate -pochodzenie sarmackie. Przodkiem Slowian jest tez Hellen ,od ktorego pochodza Hellenowie,czyli narody greckie.-zatem Polacy maja rowniez korzenie greckie.
    Potomiem Hellena,nazywanego tez w naszych pismach Heliza,byl Wandalus. Od tytana Wandala polska glowna rzeka dostala nazwe Wandalus.Nie bylo jednak chyba jeszcze narodu Wandalitow i najstarsze kroniki nazywaja nas Scytami,a Biblia od Lecha ,boga,krola i ojca wszystkich polakow nazywa nas Lechita.

    ..Lechia to kraina biblijna wzmiankowana w ksiedze Sedziow.W tej biblijnej Lechi byla tez slynna Lysa gora,standar narodow,gora porownywana do gory Synaj.Poganska swiatynie znajdujaca sie na jej szczycie zniszczyl Boleslaw Wielki(Chrobry) po wprowadzeniu w Polsce chrzescijanstwa w obrzadku lacinskim.
    Chrzescijanie zbudowali na jej fundamentach klasztor i zalali woda grobowce kaplanow-wladcow znajdujace sie w podziemiach ,zeby wymazac nam przeszlosc.
    W celu ukrycia przez Polakami nazwe Lysej Gory pisze sie w Bibli mala litera ,zeby nikt nie myslal ,ze to nazwa geograficzna w Lechii.
    ..biblijna nazwa Polski utrzymala sie od czasow antycznych do dzis we wielu krajach Bliskiego i Srodkowego Wschodu .Persowie i Partowie nazywali Polske Lechistanem .”Stan” znaczy panstwo a „Lech + Stan” znaczy „panstwo Lecha” czyli Lechistan.
    Podobnie wywodza nazwe Polski od czasow biblijnych do dzisiaj Turcy ,Kirgizi,Uzbecy i inne narody regionu. Po lacinie pierwszego Lecha pisano „Lach” .Stad Lachami do dzis nazywaja nas Ukrainc a kiedys Rosjanie. Lacinska nazwa Polski wywodzi sie od nazwy Gwiazdy Polarnej lub od bieguna Nieba Polnocnego-„polus”. Natomiast ludzie zamieszkajacy kraine Polusow to schrystianizowany narod,jaki nastal po Lachach -po-LACHY czyli Polacy.”

    jak wiec nazwe my po-lach otrzymamy po rozbiorze Po lski ,ktorej nie pilnujemy ?

   3. Tak, tak, Polacy od Noego i Jafeta, przezabawne. Gdy Noe wypadał z jakiejś żydowskiej macicy, to Polacy mieli już kurhany na terenie całego kraju przeszło 3000 lat, no proszę Was zachowajcie trochę logiki. Nie mówiąc o Indiach – Harappa/Dvarka/Mohendjo Daro czy nawet Turcji Gobekli Tepe. Wielki Potop nie był 4000-6000 lat temu, tylko sporo wcześniej. Szydłowski akurat więcej robi dla ośmieszenia idei Lehii ( proponuje używać jednak bez „c” ), bo Lehia jest bardzo mocna numerologicznie a Lehistan wręcz przepotężny, nie tyczy się to natomiast pisowni przez „ch”. Całkiem niezła jeż też Arya, brałbym taką nazwę nową w ciemno + godło Raroga/Żarptaka , pasowało by idealnie.

   4. Zarówno Lehia, jak i Lehistan dają „8”, a więc energię żandarma, który ciągle musi udowadniać innym swój autorytet i który jest wiecznie „na dorobku”. Każda Ósemka wie, że musi ciągle zapindalać i ciągle coś komuś udowadniać 😉

    Lechistan zaś daje mocarną Jedynkę – energię niekwestionowanego przez nikogo Lidera.

