Tak będzie wyglądała Polska już niedługo, tzn. w 22. wieku

nostr-wielka-lechia(źródło: amerbroker.pl)

Nostradamus odczytywał jedynie potencjały przestrzeni, więc przy tej wizji w kilku kwestiach się machnął. Tak będzie wyglądała Polska nie w 23., lecz już w 22. wieku. I nasze zachodnie granice będą przesunięte nieco bardziej w lewo.

Kto nie wierzy, jego prawo. I tylko tyle na dziś.

 

 

Advertisements

24 thoughts on “Tak będzie wyglądała Polska już niedługo, tzn. w 22. wieku

 1. Cześć , odnośnie tych przepowiedni Nostradamusa . Jeśli zachód Europy i USA się zmieni na lepsze (wyprowadzą wojska z innych krajów , przestanę kierować się energią pieniądze a wejdą na poziom serca , nauczą się pokory , głód na świecie zniknie poprzez pomoc bogatej północy świata) to ta przepowiednia co do zachodu Europy i świata będzie inna. Hordy Mahdiego też się włamią bo Europa się połączy w jedność z Azją np , zachód wróci do korzeni europy a nie zasad eurokołchozu :)-religie też się posypią to wojen religijnych nie będzie -bo ludzie zobaczą w innych swoich braci i siostry jak mówił Jezus . Też zgodzę się że Unia Słowian ponad 300 mln ludzi w Europie już się formuje -widać to przy Grupie Wyszechradzkiej która dogaduje się z Władimirem . Zasadnicza kwestia odnośnie CETA skoro połowa krajów się sprzeciwia otwarcie Orban +Austria Niemcy Francja Belgia itd (w sensie liderzy) oraz demonstracje w tych krajach rzędu kilkaset tys. ludzi- to jakim cudem tylko Belgia to zawetowała zgodnie z informacjami reżimowej telewizji :D. ?
  Przewidujesz w którym kraju narodzi się Krak III? zgodnie z Nostradamusem złączy wszystkich Słowian w jedną Unię Lechicką. Pozdrawiam i dziękuje za twoją pracę .

 2. Wiara w satanistyczne przepowiednie ma naturalnie duże związane z rozbrajającą naiwnością, ślepotą i durnotą tubylców szanse na powodzenie, co jest oczywiście realizacją prawa Maharashiego natomiast jest jedno małe, ale jak zwykle dotyczące sedna zaistniałych zmian. To według wszelkich szans nie będzie już ani Polska, ani starożytna Lehia potomków Pol-Lehi, tylko szykowany na wielką skalę POLIN, wiadomy twór nadal zarządzany przez hybrydowy NWO porządek. Ot i macie swoje durne marzenia…

  1. NWO nie przejdzie. Z prostego powodu. Lawina Wielkiej Zmiany ruszyła i Wielkiej Pobudki Słowian nie da się już zatrzymać. Już nikt ani na tej planecie, ani poza nią nie jest w stanie jej zatrzymać.

   Gady o tym wiedzą. Ale – jak to u nich bywa – grają do samego końca. Dopóki jeszcze cokolwiek mogą.

   Mapa z wpisu to nie „satanistyczne przepowiednie”, lecz bezpośredni odczyt z listwy czasowej Wielkiej Zmiany.

   Sytuacja widziana na mapie po prostu się wydarzy, bo pół roku temu właśnie na tę linię czasową weszliśmy. Będzie to oczywiście słowiański sojusz wielojęzycznych plemion. Ale tak naprawdę będzie to jeden wielki Organizm, na wzór starożytnej Lechii.

   Bez względu na początkowy sceptycyzm wielu, tej Fali nikt nie powstrzyma. Nie ma szans.

   1. Szykowana nam i powszechnie zapowiadana totalna wojna ma za zadanie totalnie zniszczyć te plany i marzenia i to wszystko bardzo regularnie w swojej zaplanowanej misterności jest ad-hock realizowane ( kolejny rozbiór Polski ). Obce służby, wojska, rozpylane nad światem miniaturowe nanochipy ( w wodzie i napojach ), przymusowe szczepienia, ect. to dowód na to, ze ONI też czytają z Waszej listwy tyle, że przynajmniej z kilkudziesięcioletnim wyprzedzeniem. Podobno optymista, to niedoinformowany pesymista, a ONI już wiedzą, że nie będziemy chcieli się wzajemnie zabijać, więc dziwacznie zadbali, aby po obu stronach konfliktu poprawiono wojenne doktryny na te niszczące globalnie chemiczne, biologiczne i termojądrowe, które już wykorzystuje się lokalnie w Jemenie, Iraku, Syrii i jak niewielu wie już wielokrotnie w skrytej starożytnej historii planety były przeciw tubylczej ludności nie raz użyte !

