<https://youtu.be/rjsiMN7lhuo

Marksistowska ideologia gender oraz konsekwentnie wdrażana przez masońskie państwowe szkolnictwo (KEN/MEN) systemowa seksualizacja dzieci i młodzieży to zbrodnia na naRODzie polskim.

Prawdziwym celem Drugiej Rewolucji Seksualnej, realizowanej przez psychopatów z UE, jest bowiem kastracja przyRODzonej istocie ludzkiej intelektualnej, emocjonalnej, duchowej Mocy oraz Twórczego Potencjału utalentowanego Słowiańskiego Narodu Polskiego.

Systematyczna seksualizacja młodego człowieka w najbardziej newralgicznej fazie intensywnego rozwoju jego osobowości i kształtowania się talentów jest obliczona na uzyskanie efektu indywidualnej trwałej dekoncentracji (dezintegracji, destrukcji, dekonstrukcji) uniemożliwiającej skuteczne podejmowanie jakiejkolwiek działalności twórczej.

Zapraszam do wysłuchania pobudkowego wykładu Krzysztofa Karonia.

TAW

Reklama

160 myśli w temacie “Rewolucja seksualna jako programowanie umysłu zbiorowego populacji

 1. Witam chciales to wrzucam o spotkaniu 15 zlot wolnych ludzi harmonia kosmosu na górze Ślęży 23-25 czerwca patronat ntv dostalam maila z calym programem ale nie umiem wrzucic wiec tylko zawiadamiam☺

 2. Hmm Krzysztof Karoń. Takie nowe objawienie. Jest taki kanał you tube – Historia Sztuki. Tam doskonale rozkłada na czynniki pierwsze Marksizm. Widać gościu ma potężną wiedzę na temat prawdziwego znaczenia i oblicza nie tylko UE ale przede wszystkim naszej mentalności. Jak najbardziej polecam aczkolwiek jest on człowiekiem starej daty więc jest zaczadzony KK i jej naukami katolickimi dlatego polecam wam oglądanie tego Pana przez filtry.

  Seksualizacja to nic innego jak DURACZENIE polegające na wyciąganiu dzikich chuci i prymitywnych zwierzęcych instynktów drzemiących w każdym z nas na światło dzienne przy pomocą socjotechnicznych technik manipulacyjnych.

  1. „Krzysztof Karoń. Takie nowe objawienie. Jest taki kanał you tube – Historia Sztuki. Tam doskonale rozkłada na czynniki pierwsze Marksizm” —- To ja pozwole sobie dopisac do kolekcji nazwisko dr Stanislawa Krajskiego. Krajski omawia miedzy innymi historie i dzialania masonerii na polu swieckim i jej wplyw na Kosciol oraz rozne aspekty religii prawoslawnej opartej jego zdaniem na naukach Plotyna. Co prawda jest to punkt widzenia katolika, ale sadze, ze ten glos w srodowisku religijnym jest wazny i mam nadzieje, ze umozliwi wielu katolikom spojrzenie na niezrozumiale dzialania kleru z innej perspektywy. W kazdym badz razie, ja, jako osoba niereligijna obejrzalam prelekcje z zainteresowaniem.

   1. Tak, Krajski jest jednym z najlepszych w Polsce specjalistów od masonerii. Jest dobrym mówcą, dobrze się go słucha, co jest ewenementem na YT, gdzie w większości panuje bełkot i wodolejstwo.

    Ciągle czekam, kiedy pan Stanisław odkryje prawdziwe, a nie te oficjalne, korzenie Kościoła katolickiego i rzeczywistą rolę Watykanu w okupacji Narodu Polskiego…

    To jest niesamowite, że tak bystry facet jest zamknięty na jeszcze głębszą wiedzę…

   2. @Kalina dr. Krajski przy Karoniu to oszołom i totalny beton. No sorry ale nie ta liga. To jednak Karoń przy nim to ma otwarty umysł.
    Masz tutaj ciekawy wykład Karonia o m.in. trockistach ( Kuroń i Michnik).

    Nie mieszaj kleru z chrześcijaństwem, cywilizacją łacińską i katolicką nauką społeczną opierającą się na solidaryzmie społecznym. Kler już od lat 60-tych to kryptomarksiści, którzy mają za zadanie obrzydzić wam wszystkim ideały cywilizacji łacińskiej.

    Powiem wprost opierając KNS na greckim umiłowaniu piękna i normach poznawczych z prawem rzymskim to najlepsze co istniało i może istnieć na tej planecie.

    .https://www.youtube.com/watch?v=HQolXNwbEq0

   3. @Roni „Nie mieszaj kleru z chrześcijaństwem, cywilizacją łacińską i katolicką nauką społeczną opierającą się na solidaryzmie społecznym” — A kto miesza? Chodzi mi o to, ze dla znacznej czesci katolikow, oczywiscie tych budzacych sie, wyklady Krajskiego moga byc calkiem uzyteczne i klarowne. Dla pewnej grupy Karon jest z pewnoscia nie do zaakceptowania, Krajski natomiast predzej. Musimy pamietac, ze ludzie maja odmienne doswiadczenia i podazaja roznymi….. sciezkami. Ja osobiscie sie ciesze, ze ani egregor, nazwijmy to, komunistyczny, ani egregor religijny nigdy nie byl dla mnie atrakcyjny, choc w rodzinie mialam (i mam) wachlarz odmiencow: od powstancow, Akowcow, komunistow po byla zakonnice i typowych hipokrytow co to bez przekonania, glownie ze strachu przed opinia publiczna oraz z przyzwyczajenia latali i do kosciola, i na zebrania partyjne. Latali, „bo ….tak trzeba”, „bo co ludzie powiedza”, „co by babcia powiedziala, gdyby zyla”, „bo jestem obowiazkowy” itd. Co ciekawe, wedlug Szamana Tancujacego z Wiatrem wielu ludzi, mimo zdecydowanego deklarowania pogladow ateistycznych, jest nadal podpietych pod egregor religijny. Pewnie tak; stad powrot liberalnych „owieczek” na lono Kosciola podczas powaznych chorob. Sadze, ze w moim przypadku to sie nie sprawdzi i mnie akurat „nawrocenie” nie grozi. Atrakcyjny swego czasu byl dla mnie kult Zolnierzy Wykletych, gdyz utozsamialam go poniekad z moim dziadkiem, wedlug mojego odczucia najmniej zaklamanym z calej rodziny. Jestem gleboko przekonana, ze ta „fascynacje” kultem nieudanych powstan, walk o przegrana sprawe i wyswiechtanym frazesem „Bog, Honor i Ojczyzna” w imie ktorego niepotrzebnie oddalo swoje zycie na przestrzeni kilku ostatnich stuleci kilka milionow Polakow, mam juz za soba. To byl kolejny etap w procesie poznawczym.

   4. Co do Żołnierzy Niezłomnych, to nie jest „kult”, lecz oddanie Walczącym o Suwerenność Polski naszym Wielkim Przodkom

    ELEMENTARNEGO

    SZACUNKU

    (godny pochówek, wzmianka w podręczniku, artykuł na blogu, tablica pamiątkowa, wiersz, kwiat złożony po kryjomu)

    po dziesiątkach lat pogardy i systemowego zapomnienia. Mendia chcą, byśmy tej prostej dla mnie sprawy nie rozumieli..

    *

    Co do łączenia kleru z chrześcijaństwem, trudno tego nie łączyć, gdyż chrześcijaństwa nie zaimplementowały nam tu krasnokudki – i to nie kto inny, lecz właśnie

    buldożer kleru

    zrównał nam z ziemią nasz Słowiański Święty Gaj… 🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳

    Przed masońską Komisją Edukacji Narodowej (dziś masońskie Ministerstwo Edukacji Narodowej) bardzo sprawnie „oświecali” naród… jezuici. I to nie kto inny jak „sukienkowi” właśnie prowadzili na Ziemi Naszych Pramatek i Praojców ten zmasowany systemowy proceder od czasu wycięcia na niej pierwszego Świętego Gaju 🌳🌳🌳🌳.

   5. „Co do Żołnierzy Niezłomnych, to nie jest „kult”, lecz oddanie Walczącym o Suwerenność Polski naszym Wielkim Przodkom
    ELEMENTARNEGO SZACUNKU” —- Nie zostalam zrozumiana, widac nie wyrazilam sie precyzyjnie. Krotkie sprostowanie. Co innego oddanie szacunku zolnierzom, a co innego bezkrytyczne uznawanie za bohaterow takich ludzi-decydentow jak „Bor”, „Monter”, „Niedzwiadek”, ktorzy niepotrzebnie przelali morze polskiej krwi (niektorzy uwazaja, ze celowo!). Moj dziadek tez byl w AK. Jego dowodca, notabene kuzyn, niedawno awansowany posmiertnie na generala, podobno lezy gdzies na poligonie Brus. Ponoc na UB wydlubali mu oczy i obcieli jezyk. Skad takie okrucienstwo i msciwosc u ….. „miedzynarodowych”? Byl jednym z nielicznych, ktorzy pisali w raportach wprost, ze Zydzi przejmuja w Polsce kluczowe stanowiska i nawet komunistow polskich spychaja na margines. Ale…. koncze. Nie chce napedzac energia ….. polskie traumy. Podsumowujac. Naleze do tych osob, ktore uwazaja, ze nie nalezy szafowac polska krwia i ze nalezy chronic „biologiczna substancje narodu”. Czesc i chwala nalezy sie takze zapomnianym i uznanych za „faszystow” Narodowym Silom Zbrojnym. Polecam „Legion” Cherezinskiej.

   6. Pełna zgoda.

    Sama sobie odpowiedziałaś: okrucieństwo na Generale było za jego odważne raportowanie prawdy.

    Dziś znamy już narodowościowe proporcje w UB, SB, UOP, a dziś ABW. Tam Polaków zawsze była, jest i będzie tylko garstka. Były, są i będą to instytucje BEZPOŚREDNIO zarządzane przez Illuminatów. To jest ciągle to samo obce państwo (pod zmieniającymi się nazwami) w państwie.

    Państwo w państwie.

    Obce państwo

    w obcym (póki co)

    państwie.

    Obecna Polska nie jest naszym państwem.

    To obcy twór.

    O tym, że będzie nasza, poinformują nas: nowa jej nazwa, nowe jej godło.

    *

    O „Niedźwiadku” i „Monterze” („Bora” zmanipulowali, by nie rzec, zgwałcili) jest tutaj:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/08/01/kulisy-powstania-warszawskiego/

    I wcale się nie zdziwię, kiedy z utajnionych przez transparentną, demokratyczną, nowoczesną, otwartą i miłującą światowy pokój Wielką Brytanię archiwów wypłyną wreszcie dokumenty poświadczające, że rozkaz do wybuchu Godziny „W” otrzymali od samego diabła z Londynu…

   7. Polecam „Okularnik” Katarzyny Bondy z Podlasia, z Rodu, ktory byl dotkliwie dotkniety „dzialaniami”, niestety, krwawymi „wyklętych”…
    K. Bonda ROZUMIE i sprytnie wplata w tresc powiesci WYJASNIENIA, że „wyklęci” byli MANIPULOWANI, a przecież moglaby ich nienawidzić…

   8. „I wcale się nie zdziwię, kiedy z utajnionych przez […] Wielką Brytanię archiwów wypłyną wreszcie dokumenty […]” —- Ale mnie ucieszyles! Ostroznie, ale JEDNAK dajesz do zrozumienia, ze wyplyna…. Czy Polska kiedykolwiek otrzyma cale archiwum panstwa polskiego z czasow II wojny przetrzymywane w archiwach brytyjskich? Czy Bor-Komorowski rzeczywiscie zostal zastrzelony przez oficerow AK, jak to sugeruje Jablonowski? Czy istnieje film z mordu katynskiego? Jedni mowia o jednym filmie w postaci dwoch kopii, inni o dwoch roznych filmach nakreconych zarowno przez sowietow, jak i przez Niemcow?