   5. Lechia jest 11 a nie 1 co wzmacnia rozerwania między energia i 1 oraz 2, do tego będąc w cyklu upadkiem. Lechistan natomiast to faktycznie jedynka, troche lepsza ale podparta 0, co często kończy się pozornoscia energii 1. Lehistan natomiast jest boska 7, symbolem filozofii duchowości i rozwoju. Do tego w aspekcie psyche ma mistrzowska 88, zapewniająca aż nadmiar dobrobytu.

 3. Dwa reptyle obrzucaja sie nawzajem inwektywami, a tak naprawde jeden nie lepszy od drugiego. Nawet fizycznie sa do siebie podobni.

  Izrael wprowadzil niedawno ustawe okreslajaca Izrael jako „panstwo narodu zydowskiego”. Stolica panstwa Izrael jest zjednoczona Jerozolima, a w narodowym interesie lezy rozwoj osadnictwa zydowskiego. Jedynym oficjalnym jezykiem urzedowym bedzie jezyk hebrajski. Do tej pory byly dwa: hebrajski i arabski. Oficjalnym kalendarzem panstwa Izrael ma byc kalendarz hebrajski. 62 poslow glosowalo „za”, 55 „przeciw”. Jak mozemy sie domyslac nowe prawo wywolalo niemale poruszenie nie tylko w swiecie muzulmanskim. W dosadna pyskowke z Netanyahu wdal sie Erdogan.

  Grzmial, ze nowe prawo Izraela ma cechy apartheidu. Wypomnial Netanyahu Gaze i zabijanie Palestynczykow. Nazwal Izrael „najbardziej syjonistycznym, rasistowskim i faszystowskim krajem na swiecie”, ktory czerpie pelnymi garsciami z duchowej spuscizny Hitlera. Netanyahu nie pozostal dluzny. Zarzucil Erdoganowi masakrowanie Kurdow i Syryjczykow.
  Jak to skomentowac? Przygadal kociol garnkowi.
  ————————————————
  TENSIONS between Israel and Turkey have escalated after the new Israeli ‚nation state’ law was condemned as embodying the „spirit of Hitler” by Turkish president Recep Tayyip Erdogan.

  The ‚nation state’ law, which officially recognised Israel as the home for Jewish people, provoked fury amongst Arab leaders, who expressed concerns over the discrimination against Arab citizens and accused Israel of trying to form „an apartheid state”.

  He said the Israel was „the most Zionist, fascist and racist country in the world” as he pushed forward for an international backstop against the country’s new legislation.

  However, Mr Netanyahu took a chance hit back at the Turkish leader, criticizing him for turning Turkey into a „dark dictatorship”, as he accused Mr Erdogan of „massacring Syrians and Kurds”.

  https://dorzeczy.pl/swiat/70980/Nowe-przepisy-w-Izraelu-Panstwo-narodu-zydowskiego.html
  https://www.express.co.uk/news/world/993571/turkey-israel-palestine-jerusalem-recep-tayyip-erdogan-benjamin-netanyahu

  1. Erdogan jako bicz na USA (dzięki Putinowi uszedł żywy z zamachu USA na niego) jest jednym z filarów (sworzni) stabilności geostrategicznej w regionie.

   (Pomijam oczywiście niepomijalną, niezwykle bolesną kwestię eksterminacji słowiańskiej rasy Kurdów).

   1. TAW, jak strasznie się nasza mateńka Ziemia oczyszcza. Pożary na północy w Szwecji, na południu w Grecji. Tyle ofiar.

    Szaman będąc w Grecji mówił z tego co pamiętam, że straszne rzeczy będą się tam działy. Ja wtedy myślałam raczej o jakimś trzęsieniu ziemii, tym barziej, że pokazywał dziwne załamanie wody w morzu.

    Straszne jak ludzie i zwierzęta w ogniu giną.

