algiz

Słowiańskie DNA jest najbardziej wzorcowym, a przez to i najbardziej pożądanym, materiałem genetycznym w całym Universum (fot. Edaliana Rennenkampf)

nassim-harameinNassim Haramein (fot. energiezivota.com)

 

 

Reklamy

23 myśli w temacie “Nasze ziemskie doczesne skafandry są produktem wysokozaawansowanej kosmicznej technologii. Przybyliśmy tu z gwiazd…

 1. Niestety co należy sobie nareszcie uzmysłowić, wszechobecnymi hollywoodzkimi manipulacjami zostaliśmy w zdecydowanej większości statystycznie bardzo trwale, podprogowo, wizualnie zaprogramowani, aby wybierać sobie za życiowych partnerów i partnerki odpowiednio:
  kobiety – pociągających, wysokich, chudych, raczej drobnej budowy, ciemnookich i ciemnowłosych o długich kończynach, długich palcach rąk i stóp, pociągłych, o owalnych twarzach, tzw. wężowo wyglądających partnerach o bardzo często pochyłych czołach i specyficznym, hipnotyzującym tembrze męskiego głosu.
  mężczyźni – przeraźliwie systematycznie, dosłownie wężowo chude, żeby nie powiedzieć kościste, o drobnych biodrach, pożądanych zadziwiająco długich szyjach, o trójkątnych twarzach, opadających ramionach zadartych nosach, mizernych długopalczastych dłoniach, egipskich stopach, ciemnych oczach i włosach i dużych ustach.
  W większości wypadków zaaranżowane podprogowo zauroczenie ( tzw. durny rolnik szuka pasożyta żony ) polega na nierozpoznawalnych mentalnie różnicach, gdzie natura próbuje jak najbardziej wymieszać pulę genów ewentualnego wspólnego potomstwa. To jednak wprogramowany w nasze prawe półkule, mający poważne genetyczne konsekwencje błąd, mający przynieść korzyść słabszej wężowej zwykle RH minus ( obcej ) konstrukcji, która nie nadając się do ciężkiej , fizycznej pracy, szuka niewolniczej siły roboczej RH plus nad którą utrzymuje później psychiczną i mentalną przewagę swoimi specyficznymi, wartościowo innymi, drapieżnymi walorami. Wedy natomiast mówią wyraźnie, że należy się bezsprzecznie kierować RODOWYMI kryteriami, stosować prawo TELEGONII i dziewictwa przyszłej żony i matki. Te kryteria wzbudzą w wielu śmiech, ale jeżeli zapoznacie się wyłącznie chociażby z obowiązującym powszechnie w przyrodzie, choć starannie przemilczanym prawem telegonii, to już nie będzie Wam tak do głupawego śmiechu. Konkludując i biorąc powyższe pod uwagę ,zacznijcie wreszcie zauważać Wasze podprogowe zaprogramowanie ciągnące Was niechybnie w życiowe kłopoty i sromotne klęski spowodowane totalną ślepota i wprogramowaną Wan podprogowo życiową durnotą.
  Na tym łez padole żyją przynajmniej dwa zupełnie sobie przeciwne, humanoidalne gatunki, które później w życiu zwykle ze sobą rywalizują, żeby nie powiedzieć jawnie walczą z naturalną szkodą dla siebie samych i wspólnego potomstwa.

  1. Ta od kiedy to brunetki ciemnookie lansuje holliwod wystarczy przejzec pierwsze lepsze pismo dla panow by zobaczyc ze 90 % to cycate blondynki … i jeszcze jedno wedy to sa hinduskie dajecie sie manipulować jak dzieci… a ariowie to wcale nie niebieskookie blond dziewoje bo to raczej albo sa celci albo w rosji w przewadze ugrofini… słowianki to jesli juz sa ciemne blondynki z zielonymi oczami a nie takie płowe ugrofinki jakie sie lansuje jako porzadane własnie …

   1. „słowianki to jesli juz sa ciemne blondynki z zielonymi oczami a nie takie płowe ugrofinki jakie sie lansuje jako porzadane własnie …”
    Sluszna poniekad uwaga, aczkolwiek Slowianie maja 4 KOLORY OCZU…

  2. Dlatego trzeba w doborze partnera kierować się feromonami. Nie tymi ukrytymi w perfumach a tymi prawdziwymi, wydobywającymi się z danej osoby. Tylko jak to odróżnić? Schować damie perfumy?

   1. @Wojwit, dokładnie tak 😉

    Za daleko odeszliśmy od natury. Drzewiej damy nie używały ciężkiej chemii, ani się nie goliły – dlatego nie było tak powszechnych „pomyłek” we wzajemnym doborze 🙂

   2. Niech owa dama uzywa naturalnych kwiatow i ziol…np. myje wlosy w wywarach z ziol, posypuje ubrania w szafie zasuszonymi ziolami (mieta, szalwia, listki brzozy…itd…)

  3. „konkludujac” to nie jest pisane w jezyku polskim; W jezyku polskim wypada napisac : PODSUMOWUJAC . Nie zasmiecajmy genow !
   Nie zasmiecajmy JEZYKA !!!