   9. O katyńskich filmach nie wiem. Nawet jeśli są, ja ich oglądać nie zamierzam. Ale wszystkie tajne archiwa zostaną otwarte i ludziom udostępnione. Niemcy lubili wszystko dokumentować, więc niemieckich dokumentów w światowych archiwach będzie najwięcej. W Tajnym Archiwum Watykańskim w Watykanie jest mnóstwo skradzionych Polsce dzieł sztuki – niech „polscy” biskupi i „dyplomaci” zajmą się wreszcie tym tematem! Sam słyszałem, jak „polscy” tropiciele nawoływali w mediach do ujawniania skradzionych skarbów kultury polskiej. Więc ujawniam: SZUKAJCIE W WIELKIEJ KOSMICZNEJ BAZIE W PODZIEMIACH WATYKANU…

    Ale na ten temat trzeba rozmawiać z watykańską masonerią, nie z Franciszkiem, bo Franciszek wie niewiele.

    Wszystko można „wynegocjować”. Negocjujcie, próbujcie. Kropla drąży skałę…

    *

    Mała podpowiedź dla Rządu:

    Gdy Watykan was naciska w sprawie nachodźców, zapytajcie o skradzione Polsce dzieła sztuki w podziemiach Watykanu… Zobaczycie efekt…

  2. „Seksualizacja to nic innego jak DURACZENIE polegające na wyciąganiu dzikich chuci i prymitywnych zwierzęcych instynktów drzemiących w każdym z nas na światło dzienne ”
   Panie Roni7,
   Niech w tej materii kazdy mowi(pisze ) ZA SIEBIE.
   Bo kto tam wie co w innym CZLOWIEKU DRZEMIE…a moze nawet W ANIELE ?

   1. Proszę Pani Arkono ja stwierdzam fakty z zastanej rzeczywistości. Jak rozumiem dla Pani to jest coś dobrego tak? Proszę uargumentować swoja wypowiedz.
    Proszę Pani może zamiast bujać w blokach to niech sięgnie Pani o pierwsza lepszą z brzegu książkę z Cybernetyki charakterów Mazura albo cos z socjobiologi czy Psychologii Freuda lub Wilhelma Reicha. No ewentualnie może Pani przeczytać manifest z Ventotene Altiero Spinellego. Na chwile obecną to te”anioly” to tylko Pani bajanie.

   2. Tę stronę odwiedza na razie więcej „diabłów” niż „aniołów” 😉

    I czynią to w poszukiwaniu żeru, czyli czystej energii istot przebudzonych i budzących się.

    Ale jak zwykle kij ma dwa końce, więc ktokolwiek odwiedza tę stronę, zawsze istnieje szansa, że chcąc nie chcąc, tak czy owak, owioną go Algorytmy Wielkiej Zmiany… 😁👣🌳🔆🐋

   3. „albo cos z socjobiologi czy Psychologii Freuda ”
    panie Roni7, Pan chyba zartuje ??? Freuda ??? MY SLOWIANIE powolywac se na „argumenty” niejakiego obywatela Freuda ???

    Pan naprawde zartuje 😉

  3. „Podsumowujac. Naleze do tych osob, ktore uwazaja, ze nie nalezy szafowac polska krwia i ze nalezy chronic „biologiczna substancje narodu”

   Kalino (Piekne Imie 🙂 ) Droga, mow to do kogo tylko potrafisz i mozesz !!!
   TO BARDZO WAZNE !
   Czy Ty jestes wcieleniem Corki Kaplana (od KAPISZCZE – SWIATYNIA) Jacwingow, ktora, by RATOWAC BIOLOGICZNE PRZETRWANIE JACWINGOW (Plamie SLOWIAN Polnocnych :TAK, TAK SLOWIAN…nie sluchajcie germanskich manipulatorow) sklonila Wodza do przyjecia „chrzescijanstwa” , bo ROD JACWIESKI byl juz zdziesiatkowany…ROD prztrwal tylko w nielicznych wcieleniach…NaROD JACWINGOW juz NIE ZDOLAL… Ale w wielu osobach krew dzielnych wojownikow jacwieskich plynie… Jacwingowie wierza – WIEDZA o reinkarnacji 🙂

   gmos pisal, ze miliony DUSZ SLOWIANSKICH czekaja na WCIELENIE.. A do tego potrzeba Ucielesnionych bytow :
   Niech sie DZIECI POCZYNAJA
   Niech sie plony zyzne plodza
   Niech Dusze Przodkow wracaja

   1. Kalino […] Czy Ty jestes wcieleniem Corki Kaplana (od KAPISZCZE – SWIATYNIA) Jacwingow […] —- Nie sadze 😁

 3. Takie właśnie emocje targają zdezorientowany plebs, który od wieków nie potrafi zrozumieć źródeł trwającego spisku i ciągłych potyczek i wojen z tubylczym stadem o hegemonie i władze nad tym miejscem. Oto ta tajemnica, która pozwoli wam zrozumieć powód i cel trwającego chaosu:
  1. Biblia oraz inne religijne księgi powstała dla niewolniczo traktowanych, nieświadomych mentalnie stad tubylców, wykorzystywanych jako tanich biorobotów. Jest tak słynna i powszechna zarazem, bo została stworzona przez hybrydowe potomstwo Elohim kolonizatorów. Od tej pory MUSICIE TO WSZYSCY ZROZUMIEĆ – istnieje skrywana przed tubylcami kastowość na tym łez padole i długotrwałymi celebrytami, przedsiębiorcami, multimilionerami, politykami mają prawo zostać tylko HYBRYDY I ICH POTOMSTWO i najemnicy , a inni są skrytymi metodami bezlitośnie eliminowani…
  2. Biblia jak i inne religijne księgi przez wieki spełniała i nadal jeszcze spełnia swoją podprogowo zniewalającą rolę, nakazując służalczy stosunek jednocześnie podprogowo oprogramywując religijnie tubylców wobec pozostawionej tu przez tzw. Elohim kasty ich potomstwa krwi jako faktycznych, ukrytych hybrydowych zarządców.
  3. Biblia nie opisuje, jak naiwnie dalej wielu wierzy (katolików i chrześcijan) powstania wyłącznie pierwszych ludzi na planecie, ale powstanie pierwszych humanoidalnych hybryd Caina ( syna wężowej istoty ) i Seta ( smoczego syna, którego Pan „dał” Ewie za zabitego przez Caina Abla ). O wielu innych powstałych, podobnych incydentach na świecie i wielości Edenów ta religijna księga się już nie rozpisuje…
  4. Całe późniejsze hybrydowe potomstwo dokonało się z już wsobnie z istniejącymi podobnymi hybrydami i tubylczymi kobietami.
  5. W początkowym, Elohim zamyśle potomstwo to powstało do wykonywania wszelkich prac kolonizacyjnych i górniczo eksploatacyjnych jako klony ( Adam, Ewa ) i hybrydowe potomstwo, owoc karmicznego grzechu Elohim do wszelkich uciążliwych prac jako tanie bioroboty .
  6. Ponieważ były to istoty sklonowane, lub spłodzone przez Elohim na skutek karmicznego grzechu posiadały poza odziedziczonymi genetycznymi i psychicznymi cechami swych twórców również inne, mocno ograniczone tubylcze cechy, które naturalna tubylcza ludzkość nabywała przez miliony lat w naturalnych procesach karmiczno-reinkarnacyjnych. Tak więc statystycznie poza ograniczoną empatią, brakiem ludzkiej solidarności z tubylcami , równie ubogim sumieniem posiadali w sobie rozbudzone cechy drapieżnej testosteronowej rywalizacji i pasożytnictwa na tubylczej zwierzynie w jaki sposób traktowali swoich humanoidalnych tubylczych odpowiedników. Mieli ogromne hybrydowe problemy z rozmnażaniem się stąd dziwaczne wprowadzone prawa pierwszych władców – pierwonocy i stale ciągnące się za nimi chorobliwe seksualne sekscesy. Zwrot we wzajemnych ludzko hybrydowych stosunkach nie odbył się natychmiast tylko w długim okresie czasu w którym kolonizatorzy i ich progenitura wzięli się wzajemnie za łby w walce o władzę i hegemonie nad tym miejscem. Śmiercionośne wojny atomowe, potopy, ect. to prawdziwe scenariusze tych działań w których niezmiennie ginęli ( i nadal giną ) nie tylko stale aranżowani po obu zwaśnionych stronach tubylcy, ale także Elohim i ich hybrydowe potomstwo.
  7. Całość tego procesu opisana jest na glinianych sumeryjskich tabliczkach odnalezionych w bibliotece sumeryjskiego władcy Assurbarnipala wydana przez Zecharię Sitchina w „Tajemnicza księga Enki” Rzecz w tym, że wszystko, co przyniosła ludzkości ta drapieżna kolonizacja, to trwający do tej pory chaos, totalna durnota i kłamstwa, zwątpienie celu życia, skryta, wielopłaszczyznowa depopulacja tubylców również i tradycyjnie zarazem angażująca ich w stale toczące wojny o zasoby i hegemonię przez dalej nam lucyferycznie ponoć panującą nad światem hybrydową progeniturą, poukrywaną w piramidalnych i lucyfercznych organizacjach i niezmiennych spiskach każdej władzy i religii.
  8. Tak więc historycznie rzecz biorąc wszelkie rewolucje i wielkie wojny, ptrzewroty na tym łez padole łącznie z tymi obalającymi wszelkie systemy, uśmiercające władców, wolnomyślicieli, wynalazców zostały zorganizowane ku przejęciu i dalszemu prowadzeniu władzy przez hybrydowy porządek. Ta grupa trzyma swój ukryty przed oczyma tubylców światowy rząd, porządek, prawie wszystkie na świecie rządy, gałęzie wiedzy, nauki, produkcji, handlu, KONCERNY, BANKOWOŚĆ, własną armie, służby i głębokie podziemnie w razie wpadki instalacje, MEDIA, a utrzymywanej w niezmiennej, niewolniczej DURNOCIE tubylczej ludzkości pozostawiono tylko stale organizowany na świecie i mediach CHAOS, STRACH i IGRZYSKA oraz całą armię dobrze opłacanych wzorcowych wyłącznie ( o hollywoodzkim wyglądzie ) wężowo wyglądających HYBRYD w celu ich naśladownictwa i prokreacji
  9. Dzietność tubylczego gatunku jest globalnie ograniczana masową, szczepionkową sterylizacją i depopulacją, sterylizującymi niszczącymi zdrowie, stosowalnymi w rolnictwie pestycydami i herbicydami, żywności GMO, zatrutej chemią przetworzonej żywności, zatrutej związkami fluoru wodzie, medykamentami, smogu elektromagnetycznym, ect,
  We wszelkich strukturach, organizacjach, rządach, na kierowniczych stanowiskach zatrudnione są dobrze opłacane hybrydy, ich potomstwo lub usłużni lub skorumpowani tubylczy najemnicy. W tym celu stworzono i od młodości oprogramowano całe wybrane narody tzw. bezpaństwowców, ideowców, piewców, religijnych i płatnych morderców i samobójców, służących do skrycie prowadzonej wojny z tubylczą ludzkością.
  10. Posiadają pozostawioną im wiedzę swych ojców, kontrolują i gromadzą wiedzę i spuściznę ludzkości. Podstawiają nam niby epokowe odkrycia, systemy nagradzanie swoich, kontrolują patenty, urzędy patentowe, wykupują i chowają nowe ludzkości odkrycia, kontrolują przez internet budzące się nadzwyczajne tubylcze jednostki, piszą scenariusze nieodległej przyszłości i wiedzą o nadchodzącym ANTYCHRYŚCIE, a więc w przeciwieństwie do Isusa posiadającego mesjanistyczną, hybrydową krew, naturalnej istocie ludzkiej mającej pojawić się i ujawnić ich spisek wprowadzając swoimi działaniami naturalny porządek. Oto czego się nadal obawiają, stale nad tym pracując, wiedząc, że to faktycznie zniszczy ich dotychczasowe, kastowe uprzywilejowanie, wprowadzając naturalny porządek i usuwając rujnującą zasoby i ludzki wysiłek chorą rywalizacje.

