Paweł Bednarz – obrońca praw człowieka, prezes Funacji im. Dobrego Pasterza (fot. Krystian Maj)
Pojedynczego człowieka można bardzo łatwo spacyfikować, szczególnie gdy się jest drugą osobą w państwie bezprawia i ma się pod sobą cały państwowy antyobywatelski aparat opresji, ale pytanie raz zadane przez obudzonego Polaka spacyfikować się nie da – zostanie podchwycone przez tysiące wrażliwych ludzi i brzmieć będzie wysoko, dopóki treść w nim zawarta nie prześwietli się do imentu.

Gość Klubu Parlamentarnego Kukiz’15 Paweł Bednarz, prezes Fundacji im. Dobrego Pasterza z Sosnowca, został spcyfikowny przez straż wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego po zadaniu bardzo niewygodnego dla obecnie rządzącej ekipy

pytania o procedurę sprzedaży (rozdzielanie rodzeństwa) oraz dalszy los sprzedawanych na Zachód Polaków z domów dziecka,

a więc istot najbardziej bezbronnych z bezbronnych, których żadna zbrojna po zęby straż przyboczna nie broni i bronić nie zamierza.

Za Pawłem Bednarzem z Fundacji im. Dobrego Pasterza z Sosnowca, która zajmuje się dziećmi w trudnej sytuacji materialno-bytowej, zadajemy i my pytania, które zadawać należy:

 • Dzieci z domów dziecka pytają, kiedy przestaniemy sprzedawać je za granicę?
 • Dlaczego w wyniku sprzedaży młodych Polaków rozdziela się ich od rodzeństwa?
 • Ilu Polaków rocznie zostaje sprzedanych na Zachód?
 • Jaki jest dalszy los sprzedanych na Zachód Polaków?
 • Czy jakaś państwowa lub pozarządowa instytucja monitoruje dalszy los sprzedanych na Zachód Polaków?
 • Czy wykorzystywane i uśmiercane w satanistycznych rytuałach (o czym w niezależnych mediach na całym świecie coraz głośniej) na terenie m.in. USA oraz Włoch (międzynarodowa mafia satanistyczno-pedofilska z udziałem m.in. amerykańskich polityków) dzieci nie pochodzą najzupełniej przypadkowym przypadkiem również z Polski?

To są pytania fundamentalne. Odpowiedź na nie musi być równie fundamentalna – jasna i udowadnialna. W sprawach tej wagi należy się wszystkim Polakom wyczerpująca rzetelna informacja, a nie pacyfikacja podnoszących tę kwestię odważnych rodaków.

– Dzieci z domów dziecka od roku proszą, żeby ich nie sprzedawać za granicę i nie rozdzielać z rodzeństwem. Robimy to non stop. Zawiadomieni są minister sprawiedliwości, pan prezydent i pani premier. Cały czas dzieci są rozdzielane do różnych rodzin. Rzecz się dzieje nagminnie. Proszę o interwencję

– błagał wicemarszałka Ryszarda Terleckiego w imieniu przerażonych i straumatyzowanych dzieci z domów dziecka Paweł Bednarz, prezes Fundacji im. Dobrego Pasterza.

Bednarz wyjaśnił, że wnosi o sprawdzenie wszystkich przypadków adopcji zagranicznej od wejścia w życie ustawy z 2011 r. o pieczy zastępczej, która nie zapewnia niestety żadnego bezpieczeństwa sprzedawanym na Zachód polskim dzieciom.

– Okaże się, po ilu dzieciach ślad zaginął – dodał Bednarz.

W antyludzki proceder handlu polskimi dziećmi zamieszany jest również Kościół katolicki w Polsce. Zgodę bowiem na adopcje zagraniczne wydają trzy ośrodki adopcyjne w Polsce, w tym jeden katolicki. Większość dzieci z polskich domów dziecka jest wysyłanych do Włoch. O nieludzkim procederze handlu polskimi dziećmi został osobiście przez prezesa Fundacji im. Dobrego Pasterza powiadomiony kard. Stanisław Dziwisz, który – podobnie jak „polskie” władze – nie robi w tej sprawie zupełnie nic. A handel polskimi dziećmi to zbrodnia na Narodzie Polskim, która musi być ścigana do skutku – bez przedawnienia – i karana najsurowszymi karami.