   2. Z pewnoscia Erdogan pelni duza role w demaskowaniu syjonistycznych matactw i zapedow. Nie brak mu odwagi. To chyba jedyny polityk, ktory nie plaszczy sie przed Chazarami. Wrecz przeciwnie. Nie owija w bawelne, wali prosto z mostu.
    A smaczku dodaje fakt, ze Netanyahu tez ma z pewnoscia korzenie tureckie.

   3. „na południu w Grecji. Tyle ofiar.”

    Na Grecje sa ataki od DAWNA…to GRECY wojowali z TROJA…a wiecie przeciez , kto troje zamieszkiwal…
    To dawne porachunki…A poza tym w GRECJI jest DUZO ENERGII BOGOW !

    „Szaman będąc w Grecji mówił”
    A nie mogl jakos pomoc Grekom, by te „rzeczy” powstrzymac… ???

    W kupie MOZNA BYLO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   4. Jasio, nawet jak się zobaczy coś strasznego w przyszłości, nie zawsze ma się możliwść wpłynięcia na bieg wydarzeń. Szaman mówił, ostrzegał, choć jak już napisałam mi się jego ostrzeżenia bardziej z trzęsieniem ziemi, przesunięciem, tego typu katastrofą kojarzyły, nie z pożarem, ale jak już słychać, że pożary mogą być celowo wywoływane przez deweloperów, żeby dobre miejsca pod przynoszące zyski inwestycje budowlane przygotować, to wszystkie drogi prowadzą znowu do jednego narodu, potrafiącego dobrze liczyć.

    A do tego jak mówi w przytoczonym przezemnie linku były ambasador, w Grecji jest prawo, że na terenach leśnych nie można budować, a jak lasu nie ma, to już można, problem usunięty.

    I tu mi jeszcze jeden naród przychodzi do głowy, ten, który na ” pomocy” finansowej dla grecji zarobił ponad 2 mld euro:

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-Niemiec-wplywy-z-oprocentowania-pomocy-dla-Grecji-to-2-9-mld-euro-4133310.html

    A wiemy kto bankami zarządza.

    Przyszedł mi do głowy inny temat, a mianowicie Uskok Świętego Andrzeja .
    Wszyscy wiemy np, że uskok Świętego Anrzeja na zachodzie Juesej to taka podpalona beczka z prochem, a ludzie tam żyją i nie zamierzają tych terenów opuszczać. Jak tam się zatrzęsie to będzie coś strasznego. I żadne przeczucia, czy wizje przepowiadające nie są w stanie tego zmienić.

    Co nie znaczy, że serce się nie ściśnie po takich informacjach.

   5. „że tak gigantyczne galaktyczne procesy biosferyczne mogą przebiec bez jednego draśnięcia?…”

    Moglyby…gdyby energia milosci, skupienie, zaufanie i wspolpraca zadzialaly….
    No i potrzeba PEWNOSCI, ze Mamy MOC…przynajmniej jakas czesc ludzkosci zdecydowana na Ochrone, np. GRECJI W TEJ CHWILI !
    ps. gdzie te pozary, w ktorej czesci ? nie mam czasu by szukac teraz…

   6. „TAW, jak strasznie się nasza mateńka Ziemia oczyszcza. ”
    ONA sie pozarem nie oczyszcza…to „dzielo tamtych”
    Gdy GINA NIEWINNI LUDZIE i NIEWINNE ZWIERZETA, to jest…dopiszcie „CO „to jest i „KTO” tak robi ?

    Obrazujcie CUD NA GRECJA : DESZCZ lub POMOC skuteczna strazakom !

   7. ” I żadne przeczucia, czy wizje przepowiadające nie są w stanie tego zmienić.”
    Sa, Laszko, zalezy od ILOSCI ENERGII ! I obrazowania…
    A jak myslisz ? Jak dzialaja Magowie czy Wolchwowie ???
    Ale owa energie trzeba miec lub umiec znalezc…

  1. Dostałem na maila zapowiedź z jednego portalu z filmami.
   „Już 27 lipca… zagłada”, zapowiedź filmu/serialu sf dotyczącego nadciągającej inwazji „na którą zanosiło się od dawna”.