  PODAJCIE DALEJ…

  1. Qrde blade, a moja krótka, zawsze ta sama rada dla wszystkich: „Masz serce, to czytaj, słuchaj i patrz sercem, a oczy, uszy i rozum niech są jego sługami, nie wierz nikomu i niczemu, tylko sercu swojemu, aż prawdę w sercu poczujesz, sama przyjdzie”.

   1. Bardzo wielu Słowian i Słowianek przez wieki zaufało sercu i mamy pełno kolejnych hybryd mówiących po polsku. Zwyczajnie chemia serc szuka i wybiera swoje totalne przeciwieństwa, aby jak najbardziej wymieszać geny ewentualnego potomstwa i tak Słowianki pod wpływem medialnego oprogramowania zwykle szukają chudych, wysokich filopatów o dużych dłoniach, długich palcach, brunetów lub szatynów, urzekających ich niskim, samczym ( Herdegena) tembrem głosu, dużych oczach i równie szybko się w nich zakochujących.
    To typowe cechy tzw. „wężowej” budowy ciała. Słowianie zaś wyłącznie wypatrują wątłych, wysokich i chudych o długich kończynach i trójkątnej twarzy kobiet ze swej natury skłonnych do wspólnych cielesnych rozkoszy. To jest wgrane nam przez lata OPROGRAMOWANIE w stylu: Rolnik szuka żony, a ona cieszy się z jego majątku…

   2. qrde blade ,
    znakomita analiza sytuacji.
    Teraz: „odkrecic” pulapki PROGRAMOWANIA

   3. Pamietasz film „Zaklety w Smoka”?

    Na SERCA SLOWIAN tez sa zastawiane PULAPKI i qrde blade to znakomicie zobrazowal.

   1. ANTYCHRYST – to w zamyśle istota, która zakwestionuje hybrydowo-kastowo-piramidalny porządek, gdyż Illuminaci, masoni i lucyferianie się nim posługują.

  2. Jeśli przebudzisz się – nie bedziesz plótł takich farmazonów bo zwyczajnie bedziesz rozumiał. Nie rozumiesz więc tworzysz teorie i prawdy.
   Zastanów się – po co powstała Biblia
   Piszesz – MUSICIE TO WSZYSTKO ZROZUMIEĆ – a ja pytam – po co – jesli to kłamstwo?
   Coś tam wtracasz o lucyperze – po co? Pomysl jakim wiernym jest on sługa Boga ze przyjął na siebie tak paskudną rolę.
   Nic nie podam dalej bo chcę i oczekuję tego ze wszyscy ludzie staną się Jednością. Mam też nadzieję że kiedyś ją poznasz tak jak i ja. Wtedy poczujesz siłę i miłość do wszystkich wokół i bez problemu rozpoznasz siejacych zamęt. Przestań się rzucac na boki – zatrzym się i rozejrzyj dookoła. Rozpoznaj co jest prawdziwe a co jest oszustwem. Potem rusz dalej

   1. E Bodzio, to nie ten etap…. ja wiem, o czym Ty mówisz …. znaczy, domyślam się, o może tak lepiej 🙂 dlatego wiem, jak ciężko jest to sobie poukładać …. (wierny sługa lucyper) musielibyśmy przyjąć że nie ma dobra ani zła …. tylko, że ja nie umiem sobie poukładać w sercu tego, że co niby te dzieci miały się nauczyć? Ja nie muszę tego robić, żeby wiedzieć, że to jest Okrutne, nawet myśl taka nie zaistniała, a co dopiero posunąć się do tego, co robią ONI.

    Nie powiem, że ich nienawidzę, bo moje serce nie jest zdolne do tego rodzaju uczucia już, ale i tak nie wiedze w tym tego, co widzisz może Ty …. a w bezsensie sensu czuję, że to wszystko ma sens, ech ależ to niepoukładane jeszcze we mnie.

   2. „a w bezsensie sensu czuję, że to wszystko ma sens” – GENIALNE❗ 😀

    Myśląca Inaczej,

    wygrałaś Konkurs na Złote Usta Bloga TAW! 💋 Gratuluję!

    (Nagrodę przekażę oczywiście osobiście… 😁)

    *

    Byliśmy wpuszczani w maliny: „dobro” i „zło” nie istnieją, to tylko iluzja percepcji (perception deception).

   3. Tajemna wiedza o aniołach przynajmniej tak wyglądających jest na zasadzie naukowej wiedzy i eksperymentów już do zastosowania. Tymczasem na tubylczym plebsie jest elitarnie bez jego wiedzy na zasadzie masowo przeprowadzanych eksperymentów (CHEMTRAILS , przymusowe szczepienia) wykorzystywana specyficzna operacja na CAŁYCH narodach dalej nieświadomych rozległości skali spisku. Mam nadzieje, że opadnie Ci i tobie podobnie sceptycznym szczęka na temat już teraz dostępnych możliwości –>https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2017/06/20/prometyka-promieniowanie-mitogenetyczne-i-genetyka-falowa-czyli-biofotony/

 4. Seksualizacja jest tylko jednym z wielu elementów rozmiękczania od wewnątrz społeczeństw europejskich państw.

  Kolejnym jest likwidacja suwerennych gospodarek państw opartych na przemyśle i rolnictwie ( dotacje unijne dla rolników mają za zadanie zniszczyć etos pracy rolników. Bo po co pracować skoro unia daje tyle kasy ? ).

  Następnym elementem jest obniżenie jakość edukacji oraz obrzydzanie ludziom duchowości podając im konia trojańskiego w postaci kleru.

  A na końcu zlikwiduje się prawa i wojsko obowiązujące w poszczególnych państwach europejskich.

 5. Gady, szaraki, hybrydy, klony, kwadratowe twarze …. krew, węże, ja pier papier! przecież mi się od już mózg lasuje normalnie i ulewa mi się i ulewa…

  Co do Jezusa/Izusa, że się go boją, zgadzam się, bo on jak nikt potrafi otworzyć serce ….

  I tu, moim skromnym zdaniem, to Serce tworzy Istotę, a nie na odwrót.

  Ileż ludzie jeszcze będą winić? obwiniać? robić podziały? W imie czego, ja pytam?

  Mało się ludzkości oberwało, żeby zrozumiała, złe to złe wek, dobre to dobre idziem w tym kierunku?

  A kto nie chce, jego wybór.

  Co do słów SłowiAneczki, to wydaje mi się, że jej o coś innego chodziło akurat, ale może mnie się źle zdaje.

  A co do wybierania partnerów, tu działa zwykła chemia, serce właśnie nie chce słuchać na jakimś tam etapie życia i w tym problem.

  A kiedyś to się w ogóle gówno do gadania miało, bo przecież wybierano żony/mężów za nas.

  1. Panowie qrde_blade i gmozabija tutaj od dawna prezentują normalnie wojnę smoków, jaszczurek i kogo tam jeszcze z bogami olimpijskimi. Nadal nie chcą zrozumieć kwantowej budowy wszechświata. Bazują na Sitchinie czy Bibli, nie rozumiejąc, że takie proste podziały są niemożliwe. Nie odróżniają, co opisane jest w starożytnych tekstach jako duchowe, a co jako fizyczną rzeczywistość. Adam i Eva to są określenia kolektywne. Żadna pojedyncza istota, żadna linia rodowa. Symbole nie są iluminackie czy sumeryjskie, czy jakiekolwiek. To są wszystko szczątki starej wiedzy, która bardzo bardzo daleko wstecz łączy się w jedno. Własność Ziemian. Starych cywilizacji. Konflikt jest duchowy. Od początku wyklarował się ten podział. Myślę, że to zawsze byliśmy my. Byliśmy zbiorem. Chrystus inkarnował się na ziemi 29 razy przed wcieleniem Jezusa. Nie szukajcie wrogów jaszczurek czy kosmitów. Fizyczne efekty są tylko z powodu duchowych przyczyn. Wszyscy najwięksi mistycy i duchowi mistrzowie, którzy pamiętają poprzednie wcielenia, mówią jasno, że nabycie ich zdolności w poprzednich życiach było wyłącznie powodowane dobrymi uczynkami, moralnością i pomocy każdemu. Zasiewanie nienawiści, strachu, wymyślonych oponentów, to przykładanie jak spacer pod rękę z przeciwnikiem, tam, gdzie chce Cię on doprowadzić.

   1. Tablice przeznaczenia wskazują, że przyszłe konsekwencje hegemonii hybryd zakończą się kolejnym ziemskim resetem i długotrwałym zniszczeniem tego miejsca i oni o tym dobrze wiedzą budując za pieniądze rzekomej eksploracji kosmosu kilkaset podziemnych instalacji. Wszystko to, aby zwyciężyć i pozbyć się zbędnych na tym etapie rozwoju tubylczych, niewolniczych ludzkich stad, ale rozmiar planowanej depopulacji wskazuje, że wyeliminować planują również większość pracujących dla nich tubylczych najemników, ich rodzin i nieświadomych ich planów całej reszty hybrydowych potomków. Ich przodkowie zrobili to samo na swojej planecie, a jak nawet już tubylcy to wiedzą historia po to jest, aby się powtarzać. To naturalnie nie ma nic z lubieniem, tylko zachodzą naturalne procesy karmiczne, tworzące reinkarnacyjne pętle czasowe. Niestety prawdziwce z chorą zapiekłością dążą ku swemu przeznaczeniu i zrobią w tym miejscu to samo jeśli, ktoś z zewnątrz im tego nie przerwie. Cóż czy jednak warto kopać się z narwanym koniem?

