Ujawnione przez Juliana Assange’a, założyciela WikiLeaks, maile Hillary Clinton rozsyłane do członków Partii Demokratycznej są autentyczne. Teraz ogłoszono, że Hillary Clinton i jej Departament Stanu aktywnie uzbrajali islamskich dżihadystów w Syrii (ISIS). Clinton wielokrotnie zaprzeczała tym zarzutom. WikiLeaks ma zamiar udowodnić jednak, że kandydatka Demokratów zasługuje na więzienie.

W drugiej kadencji Obamy sekretarz stanu Hillary Clinton zezwoliła na dostawę amerykańskiej broni do Kataru, a więc do kraju objętego kuratelą Bractwa Muzułmańskiego i przyjaznego dla libijskich rebeliantów (celem było obalenie libijskiego rządu Kaddafiego, a następnie finansowanie Al-Kaidy w Syrii z myślą o usunięciu Assada).

Clinton odegrała główną rolę w organizowaniu tzw. Przyjaciół Syrii, aby CIA mogła przeprowadzić powstanie dla zmiany reżimu w tym kraju.

Hillary Clinton podczas publicznych zeznań na początku 2013 roku po ataku terrorystycznym w Bengazi zeznała pod przysięgą, że nie wiedziała o transportach broni.

W wywiadzie dla Democracy Now! Julian Assange z WikiLeaks stwierdził, że 1700 maili Hillary Clinton w większości dotyczy Libii i Syrii oraz

bezpośrednich kontaktów z Al-Kaidą i ISIS.

Wydaje się, że Hillary Clinton popełniła krzywoprzysięstwo,

podobnie jak jej mąż, który został przyłapany na kłamstwie, będąc prezydentem Stanów Zjednoczonych.

źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wikileaks-potwierdza-ze-hillary-sprzedawala-bron-dla-isis

za: http://www.alternativenewsnetwork.net/breaking-wikileaks-confirms-hillary-sold-weapons-isis/

4 myśli w temacie “Hillary-Killary. Kandydatka na prezydenta USA sprzedaje broń dla ISIS!

  1. Demokracja to stadny MIT. W zasadzie powinno się mówić DemoNkracja czyli system sprytnych wilków i typowych durnych niestety owiec. Tubylcza ludzkość musi wreszcie zrozumieć i przyjąć do wiadomości, że na tym łez padole współisnieją przynajmniej dwa humanoidalne gatunki ( nie rasy tych jest więcej ). Są kompletnie inne, chociaż zewnętrznie bardzo podobnie wyglądają, co pomimo wiadomych tekstów w Biblii, słów Jezusa nadal do większości durnych owiec absolutnie nie dociera. Wilk zawsze będzie zachowywał się jak wilk ( będzie spiskował, skradał się, kłamał, manipulował, wszystko aby napełnić żołądek ), od owiec niestety niewiele można wymagać wierzą w każdą wymyśloną im wilczą religię i durnotę. Oba gatunki mają naturalnie swoje słabości i mocne strony wilki są przebiegłe i działają w stadzie, owce pracowite i bogobijne, obie mają dobre i złe cechy, jedno natomiast jest pewne są INNE, no i z tego to powodu OWCE są powszechnie nieświadome, okłamywane, stale manipulowane, żeby dosadnie nie powiedzieć KIWANE. Ich młode są traktowane w celach kulinarnych, a stare w niewolniczy sposób wykorzystywane i depopulowane. Wilki w owczych skórach, to zwykle te same wilki lub ich hybrydy powstałe z mieszania się z owczym stadem. Każdy taki DemoNkratyczny ustrój można niezwykle łatwo i zupełnie bezkarnie okiwać, mając w ręku pieniądz, służby i swoich ludzi na górze w każdym liczącym się politycznym, owczym ugrupowaniu. Ponieważ wilki od dawna wiedzą, że demoNkracja to totalna ściema dla durnego tubylczego stada, więc przebierają się dowolnie i bezkarnie zmieniają poglądy i skórę ( wykorzystując swoją zmiennokształtną cechę ), stojąc dzięki temu na czele wszystkich dosłownie owczych partii i ugrupowań.
    Nie jest absolutnie ważne co mówią i głoszą oraz to w co wierzą – ważne, że bez względu na wszystko stale i niezmiennie w swej wilczej sytości rządzą niezbędnym im do przeżycia regulowanym i skrycie zarządzanym stadem.

    1. Mają na to swoje sposoby i skryte zbudowane z bilionowych czarnych kosmicznych budżetów miejsca długotrwałego przetrwania, banki nasion, system transportu i prawie doskonały piramidalny system globalnej władzy. Łączy ich spisek, niewolniczy stosunek do tubylców i wielowiekowe tzw. Sekretne przymierze – szukaj w Internecie. Oni trzymają w swych rękach całą zgromadzona wiedzę ludzkości, pieniądz i dług, którego cugle raz za razem tubylcom ściągają, zmuszając ich do jeszcze cięższej, niewolniczej pracy. Tylko Islandczycy potrafili się Im z sukcesem postawić na co inne owce potrafiły tylko rozdziawić zwykle pełne frazesów jadaczki ze zrozumiałego zdumienia –> https://youtu.be/dfHmdRfvwcU

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s