Marysia Sokołowska z Gorzowa

Maria Sokołowska z Gorzowa Wielkopolskiego, która pytała premiera Donalda Tuska, dlaczego udaje patriotę, a jest zdrajcą Polski, nie zwalnia tempa. Pytana, co sądzi o Lechu Wałęsie, Maria Sokołowska pisze, że prawda o nim jest „smutna”…

„Lech Wałęsa ,,oficjalnie” laureat Pokojowej Nagrody Nobla, działacz wolnościowy, działacz Solidarnościowy, prezydent wybrany w wolnych wyborach, pogromca komunizmu. Niestety prawda jest smutna i dokładnie przeciwna. Lech Wałęsa był działaczem, ale nie wolnościowym, tylko komunistycznym. Posiadał pseudonim ,,Bolek”, był wtyką, donosił na swoich współpracowników w Solidarności, informował o planowanych demonstracjach etc. Zdradził Polskę podczas obrad Okrągłego Stołu i podczas innych wydarzeń z roku 1989” – tłumaczy Sokołowska.

I dodaje, że wiele błędów popełnił również później. „Pozwolił, by byli działacze komunistyczni etc. weszli w struktury polityczne i mass media itd. Chronił komunistów, pozwolił, by nic im się poważniejszego nie stało. Jako ,,wolny” prezydent miał okazję przysięgać na Konstytucję RP, ale nie zrobił tego, czego skutkiem jest brak ciągłości władzy w Polsce do dnia dzisiejszego. Rozwiązał rząd Pana Olszewskiego, który, jak przypominam, miał ujawnić listy ze współpracownikami komunistycznymi… czyli przeprowadził zamach stanu” – pisze Maria Sokołowska.

Wątek dotyczący Wałęsy kończy słowami: „Krótko mówiąc, ‚dzięki’ Lechowi Wałęsie spoglądamy dziś na nie wolną Polskę…, a może i już nie Polskę”.

W odpowiedzi na inne pytanie Sokołowska wskazuje, że nie zamierza rezygnować z prawdy. „Nie zamierzam rezygnować z prawdy ze względu na moją reputację czy na wydźwięk, w ogóle nie będę rezygnować z Prawdy, bo tylko Ona nas wyzwoli!”.

Zaznacza również: „pragnę Wielkości mojej Ojczyzny, Naszej Ojczyzny”.

Blog Marii Sokołowskiej: Marissoo.blogspot.com
Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s