   2. Qrde blade bracie, ja nie pisze tego byśmy sprzeczki uprawiali. Doceniam ogromnie każdego kto pracuje nad wiedzą i analizą rzeczywistości. Nie zamykaj się tylko w węższej świadomości tworząc „sztywne koncepcje” bo masz o wiele większy potencjał. Zachęcam wszystkich do działań tylko w kierunku jej poszerzania. Najmądrzejszy człowiek to ten który wie, że nic nie wie. Niektóre tematy są lub nie są prawdopodobne. Można je na wielu etapach odłożyć na później, aż pojawi się więcej danych. Pozostawiając w świadomości wszystkie prawdopodobieństwa. Ciemne charaktery też mają swoją ważną role do odegrania, budzą nas do zaprowadzenia sprawiedliwości. Oni nie mają już żadnej mocy, jest ich garstka już nawet względem tylko mocno wybudzonych jednostek. Po co nad nimi się zbytnio pochylać, szkoda czasu. Zbyt mocne teorie na tym forum, mogą zniechęcić wielu świeżo odwiedzających, praca z kiełkującą świadomością musi być delikatna. A nie 4 metrowymi Reptilianami im w twarz 😉

   3. Dla bardziej wrażliwych istot powstanie nowy blog – już bez Zmór Nocnych… 😁👣🐝🐦🔆💚

    Ten nazywa się Tajne Archiwum, więc z definicji służy ujawnianiu rzeczy strasznych. Ale my robimy to w kontekście Jasnej i Wielkiej Przyszłości Polski, nie po to, by straszyć.

    *

    Ta programowana obłędem „garstka” „elit” zaczyna już wreszcie kumać, że była okłamywana i wykorzystana przez pozaziemskich oraz eterycznych. Obiecano im władzę nad tą planetą – a oni, po wielu nieudanych próbach nareszcie zakumali, że ŻADNEJ WŁADZY JUŻ TU NIE BĘDZIE… 💗

   4. „A nie 4 metrowymi Reptilianami im w twarz 😉” — Ha! Ha! Ha! Ktoregos dnia moj maz zapytal mnie czy slyszalam slowo „reptilianie”, bo ktos w pracy uzyl tego okreslenia w stosunku do warstwy rzadzacej. Dodal z rozbrajajacym usmiechem, ze mnie pyta, bo to ja jestem najbardziej swirnieta z calej rodziny i „zajmuje sie” takimi „glupotami” jak Rezonans Szumana i wibracje Ziemi. Wytlumaczylam mu oglednie co i jak, a on w zadumie pod nosem: „reptilian to ja tam [sejm, parlament] nie widze, ale gady i gadziny jak najbardziej” 😉
    Innego dnia mowi do mnie, ze „udziela mu sie ode mnie” i ze w pracy zaczyna widziec rzedy tych samych cyfr: same jedynki, same czworki i same piatki (ja ostatnio widze najczesciej jedynki, trojki i piatki). Po czym na wdechu: u nas w rodzinie normalnych ludzi to juz nie ma…. Tak wyglada budzenie sie mojego meza. 😉

   5. Super, klasa!… 😁 Już go lubię 👍

    Dobrze się chłopak zapowiada, będą z niego ludzie… 😜

    Och, ile ja bym dał, by dobudzić moich… Lepiej by mi się pracowalo, gdybym miał wsparcie najbliższych…

   6. To wreszcie ciężkie tematy zostawimy. Cudowna wiadomość !
    👏💚💙💛💜❤️

   7. „Oni nie mają już żadnej mocy, jest ich garstka już nawet względem tylko mocno wybudzonych jednostek. Po co nad nimi się zbytnio pochylać, szkoda czasu. ”
    Grzegorzu, nie wiem jak u „nich” z ta moca, ale wciaz bardzo szkodza…a co juz popsuli po krajach, plemionach, RODzinach, LZY PLYNA I NIE WYSYCHAJA….a na kiedy SPRAWIEDLIWOSC…???
    Miliony ludzi wygnana, przesiedlona, zyje wsrod obcych, daleko od swoich…setki milionow ponizane, wykorzystywane na kazdym kontynencie…i mozna wymieniac dalej…
    Nie jest moim celem „zanizac wibracje” i za cene …zreszta, nie jest to wazne…
    Te cierpienia powinny sie juz skonczyc!

  2. Myśląca Inaczej, dobrze Ci się wydaje, mnie nie chodziło o to, by tylko przy wyborze partnera kierować się sercem.
   Nasze serca są przecież sednem nas, gdzie wg mnie zamieszkuje nasza Boska Iskra DUSZA, i to na jakim poziomie świadomości jest nasza DUSZA, taki poziom świadomości kreujemy w ziemskim życiu, nie znaczy to, że jest to stały poziom, gdyż po to wybieramy ciągłe powroty bycia i doświadczania życia na tym łez padole, by podnosić poziom swojej Boskiej świadomości, by dopełniwszy do 100% wrócić tam, skąd przed eonami przybyliśmy, czyli do domu OJCA/ŹRÓDŁA.

   Wśród nas żyją w obecnych czasach Istoty Ludzkie /Ziemskie Anioły/, które są w pełnej ekstazie Boskiej Świadomości, ale przebywają tu na Ziemi w tych ostatecznych czasach w Boskiej misji ratowania nas i wskazywania nam kierunku, w którym powinniśmy podążać.
   A co my z tym zrobimy, to już zależy tylko od nas. Wszyscy, którzy kierują się sercem, zrozumieją i pójdą właściwą drogą ❤

   1. Zgadzam się z Tobą w 100 % moje Serce też tak czuje i nawet „Rozum” się z tym nie kłóci 🙂 a i teraz gdy siedzę w samym środku oka cyklonu , w sobie jestem spokojna i obserwuję już” to”tylko wyciągając jakieś dla siebie wnioski.

    Bo z jakiegoś powodu to Widze, Czuję , Odczuwam, a nie temu Ulegam .

    Myśle czasami też , że zwyczajnie ktoś, a może my rzuciliśmy się na ten padół by nauczyć się Odpowiedzialności w surwiwalu życia .

    Aby nie tworzyć już kolejnego niszczycielskiego życia , bo przecież już to znamy z każdej strony . I nie ma już takiej drugiej ciemnej mocy , której byśmy ulegli , a gdzie i jak się tego najlepiej nauczyć jeśli nie poprzez własne i inne doświadczenia , jak zrozumieć łzy skoro się nigdy nie płakało , jak zrozumieć radość skoro nigdy nie było uśmiechu …

   2. „Wśród nas żyją w obecnych czasach Istoty Ludzkie /Ziemskie Anioły/, które są w pełnej ekstazie Boskiej Świadomości, ale przebywają tu na Ziemi w tych ostatecznych czasach w Boskiej misji ratowania nas i wskazywania nam kierunku, w którym powinniśmy podążać.”

    SłowiAnko Kochana, jakze WIELKA SWIADOMOSC ❤ ❤ ❤

    …wiesz, tym Aniolom sie ciezko zyje chwilami…to nie tak latwo byc IM tu na ZIEMI. Oczywiscie Anioly sa chronione, ICH NIEWINNOSC jest Tarcza, ktorej zlamac nie sposob, ale to nie chroni od cierpienia, pulapek, zawodow, podstepow, szkalowania itd.
    W czasach obecnych (zwlaszcza od jakichs 2- 5-10 lat to sie nasililo …zalezy u kogo) "ciemni" nasilili osmieszanie, intrygi, ponizanie, klamstwa, perwersje, blokowanie zawodowych czy naukowych postepow, blokuja z dzika zajadloscia dostep do jakichkolwiek stanowisk przywodczych, kierowniczych, a ich wyjatkowo perfidnym sposobem ataku jest atak na SERCE -MILOSC : gmatwanie DROG DO POZNANIA Tego / Tej , z ktorym poczac sie moga ANIOLY obdarzone nastepnymi MOCAMI…

   3. CZARNORUSYN po pierwsze >3 ❤ to ode mnie dla Ciebie na początek.
    Po drugie przechodząc do meritum tematu Ziemskich Aniołów to sam dobrze wiesz, że posiadają ONE taką MOC i siłę, że ciężar życia ziemskiego nie ma dostępu do wewnętrznego życia SERCA, wszystkie jak ja to nazywam "SZPILE" życia codziennego choćby najgorszego rodzaju, nie dotykają serca Anioła, są bowiem przez niego traktowane jak krople deszczu , które spływają po "czystych szybach okien/sercu".

    Miłość Ziemskiego Anioła zabija ośmieszanie, intrygi, poniżanie, kłamstwa, rany zadawane IM przez istoty jeszcze nieświadome skutków swoich złych czynów, które jak sam wiesz wrócą do nich z podwójną mocą.

    CZARNORUSYN bądż sobą i siej nadal wokół Siebie dobro i miłość a prawda serca na pewno Cię wyzwoli z matni umysło-serca i staniesz się JEDNO ze ŻRÓDŁEM, czego życzę Ci z całego serca, warto być cierpliwym, wszak cierpliwość to cnota SEERCA. ❤
    W krótce na swojej drodze życia spotkasz Ziemskiego Anioła/JĄ i na pewno spodziewaj się małych Ziemskich Aniolątek 😀

    Pamiętaj MIŁOŚĆ nie zna STRACHU i jest bronią nie do pokonania.

   4. SłowiAnko , dziekuje za zyczenia z Serca 🙂
    „”czego życzę Ci z całego serca, warto być cierpliwym, wszak cierpliwość to cnota SERCA”
    …eh wiem, po eonach wedrowek 😉

    Dziekuje Tobie z Serca OBRAZOWANIE dla mnie szczesliwej przyszlosci 😉 . To ogromna SZCZODROSC z Twojej strony…i MOC !

    Ps.Moj „podpis” w holdzie RODom (RODowi i DOMowi) Czarnorusinow

  3. Przodkowie czekali co najmniej do 28 ❤ lat zycia, aby laczyc sie z Mezem/Zona…WIEK DOJRZALOSCI, nie tylko tej do POCZECIA

   1. A dlaczego akurat w wieku 29 lat ludzie uzyskują dojrzałość społeczną ?

   2. Stawiam roboczą hipotezę, że chodzi o saturnowo-księżycowe cykle, czyli o matrixowe programowanie Życia na Ziemi za pomocą Saturna oraz jego fraktala, „naszego” Księżyca…

    Idę o zakład, że kiedy wykopiemy wreszcie Księżyc z naszej świętej orbity oraz uwolnimy Saturna z krępujących go pierścieni, Życie na Ziemi zacznie zupełnie inaczej się przeJAWIać… 🙂

   3. „ilumy” sie duzo Saturnem zajmuja…wymyslili nawet Saturnalia…no bo kto inny ???

   4. Tak, przejęli Saturna i zamontowali na nim swoją gadzią technologię. Saturn bez technologii jest taką samą żywą istotą jako i Ziemia nasza. Z technologią – jest galaktycznym megapotworem.

   5. „Tak, jest to zintegrowane z cyklami Saturna. W wieku 29 lat uzyskujemy dojrzałość społeczną (przynajmniej teoretycznie 😉).”
    A ja dodałabym jeszcze z 6 lat.