 3. Specjalnie dla rzekomo pewnego, postawionego przez TAW ponoć 100% argumentu, że żadnej wojny nie będzie wyprzedzam dalsze, przyszłe fakty podając następną, ponoć samo sprawdzalną wróżbę dotyczącą NY.
  <https://youtu.be/GlsKaxQipd8
  To nie jest absolutnie ich wojna, tylko tubylców. Ich jest jedynie zaplanowany i realizowany spisek…

  1. Polska jest już chroniona i porządnie energetycznie zabezpieczona.

   Ziemia też jest chroniona. Przez ziemskie i pozaziemskie siły. Żaden nuklearny wybuch nie wchodzi w grę, bo to by zbytnio zaburzyło harmonię Uniwersum. Ciemnym siłom i tak na bardzo wiele pozwolono w tej grze, ale są jednak pewne niepodważalne granice tego eksperymentu, poza które Ciemni nie podskoczą.

   Teraz oni są już odłączeni od zewnętrznego zasilania – i jedyna energia, jaką mogą tu uzyskać, pochodzi z naszych lęków. Dlatego media głównego nurtu dezinformacji tak usilnie straszą wojną. Nie dajmy się w to wciągać 🙂

   Wojen już więcej nie będzie. Zakład? 🙂 TAW

   1. Masz może jakieś informacje kiedy rozpadnie się UE-unijny euro-kołchoz ? I czy z przyczyn migracyjnych czy zapaści banków i bankructwa systemu finansowego ?

   2. Skoro wojen już nie będzie, to i migracji. Wg mnie ani krachu finansowego, ani oczekiwanego resetu również nie będzie.

    Jak uważnie obserwuję Falę Wielkiej Zmiany, na razie odbywa się to wszystko spokojnie, w sposób bardzo ewolucyjny. Przynajmniej w Polsce. Było co prawda trochę imigranckiego strachu, ale Polakom wyszło to na dobre, bo zaskutkowało Wielką Pobudką Słowian i odsunięciem agentury PO od władzy.

    Wg mnie UE rozpadnie się raczej spokojnie, poprzez spokojne wycofywanie się z niej kolejnych państw (wyjście i rozpad Wielkiej Brytanii, wyjście słowiańskiej Grupy Wyszehradzkiej) itd. Jestem pewien, że niedługo usłyszymy o kolejnych secesyjnych referendach. Inteligentni młodzi ludzie w Europie mają już po prostu dość kołchozowych absurdów i coraz bardziej zaciskającej się obręczy wokół ich osobistej przestrzeni wolności.

    Tak to widzę na dziś 🙂

 4. Ok dzięki za odpowiedź . Z tego co piszesz wynika że to raczej nie PiS wyprowadzi Polskę z UE. Wynika z tego że zrobi to albo wzmocniona po następnych wyborach partia Pawła Kukiza i/lub front pozostałych partii anty-systemowych (J. Korwin -Mikke , Grzegorz Braun , Marian Kowalski itd ) bo PO i Nowoczesna raczej nie dojdą w następnych wyborach do władzy , a z PiS nie wiem co będzie-jak się budżet nie będzie spinał -ale póki co sprzątają 🙂
  Mówisz że wojny nie będzie ale czy CETA i TTiP z trującym rakotwórczym jedzeniem i GMO-to też nie jest wojna biologiczna/chemiczna z obywatelami Ziemi.

  1. Tak, CETA i TTIP to jest jeden z pomysłów ciemnej strony mocy na depopulację. Ale depopulacja jest fizycznie niemożliwa.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/10/28/nowy-porzadek-swiata-nwo-nie-przejdzie-wzrost-populacji-ziemian-poza-ciemna-kontrola/

   Im tak naprawdę chodzi jedynie o Słowian, a w szczególności o Polaków. Ciemni mają bowiem wgląd w linie czasowe, więc wiedzą, że słynna „iskra” Wielkiej Zmiany na Ziemi wyjdzie (już wychodzi) właśnie z Polski 🙂

   PiS nie wygra wyborów za 3 lata, bo Polacy do tego czasu oprzytomnieją.