   Gdyz slowa wplywaja na DNA !!! Jako ze SLOWO to WIBRACJA, a owa BEZPOSREDNIO WPLYWA NA DNA !

  4. Słuchałem Trehlebova kiedyś o telegonii i on mówił właśnie, że starzy Słowianie wiedzieli, że wszystkie dzieci należą do tego, kto rozdziewiczył kobiete, a gdy ktoś z dzikich pobliskich ludów azjatyckich zgwałcił Słowiankę, to wycinali w pień całą więś, by im to wybić z głowy. No i gwałt był jedyną sytuacją, po ktorej zdejmowano tę pieczęć z kobiety, którą nakłada rozdziewiczajacy.(podobno kobiete czyngis chana zgwałcono w niewoli, a on traktował dziecko, które urodziła, jako swoje, bo on ją rodziewiczył, więc ten syn w myśl telegonii był jego). A więc pilnowali dziewictwa jak araby dzisiaj.
   No i za nic nie pasuje mi to do tej swawoli która podobno była w noc kupały. No, chyba żeby wspomóc tych, co nie mogli mieć dzieci, bo dzieci

  1. W „Playboyu” nikt nie lansuje żadnej słowiańskości. Słowiańskość bowiem to raczej stan świadomości niż sama czysta genetyka.

  1. Haramein występuje w tym wpisie jako autor „wyznania” swojej wiary w nasze kosmiczne dziecięctwo, nie jako Słowianin. Choć kto tam zna jego przodków… 😉

 2. Bezsprzecznie i nadal powszechnie, tak globalne media jak i przez przemysł filmowy od ponad wieku preferuje się, żeby nie powiedzieć statystycznie prawie wyłącznie prezentuje magicznie atrakcyjnych, wężowo wyglądających osobników płci obojga i ich równie bezsprzecznie, niezwykle skutecznie na tubylców oddziaływujące, wręcz zewnętrzne hipnotyzujące walory obnażone na odwrocie 100 frankowych szwajcarskich banknotów,. Natomiast Wedy są słowiańskie do Indii dotarły dzięki wedyjskiej, kapłańskiej schizmie, która doprowadziła do podziału w tej grupie, banicji z terenów północnego nieba Pol-Lehi, osiedlenia się i powstania kastowego ustroju Braminów w Indiach. Przypominam, że rzekomy mur chiński ma dziwacznie okna i stanowiska strzelnicze strzelnicze na południową stronę, a wejścia po stronie północnej, a starożytne odnalezione w Chinach grobowce, świadczące o pochowanych w nich osobnikach o wysokim statusie społecznym zawierają jasnowłosych, wysokich blondynów i -nki. Ajaj czepia się słówek, i prawie zawsze farbowanych na blond włosów, ale te zabiegi miały wyłącznie pomóc obnażonej manipulacji, a nie ją bynajmniej utrudnić. Wszystko naturalnie kręci się wokół usuniętej z kanonów Chrześcijaństwa wiedzy o reinkarnacji tylko wspomnianej w prawie Telegonii. Nie w tym jest rzecz moi drodzy żebyście całkowicie uwierzyli w trwający od tysiącleci proces depopulacyjny ciał świetlistych i dusz naszych przodków, a w tym żebyście zaczęli odkrywać wszędobylskie podprogowe programowanie, którego jesteśmy celem, którego zadaniem jest likwidacja boskich stworzeń na tym łez padole, ich historii, wedyjskiej PRAWDY, na rzecz drapieżnego hybrydowego, okupującego planetę gatunku.

  1. „Wszystko naturalnie kręci się wokół usuniętej z kanonów Chrześcijaństwa wiedzy o reinkarnacji tylko wspomnianej w prawie Telegonii. ”
   (…)
   „w tym żebyście zaczęli odkrywać wszędobylskie podprogowe programowanie, którego jesteśmy celem, którego zadaniem jest likwidacja boskich stworzeń na tym łez padole, ich historii, wedyjskiej PRAWDY, na rzecz drapieżnego hybrydowego, okupującego planetę gatunku.”

   Podniesc Wibracje i , na i le to mozliwe, pomoc najblizszym…

   Swiec sie KUPALA !

 3. Akurat z 3 osób z RH – , które znam, dwie mają wygląd raczej przysadzisty, grubokościsty, o niskim wzroście i ciężkich manierach. Nic podobnego do węża.
  A trzecia, to typowy ciemny blondyn z niebieskimi oczami haha

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s