 6. Zniewolenia to gadzie wymysły – system kontroli – uzależnienie od seksu to jeden z przykładów – w każdej dziedzinie życia człowiek został wyposażony w umysł i nim powinien się posługiwać – jeżeli akceptuje gadzie wymysły – znaczy, że wybrał to co mu się podoba – jeżeli komuś się tłoczy taki obraz MIŁOŚCI – TO – TO JEST WYPACZENIE W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI!
  Powlekani gadzim brudem – nie doświadczają Miłości, w której każda komórka śpiewa po akcie miłosnym – oni wolą fizjologiczny stan, czyli coś w rodzaju wypróżniania – do takiej roli sprowadzili MIŁOŚĆ. A WIECIE DLACZEGO?! – BO TO JEDYNA CZYSTA ENERGIA SERCA, którą oni nie potrafią przyswoić, przeobrazić w złą – to dla nich śmiertelny wirus – dlatego tak wypaczają MIŁOŚĆ W UMYSŁACH I SERCACH – oni się jej panicznie boją, bo gdy MIŁOŚĆ wypełni Przestrzeń, po nich nie zostanie nic – nawet wspomnienie zatarte zostanie miłosnym śpiewem SERCA ❤
  Edukacja w Niemczech porażający obraz upadku Zachodu:
  .https://www.youtube.com/watch?v=p5aUDSuruWY

  NAJBLIZSZA ICH KONFERENCJA W LISTOPADZIE W……
  Warszawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Zapomniałam dodać: UWAGA DRASTYCZNE!!!!!!!!!!
   Materiał powala, wchodzisz na własną odpowiedzialność i odkrywasz nowe pojęcia, np. „rzeczoznawca dup” !!!!!!!!!!!!

   1. TVP INFO pokazało 2 czy 3 dni temu wzmiankę bulwersującego tematu- po tej wzmiance- UE odeszła od tematu straszenia POLSKI w kwestii uchodźców!!
    To jest ciąg dalszy materiału w temacie, który się wiąże z tym powyżej: Opublikowany 22 cze 2017
    ,,W ostatnim roku było 77 tys. odebrań dzieci w Niemczech, z czego można mówić o 20 tys. dzieci, które mogą być Polakami lub mieć polskie pochodzenie.”
    Jugendamt barbarzyństwo za Odrą – poruszający film z Berlina
    .https://www.youtube.com/watch?v=7Eqaqwx15JQ
    Apel matek polskich! Niemcy kradną nasze dzieci! Możemy mówić o kilkudziesięciu tysiącach zgermanizowanych Polakach!
    https://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/12083-apel-matek-polskich-niemcy-kradna-nasze-dzieci-mozemy-mowic-o-kilkudziesieciu-tysiacach-zgermanizowanych-dzieciach

   2. „Apel matek polskich! Niemcy kradną nasze dzieci! Możemy mówić o kilkudziesięciu tysiącach zgermanizowanych Polaków!”

    Robili to już z DZIEĆMI ZAMOJSZCZYZNY!

  2. „w każdej dziedzinie życia człowiek został wyposażony w umysł i nim powinien się posługiwać”

   Elaszka najmniej czemu ja dziś ufom to swój własny rozum , bo mam świadomość poprzez doświadczenie jak łatwo się do niego włamać .
   Co do reszty to się zgadzam dlatego kiedyś napisałam ,że w zasadzie to mi ich szkoda….

   Kiedy oni patrzą na Nas pewnie to samo myślą 🙂 a może to własnie jest powodem ich nienawiści , świadomość że tego nie potrafią poczuć ?

   1. Moja Piękna Myśląca Inaczej – tak, mózgiem można bardzo łatwo manipulować- wystarczy dźwięk, niewidoczna fala, podczepienie i już zakłócenie- może nie tak to wyraziłam, ale mi chodziło o UMYSŁ W SERCU – Serce ma swój własny „mózg” i świadomość
    http://davidicke.pl/index.php/artykuly/45-ewolucja/337-serce-ma-swoj-wasny-mozg-i-wiadomo.html

    Co do konopi to wspaniale Wyczuliście:
    w usraelu 90% pacjentów medycznej marihuany raportuje poprawę ogólnego funkcjonowania i znaczący spadek odczuwania bólu! To usrael w bardzo krótkim czasie zalegalizował wstęp do marihuany zwanej medyczną i stał się światowym liderem w temacie BADAŃ oraz EKSPORTEREM MEDYCZNYCH ODMIAN I PRODUKTÓW BAZUJĄCYCH!

    To w usraelu precyzyjnie wyważano proporcjonalność CBD do THC dodam, że grupa „jasnowidzących” wskazała, że tam też jest komponowana składowa CHEMTRAILS (CIECH MA problemy – głośna ostatnio afera w MEDIACH PUBLICZNYCH! – Kulczyk przewidział i się ulotnił, a ostatnio i jego dzieci).

    Ten dzisiejszy PRZEŁOM – LECZENIE Marihuaną widzę jako
    MANIFEST PRZESTRZENI, wielomilowy krok w przód:

    Po Marihuanie jak po kłębku wprost do Serca, do Prawdy, do Korzeni, do RODziny, do Słowian – SŁOWIAŃSKA ŚWIĘTA ROŚLINA NADAŁA KIERUNEK, NADAŁA TON!

    I w końcu czas ten nastał:

    Wakacyjne leżakowanie w KOCHAJĄCEJ ZIELONEJ MATCZYNEJ CZUPRYNIE WYPEŁNIONEJ CZUŁYM ZŁOCISTYM OJCOWSKIM BLASKIEM 🙂

   2. „Ten dzisiejszy PRZEŁOM – LECZENIE Marihuaną widzę jako
    MANIFEST PRZESTRZENI, wielomilowy krok w przód”.

    Manifest Przestrzeni – piękne!
    Dziękuję 💗😀

    Przesiliło nam się❗…. 😁🌱

   3. a może zwyczajnie nam się coś nie daje porozumieć ? np wpisy SłowiAneczki do mnie mało kiedy dochodzą (poczta) 🙂

    Serce ma swój własny „mózg” i świadomość

    A to ja „Rozumiem” w pełni (chociaż jedno ) 🙂

  3. Początek filmu „zabija” że co dzieci muszą robić ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Ku … jego i Mać!!!!!!!

   Ale zapytam, normalnie zapytam, bo jak mnie się tam coś w środku kłóci, to kłóci …..

   Homoseksualizm …. ja znam osoby o danej preferencji, e jakby to nazwać? no, mają inne zapotrzebowanie „tej fizyczności”, natomiast to nie są osoby, które się z tym lansują, o coś walczą, wręcz przeciwnie, ukrywają się i czuję,cże czują się inni, gorsi …. i co, że oni są niedobrzy? czemu tak? bo ja tego nie rozumiem może, albo co? zaś wrzucanie wszystkich do jednego wora …?

 7. TAW nie liczyłam- samo wyszło 🙂
  Coś na uspokojenie, bo dość ostro:
  Leczenie marihuaną zalegalizowane! Sejm przyjął stosowną ustawę autorstwa Kukiz’15! Wyróżniony
  piątek, 23 czerwiec 2017 10:37
  Podczas prac nad projektem, wprowadzono zmiany, zgodnie z którymi lekarze będą mogli ordynować leki, sporządzane w aptece na podstawie recepty, z wykorzystaniem konopi, które mają być sprowadzane z zagranicy.
  Platforma Obywatelska zapowiedziała zgłoszenie poprawek w Senacie.
  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/12086-leczenie-marihuana-zalegalizowane-sejm-przyjal-stosowna-ustawe-autorstwa-kukiz-15

  1. No to, moja Droga, wraz z Przesileniem wskoczyłaś na wyższy fraktal i żyjesz już pełną gębą na Nowej Wzorcowej Matrycy Tworzenia! Gratuluję promocji do następnej klasy! Świadectwo z czerwonym paskiem❗ 😀🐦

   Miłych Wakacji w sercu!

   1. Dziękuję ❤ – tak zdecydowanie to był trudny rok- ale wraz z świadectwem poczułam SŁOŃCE- Świat wygląda zupełnie inaczej i odkryłam Wszechświat wypełniony ŻYCIEM 😀
    Moich RODziców- ICH MIŁOŚĆ i WSPARCIE ❤
    Bywały w moim życiu takie świadectwa z piątkami z dołu do góry- nie maja dla mnie znaczenia, ale te dzisiaj otrzymane jest dla mnie WYJĄTKOWE, bo SERCEM pisane 🙂

   2. Taw a co wspólnego mają wykrzykniki z wskakiwaniem na wyższy fraktal, że tak nieśmiale zapytam?

   3. Zapytałem Elaszkę, czy te jej 22 wykrzykniki (10+12) to była mowa podświadomości, czy celowy zabieg. Jeśli to mowa podświadomości, to znaczy, że Elaszka przeJAWIA się już (tka swą Przędzę Żywota) na wzorcowej, czwórkowej matrycy (osnowie).

   4. To był bardzo ważny przekaz od Elaszki dla Elaszki (za moim skromnym pośrednictwem) w bardzo ważny czas Przesilenia.

    (Nigdy nie liczę ludziom wykrzykników, jeszcze tak nie z
    ześwirowałem 😜,
    a tu cuś mię tknęło, że to może być ważne – więc podliczyłem…
    I się upewniłem, że mój czuj jak zwykle mnie nie mylił…).

   5. Szczęśliwa ❤ Dziękuję za pytania początkowo myślałam, że TAW ma ubaw ze mnie za te wykrzykniki- przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie liczy wykrzykników będąc w ekstazie pisania i powiem, że teraz właśnie boję się używać wykrzykników- wtedy to był spontan- zresztą ja się na znaczeniu liczb nie znam totalnie- wiem, że mnie obserwują i kontrolują (13:13)- PRAKTYCZNIE CO GODZINĘ JEST KTÓRAŚ TAM I ZAWSZE 13!- ostatnio bóle się bardzo nasiliły- krępują moje ciało- ale to na nic, bo moje siły wewnętrzne bardziej się umacniają- TO PRZEKAZ DLA NICH!!! A przez to mam wyraźny sygnał, że jestem na drodze właściwej- sercem wypełnionej- w końcu odnalazłam – PROMIEŃ WSKAZUJĄCY, PROWADZĄCY KU SERCU!!!
    Cieszę się, że TAW W TYM MOMENCIE BYŁ SZALONY i Przeliczył wykrzykniki- Dziękuję Kochany TAW za POŚREDNICTWO- dzięki Tobie odnalazłam siebie po długiej tułaczce w ciemności- TAW JESTEŚ BLASKIEM, KTÓRY ROZŚWIETLA KAŻDY MROK 😀

   6. A jak Ci to wychodzi, że 22 (12 + 10) jest czwórkowe? 12 to 3×4, ale 10 już nie dzieli się przez 4. Samo 22 też nie dzieli się przez 4, choć 2+2 to 4. Więc, jak? bo myślałam kiedyś nad 22… ale bez żadnego rezultatu 🙂

    Z tym liczeniem to można na wiele sposobów 😛 czasem coś wyjdzie, czasem nie.