TAW

Więcej na ten temat czytaj również na:

https://www.monitor-polski.pl/czy-polskie-dzieci-sa-sprzedawane-na-rytualy-satanistyczne-do-usa-i-innych-krajow/

http://fundacjadobregopasterza.pl/

https://www.facebook.com/fundacjaDP/

17 myśli w temacie “Co się dzieje ze sprzedawanymi na Zachód polskimi dziećmi?…

 1. Jakis czas temu, po skandalu jaki wywolaly gwalty 2 typow zyjacych „w zwiazku” (ktorzy „zaadoptowali” chlopca) na malutkim chlopczyku pochodzenia rosyjskiego, Pan Prezydent Putin po prostu zakazal jakiejkolwiek „adopcji” dzieci rosyjskich za granice.

  Tak trzeba BRONIC SLOWIANSKIEGO DNA i chronic nasze dzieci przed cierpieniami !

 2. Einstein..ktorego to zona SERBKA napisala doktorat, ale ze dla kobiet trudniej bylo otrzymac katedre, to maz poszedl na obrone…i kto tak naprawde pokazal teorie wzglednosci ? nie pisze „odkryl” bo Straznicy Wiedzy slowian wiedza o wielu prawach wszeczswiata…po prostu to sobie przypominaja…tak jak zona pana E.

  …nie wspomna nawet o TESLI, tez SERB 😉

 3. Nikt nie dba o siebie i innych ludzi.
  Wszyscy chcą tylko decydować, kto, kim i jak ma rządzić.
  W cywilizacji zwanej łacińską omotani tym chceniem nie zauważają, że Jezus dał ludziom władzę nad złem, a nie nad ludźmi.
  Tą przeforsował faryzeusz Paweł z Tarsu (Rz 13,1-7) pod nazwą ewangelii – akurat odwrotnej do tej, którą głosił Jezus.
  Chrześcijanie to uczniowie Pawła (Dz 11,25-26), który kłamstwem zapisanym w Ga 2, że Jezus Apostołów posłał tylko do obrzezanych, a jego – do pogan, „zmusił” pobożnych naiwnych do realizowania swoich zabójczych pomysłów na zbawianie (1Kor 5,5 itp.).
  Handel dziećmi to spory kawałek piekła na ziemi tworzonego wg projektu Pawła przez chrześcijan.

  1. Siedzę i płaczę i nie mogę przestać , jak ? czemu ? pytam….

   Co do Putina zawszę głośno mówiłam nie taki Wariat jak go malują …..

   Krystyno Serce Waleczne 🙂 Masz rację Nie tego Chrystus nauczał .

   Niech twoja mowa będzie tak, tak , nie , nie a co reszta od Diabła pochodzi.

   Więc mówię głośno NIE! złu wszelkiemu, i gdzie nie pójdę głośno to wyrażę , choć malutka osoba jestem nie na darmo głos donośny mi dano .

   Dziękuję Taw za Twą odwagę i Panu Bednarzowi , głośno mówiłam i mówię JEDEN człowiek potrafi zrobić więcej niż stado baranów na górze bęczących .

   1. SŁOWIAŃSKI

    LEW

    BUDZI SIĘ

    BARDZO

    POWOLI,

    GDYŻ

    NONSZALANCKIE

    „LENISTWO”

    JEST

    JEGO

    PRZYRODZONĄ

    EWOLUCYJNĄ

    CECHĄ… 😉

    Ale zamiast płakać, pomyśl sobie lepiej, co się będzie działo na Prerii, gdy już się wreszcie

    dobudzi… 🔆 🔆 🔆🔆

   2. „Ale zamiast płakać”

    ….łzy uwolnić się chciały , więc im na to pozwoliłam, a uwierz nie należę do kobiet płaczliwych…. czasem coś z Ciebie ujść musi, by nowemu miejsce zrobić 🙂

    „pomyśl sobie lepiej, co się będzie działo na Prerii, gdy już się wreszcie

    dobudzi…”

    Nie muszę myśleć, bo Ja TO CZUJĘ !

    Nadchodzi WIELKIMI KROKAMI…. 🙂

    I jakże me serce się raduje, że może być choć małą cząstką tego.