   W moim odczuciu film ma wypaczyć i odpowiednio nastawić audiencję, jednak towarzystwo zaczyna już machać łapkami na dowodzenia, tyle im pozostaje 🙂

   1. Samo Ci się „na dowodzenia” wpisało, bo to towarzystwo chciałoby dowodzić. Ale poprawiamy na ŻEGNAMY, bo nawet do widzenia znaczy, że chcemy jeszcze tego kogogoś zobaczyć, a my chyba, -nie, z pewnością, nie chcemy ich już więcej oglądać.

 4. Jako, że wiedzy nigdy za mało,
  polecam zapoznać się z książką Antoniego Maryjskiego wydaną w 1912 r, pt” Dzieje sprawy żydowskiej w Polsce ” – których historia poprzedzona jest
  historią żydów w okresie ok 3000 lat, i opisem stosowanych
  przez nich niezmiennych zasad postępowania wobec ziem i narodów na nich osiadłych.

  Click to access BCPS_45568_1912_Dzieje-sprawy-zydows.pdf


  Rodakom zaspanym i odurzonym wszechogarniającym kłamstwem informacyjnym w obecnej rzeczywistości, szczególnie tą pozycje polecam.

 5. Drodzy Rodacy,
  rozmawiałam w ostatnich dniach z moją koleżanka z lat dziecięcych, która obecnie mieszka w Szwecji.
  Pomimo, że nie widziałyśmy się i nie słyszałyśmy się przez ponad pól wieku, zatracałyśmy się w rozmowach, czas dla nas się zatrzymał.
  Wczoraj wspominała o narastającym polonofobii w środowiskach żydowskich, a że Szwecją rządzi 80 rodzin chazarsko-zydowskich, więc ich poglądy względem Polaków są nagłośniane medialnie.

  Ostatnio pretekstem napaści ze strony tych środowisk na Polaków, była radość i wielki aplauz Szwedów na wszystkich forach z przybycia 150 naszych strażaków z dużą kolumną transportową z nowoczesnym sprzętem gaśniczym do gaszenia pożarów w Szwecji.

  W Szwecji zorganizowana grupa 150 osób, nawet do obrony natury, zaliczana jest do paramilitarnych i tworzenie ich jest prawem ograniczane. Domyślam się tylko dlaczego!?

  Nie szukałam długo potwierdzenia informacji na stronach polskich:
  https://niezlomni.com/szwedzka-historyk-uderzyla-polakow-razu-przypomniano-o-czym-szwedzi-staraja-sie-pamietac/

  Sława Sławianom – Lechitom w Lechistanie!

 6. Jest Broń straszniejsza niż oszczerstwo;TO PRAWDA

  cyt;TALLEJRAND

  Łatwo być sprawiedliwym gdy serce jest wolne od lęku

  cyt.. SENEKA Mł.

 7. o tym że babilon upadł można stwierdzić jak całkiem rozleci, przestanie istnieć system finansowy którego wspomaga religia, nieświęte księgi .

 8. Gdyby dominacja tkwiła w świątyni lub w głazach jej muru, to byłby raj na ziemi.
  Sęk w tym, że ona tkwi w listach Pawła w NT.
  Wg Rz 4,13 Bóg Abrahamowi i jego potomstwu obiecał, że będą dziedzicami świata.
  Nie wiadomo, gdzie Paweł znalazł tą obietnicę, bo wg Rdz 15 Bóg obiecał potomstwu Abrahama tylko ziemię od rzeki egipskiej do rzeki Eufrat, a nie cały świat.
  Abram nawet w to Bogu nie uwierzył, zażądał od Niego gwarancji i ją otrzymał: 400 lat niewoli egipskiej dla potomków.
  Teraz wystarczyłby podpis notariusza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s