    Jakieś znaczenie zdaje się mieć dla mnie liczba 57, często się pojawia, często ją dostrzegam, w jakiś pozytywny sposób. „Domowo” mi się kojarzy 🙂

   7. Może coś jest na rzeczy z informacją, z dostarczaniem wiadomości, przekazywaniem jakichś wiadomości… np. często zauważam kurierów, listonoszki 🙂

    Z informatyką nie mam do czynienia, a kontakty z ludźmi ograniczam jak się da 😀 Ciężko mi się przebywa z ludźmi, w głębi duszy za mało dbam o siebie w kontaktach… czasem trzeba by być bardziej wrednym albo robić z siebie i/ lub z drugiego tzw. głupka. Żeby wyjść obronną ręką 🙂

    dzięki za dwójki!

   8. Tak, teraz jest czas, by chronić siebie przed wysysem i jak tylko się da unikać wysysaczy.

    Ja na ten czas odciąłem wszelkie kontakty w realu, nawet rodzinę odcinam. Praktycznie już tylko z bardzo małymi dziećmi się sczajam.

   9. Małe dzieci są „tu i terra”, są żywotne, spontaniczne, zaskakujące ❤ Przydałoby Ci się blisko przedszkole 🙂 Zaskakujący jest kontrast między dziećmi a ich rodzicami (usztywnieni, smutni, zamyśleni, uzbrojeni….)

   10. Na szczęście znam dwie wyewoluowane Przedszkolanki Nowego Paradygmatu (dziecko jest już ukończonym mistrzem). Podejrzewam, że jedyne dwie w Polsce. Ale nawet dwie dają nadzieję całej planecie 🙂 💚🔆

   11. Elaszko wybacz, ze zaczełam brnąć w Twe fraktale ale pomyślałam, ze Taw napisał ogólnie do wszystkich. A to był przekaz od Elaszki dla Elaszki.😊
    A bzzz dopytała jeszcze za mnie.
    Swoją drogą Taw widzi sens w takich szczegółach, na co my nie zwracamy uwagi.

   12. Jeszcze całkiem nie tak dawno też nie zwracałem uwagi na takie „duperele” – dopóki nie zaczęły do mnie „przemawiać” swoją jak najbardziej oczywistą oczywistością…

    Miał racyją rosyjski filozof Pietiagoras, że

    wszystko

    jest

    liczbą… 😁

   13. Szczęśliwa Wiesz przecież, że Cię KOCHAM i absolutnie nie mam Tobie co wybaczać! Ja nie śmiałam zapytać ( choć mnie korciło), a TY Znalazłaś ODWAGĘ I MĄDROŚĆ- bo zadanie pytania to jedno i drugie ❤ Tak znam sposób odpowiadania TAW- ODPOWIADA TOBIE, a RÓWNOCZESNIE W SWEJ ODPOWIEDZI UJMUJE WSZYSTKICH- DAJE PRZEKAZY INNYM- to Piękna umiejętność i to słownictwo- TAW WIELE NAS NAUCZYŁ I teraz bardzo zwracam uwagę na rzeczy z pozoru maleńkie, a jednocześnie tak wielkie- jak się okazuje- mały brakujący puzelek tworzący całość jest kluczem do celu 😀

   14. Dzieci są mistrzami, ale nie tak łatwo odczytać ich przekazy 😀 Zwłaszcza, gdy rodzic zmęczony, śpiący itp. A dzieci nie znają taryfy ulgowej – dlatego bywa bardzo trudno, i bardzo skutecznie zarazem.

    Dzieci żyją jakby w innej rzeczywistości. Reagują na działanie sił, o których dorośli jakby zapomnieli… Dziecko odczytuje intencje drugiej osoby (nawet jeśli ta osoba sobie ich nie uświadamia!), i być może dlatego nie daje się oszukać. Potrafi też nazwać (jeśli już mówi) to, co wyraża dany człowiek, i to dobitnie 🙂 Szkoda, że dzieci z tego wyrastają.

   15. Dziękuję Elaszko za ciepłe słowa ale to nie odwaga a zwykła ciekawość i żądza wiedzy😊

  2. „Podczas prac nad projektem, wprowadzono zmiany, zgodnie z którymi lekarze będą mogli ordynować leki, sporządzane w aptece na podstawie recepty, z wykorzystaniem konopi, które mają być sprowadzane z zagranicy.”

   Dobre i to ale to środek walki , konopie aby były w pełni skuteczne muszą rosnąć na słoneczku , kiedyś już ze 2 lata temu czytałam właśnie że będą chcieli tak to rozwiązać czyli dać nam to o co walczymy bo wiedzą że jest to już przesądzone , poprze maryskę z sztucznych szklarni.

   A musicie Kochani to wiedzieć że tylko ta rosnąca na słoneczku jest pełnowartościowa , więc idziem dalej , niech se nie myślą że z nami tak łatwo .

   I powiem Wam coś tylko nie bijta , sama się już tu dosyć poobijam 🙂 w tv się dzieje normlanie Prawdę zaczynają mówić .

   I nie że oglądam ale chcąc nie chcąc słysze gdy ogladają inni .

   1. Myśląca Inaczej,

    TeleWazeliną nie daj się zwieść – oni teraz Walczą o Dobrowolne Wpłaty od niewolników, bo mają pełną świadomość, że sprzeczną z Konstytucją ustawą NIC już z nas nie zedrą – za bardzo naRÓD się już uświadomił, na ich nieszczęście… 😁

    Po roku – kontrolnie – obejrzałem wreszcie Wiadomości TVP. No, po prostu epoka „późnego Gierka”!…

    Tylko kolor teraz lepszy dają. I montaż sprawniejszy: krótsze, szybsze cięcia (to taki myk socjotechniczny, podświadomość łatwiej absorbuje przekaz). Ale mundre głowy – ciągle te same. Tzn. dzieci i wnuki gierkowych mundrych głów.

    Nic, ale to zupełnie nic od tamtej epoki się nie zmieniło:

    naród nadal szczęśliwy,

    uśmiechnięty
    (teraz nawet ładniej uzębiony),

    z nadzieją patrzący w przyszłość,

    zachwycony kierunkiem Radosnej Zmiany, jaki Przewodnia Partia
    (tradycyjnie, zawsze pod mądrym przewodem) dalekosiężnie nam wytycza… 😁

    *

    (Starsi doskonale wiedzą, o czym mówię, bo młodsi tego nie kumają – i dają się nabierać).

    *

    Konopie podejrzewam o GMO – ich laboratoria myślą daleko do przodu… Obym się mylił.

    Ze Słoneckiem🔆 to łocywista najscyrso prawdo… 🔆😁

    A najlepiej to i leczyć się po całości samym Słoneczkiem bezpośrednio, nie tylko Słońcem za pośrednictwem Ziół… 🙂

   2. „TeleWazeliną nie daj się zwieść”

    i patrz jaki człowiek wciąż głupi w tej naiwności … Jak to dobrze żeś Jest Ty i tą dróżkę prostujesz 🙂

    I obyś się mylił, albo oby stało się i przeszło, że my chcemy konopi z własnych ogrodów i łąk!!!!!

    „na samym Słoneczku bezpośrednio”

    Słoneczko mnie leczy, a bosakowanie dodaje mi zabraną energię.

    ten czas chodzenia w kaaaapciach to jakiś koszmar był …. ale to trza normalnie nienormalnie doświadczyć, aby pojąć.

   3. „Oby stało się i przeszło, że my chcemy konopi z własnych ogrodów i łąk”.

    Jako rzekłaś, tak się stanie.

    Ale nie od razu.

    Pierwszy ważny krok jednak uczyniony 🙂

    I tak w pewnym sensie skapitulowali,
    bo nowa Epoka Burzy i Naporu już ich naparła… 😁

    Czyli się wycofują, są w defensywie.

    Tylko patrzeć jak wyrzucą na śmietnik cesarza Konstantego.

    Szczerze mówiąc, myślałem, że marysię zalegalizują tuż przed samymi Wyborami – by jeśli już przegrać, to przynajmniej z honorem 😉
    A tu masz, babo, placek jeszcze przed żniwami!… 😁

    *

    „Słoneczko mnie leczy, a bosakowanie dodaje mi zabraną energię”.

    Dokładnie tak❗

    „Ten czas chodzenia w kaaaapciach to jakiś koszmar był …. ale to trza normalnie nienormalnie doświadczyć, aby pojąć”.

    Dokładnie tak, ale mugole tego kompletnie nie kumają… 😁👣🔆

   4. Ależ dobry ten placek 🙂

    „by przegrać przynajmniej z honorem”

    HONOR – jakżesz zapomniane dziś słowo, a jakże ważne ….. ja pamiętam jeszcze te ost. szczątki Honoru, niestety ich już dziś nie ma.

    A ci, ci dla mnie to oni żadnego honoru nie mają …. jak można ….? Serce mi mówi: Nie płacz, to wszystko o wiele wiekszy sens ma … ale bosa stopa to by czasami z chęcią zrobiła to, co ją w pięcie świerzbi ….

   5. Myśląca Inaczej ❤ właśnie wczoraj w sklepie zebrała się grupka Pań z kilku wiosek i pojawił się temat PISKÓW W GŁOWIE, USZACH, gorąca i ciśnienia – poradziłam bliższy kontakt z NATURĄ – mówiły, że słyszały o MOCy DRZEW – wieczorem była burza – piski okropne! Wtedy sobie śpiewam myślami i mówię jak bardzo KOCHAM – piski ustępują 😀
    Edukacja w zakresie technologii mind control – Sławomir Wiktor i V – 21.06.2017
    .https://www.youtube.com/watch?v=Qfi5w_njmjY

   6. ” Wtedy sobie śpiewam myślami i mówię jak bardzo KOCHAM- piski ustępują 😀”

    Elaszko ! Serce Ty moje!

    No te piski to masakrator jakiś dla uszu ….wczoraj mnie znowu tu jakieś błyski , co już w sen odpływasz ryp po oczach.
    Aż w końcu mówie tam Ty Plejadan czy też Controlnico po co Ty się tu w ogóle jeszcze ścierasz? , jak ci ulży ,że mnie pomęczysz to się bardzo cięsze że tak pięknę uczucie w Tobie mogę wywołać .

    I nastała cisza 🙂
    Ps może Go zatkało hahahahaha

   7. Jedyna rada to codziennie wystawiać się na Słońce🔆, naturalne witaminki (szczególnie B12, K2) i codzienna bosęga👣 (mało kto wie, że przez stopę też można pobierać witaminki), bo za dużo technologii w powietrzu. Tak o nas czule dbają nasi umiłowani przy-Wódcy 😁

   8. K2 naturalnie ? grupa wit b owszem ale pamiętaj że jedna bez drugiej to niedobre połączenie . Min 3 ,b12 B2 i kwas foliowy .

    A Ponadto Taw ja Ci powiem tak z nami nie tak łatwo…. nawet na wyczerpaniu …uznasz że to głOOpie ale ja wierze , wiem i poczułam coś o czym jeszcze nie pisze .

    Kilka lat temu zachorowałam bardzo, z własnej głOOpty raz organizm mi dał ostrzeżenie , za drugim razem wylądowałam w szpitalu w stanie krytycznym , oczywiście oni w głowe jak? co Pani ? taki stan ? skąd ? tłumaczę głąbom, a oni dalej swoje te pierdoły…. ciekawe jest to że , iż mam świadomość tego ,że nim trafiłam do szpitala, już tak na prawdę nie powinno mnie być ….. lekarz który mnie leczył ? hehehehe powiedział : gdybym nie była jego pacjentką to by nie uwierzył , w moim ciele żyły zregenerowały się choć rzekomo ? taki stan nie miał prawa zaistnieć . Bynajmniej nie w tym stanie…

    Nie bałam się śmierci …. bałam się jak zwykle o tych co tu zostaną a wiem i czuję że jeszcze mnie potrzebują …. wolałabym aby stali się samodzielni w wiecie czym .