   3. No jakże ja kobiałka o śluzach Makaronowych pisać ma ?, no co Ty ….:) no doobra niech bedzię wiadomo że się nie obyło ….

    jednak Panie Tawie choć serce boli to i czuję paradoksalnie 🙂 że trza dupę z krzesła brać i coś cokolwiek robić a gdy się zrobi przyjdzie zaś czas na Makaronowe Kluchy 🙂

   4. Myśląca Inczej,

    ja swoje komenty piszę z kokpitu, więc nie zawsze zerkam, pod jakim tekstem dyskutujemy. Dopiero teraz zobaczyłem, że to tak poważny temat – a ja Ci tu o Macronie-Makaronie plotę…

    Przepraszam, bo już teraz widzę kontekst sljozów Twoich…

    Ale może to „przypadkowe” rozluźnienie gęstych energii też było potrzebne…

    .https://youtu.be/savCAd6RyPI 🐋🐳

   5. Taw nie ma za co przepraszać , niech przeprasza ten kto winny. A pomyłki rzecz ludzka 😛

  2. Tak Krystyno! – zatem włos na głowie, gdy ta informacja się pojawiła: ,,Na prośbę Papieża Franciszka watykański szpital Dzieciątka Jezus będzie niósł opiekę medyczną dzieciom w Syrii. Wcześniej podobny projekt ruszył w również dotkniętej konfliktem zbrojnym Republice Środkowoafrykańskiej. Nową inicjatywę zaprezentowano w Rzymie na kongresie zatytułowanym „Syria. Dzieci i wojna, ukryte rany”. Szacuje się, że w tym bliskowschodnim kraju działania wojenne dotykają każdego dnia aż 6 mln dzieci, a połowa z nich w ogóle nie wie, co to znaczy, żyć w pokoju, bo nigdy go nie widziała.
   Projekt leczenia wojennej traumy u syryjskich dzieci zaplanowany jest na trzy lata!!!!!!!!!
   http://prawy.pl/50415-caly-swiat-leje-krokodyle-lzy-nad-syria-ale-to-kosciol-katolicki-zadbal-o-los-dzieci/

   1. Ja pierdziele z jedynym tematem świata nie okrążyła a tu już z nastepnym trza biec!

    A wiecie co jest dramatycznie śmieszne ? Kiedyś chciała pojechac ja do Afryki w ramach wolontariatu i zaczeła ja grzebać co i jak , że Ty chcesz pomóc? a pffy dostać się tam to jak gra na loteri….i tam masz większe szanse wygrania .

    Ja Wam powiem kobiety, że my się podzielić jakoś musimy jedni w teren inni blogi jak Taw mówi zakładać , bo takie tempo jakie oni w swych działaniach narzucili ….

  3. Cos ty dziewczyno tak sie uwziela na swietego pawla? Wszystko wokol niego obracasz. Jakies osobiste uprzedzenie , czy co? A moze jakis Pawel ci za skore zaszedl i stad ta twoja ciagla awersja i obwinianie go za cale zlo? Gdyby ludzie mieli wladze nad zlem to nie byloby ani grzechu, ani piekla, ani smierci , ktora wynikla z grzechu pierworodnego. Pan Jezus dal nam zycie i wolna wole abysmy dokonujac dobrych wyborow zasluzyli sobie na Niebo…albo wybierajac zlo sami wybrali pieklo. Niektorzy wybieraja zlo, bo sluza nie Jezusowi a szatanowi. Ty sie odwal delikatnie ujmujac od chrzescijan , bo czuc na kilometr od ciebie jakas wroga sekte. To nie chrzescijanie handluja ludzmi i organami. To nie chrzescijanie podzynaja sobie sami gardla.

 4. Bo jak my tu tak wszyscy ten makaron nawijać będziemy to kto pytam dupska kopać bydzie ? 😛

 5. W dniu dzisiejszym dostałem pismo z Prokuratury Krajowej informujące mnie, że moje doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa, o czym pisze i mówi Paweł Bednarz, zostało przekazane do Prokuratury Okręgowej w Katowciach. Myśałem, że nie będzie żadnego odzewu. Oby coś się ruszyło. Sława!

  1. Oby Oby i Oby , wiecie przypomniało mi się jak kiedyś pokazano w Tv rodzine zastępczą co dzieci w beczułki pochowała takie chyba na piwo , w tym dniu coś we mnie pękło ….. pamiętam to jak dziś , tyle że mnie zalawirowało na drugą stronę , złości tej takiej złej złości …. dziś chodząc boso po trawie pytałam czego w sobie nie lubisz najbardziej ? bezsilności …..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s