   Oprócz Kukiza do sejmu wejdą (po raz pierwszy) środowiska naprawdę alternatywne. Korwiniści, przy pełnym szacunku dla nich, nie ogarniają jeszcze niestety całości tej kuwety…

   1. Za 3+ lata to już ani Sejmu nie będzie ani żadnej mafijnej organizacji typu partia.

    Zmieni się i ustrój i wiele innych rzeczy….
    a i mnóstwo dinozaurów wyginie…..

 5. Obawiam się iż będzie „nieco” większa a i tego pederastycznego dzyndzla na zachód od Belgi już nie będzie na wierzchu morza widać.. Ani żadnego miejsca jakie da im schronienie. A trochę się trudno mieszka mając nad sobą do tlenu jakieś 2 kilometry wody. Przynajmniej oczywiście…. ;p

 6. Póki nie ma mrozu po moim osiedlu błąkają się bezdomni.
  A głodnych, chorych, zadłużonych, wystraszonych itd. trudno zliczyć.
  Wszyscy MUSZĄ wierzyć, że z nędzy i poniżenia uwolni ich poznawanie korzeni oraz poglądów ludzi występujących w mediach.
  Brzuchy i uczucia MUSZĄ napełniać wiarą w przepowiednie, wróżby, czczeniem królów i symboli.

  A może wreszcie ktoś pomyśli po co kobiety rodzą dzieci i co IM do spokojnego macierzyństwa trzeba. Na pewno nie królów, symboli, korzeni, nędzy i wróżb.
  Tylko mężczyźni się bez tego nudzą.
  Może bóle rodzenia zahamowałyby ich nieżyciowe, zabójcze mrzonki?
  Przeniesienie trudów brzemienności na mężczyzn byłoby największym i najpożyteczniejszym ludzkim osiągnięciem.

  1. „Póki nie ma mrozu po moim osiedlu błąkają się bezdomni.
   A głodnych, chorych, zadłużonych, wystraszonych itd. trudno zliczyć.”

   Pani Krystyno, uznanie glebokie dla pani Wielkiego Prawdziwego SERCA!!!
   Zauwazyla Pani cierpiacych i glodnych.

   Jezeli jestesmy ludzmi, to POMOZMY IM, bo inaczej NIKT w KOSMOSIE, zadna dobra „Swietlista” Strona NIGDY nie uwierzy, ze ludzkosc moze doskonalic sie duchowo.
   Jezeli jeszcze jutro, DOSLOWNIE- jezeli jeszcze jutro beda w Polsce bezdomni i glodni, beda chorzy i opuszczeni, to NIGDY zadna Sila Swiatla nam nie pomoze !
   Wielka czy niewielka Lechia nadejdzie, gdy POLACH POLACHOWI BEDZIE BRATEM. A dla BARATA jest miejsce w domu i przy stole !

 7. Mam nadzieję, że przy okazji przesuwania granic wszystkomogący i wszystkowiedzący nie przesuną mających jeszcze dachy nad głowami z mieszkań na ulicę.

  1. No właśnie nie Królestwo. Przyszła Polska (nazwa się zmieni) nie będzie miała króla, gdyż WSZELKA WŁADZA JEST UZURPACJĄ.

   Władza jednej istoty nad drugą jest uzurpacją i złamaniem pierwotnych, wzorcowych, macierzystych, organicznych kosmicznych Boskich praw.

   1. To będzie Ustrój Serca i Wolnego Ludzkiego Ducha ❤ 🙂 – na jaki od stworzenia świata zasługujemy. Wszelka władza bowiem jest uzurpacją. Wszelka. Również boska. Bo rządzą tylko bogowie-uzurpatorzy. Prawdziwy Stwórca nie rządzi, lecz SIĘ przeJAWIa.

   2. Prawdziwy Stwórca 2000 lat temu nie uczył ludzi rządzić ludźmi, tylko uczył ich przeganiać złe duchy w czeluść oraz „reperować” to, co one zepsuły, czyli uzdrawiać chorych mocą Bożą, powiększać tą moc w tych, których organizmy nie radzą sobie z uzdrawianiem chorych miejsc.
    Bo – jak słusznie zauważają ci, którzy to robią – żywe organizmy same potrafią dbać o swoje zdrowie; zabliźniają rany, łączą złamane kości i nawet nie wiemy, co w naszych wnętrzach działają, byśmy byli zdrowi. Ale czasem uszkodzenie jest większe, niż życiowa moc chorego, więc trzeba ją z zewnątrz powiększyć.
    Tego uczył Jezus i chce, żeby to wszyscy umieli robić, ale nikogo do tego nie zmusza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s