    Nie prosiłam nikogo o wyzdrowienie , po prostu nie pozwoliłam sobie jak zwykle na słabość.

    Teraz to zakażenie , recepta na szczepionkę nie wziełam …. nie obyło się całkiem bez leku ,ale szczepionce powiedziałam nie ! i powiedziałam sobie do siebie , będziesz! bo to nie jest twój czas na odejście …

    Siła jest mą mocą , okazuję się że jestem silniejsza niż myślałam

   9. Niestety nie da się skopiować serduszek ,ale moje Serce odpowiada tym samym 🙂

  3. Ciekawe… osobiście też tak czuję, po prostu nie chcę nikogo widzieć o kim wiem, że będzie „ciągnąć”, nawet tzw. psiapsiółek ostatnio unikam (już kilka miesięcy). Z moją rodziną ostrożna byłam już od dawna.

   Nie walczę z tym. Po prostu się z ludźmi nie widuję. Na dodatek padł mi smartfon jakiś czas temu i straciłam większość numerów 🙂 Czasem coś wygląda na szkodę, a okazuje się czymś bardzo przydatnym 😉

   Nawet w niektóre miejsca jakby nie mogę już chodzić, bo za dużo tam z kimś „pogadałam”. Bardzo to jest dziwne zjawisko.

 8. „Konopie podejrzewam o GMO – ich laboratoria myślą daleko do przodu… Obym się mylił”.
  TAW – nie mylisz się …. Bayer i Monsanto dogadali się na 66 mld dolarów.
  Tak to wygląda……

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-gmo/item/102984-monsanto-zainteresowalo-sie-przemyslem-marihuany

  i tutaj jeszcze kilka zdań o tym, co dzieje się wokół – tak w połowie artykułu ..

  http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/102296-glupota-czy-pazernosc-marihuana

  1. Co do pisków które słyszysz, to czy mierzyłaś sobie w takich przypadkach ciśnienie?
   Jeżeli przy zamkniętych oczach widzisz błyski, to albo jesteś jedną z sensytywnych istot zwanych wiedźmami, albo faktycznie masz do czynienia z pobliską energia, wzburzeniem, silnymi przeżyciami, co tłumaczyło by piski w uszach i podwyższone ciśnienie. Nie ma co dalej dywagować, ale uważaj skarbie na siebie, bo jesteś w OKU zainteresowania z którymi ONI walczą takimi właśnie metodami .https://m.youtube.com/watch?v=-I44xN4Y0Y8

   1. Jeśli to było do mnie , to ja wiem kiedy mój organizm jest chory a kiedy nie , teraz jestem Wiedźminem ….? ja pierdole …. może prościej by było kim nie jestem ? To że jestem dla kogoś niewygodna to wiem ale co do reszty to mi już ręce opadają wiecie….

    Już nie wiem czy mi się bradzej chce krzyczeć , czy płakać … skoro mi wystarczyło jedno życie by ogarnąc większość ile Wam jeszcze potrzeba ….

   2. qrde blade ja wiem że Ty chcesz dobrze jak większość z nas … to że próbują ludzi wykosić własnymi rękoma …..mi tego akurat tłumaczyć nie musisz, dlatego ja już czasem nie daje rady wiesz …. i coraz mniej rozumiem was … ale staram się bo przecież „kiedyś” wszystko to dotyczyło i mnie …. co musicie jeszcze przeżyć , doświadczyć aby zrozumieć Prawdę tak prostą że aż bije po oczach?

  1. nie chcę tu absolutnie robić zamieszania, ale co do tego Pana to mam w sobie neutralność i obserwacje, dużo mądrych rzeczy mówi, pomijając już kim jest, a kim nie, daje ludziom tematy do przemyśleń, ale jak trafiłam na filmik, w którym on rzekomo piekło widział, to se myśle, co jest …. ?

   1. Czasami wystarczy jeden gest, jedno słowo i jedna mina. Bo to się właśnie tak zaczyna… stary…. jeden gest jedno słowo i jedna mina….. patos w patogenach

 9. Jak dziś u Was z internetem i połączeniami? U mnie starsznie, i to w całym mieście wszyscy mają problemy. Ześwirowała dziś sieć. Jakby ktoś włączał i wyłączał co chwilę.
  Sąsiedzi mówili, że terminale płatnicze też się zawieszają.

  1. Telefony wczoraj i dzis wariuja polaczenia zwyklych rozmow sie rwa i net cieniutki ale teraz jakby lepiej po deszczu

  2. Cos sie zawieszalo w kawiarence netowej pare dni temu, ale tylko gdy Blog TAWa byl wlaczany, inne strony dzialaly.

  1. Jutro obejrzę do końca i się wypowiem. Cóż, wszyscy wiemy, że 1/4 naszej galaktyki jest pod okupacją i że się tu nami brzydko bawią… Wszyscy wiemy, że nie jest to gra fair play, bo oni mają nad nami przewagę technologiczną. Ale za to my mamy przewagę intelektualną, bo my już wiemy, a oni jeszcze nie, że ich rasa się rozpadnie, bo proces rozkładu ichniego szarego DNA jest już bardzo zaawansowany, a nasze boskie DNA jest już prawie bliskie wzorcowości… 😁

   Oni są w desperacji…

   1. „bo proces rozkładu ichniego szarego DNA jest już bardzo zaawansowany,”
    Moze tu idzie o „martwa WODE” – „miortwaja woda”, o ktorej wspominaja Bracia Rusy???

   2. Obejrzałem.

    Nie zgadzam się z prelegentem, że oni to to robią dla naszego dobra. Oni to robią dla siebie, bo mają w tym własny interes. Łamią przy tym wzorcowe boskie prawo nieingerencji.

    Natomiast zdanie o tak zwanej nauce i nałkofcach mam identyczne.

   3. Dziękuję, ze poświęciłeś czas, cenię sobie bardzo Twoje zdanie.🙂

   4. Nie ma za co przepraszać. Rozumiem, że masz wiele innych ważniejszych zajęć niż oglądanie naszych wrzutek.🙂💛

  2. ,, Cóż, wszyscy wiemy, że 1/4 naszej galaktyki jest pod okupacją i że się tu nami brzydko bawią… ”

   Faktem jest też, że Ziemia z całym swoim aspektem duchowo materialnym nie jest jakimś wyizolowanym miejscem we Wszechświecie i to co na niej się dzieje jest ,,echem” zjawisk czy działań, jakie zachodzą w światach bardziej zorganizowanych, tzw. wyższych.
   ,,Jak na górze, tak i na dole”
   Astral ,,zabawia się” i kontroluje Ziemian, przykład idzie z góry, Ziemianie robią to samo.
   Garstka ludzi ,,zabawia się ” i kontroluje rządy państw, te wywierają nacisk na instytucje, a te z kolei narzucają sposób myślenia i działania na niższe stołki.
   Jak dołożyć do tego to, że wszyscy na każdym szczeblu popisują się jeszcze własną inwencją twórczą, to my, tu na dole, dostajemy w dupala podwójnie, potrójnie, poczwórnie, po entnie, w zależności jak pnie się hierarchia.

   Zastanawiam się czasem jak my na dole potrafimy rozwalić nieprzyjazne dla nas byty w astralu, jeśli dwustu osobowa załoga zakładu pracy nie potrafi sprzeciwić się dla szefa tyrana. I to na planie fizycznym, gdzie do dyspozycji ma się namacalne narzędzia działania( z taczką włącznie ).

   Jeśli szef zakładu ma na tyle sprytu, aby przewidzieć nastroje wsród robotników, to myślicie, że takiej zdolności nie posiada astral, który, ba! … nie musi przewidywać, bo ,,siedzi” w naszych łbach?

   Podejrzewam, ze tu chodzi o coś innego.
   Każdy system, struktura ma swój czas życia, po rozkwicie i nadmiernym napompowaniu po prostu pęka i zapada się wzorem gwiazd, które się wypaliły.

   Jeśli jakaś tu nasza rola, to jedynie taka, by nie ulec kolapsowi i w porę opuścić tonący okręt, by nie pójść z nim na dno.

   Strach, poczucie winy, zaniżona wartość własna to idealne kamienie młyńskie, zawieszone u szyi.

   Ale za to lekkość myśli i uczuć, wyzbycie się balastu obciążeń przeszłości staje się okrągłą beczką, której uczepieni wydostajemy się z potężnych wirów zasysających w ciemne odmęty.
   Wszak każdy człowiek przyszedł tu na Ziemię po coś.
   Najbardziej dla siebie …

   Niosący dobro altruizm największe szczęście daje dla samego altruisty …, reszta korzysta przy okazji 🙂

   1. Prześledź życiorysy: zakładowi tyrani umierają w bólach. Albo na zawał. Ich królowanie jest żałosne. Władza człowieka nad człowiekiem jest iluzją. Chodzi o świadomość. Poczucie władzy posiada tylko ten, kto ją otrzyma od samego niewolnika. Ja nigdy nikomu nie dawałem władzy nad sobą, stąd szefowie zawsze się mnie bali, czuli się przy mnie nieswojo – i robili wszystko, by jak najszybciej mnie wypier…, co dziś wspominam z rozrzewnieniem… 😁

    Nie byłoby na tej planecie niewolnictwa, gdyby nie wyszkolona, zaprogramowana „dusza niewolnika”…

    Jeśli sam nie dasz dupy, nikt cię nie zgwałci – nie ma w ogóle takiej opcji 🔆

    Jeśli jest silne pole świadomości – nikt się przez nie nie przebije.

    Kiedy pracownik zaczyna podążać za stadem – już przegrał.

    *

    Właśnie się zaciągnąłem najświeższym po nocnej burzy poWietrzem i…

    poczułem w nim…

    nadciagające jak grzmot…

    Powstanie Spartakusa… 😁

    Niedługo znajdzie się Pierwszy Polak, który publicznie odmówi płacenia haraczu, nielegalnemu od 1944 roku, mafijnemu państwu o nazwie III RP…

    (Kiedy to piszę, na moim palcu przyjaźnie przysiadła… Młoda Osa… – fraktal budzącego się powoli naRODowego buntu… 😀).

   2. „Niedługo znajdzie się Pierwszy Polak, który publicznie odmówi płacenia haraczu, nielegalnemu od 1944 roku, mafijnemu państwu o nazwie III RP” ——- Swietna wiadomosc! Moze to PIERWSZY OFICJALNIE OBUDZONY z wizji Daniela ?
    [12.01.2016] 18:20
    .https://www.youtube.com/watch?v=kDR6m9Yatlc

   3. A u mnie dzisiaj całkiem przyziemnie, gorąc taki, że oddychać trudno. pani jeżowa wyprowadziła swoją małą pociechę na spacer po ogrodzie, kosów sztuk 6 przyszło po ćwiarteczki swoich codziennych jabłek, ale w domowym markecie zabrakło tego jadła, musiały odejść z kwitkiem, uratowałam dwie topiące się w psiej misce z wodą pszczółki, jedna nieopatrznie mnie użądliła 😀 to tyle i aż tyle jak na tak gorący i duszny dzień, na jakiekolwiek pozostałe sprawy mam ………… 😀
    czekam na deszcz i chłodne orzeźwienie i życzę wszystkim którym się jeszcze coś chce w te upały aby im się spełniło.

   4. Jad Pszczeli to jeden z najbardziej Ekskluzywnych Leków tej przepięknej planety 🐝🐝🔆🐝🐝

    Ma całą gamę zastosowań, leczy m.in. reumatyzm. Heroiczna🐝Pszczoła musiała uznać, że potrzebujesz Jej wsparcia i poświęciła swoje życie, by Cię organicznie doenergetyzować, Droga Anno SłowiAnno!… 🙂

    *

    A ja dziś odkryłem Trzecie🐱Kocię z tegorocznego kwietniowego miotu, które jego mama🐈 przemyślnie zachomikowała na pewnym stryszku. Kocię jeszcze samo nie umie zejść, a jest już zbyt ciężkie, by jego mama była w stanie unieść je w zębach…

    Podstawiłem drabinę, czekamy… 🐱

   5. SłowiAneczko coś dla Ciebie, dla Nas KochAneczko ❤
    Daniel Cankow – Zdrowe spojrzenie na pokrzywę CZ.1
    .https://www.youtube.com/watch?v=smT_9pzXPR4
    Ja po zerwaniu Pokrzywy przy kontakcie z Dąbkiem poczułam wyczuwalny intensywniejszy przepływ Energii!
    Daniel to Istota, którą moje serce odbiera bardzo pozytywnie i myślę co tam u Pana Tadeusza, bo bardzo go brakuje ❤

  1. „Poczucie władzy posiada tylko ten, kto ją otrzyma od samego niewolnika”

   Wielkie to i mądre słowa. Gdyby stały się mottem życiowym każdego człowieka, pojęcie władzy byłoby czystą abstrakcją.

   Słowa takie jak te, prostują człowieka i podnoszą jego wzrok wbity czasem przez zapomnienie w ziemię.

   Dzięki.

 10. Witam serdecznie 🙂 Czytam ten blog od krótkiego czasu i trzeba przyznać, że pozytywnie nastraja, za co serdecznie dziękuję Gospodarzowi i jego Gościom! 🙂 Wybudziłem się dopiero dwa miesiące temu i można powiedzieć, że to cudowne uczucie, człowiek od razu ma więcej energii i optymizmu w sobie 😉 Zaczęło też się budzić moje trzecie oko… W sumie zawsze mi się wydawało, że jestem trochę „dziwny”, gdyż już w podstawówce zdarzało mi się uczestniczyć w sytuacjach, które wydawało mi się, że już gdzieś widziałem… Miałem także inną specyficzną sytuację, już chyba w liceum znalazłem w swoim telefonie krótkie nagranie, a na nim był człowiek, ale w nagraniu było mnóstwo światła, tak jakby ta osoba świeciła… Jako, że przed wybudzeniem byłem wpięty w egregor religijny, to zwyczajnie uznałem to za dziwny zbieg okoliczności, ale teraz już tej pewności nie mam 😀
  Pozdrawiam Was wszystkich gorąco i dzięki że jesteście! 😉

  1. Arnold lo bosze i co na to ksiadz i srodowisko:)).Gratuluje!Najbardziej lubie sluchac biadolenia katodepresantow i innych zombie krzyczacych „co teraz bedzie jak Watykan upadnie albo ostatni papiez zejdzie?” lub „co to bedzie jak sie ufonauci ujawnia a chrzescijansto padnie…lub np islam?” Stare ,zaborcze imadla chca utrzymac ludzi w pionie niewoli ale to sie juz nie uda.
   Masz racje TWA co do przyzwolenia na wyzysk i ucisk kazdego rodzaju. Osobiscie niegdy nie nadawalem sie na dobrego pracownika a lojalny moglem byc do czasu kiedy kots nie probowal mnie wysysac albo innych. Bardzo lubialem ogladac kk ksiazeta ,ktorzy dostawali spazmy nie mogac mi wbic pewnych koscielnych regol ,szczegolnie w czasie spowiedzi.Kiedys jeden taki depresant KKowy pogonil mnie spod konfesjonalu (bylem wtedy w 6 klasie) wtedy juz wiedzialem ,ze nigdy mnie tam wiecej nie zobacza. Bedac we wojsku za komuny mialem takiego oficera politycznego ,ktory wzywal mnie co drugi dzien na pogadanki ideoligiczne i wykazywal wyzszosc komunizmu nad kapitalizmem,obiecujac profity z faktu zapisania sie do parti.Strasznie sie stawialem wtedy a on straszyl mnie aresztem ale w koncu dal spokoj ale oznajmil ze partia mnie nie przyjmie na swoje lono no ale co za strata bo komuna padla za rok..Pozniej po upadku komuny widywalem tego typa na ulicy,uciekal odemnie a mine mial skwaszona ..widok bezcenny.Niestety bedac juz w raju kapitalistycznym zorientowalem sie ze znow jestem w dup..ie .Bedac przed obliczem najjasniejszego sedziego emigracyjnegotylko za to ze jestem Polakiem ,doznalem sugesti iz najlepiej byloby mi z rodzina w Polsce lub tez moglbym sam wyjechac a zone wciazy i 5 letnim dzieckiem zostawic w usa.Nie ugielem sie w zadna strone i wyszedlem z twarza demaskujac jednak system ,a cala sytuacja wyostrzyla moje zmysly na wszelkie obiecywanki w zamian za ulotne materialne kozysci. Zorientowalem sie szybko ze owe taktyki antypolizmu sa stosowane rowniez w raju kapitalistycznym jak i wczesniej komunistycznym a nieustannie i jednostajnie antypolizmu doznajemu na plaszczyznie watykanistycznych hipnoz. Grunt w zyciu to byc soba, nie wykorzystywac innych i nie szkodzic a samemu nie poddawac sie zadnemu wysysowi i wyzyskowi.

  2. Ja się wybudziłem ponad 10 lat temu? Też od zawsze dziwny byłem 🙂 Czasem lepszy dziwak niż ten zdawałoby się normalny gość co „Modli się pod figurą, a diabła ma za skórą”.
   A może to oni są dziwni, a My jesteśmy normalni?
   W demo(n)kracji panuje przekonanie, że większość ma rację, większość jest normalna, a co się nie łapie w ramy „obrazka” to dziwne.
   Gratulacje

  3. „Pozdrawiam Was wszystkich gorąco i dzięki że jesteście! 😉”

   Ślę Tobie, drogi Arnoldzie, równie serdeczne pozdrowienia i bardzo się cieszę, że od wczoraj, od godziny 15:05 słowo „jesteście” możemy zamienić na JESTEŚMY razem z Tobą!

   To prawda, co mówisz o blogu TAWa.
   Taki wszechobecny spokój, serdeczność, wzajemna pomoc, optymizm, wyrażanie swoich myśli i uczuć bez obawy, że się komuś narazi (być może dlatego, że, jak ujął to TAW, goszczą tu sami odmieńcy 🙂 🙂 i każdy tu rozumie inność i oryginalność 🙂 pozostałych) – to wszystko dało się odczuć już na progu.

   A najbardziej wręcz uderzyło mnie, dziwiło to, że w dzisiejszym materią pędzącym, zaśmieconym wszelką dezinformacją świecie są jeszcze miejsca – jak to – gdzie można tak swobodnie mówić o swojej głębi, o miłości, o której każe się ludziom zapomnieć, uznać za antyczny przeżytek.

   Życzę Wszystkim miłego dnia!

 11. Kochani,

  wczoraj nieopatrznie wykrakałem i właśnie nad moją wsią przeszedł straszny huragan. NIE MAM PRĄDU, A BATERIA NA WYCZERPANIU.

  GDYBY COŚ, TO PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ, GDYŻ MOŻE ZDARZYĆ SIĘ POŚLIZG W ZATWIERDZANIU KOMENTARZY.

  No to po żniwach w tym roku.

 12. BABCIA MÓWI:

  Nie wiem co mam robić kiedy chodzę po ulicach,
  Gdy widzę chłopaków jakby w damskich spódnicach,
  Opalone, wydepilowane, wygłodzone,
  Co mam myśleć, czy to oni, czy to jednak one.
  Gdzie te silne uściski, a nie lepkie śledziki,
  Mężczyźni w koszulach zapinanych na guziki,
  A nie t-shirt w stylu emo z portrecikiem Bieber’a,
  Co tu się dzisiaj dzieje? Jasna cholera!

  Oj gdzie ci mężczyźni,
  Oj prawdziwi tacy,
  Oj gdzie te chłopy, gdzie ci fajni chłopacy,
  Gdzie kobiety w spódnicach z biodrami do rodzenia,
  A nie anorektyczki z miłością do głodzenia.

  Babcia mówi oj uuuu
  Babcia mówi oj uuuu

  Co też dzisiaj dzieje się z babami ,
  To nie chłopy za babami tylko baby za chłopami,
  Chcą stawiać w restauracjach, dobrze zarabiają,
  Jak wyjmiesz gotówkę to opi********,
  Niezależne, dzielne już chłopa nie potrzebują,
  Chcąc równouprawnienia i ciągle protestując,
  Czego w końcu chcecie z piekła rodem stworzenia,
  Babochłopów z jajami i facetów do rodzenia,
  Łażąc w spodniach do kolan z ogolonymi głowami,
  Bez bioder bez cycków zawalone kolczykami,
  A potem ryczą po nocach na księcia czekając ,
  Z popcornem i kotem pod ręką na facetów narzekając.

  Oj gdzie ci mężczyźni,
  Oj prawdziwi tacy,
  Oj gdzie te chłopy, gdzie ci fajni chłopacy,
  Gdzie kobiety w spódnicach z biodrami do rodzenia,
  A nie anorektyczki z miłością do głodzenia.

  Babcia mówi oj uuuu
  Babcia mówi oj uuuu

  Nie wiem co mam robić kiedy chodzę po ulicach,
  Gdy widzę chłopaków w pomalowanych licach,
  Z ogolonymi paszkami, rączkami i nóżkami,
  Popieprzają na zakupy z damskimi torebkami.
  Gdzie mężczyźni waleczni co kobiety zdobywali,
  I mężczyźni stateczni, którzy wiecznie nie zdradzali,
  Faceci co nie ryczą jak zobaczą małą muszkę,
  Faceci co nie beczą z braku laku w poduszkę.
  Gdzie kobiety w długich włosach, chcące dużej rodziny,
  Przynoszące raz do roku ciążowe nowiny,
  Gdzie kobiety, które co dzień na swych mężów czekają,
  Piorą, prasują, gotują i nigdy nie narzekają .

  Oj gdzie ci mężczyźni,
  Oj prawdziwi tacy,
  Oj gdzie te chłopy, gdzie ci fajni chłopacy,
  Gdzie kobiety w spódnicach z biodrami do rodzenia,
  A nie anorektyczki z miłością do głodzenia.

  Babcia mówi oj uuuu
  Babcia mówi oj uuuu
  Babcia mówi oj!

  Piosenka: https://www.youtube.com/watch?v=NKl0MTW-dtk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s